Przegląd szablonów Squarespace – jak mogą pomóc Ci ich projekty


Przegląd szablonów Squarespace

Recenzja szablonów Squarespace


Ocena

5 na 5 gwiazdek

Wypróbuj szablony Squarespace

Squarespace oferuje najlepiej wyglądające szablony projektów wśród twórców stron internetowych. one’dopracowany, profesjonalnie wyglądający i sprawia wrażenie, że Ty’zatrudniliśmy projektanta, który pomoże Ci zbudować witrynę. one’ponownie reaguje na potrzeby urządzeń mobilnych i ma dobre przewodniki użytkownika.

Recenzja Jeremy

Ostatnia aktualizacja 3 kwietnia 2019 r

My don’muszę cię przekonać, że szablony Squarespace są jednymi z najbardziej profesjonalnie wyglądających projektów wśród twórców stron internetowych. Wystarczy spojrzeć na kilka ich szablonów i zgodzić się z naszym wnioskiem.

Możesz powiedzieć, że poświęcili dużo czasu i zainwestowali w tworzenie szablonów (aby pomóc Ci dobrze wyglądać), szablony są również responsywne – co oznacza, że ​​automatycznie dostosują się do urządzenia wyświetlającego (stacjonarnego lub mobilnego), aby zapewnić odwiedzającym najlepszą jakość korzystania z witryny.

Co jeszcze robi wrażenie w szablonach Squarespace? Tutaj’lista:

 1. Podgląd mobilny
 2. Przykłady na żywo
 3. Skategoryzowane dla Ciebie
 4. Specyficzne instrukcje obsługi szablonów (dzięki czemu poznasz’i nie wiadomo, jak korzystać z wybranego szablonu)
 5. Warsztaty wideo

Wszystkie powyższe elementy zostały zaprojektowane, aby ułatwić Ci życie podczas korzystania ze Squarespace, szczególnie jeśli chodzi o wybieranie szablonu i nauczenie się, jak najlepiej go używać.

Jedną rzeczą do wspomnienia przed rozpoczęciem poniżej, Squarespace jest nie tylko pokrywane przez przeciętnego Joe / Jane na co dzień, ich klienci to także niektóre bardzo znane firmy.!

1) Szablony Squarespace – wersja mobilna (i nasza sztuczka)

Ponieważ mobilność staje się tak ważną częścią przeglądania stron internetowych, a szablony Squarespace są specjalnie zaprojektowane i zbudowane, aby zapewnić najlepsze wrażenia, Squarespace ma wbudowaną funkcję podglądu mobilnego, która pozwala dokładnie zobaczyć, jak szablony są wyświetlane na urządzeniu mobilnym.

Szablony Squarespace - telefon komórkowyKliknij na obrazek, aby zobaczyć ten projekt.

Możesz bawić się widokiem mobilnym i przekonać się, jak użytkownicy będą doświadczać szablonu. Możesz uzyskać dostęp do każdego widoku mobilnego dla każdego szablonu Squarespace, klikając urządzenie mobilne:

Szablony Squarespace - wersja mobilnaKliknij urządzenie mobilne, aby wyświetlić podgląd szablonu w trybie mobilnym.

Chociaż pomocna jest funkcja przeglądania mobilnego ze Squarespace, tutaj’o czym możesz również myśleć – co z telefonami komórkowymi lub tabletami o różnych rozmiarach ekranu?

W tym miejscu nasza mała sztuczka może ci pomóc bez względu na rozmiar ekranu komputera stacjonarnego lub mobilnego, z którego korzystają odwiedzający, szablony Squarespace dostosują się odpowiednio, aby zapewnić użytkownikom wspaniałe wrażenia:

Jak wspomnieliśmy w naszej pełnej recenzji Squarespace, fakt, że szablony Squarespace reagują, jest jedną z większych korzyści z ich używania.

2) Szablony Squarespace – przykłady na żywo

Wielu twórców stron internetowych oferuje długą listę szablonów do wyboru. Co oni don’t do, pokazuje, jak inni prawdziwi użytkownicy używają szablonów do budowania swoich stron internetowych.

To takie naturalne, że zadajesz pytanie, “jak inne osoby korzystają z tego szablonu?”

Zasługujesz na to pytanie z kilku dobrych powodów:

 • Ciekawość
 • Aby uzyskać wygodę, wybierasz odpowiedni szablon
 • Aby uzyskać pewność, że Squarespace działa
 • Aby uzyskać inspiracje projektowe od innych

Przykłady szablonów SquarespaceKliknij obraz, a następnie przewiń stronę w dół, aby zobaczyć przykłady witryn na żywo

Dlatego Squarespace starannie umieścił wiele przykładowych stron internetowych pod każdym szablonem, aby pokazać, w jaki sposób inni użytkownicy korzystają z tego szablonu, nie tylko, abyś mógł zobaczyć, jak działa, ale także aby pokazać, że możesz również stworzyć coś podobnego.

Oto także zbiór stron internetowych klientów Squarespace, które możesz sprawdzić – niektóre z nich to również bardzo znane firmy!

3) Szablony Squarespace – skategoryzowane dla Ciebie

Jednym z trudnych aspektów twórców witryn jest wybór najlepszego szablonu dla swojej witryny. Kreator stron internetowych może zapewnić Ci dopracowane, profesjonalne szablony, takie jak to, co zrobił Squarespace, ale pozwól’stawić temu czoła, Jeśli możesz’Wybierz najlepszy, najbardziej odpowiedni szablon dla swojej witryny, właśnie wygrał’nie działa zbyt dobrze.

Squarespace podzielił szablony na 5 kategorii, abyś mógł skoncentrować się i zawęzić wyszukiwanie (oszczędzając czas):

 1. Biznes
 2. Portfele
 3. Blogi
 4. Muzycy
 5. Restauracje
 6. Wesela
 7. Osobisty

Kategorie szablonów Squarespace

Okazało się, że jest to miły akcent’zawsze łatwiej, gdy “profesjonaliści” zrób kilka rekomendacji. Stąd możesz zawęzić ostateczny wybór szablonu Squarespace. Pamiętaj tylko, że zawsze możesz później zmienić szablon na inny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

To jest n’Jest to oszałamiająca funkcja, ale mimo to przemyślana. Zamiast przeglądać wszystkie szablony Squarespace, możesz zaoszczędzić czas, biorąc pod uwagę tylko te zalecane.

4) Szablony Squarespace – instrukcje obsługi

Mówiąc o troskliwości, tutaj’jest inny “ponad dostawa” z Squarespace. To, co zrobili, to stworzenie podręczników użytkownika, które przeprowadzą cię przez proces korzystania z niektórych z bardziej popularnych szablonów.

Przewodniki zostały utworzone, aby ułatwić nawigację po dostosowywaniu i korzystaniu z szablonów Squarespace, i zawierają takie tematy, jak:

 • Struktura i styl (tytuł strony, menu, pasek boczny, stopka, ikony społecznościowe)
 • Strony i treść
 • Rozwiązywanie problemów
 • Poprawki edytora stylów

Przewodnik użytkownika szablonów SquarespaceKliknij tutaj, aby zobaczyć przewodniki po szablonach. Możesz zobaczyć każdy szablon wymieniony w kolumnie po lewej stronie.

Szablony Squarespace są wydajne i eleganckie, więc te przewodniki są doskonałe, aby pomóc Tobie i Twojej stronie rozpocząć.

5) Szablony Squarespace – przewodniki wideo

Squarespace oferuje również obszerne przewodniki wideo, które pomogą Ci rozpocząć pracę z witryną. Te filmy obejmują takie obszary, jak:

 • Obrazy & Wideo
 • Strony & Zadowolony
 • SEO & Metryka
 • Szablony & Projekt
 • Społeczny

Chociaż te przewodniki wideo nie zbudują Twojej witryny dla Ciebie, sprawią, że zaczniesz we właściwym kierunku, będziesz trzymać rękę i przeprowadzać cię przez niektóre z podstawowych rzeczy. Możemy mieć tylko nadzieję, że w przyszłości będą nadal produkować jeszcze więcej przewodników wideo.

Przegląd szablonów Squarespace – wnioski

Pomocny jest ten przewodnik?

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map