Šablóna Squarespace Recenzia – Ako vám môžu pomôcť ich návrhy


Preskúmanie šablón štvorca

Preskúmanie šablón štvorca


Rating

5 z 5 hviezdičiek

Vyskúšajte šablóny služby Squarespace

Program Squarespace vám ponúka najlepšie vyzerajúce šablóny dizajnu medzi tvorcami webových stránok. oni’vyleštené, profesionálne vyzerajúce a vyvoláva dojem, že ste vy’Najal som si návrhára, ktorý vám pomôže zostaviť vaše webové stránky. oni’mobilne reagujú a dodávajú sa s dobrými používateľskými príručkami.

Recenzia Jeremy

Posledná aktualizácia 3. apríla 2019

Nemáme’nemusím sa vás snažiť presvedčiť, že šablóny služby Squarespace sú jedny z najprofesionálnejších dizajnov medzi tvorcami webových stránok. Stačí sa pozrieť na niekoľko ich šablón a budete súhlasiť s naším záverom.

Môžete povedať, že venovali a investovali veľa času do vytvárania šablón (aby vám dobre vyzerali), šablóny tiež reagujú – to znamená, že sa automaticky prispôsobia zobrazovaciemu zariadeniu (stolnému alebo mobilnému) a poskytnú vašim návštevníkom najlepší zážitok z webových stránok.

Čo iné je na šablónoch Squarespace pôsobivé? Tu’s zoznam:

 1. Mobilný náhľad
 2. Živé príklady
 3. Kategorizované pre vás
 4. Konkrétne používateľské príručky šablón (takže sa môžete učiť v jazyku’a ako používať konkrétnu šablónu, ktorú vyberiete)
 5. Video workshopy

Všetky vyššie uvedené položky sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili život pri používaní priestoru Squarespace, najmä pokiaľ ide o výber šablóny a naučenie sa, ako ju čo najlepšie používať..

Jedna vec, ktorú treba spomenúť pred tým, ako začať nižšie, je Squarespace nielen starostlivosť o priemerný denný Joe / Jane, medzi jej zákazníkov patria aj niektoré veľmi známe spoločnosti.!

1) Šablóny štvorca – ukážka z mobilu (a náš malý trik)

Pretože mobilný telefón sa stáva tak dôležitou súčasťou surfovania na webe a že šablóny služby Squarespace sú špeciálne navrhnuté a vyrobené tak, aby poskytovali najlepšie skúsenosti., Squarespace má zabudovanú funkciu mobilného náhľadu, ktorá vám umožní presne vidieť, ako sa ich šablóny zobrazujú na mobilnom zariadení.

Šablóny štvorcov - mobilKliknutím na obrázok zobrazíte tento dizajn.

Môžete si pohrať s ich mobilným pohľadom a sami sa presvedčiť, ako vaše šablóny zažijú vaši návštevníci. Ku každému mobilnému zobrazeniu pre každú šablónu priestoru Squarespace získate prístup kliknutím tu na mobilnom zariadení:

Šablóny štvorca - ukážka z mobiluKliknutím na mobilné zariadenie zobrazíte ukážku šablóny v mobilnom režime.

Aj keď je užitočná funkcia mobilného prehliadania zo služby Squarespace, tu’čo by ste si mohli myslieť – čo mobilné telefóny alebo tablety, ktoré majú rôzne veľkosti obrazovky?

Tu vám náš malý trik pomôže dosiahnuť pohodlie bez ohľadu na veľkosť plochy alebo obrazovky mobilného telefónu, ktorú používajú vaši návštevníci, šablóny služby Squarespace sa podľa toho upravia tak, aby návštevníkom poskytli skvelý zážitok:

Ako sme uviedli v našej úplnej prehľade programu Squarespace, skutočnosť, že šablóny služby Squarespace reagujú, je jednou z väčších výhod ich používania..

2) Šablóny námestia – živé príklady

Mnoho tvorcov webových stránok vám poskytne dlhý zoznam šablón, z ktorých si môžete vybrať. Čo nemajú’Nechcem vám ukázať, ako iní skutoční používatelia používajú šablóny na vytváranie svojich webových stránok.

Je pre vás také prirodzené položiť otázku, “ako používajú iní ľudia túto šablónu?”

A zaslúžite si položiť túto otázku z niekoľkých dobrých dôvodov:

 • zvedavosť
 • Aby ste sa cítili pohodlne, vyberáte správnu šablónu
 • Ak chcete získať istotu, že program Squarespace funguje
 • Získať inšpiráciu od ostatných

Príklady šablón štvorcového priestoruKliknutím na obrázok a posúvaním nadol po stránke zobrazíte príklady týchto webových stránok

Preto Squarespace zamyslene umiestnil pod každú šablónu veľa vzorových webových stránok, aby demonštroval, ako túto šablónu používajú ostatní používatelia, nielen to, aby ste videli, že to funguje, ale aj aby ste dokázali, že môžete vytvoriť niečo podobné.

Tu je tiež zbierka webových stránok zákazníkov spoločnosti Squarespace, ktoré si môžete vyskúšať – niektoré z nich sú tiež veľmi dobre známe spoločnosti!

3) Šablóny štvorca – kategorizované pre vás

Jedným z náročných aspektov tvorcov webových stránok je výber najlepšej šablóny pre váš web. Tvorca webových stránok vám môže poskytnúť leštené profesionálne šablóny, ako napríklad to, čo urobil Squarespace, ale nechať to’čeliť tomu, Ak môžeš’• Vyberte si najlepšiu a najvhodnejšiu šablónu pre svoj web, ktorú práve vyhral’nefunguje to príliš dobre.

To, čo služba Squarespace urobila, je rozdelenie ich šablón do 5 kategórií, aby ste mohli zamerať a zúžiť vyhľadávanie (čo vám ušetrí čas):

 1. podniky
 2. podklady
 3. blogy
 4. hudobníci
 5. reštaurácia
 6. svadby
 7. osobné

Kategórie šablón štvorcového priestoru

Zistili sme, že je to pekný dotyk’je vždy jednoduchšie, keď “klady” uviesť niekoľko odporúčaní. Odtiaľto môžete zúžiť konečný výber šablóny Squarespace. Nezabudnite, že v prípade potreby môžete kedykoľvek zmeniť svoju šablónu na inú.

Toto nie je’t ohromujúci rys, ale napriek tomu zamyslený. Namiesto toho, aby ste prešli všetkými šablónami Squarespace, môžete ušetriť čas zvážením iba odporúčaných.

4) Šablóny štvorca – príručky pre používateľov

Keď už hovoríme o premýšľaní, tu’je ďalší “nad dodávku” z Námestia. To, čo urobili, je vytvorenie používateľských príručiek, ktoré vás prevedú tým, ako používať niektoré z ich obľúbenejších šablón.

Sprievodcovia sa vytvárajú s cieľom pomôcť vám pri navigácii v prispôsobovaní a používaní šablón Squarespace a zahŕňajú témy ako:

 • Štruktúra a štýl (názov stránky, ponuka, bočný panel, päta, sociálne ikony)
 • Stránky a obsah
 • Riešenie problémov
 • Vylepšenia editora štýlov

Používateľská príručka šablón štvorcaKliknutím sem zobrazíte sprievodcu šablónami. Každá šablóna je uvedená v ľavom stĺpci.

Šablóny štvorcového priestoru sú výkonné a elegantné, takže títo sprievodcovia sú vynikajúci spôsob, ako vás a váš web začať.

5) Šablóny štvorca – videopríručky

Program Squarespace vám tiež ponúka komplexné videopríručky, ktoré vám pomôžu začať s webom. Tieto videá sa týkajú oblastí ako:

 • snímky & videá
 • stránky & obsah
 • SEO & metriky
 • šablóny & dizajn
 • Sociálna

Aj keď títo sprievodcovia videa nevytvoria vaše webové stránky za vás, začnú správnym smerom, budú vás držať za ruku a prejsť vás niektorými základmi. Môžeme len dúfať, že v budúcnosti budú aj naďalej vyrábať viac sprievodcov videom.

Preskúmanie šablón štvorca – záver

Táto príručka je užitočná?

[/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map