Jak korzystać z Weebly: prosty przewodnik krok po kroku

jak korzystać ze słabo wyróżnionego obrazuWeebly obsługuje ponad 40 milionów stron internetowych na całym świecie. Czy twój będzie następny? Powinno być. I my’Pokażę ci, jak łatwo można to zrobić w prosty sposób dziewięć kroków.


Czego więc można oczekiwać od tego przewodnika? ty’Będę krok po kroku, krok po kroku, jak zbudować stronę internetową Weebly. My’Zajmę się podstawami, od początku (rejestracja) do zakończenia (publikacja) ze wszystkimi twórczymi rzeczami pomiędzy.

Jak pokażemy, jak najlepiej wykorzystać Weebly’s funkcje edycji, ty’Wkrótce przekonam się, dlaczego’oceniono jeden z naszych najłatwiejszych w użyciu konstruktorów. ty’Nauczę się, jak edytować szablony, wybierać domenę, integrować aplikacje i jak skonfigurować sklep internetowy.

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i przygotuj do tworzenia.

Zanim zaczniesz, przeczytaj naszą recenzję Weebly tutaj? 1

Zapisz się

Po pierwsze, przejdź do Weebly.com. Możesz zbudować i opublikować swoją stronę całkowicie za darmo, więc tam’masz dużo czasu, aby sprawdzić, czy lubisz z niego korzystać.

Aby rozpocząć, kliknij ‘Zaczynaj’ – w prawym górnym lub lewym dolnym rogu. Teraz wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i nowe hasło. Piłka Weebly toczy się.

strona startowa weeblyRozpoczęcie pracy z Weebly jest łatwe, z widocznymi dwoma wyraźnymi przyciskami akcji

Po kliknięciu ‘Zapisz się’, ty’ponownie przeniesiony na stronę z jednym pytaniem i dwiema opcjami: ‘Jaką stronę chciałbyś stworzyć?’

Wybrać z ‘Potrzebuję tylko strony internetowej’ lub ‘Potrzebuję strony internetowej ze sklepem internetowym,’ w zależności od twoich ambicji e-commerce. Don’martw się – ta decyzja nie jest’Podsumowując, możesz dodać sklep do swojej witryny Weebly w dowolnym momencie.

jak korzystać z konfiguracji WeeblyMożesz założyć sklep internetowy w dowolnym momencie za pomocą Weebly, pokazując jego elastyczność

Weebly ma bezpłatny plan, z którego możesz korzystać tak długo, jak chcesz. Dlatego możesz tworzyć, publikować i edytować swoją stronę bez płacenia ani centa.

Możesz przejść na płatny plan w dowolnym momencie, ale my’Pomogę ci później – na razie po prostu ciesz się budowaniem swojej witryny!

Przed przejściem dalej upewnij się, że:

 • Utworzono bezpłatne konto Weebly
 • Wybierz typ witryny, którą chcesz teraz utworzyć

2)

Wybierz motyw

Weebly ma około 50 motywów, z których wszystkie są całkowicie bezpłatne! Istnieje wiele kategorii do wyboru: ‘Biznes,’ ‘Teczka’, ‘Osobisty’, ‘Blog’, i więcej. Z Twojego wyboru Weebly sugeruje bardziej szczegółowe tematy.

jak używać weebly choosea motywuWeebly oferuje szeroki wybór motywów reagujących na urządzenia mobilne dla niemal każdej branży

The Motywy Weebly są nowoczesne, eleganckie i reagują mobilnie. Oznacza to, że wyglądają niesamowicie na każdym ekranie. I w przeciwieństwie do Wix, możesz zmieniać szablony w dowolnym momencie, więc Ty’nie jesteś ograniczony przez twój wybór.

Mogą’zdecydować? Możesz wyświetlić podgląd każdego z nich, klikając miniaturę, aby zobaczyć, jak wygląda na pełnym ekranie. Następnie, jeśli ci się spodoba, naciśnij ‘Rozpocznij edycję’ w prawym górnym rogu. Pamiętaj, aby kliknąć ulubiony motyw.

Dowiedz się, jak wybierać i zmieniać motywy Weebly w naszym artykule tutaj.

Weebly oferuje również opcje specyficzne dla branży. Ma pyszne szablony restauracji, świeże projekty usług sprzątania, dobrze wyglądające motywy treningu osobistego – masz pomysł. Opcje te pozwalają zaoszczędzić jeszcze więcej czasu na projektowaniu – wystarczy edytować pola tekstowe i obrazy’dobrze iść.

Szablon jest tym, co widzą użytkownicy w pierwszej kolejności, więc upewnij się, że mówi, co chcesz. Czy chcesz wyraźnego przycisku wezwania do działania, takiego jak ‘Rezerwuj teraz’? A może seria obrazów działałaby lepiej? Cokolwiek wybierzesz, tam’jest dopasowanym motywem Weebly.

podgląd szablonu podróży weeblyWeebly’Szablony branżowe są wyposażone w dobrze umieszczone przyciski akcji Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:

 • Przeglądany Weebly’s motywy
 • Podglądane Twoje ulubione projekty
 • Wybierz idealny motyw

3)

Wybierz swoją domenę

Zanim zaczniesz edytować, ty’Muszę nazwać twoją stronę. Nazwa Twojej witryny pojawia się w jej adresie i nazywa się nazwą domeny. Na przykład nasza to websitebuilderexpert.com!

Jak więc zdobyć domenę dla swojej witryny Weebly?

To’jest łatwe – Weebly automatycznie wyświetli monit o wpisanie nazwy domeny!

Możesz uzyskać bezpłatną domenę, wybierając subdomenę Weebly. Oznacza to, że adres Twojej witryny będzie zawierać ‘.weebly.com’ – to’nie jest zbyt atrakcyjny ani profesjonalny, ale oznacza, że ​​nie’Trzeba zapłacić cent za domenę.

Zobacz obraz poniżej jako przykład subdomeny Weebly, a także domen profesjonalnych lub niestandardowych.

słabo wybrane domenyWeebly oferuje bezpłatną nazwę subdomeny, idealną dla użytkowników zwracających uwagę na koszty

Jeśli chcesz mieć własną domenę (taką jak nasza), możesz ją po prostu zarejestrować za pośrednictwem Weebly. Po prostu kliknij ‘Wybierać’ aby zarejestrować swoją ulubioną domenę. Będziesz jednak musiał za to zapłacić i uaktualnić do płatnego planu, aby faktycznie korzystać z domeny.

Zaletą korzystania z niestandardowej domeny jest to, że’jest bardziej profesjonalny, niezapomniany i atrakcyjny. Twoja domena jest wyjątkowa – pomyśl o niej jak o swojej witrynie’odcisk palca – więc to’warto znaleźć idealny.

Ile kosztuje domena niestandardowa? Czy warto?

Ceny domen różnią się między sobą, ale zwykle wynoszą od 14 do 20 USD rocznie. Weebly’Ceny domen s dzielą się na trzy opcje:

 • 1 rok (19,95 USD)
 • 2 lata (16,95 USD rocznie)
 • 5 lat (14,96 USD rocznie)

ceny domen weeblyWeebly oferuje obniżone nazwy domen, co pozwala zaoszczędzić dolary

Gdzie indziej są tańsze ceny (sprawdź Domain.com, aby uzyskać świetne oferty – możesz uzyskać 25% zniżki za pomocą kodu WBE25), ale rejestracja domeny przez Weebly jest najłatwiejszą i najszybszą opcją.

Masz już domenę? Możesz łatwo podłączyć go, klikając ‘połącz się lub przenieś teraz’ u dołu wyskakującego okienka – wpisz adres URL i naciśnij ‘Szukaj’.

Żaden przewodnik na temat budowy strony internetowej nie byłby kompletny bez wskazówek, jak stworzyć najlepszą domenę! Oto nasze najważniejsze wskazówki – w przypadku świetnej domeny zalecamy:

 • Nazwa powinna być krótka
 • Uwzględnij popularne słowa kluczowe
 • Skieruj swój obszar
 • Niech będzie niezapomniany

I voila! Masz piękną domenę, która tylko czeka na wykorzystanie – pozwól’s buduj swoją witrynę, abyś mógł z niej dobrze korzystać.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:

 • Zdecydowano, czy chcesz mieć domenę bezpłatną czy niestandardową
 • Utworzono idealną nazwę domeny
 • Zarejestruj domenę, płacąc lub po prostu klikając ‘Gotowy’

Dalsza informacja

 • Chcesz wiedzieć więcej o nazwach domen? Nasz początkujący użytkownik domeny’Przewodnik pokazuje wszystko, co musisz wiedzieć.

4

Zaprojektuj swoją stronę Weebly

Po wybraniu nazwy domeny ty’ponownie przeniesiony do ekranu konstruktora strony Weebly. To gdzie ty’Pozwól, by płynęły Twoje kreatywne soki. My’Przejdę przez menu i funkcje jeden po drugim, ale tutaj’jak to wygląda na pierwszy rzut oka:

strona główna edytora weeblyStrona główna edycji Weebly jest łatwa w nawigacji i obsłudze

Edycja pól tekstowych

Weebly to ‘To co widzisz Jest Tym Co dostajesz’ (WYSIWYG) kreator stron internetowych. Oznacza to, że możesz klikać i edytować, a także przeciągać i upuszczać multimedia bez konieczności znajomości kodu. Aby zaktualizować tekst, po prostu kliknij pole i wpisz.

pole tekstowe weeblyEdycja pól tekstowych wymaga zaledwie kilku kliknięć dzięki Weebly

Edycja tła

Możesz jeszcze bardziej dostosować swój motyw, zmieniając tło. Po prostu kliknij obraz tła i wybierz ‘Edytuj tło’. Stamtąd możesz zmienić obraz, efekt przewijania i wyrównanie strony.

Dodawanie elementów

Tutaj dodajesz zabawne rzeczy. Używając ‘Menu elementów’, po lewej stronie po prostu przeciągnij i upuść wybraną ikonę multimediów w dowolne miejsce na stronie. Możesz rzucać tekst, filmy, przyciski i więcej w dowolnym miejscu. Spójrz na pasek elementów poniżej, aby zobaczyć tylko niektóre elementy, które możesz wybrać:

pasek elementów weeblyPasek elementów Weebly wyraźnie pokazuje, co możesz przeciągnąć i upuścić na swojej stronie

Może każdy element z symbolem błyskawicy obok niego’do wykorzystania w bezpłatnym abonamencie – ty’Będę musiał zaktualizować, aby móc korzystać z tych funkcji. Jednak wszystko inne jest darmowe!

Pozwolić’powiedz, że chcesz dodać obraz. Przeciągnij ikonę w żądane miejsce, a następnie kliknij ‘Załaduj obrazek’. Wyskakujące okienko da Ci wtedy kilka opcji: możesz przesłać z komputera lub nacisnąć ‘Szukaj’ i znajdź darmowe zdjęcie Weebly.

menu wyszukiwania obrazów weeblyWeebly oferuje szeroki wybór bezpłatnych zdjęć, aby obniżyć koszty projektu

Aby edytować inne strony w witrynie Weebly, wystarczy kliknąć ‘Strony’ w górnym menu nawigacyjnym i wybierz inną stronę. Dodawanie elementów jest takie samo dla każdej strony – po prostu przeciągnij, upuść i kliknij swoją drogę do pięknej witryny.

menu nawigacyjne weeblyPrzełączanie stron to pestka dzięki menu nawigacyjnemu Weebly

Z menu nawigacji możesz w pełni wykorzystać Weebly’elastyczność. Zmień motyw, edytuj ustawienia witryny, przejdź na inną stronę – to’wszystko tam jest.

Sprawdź nasz film poniżej, jak korzystać z Weebly’podstawowe elementy.

Grać

Dodawanie nowych stron

To’łatwo jest dodawać nowe strony do swojej witryny. Po prostu przejdź do karty Strony w menu i kliknij ikonę plusa na pasku bocznym po lewej stronie. Zostanie wyświetlone menu rozwijane z różnymi typami stron.

słabo, jak dodawać stronyWeebly zapewnia różne typy stron, które możesz utworzyć

Wybierz typ strony, którą chcesz utworzyć – na przykład stronę blogu – i nadaj jej nazwę. Gdy to zrobisz, Weebly automatycznie wczyta stronę za Ciebie z wstępnie wypełnionymi obrazami i treściami, abyś mógł stworzyć własną.

Pamiętaj, aby kliknąć ‘Gotowy’ aby zapisać nową stronę’s ustawienia. Kiedyś ty’Zrobiliśmy to, wróć do ‘Budować’ kartę menu, aby edytować stronę tak jak normalnie!

Zmiana schematu kolorów

Możesz zmienić motyw koloru swojej strony, przechodząc do sekcji Motyw na pulpicie nawigacyjnym. W przypadku niektórych motywów masz po prostu opcje jasnego lub ciemnego, podczas gdy inne dają rzeczywiste kolory do przełączania.

To jest dość podstawowe i wygrałeś’Zobacz ogromne zmiany w motywie, ale możesz dodać niestandardowy kolor do zakresu opcji, jeśli chcesz.

jak używać weebly zmienić schemat kolorówBardzo łatwo jest zmienić schemat kolorów, chociaż nie jest to bardzo zaawansowana funkcja

Dodawanie nowych układów

Aby naprawdę spersonalizować swoją witrynę, Ty’Chcę dodać nowe sekcje do stron, które ty’ponowna edycja. Oprócz dodawania nowych elementów tam jest’Istnieje również opcja dodania nowych sekcji.

Ten element znajduje się u góry lewego paska bocznego ponad wszystkimi innymi elementami – po prostu przeciągnij go w żądane miejsce na stronie i puść.

jak korzystać z nowego, słabego układu sekcjiElement Sections znajduje się ponad wszystkimi innymi na pasku bocznym po lewej stronie

To’Podam ci listę opcji: Galeria, Kontakt, Menu, Polecane i Zespół. Wybierz ten, który chcesz dodać.

jak korzystać z Weebly wybierz nowy układMożesz wybrać typ sekcji, którą chcesz dodać do swojej strony

Weebly następnie wyświetla listę różnych układów do wyboru, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej ci się podoba. Kliknij żądany układ i go’Pojawię się na twojej stronie. Kliknij Zapisz w wyskakującym oknie i rozpocznij edycję!

jak używać weebly wybierz układ przekrojuMożesz wybrać układ sekcji, którą chcesz dodać

Usuwanie sekcji

Wszyscy popełniamy błędy, wszyscy zmieniamy zdanie i wszyscy uczymy się inaczej – my’w końcu są tylko ludźmi! Że’dlaczego to’ważne jest, aby wiedzieć, jak usuwać elementy z witryny, a także dodawać je.

Możesz wypróbować galerię na swojej stronie głównej, ale potem zdecyduj, że nie’t praca. ty’nie utkniesz z nim na zawsze – po prostu kliknij element i poszukaj małego niebieskiego krzyża, który pojawia się w prawym górnym rogu pola edycji.

Kliknij ten krzyżyk, pole zmieni kolor na czerwony, a ty’Mam opcję usunięcia tego elementu.

słabo jak usunąć elementUsuwanie elementów jest łatwe – wystarczy kliknąć krzyżyk!

W ten sposób można usunąć małe elementy, takie jak galerie, pola tekstowe, obrazy, przyciski i inne.

Jeśli chcesz usunąć większą sekcję, na przykład tło, po prostu kliknij obszar, który chcesz usunąć. ty’Zobaczysz kilka opcji: Edytuj, Przenieś i Usuń. Kliknij przycisk Usuń i ty’Zobaczysz wyskakujące okienko z pytaniem, czy ty’na pewno chcesz usunąć. W tym momencie możesz anulować lub potwierdzić – jeśli klikniesz ‘Usunąć’ wtedy ta sekcja i wszystko w niej zostaną usunięte.

słabo jak usunąć sekcjęJeśli chcesz, możesz usunąć całe sekcje strony – po prostu kliknij Usuń, a następnie potwierdź swoją decyzję!

To ‘Jesteś pewny?’ Metoda oznacza, że ​​wygrałeś’t przypadkowo złomuj wszystkie fragmenty swojej witryny, co jest ulgą!

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:

 • Edytowane pola tekstowe
 • Edytowałem tło
 • Dodano nowe elementy
 • Dodano nowe strony
 • Eksperymentował ze swoją kolorystyką
 • Dodano nowe układy
 • Zaznaczone, że możesz usunąć niechciane elementy
 • Dostosuj swoją stronę Weebly!

5

Dodaj aplikacje

Również w pasku nawigacyjnym jest ‘Aplikacje’. Zgadłeś – to zabierze Cię do Weebly App Center. Niezależnie od Twojej witryny Weebly ma aplikację, która pomoże Ci zwiększyć wydajność. Zalecamy dodanie niektórych popularnych aplikacji, takich jak ‘Site Booster’, i ‘Pole koloru zawartości’.

Nie tylko kategoryzuje aplikacje pod kątem sprzedaży, ruchu, serwisów społecznościowych i Weebly, ale nawet poleca aplikacje tylko dla Twojej witryny. To’to jak mieć własnego osobistego kupującego – American Dream, prawda?

Weebly App CenterWeebly ma ponad 300 aplikacji do ulepszenia Twojej witryny’wydajność i wygląd

Weebly ma imponującą liczbę aplikacji – ponad 300 aplikacji, aby być (niejako) precyzyjnymi. Ponad 50 jest darmowych i zawsze dodawane są nowe aplikacje, więc wygrałeś’t walka o wybór.

Don’czujesz się przytłoczony – możesz sortować według ‘Popularny’, ‘Najwyżej oceniany’, ‘Nowy’, i ‘Wolny’. Lub po prostu wyszukaj dowolny typ, czy chcesz’s sekcja FAQ, minutnik lub kanał społecznościowy. Możesz nawet podzielić je na kategorie po lewej stronie.

pasek wyszukiwania aplikacji weeblyMożesz wyszukiwać określone aplikacje, aby wszystko było jeszcze łatwiejsze

Ponadto przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów możesz sprawdzić oceny użytkowników na każdej miniaturze. Mogą’znaleźć taki, który lubisz? Przewiń w dół i możesz przesłać nowy pomysł na aplikację, a nawet opracować własny (jeśli potrafisz kodować).

Aby zainstalować aplikacje, kliknij ten, który chcesz, a następnie znajdź ‘Dodaj’ przycisk. Pojawi się wyskakujące okienko – musisz kliknąć ‘Połączyć’ zainstalować aplikację i zaakceptować dowolne warunki.

jak korzystać ze słabo instalowanych aplikacjiKażdy może instalować aplikacje na Weebly – wystarczy kliknąć Connect, a Weebly zajmie się resztą!

Po zainstalowaniu aplikacji Ty’Zostaniesz przeniesiony z powrotem na twoją stronę. Aplikacja pojawi się automatycznie u dołu paska bocznego po lewej stronie, pod ‘Zainstalowane aplikacje’ Sekcja.

słabo zainstalowane aplikacjeTutaj pojawią się Twoje aplikacje po ich zainstalowaniu

Po zainstalowaniu aplikacji przeciągnij ją na swoją stronę, tak jak każdy inny element.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:

 • Eksplorowałem centrum aplikacji
 • Zainstalowałem niektóre aplikacje
 • Dodano aplikacje do swojej witryny

6

Dodaj sklep

W kroku 1 miałeś możliwość założenia sklepu internetowego. Jeśli nie zdecydowałeś się na to i zmieniłeś zdanie, nie martw się – możesz łatwo go skonfigurować. Na razie zamknij edytor i przejdź do pulpitu nawigacyjnego konta. Otwórz menu w lewym górnym rogu i kliknij ‘Sklep.’ Spowoduje to przejście do przejrzystej i prostej strony konfiguracji.

weebly pulpit nawigacyjny, jak dodać sklepTo jest pulpit nawigacyjny i strona, na której możesz zacząć dodawać sklep do swojej witryny.

Innym sposobem dodania sklepu jest pozostanie w edytorze i wybranie ‘Produkty’ element. Jeśli nie’Jeśli masz już sklep, Weebly przekieruje Cię na stronę konfiguracji sklepu.

Don’chcesz sklep? Możesz pominąć ten krok!

strona konfiguracji sklepu internetowego weeblyZałożenie sklepu internetowego jest wyjaśnione jasno za pomocą prostych przycisków akcji

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie kroki potrzebne do utworzenia sklepu internetowego, w tym wszystko, od dodawania produktów po konfigurowanie podatków. Następnie możesz zintegrować każdą funkcję za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy użyć przycisków akcji po prawej stronie.

Opcje są zgodne z naturalnym zamówieniem w celu założenia sklepu internetowego. Począwszy od góry, konfiguracja sklepu internetowego Weebly wygląda następująco:

 1. Dodaj informacje o sklepie
 2. Dodaj produkt
 3. Zacznij przyjmować płatności
 4. Skonfiguruj wysyłkę
 5. Skonfiguruj podatki
 6. Opublikuj i zacznij przyjmować zamówienia

Ty jednak’Będę musiał przejść do planu profesjonalnego, aby uzyskać dostęp do narzędzi premium, takich jak kalkulator wysyłki, lub planu wydajności, aby wysyłać e-maile o opuszczonych koszykach i uzyskiwać dostęp do zaawansowanych analiz. Sprawdź tabelę poniżej, aby zobaczyć, jakie funkcje sprzedaży otrzymujesz w ramach każdego planu Weebly…

Bezpłatny plan Osobisty plan Profesjonalny plan Wydajność Wózek sklepowy Przedmiotów Odznaki przedmiotów Opcje pozycji Szybkie zakupy Zarządzanie zapasami Odbiór w sklepie Automatyczny kalkulator podatkowy Kupony Kwadratowe karty upominkowe Kalkulator wysyłki Etykiety wysyłkowe Rabat na wysyłkę Opuszczone e-maile z koszyka Recenzje produktów Akceptuj płatności za pośrednictwem PayPal Zaawansowane statystyki e-commerce
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Pamiętaj, że plan Professional usuwa również reklamy i odblokowuje bezpłatną domenę, nieograniczone miejsce i strony chronione hasłem. Jak widać, plan wydajności jest najbardziej niezawodnym planem sprzedaży online.

Martwisz się wyborem niewłaściwego planu? Cóż, nie bój się – możesz zmieniać plany przez kliknięcie strategicznie umieszczonego żółtego ‘Aktualizacja’ monity. Zobacz poniżej (możesz’tęsknię za nimi).

Weebly uaktualnij przyciski akcjiZmiana planu cenowego Weebly jest łatwa dzięki ‘Aktualizacja’ monity Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:

 • Dodano sklep do swojej witryny
 • Śledził Weebly’kroki, aby skonfigurować sklep
 • Dodano produkty
 • W razie potrzeby zaktualizuj swój plan

Dalsza informacja

 • Dowiedz się więcej o sprzedaży z Weebly w naszym przeglądzie e-commerce Weebly

7

Wybierz abonament

Do tej pory my’przyjąłem cię’ponownie chętnie korzystamy z bezpłatnego planu. Jednak tak jak my’Widzieliśmy przypadki, w których możesz chcieć zaktualizować – na przykład, aby odblokować zaawansowane funkcje lub zacząć sprzedawać online!

Pozwolić’Rzuć okiem na Weebly’Ceny i sposób aktualizacji, jeśli chcesz.

Słaba cenaKliknij, aby zobaczyć szczegółowe plany cenowe Weebly

Wiesz już o Weebly’darmowy plan. Tam’nie ma na to limitu czasu i możesz faktycznie opublikować swoją stronę bez płacenia ani grosza. Ma jednak swoje wady – brak niestandardowej domeny, ograniczone funkcje i reklamy Weebly wyświetlane w Twojej witrynie.

Darmowy plan jest idealny dla oszczędnych twórców stron internetowych, ale na szczęście jego płatne plany są również dość budżetowe! Do wyboru są trzy plany cenowe:

 • Osobiste: 6 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Abonament profesjonalny: 12 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)
 • Wydajność: 26 USD miesięcznie (rozliczane rocznie)

Tutaj’s, dla których ponownie planujemy każdy plan:

 • Osobisty: Najlepszy dla witryn z hobby i osobistych blogów lub portfeli. Osobisty plan służy do zabawy. Jedyną różnicą między tym a bezpłatnym planem jest to, że możesz podłączyć domenę niestandardową – wygrała’t usuwać reklamy z Twojej witryny, więc nie robimy tego’Polecam na profesjonalnych stronach internetowych!
 • Profesjonalny: Najlepsze dla witryn biznesowych, profesjonalnych portfeli lub dowolnej witryny, którą chcesz poważnie potraktować online. Jest to najtańszy plan usuwania reklam – zyskujesz również bezpłatną domenę, nieograniczone miejsce na dane, ochronę hasłem i kalkulator wysyłki. Taki plan zalecamy większości użytkowników Weebly!
 • Wydajność: Najlepsze dla sklepów internetowych i dużych firm, szczególnie jeśli Ty’ponownie dąży do wzrostu. Odblokowujesz funkcje sprzedaży premium, takie jak porzucone wiadomości e-mail w koszyku i rabaty na wysyłkę, a także zaawansowane analizy e-commerce.

Zalecamy uaktualnienie do 12 USD miesięcznie abonamentu Professional, ponieważ oferuje znacznie lepszy stosunek jakości do ceny niż osobisty plan. Biorąc pod uwagę, o ile więcej funkcji zyskujesz w porównaniu z abonamentem osobistym, płacenie 12 USD miesięcznie za abonament profesjonalny wydaje się całkowitą kradzieżą! To’jest najtańszym planem stworzenia prawdziwie profesjonalnej strony internetowej.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:

 • Zbadano i porównano Weebly’ceny s
 • Zdecydował, czy chcesz dokonać aktualizacji
 • Wybrałem plan cenowy
 • Zapisany

Dalsza informacja:

 • Przeczytaj więcej o Weebly’Ceny i stosunek jakości do ceny w naszym Weebly Price Review.
 • Dlaczego zalecamy plan Pro? Czy warto? Dowiedz się w naszym przeglądzie funkcji planu Weebly Pro.

8

Opublikuj swoją stronę internetową Weebly

Jeśli ty’jestem zadowolony z tego co ty’po utworzeniu możesz teraz publikować. Świetny! Jeśli ty’nie jesteś do końca szczęśliwy, don’nie martw się – możesz ponownie odwiedzić edytor stron Weebly, aby wprowadzić zmiany po opublikowaniu.

Aby opublikować witrynę, kliknij niebieski ‘Publikować’ przycisk w prawym górnym rogu. Następnie otrzymasz wyskakujące okienko’s opublikowane, a jak zintegrować ‘Pro Wskazówka’. Weebly naprawdę chce, aby Twoja witryna odniosła sukces.

wyskakujące okienko publikującePo opublikowaniu Weebly zapewnia pomocną wskazówkę Pro

ty’opublikowaliśmy teraz twoją stronę Weebly. Tak jak powiedzieliśmy, to’jest łatwa do aktualizacji i edycji w dowolnym momencie. Możesz także zaktualizować swój plan, jeśli chcesz. Po prostu wróć do kroku 1, aby zobaczyć plany i ich zalety.

Jeśli opublikujesz witrynę, ale zmienisz zdanie, możesz przejść do Ustawień i przewinąć w dół do samego końca. Tam ty’Znajdę opcję cofnięcia publikacji witryny za pomocą jednego kliknięcia. Łatwy!

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:

 • Opublikowałem swoją stronę!

9

Popraw i rozwijaj swoją witrynę

Gdy Twoja witryna zostanie uruchomiona, możesz zrobić kilka rzeczy, aby zachęcić ją do rozwoju i sukcesu. Don’po prostu pozostaw to samo w spokoju – zamiast tego wprowadzaj regularne poprawki, zmiany i zmiany, aby zachować świeżość i trafność witryny.

Edytuj zawartość

Wróć i edytuj zawartość – zaktualizuj stare informacje, napisz nowe artykuły i dodaj dodatkowe sekcje do starych stron. Świeża treść nie tylko sprawi, że odwiedzający będą zadowoleni’Pokażę Google, że Twoja witryna jest trafna i aktywna.

Zoptymalizuj pod kątem Google

Chcesz, aby Twoja witryna miała pozycję w Google’wyniki wyszukiwania, prawda? Dobrze. To’to najlepszy sposób na zwiększenie ruchu i zwiększenie obecności online. Drogą do awansu jest opanowanie SEO (Search Engine Optimization).

SEO to proces ulepszania Twojej witryny’ma duże szanse na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania i wiąże się z wieloma czynnikami. Niektóre z nich są bardzo proste, jak na przykład tworzenie nagłówków w celu uporządkowania treści, podczas gdy inne są nieco bardziej zaawansowane.

Weebly ma szeroką gamę narzędzi SEO, które pomagają Twojej stronie w rankingu, a także przyjazne dla początkujących przewodniki, które przeprowadzą Cię przez każdy krok. Zacznij od swojego Ultimate Guide SEO i od Ciebie’Wkrótce będę profesjonalistą!

Promuj za pośrednictwem mediów społecznościowych

W dzisiejszych czasach wszyscy są w mediach społecznościowych – i chcesz, aby wszyscy widzieli Twoją witrynę!

Wybierz kilka kanałów społecznościowych, które pasują do Twojej witryny – na przykład Instagram jest idealny dla fotografów, a Pinterest jest idealny do sprzedaży ręcznie robionych przedmiotów. Następnie zacznij udostępniać fragmenty treści, posty na blogu, zdjęcia i inne elementy, aby zaangażować odwiedzających i zyskać obserwujących.

Uzyskaj marketing

E-mail marketing może być twoim najlepszym przyjacielem. To’to świetny sposób na publikowanie nowych informacji o produktach, informowanie odwiedzających o nowościach i wydarzeniach lub zachęcanie ich do sprzedaży i rabatów.

Weebly ma własny system e-mail marketingu zwany Weebly Promote, który pomaga budować listę mailingową, łatwo tworzyć niestandardowe e-maile i śledzić e-maile’ wydajność. Jest to bezpłatne do wykorzystania w pierwszych dwóch kampaniach; po tym kosztuje 8 USD miesięcznie.

Weebly ma również fantastyczne narzędzia do blogowania, dzięki czemu możesz łączyć posty na blogu z kampaniami e-mail i biuletynami, aby informować i angażować odwiedzających.

Przed przejściem dalej upewnij się, że:

 • Zaktualizowałem twoją stronę
 • Zapoznałem się z SEO
 • Udostępniłeś swoją witrynę w mediach społecznościowych
 • Skonfiguruj blogi i kampanie e-mailowe

Jak korzystać z Weebly: Podsumowanie

Teraz ty’jestem gotowy do stworzenia strony Weebly. Czuje się dobrze, prawda’to? My’jestem pewien, że ty’już przybiłem kroki, ale pozwól’s jeszcze raz przejdziemy przez etapy:

Jak zrobić stronę internetową Weebly

 1. Zarejestruj się i zacznij budować za darmo
 2. Wybierz motyw, który odpowiada Twoim potrzebom
 3. Wybierz nazwę swojej domeny
 4. Zbuduj swoją witrynę Weebly za pomocą paska elementów
 5. Dodaj aplikacje, aby ulepszyć swoją witrynę
 6. Dodaj sklep internetowy
 7. Wybierz plan cenowy
 8. Publikować
 9. Popraw i rozwijaj swoją witrynę

Tak więc, od Zarejestruj się do Publikuj, to dziewięć kroków do stworzenia strony Weebly. To naprawdę jest takie proste.

Teraz pozwól’Podsumuj, co kochamy w Weebly. Zasadniczo to’jest naprawdę łatwy w użyciu: funkcja przeciągnij i upuść pozwala dostosować wszystko, od pól tekstowych po filmy, co oznacza, że ​​każdy może korzystać z Weebly (nawet bez doświadczenia w programowaniu).

Don’wierzysz nam? Przeczytaj niektóre z najnowszych Historie sukcesu Weebly.

Gdzie nie robi Weebly’T robienie tego dobrze daje całkowitą kontrolę twórczą. Jego szablony są stylowe, ale proste, więc jeśli ty’ponownie po eleganckim wyrafinowaniu’lepiej z konstruktorem takim jak Squarespace lub Wix.

Ogólnie rzecz biorąc, Weebly to solidny program do tworzenia stron internetowych. Ma wszystko, czego potrzebujesz do eleganckiego, profesjonalnego serwisu, przy minimalnym wysiłku. Możesz również utworzyć stronę internetową za darmo, chociaż zalecamy wybranie planu premium dla bardziej zaawansowanej, spersonalizowanej strony Weebly, która naprawdę Ci odpowiada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map