Ceny za štvorcový priestor 3 kľúčové spôsoby, ako ušetriť peniaze


Prehľad cien v štvorci

Preskúmanie cien v štvorci


Rating

4,5 z 5 hviezdičiek

Pozri Ceny štvorcov

Don’nech si ujsť náš exkluzívny kód služby Squarespace.

Zadajte kód ponuky “WBE” pri pokladni do Ušetrite 10% na akomkoľvek pláne.

Squarespace’Cenové plány vám ponúkajú dobrú hodnotu, pretože jej platforma ponúka jednoduchý a bez kódový spôsob, ako vytvoriť webovú stránku. Služba Squarespace riadi všetky technické aspekty vašej webovej stránky a jej tím podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni je k dispozícii nepretržite.

Preskúmanie Lucy Carney

Posledná aktualizácia 16. apríla 2020

Tento článok bude skúmať a vysvetliť Squarespace’s cenovými plánmi, takže si môžete vybrať najlepší plán pre vás.

Squarespace je webový tvorca, ktorý vám umožní vytvoriť si svoj vlastný, profesionálne vyzerajúci web bez toho, aby ste potrebovali kódovanie alebo technické zručnosti..

vy’Pravdepodobne ste videli Squarespace’s reklamami v televízii, ale dokáže naplniť svoj vlastný humbuk? Chceli sme to zistiť, a tak sme sa bližšie pozreli. V našom výskume sa Squarespace darilo veľmi dobre.

Štvorcový priestor je ideálny pre kreatívy – má najkvalitnejšie vlastnosti a najlepšie vzory šablón na trhu.

Ak chcete webovú stránku, ktorá vyzerá, že bola vytvorená vývojárom, potom Squarespace je vaša najlepšia voľba. Ale je tu háčik? Musíš platiť za nos za Squarespace’s vysoko kvalitné služby? Koľko má cenové plány – a čo je pre vás najlepšie?

Toto sú bežné otázky a my’odpoviem im všetkým v tejto recenzii. nechať’Najprv odpovedzte na najdôležitejšiu otázku a rýchlo sa pozrite na Squarespace’s štyri cenové plány.

Plány tvorby cien v štvorci

Squarespace má na výber štyri cenové plány – dva plány na tvorbu webových stránok a dva plány na internetový obchod. Ktorý z nich si vyberiete, záleží na vašich potrebách.

 • Osobný plán: $ 12 / mesiac
 • Podnikateľský plán: 18 dolárov mesačne
 • základné: 26 dolárov mesačne
 • Pokročilé: 40 dolárov mesačne

Rozpis cien v štvorci

Stanovenie štvorcového priestoru je veľmi jednoduché. Osobný plán je navrhnutý na individuálne použitie s veľkým rozsahom základných funkcií. Podnikateľský plán obsahuje profesionálny e-mail a základné nástroje predaja. Základný plán je určený pre internetové obchody, zatiaľ čo rozšírený plán je postavený na rozvoji elektronického obchodu.

To môže byť ťažké zvoliť najlepší cenový plán, alebo vedieť, či ste’získavate dobrú hodnotu za svoje peniaze.

Môžeme vám pomôcť – pomocou nášho hĺbkového prieskumu vám môžeme dať zníženie na všetko od členenia cien, po dodatočné náklady, porovnávanie konkurenčných cien a ďalšie..

Do konca tohto článku vy’Viem, ktorý plán Squarespace je pre vás ten pravý. Ak ty’radšej zistiť hneď teraz, naraz ‘Začni teraz’ tlačidlo nižšie a my’Okamžite porovnáme vaše potreby s každým plánom Squarespace, aby ste dostali naše osobné odporúčanie:

Ďalšie informácie

 • Preskúmanie štvorca – Zoznámte sa so spoločnosťou Squarespace podrobnejšie s našou celkovou kontrolou platformy.
 • Najlepší tvorcovia webových stránok – Pozrite sa, ako sa priestor Squarespace porovnáva s najlepšími z najlepších.
 • Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok – Porovnajte vedľa seba najlepších výrobcov webových stránok.
 • Najlacnejší tvorcovia webových stránok – Lov za výhodnú cenu? Pozrite sa na najlepšie ponuky tu.

1

Koľko stojí štvorcový priestor?

Squarespace’Štyri cenové plány sa pohybujú od 12 do 40 dolárov mesačne (platí sa ročne) a zahŕňajú dva plány webových stránok a dva plány internetového obchodu. Čím viac zaplatíte, tým pokročilejšie funkcie odomknete.

štvorcový priestorSquarespace ponúka štyri cenové plány, z ktorých každý je určený na inú potrebu.

Volanie všetkých študentov!

Ak ty’študent a mať platnú školskú e-mailovú adresu, môžete získať 50% zľavu v prvom roku hry Squarespace.

Áno, čítate to správne! Ak sa chcete dozvedieť viac o službe Squarespace, pozrite si túto špeciálnu zľavu pre študentov’s úžasné úspory.

Hlavy však – môžeš’t využiť túto zľavu spolu s akýmikoľvek inými ponukovými kódmi. Ale môžete ho použiť na až tri webové stránky pod jednou školskou e-mailovou adresou, čo je veľmi užitočné.

Ak chcete ušetriť 50% z vášho plánu, zamierte ešte dnes do mesta Squarespace a začnite hľadať svoju školu!

Pre koho je každý štvorcový plán?

Squarespace’Najlacnejším plánom je Osobný plán (12 $ / mesiac) ktorý je, nie je prekvapujúce, určený na osobné webové stránky. Môžeš’t predávať online, ale máte k dispozícii väčšinu ďalších funkcií Squarespace. vy’Použijem rovnaký editor, získam rovnaký výber šablón a stále dostávam bezplatnú vlastnú doménu, zabezpečenie SSL a podporu 24/7.

Upgradujte na Obchodný plán (18 USD mesačne) a môžete začať predávať online. Toto je vhodnejšie pre podniky, ktoré majú len predať tento špeciálny produkt a chcú funkčnosť elektronického obchodu. Na všetky predaje sa však účtuje 3% transakčný poplatok, takže je to tak’s sa neodporúča pre lokalitu’s ktorých jediným účelom je predaj výrobkov.

Základný plán (26 dolárov mesačne) je určený pre plnohodnotné internetové obchody. vy’Získate konkrétne nástroje, ktoré vám pomôžu spravovať váš obchod – napríklad pokladne optimalizované pre mobilné zariadenia, integrované účtovníctvo a účty zákazníkov – a môžu sa predávať aj priamo na Instagrame..

Pokročilý plán’s (40 USD / mesiac) Hlavným zameraním je zvýšenie predaja. Opustené zotavenie košíka, darčekové karty a flexibilné zľavy sú všetky funkcie, ktorých cieľom je prilákať viac zákazníkov k nákupu od vás. Tieto, spolu s pokročilými nástrojmi pre prepravu, pomáhajú vytvárať priestor Squarespace’najkompletnejší balík.

Porovnanie štvorcov: Mesačné a ročné plány

Plány tvorby cien v štvorciMeskový plán ($ / mesiac) Ročný plán ($ / mesiac) Úspory (%)osobné

obchodné

základné

Pokročilé

$ 16$ 1225%
$ 26$ 1831%
$ 30$ 2613%
$ 46$ 4013%

S programom Squarespace sa môžete prihlásiť na mesačné alebo ročné plány. Kým mesačné plány môžu byť príťažlivé z dôvodu ich flexibility, ušetríte oveľa viac peňazí tým, že sa prihlásite k ročnému plánu.

Nielenže môžete ušetriť až 31% výberom dlhšieho predplatného, ​​ale získate aj bezplatnú doménu na jeden rok so všetkými ročnými plánmi – čím ušetríte ešte viac peňazí!

Každý plán služby Squarespace sa začína 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, takže si to môžete vyskúšať ešte predtým, ako sa pustíte do získania kreditnej karty.

Exkluzívny kód ponuky v štvorci

Akonáhle bude vaša 14-dňová bezplatná skúšobná verzia hotová, môžete sa rozhodnúť nechať program Squarespace alebo prejsť na platený plán, aby ste mohli naďalej využívať jeho služby, a pokračovať v publikovaní svojej vlastnej webovej stránky. Ak ste sa prvýkrát prihlásili do služby Squarespace, môžete použite náš exkluzívny kód ponuky!

Tento kód ponuky vám ušetrí 10% na akomkoľvek pláne služby Squarespace.

To znamená, že ste mohli ušetríte až 48 dolárov na celý rok – keď sa na to pozeráš tak’je ťažké odolať. Jednoducho sa zaregistrujte do bezplatnej skúšobnej verzie a potom zadajte náš kód ponuky’s čas na upgrade – na čo čakáte?

2

Ktorý cenový plán je pre vás najvhodnejší?

Ceny webov v štvorci

Ak chcete vytvoriť webovú stránku (napríklad internetový obchod), program Squarespace má pre vás navrhnuté dva plány: osobný a podnikateľský plán.

Plány tvorby webových stránok so štvorcovým priestoromSquarespace má dva plány na tvorbu webových stránok, osobné a obchodné

Osobné (12 USD mesačne)

Tento plán je ideálny na vytváranie jednoduchých a štýlových webových stránok a poskytuje vám všetky základy, ktoré by ste mohli potrebovať pre dobre zaoblenú webovú stránku. Medzi funkcie, ktoré získate v tomto pláne, patria:

 • Neobmedzená šírka pásma a úložisko
 • Bezplatná vlastná doména
 • Zabezpečenie SSL
 • Dvaja prispievatelia
 • Metriky webových stránok
 • Stránky optimalizované pre mobilné zariadenia
 • 24/7 podpora

Osobný plán je najlepší pre tých, ktorí začínajú, ktorí chcú malú, ale krásne vytvorenú webovú stránku.

Podnikanie (18 USD mesačne)

Podnikateľský plán prichádza s pokročilejšími funkciami ako osobný plán vrátane:

 • Neobmedzení prispievatelia
 • Pokročilé metriky webových stránok
 • Profesionálny e-mail od spoločnosti Google
 • Kredit na reklamy Google vo výške 100 USD
 • Propagačné kontextové okná
 • E-commerce
 • Kompletné prispôsobenie
 • Panel oznámení
 • Prémiové bloky a integrácie

Aj keď to nie je’Pokiaľ ide o plne rozvinutý obchodný plán online, môžete ho predať podľa obchodného plánu. Môžete prijímať dary a predávať produkty bez obmedzenia, ale pri každom predaji sa účtuje 3% transakčný poplatok.

to’Nie je žiadnym prekvapením, že podnikateľský plán je najlepší pre malé podniky. Má profesionálne funkcie a je dodávaný s možnosťou predaja prostredníctvom vášho webu.

Ceny elektronického obchodu v štvorci

Ak je hlavným cieľom predaj online, potom ste vy’lepšie s jedným zo štvorcového priestoru’s plány elektronického obchodu – buď základný plán alebo rozšírený plán. oni’drahšie, ale to’je to preto, že sú nabité množstvom ďalších zaujímavých funkcií!

cenové plány elektronického obchoduŠtvorcový priestor má dva cenové plány elektronického obchodu, základné a rozšírené.

Základné (26 USD / mesiac)

Náklady základného plánu 26 dolárov mesačne, a poskytuje vám všetky nástroje elektronického obchodu, ktoré potrebujete na vytvorenie jednoduchého, ale úspešného internetového obchodu. Dodáva sa so všetkým z obchodného plánu plus veľa doplnkov:

 • Predajte neobmedzený počet produktov
 • Žiadne transakčné poplatky
 • Výkonné metriky obchodu
 • Inventár, objednávky, dane a kupóny
 • Tlač štítkov
 • Pokladňa vo vašej doméne
 • Účty zákazníkov
 • Zoznam produktov na Instagrame
 • Integrované účtovníctvo
 • Pokladňa optimalizovaná pre mobilné zariadenia

Tento základný plán sľubuje všetko, čo potrebujete na to, aby vaše podnikanie bolo v poriadku ideálne pre prvé online obchody.

Rozšírené (40 USD / mesiac)

Plán Spresnenie prichádza so všetkým, čo je obsiahnuté v základnom pláne, ale poskytuje vám špecializované funkcie na posunutie vášho internetového obchodu na ďalšiu úroveň:

 • odbery
 • Opustenie automatického vyhľadania košíka
 • Pokročilá preprava
 • Flexibilné zľavy
 • Darčekové poukážky
 • Rozhranie API na objednávanie

Tieto pokročilé funkcie sú navrhnuté tak, aby podporovali rast vášho podnikania. Opustenie automatického obnovenia košíka pošle automatické e-maily zákazníkom, ktorí produkty nechávajú pri nákupe v košíku, a zľavy a darčekové karty sú pre verných zákazníkov skvelým prínosom. Pokročilá preprava vám umožňuje vypočítať prepravné sadzby v reálnom čase.

Plán Spresnenie je najlepší pre internetové obchody, ktoré hľadajú rast.

3

Dodatočné náklady na námestie

Program Squarespace má fixné mesačné náklady bez skrytých prekvapení – ale pri nastavovaní svojich webových stránok môžete zaplatiť ešte niečo navyše. Zatiaľ čo vy’nemusím, dôrazne odporúčame investovať do niekoľkých základných funkcií, aby sa vaše stránky pripravili na úspech. Tie obsahujú:

 • Doménové meno
 • E-mailový marketing
 • E-commerce

my’Podrobnejšie preskúmam ďalšie funkcie nižšie.

Názvy domén

Názvy domén sú dôležité – toto je váš web’s adresa, a to’ako ľudia nájdu a zapamätajú si vaše stránky. Naša doména je www.websitebuilderexpert.com – každý názov domény je jedinečný, rovnako ako odtlačok prsta alebo telefónne číslo.

Pre svoj web potrebujete vlastné vlastné doménové meno, pretože vám poskytne dôveryhodný, rozpoznateľný a profesionálny imidž s vašimi návštevníkmi. Pri prvom vytvorení stránky Squarespace bude vaša doména vyzerať takto: www.yoursite.squarespace.com – ale toto nie je’t nezabudnuteľné alebo profesionálne!

služby doménových cien s využitím štvorcového priestoruMôžete si vybrať svoju vlastnú prispôsobenú doménu a kúpiť ju prostredníctvom služby Squarespace, bez problémov.

E-mailový marketing

Ak chcete, aby sa vaše stránky našli, navštívili a znova a znova sa vracali, potrebujete e-mailový marketing. Posielanie e-mailov je skvelý spôsob, ako osloviť návštevníkov a rozšíriť svoje stránky’publikum, či už vy’opätovnú propagáciu predaja, uvoľnenie nových produktov alebo zdieľanie blogových príspevkov.

Štvorpriestor má pre marketingové kampane viacero možností. Keď sa zaregistrujete do obchodného plánu 18 dolárov mesačne, získate to jeden profesionálny účet Gmail a G Suite zdarma na jeden rok.

Squarespace tiež ponúka platforma e-mailového marketingu typu všetko v jednom nazvaná e-mailové kampane spoločnosti Squarespace. To vám umožní vytvárať vlastné e-maily priamo z vašich webových stránok, čo znamená, že váš marketing sa bez problémov integruje do vášho webu’s branding.

e-mailové kampane na určovanie cien v štvorciSquarespace ponúka univerzálnu e-mailovú marketingovú platformu s názvom E-mailové kampane, ktorá vám umožňuje vytvárať krásne vytvorené e-maily.

Poplatky za platbu v štvorci

Pre každého, kto prevádzkuje internetový obchod, je to’Je dôležité premýšľať o akýchkoľvek ďalších poplatkoch, ktoré prichádzajú s predajom online. Námestie nie’t účtovať akékoľvek transakčné poplatky za svoje dva plány internetového obchodu, ale účtuje a 3% transakčný poplatok Ak ty’opätovný predaj za podnikateľský plán 18 dolárov mesačne.

Transakčný poplatok predstavuje percento z celkovej sumy objednávky vrátane poplatkov za dopravu, takže služba Squarespace bude mať 3% z každého uskutočneného predaja..

Podnikateľský plán je určený iba pre malé obchody, takže spoločnosť Squarespace účtuje tento poplatok na pokrytie nákladov na spracovanie týchto transakcií. Plány elektronického obchodu stoja drahšie, čo znamená, že Squarespace sa vzdáva všetkých transakčných poplatkov.

pokladničná cena elektronického obchoduProgram Squarespace má v pláne elektronického obchodu, ktorý vám umožní predávať prostredníctvom svojich webových stránok. Sú dodávané s celým radom funkcií vrátane zabezpečenej pokladnice.

Spoločnosť Squarespace nedávno spolupracovala s firmou Square, gigantom pre spracovanie platieb, čo je obrovská správa pre každého, kto uvažuje o zriadení obchodu s týmto staviteľom. Integrácia so serverom Square umožňuje uskutočňovať platby kartou offline aj online – všetko, čo potrebujete, je aplikácia Square Commerce, jedna z aplikácií Square’s malými čítačkami kariet (49 dolárov) a vy’je dobré ísť. V tomto videu nájdete ďalšie informácie o tom, ako by to mohlo fungovať pre váš obchod:

hrať

Pokiaľ ide o poplatky, platby offline budú podliehať štvorcu’s vlastnými transakčnými a spracovateľskými poplatkami. To sa líši v závislosti od niekoľkých faktorov (vrátane polohy), ale v USA môžete očakávať zaplatenie:

 • 2,6% transakčný poplatok + 0,10 USD poplatok za spracovanie pre transakcie swiped / dipped / tapped
 • 3,5% transakčný poplatok + 0,15 USD poplatok za spracovanie transakcií na kľúč

Aj keď’Vždy sa oplatí to skontrolovať priamo na námestí’web. Vyhral si’Za predaj offline nie sú spoločnosti Squarespace účtované žiadne ďalšie poplatky.

4

Ceny za štvorce v porovnaní s cenami konkurentov

Squarespace je jedným z najlepších tvorcov webových stránok na trhu – ale ako vy’už som to videl’Nie je to najlacnejšia voľba. Populárni stavitelia ako Wix a Weebly ponúkajú širšiu škálu cien – nehovoriac o bezplatných plánoch!

Porovnanie cien

Porovnanie cienBasicPersonalStandardEcommerceAdvancedSquarespace

Wix

Weebly

$ 12$ 18$ 26$ 40
$ 0$ 13$ 17$ 23$ 56
$ 0$ 5$ 12$ 25$ 49

Ako vidíte, Squarespace’Počiatočná cena je v skutočnosti lacnejšia ako jedna z jej najväčších konkurentov, Wix, a prichádza s oveľa širšou škálou funkcií.

Squarespace’s Náklady na osobný plán 12 dolárov mesačne, a poskytne vám všetko, čo potrebujete, od neobmedzeného úložiska a šírky pásma až po web bez reklám. Porovnajte to s Wixom a Weeblym’s najlacnejšie plány, a môžete vidieť, čo vy’znovu platím!

Weebly’s 5 dolárov mesačne Plán pripojenia vám poskytuje iba 500 MB úložiska a stále zobrazuje weeblyské reklamy na vašom webe. Wix’s 13 dolárov mesačne Combo plán vám ponúka viac funkcií, ako sú videohovory a reklamné poukazy, ale poskytuje iba šírku pásma 2 GB a úložisko 3 GB.

Berúc do úvahy toto všetko, Squarespace určite ponúka lepšia hodnota za peniaze ako jej konkurenti.

Squarespace ponúka tiež 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu všetkých svojich plánov, takže môžete vyskúšať ešte pred nákupom! Ty nie’Nepotrebujete zadávať žiadne podrobnosti o karte, pokiaľ sa po skončení skúšobnej doby nerozhodnete prihlásiť sa na platený program.

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si naše Wix Pricing Review pre všetky podrobnosti o svojich cenových plánoch
 • Prečítajte si naše Recenzia Weebly Pricing zistiť viac
 • Pozrite sa na naše porovnanie Wix vs Weebly vs Squarespace aby ste zistili, ktorý je pre vás najlepší

Ceny štvorcového priestoru: Zhrnutie

Squarespace je populárny a vysoko kvalitný tvorca webových stránok a jeho ceny odrážajú služby, ktoré získate, keď sa zaregistrujete.

Aj keď sa jej ceny môžu zdať trochu vysoké, my’Porazil som Squarespace nadol, aby ste zistili, akú hodnotu dostanete za svoje peniaze. my’Preskúmali sme, aké sú jeho plány, čo s nimi získate a ako ich porovnávajú z hľadiska funkcií a ceny, takže presne viete, čo si myslíte’znovu platím.

Teraz viete, ktorý plán je pre vás najlepší, a akékoľvek ďalšie náklady, ktoré by mohli byť pre vaše stránky prínosom, napríklad názov domény. Tiež sme porovnali Squarespace s konkurenciou Wix a Weebly, takže máte dobrý nápad, ktorý by najlepšie vyhovoval vášmu rozpočtu..

Plány tvorby cien v štvorci

 • Osobný plán: 12 dolárov mesačne
 • Podnikateľský plán: $ 18 / mesiac
 • Základný plán (elektronický obchod): 26 dolárov mesačne
 • Pokročilý plán (elektronický obchod): 40 USD mesačne

Ak si vyberiete osobný plán’Začíname s jednoduchým a štýlovým webom, ktorý nevie’Nepotrebujete prémiové funkcie, ako je predaj online alebo profesionálny e-mail. Ak ich potrebujete a prevádzkujete malú firmu, potom je podnikateľský plán tou najlepšou voľbou.

Ak je vaším cieľom predaj online, potom vy’Potrebujem plán elektronického obchodu. Základný plán je najlepší pre malé internetové obchody – dodáva sa so špecializovanými predajnými nástrojmi, ako je tlač štítkov. Plán Advanced je určený na pestovanie veľkých obchodov s funkciami, ako sú darčekové karty a flexibilné zľavy.

Ak si ceníte dizajn a nie’Nevadí vám platiť za kvalitu, potom je program Squarespace ideálnou investíciou pre vaše stránky.

vy’Budem odmenený ohromujúcimi návrhmi, špičkovými funkciami a profesionálnymi službami. Keď sa na to pozriete týmto spôsobom, štvorcový priestor stojí za každý dolár, ktorý vložíte.

Ceny v štvorci: časté otázky

Stojí Squarespace za peniaze?

Štvorcový priestor je o kvalite. Vyhral si’nenájdete lepšie návrhy šablón alebo vlastné funkcie kdekoľvek na trhu. Ak ty’hľadáte lacný alebo bezplatný spôsob, ako zostaviť svoje webové stránky, Squarespace isn’t pre vás. Ale ak vy’znovu kreatívny a chcete elegantný, profesionálny web, už nemusíte hľadať ďalej.

Koľko stojí hosting webových stránok s programom Squarespace?

Nič! že’Je pravda, že hosťovanie je v službe Squarespace bezplatné – získate plne spravovaný cloudový hosting, ktorý je súčasťou každého plánu Squarespace, a to bez ďalších poplatkov. Ty nie’netreba si hľadať svoj vlastný hosting, alebo platiť za ďalšie služby – stačí sa zaregistrovať, sedieť a užiť si svoje stránky bez stresu.

Ako zrušíte predplatné služby Squarespace?

to’Je ľahké zrušiť predplatné služby Squarespace. Automatické obnovenie môžete vypnúť, aby platnosť vašich stránok vypršala na konci fakturačného obdobia. Prípadne ju môžete okamžite zrušiť tak, že prejdete do nastavení fakturácie a vyberiete “Zrušiť predplatné webovej stránky”. V Centre pomoci služby Squarespace sú sprievodcovia a videá.

Môžete prepínať plány?

Áno! Svoj plán môžete kedykoľvek inovovať alebo downgradovať tak, že prejdete do nastavení fakturácie a vyberiete “Plán zmien.” to’s ľahko meniť plány na základe vašich stránok’s potrebami – vy’Pri prechode na nižšiu verziu prídete o všetky prémiové funkcie alebo po inovácii odomknete ďalšie funkcie.

Aké meny podporuje program Squarespace?

Squarespace akceptuje štyri rôzne meny – svoje predplatné Squarespace môžete zaplatiť v ktorejkoľvek z nasledujúcich mien:

 • Americký dolár
 • euro
 • Britská libra šterlingov
 • Austrálsky dolár

Ak ty’Po opätovnom predaji prostredníctvom svojej webovej stránky služby Squarespace môžete účtovať poplatky v ktorejkoľvek z 20 mien podporovaných programom Squarespace.

Je služba Squarespace zadarmo?

Bohužiaľ, nie, Squarespace nemá bezplatný plán (na rozdiel od iných staviteľov ako Wix a Weebly). Všetky plány služby Squarespace však začínajú 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, takže si ju môžete vyskúšať bez zaplatenia desetiny.

Ponúka Squarespace študentom zľavy?

Áno! Ak sa zaregistrujete pomocou svojej akademickej e-mailovej adresy, vďaka službe Squarespace získate neuveriteľných 50% z prvého roku! To znamená, že najlacnejší osobný plán by stál iba 72 dolárov ročne namiesto 144 dolárov – to’je to dosť veľká vec!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me