Mikroskop Altında Kareler

Squarespace, yaratıcı türler için rüya web sitesi oluşturucusudur. Kaygan tasarım ve ölçeklenebilirlik ile hem gündelikleri hem de profesyonelleri tatmin etmeyi başarıyor. Sizi tatmin edecek mi? Öğrenmek için okumaya devam edin. Bu sayfa Squarespace’e genel bir bakış sunar ve’daha fazla öğrenmeye ilgi duymak.


Squarespace nedir?

Karmaşık değilse kareler hiçbir şey değildir. O’güzel, özelleştirilebilir şablonların temeli üzerine kurulmuş, piyasadaki en şık sürükle ve bırak üreticilerinden biridir. Son zamanlarda e-ticaret işlevini destekledi ve çevrimiçi sanat satmak için özellikle düzgün bir uyum sağladı.

Şık ve fonksiyonel – bazıları için biraz gelişmişse – Squarespace milyonlarca site oluşturmak için kullanıldı. Sen’ve muhtemelen birkaçını kendiniz ziyaret ettiniz. Rafineri29 ve Lyft sadece birkaç önemli kullanıcı.

Karenin Tarihi

2003 yılında bir üniversite yurt odasında kurulan Squarespace, sürekli olarak en iyi web sitesi üreticilerinden biri haline geldi. New York’ta bulunan ve Portland ve Dublin’de iki ofisi daha bulunan ofis, şu anda 800’den fazla çalışanı ve milyonlarca siteye sahip. Onların birikmiş, yapılandırılmış yaklaşımları tutkulu bir küresel kullanıcı tabanı geliştirdi.

Squarespace nasıl çalışır?

Squarespace, pazardaki rahatça en şık olan şablonlarının etrafına inşa edilmiştir. Kullanıcılar, bölgeleri için çok sayıda şablon arasından seçim yapar ve bunları beğenilerine göre özelleştirir. Şirket içi işlevselliğe büyük inananlar olarak, Squarespace, en iyi kalite özelliklerinden bazılarına sahiptir..

Sosyal medya entegrasyonu rakipsiz, ve kapsamlı arka uç işlevselliği, site bakımını kolaylaştırır. Orada’çok daha az el tutma, bu yüzden alışmak biraz zaman alabilir, ancak kullanıcılar Squarespace ile tıkladıklarında nadiren ayrılmaya uygun görürler.

Kim için Squarespace?

En iyi web sitesi oluşturucuları çok çeşitli amaçlara uygundur ve Squarespace bir istisna değildir. Eğer daraltmak zorunda kalsaydık,’d Squarespace özellikle aşağıdakiler için iyidir:

  • Tüm şeritlerin yaratıcıları – müzisyenler, grafik tasarımcıları, fotoğrafçılar vb..
  • Küçük, karakteristik çevrimiçi mağazalar
  • Restoranlar

Ne zaman değil’Keanu Reeves ve John Malkovich gibi ünlü kullanıcıları gösterişten geçiren Squarespace, yaratıcı alanlarda en fazla çekişi bulma eğilimindedir. Şık temeli, portföylerden tam yayınlara kadar her şey için ideal bir seçimdir.

Squarespace’i öneriyoruz?

Tek kelimeyle, evet. En azından’denemeye değer. Squarespace, tasarım ve arka uç organizasyonunda mükemmel olan araştırmamızda 4,1 yıldız alıyor. Doğru şablonu seçmeniz koşuluyla, arama motoru optimizasyonu da kapsamlı ve kullanımı kolaydır.

SSS

Squarespace’in kullanımı kolay mı?

Squarespace için bir öğrenme eğrisi var. O’Wix veya Weebly gibi rakipler kadar sezgisel değil, ama bir kez onunla başa çıktığınızda’Günlük site yönetimi için en iyi inşaatçılardan biri.

Kodlamam gerekiyor mu?

Gelişmiş özelleştirme bazı kodlama bilgisi gerektirir, ancak kesinlikle değil’t bir gereklilik. HTML’nin ne anlama geldiğini bile bilmeden tamamen çalışan bir Squarespace yapabilirsiniz (Hiper Metin İşaretleme Dili, merak ediyorsanız).

Fiyatı ne kadar?

Squarespace, piyasadaki daha pahalı web sitesi üreticilerinden biridir, ancak sizin için ne ödeme yaparsınız. En ucuz plan olan Personal, aylık 12 dolara mal oluyor. Gelişmiş e-ticaret planı ayda 40 ABD doları olarak hesaplanmaktadır. Planların tam bir dökümü için, Squarespace fiyatlandırması hakkındaki parçamızı okuyun veya herhangi bir planın maliyetinde% 10 tasarruf sağlayacak olan Squarespace teklif kodumuza göz atın..

Biz Kimiz?

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı, bir web sitesi yapmak ve çevrimiçi varlığınızı büyütmek için önde gelen kaynaktır. Bloglama veya e-ticaret konusunda istekleriniz olsun, ekibimiz bunu yapmanız için gereken tüm bilgileri sağlamaya çalışır. İncelemeler, kılavuzlar ve karşılaştırmalar, ücretimizin bir parçasıdır.

Web siteleri oluşturma konusunda kapsamlı kişisel deneyimlerimiz olmasına rağmen, bilgimizi araştırma ve kullanıcı testi ile destekliyoruz. Görünümler söz konusu olduğunda, hangi inşaatçıların en son teknolojide olduğunu görmek için tasarım uzmanlarına danışıyoruz. Yaşamın her yerindeki kullanıcıları doğru yöne yönlendirmek istiyoruz ve bu da piyasanın kuşbakışı bir görünümünü gerektiriyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me