Squarespace İncelemesi 2020 | Sormanız Gereken 10 Soru


İçin en iyisi

Yaratıcılar İçin Bir Rüya


Genel Değerlendirme

4 5 üzerinden

Squarespace profesyonel web siteleri oluşturmak için idealdir. Piyasadaki en kaliteli tasarımlara ve özelliklere sahiptir ve alışmak biraz zaman alsa da, nihai sonuçlar sabrınıza değer. Çarpıcı şablonlar, güzel kişiselleştirme ve kalite özellikleri parmaklarınızın ucunda.

Squarespace’in Artıları ve Eksileri Nedir??

Artıları

 • Tasarım ve esneklik açısından en kaliteli şablonlar
 • Piyasadaki herhangi bir üreticinin en iyi kalite özellikleri
 • Wix gibi diğer web sitesi oluşturucularından daha iyi fiyat / performans oranı

Eksileri

 • Uygulama mağazası yok demek’yerleşik özelliklerine güveniyor
 • Alışmak biraz zaman alabilir
 • Bazı kullanıcılar terminolojiyi kafa karıştırıcı bulur

Kareler İncelemesiSquarespace kullanıcıları tarafından oluşturulan muhteşem web sitelerinden ilham alın

Squarespace’e Genel Bakış

Squarespace, teknik yetenekleri ne olursa olsun, reklam öğelerinin kendi web sitelerini oluşturmalarına ve çalışmalarını sergilemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir web sitesi oluşturucusudur..

Herhangi bir kodlama bilgisi olmadan, birkaç saat içinde kendi güzel web sitenizi bir araya getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak, bir şablon seçmek ve daha sonra tamamen benzersiz ve profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak için düzenlemek.

Squarespace, fotoğrafçılar, sanatçılar, tasarımcılar için harika – tasarımı seven ve web sitelerinin içeriği kadar iyi görünmesini isteyen herkes’çevrimiçi gösteriş yapıyoruz. Squarespace burada parlıyor ve eğer’t Yüksek kaliteli görüntülere sahip veya çok metin ağırlıklı bir siteye sahipseniz, Squarespace’den en iyi şekilde yararlanmak için mücadele edebilirsiniz’görsel tasarımlar.

Çoğunlukla, orada,’herkes için bir şey: 14 günlük ücretsiz deneme sürümünden sonra 2 milyondan fazla kişi Squarespace’i kullanmaya devam etmek için ödeme yapıyor, ve şu’sunduğu sonuçların kalitesinin sağlam bir kanıtıdır..

Bu kullanıcılar arasında Keanu Reeves gibi web siteleri’ işletme sitesi www.archmotorcycle.com ve moda tasarımcısı Sadie Williams’ sitesi www.sadiewilliams.co.uk. Bunlardan nasıl Squarespace’in’s şablonları ürünleri, resimleri ve fikirleri gösterir.

“Web sitemizi oluşturmak istediğimizde Squarespace mükemmeldi. Motosiklet sürmek gibi, orada’s Squarespace hakkında bir şey’gerçekten erişilebilir, ancak sofistike.” Keanu Reeves

Biz varız’henüz Squarespace’e baktı’Bu yorumu yazmak için başarı öyküleri. Hakkında yazdığımız her kurucu hakkında saatlerce derinlemesine araştırma yapıyoruz ve Squarespace bir istisna değildi. Hatta başkalarını da kullandık ve bize ne düşündüklerini söyledik,’aslında bilmek istediğin gerçekleri veriyorsun.

Bu inceleme gerçek soruları çözecek: Squarespace’in kullanımı ne kadar kolay? Şablonları ne kadar iyi? Squarespace’in hangi araçları var? Ve sana ne kadara mal olacak??

Gerçekleri ortaya koymaya başlamadan önce, burada’s Squarespace’in skoruna hızlı bir bakış:

Eğer sen’Squarespace’de zaten bir platform olarak satılıyor, ancak’Hangi plana gideceğinden emin ol, ‘Şimdi başla’ düğmesini tıklayın. Biz’Size tavsiyemizi sunmak için ihtiyaçlarınızı her bir planın özellikleri ile hızlı bir şekilde çapraz referanslayın:

Squarespace İnceleme Videosu

Oyna

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı, ne zaman düşüneceğiniz en önemli şeylerden biridir.’bir web sitesi oluşturucu seçiyoruz. Ancak,’Ayrıca sizi bekleyen tüm parlak özelliklerin ve şablonların heyecanı ile kolayca unutulabilecek bir şey.

Eğer sen’yeni bir mikrodalga satın almak, sen don’t Etkileyici özellikler ve düğmelerle dolu olmak istemiyorsanız, yalnızca’t Yemeğinizi nasıl ısıtacağınızı düşünmeyin. Aynı şey web sitesi oluşturucular için de geçerli – bu yüzden Squarespace nasıl bir performans sergiliyor?

Kullanım kolaylığı

Squarespace sürükle ve bırak web sitesi kurucusudur, ancak diğer inşaatçıların (Wix gibi) aksine,’t sadece bir şeyi herhangi bir yere sürükleyin. O’daha bölüm tabanlı, bu da kavramak için biraz daha uzun sürer, ancak ne kadar çok kullanırsanız o kadar kolay olur.

Squarespace, çalışmak için temiz ve modern bir arayüz sağlar. O’Düzensiz ve gezinmesi kolay, ne yaptığınızı bildiğinizde hızlı ve kolay düzenleme sağlar’yapıyoruz. Başlangıçta, biraz fazla temiz hissedebilir ve belirli özellikleri nerede bulacağınızı daha az belirgin hale getirir – devam etmek için birkaç tıklama alır, ancak bundan sonra düzgün yelken olmalı.

Squarespace, Ne Görüyorsanız Alın (WYSIWYG) düzenleyicisidir. WordPress gibi bazı platformlarda, arka uçta değişiklikler ve düzenlemeler yaparsınız ve yalnızca önizlediğinizde canlı olarak nasıl görüneceğini görürsünüz.

Kare alan çok daha basittir. Metin ve resim eklersiniz ve sitenizin ekranda nasıl göründüğü tam olarak nasıl görüneceğidir.’s yayınlandı. Sizi tam olarak neyin değiştirdiğini bildiğiniz için bu, web sitesi oluşturmanın çok daha basit ve kolay bir yoludur’onları yaparken tekrar yapıyorsun.

En iyi tarafı, sen don’t Tek bir kod satırı bilmeniz gerekir. İsterseniz kodu kullanabilirsiniz, ancak Squarespace’s en güçlü yönleri herkes kodlama becerileri hakkında hiç endişelenmeden profesyonel bir web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Kareli’uygulamasında, web sitenizi telefonunuzdan bile düzenleyebilirsiniz. Dışarıdayken blog yayınları yayınlayın, çalışma saatlerinizi güncelleyin veya bir Duyuru Çubuğu ekleyin. Ve yapma’İnternet kaybederseniz endişelenmeyin – beklenmedik bir şekilde çevrimdışı olursanız, geri döndüğünüzde bitmemiş herhangi bir iş sizi bekliyor olacak.

Ancak, biz’ve dedim, Kare alan% 100 başlangıç ​​dostu değil. O’Wix veya Weebly kadar basit değildir ve alışması daha uzun sürer. Wix ile doğrudan zıplayabilir ve binaya sahip olabilirsiniz, Squarespace ile önce bazı yardım makalelerini okumanızı öneririz. Biz’Başlamak için kullanışlı ve adım adım bir kılavuz hazırlayın. O’Kendinizi tanımak için editörü keşfetmek iyi bir fikirdir.

Kare alan, sabrı olan veya teknik güveni olanlar için en iyisidir.

Müşteri memnuniyeti

Araştırmalarımız’t Sadece verileri analiz etmek ve fiyatları karşılaştırmak demek. Squarespace’i test etmek ve bize tam olarak ne düşündüklerini söylemek için sıradan insanlarımız var.

Genel olarak, Squarespace katılımcılarımıza bir meydan okuma getirdi, ancak yine de bazı etkileyici puanlar kazandı. Squarespace ile geri bildirim istediklerinde insanlar olumlu yanıt verdi’s güçlü şablonlar ve sezgisel tasarım çizim özel övgü.

Kullanıcılara Squarespace’i önerme olasılıkları sorulduğunda, geliştirici tam not aldı.

Kullanıcılarımızın Squarespace hakkında söyledikleri birkaç şey:

“Tek seferde sizin için çok şey bir araya getirir, bu harika. İnanılmaz görünüyor.”

“Birisinin işe başlamadan önce bu ürünün nasıl çalıştığını anlama zamanının zorunlu olduğunu iddia ediyorum. Yapmazdım’t Birkaç saat içinde bir site isteseydi herkese Squarespace ile site kurabileceklerini tavsiye etmem. Gerçekçi olarak, arka sistemi ve arayüzü anlamak için ne kadar zamana ihtiyacınız olacak..”

İnsanlar çoğunlukla Squarespace’de yolunuzu öğrenmenin biraz zaman alacağını kabul etti. Bununla birlikte, tasarımcı söz konusu olduğunda tasarımcının gerçekten parladığını ve şablonlarda sağlanan özellikleri de kabul ettiler..

Kullanıcılarımız tarafından öne sürülen bir başka nokta da, özellikli şablonları nedeniyle, web sitenizden ne istediğinizi net bir şekilde bilmeniz veya ürün veya görüntülerin gösterilmesi durumunda Squarespace’in özellikle iyi bir seçim olmasıydı..

Üst uç! Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Kare Ver’s akıllı Yapay Zeka (AI) web sitesi oluşturucu bir gitmek. AI web sitesi oluşturucuları,’Zaman, bilgisayar becerileri veya yaratıcı bir yetenek eksik. Kelimenin tam anlamıyla, web sitenizin amacı ve tasarım tercihleriniz gibi verdiğiniz bilgilere dayanarak sizin için bir web sitesi oluştururlar..

Squarespace AI ile, vurduktan sonra ‘Başlamak’, o’senden isteyeceğim ‘web sitenizin hedefi’ (Örneğin. “İşletmemi tanıt”). Sen’daha sonra önerilen şablonlar arasından seçim yapma seçeneğiniz olur veya Squarespace, yazı tipi / düzen / görüntü tercihlerinize göre sizin için ısmarlama bir şey yapar. Seçim tamamen senin.

Kareler İçin En İyisi Kimdir?

Blog

Squarespace, blog oluşturmayı destekleyen bir dizi yerleşik araca sahiptir. O’özellikle blogunuzda çok sayıda resim varsa veya bir portföye bağlıysa etkilidir. Squarespace’Görsel tasarımları, sesinizi ve işinizi paylaşmak için profesyonel ve şık bir platform sağlayacaktır..

kareler bloglamaSquarespace, blogunuzun büyümesini desteklemek için yüksek kaliteli blog oluşturma araçlarına sahiptir. Oluşturucuyu kullanarak görsel olarak çarpıcı bir blog oluşturabilirsiniz’s şablonları.

Birden fazla katılımcıyı destekleyebilir, sosyal medyayla senkronize edebilir ve paylaşımda bulunabilir ve blog’unuzu cep telefonunuzdan yönetmek için Blog Uygulamasını kullanabilirsiniz. Bloglama için özel olarak tasarlanmış şablonlar vardır, bu da blogunuzun gelişebileceği bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır!

Squarespace kullanan birçok küçük işletme web sitesi var – Squarespace’de bir seçim görebilirsiniz’s “Müşterimiz” sayfa. Özel motosikletlerden hip hop yoga derslerine kadar çeşitli endüstrileri kapsar ve Squarespace ile gelen çeşitliliği vurgular’s tasarımlar.

kareler iş istemcileriSquarespace, markalarını tanıtmak, çalıştırmak ve büyütmek için çok sayıda farklı işletme tarafından kullanılıyor

Hata yapma – Squarespace’i kullanarak kendiniz için kesinlikle eşsiz ve başarılı bir marka oluşturabilirsiniz..

Squarespace, işinizin başarılı olması için ilk günden itibaren ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Sadece bu da değil, e-posta kampanyaları, yerleşik analitik, e-ticaret işlevleri, SEO araçları ve G Suite ve PayPal gibi çevrimiçi araçlarla entegrasyonlar da dahil olmak üzere hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için araçlara sahipsiniz.

e-Ticaret

Senin olsun’sadece birkaç ürün satmaya başlıyor veya e-ticaret işinizi büyütmek istiyorsunuz, Squarespace kazandı’Seni hayal kırıklığına uğrat. Envanter yönetiminden terk edilmiş sepet kurtarma işlemine kadar, otomatik olarak dahil edilen birçok yararlı araçla birlikte gelen e-ticarete adanmış iki plan vardır..

Squarespace’in e-ticaret siteleri için nasıl performans gösterdiğine özel bir göz attık ve envanter sistemi gibi bazı gerçekten güçlü özellikleri çarpıcı tasarımlarıyla birleştirdiğini gördük. Sonuç, ürünlerinizi gerçekten parlatabilecek bir geliştiricidir., ve müşterilerinize,’satın al düğmesini tıklamadan önce satın alma.

Şehirdeki en iyi mağazayı istiyorsanız, Squarespace sizin tercihinizdir. Ama o’sadece güzel bir yüz değil – sınırsız ürün satabilir, mağazanızı özelleştirebilir ve müşterileri meşgul etmek ve satışlarınızı artırmak için ürün videoları yükleyebilirsiniz.

Hatta çevrimdışı satış yapabilir ve hepsini tek bir yerde senkronize edebilirsiniz. Bu Squarespace sayesinde’nin Square ile yakın tarihli ortaklığı. Sadece Squarespace Commerce uygulaması ve küçük bir Kare kart okuyucu (49 $) ile hareket halindeyken kolayca kart ödemeleri yapabilirsiniz ve herhangi bir satış çevrimiçi envanterinizle senkronize edilir. Ayrıca, bir kerelik indirimler sunabilir ve kalıcı ilişkiler kurmak için müşteri e-posta adreslerini toplayabilirsiniz.

Bu özellik şu anda yalnızca Square Commerce iPhone uygulaması tarafından desteklenmektedir, ancak iPad ve Android sürümleri yakında kullanıma sunulacaktır. Squarespace ve Square’in birlikte nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için bu kısa videoyu izleyin:

Oyna Squarespace ile çevrimiçi satış yapmak istiyorum? Bu üreticinin nasıl performans gösterdiğine tam bir bakış için Squarespace E-ticaret İncelememize göz atın.

Kişiye özel

Senin gibi’ve muhtemelen zaten anladım, eğer Squarespace’bir portföy veya fotoğraf web sitesi oluşturmak. Tüm şablonları şirket içi tasarımcılar tarafından oluşturulur ve bunları kalbinize göre özelleştirebilirsiniz’içeriği çalışmalarınız kadar benzersiz kılar.

kareler müşterilerSquarespace, restoranlardan moda tasarımcılarına kadar birçok farklı müşteriye hitap ediyor.

Benzersiz bir kişisel marka oluşturmak ve çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için görüntüleri değiştirin, yazı tiplerini ve renkleri değiştirin, sosyal medyada paylaşın, Adobe Creative Suite ve Google Drive gibi üçüncü taraflarla entegre edin ve daha fazlasını yapın.

Squarespace, müzikten fotoğrafçılığa kadar her türlü siteyi destekleyen şablonlara sahiptir. Her biri tonlarca özelleştirme aracı ve yerleşik ekstra özelliklerle birlikte gelir, böylece ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda olur.

Ölçeklenebilirlik

Sen yapma’t Sadece bir alan kurmak ve farklı bir platforma geçmeniz gerekiyor. Sen yapma’kendi başarınızın kurbanı olmak istemiyorsanız – web siteniz için heyecanlı olmalısınız’büyümesi, gergin bir şekilde izlememesi çünkü’çok fazla trafik alıyor.

Squarespace, en ucuz planında hemen sınırsız depolama alanı ve bant genişliği sunar.’Alanınızın bitmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Planları sağlıklı bir özellik sunar, yani’çok sık yükseltmeye gerek yok.

Çevrimiçi mağazalar için işlem ücreti olmadan sınırsız ürün satabilirsiniz.’t Bazı web sitesi üreticilerinde yaptığınız gibi bir ürün sınırına ulaşmayın. Ama eğer sen’Bir e-ticaret imparatorluğu başlatmak istiyorsanız, uzun vadeli büyümeyi sürdürmeye yardımcı olmak için Shopify veya BigCommerce gibi özel bir e-ticaret platformuna geçiş yapmak isteyebilirsiniz..

Genel olarak, Squarespace web sitenizi destekleyecek özelliklere sahiptir’s büyüme – özellikle eğer’bir portföy veya küçük işletme sitesi işletiyorsanız.

Kareler Ne Kadar İyi?’s Şablonları?

Biz’ve zaten Squarespace hakkında raved’s tasarımları, ama sadece ne’onlar hakkında çok iyi mi? Ve bu senin için ne anlama geliyor?’web sitenizi yeniden kuruyor?

Kare alan yok’yüzlerce şablon var – 60’ın üzerinde. Bu Wix ile karşılaştırıldığında çok küçük bir sayı gibi görünüyor’500’den fazla şablon, ancak Squarespace nicelikten daha fazla kaliteye gider – ve güzel bir şekilde başarılı olur.

Kullanıcılarımız’t sadece Squarespace’i övüyor’güzelliği için şablonlar – tasarımın yanı sıra özelliklerin kalitesinden de etkilendiler:

“Şablon bana sadece inanılmaz görünümlü bir site sağlamakla kalmadı, aynı zamanda tüm özellikleri’başarılı olmak lazım.”

Şık, şık ve modern tasarımlarıyla tüm Kareler’s şablonları, standartlarını “mükemmel tasarım, kullanılabilirlik ve performans”. Aylık aboneliğinize dahil olduğu için tüm şablonlar önizleme ve düzenleme için ücretsizdir.

Tüm şablonlar bu kadar güzel göründüğünde, nasıl seçmeyi düşünüyorsunuz? Neyse ki, fikrinize uygun bir şablon bulmak için arama çubuğunu kullanabilir veya kategoriye göre göz atabilirsiniz. Orada’Fotoğraf, topluluk ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar, müzik ve sağlık ve fitness dahil çok çeşitli sektörler.

kare tasarım şablonlarıSquarespace, güçlü özelliklerle dolu çarpıcı şablon tasarımlarına sahiptir. İdeal şablonunuzu arayabilir veya sağlanan kategorilere göz atabilirsiniz.

Şablonlar, üretildiği sektöre uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve dahil edilmiş özellikler ve düzenlerle birlikte gelir. Web siteniz üzerinde tonlarca yaratıcı kontrolünüz olmasına rağmen, şablonunuza hala çok güveniyorsunuz, bu yüzden’sitenize uygun olanı seçmek iyi bir fikirdir’amacı ve estetiği.

Eğer fikrini değiştirirsen,’iyiyim! Web siteniz yayına girdikten sonra bile istediğiniz zaman şablonlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Hatta üzerinde çalışmak ve önizlemek için birden fazla tasarım yükleyerek karar sürecini daha kolay hale getirebilirsiniz.

Geçiş yaptığınızda, içeriğiniz otomatik olarak yeni şablona aktarılacak ve size zaman ve emek tasarrufu sağlayacaktır. Sen’Muhtemelen hala en iyi şekilde görünmesini sağlamak için birkaç şey ayarlamanız gerekiyor. Ne’daha fazla, tüm Squarespace şablonları mobil uyumludur, bu yüzden don’o mobil ziyaretçileri kaçırmaktan endişe etmeyin.

Tasarım Özelleştirme

Squarespace web siteniz için yapı taşları sağlarken,’muhtemelen sen’tanıtmak istediğiniz kendi tarzınız var. Özelleştirme çok önemlidir – sonuçta’sitenizi benzersiz yapan nedir?.

Şablonunuzu kişiselleştirmemek, bir partiye başkasıyla aynı kıyafeti giymek gibidir. Caz edin – en azından bir eşarp ekleyin!

Squarespace size bunu yapma özgürlüğü verir. Sayfalarınızı özelleştirebilir ve sitenizi tamamen benzersiz hale getirebilirsiniz.

Squarespace’şablonları oldukça esnektir, yani bunları kolayca kendiniz yapabilirsiniz – görüntüleri değiştirebilir, bölüm ekleyebilir ve silebilir, metin girebilir ve aynı anda birden fazla sayfayı yönetebilirsiniz.

Olurken’değil “saf” sürükle ve bırak oluşturucuyla belirli öğeleri sürükleyebilir ve tasarım ayarlarınızı değiştirerek görüntü düzenini yeniden biçimlendirebilirsiniz – örneğin, bir kolaj oluşturarak veya resimleri üst üste bindirerek. Gerçekten farklı bir tasarım istiyorsanız, şablonunuzu değiştirin ve özelleştirmeye devam edin!

kare tasarım şablonlarıSquarespace, güçlü özelliklerle dolu çarpıcı şablon tasarımlarına sahiptir. İdeal şablonunuzu arayabilir veya sağlanan kategorilere göz atabilirsiniz.

Squarespace hakkında not edilmesi gereken bir şey, şablonlarının çoğuna hakim olan büyük resim bloklarını doldurmak için yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınız olduğunu varsaymasıdır. Bunlar bu tasarımları görsel olarak etkileyici kılan şeydir ve eğer’Şablonları doldurmak için yüksek kaliteli görüntülere sahip değilseniz,.

Eğer yapmazsan’t Kendi fotoğraflarınız varsa, Squarespace’in Getty görüntüleri ile bir ortaklığı vardır, böylece kullanmak isteyenler için stok resimleri arasında arama yapabilirsiniz. Bazıları ücretsizken, diğerleri (genellikle daha profesyonel enstantane) her birinin fiyatı yaklaşık 10 $.

Bazı kodlama bilgisine sahip olanlar için, ekstra bir adım ilerleyebilir ve bu becerileri, yazı tiplerini, renkleri ve arka planları gerçekten benzersiz bir stil için uyarlamak için kullanabilirsiniz. Squarespace, sitenizin düzenini düzenlemeye çalışmanın zararlı etkileri olabileceğinden, bunun gibi daha fazla kozmetik değişiklik için yalnızca özel kod kullanılmasını önerir..

Kod olmasa bile yazı tiplerini, renkleri, arka planları, resimleri, metni ve başlıkları özelleştirebilirsiniz. Sayfa ekleyebilir, menü yapınızı yönetebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Squarespace’amacı yaratıcı fikirlerin başarılı olmasına yardımcı olmaktır – bu yüzden şablonlarında kendi tarzınızı ifade etme özgürlüğüne sahip olmanız mantıklıdır.

Daha fazla bilgi

 • Squarespace hakkında daha fazla bilgi edinin’tam Kareler Şablonlar İnceleme bizim s tasarımlar
 • Yardım eli mi gerekiyor? Kare Alanı Kullanma kılavuzumuzdaki şablonunuzu nasıl özelleştireceğinizi öğrenin

Squarespace’s Araçları

Yardım & Destek

Hepimiz arada sırada biraz sıkışabiliriz – ancak kendinizi desteğe ihtiyaç duyarsanız, Squarespace’ten biraz yardım alabilirsiniz.!

Üretici, küçük ama kaliteli bir dizi destek seçeneği sunar:

 • Pazartesi – Cuma günleri canlı sohbet
 • Twitter üzerinden 7/24 sosyal medya desteği
 • 7/24 e-posta desteği
 • Ayrıntılı bilgi tabanı
 • Topluluk forumu
 • Video eğiticileri

Orada’burada herkes için bir şey var’fark edeceğim Kare alan yok’t telefon desteği sunma. Buna rağmen, Squarespace’i müşteri hizmetleri için değerlendiriyoruz – özellikle inanılmaz derinlemesine bilgi tabanı.

kare destekSquarespace bilgi tabanı, yardım kılavuzlarından web seminerlerine ve atölyelere kadar tonlarca destek seçeneği sunar.

Squarespace bilgi tabanı makaleler, kılavuzlar ve video eğiticileriyle birlikte gelir. Hatta web seminerlerine kaydolabilir veya topluluk forumundaki tartışmalara katılabilirsiniz..

Gerçekten en kapsamlı ve güvenilir yardım merkezlerinden biridir. Kesinlikle önce orada kontrol etmenizi öneririz,’canlı sohbete veya e-posta desteğine ihtiyaç duymadan yanıtınızı bulma olasılığınız yüksek.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Beğenilerin, tweet’lerin, takiplerin ve favorilerin gerçek para birimi kadar değerli olduğu bir dünyada, web sitenizi sosyal medyaya entegre etmek çok önemlidir.

Squarespace, Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube da dahil olmak üzere 20’den fazla sosyal platformdaki hesapları bağlayarak neşeyi paylaşmayı kolaylaştırıyor. Fotoğraf koleksiyonlarına kolay erişim için Dropbox ile senkronize edin veya Instagram, Twitter ve daha fazlasından doğrudan sitenize içerik aktarın.

Bunun yanı sıra, web sitenizde sosyal yayınlar da sunarak ziyaretçilerin güncellemelerinizi tek bir yerden takip etmesini kolaylaştırabilirsiniz.

SEO & Pazarlama

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir ve web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Google sonuçlarının ikinci sayfasını en son ne zaman tıkladınız? Bu ilk sayfada olmak istiyorsunuz ve SEO sitenize oraya ulaşmak için en iyi şansı veriyor.

Squarespace iyi bir SEO’ya sahiptir ve sayfalarının tümü SEO en iyi uygulamalarını takip eder. Size en iyi şekilde yararlanmanız için araçlar sağlar’başlıklarınızı yönetme, anahtar kelimeler ve alternatif metin ekleme gibi.

Squarespace’de size yardımcı olacak kılavuzlar var’SEO için çok kapsamlı bir giriş sunan destek sayfaları. Bu yeni başlayanlar için biraz zor gibi görünebilir, bu yüzden hepsini okumak için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.

Pazarlama söz konusu olduğunda, MailChimp’i entegre edebilir veya Squarespace’i kullanabilirsiniz’in hepsi bir arada platformu E-posta Kampanyaları çalıştırmak için – tahmin ettiniz – e-posta kampanyaları.

kareler pazarlama araçlarıSquarespace’s pazarlama araçları daha fazla insana ulaşmanızı ve web sitenizi büyütmenizi sağlar’seyirci

Bu şirket içi sistem, markanızı ana sayfanızdan pazarlama mesajlarınıza kadar web sitenizin tüm yönleriyle birleştirmenin harika bir yoludur.

Bunu SEO araçları ve sosyal medya entegrasyonu ile birleştirin ve internetin gerçekten oturması ve dikkat etmesi gerekecek.

Alanlar

Alan adınız, kullanıcıların sizi bulmak için kullandıkları web sitesi adresidir – örneğin, bizimki www.websitebuilderexpert.com. Squarespace’den bir alan adı satın alabilir veya zaten bir alan adınız varsa kendi alan adınızı bağlayabilirsiniz.

Yıllık ücretli bir plana kaydolursanız bir yıl boyunca ücretsiz alan adı alırsınız. Bu sadece ilk yıl için ücretsiz – bundan sonra alan adınız standart oranda yenilenir.

kareler alan adlarıAlan adınızı Squarespace üzerinden kaydetmek hızlı ve kolaydır. Web sitenizin adını yazın ve kullanılabilir bir alan adı bulun, ardından ödeme işlemine devam edin.

Bir alan adını Squarespace üzerinden gerçekten kolayca kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sitenize uyacak uygun bir alan bulmak, onu sepetinize eklemek, ardından alan adınızı satın almak ve kaydetmek için birkaç adımı atmaktır. Fiyatlar yılda 20 ila 70 dolar arasında değişmektedir – example.legal veya example.salon gibi daha spesifik alan adları example.com gibi temel alanlardan daha pahalıdır..

Güvenlik

Tüm Squarespace ve üçüncü taraf alan adları, Squarespace sitenize bağlandığında ücretsiz SSL sertifikalarıyla birlikte gelir.

SSL, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir ve web siteniz aracılığıyla girilen tüm bilgileri şifreler. Bu, çevrimiçi mağazalar gibi ödemeleri işleyen siteler için son derece önemlidir.

Squarespace, kötü amaçlı yazılımlara veya istenmeyen hatalara karşı savaşmak için yerleşik bir güvenliğe sahiptir ve DDoS Koruması, sitenizi kötü amaçlı trafikten korumaya yardımcı olur. (DDoS, sitenizin kullanıcılarına erişememesi için trafikle dolu bir saldırı olan Dağıtılmış Hizmet Reddi anlamına gelir.)

Kare alan yok’t Kendinizi korumak için bırakın – Web sitenizi güvende tutmak için yerinde kalite koruması vardır.

Yedekler & Restores

Biz’ve herkes otomatik kaydetme ile kurtarıldıktan sonra rahat bir nefes aldı. Eğer sen’her zaman kaydet tuşuna basmayı unutursanız, belki kendinize bir hatırlatma yazın çünkü Squarespace’t Editörüne otomatik kaydetme ekle.

Ancak Squarespace, silinen sayfaları ve blog gönderilerini 30 gün sonrasına kadar geri yüklemenize olanak tanır’silindi – bu yüzden panik yapmanıza gerek yok! Squarespace, web sitenizin yedek kopyalarını oluşturur ve bunları birincil ve ikincil sunucularda depolamanın yanı sıra, dosyaları fiziksel ve site dışı depolama disklerinde depolar. o’oldukça ayrıntılı!

Ve eğer sen’Telefonunuzdan hareket halindeyken yeniden düzenleme, kazandınız’t İnternet kesilirse işinizi kaybetmeyin. Gerçekten her şeyi düşündüler!

Squarespace’s Fiyatlandırma ve Paranın Değeri

Bu inşaatçı ile ödediğiniz şeyi gerçekten elde edersiniz – bazı rakiplerinden (Weebly gibi) daha pahalı planları olmasına rağmen, en düşük planında bile gerçekten kaliteli bir hizmet alırsınız.

Squarespace’te dört fiyat planı var, aylık 12 $ – 40 $ arasında değişir (yıllık faturalandırılır).

Tüm yıllık planlar sınırsız depolama alanı ve bant genişliği, ücretsiz özel alan adı ve SSL Güvenliği ile birlikte gelir. E-ticaret işlevleri ve promosyon pop-up’ları da dahil olmak üzere yükseltme yaparken ekstra özelliklerin kilidini açarsınız.

En ucuz Squarespace planı Kişisel plan ayda 12 $, Web sitesi özellikleri olan ancak e-ticaret işlevi olmayan. Çevrimiçi bir mağaza için en düşük plan Ayda 26 $, sınırsız ürün, işlem ücreti, etiket baskısı ve daha fazlasını içerir.

Mevcut Planlar

Fiyatlandırma Planları Aylık Plan ($ / ay) Yıllık Plan ($ / ay) Tasarruf (%)Kişisel Planİş planıE-ticaret Temel PlanıE-ticaret Gelişmiş Planı
$ 16 12 $ % 25
$ 26 18 $ % 31
30 $ $ 26 % 13
$ 46 40 $ % 13

Kare Teklif KoduTeklif Kodunu Kullan "WBE" % 10 İndirim için Google Checkout’ta

Herhangi Bir Kare Planında% 10 İndirim Kazanın
Squarespace’i denemeye hazır mısınız? Okuyucularımız için özel bir teklif kodumuz var. % 10 tasarruf et herhangi bir Squarespace planının maliyeti! Bu indirimi kullanmak için şunu girin: Teklif Kodu: “WBE”
kasada.

Web Sitesi Oluşturucu Planları

Squarespace, web sitesi oluşturmaya adanmış iki plana sahiptir (çevrimiçi bir mağaza oluşturmak yerine).

kare fiyatlandırma web sitesi oluşturucu planlarıSquarespace, iki web sitesi oluşturucu planına sahiptir: Kişisel ve İş planları

Squarespace’s $ 12 aylık Kişisel plan size basit ama tam teşekküllü bir web sitesi kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Başlangıç ​​planlarındaki özellikleri kısıtlayan diğer inşaatçıların aksine, Squarespace’Kişisel plan, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile birlikte gelir.

Eğer yapmazsan’Çevrimiçi satmanız gerekmiyorsa veya G Suite’ten profesyonel bir e-postaya ihtiyacınız varsa, Kişisel plan başlamak için harika bir yerdir.

İş planı, şu adresteki Kişisel plandan 6 $ daha fazla Aylık 18 $, ancak daha da fazla özellik ile geliyor. Bu hala bir mağaza yerine bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmıştır, ancak çok sayıda e-ticaret işlevselliği ile birlikte gelir – sınırsız sayıda ürün satın, promosyon pop-up’ları alın, kodla özelleştirin ve daha fazlası.

Adından da anlaşılacağı gibi, İş planı işletmeler için en iyisidir! Web siteniz büyüyorsa ve birkaç ürün satmaya başlamak istiyorsanız, İş planında başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şey var.

E-ticaret Planları

Eğer gerçekten online satışa dalmak istiyorsanız,’Squarespace’den birine ihtiyacınız olacak’s e-ticaret planları. Bunlar, çevrimiçi mağazalar oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır ve en yüksek iki fiyat planıdır..

kareler e-ticaret fiyatlandırmasıSquarespace’in iki e-ticaret fiyat planı vardır: Temel ve Gelişmiş planlar.

Ayda 26 $ Temel plan, bir çevrimiçi mağaza kurmak için en ucuz seçenektir. İş planındaki tüm özelliklere sahiptir, ancak işlem ücretlerini kaldırır ve ShipStation üzerinden envanter yönetimi ve etiket baskısı dahil olmak üzere ekstra e-ticaret özellikleri ekler.

Temel plan bir çevrimiçi mağaza kurmak ve e-ticaret işinizi büyütmeye başlamak için en iyisidir.

Gelişmiş plan ayda en pahalı olan 40 $ ‘dır ve en fazla özelliğe sahiptir. İşletme ve Temel planlardaki tüm özelliklerin yanı sıra terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma, gelişmiş gönderim, esnek indirimler ve hediye kartı oluşturma gibi cazip ekstralara sahiptir..

İşletmeniz büyüyor ve bu büyümeyi desteklemek için gelişmiş özelliklere ihtiyaç duyuyorsa, Gelişmiş plan, sürpriz sürpriz, mükemmel eşlemenizdir.

Tüm Öğrencilere Çağrı!

Eğer sen’öğrenciyseniz ve geçerli bir okul e-posta adresine sahipseniz, Squarespace’in ilk yılında% 50 indirim alabilirsiniz. o’s herhangi bir yeni web sitesi veya çevrimiçi mağaza!

Squarespace hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu özel öğrenci indirimine göz atın’harika tasarruflar.

Yine de dikkat edin – yapabilirsin’t Diğer teklif kodlarıyla birlikte kullanmayın. Bu sen demek’Bu% 50 indirim ve daha önce bahsettiğimiz% 10 kupon arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız. (Hangisini bildiğimizi düşünsek de’seçeceğim…)

Hatta indirim uygulayabilirsiniz üç web sitesine kadar bir okulun e-posta adresi altında. Bugün Squarespace’e gidin ve başlamak için okulunuzu arayın!

Başlangıç

Squarespace’s fiyatları aren’t Aldığınız hizmetin kalitesi için çirkin. Aslında, Kare’nin başlangıç ​​fiyatı, en büyük rakiplerinden Wix’in fiyatından daha ucuz. Ancak, zor kazanılan paranızla ayrılmadan önce gerçekten sizin için doğru oluşturucu olduğundan emin olmak istersiniz. Ve ne kadar çok yorum okursanız oku, kazandınız’kendin için deneyene kadar gerçekten bilmiyorum.

Squarespace yapmıyorken’Bazı web sitesi üreticileri gibi ücretsiz bir planınız varsa, Tüm ücretli planları üzerinde 14 günlük ücretsiz deneme. Sen yapma’t Ödeme ayrıntılarını girmeniz gerekmiyor – tabii ki denemenizin sonunda kaydolmaya karar vermediğiniz sürece!

Bir plan için ödeme yaptıktan sonra,’paranı öpmek zorunda kalmayalım. Squarespace’in 14 günlük para iade garantisi vardır,’İlk iki hafta içinde iptal ederseniz geri ödeme alırsınız.

Squarespace İncelemesi: Özet

Biz’araçlarını keşfetti, fiyatlarına daldı ve tasarımları hakkında övgüler aldı – ama sonunda Squarespace zirveye çıktı?

Böyle derinlemesine bir incelemeden sonra, Squarespace’in önde gelen bir web sitesi oluşturucusu olduğu ve iyi bir nedenden kaynaklandığı sonucuna varabiliriz. O’s piyasadaki en iyi tasarımlara sahip ve bu sezgisel şablonları güçlü yerleşik özelliklerle birleştiriyor.

Squarespace, bir kod satırı bilmek zorunda kalmadan çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

O’sana en yakın’tasarımcı tarafından üretilen bir web sitesine fiyatın bir kısmıyla ulaşacak ve işletmenize, portföyünüze veya çevrimiçi mağazanıza ölçeklenebilir ve güzel bir marka yaratmanın benzersiz ve görsel bir yolunu sunacak.

Ama o’herkes için değil. Yeni başlayanlar onunla başa çıkmak için mücadele edebilir, bu yüzden’Sabırlı veya biraz teknik güveni olanlar için en iyisi.

Genel olarak, Squarespace’i tasarıma bakan, benzersiz ve görsel olarak etkileyici bir web sitesi isteyen ve sayfalarını hazırlamak için biraz zaman ayırmaktan mutluluk duyan herkese öneriyoruz..

Kare alan değil’t Sadece güzel bir yüz – özellikleri yumruk atıyor ve destek ve güvenlik özellikleri’t karışıklık. Bu nakavt web sitesi oluşturucuyu kendiniz deneyin ve neler oluşturabileceğinizi görün!

Kare Alanı SSS

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı size dürüst veriler sağlamayı amaçlamaktadır. o’neden kendi araştırmamızı yapıyor ve doğrudan, kişisel bilgiler elde ediyoruz. Bu makaledeki analizler ve grafikler, şirket içi uzmanlarımız tarafından çapraz doğrulanmış otantik kaynaklara dayanmaktadır. Yayınladığımız bilgilerin güvenilir ve doğru olmasını sağlamak için büyük özen gösteriyoruz. Ancak, WBE, kullanıcılar, araştırma katılımcıları veya diğer kuruluşlar tarafından bize sağlanan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlıktan dolayı sorumluluk kabul etmez..

Lütfen bu makalede yer alan bilgilerin yalnızca genel bilgi amaçlı olduğunu unutmayın. Biz’Bu makale ve destekleyici araştırmayla ilgili sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Daha fazla bilgi için lütfen doğrudan Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı ile e-posta yoluyla bağlantı kurun.

Bu Kılavuzu Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map