Shopify tirdzniecības vietu (POS) sistēmas pārskats – biznesa apvienošana tiešsaistē


Shopify tirdzniecības vietas (POS) pārskats

Shopify tirdzniecības vietas (POS) pārskats


Vērtējums

4,5 no 5 zvaigznēm

Skatiet Shopify POS

Shopify tirdzniecības vieta (POS) palīdz pilnībā integrēt jūsu vietni tiešsaistē & fizisko veikalu sistēmas. Tā’Tas ir lielisks pārvaldības rīks, kas nodrošina reāllaika izpratni par jūsu biznesa sniegumu, lai jūs varētu efektīvāk pārvaldīt un augt.

Pārskats Džeremijs

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 18. martā

Ja jums ir bezsaistes un tiešsaistes veikals, Shopify tirdzniecības vietu (POS) sistēma ļauj pārvaldīt gan bezsaistes, gan tiešsaistes pārdošanas un krājumu kontroli vienuviet, centralizētā vietā.

Shopify tirdzniecības vieta (izmantojot iPad) ļauj ne tikai pārvaldīt visus pārdošanas darījumus vienā ērtā vietā, bet arī daudz laika ietaupīt no dažādu sistēmu pārvaldīšanas..

Apsveriet to – ja jums ir divas dažādas pārdošanas informācijas apkopošanas sistēmas (darījumu ieraksti, klienta dati utt.), Kas ietekmēs jūsu krājumu pārvaldības datu bāzi, kādā brīdī jums būs jāsaskaņo visi šie atsevišķi dati, lai jūs varētu rīkoties kā darbojas jūsu bizness, kas ir jūsu klienti (vai dažādās sistēmās pārklājas?) un jūsu “taisnība” krājumu līmenis.

Tas’Tas ir ļoti daudz darba, ko jūs neveicat’t ir jārisina, ja jūs varētu apvienot un sinhronizēt visu savu biznesu (kas pastāv gan tiešsaistes, gan bezsaistes telpā).

Šajā pārskatā mēs’Es jums parādīšu, kā Shopify’s POS sistēma var pilnveidot jūsu biznesu un ietaupīt laiku.

Pilnu mūsu pārskatu par Shopify varat skatīt arī šeit vai salīdzināt to ar citām šajā rokasgrāmatā esošajām e-komercijas platformām.

Kā darbojas Shopify tirdzniecības vieta?

Shopify tirdzniecības vietas sistēma darbojas, pievienojot Shopify lasītāju tieši jūsu iPad, kas tiek izmantots kā galvenā pārdošanas ierīce jūsu bezsaistes veikalā.. Tas būtībā pārvērš jūsu iPad par maksājumu termināli / kases aparātu.

Jūs varat sākt iekasēt maksu no klientiem’ kredītkarti, izmantojot šo lasītāju, un visi jūsu pārdošanas ieraksti, informācija par klientiem un krājumu izsekošana tiek automātiski sinhronizēti ar jūsu Shopify veikalu.

Shopify tirdzniecības vieta (POS)

Varat pārlūkot veikalu katalogu, savienot iPad ar kases aparātu, lai veiktu darījumus ar skaidru naudu, izdrukātu vai automātiski nosūtītu kvītis pa e-pastu. Labākā daļa, kad tiek lūgts nosūtīt klientam e-pasta ziņojumus, ir tā, ka jums jāsavāc e-pasta adreses, kas jums ļaus veikt kādu e-pasta mārketingu, lai turpinātu jūsu biznesa reklamēšanu..

Noskatieties šo video šeit, lai redzētu, cik spēcīgs ir Shopify POS:

Jautājumi un atbildes par Shopify tirdzniecības vietu sistēmu

J: Kā būtu, ja man būtu vairāk nekā viena mazumtirdzniecības vieta?

A: Izmantojot savu veikalu, varat pievienot vairāk atrašanās vietu’tiešsaistes admin panelis.

J: Vai man savā bezsaistes veikalā ir jāpārdod tie paši produkti kā manā tiešsaistes veikalā?

A: Nē – jūs varat izvēlēties, kādus produktus vēlaties iegādāties bezsaistes veikalā, un tie var atšķirties no jūsu tiešsaistes veikala.

J: Ja man jau ir Shopify tiešsaistes veikals, vai man ir atkārtoti jāpievieno savi produkti, lai izmantotu pārdošanas vietas sistēmu?

A: Nē – visi jūsu tiešsaistes veikala produkti tiks automātiski ielādēti Shopify POS, kad piesakāties POS lietotnē savā iPad.

J: Man jau ir savs maksājumu terminālis / kases aparāts. Vai es varu izmantot Shopify POS?

A: Jā – Shopify POS lietotne ļauj integrēt esošo maksājumu termināli.

J: Vai es varu izsekot tiešsaistes un bezsaistes pārdošanai atsevišķi?

A: Jā – varat konfigurēt pārdošanas pārskatus, lai nodalītu pārdošanu tiešsaistē vai bezsaistē vai apvienotu tos kopā, ja vēlaties.

J: Tā kā manā veikalā ir vairāk tirdzniecības darbinieku, vai es varu izmantot vairākus iPad??

A: Jā – vienkārši pievienojiet vairāk Shopify lasītāju un izmantojiet tik daudz iPads, cik vēlaties!

Shopify tirdzniecības vieta iPad

Cik mēnesī?

Shopify POS sistēmai ir 3 ikmēneša plāni, kas piemēroti dažāda līmeņa lietotājiem:

  1. Pamata Shopify – 29 USD / mēnesī
  2. Shopify – USD 79 mēnesī
  3. Advanced Shopify – 299 USD / mēnesī

Jo augstāks plāns, jo modernākas funkcijas jums piekļūst. Jūs vienmēr varat sākt ar “Pamata Shopify” plānojiet un pēc vajadzības jauniniet.

Shopify tirdzniecības vietas tirdzniecības vietas - cenu noteikšanaNoklikšķiniet, lai redzētu sīkāku informāciju

Par katru ir arī maksa par kredītkarti (vai maksājumu apstrādes maksa) “pārvelciet”, kas nozīmē, ka katru reizi, kad jūs pārdodat produktu klientam, izmantojot POS sistēmu (izmantojot iPad, lai vilktu kredītkarti, lai iekasētu no klienta), maksa ir 2,7%, 2,4% un 2,2% no darījuma vērtības attiecīgajam klientam. “Pamata Shopify“, “Shopify” un “Advanced Shopify” plāni, attiecīgi.

Šīs ir vienīgās transakcijas maksas, kas jums būs jāmaksā, lai pieņemtu visas kredītkartes mobilajā ierīcē – citas maksas netiks iekļautas.

Apsveriet, cik daudz laika jūs varat ietaupīt, sinhronizējot bezsaistes un tiešsaistes pārdošanas un krājumu pārvaldības sistēmu? Tagad jūs varat koncentrēties uz citiem svarīgākiem sava biznesa aspektiem.

Apsveriet, cik daudz naudas jūs varat ietaupīt, izmantojot tikai vienu vienotu sistēmu?

Kā biznesa cilvēks jūs don’Jums nav jāpavada tik daudz laika, lai realizētu priekšrocības, kuras varat gūt, izmantojot šīs sistēmas priekšrocības. Tikai ietaupītais laiks un atkārtots biznesa paplašināšanas laiks var potenciāli atlīdzināt jums laika gaitā.

Šeit ir daudz detalizētāks pārskats par Shopify cenu plānošanas plāniem, kur daudz dziļāk apspriežam kredītkaršu likmes (pret PayPal) un darījumu maksas..

Shopify tirdzniecības vietas sistēma – pārskata secinājums

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me