Огляд можливостей програми Pro Weebly Pro – Варто оновити?


Weebly Особливості огляду

Weebly Особливості огляду


Рейтинг

4,5 з 5 зірок

Див. Функції Weebly

Weebly пропонує вам широкий спектр функцій побудови веб-сайтів, які допоможуть вам створити веб-сайт, не знаючи, як кодувати. Наш огляд розгляне ці інструменти та оцінить, як вони можуть допомогти вам створити кращий веб-сайт.

Weebly дуже зручний у користуванні, і хоча їх інструменти мінімалістичні, вони надають вам досить розширені функції.

Рецензія Джеремі

Востаннє оновлено 9 грудня 2019 року

Weebly пропонує вам широкий спектр функцій побудови веб-сайтів, які допоможуть вам створити веб-сайт, не знаючи, як кодувати. Наш огляд розгляне ці інструменти та оцінить, як вони насправді можуть допомогти вам створити кращий веб-сайт.

Загалом, Weebly дуже зручний у користуванні, і хоча їх інструменти мінімалістичні, вони надають вам досить розширені функції. Саме тому Weebly, на наш погляд, є одним з кращих розробників веб-сайтів на ринку сьогодні.

Хоча Weebly є безкоштовним для всіх, щоб отримати доступ до більш досконалих інструментів створення веб-сайтів, ви можете оновити до Weebly’s преміум-плани, такі як плани Weebly Pro та Weebly Business.

За невелику щомісячну плату ви отримуєте (1) нові функції побудови веб-сайтів, які раніше не доступні при їх безкоштовному обслуговуванні, та (2) вдосконалені / вдосконалені елементи, недоступні для їхніх безкоштовних користувачів сервісу.

Це’s важливо це відзначити Плани Weebly Pro та Weebly Business включають усі безкоштовні функції під їх безкоштовне обслуговування, тож якщо ви зареєструєтесь у Weebly’З преміум-пакетами ви отримаєте більше функцій та кращі функції.

(Прочитайте цю статтю, щоб побачити детальну розбивку та нашу думку про Weebly’s ціни)

Якщо ви бізнес, фотограф або просто хтось, хто хоче створити веб-сайт професійного вигляду, Weebly Pro і Starter можуть бути особливо корисними для вас. Я поясню, чому в цій статті.

Перш ніж я дам вам свою думку про Weebly’Преміум-плани варті того, нехай’s погляньте на функції Pro, які ви отримуєте під час реєстрації.

Ми розповімо докладніше, включаючи, що вони є, і як вони можуть вам принести користь:

планово оцінювати ціниНатисніть, щоб побачити Weebly’s детально планування планів

Особливості преміум Weebly

1) Пошук на сайті

Елемент пошуку на сайті – це нещодавнє доповнення до сімейства елементів Weebly і є дуже корисним. Зауважте, що цей інструмент доступний лише користувачам Weebly Pro. Це дозволяє вашим відвідувачам швидко та легко знайти відповідну та корисну інформацію на вашому веб-сайті.

вічно про поле пошуку на сайті

пошуково про пошук на сайті Цей елемент можна вставити на ваш веб-сайт Weebly так само, як ви зазвичай вставляєте елементи. Просто перетягніть його з панелі інструментів елементів у верхній частині в будь-яку область перетягування (наприклад, у зону основної частини тіла чи в колонтитулі).

Ще одна особлива особливість полягає в тому, що ви можете контролювати результати пошуку, тому якщо ви не зробите це’не хочете, щоб певна сторінка відображалася, ви можете приховати її, перейшовши в Налаштування сторінки та натисніть на “Сховати цю сторінку в пошуковій системі”.

Це хороший інструмент, особливо якщо ви бізнес-сайт, або якщо у вас є веб-сайт, який має багато інформації та функцій. Це полегшить життя вашим відвідувачам та може принести вам більше бізнесу.

2) Слайд-шоу заголовка

Ця функція Weebly Pro може зробити ваш веб-сайт набагато більш інтерактивним та професійним.

Зазвичай, якщо ви використовуєте Weebly’З безкоштовним сервісом, ви можете вставити лише статичне зображення в розділ заголовка вашого веб-сайту. Однак якщо ви підписалися на Weebly Pro, ви можете перетворити всю область заголовка у слайд-шоу.

голосно про заголовок слайд-шоу

Ви також можете вставити текстові підписи у слайд-шоу заголовка та гіперпосилання на інші веб-сторінки. Weebly дозволяє налаштувати такі функції в слайд-шоу заголовка:

  • Перехідний стиль (вибирайте між ефектами слайд, відтінок, мозаїка, слайд або складка)
  • Затримка слайдів – тут ви контролюєте, наскільки швидко ваші слайди перейдуть до наступного слайда
  • Стиль навігації – ви можете налаштувати, як ваші відвідувачі можуть керувати слайд-шоу за допомогою стрілок, крапок або нічого
  • Редагувати зображення – Ви можете використовувати Weebly’s Редактор ImagePerfect – фактично редагувати зображення, які ви вставляєте у слайд-шоу. Ви можете обрізати, обертати або додавати всілякі ефекти у свої зображення.

параметри слайд-шоу заголовка pro

Ця функція Pro особливо корисна, якщо у вас є продукти, які ви хочете показати, якщо ви фотограф, або у вас просто різні повідомлення, які ви хочете представити своїм відвідувачам.

3) HD Video Player

Якщо у вас є відео для показу, і ви хочете, щоб ваш веб-сайт залишався професійним і проектував відчуття високої якості, HD-елемент відео обов’язковий (доступний лише для користувачів Weebly Pro).

Якщо ви використовуєте Weebly’З безкоштовним сервісом, ви можете вставляти відео YouTube на свій веб-сайт. Однак відеоплеєр буде розміщений як YouTube, а деякі з вас можуть захотіти мати відеопрогравач без реклами, щоб ваш сайт був професійним.

Weebly’s Елемент відеоплеєра HD дозволяє вам вставити на свій веб-сайт безпрограшний, HD відеоплеєр. weebly hd відеоплеєр Він підтримує M4V, MPG, MOV, WMV та більшість інших стандартних форматів відео, і ви можете завантажувати скільки завгодно відео, доки кожне відео має розмір менше 1 гігабайт..

Ви можете налаштувати відеоплеєр так, щоб він забезпечував повне відтворення HD у настільних, мобільних та iPad-браузерах.

4) Настроювана область колонтитула & Видалення зв’язку Weebly Footer

Якщо ви оновите до Weebly Pro, ви можете вставити власну інформацію в область нижнього колонтитулу вашого веб-сайту Weebly, включаючи видалення посилання колонтитула Weebly, який існує для всіх веб-сайтів безкоштовних служб (якщо ви не використовуєте Weebly Pro).

weebly pro footer У розділі колонтитулу просто перетягніть будь-які елементи Weebly у колонтитул. Найчастіше вставлені елементи включають контактні форми, піктограми соціальних медіа, “Про нас” інформація або навіть карта місцеположення.

Деякі інші користувачі Weebly також люблять вставляти важливі посилання, які також дуже ефективні, тому ви можете направляти своїх відвідувачів до важливих частин вашого веб-сайту чи навіть до інших веб-сайтів, якщо бажаєте.

Видалення посилання на колонтитул Weebly є важливим, особливо якщо у вас бізнес-веб-сайт або ви просто хочете, щоб ваш веб-сайт виглядав більш професійно. Звичайно, посилання нижнього колонтитула isn’t великий або занадто помітний, але це’s все ще більш професійний, щоб можна було його позбутися.

5) Підтримка Premium Weebly

Згідно з нашим власним досвідом та з того, що ми чуємо від багатьох інших користувачів Weebly, Weebly відповідає на всі запитання, коли ви надсилаєте їм електронну пошту – що дивовижно.

Однак якщо ви підписалися на Weebly Pro або бізнес-план, Weebly розмістить вашу електронну пошту підтримки перед безкоштовними користувачами, щоб ви швидше отримали відповіді на ваші запитання, що приємно, особливо якщо ви перебуваєте в обмежених часом. Це справедливо, оскільки ви користуєтеся преміальним користувачем!!

6) Захищені паролем сторінки

Після підписки на Weebly Pro ви можете захистити паролем окремі веб-сторінки або весь ваш веб-сайт. Ви можете керувати, яку саме веб-сторінку потрібно захистити паролем, просто перейшовши на панель керування сторінки.

Weebly Pro - Пароль сайту

Це особливо корисно, якщо ви створюєте нову веб-сторінку (хоча ви також можете приховати веб-сторінку, поки вона не буде готова) або якщо ви хочете лише обмеженим людям із вашим паролем отримати доступ до цієї конкретної сторінки (у такому випадку ви можете використовувати BOTH захист паролем та функції приховування), тому лише ті, хто знає про сторінку, можуть знайти її та отримати доступ до неї за допомогою вашого пароля.

Недоліком цієї функції є те, що ви можете встановити лише один єдиний пароль для всього сайту. Таким чином, ви не можете мати індивідуальні паролі для кожної веб-сторінки.

Було б непогано, щоб ця функція була в функції, щоб ви мали більше адміністративного контролю. Одним простим вирішенням є використання “Редактор” функцію, щоб ви могли запросити інших людей редагувати лише дуже конкретні сторінки. Це особливо корисно, якщо ви працюєте в командному середовищі або якщо ви найняли підрядників, які допоможуть вам.

7) Аудіоплеєр

Якщо ви користувач Weebly Pro, їх елемент аудіоплеєра дозволяє легко додавати музику, подкасти чи інші аудіофайли безпосередньо на ваш веб-сайт. Просто перетягніть & опустіть елемент аудіоплеєра на свій веб-сайт та завантажте аудіофайли одним натисканням кнопки.

Відзначимо, що Weebly’s аудіоплеєр може приймати лише MP3-файли, тому перед завантаженням переконайтеся, що ваші музичні файли мають формат MP3.

8) Ваш власний фавікон

Якщо у вас є обліковий запис Weebly Pro або Weebly Business, ви можете додати Favicon на свій веб-сайт. Фавікон – це невеликий значок, який з’являється поруч із вашим браузером’s адресний рядок або вкладка опису.

Незважаючи на те, що це може здатися невеликою функцією, це додає багато професіоналізму на ваш веб-сайт, оскільки всі основні веб-сайти мають цю функцію. Це просто виглядає дещо дивно, якщо ви цього не робите’не маю такого, як багато людей очікують, що це стандартна функція.

9) Розширена статистика руху

Weebly надає лише 30 днів для відвідувачів інформацію про перегляд сторінок для безкоштовних акаунтів Weebly. Якщо ви оновите до планів Weebly Pro або Business, Ви також отримаєте інформацію, таку як найбільш переглянуті сторінки, пошукові терміни, які відвідувачі використовували для пошуку вашого веб-сайту, або які веб-сайти направили відвідувачів до вас.

Хоча це корисні дані, ми’Я чув від багатьох користувачів, що дані можуть бути не дуже точними. Найкраще використовувати Google Analytics, щоб допомогти відстежувати інформацію про відвідувачів. Google Analytics безкоштовний та швидкий у налаштуванні та може надати вам багато важливої ​​інформації про те, як відвідувачі вашого веб-сайту використовують ваш веб-сайт.

10) Безлімітний завантаження

Weebly’s безкоштовні акаунти надають вам до 500 МБ місця для зберігання, але ви можете’t завантажуйте файли розміром більше 10 Мб. Це може бути обмежувальним, особливо якщо у вас є великі відео, аудіо, документи або файли для завантаження.

Якщо ви підписалися на Weebly Pro, ви можете завантажувати файли розміром до 250 Мб. Ви навіть можете завантажувати до 1 ГБ відеофайлів.

Це корисно, якщо у вас є більші відео, які ви хочете завантажити, або якщо ви бізнес-веб-сайт і у вас є великий документ або памфлет, які ви хотіли б, щоб ваші відвідувачі завантажували.

11) Створення членства

З планом Weebly Pro, ви можете запросити до 20 осіб, щоб приєднатися до вашого сайту як учасників.

Ви можете обмежити певні сторінки, до яких можуть отримати доступ лише ваші члени. Це дуже корисно, якщо ви хочете створити приватний клуб або просто хочете обмежити певний вміст від загальнодоступних.

Weebly Pro членів огляду

Weebly’s Підключення та безкоштовні плани не роблять’не матимемо цієї функції, тож вам потрібно буде оновити принаймні їхній план Pro, щоб мати доступ до їх функції створення членства.

Варто Weebly Pro чи Starter?

Якщо ви є бізнесом або ви просто хочете, щоб ваш веб-сайт був більш професійним та вдалим, я думаю, що перехід на Weebly’s Преміум-план, безумовно, того вартий.

Хоча не всі преміальні функції створені однаково (це означає, що деякі корисніші за інші), лише пошук на сайті, налаштована область колонтитула (включаючи видалення Weebly’s посилання колонтитула) та слайд-шоу заголовка – це основні функції, які можуть бути для вас дуже цінними.

Саме ці 3 Pro функції можуть дійсно оновити та перетворити ваш веб-сайт із любительського на дуже професійний. Це особливо важливо, оскільки це забезпечить ваші відвідувачі набагато кращого досвіду, що, ймовірно, спонукає їх довше залишатися на вашому веб-сайті та потенційно збільшить ваші продажі, якщо ви бізнес.

Скільки коштують платно платні?

В даний час оновити веб-сайт Weebly до Pro не надто дорого. Weebly також пропонує вам знижки, якщо ви підписуєтесь на їх 1-річний план, і навіть більшу знижку за дворічним планом – тому обов’язково скористайтеся цими знижками.

Дворічний план дає вам далеко не найкраще значення, і якщо ви задумаєтесь, 9 доларів на місяць для плану Weebly Pro становить лише близько 30 центів на день.

Це’s не дуже погано, якщо ви порівнюєте це зі своїми щоденними витратами. Тож якщо ви серйозно ставитесь до свого веб-сайту, усі витрати на бізнес чи проживання розглядаються, підписання на 2 роки – це не важка інвестиція, щоб ваш веб-сайт був більш професійним перед відвідувачами та клієнтами..

Weebly’s Обіцянка: 30-денна гарантія повернення грошей

За інформацією Weebly’s Умови надання послуг, якщо ви зареєструвались в обліковому записі Weebly Pro або Starter і якщо ви з будь-якої причини незадоволені їх послугами, у них є 30-денна політика гарантії повернення грошей.

weebly pro гарантує повернення коштів

Так що справді немає’t будь-який ризик для вас, щоб випробувати плани премій Weebly. Вони настільки впевнені, що ви будете задоволені їх послугами, що вони пропонують вам цю послугу без будь-яких фінансових ризиків для вас.

Висновок огляду

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me