Kā lietot Weebly: vienkāršs soli pa solim

kā izmantot weebly piedāvāto attēluWeebly ir vairāk nekā 40 miljoni vietņu visā pasaulē. Vai tavs būs nākamais? Tam vajadzētu būt. Un mēs’Parādīšu, cik viegli to var izdarīt taisnīgi deviņi soļi.


Ko jūs varat sagaidīt no šī ceļveža? Jūs’Katru soli pa vienam varēsit aplūkot, kā izveidot Weebly vietni. Mēs’Aplūkosim pamatus, sākot no sākuma (pierakstīšanās) līdz beigām (publicēšana) ar visu radošo saturu.

Kā mēs parādīsim, kā vislabāk izmantot Weebly’rediģēšanas funkcijas, jūs’Es drīz redzēšu, kāpēc tā’s novērtēts viens no mūsu visvieglāk izmantojamajiem celtniekiem. Jūs’Uzziniet, kā rediģēt veidnes, izvēlēties domēnu, integrēt lietotnes un iestatīt tiešsaistes veikalu.

Tāpēc vienkārši apsēdieties, atpūtieties un gatavojieties radīt.

Pirms sākat, kāpēc neizlasīt mūsu Weebly pārskatu šeit? 1

Pierakstīties

Pirmkārt, dodieties uz Vietne Weebly.com. Jūs varat izveidot un publicēt savu vietni pilnīgi bez maksas, tāpēc tur’ir pietiekami daudz laika, lai redzētu, vai jums patīk to izmantot.

Lai sāktu lietas, noklikšķiniet uz ‘Sāc’ – augšējā labajā vai apakšējā kreisajā stūrī. Tagad ierakstiet savu vārdu, e-pastu un jauno paroli. Weebly bumba ripo.

Weebly darba sākšanas lapaSākt darbu ar Weebly ir viegli, redzot divas skaidras darbības pogas

Pēc noklikšķināšanas ‘Pierakstīties’, tu’tiek pārvietots uz lapu ar vienu jautājumu un divām iespējām: ‘Kāda veida vietni jūs vēlaties izveidot?’

Izvēlēties no ‘Man vajag tikai vietni’ vai ‘Man ir nepieciešama vietne ar tiešsaistes veikalu,’ atkarībā no jūsu e-komercijas ambīcijām. Dons’neuztraucieties – šis lēmums nav pieņemts’Galīgais, jo jebkurā laikā varat pievienot veikalu savai Weebly vietnei.

kā izmantot weebly iestatīšanuIzmantojot Weebly, jebkurā laikā varat izveidot tiešsaistes veikalu, parādot tā elastīgumu

Weebly ir bezmaksas plāns, kuru varat izmantot tik ilgi, cik vēlaties. Tāpēc jūs varat izveidot, publicēt un rediģēt savu vietni, nemaksājot par centu.

Jebkurā laikā varat jaunināt uz apmaksātu plānu, bet mēs’Mēs jums to palīdzēsim vēlāk – pagaidām vienkārši izbaudiet savas vietnes izveidi!

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Izveidots bezmaksas Weebly konts
 • Izvēlieties vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot tagad

2

Atlasiet motīvu

Weebly ir ap 50 tēmu, kuras visas ir pilnīgi bez maksas! Ir daudz kategoriju, no kurām izvēlēties: ‘Bizness,’ ‘Portfelis’, ‘Personīga’, ‘Emuārs’, un vēl. Pēc tam pēc jūsu izvēles Weebly ierosina dažas specifiskākas tēmas.

kā izmantot tēmu, izvēloties tēmuWeebly ir plašs mobilo reaģējošu tēmu klāsts gandrīz jebkurai nozarei

Weebly tēmas ir moderni, gludi un viegli reaģē uz mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka tie jebkurā ekrānā izskatās satriecoši. Un atšķirībā no Wix jūs jebkurā laikā varat mainīt veidnes, lai jūs’jūs neierobežo jūsu izvēle.

Var’t izlemt? Katru no tiem varat priekšskatīt, noklikšķinot uz sīktēla, lai redzētu, kā tas izskatās pilnekrāna režīmā. Tad, ja jums patīk, sitiet ‘Sāciet rediģēt’ augšējā labajā stūrī. Pārliecinieties, ka jūs noklikšķiniet uz sava iecienītākās motīva.

Šeit lasiet, kā izvēlēties un mainīt Weebly tēmas.

Weebly piedāvā arī nozarei specifiskas iespējas. Tajā ir garšīgas restorānu veidnes, svaigi tīrīšanas pakalpojumu dizaini, izskatīgas personīgās apmācības tēmas – jūs iegūstat ideju. Šīs opcijas ļauj ietaupīt vēl vairāk projektēšanas laika – jums vienkārši jārediģē tekstlodziņi un attēli’re labi iet.

Veidne ir tā, ko apmeklētāji redz vispirms, tāpēc pārliecinieties, vai tajā ir teikts, ko vēlaties. Vai vēlaties skaidru CTA (aicinājums uz darbību) pogu, piemēram,? ‘Rezervēt tagad’? Vai arī attēlu sērija darbotos labāk? Neatkarīgi no tā, kuru jūs izvēlaties, tur’s Weebly tēma, kas piemērota.

Weebly ceļojuma veidnes priekšskatījumsWeebly’Ceļojumu nozarei raksturīgajās veidnēs ir labi novietotas darbības pogas Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Pārlūkots Weebly’s tēmas
 • Priekšskatīja savus iecienītos dizainus
 • Izvēlējās ideālo tēmu

3

Izvēlieties savu domēnu

Pirms sākat rediģēšanu, jūs’Jums būs jānosauc jūsu vietne. Jūsu vietnes nosaukums parādās jūsu vietnes adresē, un to sauc par domēna vārdu. Piemēram, mūsu vietne ir vietnebuilderexpert.com!

Tātad, kā jūs varat iegūt domēnu savai Weebly vietnei?

Tā’ir viegli – Weebly automātiski lūgs ievadīt domēna vārdu!

Jūs varat iegūt bezmaksas domēnu, izvēloties apakšdomēnu Weebly. Tas nozīmē, ka jūsu vietnes adresē būs ‘.vietne weebly.com’ – tā’Tas nav ļoti pievilcīgs vai profesionāls, taču tas nozīmē, ka jūs to nevēlaties’t par jūsu domēnu ir jāmaksā cents.

Zemāk redzamajā attēlā ir Weebly apakšdomēna, kā arī profesionālo vai pielāgoto domēnu piemēri.

weebly domēna izvēleWeebly piedāvā bezmaksas apakšdomēna vārdu, kas ir ideāli piemērots lietotājiem, kuri apzinās izmaksas

Ja vēlaties pielāgotu domēnu (piemēram, mūsu), varat to vienkārši reģistrēt caur Weebly. Vienkārši noklikšķiniet ‘Izvēlieties’ lai reģistrētu savu iecienīto domēnu. Tomēr par to jums būs jāmaksā un jāveic jaunināšana uz apmaksātu plānu, lai faktiski izmantotu savu domēnu.

Pielāgota domēna izmantošanas negatīvie momenti ir tas’ir profesionālāka, neaizmirstamāka un pievilcīgāka. Jūsu domēns ir unikāls – domājiet par savu vietni’pirkstu nospiedums – tā tas ir’ir vērts atrast perfektu.

Cik daudz ir pielāgotajam domēnam? Vai tas ir tā vērts?

Domēnu cenas atšķiras, taču parasti tas svārstās no USD 14 līdz USD 20 gadā. Weebly’s domēna cenas iedalās trīs variantos:

 • 1 gads (19,95 USD)
 • 2 gadi (USD 16,95 gadā)
 • 5 gadi (USD 14,96 / gadā)

weebly domēna cenasWeebly piedāvā domēnu nosaukumus ar atlaidi, ietaupot dolārus

Citur ir lētākas cenas (skatiet lieliskos piedāvājumus vietnē Domain.com – izmantojot kodu, jūs varat saņemt 25% atlaidi) WBE25), taču sava domēna reģistrēšana, izmantojot Weebly, ir vienkāršākā un ātrākā iespēja.

Vai jums jau ir domēns? To var viegli savienot, noklikšķinot ‘izveidot savienojumu vai pārsūtīt tagad’ uznirstošā loga apakšā – pēc tam vienkārši ierakstiet savu URL un nospiediet ‘Meklēt’.

Neviena vietnes izveides rokasgrāmata nebūtu pilnīga bez dažiem padomiem, kā izveidot labāko domēnu! Tātad, šeit ir mūsu galvenie padomi – lieliskam domēnam mēs iesakām:

 • Saīsiniet vārdu
 • Iekļaujiet populāros atslēgvārdus
 • Mērķējiet uz savu teritoriju
 • Padariet to neaizmirstamu

Un voilà! Jums ir skaists domēns, kas tikai gaida izmantošanu – ļaujiet’sāciet veidot savu vietni, lai jūs varētu to labi izmantot.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Nolēma, vai vēlaties bezmaksas vai pielāgotu domēnu
 • Jūs esat izveidojis ideālu domēna vārdu
 • Reģistrēja savu domēnu, maksājot vai vienkārši noklikšķinot ‘Gatavs’

Papildu informācija

 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par domēna vārdiem? Mūsu domēna vārda iesācējs’s Guide jums visu, kas jums jāzina.

4

Izstrādājiet savu Weebly vietni

Kad esat izvēlējies savu domēna vārdu, jūs’atkārtoti nonāca Weebly vietņu veidotāja ekrānā. Tas ir, ja jūs’Ļaujiet jūsu radošajām sulām plūst. Mēs’Aplūkosim izvēlnes un funkcijas pa vienai, bet šeit’s, kā tas izskatās no pirmā acu uzmetiena:

weebly redaktora mājas lapaWeebly rediģēšanas mājas lapā ir viegli orientēties un to izmantot

Tekstlodziņu rediģēšana

Weebly ir a ‘Tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat’ (WYSIWYG) vietņu veidotājs. Tas nozīmē, ka varat noklikšķināt un rediģēt, kā arī vilkt un nomest multividi, nezinot nevienu kodu. Tātad, lai atjauninātu tekstu, vienkārši noklikšķiniet uz lodziņa un ierakstiet.

weebly tekstlodziņšTeksta lodziņu rediģēšana veic tikai dažus klikšķus, izmantojot Weebly

Fona rediģēšana

Motīvu varat vēl vairāk pielāgot, mainot fonu. Vienkārši noklikšķiniet uz fona attēla un atlasiet ‘Rediģēt fonu’. Pēc tam jūs varat mainīt attēlu, ritināšanas efektu un lapu līdzinājumus.

Elementu pievienošana

Šeit pievienojat jautru saturu. Izmantojot ‘Elementu izvēlne’, kreisajā pusē vienkārši velciet un nometiet izvēlēto multivides ikonu jebkurā lapas vietā. Varat iemest tekstu, videoklipus, pogas un daudz ko citu, kur vēlaties. Apskatiet zemāk esošo elementu joslu, lai apskatītu tikai dažus elementus, no kuriem jūs varat izvēlēties:

weebly elementu joslaWeebly Elements josla skaidri parāda, ko varat vilkt un nomest uz jūsu vietni

Var jebkurš elements, kam blakus ir zibens spuldzes simbols’t nevar izmantot brīvajā plānā – jūs’Lai izmantotu šīs funkcijas, jums būs jāveic jaunināšana. Tomēr viss pārējais jums ir bez maksas, ar kuru spēlēties!

Ļaujiet’saka, ka vēlaties pievienot attēlu. Velciet ikonu, kur vēlaties, un pēc tam noklikšķiniet uz ‘Augšupielādēt attēlu’. Pēc tam uznirstošais logs parādīs dažas iespējas: varat augšupielādēt no datora vai nospiest ‘Meklēt’ un atrodiet bezmaksas Weebly attēlu.

weebly attēlu meklēšanas izvēlneWeebly nodrošina plašu bezmaksas attēlu izvēli, lai samazinātu dizaina izmaksas

Lai rediģētu citas Weebly vietnes lapas, vienkārši noklikšķiniet ‘Lapas’ augšējā navigācijas izvēlnē un izvēlieties citu lapu. Elementu pievienošana ir vienāds process katrai lapai – vienkārši velciet, nometiet un noklikšķiniet, lai nokļūtu skaistā vietnē.

navigācijas izvēlneLapu pārslēgšana ir brīva ar navigācijas izvēlni Weebly

Izmantojot navigācijas izvēlni, varat maksimāli izmantot Weebly’elastība. Mainiet motīvu, rediģējiet vietnes iestatījumus, pārejiet uz citu lapu – to’s tur visi.

Apskatiet mūsu video zemāk par Weebly lietošanu’s pamatelementi.

Spēlē

Jaunu lapu pievienošana

Tā’Jūsu vietnei ir viegli pievienot jaunas lapas. Vienkārši dodieties uz izvēlnes cilni Lapas un kreisajā sānjoslā noklikšķiniet uz pluszīmes ikonas. Parādīsies nolaižamā izvēlne ar dažāda veida lapām.

weebly kā pievienot lapasWeebly nodrošina dažāda veida lapas, kuras varat izveidot

Atlasiet izveidojamās lapas veidu – piemēram, emuāra lapu – un piešķiriet tai vārdu. To darot, Weebly automātiski ielādē lapu jūsu vietā ar jau aizpildītiem attēliem un saturu, lai jūs varētu izveidot savu.

Atcerieties noklikšķināt ‘Gatavs’ lai saglabātu jauno lapu’s iestatījumi. Vienreiz tu’to izdarījuši, atgriezieties ‘Būvēt’ cilne izvēlne, lai rediģētu lapu tāpat kā parasti!

Krāsu shēmas maiņa

Jūs varat mainīt savas lapas krāsu motīvu, dodoties uz informācijas paneļa sadaļu Tēma. Dažām tēmām jums vienkārši ir gaišas vai tumšas iespējas, bet citām – faktiskās krāsas, no kurām var pārslēgties.

Tas ir diezgan pamata, un jūs uzvarējāt’Neredzat apjomīgas izmaiņas tēmā, taču, ja vēlaties, izvēles skaitam varat pievienot pielāgotu krāsu.

kā izmantot weebly mainīt krāsu shēmuIr ļoti viegli mainīt krāsu shēmu, lai gan tā nav īpaši uzlabota funkcija

Jaunu izkārtojumu pievienošana

Lai jūs patiešām personalizētu savu vietni, jūs’Jūs vēlaties pievienot jaunas sadaļas jūsu lapām’rediģēšana. Papildus jaunu elementu pievienošanai, tur’s ir arī iespēja pievienot jaunas sadaļas.

Šis elements atrodas kreisās puses sānjoslas augšpusē virs visiem pārējiem elementiem – vienkārši velciet to uz lapu, kur vēlaties, un atlaidiet.

kā izmantot weebly jauno sadaļu izkārtojumuElements Sekcijas atrodas pāri visiem pārējiem kreisajā sānjoslā

Tā’Piedāvāsim iespēju sarakstu: Galerija, Kontakti, Izvēlne, Piedāvātie un Komanda. Atlasiet to, kuru vēlaties pievienot.

kā izmantot weebly izvēlēties jaunu izkārtojumuJūs varat izvēlēties sadaļas veidu, kuru vēlaties pievienot savai lapai

Pēc tam Weebly sniedz jums sarakstu ar dažādiem izkārtojumiem, no kuriem izvēlēties, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko. Noklikšķiniet uz vēlamā izkārtojuma un tā’parādīsies jūsu lapā. Uznirstošajā lodziņā noklikšķiniet uz Saglabāt un iegūstiet rediģēšanu!

kā izmantot weebly izvēlēties sadaļas izkārtojumuJūs varat izvēlēties pievienojamās sadaļas izkārtojumu

Dzēš sadaļas

Mēs visi pieļaujam kļūdas, mēs visi pārdomājam, un mēs visi mācāmies atšķirīgi – mēs’galu galā esi tikai cilvēks! Tas’s kāpēc tā’Ir svarīgi zināt, kā izdzēst elementus no jūsu vietnes, kā arī tos pievienot.

Jūs varētu vēlēties izmēģināt galeriju savā mājas lapā, bet tad izlemjat, ka tā nenotiek’t darbs. Jūs’neesat tam pietrūcis mūžīgi – vienkārši noklikšķiniet uz elementa un meklējiet mazo zilo krustu, kas redzams rediģēšanas lodziņa augšējā labajā stūrī.

Noklikšķiniet uz šī krusta, lodziņš kļūs sarkans, un jūs’Jums būs iespēja dzēst šo elementu.

weebly kā izdzēst elementuElementu dzēšana ir vienkārša – vienkārši noklikšķiniet uz krusta!

Tas ir veids, kā izdzēst mazus elementus, piemēram, galerijas, tekstlodziņus, attēlus, pogas un daudz ko citu.

Ja vēlaties izdzēst lielāku sadaļu, piemēram, fonu, vienkārši noklikšķiniet uz apgabala, kuru vēlaties noņemt. Jūs’Parādīsies dažas iespējas: Rediģēt, Pārvietot un Dzēst. Noklikšķiniet uz pogas Dzēst un jūs’Jūs redzēsit uznirstošo logu, kurā jums tiks jautāts’pārliecinieties, ka vēlaties izdzēst. Šajā brīdī jūs varat atcelt vai apstiprināt, ja jūs noklikšķiniet ‘Dzēst’ tad šī sadaļa un viss tajā esošais tiks izdzēsts.

weebly kā izdzēst sadaļuJa vēlaties, varat izdzēst visas lapas sadaļas – vienkārši noklikšķiniet uz Dzēst un pēc tam apstipriniet lēmumu!

Šis ‘vai tu esi pārliecināts?’ metode nozīmē, ka jūs uzvarējāt’t nejauši norakstiet visus vietnes fragmentus, kas ir atvieglojums!

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Rediģētie tekstlodziņi
 • Rediģēja fonu
 • Pievienoti jauni elementi
 • Pievienotas jaunas lapas
 • Eksperimentēts ar jūsu krāsu shēmu
 • Pievienoti jauni izkārtojumi
 • Atzīmējot, jūs varat izdzēst nevēlamus elementus
 • Pielāgojāt savu Weebly vietni!

5

Pievienojiet lietotnes

Arī navigācijas joslā ir ‘Lietotnes’. Jūs uzminējāt – tas jūs aizvedīs uz Weebly App Center. Neatkarīgi no jūsu vietnes, Weebly ir programma, kas palīdz uzlabot jūsu veiktspēju. Mēs iesakām pievienot dažas populāras lietotnes, piemēram ‘Vietnes pastiprinātājs’, un ‘Satura krāsu lodziņš’.

Tas ne tikai klasificē lietotnes pārdošanas, trafika, sociālajās un Weebly specifiskajās lietotnēs, bet arī iesaka lietotnes tikai jūsu vietnei. Tā’Patīk, ja jums ir savs personīgais pircējs – American Dream, vai ne?

weebly lietotņu centrsWeebly ir vairāk nekā 300 lietotņu, lai uzlabotu jūsu vietni’sniegums un izskats

Weebly ir iespaidīgs lietotņu skaits – vairāk nekā 300 lietotņu, lai būtu (sava ​​veida) precīzas. Vairāk nekā 50 ir bezmaksas, un vienmēr tiek pievienotas jaunas lietotnes, tāpēc jūs uzvarējāt’t cīņa par izvēli.

Dons’nejūtas satriekts – jūs varat kārtot pēc ‘Populārs’, ‘Augstākais vērtējums’, ‘Jauns’, un ‘Bezmaksas’. Vai arī vienkārši meklējiet, kuru veidu vēlaties, neatkarīgi no tā’s FAQ sadaļa, atpakaļskaitīšanas taimeris vai sociālā plūsma. Jūs pat varat tos klasificēt kreisajā pusē.

weebly lietotņu meklēšanas joslaJūs varat meklēt noteiktas lietotnes, lai padarītu lietas vēl vienkāršāku

Pirms pirkumu veikšanas varat arī pārbaudīt katra sīktēla lietotāju vērtējumus. Var’t atrast vienu, kas jums patīk? Ritiniet līdz pašai apakšai un jūs varat iesniegt jaunu lietotnes ideju vai pat izstrādāt savu (ja varat kodēt).

Lai instalētu lietotnes, noklikšķiniet uz vajadzīgās un pēc tam atrodiet ‘Pievienot’ pogu. Parādīsies uznirstošais lodziņš – jums jānoklikšķina ‘Pievienojieties’ instalēt lietotni un piekrist visiem noteikumiem.

kā izmantot weebly instalēt lietotnesIkviens var instalēt lietotnes Weebly – vienkārši noklikšķiniet uz Savienot, un visu pārējo veiks Weebly!

Kad lietotne ir instalēta, jūs’Jūs tiksit novirzīts atpakaļ uz jūsu vietni. Lietotne automātiski parādīsies kreisās puses sānjoslas apakšā, zem ‘Instalētās lietotnes’ sadaļa.

weebly instalētās lietotnesŠeit tiks parādītas jūsu lietotnes, kad tās būsit instalējis

Kad jūsu lietotne ir instalēta, velciet to uz savu lapu tāpat kā jebkuru citu elementu.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Izpētīja lietotņu centru
 • Instalētas dažas lietotnes
 • Jūsu vietnei tika pievienotas lietotnes

6

Pievienojiet veikalu

Atpakaļ pie 1. darbības, jums bija izvēle izveidot tiešsaistes veikalu. Ja izvēlējāties nevis un mainījāt savas domas, neuztraucieties – to varat viegli iestatīt. Pagaidām aizveriet redaktoru un dodieties uz sava konta informācijas paneli. Augšējā kreisajā stūrī atveriet izvēlni un noklikšķiniet uz ‘Veikals.’ Tiks atvērta skaidra un vienkārša iestatīšanas lapa.

weebly informācijas panelis, kā pievienot veikaluŠis ir jūsu informācijas panelis un lapa, kurā varat sākt pievienot veikalu savai vietnei.

Vēl viens veikala pievienošanas veids ir palikt redaktorā un atlasīt ‘Izstrādājumi’ elements. Ja jūs don’Ja jums jau nav veikala, tad Weebly jūs novirzīs uz veikala iestatīšanas lapu.

Dons’Vai vēlaties veikalu? Šo darbību var izlaist!

interneta veikala iestatīšanas lapaTiešsaistes veikala iestatīšana ir izskaidrota skaidri, izmantojot vienkāršas darbības pogas

Šeit jūs varat redzēt visas nepieciešamās darbības tiešsaistes veikala izveidošanai, ieskaitot visu, sākot no produktu pievienošanas un beidzot ar nodokļu iestatīšanu. Pēc tam katru funkciju var integrēt tikai ar dažiem klikšķiem. Izmantojiet tikai darbības pogas labajā pusē.

Iespējas tiek ievērotas pēc dabiska pasūtījuma tiešsaistes veikala izveidošanai. Tātad, sākot no augšas, Weebly tiešsaistes veikala izveidošana izskatās šādi:

 1. Pievienojiet informāciju par veikalu
 2. Pievienojiet produktu
 3. Sāciet pieņemt maksājumus
 4. Iestatiet nosūtīšanu
 5. Iestatiet nodokļus
 6. Publicējiet un sāciet pieņemt pasūtījumus

Tomēr jūs’Jums būs jājaunina uz profesionālo plānu, lai piekļūtu premium rīkiem, piemēram, pārvadāšanas kalkulatoram, vai Performance plāns, lai nosūtītu pamestus e-pasta e-pastus un piekļūtu uzlabotajai analītikai. Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai redzētu, kādas pārdošanas iespējas jūs iegūstat ar katru Weebly plānu…

Brīvais plāns Personīgais plāns Profesionālais plāns Izpildes plāns Iepirkšanās ratiņi Priekšmeti Preču nozīmītes Vienumu iespējas Ātrais veikals Krājumu vadība Veikala pikaps Automātisks nodokļu kalkulators Kuponi Kvadrātveida dāvanu kartes Piegādes kalkulators Piegādes etiķetes Piegādes atlaide Pamesti grozu e-pasti Preču atsauksmes Pieņemiet maksājumus, izmantojot PayPal Uzlabotas e-komercijas atziņas
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Atcerieties, ka profesionālais plāns arī noņem reklāmas un atbloķē bezmaksas domēnu, neierobežotu krātuvi un ar paroli aizsargātas lapas. Kā redzat, veiktspējas plāns ir visspēcīgākais plāns pārdošanai tiešsaistē.

Vai uztraucaties par nepareiza plāna izvēli? Nebaidieties – varat mainīt plānu visā, noklikšķinot uz stratēģiski novietotās dzeltenās krāsas ‘Jaunināt’ uzvednes. Skatīt zemāk (jūs varat’tos nepalaid garām).

weebly jaunināšanas darbību pogasAr Weebly cenu plāna maiņu ir viegli ‘Jaunināt’ uzvednes Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Jūsu vietnei tika pievienots veikals
 • Sekoja Weebly’jūsu veikala iestatīšanas darbības
 • Pievienoti produkti
 • Ja nepieciešams, uzlabojāt savu plānu

Papildu informācija

 • Uzziniet vairāk par pārdošanu ar Weebly mūsu Weebly e-komercijas pārskatā

7

Izvēlieties cenu plānu

Līdz šim mēs’es tevi pieņēmu’re laimīgi balstoties uz brīvo plānu. Tomēr kā mēs’Esat redzējis, ka ir gadījumi, kad jūs varētu vēlēties jaunināt, piemēram, lai atbloķētu uzlabotās funkcijas vai sāktu pārdošanu tiešsaistē!

Ļaujiet’s ātri ieskatieties Weebly’s cenas un kā jūs varat jaunināt, ja vēlaties.

Weebly cenasNoklikšķiniet, lai detalizēti apskatītu Weebly cenu plānus

Jūs jau zināt par Weebly’bezmaksas plāns. Tur’Tam nav laika ierobežojuma, un jūs faktiski varat publicēt savu vietni, nemaksājot santīmu. Tomēr tam ir savi trūkumi – jūsu vietnē nav parādīts pielāgots domēns, ierobežotas iespējas un Weebly reklāmas.

Bezmaksas plāns ir ideāli piemērots izmaksu ziņā saprātīgiem vietņu veidotājiem, taču par laimi arī apmaksātie plāni ir diezgan budžetam draudzīgi! Ir trīs cenu plāni, no kuriem izvēlēties:

 • Personīgi: 6 USD mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu)
 • Profesionālais plāns: USD 12 mēnesī (maksā katru gadu)
 • Veiktspēja: USD 26 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu)

Šeit’s, kam mēs atkārtoti plānojam katru plānu:

 • Personīgais: Vislabākais hobiju vietnēs un personīgos emuāros vai portfeļos. Personīgais plāns ir paredzēts izklaidēm. Vienīgā atšķirība starp šo un bezmaksas plānu ir tā, ka varat savienot pielāgotu domēnu – tas uzvarēja’t nenoņemiet sludinājumus no savas vietnes, tāpēc mēs to nedarām’t to ieteikt profesionālajām vietnēm!
 • Profesionālis: Vislabākais biznesa vietnēm, profesionāliem portfeļiem vai jebkurai vietnei, kuru vēlaties uztvert nopietni tiešsaistē. Šis ir lētākais sludinājumu noņemšanas plāns – jūs iegūstat arī bezmaksas domēnu, neierobežotu krātuvi, aizsardzību ar paroli un nosūtīšanas kalkulatoru. Tas ir plāns, kuru mēs iesakām lielākajai daļai Weebly lietotāju!
 • Izrāde: Vislabākais tiešsaistes veikaliem un lieliem uzņēmumiem, it īpaši, ja jūs’re mērķis ir izaugsme. Jūs atbloķējat tādas augstākās kvalitātes pārdošanas iespējas kā pamesti e-pasta e-pasti un piegādes atlaides, kā arī uzlabota e-komercijas analīze.

Mēs iesakām uzlabot profesionālo plānu līdz USD 12 mēnesī, jo tas piedāvā daudz labāku cenas un vērtības attiecību nekā personīgais plāns. Ņemot vērā to, cik daudz papildu funkciju jūs iegūstat, salīdzinot ar personīgo plānu, 12 dolāru mēnesī samaksa par profesionālo plānu šķiet kā pilnīga zagšana! Tā’lētākais plāns patiesi profesionālas vietnes izveidošanai.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Izpētīja un salīdzināja Weebly’s cenas
 • Nolēma, vai vēlaties jaunināt
 • Izvēlējās cenu plānu
 • Pierakstījies

Papildu informācija:

 • Lasiet vairāk par Weebly’Cenas un cenas / vērtības attiecība mūsu Weebly cenu pārskatā.
 • Kāpēc mēs iesakām Pro plānu? Vai tas ir tā vērts? Uzziniet mūsu Weebly Pro plāna funkciju pārskatā.

8

Publicējiet savu Weebly vietni

Ja jūs’esi priecīgs par to, ko tu’ve izveidots, tagad jūs varat publicēt. Lieliski! Ja jūs’re nav pilnīgi laimīgs, don’neuztraucieties – varat atkārtoti apmeklēt Weebly vietnes redaktoru, lai pēc publicēšanas veiktu dažas izmaiņas.

Lai publicētu savu vietni, nospiediet zilo taustiņu ‘Publicēt’ poga augšējā labajā stūrī. Pēc tam jūs saņemsit uznirstošo logu, kas jums to pateiks’s publicēts un kā integrēt a ‘Pro padoms’. Weebly patiešām vēlas, lai jūsu vietne gūtu panākumus.

weebly publicēšanas uznirstošais logsPēc publicēšanas Weebly sniedz noderīgu Pro padomu

Jūs’Tagad jūs esat publicējis jūsu Weebly vietni. Kā mēs teicām, tā’Tas ir viegli atjaunināms un rediģējams jebkurā laikā. Ja vēlaties, varat arī uzlabot savu plānu. Atgriezieties pie 1. darbības, lai apskatītu plānus un to priekšrocības.

Ja publicējat savu vietni, bet pēc tam pārdomājat, varat doties uz Iestatījumi un ritināt uz leju līdz pašai apakšai. Tur, tu’Jūs atradīsit iespēju atcelt vietnes publicēšanu ar vienu klikšķi. Vienkārši!

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Publicēja jūsu vietni!

9

Uzlabojiet un paplašiniet savu vietni

Kad jūsu vietne ir aktivizēta, ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai veicinātu tās izaugsmi un panākumus. Dons’neatstājiet to visu mierā – tā vietā regulāri veiciet labojumus, labojumus un izmaiņas, lai jūsu vietne būtu svaiga un atbilstoša..

Rediģēt saturu

Atgriezieties un rediģējiet saturu – atjauniniet veco informāciju, rakstiet jaunus rakstus un pievienojiet vecām lapām papildu sadaļas. Svaigs saturs ne tikai priecēs jūsu apmeklētājus, bet arī to’Parādīšu Google, ka jūsu vietne ir atbilstoša un aktīva.

Optimizējiet Google

Jūs vēlaties, lai jūsu vietne tiktu klasificēta Google tīklā’meklēšanas rezultāti, vai ne? Pa labi. Tā’tas ir labākais veids, kā iegūt vairāk trafika un palielināt tiešsaistes klātbūtni. Veids, kā uzkāpt rindās, ir SEO (Search Engine Optimization) apgūšana..

SEO ir jūsu vietnes uzlabošanas process’Izredzes iegūt augstu rezultātu meklēšanas rezultātos, un tas ietver daudz faktoru. Daži no tiem ir ļoti vienkārši, piemēram, virsrakstu izmantošana satura strukturēšanai, savukārt citi ir nedaudz progresīvāki.

Weebly ir plašs SEO rīku klāsts, kas palīdz jūsu vietnes rangā, kā arī iesācējiem draudzīgi ceļveži, lai palīdzētu jums katrā solī. Sāciet ar savu Ultimate SEO Guide un jūs’Es būšu profesionālis īsā laikā!

Veicināt, izmantojot sociālos medijus

Mūsdienās visi apmeklē sociālos medijus – un jūs vēlaties, lai visi redzētu jūsu vietni!

Izvēlieties pāris sociālos kanālus, kas ir piemēroti jūsu vietnei – piemēram, Instagram ir lieliski piemērots fotogrāfiem, un Pinterest ir ideāli piemērots roku darbu pārdošanai. Pēc tam sāciet kopīgot satura fragmentus, emuāru ierakstus, attēlus un citu saturu, lai piesaistītu savus apmeklētājus un iegūtu sekotājus.

Iegūstiet mārketingu

E-pasta mārketings var būt jūsu labākais draugs. Tā’Tas ir lielisks veids, kā atbrīvot informāciju par jaunu produktu, informēt apmeklētājus par jaunumiem un notikumiem vai vilināt viņus ar izpārdošanām un atlaidēm..

Weebly ir sava e-pasta mārketinga sistēma ar nosaukumu Weebly Promote, kas palīdz jums izveidot adresātu sarakstu, viegli izveidot pielāgotus e-pastus un izsekot jūsu e-pastus’ izpildījums. To var brīvi izmantot pirmajās divās kampaņās; pēc tam tas maksā USD 8 mēnesī.

Weebly ir arī fantastiski emuāru veidošanas rīki, tāpēc varat apvienot emuāra ierakstus ar e-pasta kampaņām un biļeteniem, lai apmeklētāji būtu informēti un iesaistīti..

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Atjauninājāt savu vietni
 • Iepazīstieties ar SEO
 • Kopīgojāt savu vietni sociālajos medijos
 • Iestatiet emuāru veidošanas un e-pasta kampaņas

Kā lietot Weebly: Secinājums

Tagad Tu’esat gatavs izveidot Weebly vietni. Jūtas labi, ne’t tas? Mēs’esi pārliecināts’jau pavirši soļus, bet ļaujiet’s vēl vienu reizi iziet cauri posmiem:

Kā izveidot Weebly vietni

 1. Reģistrējieties un sāciet celt bez maksas
 2. Izvēlieties motīvu, kas atbilst jūsu vajadzībām
 3. Izvēlieties savu domēna vārdu
 4. Izveidojiet savu Weebly vietni, izmantojot elementu joslu
 5. Pievienojiet lietotnes, lai uzlabotu savu vietni
 6. Pievienojiet tiešsaistes veikalu
 7. Izvēlieties cenu plānu
 8. Publicēt
 9. Uzlabojiet un paplašiniet savu vietni

Tātad, sākot no reģistrēšanās līdz publicēšanai, šie ir deviņi Weebly vietnes izveides soļi. Tas tiešām ir tik vienkārši.

Tagad ļaujiet’Atgādiniet, kas mums patīk Weebly. Būtībā tas’Tas ir patiešām viegli lietojams: velkot un nometot funkcija ļauj jums pielāgot visu, sākot no tekstlodziņiem un beidzot ar videoklipiem, kas nozīmē, ka Weebly var izmantot jebkurš (pat bez kodēšanas pieredzes)..

Dons’t ticat mums? Izlasiet dažus jaunākos Weebly veiksmes stāsti.

Kur Weebly nav’t tik labi ir dot jums pilnīgu radošo kontroli. Tās veidnes ir stilīgas, bet vienkāršas, tāpēc, ja jūs’atkal pēc gludās izsmalcinātības jūs’atkal labāk ar tādiem celtniekiem kā Squarespace vai Wix.

Tomēr kopumā Weebly ir stabils vietņu veidotājs. Tajā ir viss nepieciešamais gludai, profesionālai vietnei ar minimālu piepūli. Varat arī izveidot vietni bez maksas, lai gan mēs iesakām izvēlēties piemaksu plānu modernākai, personalizētai Weebly vietnei, kas patiešām darbojas jūsu labā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map