Shopify Recenzie Je to pre vás najlepší tvorca internetového obchodu?


Najlepšie pre

Najlepšia celková platforma elektronického obchodu


nakupovať - ​​najlepšie pre elektronický obchod

Celkové hodnotenie

5 z 5 hviezdičiek

Shopify je najlepšia platforma elektronického obchodu na súčasnom trhu. to’Je určený na pomoc ľuďom pri zostavovaní vlastného škálovateľného internetového obchodu so stovkami vstavaných funkcií a množstvom aplikácií. Produkty môžete predávať priamo na svojich webových stránkach a na viacerých trhoch a sociálnych sieťach.

Shopify je populárna platforma elektronického obchodu, ktorá vám pomôže vybudovať si vlastný internetový obchod bez potreby akýchkoľvek technických zručností.

Nakupujte právomoci viac ako 800 000 firiem a stali sa špičkami v našom hĺbkovom výskume, ktorý prekonal všetkých svojich konkurentov. Avšak, to’nie pre každého. že’to je dôvod, prečo táto recenzia ponorí do Shopify’s predajnými funkciami, ľahkým používaním, cenami, dizajnom, marketingovými nástrojmi a ďalšími, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či to bude’je to pre vás to pravé.

Ak ty’v zhone, pozrite sa nižšie na prehľad najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť o Shopify. Prečítajte si ďalšie podrobnosti, pretože vás vezmeme na hĺbkovú cestu cez platformu… od otázky, čo je vlastne sakra Shopify?

nechať’ide to!

Na prvý pohľad

prehľad na prvý pohľad

Nakupujte výhody & Zápory

Pros

 • Dostal najvyššie skóre za vlastnosti a spokojnosť zákazníka
 • Vynikajúci systém zásob, ktorý vám pomôže spravovať obchod
 • Predávajte na viacerých kanáloch vrátane Facebooku, Instagramu, Amazonu a eBay

Zápory

 • Jediná platforma na vynútenie vlastného transakčného poplatku, pokiaľ nepoužívate službu Shopify Payments
 • Obsah nie’t automaticky prepínať pri prepínaní tém
 • Aplikácie sa môžu rýchlo pridať, keď do svojho obchodu pridáte ďalšie funkcie

Čo je Shopify?

Shopify je špecializovaný tvorca webových stránok pre elektronický obchod, ktorý pomáha ľuďom budovať svoj vlastný internetový obchod.

Je to skutočne také ľahké – to nie’Nepotrebujete šialené technické zručnosti’Nepotrebujete bezedný rozpočet a vy nemáte’Nepotrebujem najať niekoho, aby sa váš sen stal skutočnosťou. Vďaka tomu je Shopify rýchlym a cenovo dostupným spôsobom vytvorenia vášho internetového obchodu.

Mohli by ste začať stavať dnes, ak ste chceli!

nakupovať domovskú stránku

Kto môže použiť službu Shopify?

Službu Shopify môže používať ktokoľvek, či ty’je to prvý predajca alebo obchod s miliónmi dolárov, ako je Harry’s britvy (áno, Harry’s Holiace strojčeky sú len jedným z Shopify’spokojní zákazníci). Všetko, čo potrebujete, je nápad, niečo na predaj a pripojenie na internet. Internetový obchod by ste mohli mať v priamom prenose.

S viac ako 1 200 aplikáciami, špecializovanými funkciami, ako sú nástroje na sledovanie zásob a prepravu, a celým radom cenových plánov je Shopify výkonnou platformou na výber. Môže byť použitý v akomkoľvek obchode a je mimoriadne škálovateľný.

Ako sme to vyskúšali? A aké boli výsledky?

tam’Je veľa humbuk okolo Shopify, ale chceli sme sa dostať k pravde za marketingom.

Využili sme našu metodológiu svetovej úrovne a šli sme kopať do Shopify’s dizajny, nástroje predaja, marketingové funkcie, možnosti SEO a ďalšie. Okrem samotného testovania sme dokonca šli ešte o krok ďalej a požiadali netechnických odborníkov, aby to vyskúšali a povedali nám, čo si myslia.

Analyzovali sme všetky výsledky v porovnaní so službou Shopify s inými platformami’testovali sme, preskúmali jeho silné stránky a nedostatky a vypočítali skóre pre každú kľúčovú oblasť – to všetko, aby sme vám mohli poskytnúť najpresnejšie a najužitočnejšie informácie o tomto staviteľovi online obchodu..

Ihneď vám môžeme povedať, že služba Shopify sa pri našich testoch chovala veľmi dobre a celkovo dosiahla 4,7 z 5 hviezdičiek.

V skutočnosti prekonal všetkých svojich konkurentov, a preto ho odporúčame ako najlepší všestranný tvorca elektronického obchodu na trhu. Ale nikto nie je dokonalý – pokračujte v čítaní nášho hodnotenia Shopify, aby ste zistili, prečo sa mu darilo tak dobre, kde spadol, a čo je najdôležitejšie, ak’je pre vás tou správnou voľbou.

Najprv však, čo robí Shopify v reakcii na pandémiu Covid-19?

to’Je to neistý čas začať alebo rozvíjať akékoľvek podnikanie, ale nie’t starosti – Shopify to úplne získa. V skutočnosti zaviedla v nadchádzajúcich mesiacoch veľa nových úžasných opatrení na podporu malých podnikov. Tie obsahujú:

 1. Sprístupnenie fyzických a digitálnych darčekových kariet vo všetkých plánoch. Týmto spôsobom vás môžu vaši zákazníci podporiť bez toho, aby si zakúpili akékoľvek fyzické produkty.
 2. 200 miliónov dolárov je k dispozícii na financovanie malých firiem (iba v USA). Ako súčasť vládneho partnerstva ponúka spoločnosť Shopify Capital financovanie s cieľom pomôcť malým podnikom rozvíjať sa v čase, keď môžu mať nízku hotovosť.
 3. Predĺženie bezplatnej skúšobnej verzie na 90 dní. Služba Shopify rozšírila svoju bezplatnú skúšobnú verziu zo 14 dní na 90, čo obchodníkom umožnilo ešte viac vyskúšať službu bez rizika.
 4. Podpora Spoločenstva a živé webové semináre. virtuálne ‘meetups’ s komunitou Shopify zdieľať múdrosť a podporu.

Veľké kudosy nakupujú pre svoju rýchlu reakciu a za svoj záväzok podporovať malé a stredné podniky v súčasnosti a vždy.

Nakupujte používateľské recenzie

Oslovili sme rôznych používateľov Shopify, aby sme získali prehľad o ich skúsenostiach s využívaním platformy elektronického obchodu na vytváranie a rozširovanie ich online obchodov..

PREHĽAD POUŽÍVATEĽOV: RIPPEDKIT

nakupovať užívateľskú recenziu

“Shopify je dobre udržiavaná platforma, ktorá poskytuje všetko, čo potrebujem pre správu webových stránok, aktualizácie, tvorbu cien, plnenie objednávok, komunikáciu so zákazníkmi atď.”

Pri žonglovaní so zamestnaním na plný úväzok so spoločenským životom a posilňovňou Francis zistil, že sa snaží zasiahnuť svoje bielkovinové ciele. Nespokojný s trasami a uprednostňovaním výrobkov rýchleho občerstvenia, spustil svoju webovú stránku založenú na predplatných programoch so spoločnosťou Shopify pod názvom RippedKit, ktorá predstavuje pohodlný spôsob pre rovnako zmýšľajúcich jednotlivcov, aby dostali vysokú kvalitu. ‘chytiť a ísť’ proteínové doplnky.

PREHĽAD POUŽÍVATEĽOV: EMMA REID

shopify užívateľské recenzie emma headshot

“Platforma Shopify je skutočne užívateľsky prívetivá a vy nie’Aby ste mohli urobiť obchod, nemusíte vedieť, ako kódovať.”

Po tom, čo sa Emma rýchlo nudila z práce recepčnej, sa rozhodla začať svoju vlastnú činnosť v oblasti dropshippingu. Bolo pre ňu ľahké učiť sa tým, že sa učilo a nemuselo investovať veľkú sumu peňazí. Emma’s dropshippingom už asi 4 roky a vďaka svojmu obchodu Shopify zarobil 560 000 dolárov za 8 mesiacov. V súčasnosti vedie prostredníctvom svojho webového sídla emmareid.com výukové programy pre začínajúcich dropshipperov.

PREHĽAD UŽÍVATEĽA: POKROČILÁ VÝKRESNÁ AKADÉMIA

shopify užívateľské recenzie chris headshot

“Ako začiatočník sa Shopify javil ako najuznávanejšia a najjednoduchšia platforma na používanie za primeranú cenu. Keď som prvýkrát začal naozaj, nebolo to premýšľanie.”

Chris hľadal spôsob, ako zarobiť nejaké peniaze navyše, Chris založil svoju prvú obchodnú činnosť v oblasti dropshippingu asi pred 4 rokmi a využil Shopify a Oberlo. Prvým produktom, ktorý predával, bolo puzdro pre iPhone s mačkami, ale v súčasnosti predáva čokoľvek od slnečných okuliarov až po snehové okuliare. Chris teraz prevádzkuje Advanced Dropshipping Academy, ktorá pomáha ľuďom budovať a otvárať vlastné dropshippingové obchody.

Ako ľahké je nakupovať?

Rýchla odpoveď: Brnkačka! Vyhral si’Ak nechcete, aby bol web zverejnený do piatich minút, Shopify dokáže kombinovať výkonné nástroje elektronického obchodu s ľahko použiteľným editorom. Jeho rozhranie je čisté a jednoduché a 88% našich používateľov ich uviedlo’d odporučiť službu Shopify priateľovi. Pred rozhodnutím však stále odporúčame vyskúšať si to sami!

Pri skúšaní staviteľa by ste sa mali najprv pozrieť na to, aké ľahké je použitie, najmä pri vytváraní internetového obchodu. Tvorcovia elektronického obchodu sa často snažia kombinovať silu s ľahkosťou použitia, ale Shopify vyniká v tejto rozhodujúcej oblasti.

Shopify má čisté, jasné a jednoduché rozhranie, vďaka ktorému je nastavenie vášho obchodu hračkou, a to aj pre úplných začiatočníkov.

Don’Nechápte nás zle – vyhrali ste’• Nechajte svoje stránky žiť do piatich minút, pretože služba Shopify stále zbiera vážne množstvo energie na jej backend. Podarí sa mu však vytvoriť jeho editora hladký a ľahko použiteľný, ktoré tlieskame (hlasno).

nakupovať dashboardShopify’Prístrojová doska poskytuje mierny sklon pri navrhovaní vlastnej webovej stránky elektronického obchodu.

A to’Nie sme to len my, ktorým sa Shopify páčilo’s rozhranie. Keď sme to sami otestovali, dostali sme bežných ľudí, aby si pomocou služby Shopify vybudovali vlastný obchod, a zistili sme, aké ľahké (alebo ťažké) našli určité úlohy..

Výsledky boli vo všeobecnosti pozitívne.

Ľudia mali radi, ako služba Shopify pomohla počas procesu nastavenia s otázkami a výzvami, a zistilo, že je ľahké začať. Ale nie’jednoducho si zoberieme slovo – tu je zopár citácií od našich používateľov:

“Bolo to také dobré, naozaj ľahké. Bolo to veľmi užívateľsky prívetivé. To vás prevedie dôležitými oblasťami, z ktorých najviac je inventár. Otázky na začiatku, pridanie produktu, jemné výzvy – všetko bolo veľmi jasné.”

“Celkovo to bol skutočne jednoduchý prístup k vytvoreniu internetového obchodu. Mal som úplnú kontrolu nad tým, ako a čo chcem umiestniť na svoje stránky, s výhodou, že som mohol kedykoľvek zmeniť všetko, keď som chcel.”

Recenzie samozrejme neboli’t všetky žiariace – zaslúžite si obe strany obrázku, tak tu’s úvodzovkami od používateľov, ktorí sa nedostali’Na Shopify to celkom zapôsobilo:

“Myslím si, že služba Shopify môže zakričať o niečo viac, keď ste na stránke výkladnej skrinky, kde sú určité widgety – a ako pridať určité funkcie. Možno je to lepšie na palube výkladu – len som sa cítil osamelý a trochu stratený.”

“Pre začínajúcich tvorcov webových stránok elektronického obchodu niekedy nie je jasnosť. Niektoré terminológie boli nekonzistentné alebo prešli cez moju hlavu. Pre tvorcov webových stránok pre domácich majstrov, možno jasnejších, zrozumiteľnejších výrazov’nechápem.”

Celkovo však používatelia hodnotili službu Shopify veľmi dobre kvôli ľahkému použitiu – v skutočnosti vyšlo z testovania s celkovým počtom štyroch z piatich hviezdičiek!

Tieto čísla sme rozdelili, aby sme to uviedli do kontextu – ľudia v priemere našli Shopify 21% ľahšie použiteľné ako BigCommerce (Shopify’(hlavný konkurent), a O 12% ľahšie použiteľné ako elektronický obchod Wix, ktorý je známy svojím editorom priateľským pre začiatočníkov.

A to’nie všetky – po testovaní sme sa používateľov opýtali, aká je pravdepodobnosť, že odporúčajú službu Shopify, a odpoveď bola celkovo pozitívna. 88% ľudí uviedlo, že by Shopify odporúčali priateľovi.

Dobrou správou je, že služba Shopify má bezplatnú skúšobnú verziu, takže si ju môžete vyskúšať sami, aby ste zistili, či je’s tým správnym staviteľom pre vás. Ako ukazujú naše používateľské ponuky, vyskúšanie služby Shopify je jediný spôsob, ako zistiť, či ste’Považujem to za fantastické alebo frustrujúce – zistite sami, či ste’Budem fanúšikom!

Ďalšie informácie

 • Ak vyskúšate službu Shopify a nájdete ju’nie pre vás, my’mám tvoj chrbát. Pozrite sa na konečný zoznam Najlepšie alternatívy Shopify nájsť perfektný zápas.
 • Hľadáte niečo konkrétne? Pozrite sa na naše Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod, kde môžete porovnať najlepších staviteľov’ skóre vrátane ľahkého použitia!

Ceny Shopify – je to dobrá hodnota za peniaze?

Rýchla odpoveď: to’Je to celkom dobré, ale hodnota za peniaze je miestom, kde Shopify skóroval najnižšie v našom výskume. Jeho cenové plány sú veľmi rozumné, so škálovateľnými výbermi a základnými vlastnosťami zahrnutými dokonca aj v najnižšom základnom pláne. Stratené značky Shopify však vznikli kvôli ich závislosti na aplikáciách a transakčných poplatkoch, ktoré ukladá platobným bránam tretích strán.

Shopify má niekoľko plánov, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Po prvé, Služba Shopify poskytuje 14-dňová bezplatná skúšobná verzia – ty nie’Nemusíte zadávať žiadne platobné podrobnosti, takže tam’Žiadne riziko a žiadny tlak na registráciu. vy’Potrebujete iba e-mail a môžete vyskúšať službu Shopify úplne zadarmo po dobu dvoch týždňov.

Zhrnutie cien Shopify

 • Shopify Lite: 9 dolárov mesačne – umožňuje pridať elektronický obchod na stránku Facebook alebo na existujúcu webovú stránku. 2% transakčný poplatok, pokiaľ nepoužívate službu Shopify Payments.
 • Základné Shopify: 29 dolárov mesačne – najlacnejší plán na vybudovanie vlastného obchodu; poskytuje všetky náležitosti pre nový internetový obchod. 2% transakčný poplatok, pokiaľ nepoužívate službu Shopify Payments.
 • Shopify: 79 dolárov mesačne – pre rastúce podniky; zahŕňa funkcie, ako je vytváranie darčekových kariet. 1% transakčný poplatok, pokiaľ nepoužívate službu Shopify Payments.
 • Rozšírené Shopify: 299 dolárov mesačne – pre veľké podniky, ktoré sa chcú rozšíriť; zahŕňa pokročilé správy a vypočítané prepravné sadzby tretích strán. 0,5% transakčný poplatok, pokiaľ nepoužívate službu Shopify Payments.
 • Shopify Plus: vlastné ceny – pre veľké podniky na úrovni podniku s obrovským rozpočtom. Nie je stanovená cena – namiesto toho požiadate o vlastnú ponuku.

Ušetrite až 20% na vašom pláne služby Shopify

Zaregistrujte sa na jeden rok a ušetrite 10% na odber alebo uložte 20% keď sa zaregistrujete na dva roky.

To znamená, že so zľavou 20%’Budem šetriť $ 16 – mesačne v pláne služby Shopify a – $ 60 za mesiac podľa plánu pre pokročilých!

Ceny služieb Shopify: základné plány

Shopify’s sú tri hlavné plány Základné Shopify, Shopify a Advanced Shopify. Toto sú základné plány, ktoré vám umožňujú vytvoriť si vlastný internetový obchod. Všetky vám poskytujú neobmedzené produkty, obnovenie opusteného košíka, vytvorenie zľavového kódu a integráciu viacerých kanálov.

nakupovať plány stanovovania cien

Toto sú tri plány, na ktoré by ste sa mali pozrieť, ak tak urobíte’znovu nastaviť a bežný internetový obchod. my’Podrobnejšie sa pozriem na každú z Shopify’s plány nižšie, potom preskúmajte transakčné poplatky a službu Shopify’s internou platobnou bránou, nakupujte platby.

Ako ušetriť peniaze s Shopify

Všetky Shopify’s ceny sú za a mesačné predplatné. Takže, ak ste sa prihlásili do základného plánu Shopify, vy’d platiť 29 dolárov mesačne tak dlho, kým zostanete v tomto pláne.

Môžete však ušetriť takmer 190 dolárov ročne o pláne Shopify ak sa zaregistrujete na dva roky, alebo môžete ušetriť 94 USD ročne, ak sa zaregistrujete na jeden rok. Tieto úspory by mohli ísť na účty za domácnosť, do vášho dovolenkového fondu – čokoľvek!

Stojí Shopify za peniaze? rozhodne! V prieskume zákazníckeho skóre sa dostal na vrchol zo všetkých platforiem elektronického obchodu, ktoré sme testovali. Tak prečo nevyskúšajte Shopify ešte dnes a začnite dať nejaké peniaze preč?

Cenové plány obchodov mesačne ($ / mesiac) 1-ročné ($ / mesiac) Úspory (%) 2-ročné ($ / mesiac) Úspory (%) Shopify Basic

Shopify

Rozšírené Shopify

$ 29,00 $ 26,10 10% $ 23,20 20%
$ 79.00 $ 71,10 10% $ 63,20 20%
$ 299.00 $ 269,10 10% $ 239,20 20%

vy’Musím zaplatiť ročné alebo dvojročné náklady vopred ako paušálna suma, ale z dlhodobého hľadiska vás’d) utrácať menej, ako keby ste zostali v mesačnom pláne.

Nakupujte platby a poplatky za transakcie

vy’Všimol som si, že sme sa zmienili účtované transakčné poplatky dostanete, pokiaľ sa nerozhodnete používať službu Shopify Payments.

Čo je to služba Shopify Payments?

Nakupovať platby je Shopify’s interná platobná brána. Myslite na to ako na PayPal, Stripe alebo Square – spracuje váš obchod’s platbami a prijíma najvýznamnejšie spôsoby platby. Myšlienka je, že používanie služby Shopify Payments je menej komplikované ako pripojenie poskytovateľa platieb od tretích strán (napríklad PayPal) a zefektívňuje váš obchod tým, že všetko uchováva interne.

nakupovať platby

Hlavnou motiváciou na používanie služby Shopify Payments je to, že je’je to jediný spôsob, ako odstrániť Shopify’s transakčné poplatky. to’je to tiež jediný spôsob, ako vo svojom obchode podporiť viac mien, takže ak áno’znovu predávajú na medzinárodnom trhu’je to vaša najlepšia voľba.

Ďalšie informácie

 • Zaujíma vás služba Shopify Payments? Viac informácií nájdete v našej podrobnej informácii Overiť platby.

Ktorý plán je najlepší? – Naše odporúčanie

Ak už máte webovú stránku a chcete len predať niekoľko produktov, potom je Shopify Lite tým najlepším miestom na spustenie. však, Ak chcete skutočný internetový obchod, začnite so základným plánom Shopify za 29 dolárov mesačne. Za všetko, čo dostanete do plánu, to’s rozumnou mesačnou cenou!

Nezabudnite, že služba Shopify vám ponúka 14 dní na vyskúšanie jej platformy zadarmo, preto ju pred registráciou využite.

Ďalšie informácie

 • Objavte viac informácií o službe Shopify’s plány a ceny v našich podrobných Posúdenie cien Shopify
 • Nie ste si istí, či potrebujete službu Shopify Plus? Viac sa dozviete v našom Recenzia Shopify Plus

Ako dobré sú Shopify’s Témy?

Rýchla odpoveď: skvelý! oni’všetko profesionálne navrhnuté, mobilné reagujúce, nabité funkciami a dokonca vám ponúka rôzne štýly, z ktorých si môžete vybrať. Existuje však iba 10 bezplatných tém, čo je hlavnou nevýhodou. Zvyšok stojí medzi 140 a 180 dolármi, preto si vyberte opatrne. V našom výskume sa Shopify umiestnila na treťom mieste s 3,7 hviezdičkami z 5!

Shopify má 10 bezplatných tém a 64 prémiových tém, v rozmedzí od 140 do 180 dolárov za každé.

nakupovať témy prehľadovShopify’Témy sú profesionálne navrhnuté a vyrobené tak, aby váš obchod vyzeral skvele od prvého dňa.

Všetky témy reagujú na mobil, čo znamená, že’Automaticky sa preformátuje tak, aby sa zmestili na mobilné telefóny a tablety. Ľudia majú o 62% nižšiu pravdepodobnosť, že si od vás znova kúpia, ak majú zlý dojem na vašom webe, takže táto funkcia je životne dôležitá.

Dobre vedieť: Dôrazne odporúčame nainštalovať aplikáciu G AMP, ktorú od ostatných používateľov služby Shopify ohodnotila pôsobivá 5/5 – aby sa zabezpečilo, že vaše stránky nebudú’Na mobilných zariadeniach to vyzerá skvele, ale načítajú sa tiež rýchlo. AMP je skratka pre Accelerated Mobile Pages. AMP používajú zostávajúci html kód, aby zostali ako ‘svetlo’ ako je to možné – myslite na ne ako na verziu svojich bežných stránok o strave. Rýchlejší zážitok zaistí spokojnosť používateľov a zvýši vaše šance na dobré umiestnenie v službách Google. Pamätajte si, že jednosekundové oneskorenie v odozve na stránku znamená zníženie konverzií o 7%!

Toto sú skvelé funkcie a sú dôležité pre vytvorenie úspešného obchodu, ktorý uspokojí vašich zákazníkov. Ale my vieme, čo vy’naozaj premýšľam: vyzerajú témy skutočne dobre?

Krátka odpoveď znie, áno!

nakupovať knižnicu tém

Shopify’Témy sú profesionálne navrhnuté a vyzerajú čisto, štýlovo a príťažlivo. Môžete prehliadať témy podľa odvetvia, od umenia a fotografie po elektroniku, nábytok a ďalšie. Môžete tiež zobraziť podľa popularity, ceny alebo zbierky, napríklad “minimalistický,” “zábavné a živé,” alebo “skvelé pre malé zásoby.”

Témy sa dodávajú s rôznymi štýlmi, takže si môžete vybrať ten, ktorý je najlepšie zodpovedá vašej značke. Nižšie nájdete príklad toho, ako rôzne štýly môžu zmeniť vzhľad vašej témy – táto rozmanitosť znamená, že vás’Vždy nájdu ten správny tón pre vašu značku.

shopify brooklyn tému klasický štýlTáto bezplatná téma s názvom Brooklyn sa dodáva v dvoch rôznych štýloch. Toto je ukážka “klasický” štýl, ktorý obsahuje prírodné farby a moderné, sofistikované písma. shopify brooklyn tému hravý štýlTu nájdete tú istú tému, Brooklyn, v “hravý” štýl, ktorý prichádza s živšou farebnou schémou a zábavnými, nekomplikovanými písmami.

Najlepšie na tom je, Shopify’Témy sú nabité skvelými funkciami. Všetky témy zahŕňajú:

 • Prispôsobiteľné sekcie obsahu na domovskej stránke
 • SEO (optimalizácia pre vyhľadávače)
 • Podpora rozbaľovacej ponuky
 • Bezplatné aktualizácie tém
 • Dizajn vhodný pre mobilné zariadenia
 • Ikony sociálnych médií
 • Vstavané štýly a farebné palety
 • Fotky od užívateľa Burst

Dobre vedieť… Niektoré témy prichádzajú viac jazykových možností, čo znamená, že môžete ľahko prepnúť na iný jazyk. Nie všetky témy to poskytujú, preto si pred výberom začiarknite políčko. Momentálne sú k dispozícii tieto jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, japončina a brazílska portugalčina.

Pri výbere témy je samozrejme o nájdení témy, ktorá vyzerá skvelo’je tiež o nájdení toho, ktorý podporuje váš obchod’s potreby.

Každá téma má tiež svoje vlastné špecifické vlastnosti. Dôrazne vám odporúčame pozrieť sa na ne’je to skvelý spôsob, ako sa rozhodnúť, či je téma pre vás najvhodnejšia:

nakupovať tematické prvkyTieto funkcie sa dodávajú s prémiovou témou s názvom Kontext, ktorá je elegantnou a čistou témou a je dodávaná v troch rôznych štýloch.

Vyhľadajte potrebné funkcie, ako napríklad rýchle zobrazenie produktu alebo živé vyhľadávanie. Môžete pridať ďalšie aplikácie (niečo, čo my’Pokúsim sa o niečo neskôr), ale výber témy s vstavanými obľúbenými funkciami vám uľahčí život od prvého dňa!

Prispôsobenie tém Shopify

Shopify’Témy už môžu vyzerať skvele, ale vy’Chcem si vyrobiť úplne svoj vlastný. Ak to chcete urobiť, vy’Svoj motív si musíte prispôsobiť pridaním vlastných produktov, prepisovaním textu, výmenou obrázkov a vytvorením nových stránok.

Prispôsobenie sa deje na dvoch miestach: vizuálne prispôsobenie sa vykonáva prostredníctvom rozhrania úprav, zatiaľ čo úpravy produktov sa spravujú na hlavnom paneli.

Pomysli na to, ako opraviť auto. Vonku je miesto, kde maľujete, umývate, vyhladzujete, leštíte a leštíte, aby to vyzeralo krásne. Motor je miestom, kde si dáte šťoura, vymieňate diely a dostanete ruky pomocou nástrojov, aby ste sa uistili, že auto je výkonné a hladko jazdí.

Editovacie rozhranie vášho obchodu Shopify je miesto, kde sa o svoj obchod staráte’s dizajnom. Tu zarovnáte svoje obrázky, upravujete text a označujete svoje logo. Prístrojová doska je miesto, kde pridávate produkty, vytvárate kódy zliav, spravujete prepravu a ďalšie. Na tomto mieste môžete zmeniť svoj motív, ak chcete zmeniť vzhľad výkladu.

Odporúčame začať pridaním produktov a potom upraviť štýl výkladu. Pretože služba Shopify je tvorcom obchodu, jej témy sa prirodzene točia okolo produktov – preto môže byť zložité navrhnúť vašu stránku bez toho, aby sa na nej zobrazovali nejaké produkty.!

Dobre vedieť: Potrebujete pomoc pri vytváraní a prispôsobovaní svojich webových stránok’s stránky? Odporúčame stiahnuť aplikáciu DragDropr, aby bol proces oveľa rýchlejší a ľahší. DragDropr sa hladko integruje so službou Shopify a umožňuje vám vytvárať, meniť a upravovať 50+ vstupných stránok a 200+ obsahových blokov (napríklad videá produktov a kontaktné formuláre) pomocou jednoduchého editora drag and drop bez toho, aby ste museli robiť jeden bit manuálneho kódovania. Celý jeho obsah reaguje na mobily, čo znamená, že bude vyzerať skvele na všetkých zariadeniach.

Ďalšie informácie

 • Oplatí sa investovať do prémiovej témy alebo dokonca požiadať o pomoc odborníka Shopify? Zistite v našom Shopify Themes a Shopify Experts Review

Ako mocní sú Shopify’s Predajné funkcie?

Rýchla odpoveď: Docela silný! V skutočnosti to bol náš najlepší výkonný hráč v tejto oblasti, ktorý v testovaní dosiahol 4,7 / 5 bodov. Balíčky nakupujte v každom obchode s množstvom užitočných nástrojov navrhnutých na uľahčenie chodu obchodu, od prepravy po výpočet dane. Hlavná vec, na ktorú si treba dávať pozor, je to’je do značnej miery závislá od aplikácií (napríklad predaj digitálneho tovaru a dropshipping), takže nezabudnite na svoje náklady’t plaziť sa hore.

Služba Shopify sa stala špičkou v našom výskume, pokiaľ ide o predajné nástroje a funkcie – vyhral si’nenájdete lepšie s ktorýmkoľvek iným tvorcom elektronického obchodu. Poskytuje vám všetky potrebné informácie, od analýzy a obnovy opusteného vozíka po tony platobných brán a integráciu viacerých kanálov..

Shopify’s Predajné nástroje a funkcie

 • aplikácie
 • Doprava
 • dropshipping
 • Opustenie zotavenia košíka
 • Manažment produktu
 • Možnosti platby
 • Viackanálová integrácia
 • Digitálny predaj
 • daň
 • POS

my’Ďalej všetky tieto ponuky podrobnejšie popíšem, ale ako vidíte, je ich veľa – takže, aby ste veci zjednodušili, jednoducho kliknite na ikonu plus pre funkcie, o ktorých si chcete prečítať!

Vedeli ste, že služba Shopify nedávno prebudovala predaj CBD prostredníctvom svojej platformy? Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi Ako predávať CBD onlinenakupovať štatistiky elektronického obchoduUkázalo sa, že predajné funkcie systému Shopify zvyšujú výkonnosť elektronického obchodu.

Bude nakupovať’s SEO a marketingové nástroje vám pomôžu nájsť?

Rýchla odpoveď: Áno, budú. Shopify má rozsiahlu škálu nástrojov SEO, ktoré budú pre väčšinu obchodov viac než uspokojivé. Má tiež blog špecifické SEO, aj keď jeho blogovanie nástroje aren’docela pôsobivé. V prípade e-mailového marketingu si môžete vybrať medzi vstavanými nástrojmi alebo aplikáciami tretích strán.

tam’s internetový obchod nemá zmysel, ak ho nikto nikdy neuvidí. Aby váš podnik uspel, potrebuje váš obchod zákazníkov – a veľa z nich!

že’s, kde prichádza SEO. SEO je skratka pre optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov, a je to proces maximalizácie vašich stránok’Šanca na nájdenie v Google’s výsledky vyhľadávania.

Shopify má dobrý rozsah nástrojov SEO k dispozícii. Nie’t poskytnúť každý trik v knihe, ale pokryté sú najdôležitejšie oblasti, od kódu hlavičky po vlastné adresy URL. Keď pridáte produkty, služba Shopify vás dokonca vyzve pomocou osvedčených postupov SEO.

Hlavná vec, ktorú Shopify chýba’s Sada SEO je podpora kľúčových slov – ak potrebujete túto funkciu, vyskúšajte službu Shopify’s konkurenčným BigCommerce miesto.

SEO je životne dôležité pre nájdenie vo výsledkoch vyhľadávania, zvýšenie návštevnosti vašich stránok a zvýšenie predaja. Avšak nie je’• jediný spôsob, ako si váš obchod všimne. Kliknutím na rozbaľovacie sekcie nižšie zistíte, čo všetko, čo môže Shopify ponúknuť, a zistite, či to ponúka’je dosť dobrý na to, aby váš obchod dostal pozornosť, akú si zaslúži…

Podpora a bezpečnosť: Je Shopify bezpečné na používanie?

Rýchla odpoveď: Áno – Služba Shopify prichádza so vstavanou bezpečnosťou, spĺňa všetky potrebné nariadenia a dokonca aktualizuje vaše stránky tak, aby všetko fungovalo bezpečne. Môžete si pridať aplikácie, aby ste si mohli oddýchnuť, ale vždy si vytvorte pravidelné zálohy svojich stránok.

zabezpečenia

Obchody Shopify sú automaticky bezpečné – na rozdiel od platforiem ako WordPress’nezodpovedáte za vyriešenie vašich stránok’s bezpečnosťou. Namiesto toho služba Shopify riadi ochranu pred počítačovými hrozbami, spúšťa aktualizácie a spĺňa požiadavky na dodržiavanie pri spracovávaní transakcií online.

To vám uľahčí život online predajcu, ako keby ste všetky tieto veci museli sami zvládnuť!

Viac informácií o službe Shopify’Ak chcete zobraziť vysvetlenie jednotlivých oblastí, jednoducho kliknite na nadpisy nižšie.

podpora

Ak potrebujete podporu, vy’mám to. Služba Shopify poskytuje pomoc prostredníctvom rôznych kanálov, takže si môžete vybrať, ktorá z nich bude pre vás najvýhodnejšia. Služba Shopify poskytuje:

 • 24/7 telefonická podpora
 • Podpora sociálnych médií
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
 • Fórum Spoločenstva
 • E-mailová podpora
 • Centrum pomoci
 • Videonávody
 • Pokročilá odborná podpora

Centrum pomoci Shopify obsahuje množstvo informácií. Ak potrebujete konkrétnejšie odpovede na problémy, môžete sa obrátiť priamo na službu Shopify.

Plán Shopify Plus poskytuje pokročilú odbornú podporu a poskytuje vám vlastného špecializovaného podporného agenta. Ty nie’Nemusím platiť veľké peniaze za veľkú podporu – Pomoc 24/7 je k dispozícii aj pri najlacnejšom cenovom pláne.

Nakupujte alternatívy

Vieme, že každá firma je iná, takže ak Shopify nie je’t začiarknutie políčok, my’Zostavili sme zoznam najlepších alternatív služby Shopify, ktoré môžete preskúmať. Pozrite sa na obrázok nižšie, aby ste sa dostali na prvý pohľad na najlepšie alternatívy, alebo sa pozrite na zoznam uvedený nižšie, kde nájdete ďalšie podrobnosti..

Najlepšie alternatívy Shopify

nakupovať alternatívy grafickýTu nájdete kľúčové fakty o najlepších alternatívach spoločnosti Shopify – ďalšie podrobnosti nájdete nižšie!

1. BigCommerce

Shopify’Hlavným rivalom je spoločnosť BigCommerce navrhnutá tak, aby pomohla veľkým a rýchlo rastúcim obchodom naplniť ich potenciál. BigCommerce má najviac interných funkcií akéhokoľvek staviteľa elektronického obchodu, čo znamená, že ste vyhrali’Nemusíte sa spoliehať na aplikácie, aké robíte s Shopify. Má vynikajúci SEO a fantastický multikanálový predaj, ale má to’nie je také ľahké ako Shopify.

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si naše Recenzia BigCommerce pre viac informácií o tomto top konkurencii Shopify.
 • Natrhnutý? Prečítajte si naše Porovnanie BigCommerce vs Shopify vidieť, ako títo stavitelia idú hlava k hlave.

2. Volúcia

To sa nestalo’V našom výskume nevystupujeme tak pôsobivo, ale spoločnosť Volusion prichádza s vynikajúcimi analytickými nástrojmi a platobnými bránami as veľmi podobným určovaním cien ako služba Shopify. Nie’Nemám však žiadne nástroje na vytváranie blogov, nezabudnite na to pri výbere.

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si naše Preskúmanie prímesí aby ste sa dozvedeli viac o jeho funkciách, cenách a ďalšie informácie.
 • Pozrite sa na naše Volúzie vs Shopify porovnanie na bok po boku sa pozrite na oboch staviteľov.

3. WooCommerce

Technickejšia voľba je, že spoločnosť WooCommerce je platformou s vlastným hosťovaním, v ktorej vytvoríte obchod pomocou WordPress. Vďaka tomu je výkonnou a flexibilnou možnosťou s lepšími nástrojmi pre komplexné obchody. to’je tiež náročnejšie a menej prístupné pre začiatočníkov.

Ďalšie informácie

 • Zistite, či je WooCommerce pre vás v našom WooCommerce vs Shopify porovnanie.

4. Wix eCommerce

Tvorca webových stránok, predovšetkým, má spoločnosť Wix plány elektronického obchodu od 20 dolárov mesačne (platí sa ročne), čo z neho robí cenovo priaznivejšiu alternatívu. to’Má niekoľko vynikajúcich predajných nástrojov a je ideálny pre malé obchody, ktoré kladú značky na prvé miesto.

Ďalšie informácie

 • Môže byť Wix tou najlepšou voľbou pre váš obchod? Zistite v našom Wix eCommerce Recenzie.
 • Nie ste si istí rozdielmi medzi spoločnosťami Wix a Shopify? Odhaľujeme všetko v našom Porovnanie Wix vs Shopify.

5. Štvorcový priestor

Ďalším tvorcom webových stránok, ktorý ponúka funkcie elektronického obchodu, je program Squarespace vytvorený pre kreatívy. Jeho dizajn je najlepší na trhu a skutočne zvýši lesk vašich výrobkov.

Ďalšie informácie

 • Zistite, čo môže Squaresapce v našej ponuke Preskúmanie elektronického obchodu v štvorci.
 • Rozhodnite sa, čo’je to najlepšie pre váš obchod s našou hĺbkou Porovnanie Shopify vs Squarespace.

Recenzia Shopify: Verdikt

Shopify je tvorca elektronického obchodu, ktorý odporúčame najviac – prekonala všetky ostatné platformy elektronického obchodu v našom výskume a má pre každého niečo. S rozsiahlym obchodom s aplikáciami, množstvom cenových plánov a pôsobivou sadou funkcií’s mimoriadne škálovateľná platforma.

Služba Shopify svieti najviac vo svojich predajných funkciách, ľahkom používaní a skóre spokojnosti zákazníkov, čo z nej robí skvelú voľbu pre začiatočníkov aj vážnych predajcov..

Majte na pamäti, že vy’Niektoré funkcie sa s najväčšou pravdepodobnosťou budú musieť spoliehať na aplikácie, čo môže zvýšiť vašu mesačnú cenu. Toto je Shopify’s hlavnou nevýhodou, a zároveň vám dáva slobodu prispôsobiť si a rozšíriť svoj obchod svojím vlastným tempom.

Celkovo si Shopify získal titul ako najlepší všestranný tvorca webových stránok pre elektronický obchod na trhu. Ale tam’je to len jeden spôsob, ako zistiť, či je’je to najlepšia voľba pre vás, a to’s vyskúšaním sami!

Skoč na Shopify’s 14-dňová bezplatná skúšobná verzia a zistite, či súhlasíte s naším rozsudkom. Vaše sny o predaji online sú na dosah, takže choďte… potom sa vráťte a dajte nám vedieť, ako ste sa dostali!

Najčastejšie otázky

Cieľom Nástroja na tvorbu webových stránok je poskytnúť vám úprimné údaje. že’Preto robíme vlastný výskum a získavame priamy osobný pohľad. Kliknite sem pre ďalšie informácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me