Shopify Plus apskats: labākā e-komercijas uzņēmuma programmatūra?


Shopify Plus ir uzņēmuma līmeņa e-komercijas risinājums. Tas ir saistīts ar liela tiešsaistes veikala vadīšanas tehnisko darbu.

Kamēr Shopify’Plāni ir maziem un vidējiem uzņēmumiem, Shopify Plus – liela apjoma veikaliem.

Šajā rakstā mēs pārskatām Shopify Plus’s piedāvājums un vai tas’s ir piemērots jūsu biznesam.

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder liels e-komercijas veikals vai arī mārketings tiek veikts vienam, jautājums ir šāds: kā jūs turpināt attīstīties, sasniedzot uzņēmuma līmeni?

Jo lielāks ir jūsu veikals, jo vairāk laika jūs pavada, uzturot tehnoloģiju infrastruktūru. Jo vairāk laika veltīsit tehnoloģijām, jo ​​grūtāk būs koncentrēties uz stratēģijām, kas, pirmkārt, padarīja jūsu veikalu veiksmīgu.

Shopify Plus ir risinājums – uz mākoņiem balstīta pilnībā mitināta programmatūra, kas jums tiek pasniegta baltos cimdos.

Sadzīves vārdi, piemēram, Budweiser, The Economist un RedBull, izmanto Shopify Plus. Jūs iegūstat priekšstatu par programmatūras jaudīgumu!

Šis pārskats ir paredzēts jums, ja:

 • Vēlaties jaunināt, izmantojot vienkāršāku e-komercijas risinājumu (piemēram, zemāku Shopify plānu).
 • Jūs’plāno pāriet no cita uzņēmuma līmeņa e-komercijas risinājuma (piemēram, Magento).
 • Jūs vēlaties iegūt vairāk informācijas par labākajām uzņēmumu e-komercijas platformām.

Ja jūs’Ja jūs interesē Shopify Plus, varat izveidot bezmaksas konsultācijas ar Shopify konsultantu. Padomnieks jums pateiks, ko Shopify Plus var dot jūsu biznesam un vai tas tā nav’s tieši jums.

veikals un sarunātAizpildiet dažus datus par savu veikalu, lai sarunātos ar Shopify konsultantu

PĀRSKATA PĀRSKATS

Noklikšķiniet uz šīm saitēm, lai izlasītu īpašās sadaļas:

 1. Shopify Plus: plusi & Mīnusi
 2. Veikalu Shopify Plus piemēri
 3. Cik maksā Shopify Plus??
 4. Shopify Plus klientu atbalsts
 5. Shopify Plus vai Advanced Shopify?
 6. Shopify Plus galvenās tehnikas iespējas
  • Neierobežots joslas platums
  • Mērogojamība
  • Gandrīz 100% Uptime
  • Pilnībā mitināts
 7. Vai Shopify Plus ir viegli lietojams?
 8. Shopify Plus pielāgošana
 9. Shopify Plus lietotnes
 10. Shopify Plus pret Magento
 11. Secinājums: vai Shopify Plus ir piemērots tieši jums?

Shopify Plus: plusi & Mīnusi

Lai sāktu, šeit’Īss pārskats par Shopify Plus galvenajiem plusiem un mīnusiem. Mēs’Apskatīšu sīkāk par katru pārskatu. Šie nav’t visas funkcijas (ir pārāk daudz FAR, lai vienā pārskatā iekļautu tos), tāpēc, lai iegūtu pilnu sarakstu, apmeklējiet vietni Shopify Plus.

Plusi mīnusi

Plusi par Shopify Plus# 1

# 2

# 3

# 4

Mērogojamība

Shopify Plus nodrošina neierobežotu joslas platumu, gandrīz 100% uptime un neierobežotu pārdošanas jaudu. Jūsu vietnes mērogu var palielināt, neuztraucoties par tehniskajām iespējām.

Nepārspējams klientu atbalsts

Shopify Plus’Atbalsts ir labākais tirgū. Jūsu veikals saņems piekļuvi Launch Manager (lai palīdzētu jums reģistrēties vietnē Shopify Plus) un Merchant Success Manager (lai palīdzētu jūsu veikalam augt). Tā’piemēram, pieņemt darbā pilnas slodzes darbiniekus, lai palīdzētu katrā jūsu biznesa stūrī.

Padziļināti Analytics pārskati

Izmantojot Shopify Plus, jūs’Izmantojot vienkāršākus plānus, varēsit piekļūt pārskatiem un analītikai. Jo vairāk uzzināsit par saviem klientiem, jo ​​labāk varēsit izveidot savu veikalu. Jo labāks ir jūsu veikals, jo vairāk pārdošanas veicat. Mēs’ve ieguva vairāk par Shopify’s analītika šeit.

Drošība

Shopify Plus standarta komplektācijā ietilpst 1. līmeņa PCI DSS atbilstība. PCI DSS apzīmē norēķinu karšu nozares datu drošības standartu. Tā’s ir nepieciešams kritiskais drošības līmenis, ja vēlaties pārdot klientus, izmantojot kredītkartes vai debetkartes. Zinot to’Rūpējies ir milzīgs svars jūsu prātā. Jūs zināt savus klientus’ privātie dati ir aizsargāti, un jūsu veikals ir pasargāts no kibernoziegumiem un krāpšanas. Jūs arī don’Nav jāpērk SSL sertifikāts (atšķirībā no Volusion tirgotājiem), tāpēc tas ietaupa arī naudu.

Runājiet, lai tagad veikals

Mīnusi par Shopify Plus# 1

# 2

# 3

Aizmugures pielāgošanas ierobežojumi

Jūs’paļaujieties uz lietotnēm, lai paplašinātu vietnes galveno funkcionalitāti. Lai gan tas, visticamāk, nebūs ierobežojums lielākajai daļai e-komercijas veikalu. Tikai tie, kas pārdod personalizētus produktus vai kuriem nepieciešama sarežģīta izsekošana.

Produkta varianta ierobežojums

Neviens Shopify plāns, ieskaitot Shopify Plus, neļauj jums piedāvāt vairāk nekā 100 produktu variantus. Variants ir atšķirīga produkta kombinācija. Piemēram, jūs varētu pārdot saites, kas ir zaļā un zilā krāsā. Tas būtu viens produkts, bet divi varianti.

Atkal šis uzvarēja’Tā nevar būt problēma lielākajai daļai Shopify tirgotāju, kuri pārdod ierobežotu skaitu produktu. Bet tas var radīt izaicinājumu, ja jūs’Veikala īpašnieks pārdod produktu, kas dabiski tiek pārdots daudzās dažādās versijās, piemēram, fona attēlos. (BigCommerce piedāvā daudz augstāku produktu variantu ierobežojumu – 600).

Vairumtirdzniecības ierobežojumi

Lai vietnē Shopify Plus pārdotu uzņēmējdarbību, jums būs jāintegrē trešo pušu lietotnes. Daži veikali to varēja uzskatīt par bloku.

Lai arī Shopify šajā jomā gūst lielus panākumus (vairāk par to vēlāk).

Shopify plāno cenu noteikšanuSalīdziniet Shopify’Dažādi plāni, lai redzētu, kurš no tiem ir piemērots jūsu veikalam

Veikalu piemēri, kas izmanto Shopify Plus

Šeit’s jautājums jums: kas visiem šiem zīmoliem ir kopīgs??

 • Budweiser
 • ŪdensAid
 • Ekonomists
 • Pingvīnu grāmatas
 • Tesla Motors
 • Sarkanais bullis
 • Nestle
 • Ņujorkas birža

Tā’nav tā, ka viņi’visas slavenās, veiksmīgās organizācijas.

Tie visi ir veikalu piemēri, kas izmanto Shopify Plus.

Šie veiksmīgie zīmoli rāda, ka Shopify Plus plāns ir pielāgots lieliem uzņēmumiem. Tās var būt reklāmkarogu firmas, bet vairāk nekā 2500 strauji augošu tirgotāju izmanto Shopify Plus. Pārdošanas ieņēmumi vienam tirgotājam svārstās no USD 1 miljoniem līdz USD 500 miljoniem, ar vidējo pieaugums par 126%.

Šie ir iespaidīgi Shopify numuri. Viņi izskaidro, kāpēc daudzi lieli e-komercijas mazumtirgotāji ir izvēlējušies Shopify Plus kā savu uzņēmuma risinājumu. Dažos gadījumos vairāk reģistrētiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Magento uzņēmuma risinājumiem.

Shopify Plus piemēru veikalu biznessReģistrējieties veikalā Shopify Plus, lai darbinātu jūsu veikalu un jūs’Pievienosimies tādiem starptautiskiem zīmoliem kā Budweiser

Cik maksā Shopify Plus??

Jūs’jūs droši vien domājat, cik maksā Shopify Plus? Vietnei Shopify Plus nav cenu plāna. Nu, vismaz neviens publiski pieejams. Tas notiek tāpēc, ka Shopify Plus cenas ir pielāgotas tieši jūsu biznesam un jūsu situācijai.

Tomēr mēs jautājām Shopify Plus, un viņi teica cenas sākas no 1500 USD līdz 2000 USD mēnesī.

Tas var likties daudz, taču Shopify Plus ir paredzēts BIG tiešsaistes uzņēmumiem ar lieliem ieņēmumiem.

Plus plāns ir Shopify’S risinājums e-komercijas uzņēmumiem, kuru ieņēmumi pārsniedz 6 vai 7 skaitļus. Tā’tie ir vērsti uz:

 • Strauji augoši e-komercijas veikali (Shopify iesaka reģistrēties uzņēmumiem, kuru ienākumi pārsniedz 500 000 USD).
 • Veikali, kas rada lielu pārdošanas apjomu – apmēram 1500+ pasūtījumi minūtē.
 • Strauji augoši uzņēmumi – uzņēmumi, kuri nākamajā gadā plāno iegūt lielu klientu skaitu un pasūtījumus. Tirdzniecības ieņēmumi no viena tirgotāja par Shopify Plus ir USD 1 – 500 miljoni +, un tie ietver Fortune 500 zīmolus.

Ja jūsu veikals atbilst kādam no šiem aprakstiem, jūs vēlēsities apsvērt Shopify Plus.

Lieta, kas jāatceras par Shopify Plus’Cenu noteikšana ir tāda, ka tā tiek palielināta atbilstoši jūsu ieņēmumiem.

Tātad, jo vairāk jūs darāt, jo vairāk Shopify no jums iekasē maksu.

Vai Shopify Plus ir par saprātīgu cenu?

Shopify Plus’Cenas ir taisnīgas vairāku iemeslu dēļ:

 • Jo vairāk naudas jūsu Shopify veikals nopelna, jo labāk jūs varēsit maksāt.
 • Lielāki ieņēmumi nozīmē, ka Shopify palīdz jums pārvērst savu veikalu veiksmes stāstā.
 • Jo lielāks ir jūsu veikals, jo vairāk darba jāveic Shopify. Tas notiek tāpēc, ka jo vairāk aktivitāšu notiek jūsu vietnē, jo vairāk tehnoloģiju resursu ir nepieciešams uzturēšanai.

Tiesnesis Shopify Plus’Cenu noteikšana, vaicājot, vai papildfunkcijas var man palīdzēt attīstīt savu tiešsaistes biznesu??

Ja jums pieder tiešsaistes veikals vai jums tas palīdz, atbilde ir jā. Augstākā līmeņa e-komercijas platforma, piemēram, Shopify Plus, varētu būt labākais veids, kā attīstīt savu biznesu.

Shopify Plus pārskati ziņo par dažādām darījumu maksām. Daži saka, ka Shopify Plus darījumu maksa pazeminās līdz 0,15%. Citi apgalvo, ka Shopify Plus to nedara’t vispār iekasē transakcijas maksu.

Kad mēs jautājām Shopify, viņi atzina, ka darījumu maksa ir apspriežama. Viņi to teica “aprēķinos 0,15% ir diezgan precīzi”.

Ja jūs’e-komercijas veikals ar lielu pasūtījumu daudzumu, zemākas darījumu maksas ievērojami ietekmē jūsu peļņu. Zemas maksas dod vairāk naudas, ko ieguldīt atpakaļ savā biznesā.

Shopify Plus iekasē lielu ikmēneša abonēšanas maksu, bet ļauj arī vienoties par zemākām darījuma maksām. Tam varētu būt komerciāla jēga jaunināt vai migrēt, ja sasniegsit noteiktu pārdošanas slieksni.

Izmantojot Shopify Plus, cena, kuru jūs maksājat, ir noteikta mēneša summa. Tas nozīmē to’s:

 1. Caurspīdīgs – Tu uzvarēji’t nav pietrūcis rēķinu par tehnisko apkopi.
 2. Paredzams – Budžeta sastādīšana ir vieglāka, jo jūs zināt, ko jūs’atkal maksās.

Shopify arī garantē, ka tirdzniecības dienā netiks zaudēti pārdošanas apjomi.

Tātad Shopify Plus ir dārgs?

Cena par Shopify Plus ir mainīga un apspriežama. Jūsu īpašā Shopify Plus likme būs atkarīga no faktoriem, tostarp:

 • Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārdot vairākās valūtās un valodās. Ja jūs to darāt, jūs’Vajadzēs atvērt vismaz divus Shopify veikalus. Tas var dārgi maksāt par zemākiem Shopifthesey plāniem.
 • Jūsu radītais pārdošanas skaits.
 • Maksājumu vārteja, kuru izvēlaties izmantot. Maksājumu vārteja ir rīks, kas ļauj jums pieņemt karšu maksājumus no klientiem. Plaši pazīstams piemērs ir PayPal, bet Shopify ir savi maksājumu vārti, kurus darbina daudznacionāls maksājumu uzņēmums Stripe..

Lai iegūtu precīzu Shopify Plus cenu piedāvājumu, jums būs jārunā ar Shopify. Lai iegūtu precīzu sava biznesa cenu, sarunājieties ar Shopify vadītāju.

Runājiet, lai tagad veikalsTiešsaistes veikala veidotāju salīdzinājumsApmeklējiet mūsu e-komercijas salīdzināšanas tabulu, lai uzzinātu, kāpēc mēs vērtējam Shopify kā labāko e-komercijas veikalu veidotāju

Shopify Plus klientu atbalsts

Iekļauts veikalā Shopify Plus’s cena ir premium līmeņa atbalsts. Mēs to domājam’s labākais pieejamais atbalsts tirgū.

Jo vairāk atbalsta jūs saņemat, jo lielāka iespēja, ka jūsu bizness turpina augt. Vienreiz tu’jūs esat abonējis Shopify Plus plānu, jūs’Jūs saņemsiet individuālu atbalstu no:

 • Tirgotāju veiksmes menedžeris – palīdz paplašināt savu veikalu, iesakot integrējamās lietotnes un funkcijas.
 • Palaišanas vadītājs – pārliecinās, ka jūsu veikals ar Shopify Plus ir veiksmīgs. Tas ir īpaši noderīgi, ja jūs’pārvietojas no citas platformas, piemēram, Magento.

Tas nav parastais atbalsta līmenis: tas’jūdžu attālumā no tipiskā zvanu centra. Mūsuprāt, tā’ir labāks nekā atbalsts, ko nodrošina jebkura cita e-komercijas platforma.

Ko šie atbalsta vadītāji var darīt jūsu biznesam??

Šie atbalsta vadītāji ir tādi paši kā jaunu biznesa stratēģu nodarbināšana jūsu uzņēmumā. Bet stratēģi, kuri don’t maksā penss (ārpus jūsu mēneša maksas). Tirgotāju veiksmes vadītāji palīdz jūsu Shopify darbināmajam uzņēmumam gūt lielākus pārdošanas apjomus, izmantojot:

 • Piegādā nozares jaunumus un tendences – palīdz jums izmantot jaunākās ziņas, lai palielinātu savu veikalu’ieņēmumi.
 • Mēneša atjauninājumu nodrošināšana par jaunām lietotnēm un funkcijām – ietaupa naudu, konsultējot, kuras lietotnes pirkt (un no kurām lietotnēm izvairīties).
 • Instalējot pielāgotas integrācijas ar jauniem tirdzniecības kanāliem, piemēram, Facebook – palīdz paplašināt savu veikalu, paplašinot jaunus kanālus (un tādējādi sasniedzot jaunus klientus).
 • Palīdzība reģionālo veikalu izveidē – ietaupa jūsu laiku un pūles, palīdzot veikalā’s paplašināšanās. Varat koncentrēties uz sava veikala mārketingu.

Nodrošinot speciālus atlaišanas menedžerus, tas nozīmē, ka Shopify ir spējis piesaistīt tirgotājus 3-6 mēnešu laikā. Nozares standarts ir 8–12 mēneši!

Lai iegūtu papildinformāciju, varat sarunāties ar Shopify Plus palaišanas pārvaldnieku. Noorganizējiet bezmaksas konsultāciju, nospiežot zemāk esošo pogu:

Runājiet ar Launch Manager šodien

Jums būs pieejama arī Shopify’s 24/7 prioritāro atbalsta tīkls un Shopify partneri.

Shopify apgalvo, ka viņu Shopify Plus Partners shēma ir e-komercija’lielākais konsultantu tīkls. Tā’s aģentūru tīkls, kas specializējas visos e-komercijas veikala pārvaldības aspektos. Viņi var palīdzēt ar jebko, sākot no dizaina un mārketinga līdz tehnoloģiju atbalstam.

Shopify Plus partneru aģentūraPiekļūstiet partneriem, piemēram, e-komercijas mārketinga speciālistiem 1Digital viaco Shopify Plus’s tīkls

Shopify Plus vai Advanced Shopify?

Pierakstīšanās uz ‘Shopify Plus’ ir saistības. Var domāt, vai esmu gatavs? Kādas ir alternatīvas?

Shopify Plus’Galvenie konkurenti faktiski ir vienkāršāki Shopify plāni ‘Shopify Advanced’.

Iespējams, ka jūsu Shopify veikals strauji pieaug, un tam ir nepieciešams labāks plāns, bet kā mēs’ve teica, ja vien tu’gūstot ievērojamus ieņēmumus (vai plānojat drīz iegūt), iespējams, jums būs labāk ‘Shopify Advanced’.

Mēs iesakām reģistrēties bezmaksas vietnei Shopify Advanced. Jūs varat pārbaudīt funkcijas un funkcionalitāti, lai uzzinātu, vai tā ir’s ir pareizais plāns jūsu veikalam.

Izvērstais plāns ir piemērots vidēja lieluma uzņēmumiem izaugsmes stadijā. Jūs saņemat funkcijas, kas nav pieejamas zemākajos plānos. Piemēram, Carrier aprēķināta nosūtīšana. Tas ļauj pievienot aprēķinātu nosūtīšanu nosūtīšanas procesa laikā. Jūsu veikalā tiks parādītas cenas, kas piemērotas jūsu pasūtījumam’svars un izmēri.

Ja jūs’vēlreiz ‘Shopify Advanced’ un jūsu veikals to ir pārauguši, vai arī aren’t pārliecinieties, ja jūs’esat gatavs jaunināt uz ‘Shopify Plus’, mēs iesakām sarunāties ar Shopify konsultantu.

Shopify Plus galvenās tehnikas iespējas

Papildus premium atbalstam Shopify Plus galvenais ieguvums ir tas, ka tas nodrošina tehnisko mieru.

Shopify Plus dod spēku citai pasaulei’lielākie veikali, tāpēc jūs zināt, ka vietne atrodas drošās rokās.

Kā tu’Es ņemšu vērā, ja jūs vadāt veiksmīgu e-komercijas veikalu, jo vairāk tas aug, jo vairāk darba ir nepieciešams, lai darbotos.

Jo vairāk pasūtījumu un trafika jūs saņemat, jo lielāku spiedienu tas izdara uz jūsu tehniskajiem resursiem. Jo lielāks spiediens būs jūsu tehnoloģijai, jo vairāk laika jūs pavadīsit serveru pārvaldīšanai, uztraucoties par vietnes avarēšanu un drošības pārbaudi.

Ja jūsu veikals pārsniedz savu tehnisko infrastruktūru, tas ietekmē jūsu spēju vadīt savu biznesu. Tas prasa laiku, ko jūs varētu tērēt mārketingam un pamatdarbības attīstīšanai.

Shopify Plus ir premium e-komercija ‘konsjeržs’ apkalpošana. Varat paļauties uz Shopify, lai palīdzētu rūpēties par visu tehnisko darbu. Tas atbrīvo jūsu laiku koncentrēties uz jūsu uzņēmuma mārketingu: piesaistīt veikala apmeklētājus un pārveidot viņus par klientiem.

Ja tehniskā apkope prasa pārāk daudz laika un naudas, iespējams, ir laiks jaunināt vai migrēt uz Shopify Plus.

Šeit ir četras galvenās Shopify Plus tehnoloģiju funkcijas un to ieguvumi jūsu veikalā:

 1. Neierobežots joslas platums
 2. Mērogojamība
 3. Gandrīz 100% Uptime
 4. Pilnībā mitināts

1. Neierobežots joslas platums

Shopify Plus ir ‘all-you-can ēst bufete’ kad runa ir par joslas platumu.

Jūsu veikals var apstrādāt neierobežotus darījumus un 6000 izrakstīšanās minūtē. Tas ir labāk nekā konkurenti, piemēram, BigCommerce Enterprise.

Shopify spēj apstrādāt Fortune 500 uzņēmumu tiešsaistes pasūtījumus. Tātad jūs varat būt pārliecināti, ka klienti priecāsies par ātru un vienmērīgu iepirkšanos jūsu veikalā.

Aizmirstiet svīstot par to, vai jūsu veikals var novērst strauju trafiku. Shopify Plus’Serveri darbojas ātri un ir uzticami.

2. Mērogojamība

Shopify Plus rūpējas par tehnoloģiju atjauninājumiem un kļūdu labošanu jums. Tas ietaupīs naudu un nodrošinās finansiālu mieru (jūs zināt, ka uzvarējāt’t saņemt šoka rēķinu par vietnes uzturēšanu).

Deleģējot vietnes tehnisko vadīšanu uz Shopify, jūs ietaupīsit uz IT atbalstu un darbaspēku.

Tas nozīmē, ka jūs varat ļoti efektīvi pielāgot savu veikalu.

Jūs’Jūs varat koncentrēties uz sava veikala paplašināšanu, izmantojot mārketinga un biznesa stratēģijas. Turklāt augot jūs varat ērti atpūsties, ka Shopify var tikt galā ar jebkuru papildu tehnisko slodzi.

Padomājiet par to kā nākotnes plānošanu. Jūs zināt, ka, palielinoties veikalam, jūs uzvarējāt’t atkal nav jātērē laiks programmatūras pārvietošanai.

3. Gandrīz 100% Uptime

Shopify Plus garantē tirgotājiem 99,97% uptime.

Tas nozīmē, ka jūsu veikals to gandrīz izmantos vienmēr esi darbībā – spēj saņemt trafiku un radīt pārdošanas apjomus. Jūs don’nav jāuztraucas par to, ka jūsu vietne nedarbojas. Ja jūsu vietne piedzīvo dīkstāvi, iespējams, jūs esat pāraudzis pašreizējo mitināšanas kārtību.

Domājiet par savu veikalu kā ģimeni. Ja jums ir vairāk bērnu, jums jāpārceļas uz lielāku māju. Jūs’Vajadzēs arī vairāk gultas, sildītājus, šķīvjus un glāzes – viss! Tādā pašā veidā, ja jūsu veikals aug (vairāk klientu, vairāk ieņēmumu), jūs’Vajadzēs vairāk funkciju un funkcionalitātes.

Ja jūs’Tā kā esat pats uzraudzītā platformā, piemēram, Magento vai WooCommerce, jums jāuztraucas par tehnoloģijām. Uzturēšanas laika garantēšana un servera uzturēšana ir jūsu atbildība.

Jo lielāks ir jūsu e-komercijas veikals, jo svarīgāks tas ir. Saki tev’Apstrādājot tūkstošiem pasūtījumu stundā – 10 minūtes dīkstāves būs milzīga ietekme uz jūsu peļņas normu.

Izmantojot Shopify Plus, varat būt pārliecināti, ka uzvarējāt’t nezaudē ieņēmumus no tehniskiem jautājumiem. Tas ir īpaši svarīgi, ja vadāt apmaksātas mārketinga kampaņas, jo, ja plānojat tērēt naudu, lai novirzītu trafiku uz savu veikalu, jums jāpārliecinās, ka tas var tikt galā ar pasūtījumu / apmeklētāju pieaugumu.

Svarīgs bonuss ir laiks.

Jo mazāk laika jūs pavadīsit, uztraucoties par to, vai jūsu vietne var novērst trafika pieaugumu, jo vairāk resursu jūs varat veltīt produktu izstrādei, mārketingam un stratēģijai. Šīs ir lietas, kas reāli mainīs jūsu biznesu. Resurss varētu būt vairāk laika, naudas vai darbinieku.

Vai arī jums varētu būt vairāk laika, ko pavadīt kopā ar draugiem un ģimeni!

4. Pilnībā mitināts

Tirgotāji vietnē Shopify Plus don’nav jāuztraucas par sava veikala mitināšanu. Shopify Plus ir mitināts e-komercijas SAAS risinājums. SAAS nozīmē ‘programmatūra kā pakalpojums’. Lai veikalu īpašnieki būtu tādi kā jūs, tas nozīmē, ka Shopify nodrošina programmatūru, kas jums nepieciešama tiešsaistes veikala vadīšanai, un to uztur!

Tam ir liela ietekme uz drošību.

Shopify Plus mitina jūsu veikalu serveros, kas ir saderīgi ar 1. līmeņa PCI DSS. Maksājumu karšu nozares datu drošības standarts ir kaut kas jums nepieciešams, lai saglabātu datus – jūsu klienti’ e-pasta adreses, piemēram – likumīgi. Shopify’s garantija ir jūsu klienti’ datiem ir tāda pati aizsardzība kā bankai.

Pārliecinieties, ka e-komercijas veikala vadīšana rada lielas galvassāpes’atkārtoti PCI. Ja jūs’re nē, tā’Ir ļoti grūti pieņemt kredītkartes un debetkartes maksājumus jūsu vietnē. Shopify rūpēsies arī par visiem drošības atjauninājumiem. PCI DSS / SSL sertifikāti aizsargā slepenus klientu datus.

Jūs don’nevēlaties, lai hakeri saņemtu jūsu klientiem kredītkaršu numurus! Drošība nodrošina vietnes uzticamību. Klienti jutīsies droši, izmantojot jūsu veikalu, un iegādāsies vairāk jūsu produktu. Abpusēji izdevīga situācija!

Shopify ātri pārvalda serverus kopā ar saviem partneriem. Ātri nodrošiniet mākoņa programmatūru un pieskaitiet Ticketmaster kā klientu. Šādi augsta līmeņa e-komercijas klienti ir labs viņu kvalitātes rādītājs.

Red Bull Shopify PlusTas, ka jūsu rīcībā ir drošība, ir galvenais iemesls, kāpēc lielākie zīmoli, piemēram, RedBull, izmanto Shopify Plus

Vai Shopify Plus ir ērti lietojams?

Jūs varētu pieņemt, ka visas šīs tehniskās īpašības padara Shopify Plus darbību sarežģītu.

Faktiski Shopify Plus izmanto tieši to pašu admin rīku un saskarni kā citi Shopify plāni. Tā’Tas ir vienmērīgs un vienkārši lietojams, un informācijas panelis ir ļoti viegli saprotams.

Shopify Plus nāk ar daudz vairāk zvaniem un svilpieniem nekā mazāk attīstīti plāni. Tātad, pilnībā izmantojot Shopify Plus, tas prasīs nedaudz vairāk darba.

Bet jebkuru papildu darba slodzi ir viegli sadalīt. Vietnei Shopify Plus varat pievienot neierobežotu personāla kontu, lai jūs varētu apmācīt darbiniekus dažādos sava veikala aspektos.

Advanced plāns atļauj tikai 15 kontus, un Shopify plāns – 5. Šajā ir Shopify’Intuitīvais dizains nonāk pats par sevi. Jo vieglāk ir iekāpt un apmācīt personālu, jo mazāk laika tiek tērēts.

Daudzas rokas padara vieglu darbu.

Shopify Plus Death Wish kafijaIzlasot veiksmīgu Shopify Plus uzņēmēju atsauksmes, rodas priekšstats par programmatūru’s kvalitāte

Shopify Plus API un pielāgošana

Neskatoties uz to, ka to ir vienkārši lietot, Shopify Plus piedāvā fantastisku iespēju pielāgot jūsu veikalu ar reāllaika integrāciju.

Tas’s tāpēc, ka Shopify Plus nāk ar augstāku API ierobežojumu.

API var izklausīties pēc iedomātā alus veida, taču tas nozīmē lietojumprogrammu saskarni. Līdz tehniķiem, tas’s funkciju un funkciju kopums. Bet jums tas nozīmē, ka varat automatizēt savas vietnes aspektus un iebūvēt lielāku funkcionalitāti (bez nepieciešamības sevi kodēt).

Padomājiet par to, kā pārvaldīt centrālo apkuri ar taimeri. Varat iestatīt, lai tas ieslēgtos, kad vēlaties, pašiem to neieslēdzot un izslēdzot ik pēc dažām stundām.

Vairākas lietotnes var darboties blakus jūsu veikalā, nepārsniedzot API ierobežojumu.

Jūs varat tieši savienot savu biznesu ar lielākajām trešo pušu platformām. Tas dod jums plašas iespējas veikt vēlamās izmaiņas.

Divas svarīgas integrācijas, kuras atbalsta Shopify Plus, ir:

 • Trešo personu loģistika – lai palīdzētu pārvaldīt attiecības ar izplatītāju.
 • Uzņēmuma resursu plānošana (ERP) – lai apvienotu visus dažādos biznesa pavedienus. Tas ietver jūsu e-pasta sistēmu, ražotni, izplatīšanu un finanses. ERP pārliecinās, ka viņi’visi strādā harmoniski.

Piešķirot jums pilnīgu priekšapmaiņas kontroli, Shopify Plus ļauj jums izveidot savu veikalu. Jūs varat kontrolēt kodēšanas valodas, piemēram, Liquid, HTML, CSS un JavaScript.

Šeit ir divas galvenās pielāgošanas iespējas, kuras iegūstat, izmantojot Shopify Plus API:

Pielāgojiet sava domēna izrakstīšanos, izmantojot Shopify Plus

Vissvarīgākā pielāgošanas funkcija, kas pieejama Shopify Plus tirgotājiem, attiecas uz izrakstīšanos.

Shopify Plus ļauj norēķinu lapai pievienot kodēšanas valodas. Tas ir milzīgs ieguvums. Jūs varat pievienot savu zīmolu pārdošanas piltuves pēdējā lapā. Klienti uzvarēja’nekad neatstājiet savu zīmolu. Tas veidos jūsu zīmolu’uzticamību un noved pie lielākiem pārdošanas apjomiem.

Izmantojot Shopify Plus, klients to nedara’t arī pamest savu domēnu. Maksājot, klients paliks uz jūsu pielāgotā URL (piemēram, fredstrainers.com), nevis checkout.shopify.com.

Tas neattiecas uz vienkāršākiem Shopify plāniem vai dažām citām platformām. Izrakstīšanās lapas novirza klientus uz Shopify’serveriem, lai sekotu PCI.

Pielāgotas atlaides un pārdošana

Izmantojot Shopify Plus, jūs iegūstat lielāku brīvību pielāgot atlaides un pārdošanas apjomus.

Izmantojot Shopify Discount API, jūs varat piedāvāt klientiem, kuri sasniedz noteikto iepirkšanās bilanci (piemēram, 100 USD), īpašu procentu atlaidi. Varat veidot diferencētas cenas vai pievienot bezmaksas pirkšanas un komplekta piedāvājumus.

Klienti var norēķināties, izmantojot dāvanu karti, pateicoties Shopify Gift Card API. Šīs divas API ir ekskluzīvas Shopify Plus tirgotājiem.

Tas ir vienkāršs veids, kā padarīt jūsu veikalu’Pārdošana izceļas no pūļa.

Runājiet, lai tagad veikals

Shopify Plus lietotnes

Shopify Plus dod jums piekļuvi vairāk nekā 1500 profesionāli veidotām lietotnēm. Tas nozīmē, ka jums ir pārsteidzošs iespējas pielāgot savu veikalu.

Lietotnes, kas jums ir pieejamas vietnē Shopify Plus, ir ērti lietojamas, pat tik augstā līmenī. Jūs don’Lai sāktu lietotnes, nav jāiesaista kodēšana vai izstrādes resurss. Ir lietotnes, lai racionalizētu jebko no jūsu uzņēmuma’grāmatvedība līdz nosūtīšanai.

Ja jūs abonējat Shopify Plus, varat izmantot Shopify Plus’partneru direktorijā, lai atrastu aģentūru, kas var izveidot jums pielāgotu lietotni.

Mēs uzvarējām’t neiedziļināties visās lietotnēs, kas pieejamas Shopify Plus tirgotājiem (kas aizvedīs lapas un lapas). Šeit ir divi, mūsuprāt, īpaši efektīvi:

 • Avalara Avatax – šī lietotne faktiski ir iepriekš iebūvēta Shopify Plus. Viss, kas jums jādara, ir to ieslēgt. Tas automātiski sakārto jūsu nodokli, lai pārliecinātos’Atbilst. Tas pat tiek sakārtots pēc ASV štata un vairāk nekā 200 valstīs, tāpēc jūs to nedarīsit’Nav jāpēta jūsu produktu vai pakalpojumu saistības visās valstīs. Lai nopirktu veikalu Shopify, Avalara maksā USD 240, tātad’s liels perk, ka esmu iemetis.
 • Amazon integrācija – nevis uzņemties Shopify par pasauli’Lielākā iepirkšanās vietne nolēma integrēties ar Shopify Plus. Ja tas’tas nav Shopify Plus pazīme’s kalibrs, es don’t nezina, kas ir kas. Tagad varat izmantot lietotņu integrāciju, lai pārdotu vietnē Amazon ar Shopify. Jūsu produkti tiks sinhronizēti ar Amazon no Shopify.

Shopify Plus pret Magento

Magento ir viena no populārākajām e-komercijas platformām uzņēmumu līmeņa uzņēmumiem.

Viņi’re Shopify’s tuvākais konkurents. Tā’Domājams, ka 10 zīmoli, kas izmanto Magento, tiešsaistes ieņēmumos gūst vairāk nekā 1 miljardu dolāru.

Tur nav’t daudzi e-komercijas risinājumi, kas var apmierināt lielus klientus. Shopify v Magento ir izplatīts jautājums uzņēmumu īpašniekiem.

Var būt grūti izvēlēties uzvarētāju. Kurš no jums ir piemērots, būs atkarīgs no jūsu biznesa.

Piemēram, abi piedāvā integrāciju pārvadājumos ar iespaidīgu izplatītāju skaitu.

Tāpat kā Shopify, Magento:

 • Uz kuģa ir daži lieli uzņēmumi. Burgers Kings un Kurts Geigers abi izmanto Magento’s pakalpojumi.
 • Piešķir lielu elastību, lai pielāgotu e-komercijas veikalu.

Tomēr mūsu pieredzē Magento nav tik draudzīgs lietotājam kā Shopify.

Kāpēc?

 • Atšķirībā no Shopify, kurā ietilpst mitināšana, Magento ir pats mitināts. Tas nozīmē, ka jums būs jāpavada vairāk laika sava veikala tehniskās vadīšanas vadīšanai. Serveru uzturēšana un drošības ievērošanas nodrošināšana ir jūsu atbildība.
 • Shopify nodrošina PCI drošības ievērošanu caur saviem serveriem. Bet tirgotājam Magento būs jāpārliecinās, ka viņi paši ievēro noteikumus.
 • Shopify veic tirdzniecību ar tirgotājiem un ļauj jums ļoti viegli koncentrēties uz sava veikala reklamēšanu. Varat veikt izmaiņas un vadīt kampaņas, kurām būtu nepieciešams izstrādātājs vai kodētājs Magento.

Ja jūs’Pārdodot citiem uzņēmumiem, Magento Enterprise ir pievilcīga iespēja. Tas piedāvā sarežģītu norēķinu kārtību, ātrus lielapjoma pasūtījumus un sarunu cenu noteikšanu.

Tomēr Shopify ir pastiprinājis savu B2B spēli. Shopify Plus tirgotāji var izveidot ar paroli aizsargātu veikalu, izmantojot vairumtirdzniecības e-komercijas kanāla funkcionalitāti. Daži klienti varēs piekļūt jūsu Shopify veikala citai versijai nekā citi. Pārdot uzņēmumiem, izmantojot Shopify Plus, jūs’Jums, iespējams, būs jāizmanto lietotne Shopify’s tirgus.

Globālā B2B e-komercijas pārdošana rada ieņēmumus par 5 triljoniem USD vairāk nekā B2C. Vairumtirdzniecības funkcionalitāte arvien svarīgāka ir veikalu īpašniekiem.

Galvenie punkti Shopify vs Magento debatēs ir šādi:

 • Magento ir pielāgojamāks fons
 • Shopify ir zemākas uzstādīšanas izmaksas un pastāvīgās uzturēšanas izmaksas
 • Tā’Izmantojot Magento, ir vieglāk izveidot daudzvalodu / valūtu veikalus
 • Shopify rūpējas par VISU serveru uzturēšanu un PCI ievērošanu’s ir pilnībā mitināts pakalpojums.

Migrācija no Magento uz Shopify

Shopify ir ļāvis ļoti viegli pāriet no Magento uz Shopify. Viņi gulstas uz speciāla palaišanas inženiera, lai palīdzētu jums cauri procesam.

Ar Shopify’s Migration App, kuru izstrādājis Cart2Cart, jūs varat importēt:

 • Izstrādājumi – ieskaitot cenu, vārdu, svaru, attēlu.
 • Klienti’ detaļas – e-pasts, rēķina un piegādes adrese, biļetenu izvēles.
 • Pasūtījumi – statuss, informācija par klientu, atlaides, cena.
 • Kuponi – dāvanu karte, vārds, kupona kods.
 • Atsauksmes – izgatavošanas datums, lietotāja vārds, vērtējums.

Pāriet uz vietni Shopify tūlīt

Google Trends liecina, ka interese par Shopify pieaug, salīdzinot ar tādiem konkurentiem kā Magento un BigCommerce. Mēs to noliekam pie kādas nozares neaktivitātes’lielākie spēlētāji. Shopify ir izmantojis priekšrocības uzlabojot viņu produktu ar jaunām lietotnēm un funkcionalitāti.

Piemēram, aprīlī Shopify parādīja jaunu pakalpojumu Mobile Store Builder. Tas palīdz uzņēmuma klientiem izveidot vietējās iOS un Android lietotnes bez jebkādas tehniskas zināšanas un bez papildu izmaksām.

Shopify Plus Magento Google TrendsAplūkojot Google Trends, jūs varat redzēt, ka Shopify Plus ir arvien populārāks meklēšanas vienums, salīdzinot ar konkurentiem Magento un BigCommerce

Biznesa stūrītis: Vai plānojat pāriet uz Shopify no Magento vai cita pakalpojumu sniedzēja? Izmantojiet lietotni Satiksmes kontrole, lai pārliecinātos, ka nevēlaties’t nezaudē organisko satiksmi, kas izveidota uz iepriekšējās platformas. Lietotne novirzīs apmeklētājus uz jūsu veco vietni uz jauno Shopify veikalu. Migrācija uzvarēja’t neietekmē jūsu klasifikāciju. Pazaudējot bioloģisko klasifikāciju galvenajiem produktu apzīmējumiem, nauda tiktu novirzīta kanalizācijā.

Secinājums: vai Shopify Plus ir piemērots jūsu biznesam?

Ja jūs’Pārdomājot Shopify Plus savam e-komercijas veikalam, uzdodiet sev šādus jautājumus:

 • Vai jūs tērējat vērtīgu laiku tehnoloģijām, kuras varētu pavadīt sava veikala mārketingā??
 • Vai jūs gūstat pārdošanas apjomus gandrīz vai vairāk nekā USD 500 000 gadā?
 • Vai vēlaties sava veikala personalizētu izrakstīšanās lapu??
 • Vai plānojat paplašināt savu veikalu dažādās valstīs, valūtās un valodās?
 • Vai jūs domājat, ka nākamajā gadā jūsu pārdošanas apjomi dramatiski palielināsies??
 • Vai jūs gūtu labumu no īpaša konta pārvaldnieka??
 • Vai jūs jūtaties ierobežots attiecībā uz jūsu pašreizējo plānu??
 • Vai jūs esat tādā apjomā, kurā trafiks un pārdošanas apjoms rada spiedienu uz jūsu tehnoloģiju?

Ja uz vienu vai vairākiem no šiem jautājumiem atbilde ir apstiprinoša, tad Shopify Plus ir vērts padomāt. Tā’Varat brīvi runāt ar Shopify konsultantu un uzzināt to.

Runājiet, lai tagad veikals

Shopify Plus apstrādā daudzus darbietilpīgus elementus, kas saistīti ar lielas vietnes vadīšanu.

Tā’Tā ir lieliska iespēja samazināt (un precizēt) tehniskās pieskaitāmās izmaksas.

Izmantojot ārpakalpojumus jūsu vietnei’Apkopes veikals Shopify, jūs varat nofiksēt savas tehniskās izmaksas. Drošības ielāpi, jauninājumi, kļūdu labojumi un hostinga maksa ir iekļauti mēneša maksā.

Tas ietaupīs jūsu laiku.

Tu uzvarēji’t pārvaldīt dīkstāvi, satiksmes intensitāti vai attiecības ar mitināšanas uzņēmumu.

Shopify Plus ir laba iespēja, ja jūs’jūs vēlētos palielināt sava e-komercijas veikala mērogu. Abonēšanas maksa tikai palielināsies, palielinoties veikalam. Piekļuve Shopify aģentu atbalstam viens pret vienu var novirzīt jūsu veikalu uz nākamo līmeni.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me