Shopify Satış Noktası (POS) Sistemi İncelemesi – Çevrimdışı İşletmenizi Birleştirme


Shopify Satış Noktası (POS) İncelemesi

Shopify Satış Noktası (POS) incelemesi


Değerlendirme

4.5 / 5 yıldız

Bakınız Shopify POS

Shopify Satış Noktası (POS), çevrimiçi ortamınızı tamamen entegre etmenize yardımcı olur & fiziksel mağaza sistemleri. O’daha etkili bir şekilde yönetebilmeniz ve büyüyebilmeniz için iş performansınızı gerçek zamanlı olarak anlamanıza yardımcı olan harika bir yönetim aracıdır..

Jeremy tarafından gözden geçirildi

Son Güncelleme: 18 Mart 2019

Çevrimdışı ve çevrimiçi bir mağazanız varsa, Shopify Satış Noktası (POS) sistemi hem çevrimdışı hem de çevrimiçi satışlarınızı ve envanter kontrolünüzü tek bir merkezi konumda yönetmenize olanak tanır.

Shopify Satış Noktası (iPad kullanarak) tüm satış işlemlerinizi tek bir uygun yerde yönetmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda farklı sistemleri yönetmekten size çok zaman kazandırır.

Bunu göz önünde bulundurun – envanter yönetimi veritabanınızı etkileyecek satış bilgilerini (işlem kayıtları, müşteri verileri, vb.) Toplamak için iki farklı sisteminiz varsa, bir noktada, bu ayrı verileri ele almak zorunda kalacaksınız. işiniz nasıl bir performans sergiliyor, müşterileriniz kimler (farklı sistemlerde çakışan var mı?) ve “doğru” depo seviyesi.

o’Yaptığın bir sürü iş var’Tüm işletmenizi (hem çevrimiçi hem de çevrimdışı alanda bulunan) birleştirip senkronize edebildiyseniz, ilgilenmeniz gerekir.

Bu derlemede, biz’size nasıl Shopify göstereceğim’s POS sistemi işinizi kolaylaştırabilir ve size zaman kazandırabilir.

Shopify hakkındaki tam incelememizi burada görebilir veya bu kılavuzdaki diğer e-ticaret platformlarıyla karşılaştırabilirsiniz..

Shopify Satış Noktası Nasıl Çalışır??

Shopify Satış Noktası sistemi, Shopify Reader’ı çevrimdışı mağazanızda ana satış cihazı olarak kullanılan iPad’inize doğrudan takarak çalışır. Bu temel olarak iPad’inizi bir ödeme terminaline / kasaya dönüştürür.

Müşterilerinizi şarj etmeye başlayabilirsiniz’ bu Reader üzerinden kredi kartı ve tüm satış kayıtlarınız, müşteri bilgileriniz ve envanter takibi Shopify mağazanızla otomatik olarak senkronize edilir.

Shopify Satış Noktası (POS)

Nakit işlemleri için mağaza kataloğunuza göz atabilir, iPad’i kasaya bağlayabilir, makbuzları yazdırabilir veya otomatik olarak e-posta ile gönderebilirsiniz. Müşterinize e-posta makbuzları istemenin en iyi yanı, işletmenizi daha da tanıtmak için e-posta pazarlaması yapmanıza olanak tanıyan e-posta adreslerini toplamanızdır..

Shopify POS’un ne kadar güçlü olduğunu görmek için bu videoyu izleyin:

Shopify Point of Sale System hakkındaki Sorular ve Yanıtlar

S: Birden fazla perakende konumum varsa ne olur??

C: Mağazanızdan daha fazla yer ekleyebilirsiniz’s çevrimiçi yönetici paneli.

S: Çevrimdışı mağazamdaki ürünleri çevrimiçi mağazamdaki gibi satmak zorunda mıyım??

C: Hayır – çevrimdışı mağazanız için hangi ürünleri kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz ve bunlar çevrimiçi mağazanızdan farklı olabilir.

S: Zaten bir Shopify çevrimiçi mağazam varsa, Satış Noktası sistemini kullanmak için ürünlerimi yeniden eklemem gerekiyor mu??

C: Hayır – iPad’inizdeki POS uygulamasında oturum açtığınızda tüm çevrimiçi mağaza ürünleriniz otomatik olarak Shopify POS’a yüklenecektir.

S: Zaten kendi ödeme terminalim / yazarkam var. Shopify POS’u kullanabilir miyim?

C: Evet – Shopify POS Uygulaması mevcut ödeme terminalinizi entegre etmenizi sağlar.

S: Çevrimiçi ve çevrimdışı satışlarımı ayrı ayrı izleyebilir miyim?

C: Evet – satış raporlarınızı satışları çevrimiçi veya çevrimdışı olarak ayıracak şekilde yapılandırabilir veya isterseniz bunları birlikte karıştırabilirsiniz.

S: Mağazamda daha fazla satış elemanı bulunduğundan, birden fazla iPad kullanabilir miyim?

C: Evet – sadece daha fazla Shopify Okuyucu takın ve istediğiniz kadar iPad kullanın!

Shopify Satış Noktası iPad

Aylık ne kadar?

Shopify POS sistemi, farklı kullanıcı seviyeleri için uygun 3 aylık plana sahiptir:

 1. Temel Shopify – 29 $ / ay
 2. Shopify – aylık 79 $
 3. Gelişmiş Shopify – $ 299 / ay

Plan ne kadar yüksek olursa, o kadar gelişmiş özelliklere erişirsiniz. Her zaman ile başlayabilirsiniz “Temel Shopify” planlayın ve gerektiği gibi yükseltin.

Shopify satış noktası POS - fiyatlandırmaDaha fazla ayrıntı görmek için tıklayın

Ayrıca, kredi kartı ücreti (veya ödeme işlem ücreti) “Tokatlamak”, yani POS sistemini kullanarak müşterinize bir ürün sattığınızda (müşterinizi ücretlendirmek için kredi kartınızı hızlıca kaydırmak için iPad’inizi kullanarak), ücretin işlem değerinin% 2.7,% 2.4 ve% 2.2’sidir. “Temel Shopify“, “Shopify” ve “Gelişmiş Shopify” sırasıyla planlar.

Bunlar, mobil cihazınızdaki tüm kredi kartlarını kabul etmek için ödemeniz gereken tek işlem ücreti – başka bir ücret alınmayacak.

Çevrimdışı ve çevrimiçi satış ve envanter yönetim sisteminizi senkronize ederek ne kadar zaman kazanabileceğinizi düşünün. Artık işletmenizin diğer daha önemli yönlerine odaklanabilirsiniz.

Yalnızca bir birleşik sistem kullanarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi düşünün?

Bir iş adamı olarak,’bu sistemden yararlanarak elde edebileceğiniz faydaları gerçekleştirmek için o kadar zaman harcamak zorundasınız ki. Tasarruf edebileceğiniz ve işinizi büyütmeye yeniden yönlendirebileceğiniz süre, sizi zaman içinde katlanarak ödüllendirebilir.

Burada, kredi kartı ücretlerini (PayPal’a karşı) ve işlem ücretlerini çok daha ayrıntılı olarak tartıştığımız Shopify fiyatlandırma planlarını çok daha ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz..

Shopify Satış Noktası Sistemi – Sonuç İnceleme

Bu Kılavuzu Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map