Shopify Temaları ve Shopify Uzmanları İncelemesi


Shopify Temaları İncelemesi

Shopify Temaları incelemesi


Değerlendirme

5 üzerinden 5 yıldız

Shopify Temalarına Bakın

Shopify temaları profesyonel görünüyor & mağazanızın güven oluşturmasına yardımcı olabilir. Onlar’kullanılabilirlik ve satış dönüşüm odaklı tasarım profesyonelleri tarafından yeniden.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, ön ekranlı Shopify Uzmanları işe alınabilir.

Jeremy tarafından gözden geçirildi

Son Güncelleme: 15 Mart 2019

E-ticaret mağazanızı oluşturmanıza yardımcı olması için premium Shopify temaları ve Shopify Uzmanları kullanmak, işletmenize hızlı bir başlangıç ​​yapmak ve çevrimiçi satışlarınızı büyütmek için mükemmel bir yoldur.

[Shopify hakkındaki tüm incelememize buradan bakın]

Çoğu çevrimiçi müşteri hakkındaki gerçek, çevrimiçi mağazanın nasıl göründüğünden ve web sitenizi ilk gördüklerinde kendilerini rahat hissedip hissetmediklerinden.

Bir web sitesinden kaç kez tıkladığınız için’Görsel olarak hoş değil, yani’sitede daha fazla zaman harcamak istemiyorum?

ben’bunu yaptım – itiraf ettiğimden daha fazla kez!

Potansiyel bir müşterinin mağazanızda kalmaya ve etrafınıza bakmaya karar vermesi veya birkaç düğmeyi tıklayarak başka bir yere gitmesi sadece birkaç saniye sürer.

Hepimiz bu bölünmüş kararları her gün alıyoruz.

Ya onların dikkatini hemen çekiyor ve kendilerine bir şeyler satma şansı veriyorsunuz ya da’onları mağazanıza getirmek için harcadım.

Mağazanıza trafik çekmek için reklam ödüyorsanız, bu özellikle israftır.

Shopify Mağazanızın Görünüşü Güvenilirliğinizi Nasıl Etkiler?

Çoğu zaman, ilk güven algılanan güvenilirliğe iner – ve bu birçok farklı kişi tarafından yoğun bir şekilde incelenmiştir. “pazarlama” ilgili araştırma türleri.

Evet – işletmeniz güvenilir, ancak ilk ziyaretçileriniz için’henüz bilmiyorum.

İlk birkaç saniyede sizi nasıl algıladıklarına dair güçlü bir izlenim bırakacak. Bunun sizden potansiyel olarak satın alıp almayacakları üzerinde önemli bir etkisi olacaktır.

Web siteniz ne kadar profesyonel ve güzel görünüyorsa, çevrimiçi mağazanız hakkında kalma ve daha fazla bilgi edinme olasılıkları o kadar yüksek olur. Bu, onlara güvenilir olduğunuzu ve ürünlerinizi satın almanın onlara yardımcı olabileceğini kanıtlama fırsatı verir..

Shopify Temaları Size Yardımcı Olabilir

Shopify temaları güven ve güvenilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulur. Ziyaretçilerinizin mağazanızla ilgisini korumaya yardımcı olmak ve onlara yardımcı olup olamayacağınızı öğrenmek için biraz daha uzun süre kalmak üzere tasarlanmıştır..

Shopify hakkında gerçekten sevdiğimiz şey’temaları profesyonel tasarımcılar tarafından yaratılmış olmaları. Yani’yazılım oluşturmak, oturmak ve sizin için temalar tasarlamak fantastik bir grup kodlayıcı değil. Diğer birçok web sitesi oluşturucusu bu hatayı yapar, bu yüzden size vasat temalara çekici gelmezler.

Shopify Temaları

Eğer sen’bazı Shopify temalarına göz atma şansınız oldu,’Göz alıcı olduklarını ve sizi ve çevrimiçi mağazanızı iyi gösterme potansiyeline sahip olduklarını kabul edeceğim.

Çok sayıda tam zamanlı Shopify tema yaratıcısı var ve bunları Shopify’da bulabilirsiniz’s tema mağazası.

Örneğin, bazı premium Shopify temaları Pixel Union ve Out Of The Sandbox gibi dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından oluşturulur.

Ücretsiz ve Ücretli Shopify Temaları

Shopify size hem ücretli hem de ücretsiz temalar sunar. Böylece hangi tasarımın mağazanıza en uygun olduğunu seçebilir ve seçebilirsiniz.

Fiyatları ücretsiz ile 180 $ arasında değişiyor. Ücretli temalar için, sadece bir kerelik bir yatırımdır, bu nedenle tekrarlayan aylık ücretler yoktur. Açık bir yatırımın çok büyük olduğu düşüncesindeyken, ücretsiz bir tema seçebilir ve mağazanızı büyütürken bunun nasıl gittiğini görebilirsiniz. Hazır olduğunuzda daha sonra istediğiniz zaman ücretli bir prime yükseltebilirsiniz.

Bazı premium temaların satın alınmasının nedeni, bu temaların Shopify’ın bir parçası olmayan tasarım uzmanları tarafından oluşturulmasıdır. Bu temalar, Shopify mağazalarıyla tamamen uyumlu olmakla birlikte, ne yaptığını bilen profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulur.

Ne çalışmışlar’Online mağazalar için çalışıyor ve ne değil’t, ve internette tasarım ilhamlarını tasarımlarına getirin, böylece Shopify mağazanızın kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olabilirsiniz.. İşinizi ve satışlarınızı büyütmek istiyorsanız bu sizin için gerçek bir avantaj sunar.

Uzun vadede, işiniz konusunda ciddi iseniz, premium bir Shopify temasına yatırım yapmak buna değer, çünkü satışları artırmanıza yardımcı olabilir.

Sektörünüze Uygun Shopify Temaları Seçin

Gerçekten takdir ettiğimiz bir araç, temalarını endüstriye göre sıralamaları.

Bu, içinde bulunduğunuz endüstri için özel olarak tasarlanmış mükemmel tasarımı bulmak için yüzlerce premium temayı hızlı bir şekilde sıralamanızı sağlar.

Bazı endüstriler sanat içerir & fotoğrafçılık, giyim & moda, takı & aksesuarlar, elektronik, gıda & içecekler, ev & bahçe, mobilya, spor & rekreasyon, oyuncaklar & oyunlar vb..

shopify temaları

Bu, size biraz zaman kazandırmak için seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olur. Elbette, beğenip beğenmediğinizi görmek için diğer temalara da göz atabilirsiniz. Hangi Shopify temasını seçeceğiniz konusunda tam kontrol sizde.

Shopify Uzmanları Size Yardımcı Olabilir

Shopify mağazanızı yerden kaldırmak için biraz daha yardıma ihtiyacınız varsa, Shopify Uzmanları size yardımcı olabilir.

Bir iş kurmak, büyümek ve işletmek zordur. Orada’yalnızca bir (veya birkaç) kişiniz ve yapılması gereken sonsuz sayıda görev vardır. Bunun da ötesinde, dengelemeye çalışmak için kişisel bir hayatınız da var. O’çok ezici bir deneyim.

Biz’bunu kendimiz yaşadık ve bu yüzden ne kadar gergin hissettiğinizi anlıyoruz.

Shopify Experts, mağazanızı sıfırdan oluşturmanıza, size özel bir tema oluşturmanıza veya sadece mevcut temanızda bazı değişiklikler yapmanıza yardımcı olacak 780’den fazla uzman bulabileceğiniz bir pazardır..

Shopify Uzmanları

Bu uzmanlar yaptıkları işte harikalar ve her şeyi kendiniz öğrenmeye çalıştığınızdan çok daha hızlılar.

Shopify Uzmanlarından faydalanmak, işinizin diğer önemli yönlerine odaklanabilmeniz için zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Zamanla, bu uzmanların en iyi yaptıklarını yapmalarına izin vererek hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar..

Sonuç İncelemesi – Shopify Temaları ve Uzmanları

Bu Kılavuzu Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me