Squarespace SEO Recenzie

Ako dobrý je softvér Squarespace SEO a pomôže vaše stránky nájsť vo vyhľadávačoch?

Štvorpriestorový SEO
Pokúšali ste sa využiť priestor Squarespace, ale odložili hovorením o jeho šokujúcom zlom SEO? Mysli si, že by ste to mohli hrať bezpečne s WordPress, aj keď Squarespace je ideálny pre všetky ostatné spôsoby?


Don’skákať zo zbrane! Hovorí sa, že tvorcovia webových stránok sú pre SEO zbytoční (optimalizácia pre vyhľadávače), to bolo práve to – povesť – na chvíľu.

Pravda je, že kvalita webových stránok’s SEO bude jednoducho závisieť od toho, ktorý webový tvorca vás’znovu používať. my’rozsiahle som preskúmal všetkých najlepších tvorcov webových stránok so zameraním na najdôležitejšie funkcie a dospel k záveru, že’s SEO možnosti môžu byť v skutočnosti podhodnotené.

Väčšina používateľov, vrátane nás, uznáva program Squarespace ako vynikajúci tvorca webových stránok pre šablóny a dizajn. Avšak, to’Je to menej známe pre svoju solídnu škálu nástrojov SEO, ktoré môžu pomôcť vylepšiť vaše stránky tak, aby sa v rebríčku vyhľadávacích strojov zobrazovali vyššie. Webové stránky so štvorcovými priestormi často zasiahli toto vyhľadávané prvé miesto na stránkach Google’stránka s výsledkami!

Squarespace SEO je vynikajúcou možnosťou, ak ste’už ste oboznámení s osvedčenými postupmi SEO. Sami sme otestovali jeho funkcie SEO a môžete si pozrieť nižšie uvedené hodnotenia hviezdičkami. V tomto článku vy’Nájdem kontrolný zoznam Squarespace’s funkciami SEO, radami o tom, ako ich čo najlepšie využiť, a ďalšími tipmi na zlepšenie vašej stránky Squarespace’S SEO sami.

Ďalšie informácie:

Squarespace Review – náš komplexný pohľad na Squarespace

Sprievodca stanovením cien v službe Squarespace – nájdete podrobnosti o službe Squarespace’s plány a ceny

Squarespace eCommerce Recenzie – skontrolujeme Squarespace’s nástrojmi elektronického obchodu

Exkluzívny kód služby Squarespace – keď ste’ak sa chcete prihlásiť, ušetrite 10% pomocou nášho špeciálneho zľavového kódu!

Na prvý pohľad: Klady a zápory softvéru Squarespace SEO

Námestie nie’Nemám povesť pre SEO, nie pre nedostatok nástrojov, ale preto, že si vyžaduje naozajstnú investíciu do rozhrania, vyžaduje časovú investíciu. Ale ak vy’s tým spokojný, potom je program Squarespace dobre vybavený na vylepšenie vášho webu’rebríčku vyhľadávačov.

Pros

 • Čisté, štruktúrované rozhranie. Každá stránka a príspevok majú svoje vlastné “konfiguračné boxy,” kde môžete zadať metazazyky a popisy. to’je to jednoduchá vlastnosť, ale jednoduchosť je to, čo robí Squarespace’s basic SEO funkcie uskutočniteľné. Žiadna zo základných funkcií nevyžaduje znalosť kódovania.
 • Integrácia sociálnych médií. Integrácia sociálnych médií v službe Squarespace je bezproblémová a štýlová. Pomáha vyhľadávacím nástrojom zaznamenať akcie a zapojenie, čo zvyšuje ich legitimitu v očiach. Navyše’je to skvelý spôsob zjednotenia vašej značky.
 • Užívateľské ovládanie. Štvorcový priestor umožňuje pridať kód sami, čo je niekedy jediný spôsob, ako použiť pokročilé techniky. Toto nie je’t pre každého, ale v hyperkonkurenčnom svete SEO to môže byť rozdiel medzi najvyšším miestom a stránkou dva na Google.

Zápory

 • Správanie šablón. Niektoré šablóny programu Squarespace majú na webe zvyčajné zobrazovanie informácií SEO. Existujú pre to možné riešenia, ale je to tak’s bizarným vtipom, ktorý zvláda a odvádza pozornosť od podstaty toho, čo vy’robím.
 • Nie pre začiatočníkov v oblasti SEO. Ak ty’Pohodlne s kódom a pokročilým SEO môže Squarespace urobiť všetko, čo chcete. Ak ty’poskytovatelia ako Wix alebo WordPress sú lepšie.
 • Nemožno pridať doplnky SEO. Môžeš’• Nainštalovať aplikácie ako Yoast pre ďalšiu pomoc so správou vašich nástrojov SEO. WordPress je známy svojimi doplnkami, ale program Squarespace má všetko vstavané, čo znamená, že môžete’t pridať aplikácie tretích strán.

Ďalšie informácie:

SEO Builder webových stránok vs. WordPress SEO – diskutujeme o tom, čo je lepšie

Kontrolný zoznam funkcií štvorcového priestoru SEO

Dokonca aj tri písmená “S-E-O” sú dosť na to, aby sa väčšina z nás odrazila v predčasnej frustrácii. Takže namiesto toho, aby sme sa hádali okolo výrazov ako “SSL” alebo “alt text,” nechať’Rozbehnite veci rozpisom každej funkcie: čo to je, ako to funguje s Squarespace (alebo nie)’t) a kedy by ste ho mali pridať na svoje stránky.
Squarespace SEO Features: Definitívny zoznam

 • Názov stránky
 • Index Google
 • Nástroje správcu webu Bing
 • Čítateľné názvy súborov
 • Názov meta
 • Meta popis
 • Vlastné adresy URL
 • nadpisy
 • Obrázok alt text
 • Rýchlosť a dostupnosť
 • Prispôsobené pre mobilné zariadenia
 • 301 presmerovaní
 • SSL šifrovanie (HTTPS)
 • Mapa stránky
 • Google Analytics
 • Google Search Console
 • Integrácia sociálnych médií
 • Pokyny pre vyhľadávače
 • Kanonické značky
 • Štruktúrované údaje

1. Názov stránky

Názov stránky je jednoducho nadpis textu, ktorý sa zobrazuje v hornej časti každej stránky na webe. Aj keď máte skvelé logo, je to’Najlepšie je použiť aj jednu z nich – na jednej strane názov hovorí vyhľadávacím nástrojom, o čom sú vaše stránky. Ak chcete dosiahnuť maximálny účinok, udržujte názov svojho webu krátky a zamerajte sa na kľúčové slová.

Je to zahrnuté? Áno, môžete pridať svoj vlastný názov stránky.

Kedy by som to mal pridať? Pred spustením.

2. Index Google

Google uchováva index všetkých webových stránok, ktoré rozpoznáva. Ak to chcete urobiť, Google’Potom roboti prehľadajú a skontrolujú vaše stránky ‘čítať’ a kategorizovať nový obsah a aktualizovať svoje stránky’s pozíciami vo výsledkoch vyhľadávania.

Je to zahrnuté? Áno, môžete požiadať spoločnosť Google, aby indexovala vaše stránky pomocou služby Google Search Console. Námestie nie’nerobím to za vás, ale Google vôľa automaticky indexuje všetky webové stránky bez akejkoľvek akcie z vašej strany. Ak to tak nie je, trvá to trochu dlhšie’t aktívne požadovať.

Kedy by som mal o to požiadať? Pri štarte.

3. Nástroje správcu webu Bing

Toto je bezplatná služba pre správu vašich stránok’prítomnosť v Bingu’s výsledkami vyhľadávania, ktoré majú podobné kritériá ako index Google.

Je to zahrnuté? Áno. Svoju stránku Squarespace si môžete overiť pomocou služieb Bing a Yahoo, ale znova to musíte urobiť sami – vyhralo’nestane sa automaticky.

Kedy by som to mal pridať? Pri štarte.

4. Čítateľné názvy súborov

Vyhľadávacie nástroje indexujú všetko vrátane názvov súborov s obrázkami. Pri pomenovávaní obrázka, ktorý chcete odovzdať na svoje stránky, nezabudnite na relevantné kľúčové slová. Cielený názov súboru pomôže vašim obrázkom pri vyhľadávaní obrázkov.

Je to zahrnuté? Áno. Môžete zadať názvy súborov s obrázkami, ktoré sa zdvojnásobia ako alternatívny text obrázka (pozri # 9), a môžu sledovať štvorcový priestor’s príručkou osvedčených postupov na zabezpečenie presnosti.

Kedy by som to mal pridať? Prebiehajúce osvedčené postupy.

5. Názov meta

Meta titul je prvok HTML, ktorý vyhľadávacím nástrojom (a návštevníkom!) Povie presne o čom je stránka na vašom webe. Názov meta sa objaví na mnohých kľúčových miestach, najmä ako nadpis vo výsledkoch vyhľadávania.

Je to zahrnuté? Áno – každá stránka a príspevok obsahuje konfiguračnú časť, do ktorej môžete napísať metaznačku.

Kedy by som to mal napísať? Pred spustením.

6. Popis meta

Meta popis je vaša šanca rozšíriť obsah vášho titulu. Dobrý meta popis zhrnie obsah, ktorý môžu používatelia očakávať od vašej stránky (menej ako 155 znakov), a presvedčí ich, aby naň klikli..

Je to zahrnuté? Áno – v konfigurácii stránky môžete písať meta popisy.

Kedy by som to mal napísať? Pred spustením.

7. Vlastné adresy URL

Táto funkcia poskytuje adresy URL, ktoré odrážajú váš obsah, a nie náhodnú kombináciu čísel a písmen. Vlastné adresy URL sú vynikajúce – nie’T example.com/article/squarespace-seo-guide omnoho viac informatívne ako example.com/hds73tgha?

Je to zahrnuté? Áno. Štvorcový priestor generuje adresy URL na základe názvu stránky. Ak to chcete zmeniť, môžete tak urobiť v sekcii konfigurácie stránky.

Kedy by som to mal pridať? Pred spustením.

8. Nadpisy

Nadpisy (a menšie podnadpisy pre podsekcie) pomáhajú štruktúrovať váš obsah. Označujú vyhľadávacím nástrojom a čitateľom, ktoré informácie vás informujú’vrátane a kde.

Je to zahrnuté? Druh… Štvorcový priestor je nepredvídateľný v tom, že má iba H1s, H2s a H3s (všetky rôzne veľkosti položiek a podpoložiek). Naopak, väčšina výrobcov má až H6s. Svoj obsah môžete stále štruktúrovať v prehľadnom formáte pre vyhľadávače, aj keď nie tak dôkladne ako vy’d byť schopný so šiestimi titulkovými formátmi.

Kedy by som to mal pridať? Pred spustením.

9. Obrázok alt text

Google je inteligentný, ale je to tak’nie je (zatiaľ) dosť inteligentný na to, aby ste si boli istí, čo sa obrázok zobrazuje alebo prečo’s relevantné. Alternatívny text je to, čo ste napísali manuálne, aby ste opísali každý obrázok na vašom webe, a ak sa obrázok nenačíta, zobrazí sa namiesto obrázka..

Je to zahrnuté? Áno. Každému obrázku môže byť pridelený alternatívny text.

Kedy by som to mal pridať? Pred spustením a ako pokračujúci osvedčený postup.

10. Rýchlosť a dostupnosť

Webové stránky s dobrou rýchlosťou stránky a dobou prevádzky sa načítajú rýchlo a sú spoľahlivo “žiť” viac ako 99% času.

Je to zahrnuté? Áno. Squarespace’Infraštruktúra má vynikajúci základ pre dobrú rýchlosť a dostupnosť prevádzky. Žiadna platforma nemôže zaručiť 100% dostupnosť, ale funkcia Squarespace sa priblíži tak blízko, ako je to možné.

Kedy by som to mal pridať? Námestie má toto pokrytie.

11. Mobilný

Tieto stránky sa ľahko používajú na mobilných zariadeniach a vyhľadávacie nástroje ich stále prehľadávajú (t. J. Rozumejú).

Je to zahrnuté? Áno – každá šablóna služby Squarespace je dodávaná s mobilnou verziou, ktorá sa zmestí na obrazovku a umožňuje navigáciu dotykom.

Kedy by som to mal pridať? To sa týka aj štvorcového priestoru.

12. Presmerovania 301

301 presmerovaní znamená, že ak zmeníte stránku’Vďaka adrese URL od X do Y budú používatelia naďalej presmerovaní na novú stránku, aj keď používajú starú adresu.

Je to zahrnuté? Áno. Stačí použiť “Mapovania adries URL” v časti Rozšírené nastavenia vášho webu.

Kedy by som to mal pridať? Po spustení.

13. SSL šifrovanie (HTTPS)

SSL alebo vrstva Secure Sockets Layer predstavuje bezpečné a šifrované spojenie medzi webovým serverom a prehliadačom (ako Safari alebo Google Chrome). Vyhľadávacie nástroje začínajú trestať weby bez SSL, takže zabezpečenie certifikátu SSL je nevyhnutné.

Je to zahrnuté? Áno – bezplatné certifikáty SSL sa ponúkajú vo všetkých doménach Squarespace.

Kedy by som to mal pridať? Pred spustením.

14. Mapa stránky

Toto je úplný zoznam stránok na vašom webe, ktoré vyhľadávacie nástroje môžu použiť na určenie štruktúry vašej stránky. Môžete to urobiť tiež – skúste pridať ‘/sitemap.xml’ na koniec ktorejkoľvek adresy URL, aby ste sa sami presvedčili!

Je to zahrnuté? Áno, všetky webové stránky služby Squarespace sú vybavené súborom Sitemap. Aktualizuje sa automaticky pri pridávaní a odstraňovaní stránok.

Kedy by som to mal pridať? Netreba – Squarespace sa o to postará automaticky!

15. Google Analytics

Bezplatný nástroj Google, ktorý vám umožňuje prezerať údaje o vašom webe, od návštevnosti konkrétnej stránky až po demografické údaje používateľa.

Je to zahrnuté? Áno. Choďte na “Externé služby” v časti Rozšírené nastavenia zadajte svoje číslo účtu Google Analytics a vy’je dobré ísť.

Kedy by som to mal pridať? Po spustení.

16. Google Search Console

Bezplatný nástroj Google, ktorý vám umožní zistiť, ako si vaše stránky vo výsledkoch vyhľadávania vedú.

Je to zahrnuté? Áno. Stačí si zriadiť účet Search Console a podľa uvedených pokynov sa spojiť s Google Analytics.

Kedy by som to mal pridať? Po spustení.

17. Integrácia sociálnych médií

Týka sa to zabudovaných funkcií, ktoré umožňujú používateľom zdieľať váš obsah na rôznych weboch sociálnych médií. Integrácia sociálnych médií vám tiež umožňuje prenášať rovnaký obsah na vaše webové stránky a na vaše sociálne profily.

Je to zahrnuté? Áno, k vášmu serveru Squarespace je možné pripojiť viac ako 30 sietí sociálnych médií. Zobrazia sa ako prepojené ikony.

Kedy by som to mal pridať? Pred spustením.

18. Pokyny k vyhľadávaču

Niekedy web potrebuje “hovoriť” do vyhľadávacích nástrojov a požiada ich, aby neindexovali určité stránky. Bolo by to potrebné, ak by váš web mal dve veľmi podobné stránky a vy ste len chceli, aby sa vo výsledkoch vyhľadávania zobrazila iba jedna. Inými slovami, pokyny vyhľadávacieho nástroja sú spôsob, ako zabezpečiť, aby podobné stránky navzájom nekonkurovali.

Je to zahrnuté? Druh… to’Je možné vytvoriť vlastné pokyny pre vyhľadávače, ale vyžaduje “vstrekovanie kódu,” čo v podstate znamená “urob si sám.”

Kedy by som to mal pridať? Pri štarte.

19. Kanonické štítky

Ak máte viac verzií tej istej stránky (alebo ak je na tú istú stránku možné pristupovať pomocou viacerých adries URL), kanonické značky vám umožňujú vybrať si, na ktorý z jedného vyhľadávača by sa mal zamerať. To im bráni v súťažení medzi sebou.

Je to zahrnuté? Druh… Štvorcový priestor automaticky umiestňuje kanonické značky na stránky. Ale ak ich niekedy budete chcieť upraviť, vy’znovu šťastie.

Kedy by som to mal pridať? Pri štarte.

20. Štruktúrované údaje

Poskytuje vyhľadávacím nástrojom konkrétnejšie informácie o vašich stránkach. Napríklad hodnotenia hviezdičkami zobrazené vo výsledkoch vyhľadávania sú štruktúrované údaje – a to’je to len jeden príklad. Vyhľadávacie nástroje milujú štruktúrované údaje, pretože pomáhajú používateľom spájať sa s veľmi relevantnými informáciami.

Je to zahrnuté? Druh… Štvorcový priestor implementuje niektoré typy štruktúrovaných údajov automaticky. Ďalšie štruktúrované údaje sú možné, ale vy’Musím to urobiť sami pomocou inej injekcie kódu. Ak ty’nie sú s kódom spokojní, existujú lepšie služby ako Squarespace.

Kedy by som to mal pridať? Pred spustením.

Ako začať s programom Squarespace SEO

Na Squarespace sú nejaké interné zdroje, ktoré vám pomôžu začať so SEO. oni’Vytvorili sme kontrolný zoznam na najvyššej úrovni a dokonca sme uverejnili vlastného sprievodcu zvyšovaním počtu vašich stránok’viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja. Sprievodca je veľmi podrobný, obsahuje videozáznamy a zdĺhavé časti, ktoré sa zaoberajú všetkým, od výberu kľúčových slov po štruktúrovanie obsahu.

Sprievodca je tiež plný relevantných odkazov na cielenejšie otázky SEO, na ktoré spoločnosť Squarespace už odpovedala vo väčšej miere. to’je to skvelý zdroj, pretože vy’Dostanem odpovede, ktoré sú už prispôsobené pre Squarespace’s náradím.

Avšak, Squarespace pripúšťa na začiatku sprievodcu, že “Stratégia SEO nespadá do rozsahu podpory služby Squarespace,” pretože vyhľadávače neustále menia svoje algoritmy a všetky stránky’s marketingové potreby sú jedinečné. že’to je dôvod’Je múdre vziať Squarespace’s SEO zdroje ako východiskový bod. Väčšina podrobného SEO vám pomôže’Budem chcieť byť externý.

Pretože algoritmy vyhľadávacích nástrojov sa neustále menia, je tiež potrebné neustále zlepšovať najlepšie poradenstvo SEO – tam’nie je to špeciálna kniha pravidiel’obstál v skúške času alebo čokoľvek podobné. Namiesto toho dôverujeme zdrojom, ako sú blog Ahrefov SEO a Neil Patel’s články SEO, ktoré udržujú svoju rozsiahlu zbierku tipov a trikov aktuálne. Skontrolujte, či tieto stránky hovoria vaším jazykom a či nie’Nepáči sa im, určite strávite pár minút na vyhľadávaní podrobného blogu alebo dvoch blogov, ktorý vyhovuje vašim kritériám. tam’Nie je tam dostatok informovaných možností!

stránka podpory štvorcaInterná pomoc SEO spoločnosti Squarespace je skvelým miestom, kde začať

Existuje doplnok SEO pre štvorcový priestor?

Najslabší aspekt námestia’s SEO podpora je jeho nedostatok relevantného SEO plugin.

Doplnky SEO sú ďalší softvér, ktorý vám niektorí tvorcovia webových stránok umožňujú nainštalovať. Tí z nás, ktorí sú menej oboznámení s kódovaním, poskytujú jednoduchší spôsob optimalizácie informácií, ako sú značky názvov a meta popisy. Výsledná jednoduchosť robí tieto programy veľmi populárnymi – skutočne, SEO doplnok pre WordPress je jedným z najsťahovanejších doplnkov WordPress všetkých čias.

Na druhej strane, štvorcový priestor nie’nemám akýkoľvek Doplnky SEO. Squarespace’s odôvodnením je to, že jeho vstavané nástroje SEO sú dostatočne silné samy o sebe. Chýba nám však pohodlie, ktoré poskytujú doplnky SEO – určite vám zjednodušia proces optimalizácie vašich stránok.

7 tipov, ako čo najlepšie využiť priestor

Softvér Squarespace SEO má potenciál na vylepšenie vášho webu – ak viete, ako ho používať. Tu sú naše najlepšie tipy na umiestnenie nad svojimi súpermi pomocou Squarespace:

 1. Urob si svoj alt text počítať. Štvorcový priestor je na vzhľade veľký, čo zvyčajne znamená veľa obrázkov. Alt text je vynikajúci spôsob, ako povedať vyhľadávacím nástrojom, čo máte’všetko znova. Ich pridanie na Squarespace môže byť bolesť, ale je to tak’stojí za to.
 2. Využite integráciu sociálnych médií. Integrácia sociálnych médií v službe Squarespace je bezproblémová a tiež vyzerá skvele. Prepojte svoje účty s webom a zabezpečte, aby používatelia mohli prúdiť (a zdieľať).
 3. ‘Nespojené’ funkcia je váš priateľ. Štvorcový priestor má užitočnú funkciu, ktorá obsahuje zoznam všetkých arénových stránok’t prepojené kdekoľvek na vašom webe. Zvyčajne sa používa na ukladanie nedokončených stránok’Je to tiež vynikajúci spôsob, ako zachytiť akýkoľvek osirelý obsah. Vyhľadávacie nástroje, ako sú stránky, ktoré sa ľahko navigujú ‘nie je prepojený’ stránky sú veľké nie. Sledujte zoznam neprepojených stránok, aby ste sa uistili, že všetko zostane prístupné.
 4. Pripojte sa k službe Google Analytics. Platí to pre každého tvorcu webových stránok, ale je to tak’Je to také dôležité, že to spomíname pre každú z nich. Google Analytics poskytuje fantastické informácie o prevádzke používateľov a o tom, kde môžete vylepšiť – a to’je zadarmo!
 5. Neustále aktualizujte nové funkcie. Tvorcovia webových stránok sa neustále vyvíjajú a spoločnosť Squarespace je hrdá na to, že je na špici. Sledujte najnovšie aktualizácie. Možno nájdete niečo užitočné.
 6. Označte a kategorizujte. Vyhľadávacie nástroje, ako sú informácie. Čím viac informácií o vašom webe vedia, tým lepšie môžu slúžiť svojim používateľom. V službe Squarespace je možné označovať a kategorizovať stránky, príspevky a dokonca aj produkty.
 7. Nájdite správnu šablónu. Nie všetky šablóny priestoru štvorcov sú vytvorené rovnako. Vizuálna excentricita znamená, že niektorí si môžu požičiavať dobrý SEO oveľa lepšie ako ostatní. Nájdite si ten, ktorý vyváži vaše potreby v oblasti dizajnu s hladkým výkonom vyhľadávacieho nástroja.

vyhľadávacie pole pomocníka

Viac spôsobov, ako vylepšiť svoje miesto v štvorci’s SEO

Aj keď služba Squarespace do určitej miery optimalizuje vaše stránky, bohužiaľ môže’nerobím všetko pre vás. Existuje niekoľko dôležitých spôsobov, ako môžete vylepšiť svoje stránky’s rebríčku tým, že pristúpite k SEO doske sami, ako napríklad:

Optimalizácia kľúčových slov

Ak chcete dosiahnuť správny prenos – a objem – na svoje stránky, musíte optimalizujte svoje cieľové kľúčové slová. Začnite s trochou prieskumu, aby ste vedeli, ktoré kľúčové slová ľudia skutočne hľadajú. Plánovač kľúčových slov Google môžete zadarmo používať na vyhľadanie najlepších kľúčových slov pre svoju stránku – musia byť relevantné, populárne a vo vašom konkurenčnom rozsahu.

Raz ty’Našli sme pre vás najhodnotnejšie kľúčové slová, musíte ich optimalizovať! Zahrňte ich do svojich meta titulov, meta popisov, alt textov, URL, odkazov a ďalších! Umiestnite ho napríklad do prvej vety prvého odseku, ale vždy to udržujte prirodzené.

Môžete ľahko zistiť, ktoré kľúčové slová ste’aby ste mohli sledovať, ktoré stránky je potrebné aktualizovať alebo ktoré majú dobrú výkonnosť.

Kvalita obsahu

Don’Nespadnite do pasce plnenia vašich kľúčových slov na všetky možné miesta! Spoločnosť Google vás pomstí pomstou a toto miesto v rebríčku číslo jedna bude matou a vzdialenou pamäťou. Google miluje kvalitu obsahu.

To je životne dôležité – musíte preukázať úroveň autorita a dôveryhodnosť vo vašom obsahu, aby sa spoločnosť Google mohla usmievať na vašich stránkach. K tomu prispieva množstvo faktorov, ako sú kontrola faktov, gramatika a pravopisné štandardy a udržiavanie pôvodného obsahu.

Môžete tiež zabezpečiť, aby vaša stránka vykonala to, čo od nej návštevník očakával, odkazy na iné súvisiace alebo užitočné stránky a aby mala dobrú štruktúru stránky – váš hlavný obsah by mal byť okamžite viditeľný..

Kompresia obrázka

Pokiaľ ide o webové stránky, rýchlosť je podstatná. Aj keď sú obrázky na vašich stránkach fantastické, môžu skutočne rýchlosť načítania znížiť. Na vyriešenie tohto problému, musíte ich najprv komprimovať. Pomocou bezplatného nástroja, akým je napríklad Kraken, môžete zmenšiť veľkosť súboru obrázka a znížiť tak miesto na disku, ktoré spotrebuje. Konečný výsledok? Rýchlejšie načítanie!

Vytvorte spätné odkazy

Spätný odkaz je odkaz, ktorý váš web získa z iného webu, a zobrazuje vyhľadávacie nástroje, ktoré vaše stránky berú vážne. Hlavné informácie o spätných odkazoch je, že musia byť prírodné a relevantné. Google bude vedieť, či platíte za spätné odkazy, a vaše hodnotenie to utrpí!

Najlepším spôsobom, ako vytvoriť spätné odkazy, je vytvoriť vysoko kvalitný obsah na ktoré budú ľudia chcieť odkazovať. Zdieľajte svoje stránky na svojich sociálnych sieťach a píšte príspevky pre hostí na iných weboch so súhlasom na odkaz na svoj vlastný web. Len sa uistite, že’re cenné odkazy a nie irelevantné alebo spamové.

Architektúra stránok

Znie to komplikovane, ale skvelá architektúra stránok je vlastne celkom jednoduchá. to’je to všetko o tom, ako dať svojim návštevníkom – a tým robotom vyhľadávačov – jednoduchú a bezproblémovú cestu cez váš web.

Don’aby vaši používatelia nepremýšľali o tom, kde majú kliknúť – je to zrejmé! Uistite sa, že neexistujú nefunkčné odkazy a pokúste sa používateľov dostať tam, kde sú’pokračujte v čo najmenšom počte kliknutí. Tu sa hodia jedinečné adresy URL, pretože zobrazujú vyhľadávacie nástroje presne tam, kde sa nachádzajú vaše stránky.

Anchor Text Optimization

Text ukotvenia je modrý podčiarknutý text, ktorý sa zobrazuje na stránke, keď tam je’je k nemu pripojený odkaz. Najdôležitejšia vec, ktorú si musíte zapamätať, je zachovať ju ako príslušný ako sa dá. Napríklad, ak bol text ukotvenia ‘Preskúmanie štvorca’ ale odkaz vás zavedie na stránku o krmive pre psov, to by nebolo optimalizované.

Existujú rôzne typy textu ukotvenia, napríklad od generických kotiev ‘kliknite tu,’ na značkové kotvy ako ‘Expert na tvorbu webových stránok,’ a existujú rôzne spôsoby, ako ich môžete použiť. Všeobecným pravidlom je ich zmiešanie, a uistite sa, že ste’Vždy sa odkazujte na dôveryhodné stránky.

Chcete viac SEO tipov? Nehľadaj ďalej…

Anchor Text Guide – skvelý spôsob, ako vylepšiť svoje SEO

Sprievodca spätnými odkazmi – aké sú spätné odkazy a ako ich používať

Sprievodca architektúrou webových stránok – ďalší skvelý spôsob, ako vylepšiť SEO na vašom webe

Squarespace SEO vs

Spoločnosť Squarespace SEO, ktorá je postavená proti ostatným tvorcom webových stránok, vyniká prispôsobením. Ak sa cítite veľmi dobre so základným SEO, potom program Squarespace poskytuje skvelú príležitosť na úplnú kontrolu nad niektorými technickými aspektmi vášho webu..

Avšak, ak ste’ste ochotní obetovať tento praktický prvok pre hladší zážitok, potom Wix’s SEO funkcie by vám mohli vyhovovať lepšie. Ak je na vašom webe hlavný dôraz na elektronický obchod, na optimalizáciu stránok môže byť lepšie vybavený webový tvorca ako Weebly alebo Shopify. my’Už som porovnal tri najlepšie tvorcov webových stránok pre SEO, takže môžete zvážiť klady a zápory pre seba.

Mierne odlišné od tvorcov webových stránok sú systémy na správu obsahu (CMS), ktoré vám vo všeobecnosti poskytujú oveľa väčšiu kontrolu nad prvkami vašej lokality, ktoré sa nachádzajú v pozadí. WordPress je jedným z takýchto redakčných systémov a má obrovské množstvo doplnkov SEO, ktoré vám pomôžu vylepšiť vaše stránky’s rebríčkom s minimálnym úsilím z vašej strany.

Aj keď je použitie WordPress SEO ľahšie použiteľné ako SEO v Squarespace, majte na pamäti, že CMS ako WordPress vyžadujú viac znalostí pri programovaní ako tvorcovia webových stránok, takže energia’Ušetrite na funkciách SEO, ktoré budete potrebovať inými spôsobmi.

Úspešné príbehy štvorcov

to’Je pravda, že používatelia Keanu Reeves a John Malkovich poháňali svoje webové stránky pomocou programu Squarespace. Ale celebrity nie sú’t najlepšie prípadové štúdie pre SEO, pretože ich verejné mená a personas sú dosť optimalizácie! nechať’pozri sa na niektoré “pravidelný” weby, ktoré sú na špičke rebríčka s Squarespace:

Dieline. Táto mladá digitálna mediálna spoločnosť založená v roku 2005 a už každý mesiac má milióny organických návštevníkov. Takto by rast nebol’To by nebolo možné, keby to nemohol Squarespace’t zvládnuť SEO.

dieline squarespace seotam’nie je dôvod, prečo môže značka’na Squarespace nepôjde globálne

slobodný človek’s reštaurácia. Konkurencia medzi reštauráciami v New Yorku je vysoká, ale Freeman’s viac ako drží svoj vlastný. To vedie v rebríčku pre svoje vlastné meno, čo je dobrý začiatok, ale tiež sa objaví pre veľké vyhľadávanie, ako je “najlepší brunch spodná východná strana” a “bedrové reštaurácie nyc.” že’stovky potenciálnych zákazníkov mesačne.

výsledky hľadania freemans squarespace seoSkromné ​​predné a štvorcové miesto pre konkurenčný a cenný hľadaný výraz na stránkach Google

Máte záujem dozvedieť sa viac o príbehoch o úspechu programu Squarespace? Niektoré z ich vyšších profilov si môžete pozrieť na ich zákazníckej stránke. Zoberme si niektoré príklady so zrnkom soli – nie každý má výhodu, že je menom domácnosti.

Potrebujete pomoc s prevádzkou svojich stránok? Pozrite sa na našich praktických sprievodcov nižšie:

Ako vytvoriť webovú stránku – všetko, čo potrebujete vedieť o pripojení online

Ako vytvoriť internetový obchod – zistite, ako začať predávať online

Najlepší tvorcovia webových stránok – na nájdenie toho správneho tvorcu webových stránok

Konečný rozsudok: Je pre vás štvorcový priestor?

Štvorcový priestor má obmedzenia, ale väčšina jeho funkcií SEO je čistá a ľahko použiteľná. vy’Aby bolo možné implementovať pokročilé techniky, je potrebné poznať kódovanie. Ak to’je to však problém pre vás’najlepšie so službami ako Wix alebo Weebly.

Ak ty’Pohodlne s kódovaním a kontrolou hodnoty nad vašim webom je potom Squarespace vynikajúcim miestom pre kreatívne podniky, malé podniky a osobné portfóliá. V prípade väčších webových stránok s elektronickým obchodom by sa mohlo oplatiť hľadať škálovateľnosť služby Shopify.

Stále vás zaujíma? Squarespace ponúka bezplatnú dvojtýždňovú skúšobnú verziu, čo je viac ako dosť času na otestovanie jeho hry SEO a zistenie, či je’je pre vás to pravé. Najhorší scenár, vy’Získam nejaké krásne nápady na dizajn.

najlepší prípadový scenár’Nakoniec budem ohromujúci, profesionálny web, ktorý je na prvom mieste v sieti Google’s výsledky vyhľadávania!

Ak ty’Po skončení bezplatnej skúšobnej verzie budete opäť šťastní, potom my’Mám dobrú správu: máme exkluzívny zľavový kód pre našich čitateľov, ktorý bude znižovať 10% z ceny akéhokoľvek plánu Squarespace. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať kód WBE pri pokladni.

Štvorpriestorový SEO: Najčastejšie otázky

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map