Shopify SEO apskats: klasifikācijas papildināšana e-komercijā

Shopify’Galvenā funkcija ir kā e-komercijas platforma. Shopify ir zelta standarts veikala izveidošanai tiešsaistē, un tā SEO pamatā ir šī funkcionalitāte. Tam ir visas nepieciešamās funkcijas, lai jūsu tiešsaistes veikali varētu labi darboties meklējumos.


Plaši izmantots un plaši cienījams, Shopify ir izmantots, lai izveidotu vairāk nekā 600 000 veikalu un rēķinātu. E-komercija ir liels darījums, gada pārdošanas apjomi jau ir triljoni. Jums ir jāmaksā, lai jūsu produkti būtu pieejami tiešsaistē un sajaukumā. Kā saka paši Shopify, ‘globālā e-komercija nav’t izvēle; tā’s nepieciešamība.’

Par e-komerciju SEO ir jādomā savādāk. Lai arī pamati ir vienādi, iegūstot a lappuse lai labi ierindotos, atšķiras no tā, kā iegūt produkts lai labi ierindotos. Ap šo faktu Shopify strukturē savu SEO, kas to padara šausmīgu šim mērķim.

Kā vienmēr, mēs to nedarām’negaidīsim, ka jūs par to runāsit. Mēs’mēs pārbaudījām tā funkcijas sev, salīdzinot tās ar konkurentiem, piemēram, BigCommerce. Plusi un mīnusi ir uzskaitīti tieši zemāk. Vai meklējat rūpīgāku sadalījumu? Arī mums tas ir.

Bet vispirms pārbaudiet šo momentuzņēmumu par to, ko mēs domājam par Shopify.

Vai arī tiem no jums, kas jau izmanto Shopify un vēlas gūt maksimālu labumu no tā, mēs’mēs esam arī apkopojuši mūsu labākos padomus, kā uzlabot jūsu meklēšanas veiktspēju.

Īsumā: Shopify SEO plusi un mīnusi

Shopify ir spēcīga SEO funkcionalitāte un plašs lietotņu veikals. Saskarne ir draudzīga lietotājam un nodrošina visu, kas jūsu vietnei nepieciešams, lai konkurētu meklējumos. Ja e-komercija ir jūsu galvenā uzmanība, Shopify ir domāts jums. Ja jūsu vietne ir koncentrēta uz saturu, izmantojot e-komercijas elementus, iespējams, labāk izmantosit Wix, Weebly vai Squarespace.

Plusi

 • SEO pamatā ir e-komercija. Shopify’Maize un sviests ir tā tiešsaistes veikalu kvalitāte, un SEO ir balstīta uz šo funkcionalitāti. Tātad SEO ir lielisks tiešsaistes veikaliem. Saskarne ir skaidra un viegli lietojama, ar visiem nepieciešamajiem rīkiem ir ļoti augsta ranga regulārajā, attēlu un iepirkšanās specifiskajā meklēšanā.
 • Lieliski piemērota vietnes struktūrai. Liela daļa no tā, kā Shopify ļauj sakārtot vietnes, ir kategorijas. Meklētājprogrammas mīlestība tas, tāpat kā lietotāji. Labi strukturēts, viegli orientējams veikals atbilst lietotāju meklējumiem ar jūsu produktiem un pakalpojumiem.
 • Cenas / vērtības attiecība. Apskatot Shopify izmaksas’s jums grūti strīdēties’re nesaņem savu naudu’ir vērts. Lielam e-komercijas veidotājam ir jāaptver visas bāzes un Shopify’S SEO patiešām ir ļoti labi pārklāts.

Mīnusi

 • Lietotne ir atkarīga. Mums parasti ir aizdomas par lietotņu veikaliem. Bieži vien tas var būt divkāršs zobens. Dzīvs, bagātīgs lietotņu piedāvājums ir fantastisks resurss, taču, jo vairāk iekšējā aprīkojuma funkciju, jo labāk. Shopify ir atkarīgs no lietotnēm, lai apmierinātu uzlabotās SEO vajadzības.

Shopify SEO funkciju kontrolsaraksts

IezīmeKas tas ir? Vai tas ir iekļauts??Meta nosaukums

Meta apraksts

Pielāgoti vietrāži URL

Virsraksti

Attēla alt teksts

Labs ātrums & uptime

Mobils draudzīgs

301 novirzīšana

SSL šifrēšana (HTTPS)

Vietnes karte

Google Analytics

Google meklēšanas konsole

Sociālo mediju integrācija

Meklētājprogrammas instrukcijas

Kanoniskās birkas

Strukturētie dati

Informē meklētājprogrammas un lietotājus par šo lapu.Jā… Varat rediģēt lapu, produktu un kolekciju nosaukuma tagu.
Iespēja izvērst nosaukuma saturu, apkopojot to, ko lietotāji var sagaidīt un kāpēc viņiem vajadzētu noklikšķināt uz jūsu lapas.Jā… Meta apraksti tiek ģenerēti automātiski. Ja vēlaties tos mainīt, varat to izdarīt, izmantojot Shopify administratoru.
Ļauj jums izveidot vietrāžus URL, kas atspoguļo jūsu saturu, nevis nejaušu skaitļu un burtu sajaukšanos. example.com/article/squarespace-seo-guide ir daudz informatīvāks nekā example.com/hds73tgha
Virsraksti un apakšpozīcijas, kas parāda meklētājprogrammām (un lasītājiem), kā jūs’esat strukturējis savu saturu. H1 ir vissvarīgākie, h2 ir nākamie utt.
Google ir gudra, bet tā ir’S (vēl) nav pietiekami gudrs, lai droši zinātu, ko attēls rāda vai kāpēc’s atbilstošs. Alt teksts ir teksts, kuru manuāli ievietojat, lai aprakstītu katru vietnes attēlu.Jā… Vienkārši virziet kursoru virs attēla un atlasiet ‘ALT’.
Vietnes tiek ātri ielādētas un ir uzticamas ‘tiešraide’ vairāk nekā 99% laika.Jā… Shopify ir ļoti uzticams pakalpojums. Tā tam ir jābūt. Viņiem pat ir statusa lapa, kurā jūs pats varat izsekot viņu sniegumam.
Vietnes ir ērti lietojamas mobilajās ierīcēs, un meklētājprogrammas tās var viegli pārmeklēt (saprast).Jā… Katra Shopify tēma ir izstrādāta, lai netraucēti darbotos mobilajā telefonā, līdz pat norēķinu lapai.
Ja maināt lapu’URL no X uz Y, 301 novirzīšana nozīmē, ka cilvēki tiks novirzīti uz jauno lapu, pat ja viņi izmantos veco adresi.Jā… Tā’s iebūvēts admin. Jūs vienkārši ejat uz ‘URL novirzīšana’ informācijas paneļa sadaļā un ievadiet vietrāžus URL.
SSL (Secure Sockets Layer) izveido drošu, šifrētu saiti starp tīmekļa serveri un pārlūku. Meklētājprogrammas sāk sodīt vietnes bez SSL, tāpēc tas ir svarīgi. Plus tas’s tikai laba prakse.Jā… Visos Shopify veikalos tiek izmantota SSL šifrēšana.
Pilns vietnes lapu saraksts, kurā meklētājprogrammām ir aprakstīts’s strukturēts. Mēģiniet pievienot ‘/sitemap.xml’ līdz vietnes beigām’URL, ko varat redzēt pats!Kinda… Shopify automātiski ģenerē vietnes karti, taču tās rediģēšanas iespējas ir ierobežotas.
Freemium Google rīks, kas ļauj jums skatīt datus par jūsu vietni, sākot ar lapas specifisko trafiku un beidzot ar lietotāju demogrāfiskajiem datiem.Jā… Laukā ievadiet savu Google Analytics kodu ‘Preferences’ sava paneļa sadaļa.
Bezmaksas Google rīks, kas parāda jūsu vietnes veiktspēju meklēšanas rezultātos.Kinda… Tam nepieciešama ieiešana jūsu vietnē’s kods, kas nav’t ideāli piemērots visiem.
Iebūvēta funkcionalitāte lietotājiem kopīgot jūsu saturu sociālajos medijos.Kinda… Dažās tēmās ir iebūvētas sociālo mediju pogas, citās – jūs’Jums vajadzēs lejupielādēt lietotni.
Dažreiz vietnei ir nepieciešams ‘runā’ meklētājprogrammām, lūdzot tās neindeksēt noteiktas lapas.Kinda… Tā’Jums būs nepieciešama kodēšana vai speciālas lietotnes lejupielāde.
Ja jums ir vairākas vienas lapas versijas, kanoniski tagi ļauj jums izvēlēties, kurai meklētājprogrammām vajadzētu koncentrēties. Tas viņiem liedz konkurēt savā starpā.Jā… Shopify automātiski ģenerē kanoniskus tagus.
Veids, kā meklētājprogrammām sniegt vairāk informācijas par jūsu lapām. Vai jūs zināt zvaigznīšu vērtējumus, ko redzat meklēšanas rezultātos? Tas’s strukturētie dati. Un tas’s ir tikai viens tūkstošu veids. Meklētājprogrammām patīk strukturēti dati, jo tie palīdz lietotājiem atrast atbilstošu informāciju.Kinda… Shēma nav veikalā Shopify’galvenā funkcionalitāte, taču lietotņu veikalā ir daudz bezmaksas iespēju.

7 padomi, kā vislabāk izmantot Shopify

Kā e-komercijas platformai, Shopify ir savas vajadzības, kad runa ir par rangu meklēšanā. Daži faktori ir daudz svarīgāki e-komercijā nekā ‘tradicionāls’ SEO. Saglabājot savas prioritātes, var izdarīt brīnumus vietnēs, kas iebūvētas Shopify.

 1. Strukturējiet savu vietni. Liela daļa no tā, kā Shopify organizē savas vietnes, ir kategorijas. Pārdod drēbes? Izveidojiet atsevišķas kategorijas džinsiem, apaviem utt. Jūs’Ja jūs zināt, kur viss atrodas, lietotāji varēs pārvietoties pa jūsu saturu, un meklētājprogrammas sapratīs jūsu vietni. Visi uzvar.
 2. Alt teksts līdz galam. Attēli ir ļoti svarīgi e-komercijai. Lietotājiem jāredz, ko viņi’re pērk. Tā rezultātā Shopify vietnēs parasti ir daudz attēlu. Dodiet katram no tiem skaidru, aprakstošu alt tekstu.
 3. Izmantojiet shēmu. Strukturētie dati (vai shēmas) ir sarežģīta valoda, kas meklētājprogrammām norāda, kas jūs esat’re par. Tas ir īpaši noderīgi e-komercijai. Cenas, produktu vērtējumus un daudz ko citu var parādīt meklēšanas rezultātos, dodot jums vislabāko iespējamo iespēju izcelties un saņemt klikšķus.
 4. Izmantojiet emuāru. Meklētājprogrammas, piemēram, vietnes ar svaigu saturu. Viņiem teikts, ka vietne ir aktīva un atbilstoša. Tas nav’t vienmēr ir viegli izdarīt ar produktiem, tāpēc izmantojiet emuāra priekšrocības. Tā’s ir labs veids, kā radīt unikālu, regulāru saturu.
 5. Google Analytics. Nē, don’t burtiski google ‘Analytics’. Instalējiet Google Analytics. Mēs to sakām katram vietnes veidotājam, jo ​​tā’s ir tik svarīgi. Iekšējā analīze ir ērta, taču neviens to nedara labāk nekā Google.
 6. Apskati lietotnes. Shopify ir plašs lietotņu veikals, no kuriem daudzi piedāvā uzlabotas SEO funkcijas. Mēs domājam, ka tas labāk atspoguļo vietņu veidotājus, kad viņi paši nodrošina šīs funkcijas, taču gandrīz tikpat labs ir labs lietotņu veikals. Ienirt un eksperimentēt. Atgūt groza stūmēju un automātisko valūtas maiņas ierīci robežojas ar būtisko, un viņi’re tikai nesaskrāpē virsmu.
 7. Zīmola ekspozīcija. Saites joprojām ir SEO galvenā sastāvdaļa. Optimizējiet tik daudz, cik vēlaties, taču bez dažām atbilstošām vietnēm veiksme būs gandrīz neiespējama. Izmantojiet savu zīmolu un rakstiet viesu ziņas par savu biznesu’s kompetences jomā, konsultējieties ar vietējo presi.

Shopify veiksmes stāsti

Vai jūs varat gūt panākumus SEO vietnē Shopify? Tas’s patiesais jautājums visā šajā. Jā, īsi sakot. Shopify nebūtu’t nav tik populārs, kā tas ir, ja tā SEO būtu atkritumi. Lai mazinātu visas iespējamās bailes, šeit ir daži Shopify veikalu piemēri, kas staigā.

Pingvīnu grāmatas. Daži no mums joprojām pērk īstas grāmatas, un daži no mums tos pērk no Penguin. Lielbritānijas izdevēju gigants’Uzņēmuma iekšējais veikals darbojas vietnē Shopify un ieņem visu jūsu apzīmējumu klasifikāciju’d sagaidīt, plus vēl pāris. Jums ir pārlūkot un jūs’Jūs redzēsit labi strukturētas vietnes priekšrocības sev.

shopify SEO piemērsMeklētājprogrammām patīk labi strukturēts tiešsaistes veikals

Nāves vēlēšanās kafija. Šis pazemīgais, nedaudz draudīgais zīmols ir lieliska meklēšana. Tas top klasifikāciju ‘pasaules stiprākā kafija’ un ‘stiprākā kafija’, starp citiem. Tas’s daudz ekspozīcijas. Spēcīga zīmola identitāte, kas apvienota ar tādām sarežģītām SEO metodēm kā shēma, ir (mazāk nāvējoša) veiksmes recepte.

shopify SEO vietnes piemērsShopify vietnes vairāk nekā spēj papildināt klasifikāciju

Galīgais spriedums: vai Shopify jums?

Shopify’SEO ir pietiekami labi aprīkots, lai vietnēs varētu attīstīties. Tam ir visas galvenās funkcijas, kas jums nepieciešamas e-komercijas SEO, un tās’atkal ērti lietojams. Jebkas, ko Shopify nedara’Lai sevi nodrošinātu, to var atrast lietotņu veikalā.

Ja e-komercijas nav’Īpaši svarīgi jūsu vietnei Wix, Weebly vai pat Squarespace ir labāk piemēroti iesācējiem. Kur saturs ir tā prioritāte’s dažreiz ir lietderīgāk izveidot vietni universālajam veidotājam un tā vietā kā spraudni izmantot Shopify.

Kur e-komercija ir galvenā, tā’s grūti strīdēties ar Shopify’SEO iespējas. Viņi piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc tur’Ir pietiekami daudz laika, lai ar to paspēlētos un izlemtu pats.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me