Shopify vs Shopify Plus | 5 galvenās atšķirības, kas jums jāzina

Shopify ir labākais vispusīgās e-komercijas vietņu veidotājs tirgū. Tā’s palīdzēja tūkstošiem tirgotāju izveidot savus tiešsaistes veikalus un radīja viņiem kopējo pārdošanas apjomu 55 miljardu USD vērtībā.


Shopify ir paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem, turpretī jaunāks Shopify Plus ir paredzēts lielu uzņēmumu uzņēmumiem. Viņi darbojas tāpat, bet Shopify Plus var rīkoties daudz vairāk nekā parasts Shopify plāns – piemēram, Shopify Plus var apstrādāt vairāk nekā 10 000 darījumu minūtē!

Shopify vs Shopify Plus

Bet kā jūs varat pateikt, kura Shopify platforma ir piemērota jums? Un ko Shopify Plus dara atšķirīgi?

Tas’kur mēs ienākam. Mēs, vietņu veidotāju eksperts, mēs’atkārtoti apņēmusies palīdzēt tu atrast labāko platformu tavs vajadzībām. Mēs’ve izpētījis simtiem produktu un tos rūpīgi pārbaudījis. Mēs’tagad jums ir lieliska iespēja jums pateikt atslēga atšķirības starp Shopify un Shopify Plus un kuru’s tieši jums.

Lasiet tālāk, kad diskutējam par abu platformu darbību, katras plusiem un mīnusiem, kā arī piecām liels jomas, kuras’Palīdzēšu pieņemt lēmumu.

1

Shopify vs Shopify Plus: plusi un mīnusi

Shopify plusi# 1

# 2

# 3

Pārdod vairākos kanālos, piemēram, Facebook, Instagram un Amazon
Lieliska uzskaites sistēma
Labākas e-komercijas iespējas nekā jebkurai citai vietņu veidotājai
Shopify mīnusi# 1

# 2

# 3

Trūkst speciālistu integrācijas
Darījuma maksa tiek iekasēta, ja jūs to neveicat’neizmantojiet Shopify maksājumus
Var’● pārslēdziet tēmas, nepārformatējot saturu
Shopify Plus plusi# 1

# 2

# 3

Neierobežots personāla konts
Var apstrādāt vairāk nekā 10 000 darījumu minūtē
Personalizēta, īpaša palīdzība un atbalsts
Shopify Plus mīnusi# 1

# 2

# 3

Nav noteikta cena ar ikmēneša izmaksām, kas veiktas citējot
Tikai ilgtspējīgs, ja jūs’tas ir uzņēmuma līmeņa bizness
Nepieciešams laiks ieguldīt e-komercijas vietnē

2

Kā darbojas Shopify un Shopify Plus?

Ļaujiet’Vispirms noskaidrojiet visas neskaidrības: Shopify un Shopify Plus darbojas vienādi.

Jūs’Izmantojiet to pašu informācijas paneli, to pašu redaktoru un vienu un to pašu palīdzības centru. Cilvēki satraucas par Shopify Plus, bet tas tā’s ne dēļ tas darbojas, tas’s dēļ kas to var izdarīt.

veikalu informācijas panelisShopify’Informācijas panelis darbojas kā jūsu centrālais centrs, kurā varat kontrolēt savu tiešsaistes veikalu.

Kamēr Shopify sniedz jums visu, kas nepieciešams tiešsaistes veikala izveidošanai un pielāgošanai, Shopify Plus iet soli tālāk. Ļaujiet mums izskaidrot:

Ja runa ir par pārvadāšanu, piemēram, ar Shopify jūs varat saņemt bezmaksas piegādi, fiksētas likmes vai tiešās aprēķinātās likmes. Izmantojot Shopify Plus, jūs varat piekļūt piegādes skriptam, lai konfigurētu precīzākas tarifus. Tas nozīmē, ka jūs varat mainīt piegādes iespējas, pamatojoties uz klienta atzīmēm, groza saturu vai pat minimālo pasūtījuma vērtību.

Īsāk sakot, Shopify Plus sniedz jums lielāku kontroli gan iestatīšanā, gan pielāgošanā.

Kas izmanto Shopify un Shopify Plus?

Shopify parasti izmanto ikdienas e-komercijas uzņēmumos. Tās plāni – sākot no 29 USD / mēnesī līdz 299 USD / mēnesī – ir pieejami lielākajai daļai uzņēmumu. Shopify Plus ir paredzēts vadošajiem mazumtirgotājiem, un to izmanto līdzīgi kā Red Bull, Budweiser un Kylie Jenner.

Papildu informācija:

Galvenā Shopify apskats – dziļāk izpētīt Shopify

Tiešsaistes veikala veidotāju salīdzināšanas diagramma – skatiet detalizētu piecu tiešsaistes veikalu veidotāju salīdzinājumu

3

Dizaina elastība

Shopify un Shopify Plus piedāvājums vairāk nekā 60 tēmu strādāt, sākot no brīža, kad ir jāizveido e-komercijas veikals. Ir 10 bezmaksas motīvi un 59 maksas motīvi, kuru cena ir no 140 līdz 180 USD.

Tas var izklausīties daudz, bet tas tā’Tas ir vienreizējs ieguldījums jūsu vietnē’izskats. Jūs to nedarītu’Divreiz padomājiet par to, kā tērēt naudu jūsu veikalā, labi?

Motīvi ir pieejami arī dažādās valodās. Tātad, ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu mērķauditorijai noteiktā valstī, varat to darīt dzimtajā valodā. Valodas ietver angļu, spāņu, franču, vācu, itāļu, japāņu un Brazīlijas portugāļu valodu.

veikalu tēmasShopify’Motīvu veikals ļauj pārlūkot, priekšskatīt un pat kārtot pēc kategorijas.

Pamata pielāgošana tiek veikta caur Shopify’s redaktors. Vienreiz tu’Ja esat pievienojis savus produktus, jūs varat izlemt, kur jūs atrodaties’vēlētos, lai tie tiktu parādīti, un sadalītu tos kategoriju lapās.

Lai iegūtu dziļāku kontroles līmeni, jūs’Jums būs jāzina mazliet kodēšana. Šajā vietā Shopify’Spēlē ir tēmas valoda – šķidrums. Šķidrums ir vieta, kur var rakstīt koda līnijas, kas maina jūsu motīvu’izskats. Ja vari’t kods, don’t panika, tur’Apkārt ir daudz rokasgrāmatu, lai palīdzētu jums.

veikals šķidruma kodsŠķidrums ir Shopify’pati motīvu valoda, kas sniedz jums padziļinātu pielāgošanu.

Kā mēs’Esam diskutējuši, Shopify Plus ir paredzēts uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem. Ja jūs’Šajā līmenī, iespējams, jums jau ir vietne.

Shopify Plus nodrošina jūs ar savu īpašo palaišanas vadītāju. Tā’Viņu darbs ir pārliecināties, ka jūsu vietni var pilnībā integrēt Shopify. Viņi’Palīdzēsim jums uzrakstīt koda rindiņas un jūs darbināt ar Shopify pielāgoto motīvu.

Vēl viena atšķirība starp Shopify un Shopify Plus ir jūsu spēja rediģēt izrakstīšanās lapu. Shopify šobrīd to nedara’t neļauj jums pielāgot izrakstīšanos, turpretī Shopify Plus sniedz jums šo iespēju. Skatiet šeit, lai iegūtu vairāk informācijas par to, ko tieši var rediģēt.

Shopify vs Shopify Plus: dizaina elastība

Uzvar Shopify Plus!

Gan Shopify, gan Shopify Plus piedāvā jums vairāk nekā 60 motīvu, no kuriem izvēlēties. Dienas beigās tomēr Shopify Plus piedāvā vairāk – ne tikai iegūstot pats savu palaišanas pārzini, bet arī rediģēt izrakstīšanās lapu, kuru varat’to nevar darīt ar parastu Shopify plānu.

Papildu informācija:

Kā izveidot tiešsaistes veikalu – meklējat vietu, kur sākt? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi

7 labākās e-komercijas platformas – uzziniet 7 populārākās platformas šeit

4

E-komercijas funkcijas

E-komercijas funkcijas ir tas, kas patiešām atdala Shopify un Shopify Plus. Zemāk mēs’Apspriedīsim dažas svarīgas abām platformām pieejamās funkcijas, pēc tam darbosimies caur tām divām, kuras ekskluzīvi piedāvā tikai Shopify Plus.

Shopify pārdošanas iespējas (pieejamas vietnēs Shopify un Shopify Plus)

1. Daudzkanālu integrācija

Tas izklausās sarežģīti, bet tas viss patiesībā nozīmē spēju pārdot daudzās un dažādās vietās. Shopify ļauj pārdot savus produktus tieši tirdzniecības vietās, piemēram, Amazon un eBay, un sociālajos medijos, piemēram, Facebook un Instagram.

Ja klients to nedara’viņiem nav jāatstāj no platformas’atkal kaut ko iegādāties, viņi’re, daudz lielāka iespēja pirkt. Šī funkcija ir lieliska ne tikai ienākumu plūsmas dažādošanai, bet arī sniedz jums klientu bāzi, kas, iespējams, nekad pat nav apmeklējis jūsu vietni – ģēnijs.

Papildu informācija:

Kā pārdot vietnē Facebook – iemācīties iestatīt un sākt pārdošanu, izmantojot Facebook

Kā nopelnīt naudu vietnē Instagram – ar mūsu ceļvedi kļūt par sociālās tirdzniecības karali

2. Pamesta groza atkopšana

Pieņemsim, ka klients apmeklē jūsu tiešsaistes veikalu, pievieno preces iepirkumu grozam, bet pēc tam aiziet bez izrakstīšanās. Shopify nosūtīs viņiem jūsu vārdā automātisku e-pastu kā turpinājumu, lai noskaidrotu, vai viņi to dara’jūs joprojām interesē produktu pirkšana.

Pētījumi rāda, ka pamesti e-pasta sūtījumi varētu atgūt līdz 25% no citādi zaudētajiem pārdošanas apjomiem. Tas’s ir pārāk labs, lai to nepalaistu garām. Un ar Shopify pamestais grozs ir pieejams kā iebūvēta funkcija.

3. Daudzvalūtu pārdošana

Ja jums vajadzētu izmantot Shopify’Ja jūsu maksājumu procesors ir Shopify Payments, jūsu tiešsaistes veikals automātiski pielāgos valūtu, kas tiek parādīta jūsu produktiem, pamatojoties uz klientu’atrašanās vieta.

Jūsu cenas mainīsies atbilstoši pašreizējiem valūtas kursiem, kas ir ideāli, ja plānojat pārdot starptautiski. Atbalstītās valūtas ir: GBP, EUR, USD, CAD, AUD, HKD, NZD, JPY un SGD.

Shopify Plus pārdošanas iespējas (ekskluzīvas vietnei Shopify Plus)

1. Shopify plūsma

Pirmie iespaidi ir svarīgi. Shopify Flow ļauj individuāli pielāgot šo pirmo iespaidu klientiem. Reiz viņi’Ja esat pierakstījies savā vietnē, varat izsekot viņu pirkumiem un mainīt savu mājas lapu, lai tā atbilstu produktiem, kas viņus varētu interesēt.

Ļaujiet’izmantojiet darbojas veikala piemēru. Ja jums ir klients, kurš vienmēr iegādājas zolītes, jūs, iespējams, vēlēsities, lai viņi redz pēdējos zolīšu piedāvājumus, tiklīdz viņi nolaižas jūsu vietnē. Veikala pielāgošana individuāliem klientiem ir drošs veids, kā palielināt pārdošanas apjomus.

2. Skriptu redaktors

Mēs jau pieminējām skripta redaktoru, taču tam ir vairāk lietojumu. Vienlaicīgi nodrošinot lielāku kontroli pār nosūtīšanu, varat izveidot arī rindu vienību un maksājuma veidu skriptus. Spēja pielāgot katru sava tiešsaistes veikala aspektu līdz sīkākajai detaļai sniedz pilnīgu kontroli.

Domājiet par to kā ar otām. Jūs joprojām varat uzgleznot jauku portretu, izmantojot tikai dažas otas, taču, ja jums ir viss klāsts, jūs varat būt tik detalizēts un precīzs, cik vēlaties..

Shopify vs Shopify Plus: e-komercijas iespējas

Uzvar Shopify Plus!

Shopify ir plašs pārdošanas rīku un funkciju klāsts, no kuriem daudzi ir kopīgi ar Shopify Plus. Tomēr Shopify tā nedara’t ir tāda paša līmeņa sarežģīti rīki kā Shopify Plus. Skriptu redaktors un Shopify Flow piedāvā modernāku pakalpojumu, salīdzinot ar Shopify pieejamajiem rīkiem.

5

Analytics

Shopify nāk ar savu īpašu analītikas informācijas paneli. Šeit jūs varat redzēt sava tiešsaistes veikala pārskatu’pārdošanas un pasūtījuma atskaites. Tur’s pat tiešraidē, parādot datus par katru minūti.

Tas 99% e-komercijas uzņēmumu sniegs visu nepieciešamo ieskatu. Tomēr pārsteigums pārsteigums, Shopify Plus iet vienu soli tālāk.

veikals un analītikaShopify’s analytics informācijas panelis ir visu datu ieskatu mājvieta.

Shopify Plus partneri ar nozares vadošajiem analītikas uzņēmumiem, piemēram, Glew un Looker, sniedz jums jaunākos, ekspertu datus un ieskatu. Šie ieroču e-komercijas giganti ar detalizētu informāciju, kas viņiem nepieciešama, lai sekundes laikā veiktu liela biznesa zvanus.

Shopify vs Shopify Plus: Analytics

Uzvar Shopify Plus!

Shopify nāk ar lielisku jau iebūvētu analītikas rīku, kuru varat izmantot, lai pastāvīgi izsekotu savam veikalam’s dati. Tomēr Shopify Plus ar uzlabotajām integrācijām to pārceļ uz nākamo līmeni. Kamēr Shopify sniedz jums lielisku ieskatu, Shopify Plus sniedz jums ekspertu, detalizētus datus un informāciju.

6

Palīdzība un atbalsts

Nevienam nepatīk iestrēgt. Ja jūs to darāt, Shopify jums ir mugura ar diennakts atbalstu, izmantojot tālruņa e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Varat arī meklēt ceļvežos fantastiskajā palīdzības centrā.

Kā tu’jūs droši vien uzminējāt, Shopify Plus sniedz jums piekļuvi visiem tiem pašiem atbalstiem… un tad daži.

veikalu palīdzības centrsShopify’Palīdzības centrs ir jūsu pirmā piestāšanas osta visiem iespējamiem jautājumiem.

Tas, ko jūs iegūstat, izmantojot Shopify Plus, ir veltīts personīgam atbalstam. Tas lielākoties nav vajadzīgs lielākajai daļai uzņēmumu, bet lielām korporācijām tas var būt būtisks.

Vispirms jums tiek norīkots palaišanas vadītājs, kurš palīdzēs jums atjaunināties. Tā’Viņu darbs ir palīdzēt tādās lietās kā jūsu esošās vietnes integrēšana Shopify. No turienes jūs’iegūsit MSM (tirgotāju veiksmes menedžeris).

Raksts’s vārdā ar šo vienu. Viņu loma ir palīdzēt jums gūt panākumus. Tiek sniegts viss, sākot no vadlīnijām, kā lietot Shopify Plus, sekojot līdzi nozares tendencēm, kā arī stratēģisko apmācību.

Shopify vs Shopify Plus: palīdzība un atbalsts

Uzvar Shopify Plus!

Shopify Plus pārspēj Shopify atkal ar praktisko, personalizēto atbalstu. Kamēr Shopify nodrošina jums atbalstu 24 stundas diennaktī, 7 diennakti, Shopify Plus sniedz jums iespaidīgu papildinājumu ar speciālu palaišanas pārvaldnieku, kas palīdzēs jums iestatīt, kā arī tirgotāju atbalsta menedžeri, lai palīdzētu jūsu vietnei gūt panākumus..

7

Cenu noteikšana un maksa par darījumiem

Shopify nāk ar trīs galvenie cenu plāni: Basic Shopify (29 USD / mēnesī), Shopify ($ 79 / mēnesī) un Advanced Shopify (299 USD / mēnesī).

Visi trīs plāni sniedz jums tādas svarīgas funkcijas kā daudzkanālu integrācija un pamests grozs, taču ir dažas atšķirības. Ja jums ir svarīgi izveidot un pārdot dāvanu kartes, jūs’Es gribu apskatīt vai nu Shopify, vai Advanced Shopify plānu.

Advanced Shopify sniedz arī plašāku ieskatu. Jūs varat saņemt profesionālus pārskatus un trešo personu aprēķinātās nosūtīšanas likmes. Ja jūs’jūs meklējat palielināt mērogu ātri, viņi’re noteikti divas galvenās iezīmes, kas jums palīdzēs.

Ietaupiet līdz 20% savā Shopify plānā

Jūs varētu ietaupīt gandrīz 190 USD gadā uz Shopify plāna, ja jūs reģistrējaties uz diviem gadiem, vai arī jūs varētu ietaupīt Gadā USD 94 ja jūs pierakstāties uz vienu gadu!

veikalu cenu noteikšanas plāni

‘Bet pakavēties, vai nav iespējas vispirms izmēģināt Shopify? Es don’t pat nezinu, vai es’man tas vēl patīk!’

Protams, Shopify’s arī par to domāja. Shopify nodrošina 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kas nozīmē, ja jūs to nedarīsit’tev patīk tas, kas tev’Esat redzējis divu nedēļu laikā, jūs vienkārši don’t ieguldīt plānā.

Shopify Plus cenas ir nedaudz mazāk redzamas. Lai saņemtu cenu, jums tas ir jādara tieši sazinieties ar Shopify Plus. Šeit jūs varat apspriest savu biznesa modeli, ikmēneša apgrozījumu un mārketinga vajadzības, lai vienotos par piemērotu cenu.

Galvas augšup – ja jūsu mēneša pārdošanas apjomi ir no 0 līdz 800 000 USD, Shopify Plus plāni mēdz būt aptuveni 2000 USD / mēnesī. Viss, kas mainīsies, atšķirsies tieši līdz Shopify Plus’ griestu cena – 40 000 USD.

Shopify un Shopify Plus darījumu maksa darbojas vienādi. Ar Shopify viņi’atkārtoti fiksētas maksas par darījumu. Ar Shopify Plus viņi’atkārtoti apspriežams (kā aprēķins, jūs’Aplūkosim aptuveni 1,6% + 30¢ par darījumu).

Viena būtiska funkcija, ko piedāvā gan Shopify, gan Shopify Plus, ir 3D Secure. Tas aizsargā tirgotājus no krāpšanas, apstrādājot kredītkaršu darījumus. Tātad, ja jūs kādreiz apstrādājat viltīgu maksājumu, tas tiek darīts’s banka, kas’atbild, nevis tu!

shopify pārskati par cenu noteikšanu par transakcijāmShopify’Darījumu maksas mainās atkarībā no tā, kuru plānu jūs parakstīsit.

Shopify vs Shopify Plus: Cenu noteikšanas un darījumu maksa

Shopify uzvar!

Shopify Plus’ cenu noteikšana ir dārgāka un mazāk redzama nekā Shopify’s plāni. Jums jāsaņem Shopify Plus piedāvājums, kas nozīmē, ka to var pielāgot jūsu biznesam, savukārt Shopify’Cenu plāni ir pieejami visiem, lai viņi tos redzētu un izmēģinātu ar savu 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju!

Papildu informācija:

Shopify cenu pārskats – iedziļināties Shopify’cenu noteikšanas plāni

6 labākās bezmaksas e-komercijas platformas – Skatiet šeit, ja jums ir nepieciešama lēta e-komercijas vietne

8

Shopify vs Shopify Plus: galīgais spriedums

Runājot par Shopify vs Shopify Plus, jūs’atkārtoti skatoties uz divām platformām, nodziedājot vienu un to pašu himnas lapu. Tā’s tikai ar Shopify Plus, jūs’jūs ieskauj koris, un jums ir savs vokālais treneris!

Shopify ir paredzēts maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem, kuriem nepieciešama jaudīga platforma, kas var augt kopā ar viņiem. Shopify Plus ir paredzēts uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem, kuriem katru dienu jau jāpārdod tūkstošiem produktu.

Lai to aplūkotu kontekstā, Shopify šobrīd pārvalda vairāk nekā pusmiljonu e-komercijas vietņu. Shopify Plus jauda ir nedaudz lielāka par 2500.

Ja jūs’neesi daļa no e-komercijas elites, don’t jāuztraucas. Shopify nāk ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, kas palīdz attīstīt jūsu biznesu no vidēja līmeņa pārdevēja līdz tiešsaistes impērijai. Izmēģiniet Shopify šodien bez maksas – kas zina, tas var tikai dot jūsu biznesam spārnus.

9

BUJ

Kāda veida produktus jūs varat pārdot Shopify?

Izmantojot gan Shopify, gan Shopify Plus, jūs varat pārdot fiziskus vai digitālus produktus, piemēram, programmatūru vai mūzikas / video lejupielādes. Varat arī iestatīt dropshipping abos gadījumos’Pārdodamo produktu veidam patiešām nav ierobežojumu.

Kas ir Shopify’Galvenie konkurenti?

Wix un Weebly patīk arī jums pārdot tiešsaistē, bet Shopify’Patiesais konkurents ir BigCommerce. Gan Shopify, gan BigCommerce ir e-komercijas vietņu veidotāji, kas ir paredzēti tikai pārdošanai tiešsaistē.

Vai varat izmantot Shopify ārējās tēmas?

Ir vietnes, kas pārdod ‘Shopify tēmas’ ka jūs varat’neuzkāpiet uz pašas platformas, bet mūsu padoms būtu palikt prom no tām. Shopify uzvarēja’t neatbalsta jūs ar jebkādām funkcionālām problēmām, kas jums varētu rasties, ja vien jūs’tas ir kodēšanas eksperts’Vislabāk pieturēties pie Shopify’s sniegtās tēmas.

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me