Weebly cenu pārskats – cik maksā Weebly?


Weebly cenu pārskats

Weebly cenu pārskatīšana


Vērtējums

4,5 no 5 zvaigznēm

Skat. Weebly cenu noteikšanu

Mūsu Weebly cenu pārskatā ir izskaidrotas katra Weebly cenu plāna izmaksas un iespējas.

Weebly piedāvā lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Tā’Tas ir ērti lietojams un var palīdzēt izveidot glītu, funkcionālu vietni, neuztraucoties par lietu tehnisko pusi.

Pārskats: Lūsija Kernija

Pēdējo reizi atjaunināts 2020. gada 27. martā

Weebly cenu plānošanas plāni ir diezgan vienkārši, taču joprojām var būt grūti zināt, kur sākt. Kurš plāns jums ir piemērots? Vai ir kādas slēptās izmaksas? Vai Weebly’s cenas pat ir to vērts?

Weebly ir ārkārtīgi populārs vietņu veidotājs, kam ir pilnvaras vairāk nekā 50 miljoni vietņu apkārt pasaulei. Tā’Ir viegli saprast, kāpēc tik daudz cilvēku vēršas pie Veeblija, lai veidotu savus projektus’Tas ir vienkārši lietojams, un tā koncentrējas uz to, lai palīdzētu uzņēmējiem gūt panākumus tiešsaistē.

Īss Weebly apskats’s Cenas

Weebly ir četri plāni sākot no 0 USD līdz 29 USD / mēnesī. Bezmaksas plāns ir vispiemērotākais pamata vietnēm, un personīgais plāns USD 9 mēnesī ļauj savienot pielāgotu domēnu. Profesionālais plāns, kura cena ir USD 16 mēnesī, ir ideāli piemērots uzņēmumiem – turpretī uzlabotais USD 29 mēnesī piedāvājums ir vislabākais tiešsaistes veikaliem..

Mēs rūpīgi pārbaudījām Weebly, izmantojot mūsu stingro pētījumu metodi, kas ietver arī iespēju citiem to izmēģināt un novērtēt. Weebly’Lieliskais punktu skaits bija naudas vērtībai, dēļ tā, kā tas apvieno pieejamus plānus ar lieliskām iespējām – pārbaudiet zemāk sniegtos zvaigznīšu vērtējumus:

Šis raksts jums palīdzēs Weebly’Cenu plāni, precīzi pastāstiet, cik tie maksā un ko jūs saņemat par savu naudu, kā arī palīdzēs jums atrast labāko plānu. Mēs’Aplūkosim arī visas slēptās izmaksas, par kurām jums vajadzētu zināt pirms reģistrēšanās, un izpētiet, vai bezmaksas plāns ir jūsu laika vērts.

Ja jūs’esat gatavs atklāt, kuru Weebly plānu jums vajadzētu izvēlēties, lasiet tālāk!

Uzzināt vairāk

 • Vai vēlaties iegūt sīkāku informāciju par Weebly? Lasiet visu mūsu Weebly pārskats lai padziļināti izpētītu tā plusus un mīnusus.
 • Ja jūs’jūs meklējat daudz, pārbaudiet mūsu Ceļvedis lētāko vietņu veidotājiem lai atrastu savu ideālo plānu.
 • Vai tas ir Weebly’s bezmaksas plāns, ka jūs’atkal kārdina? Salīdziniet Labākie bezmaksas vietņu veidotāji lai redzētu, kā tas izturas pret konkurenci.

1

Cik maksā Weebly?

Weebly ir četri plāni, no kuriem izvēlēties, sākot no 0 USD līdz 29 USD mēnesī. Jūs varat maksāt katru mēnesi vai katru gadu:

 • Bezmaksas plāns: 0 USD / mēnesī
 • Personīgais plāns: USD 9 mēnesī vai mēnesī USD 6 mēnesī
 • Profesionālais plāns: 16 USD mēnesī vai USD 12 mēnesī mēnesī
 • Izrādes plāns: USD 29 mēnesī vai mēnesī USD 26 mēnesī

cenu noteikšanas plāniWeebly ir četri cenu plāni, kas svārstās no 0 USD līdz 29 USD mēnesī. Labi zināt… Weebly savā vietnē parāda gan mēneša, gan gada cenas – tomēr jūs’Jūs pamanīsit, ka tā norāda gada abonementu kā galvenās cenas. Tas ir tāpēc, ka gada plāns ietaupa vairāk naudas.

Gada cenas tiek rādītas mēnesī, bet rēķins izrakstīts katru gadu – piemēram, personīgais plāns maksā 6 USD mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu, tas nozīmē, ka jūs par gadu maksājat iepriekš 72 USD. Tas padara lētāku nekā mēneša abonements, ja jūs’vietnes atkārtota darbība gadu vai ilgāk.

Savos pārskatos mēs vienmēr uzskatām par prioritāti pārredzamību, tāpēc mēs’Jūs esat uzskaitījis gan mēneša, gan gada plānus.

Bezmaksas plāns vislabāk ir ļoti vienkāršām vietnēm ierobežoto īpašību dēļ. Jūs’Jūsu vietnē tiks parādīti sludinājumi, un jūs to varat’neizmantojiet savu domēna vārdu, kas nozīmē, ka jūsu vietnei trūks profesionalitātes. Tomēr jūs varat pārdot tiešsaistē bez maksas, par ko ir vērts kliegt!

Personīgais plāns mēnesī 9 USD ir vislabākais individuālo, hobiju un amatieru portfeļu vietnēm. Tā’Tas ir jauninājums no bezmaksas plāna – jūs varat izmantot savu pielāgoto domēnu – taču tas arī ir’s joprojām nav piemērots profesionālām vietnēm. Galvenais trūkums ir tas, ka jūs’Joprojām jūsu vietnē tiks ievietoti sludinājumi.

Profesionālais plāns mēnesī 16 USD ir lieliski piemērots ārštata darbiniekiem, uzņēmējiem un maziem uzņēmumiem – jūs varat atvadīties no sludinājumiem un sveikt ar neierobežotu krātuvi un bezmaksas domēna vārdu. Ja jūs’atkārtoti reklamējot savu darbu vai pakalpojumus tiešsaistē, tas ir lētākais plāns, kas jums būtu jāizskatās.

Mēneša 29 USD veiktspējas plānā ir vismodernākais komplekts e-komercijas funkcijas, piemēram, iespēju pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal, un automātiski nosūtīt pamestus e-pasta ziņojumus par groziem. Ja jūs’re nopietni pārdod tiešsaistē, tas ir plāns jums.

Weebly cenu plānu salīdzinājums: mēneša un gada abonementi

Plānot mēneša plānu (USD / mēnesī) Gada plānu ($ / mēnesī) Uzkrājumi
Personīga Profesionāls Performance
9 USD 6 USD 33%
16 USD 12 USD 25%
29 USD 26 USD 10%

Kā redzat, jūs varat ietaupiet līdz 33% izvēloties gada, nevis ikmēneša Weebly abonementu.

Galvenā atšķirība starp diviem cenu modeļiem ir tā, ka ar gada abonementu jūs maksājat par gadu iepriekš. Noteiktos plānos jūs arī piekļūstat tādām funkcijām kā bezmaksas domēns, kas vēl nav’t pieejams abonentiem mēnesī.

Labi zināt… Ja jūs izvēlaties maksāt katru mēnesi, jūs to neveicat’t, lai piekļūtu Weebly’s 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ja jūs patiešām vēlaties ietaupīt uz savu plānu, Weebly piedāvā arī divu gadu abonementu, kas jums piešķir vēl lielāku atlaidi.

To sakot, mēs saprotam, ka divi gadi ir diezgan ilgs laiks! Tātad, ja jūs’plānojat savas vietnes darbību gadu vai ilgāk, tad gada plāna izvēlei ir liela jēga. Tā’Jūs ietaupīsit naudu ilgtermiņā, bet bez tik lielām saistībām.

Šeit’s cik gada plāns jums izmaksās dienā:

 • Personīgajam plānam mēnesī ir USD 6 20 centi dienā
 • Mēnesī par profesionālo plānu mēnesī ir USD 12 40 centi dienā
 • Mēnesī 26 ASV dolāri veiktspējas plānam ir aptuveni 87 centi dienā

cenu salīdzināšana ar ikdienas priekšmetiemSalīdzinot Weebly cenu ar precēm, kuras regulāri pērkat, tas tiešām nav liels finanšu ieguldījums!

Mēs iesakām gada plānu nopietniem celtniekiem, neskatoties uz augstākām sākotnējām izmaksām’Ilgtermiņā jūs saņemsit vairāk naudas par savu naudu.

Tomēr, ja jūs’re tikai mēģina Weebly, un jūs’jūs vēl neesat gatavs 12 mēnešu saistībām, pēc tam maksājot katru mēnesi’t salauzt banku. Mēs iesakām šo iespēju visiem, kas to nedara’vēl neesat pārliecināts, ka Weebly viņiem ir piemērots, taču vēlas izmēģināt savas augstākās iespējas.

Tā’Ir arī vērts šeit norādīt, ka Weebly ir viens no pieejamākajiem vietņu veidotājiem tirgū.

Ja izvēlaties maksāt katru gadu, Weebly’Sākuma cena 6 USD mēnesī ir puse no cenas, ko maksājat gan ar Wix, gan ar Squarespace. Weebly nav’t tik spēcīgs celtnieks, bet tā cenas neliecina’t pievilt!

2

Ko jūs saņemat ar Weebly plāniem

Kā tu’jūs jau esat redzējis, jo vairāk jūs maksājat, jo vairāk funkciju jūs iegūstat savā Weebly plānā. Bet ko jūs par katru naudu saņemat ar katru cenu plānu? Bieži vien labākais veids, kā izvēlēties pareizo plānu, ir izpētīt funkcijas, nevis tikai cenu – tāpēc ļaujiet’s tuvāk apskatīt!

Labi zināt… Jūs varat pārdot tiešsaistē ar visiem Weebly’Plāni – jā, pat bezmaksas – ir plānoti, taču daži no tiem ir īpaši izstrādāti tiešsaistes veikaliem nekā citi. Daži plāni pat parāda jūsu vietnē sludinājumus, tāpēc mēs’Ve sadalījāt plānus “pamata vietne” un “profesionālā un e-komercija”, lai palīdzētu jums atrast tieši to, kas jums nepieciešams.

Pamata Weebly vietņu plāni – reklāmas, kas tiek rādītas jūsu vietnē

Brīvā plāna personīgais plāns
Cena mēnesī Bezmaksas SSL Uzglabāšana Pievienojiet pielāgotu domēnu Noņemt sludinājumus? Papildu vietņu statistika Vietnes meklēšana Pievienojiet trešās puses kodu E-komercijas komplekts SEO Svina uztveršana Instagram barotne Standarta atbalsta iespējas
0 USD 9 USD
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
500 MB 500 MB
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Bezmaksas plāns (0 USD / mēnesī)

Ja jūs’jūs vienkārši veidojat izklaidi un neuztverat savu vietni pārāk nopietni – un tas arī nav’Ja gaidāt, ka arī kāds cits to uztvers pārāk nopietni – šis plāns liks jūsu projektam sākt darbu. Starp bezmaksas plāna piedāvātajām funkcijām ietilpst:

 • Bezmaksas SSL drošība
 • Vietņu analītika
 • Iespēja pievienot trešās puses kodu
 • E-komercijas komplekts
 • SEO rīki
 • Spēja iegult vietņu Instagram plūsmu
 • Tālruņa, tērzēšanas un e-pasta atbalsts

Tomēr tas nāk arī ar reklāmām, kas tiek parādītas jūsu vietnē, un sava domēna izmantošanas ierobežojumiem. Jūs varat’Nepievienojiet savu domēnu, pat ja esat to iegādājies citur, kas nozīmē, ka jūsu tīmekļa adrese izskatīsies apmēram šādi: myweeblywebsite.weebly.com.

Jums jāizvēlas pirmā domēna daļa, bet tā ir’vienmēr būs “.vietne weebly.com” beigās, ja vien neizvēlaties jaunināt!

Bezmaksas plāns ir piemērots mazām, pamata vietnēm, kuras to nedara’t nav vajadzīgs daudz enerģijas vai profesionāls tēls.

Personīgais plāns (USD 9 mēnesī)

Šeit jūs saņemat visu no bezmaksas plāna – bet par kādām ekstrām jūs maksājat? Lielākā atšķirība starp personīgo plānu un bezmaksas plānu ir tā, ka varat pievienojiet savu pielāgoto domēnu lai padarītu jūsu vietni patiesi jūsu. Šis plāns’Funkcijas ietver:

 • Iespēja savienot pielāgotu domēnu
 • Bezmaksas SSL
 • Vietņu analītika
 • Iespēja pievienot trešās puses kodu
 • E-komercijas komplekts
 • SEO rīki
 • Spēja iegult Instagram barotni
 • Tālruņa, tērzēšanas un e-pasta atbalsts

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka jūs joprojām saņemat sludinājumus savā vietnē ar personisko plānu.

Personīgais plāns ir labākā izvēle hobiju vietnēm, personīgajiem portfeļiem un maziem projektiem, kas jums rūp un kuru vēlaties izvērst par kaut ko profesionālāku.

Profesionāls & E-komercijas Weebly plāni – jūsu vietnē netiek parādītas reklāmas

Profesionālā plāna izpildes plāns
Cena mēnesī Bezmaksas SSL Bezmaksas domēns Noņemt sludinājumus? Visas iespējas no lētākiem plāniem Uzglabāšana Aizsardzība ar paroli PayPal maksājumi Preču atsauksmes Piegādes kalkulators Piegādes etiķetes Piegādes atlaide Pamesti grozu e-pasti Uzlabotas e-komercijas atziņas Prioritārs atbalsts
16 USD 29 USD
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
Neierobežots Neierobežots
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;

Profesionālais plāns (USD 16 mēnesī)

Profesionālajam plānam ir uzlabotas funkcijas nekā lētākiem plāniem, padarot to par iecienītu uzņēmumiem un profesionāļiem. Jūs saņemat visu no zemāku cenu plāniem, kā arī:

 • Bezmaksas domēns (uz gada abonementiem)
 • Neierobežota krātuve
 • Kvadrātveida sludinājumu noņemšana
 • Aizsardzība ar paroli
 • Piegādes kalkulators

Reklāmu noņemšana un pārgājieni tikai uz uzglabāšanas vietu padara šo plānu par pieejamu profesionālām vietnēm. Šis ir plāns, ja vēlaties reklamēt savu vietni vai uztvert nopietni tiešsaistē.

Profesionālais plāns ir vislabākais uzņēmējiem, ārštata darbiniekiem vai maziem uzņēmumiem, kas vēlas izveidot profesionālu, firmas zīmola vietni.

Darbības plāns (USD 29 mēnesī)

Veiktspējas plāns ir visdārgākais un arī vismodernākais no visiem Weebly’cenu noteikšanas plāni. Lielākā daļa ekstras, ko jūs iegūstat, izmantojot šo plānu, attiecas uz e-komerciju – šajā plānā jūs atbloķējat:

 • Spēja pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal
 • Iespēja automātiski apkopot klientu atsauksmes par precēm
 • Piegādes etiķetes
 • Piegādes atlaides (līdz 40% no nosūtīšanas likmēm)
 • Pamesti grozu e-pasti
 • Uzlabotas e-komercijas atziņas
 • Prioritārs atbalsts

Šīs funkcijas ir paredzētas, lai tiešsaistes veikaliem nodrošinātu vairāk enerģijas, nodrošinātu labāku klientu pieredzi un palielinātu degvielu, izmantojot pielāgotāku atbalstu un analītiku..

Veiktspējas plāns ir labākais risinājums tiešsaistes veikaliem un augošiem uzņēmumiem. 3

Weebly bezmaksas plāns: ja jums vajadzētu jaunināt?

Apspriežot un salīdzinot cenu plānus, bezmaksas plāns vienmēr ir telpā esošais zilonis. Daudzi cilvēki to novērš uzmanīgi un domā, kāpēc don’t vai es tikai saglabāju visas šīs pūles un izvēlos to? Es domāju, ka tā’s bez maksas!

Vietnes izveidošanai, izmantojot bezmaksas plānu, ir dažādi plusi un mīnusi. Mēs’Atkal šeit, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu, tāpēc ļaujiet’s uzrunā ziloni un runā par to, vai Weebly’bezmaksas plāns ir piemērots tieši jums.

Bezmaksas plāns ir lieliski piemērots Weebly izmēģināšanai un vienkārši izklaidei, apgūstot savu redaktoru. Nav nekādu slēptu izmaksu, kas nozīmē, ka to var izmantot 100% bez maksas, un jūs varat palikt uz tā, cik vēlaties.

Jūs saņemat 500 MB krātuves, mārketinga rīkus, piemēram, SEO un sociālās plūsmas, un analītikas rīkus savas vietnes izsekošanai’izrāde. Jūs pat varat pārdot, izmantojot savu vietni, bez jaunināšanas uz apmaksātu plānu’s diezgan reti!

Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība? Nu, savā ziņā tā ir. Bezmaksas plānā ir daži diezgan ierobežojoši ierobežojumi, kas neļauj jums izveidot patiesi profesionālu vietni.

3 lietas, kas jums jāzina par bezmaksas plānu

# 1. Jūs’Jūsu vietnē būs sludinājumi

Iespējams, lielākais bezmaksas plāna trūkums ir tas Weebly reklamēsies jūsu vietnē. Šī ir cena, kuru maksājat par bezmaksas vietnes izveidi, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc mēs iesakām izvēlēties apmaksātu plānu.

Jums nav iespējas kontrolēt to, kur parādās reklāma vai cik uzmācīga tā ir. Weebly’s sludinājumi aren’t super sejā, bet viņi’re nav precīzi smalks, vai nu:

weebly cenas bezmaksas plāna sludinājumireklāmas cenu piemērs

Dzīvā, zilā cilne tiek atvērta reklāmas lodziņā, kad lietotāji virzās virs tās, un ir viegli pamanāma – it īpaši, ja jūs to darāt’atkārtoti izmantojot minimālu dizainu vai gaišu krāsu shēmu!

Vienīgais veids, kā noņemt sludinājumus no savas vietnes, ir jaunināt uz profesionālo plānu par USD 16 mēnesī.

# 2. Jūs varat’neizmantojiet pielāgotu domēnu.

Ja neatļaujat izmantot savu domēna vārdu, tas nozīmē, ka jūs’Jums būs gara un ne īpaši neaizmirstama tīmekļa adrese. Piemēram, tā’Izskatīsies kaut kas līdzīgs šim:

mylovelywebsite.weebly.com

Kaut arī tā’Šis nav briesmīgs acu skatiens, šis URL uzreiz jums norāda, ka šī vietne tika izveidota bez maksas, izmantojot Weebly – it’tas nav tik āķīgs kā pielāgots domēns, un var pat mulsināt apmeklētājus par to, kuras vietnes viņi atrodas’vēlreiz.

Pat ja jūs maksāsit par savu domēnu ārēji, jūs to nevarēsit savienot ar Weebly’bezmaksas plāns.

Tā vietā jūs’Jums būs jāizmanto personiskais plāns, kas piedāvā tādas pašas funkcijas kā bezmaksas plāns, un maksā 9 USD mēnesī (vai 6 USD mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu)..

Ja jūs’izveidojot zīmolu vai reklamējot jūsu vietni un kopīgojot to tiešsaistē, tad vēlaties pielāgotu domēnu – piemēram, mylovelywebsite.com!

# 3. Jūs don’t iegūt bezmaksas pielāgotu domēnu.

Weebly’s Profesionālie un Performance gada plāni, jūs saņemat bezmaksas pielāgotu domēnu. Jūs’jūs to nevarat izmantot bezmaksas plānā – un pat ja jūs samaksātu par pielāgoto domēnu, jūs to nedarītu’t to jebkurā gadījumā nevarēs izmantot!

Tātad, ja jums vajadzētu uzlabot?

Ja vēlaties vietni, kuru varat parādīt, tad īsa atbilde ir jā. Jūs vienkārši varat’t izveidot veiksmīgu zīmolu, ja jūs’jūs nevēlaties ievietot dažus dolārus mēnesī.

Ja jūs’Ja nopietni domājat par pārdošanu tiešsaistē, tad laba ideja ir arī jaunināšana uz apmaksātu plānu. Lai gan jūs varat pārdot bez maksas, jūs to nevarat’t nesaņem tās pašas pārdošanas funkcijas, lai atbalstītu jūsu veikalu’izaugsme, ja vien neizvēlaties labāku plānu.

Tomēr, ja jūs’jūs meklējat mazliet prieka un vēlaties paspēlēties, lai redzētu, vai Weebly’Vietnes veidotājs ir piemērots tieši jums, tad esiet mūsu viesis un izbaudiet bezmaksas plānu!

Mēs tikai iesakām domāt par to kā bezmaksas izmēģinājumu, nevis ilgtermiņa risinājumu.

4

Papildu Weebly izmaksas, kas jāzina

Papildus jūsu Weebly cenu plānam, ir arī dažas citas izmaksas, kas jāapzinās pirms reģistrēšanās. Šie nav’t īpaši nekrietnas izmaksas – tās’tas ir tikai vērts uzzināt par to, lai jūs varētu pienācīgi sagatavot budžetu savai vietnei!

# 1. Domēna vārdi

Weebly’s domēna vārdi parasti maksā no 19,95 līdz 40 USD gadā – cena mainās atkarībā no jūsu izvēlētā domēna. Weebly’s .com domēni maksā 19,95 USD gadā, turpretim .shop domēni maksā 36 USD gadā.

Weebly cenu noteikšanas domēniJūs varat iegādāties savu domēnu tieši no Weebly. Jo ilgāk jūs reģistrējat savu domēnu, jo mazāk jūs maksājat.

Jūs varat saņemt atlaidi, reģistrējot savu domēnu ilgāk – piemēram, ja jūs savu domēnu aizsargājat uz 10 gadiem, tad jūs maksājat tikai USD 12,57 gadā, nevis USD 19,95 gadā. Tikai atceries tevi’Maksāšu par ilgāku abonementu.

Weebly vietnē vienu gadu jūs saņemat bezmaksas domēnu’Ikgadējie profesionālās darbības un darbības plāni – pēc tam jums par to jāmaksā, lai tas tiktu reģistrēts uz jūsu vārda.

# 2. Weebly veicināšana

Ja e-pasta mārketinga kampaņu vadīšana ir svarīga jūsu vietnes sastāvdaļa’katru dienu, tad jūs varētu vēlēties izmantot Weebly Promote.

Tas ir Weebly’Uzņēmuma iekšējais e-pasta mārketinga pakalpojums, kuru varat izmantot, lai izveidotu biļetenus, pielāgotu e-pastus, izsekotu atvērtās likmes un daudz ko citu. Tas atvieglo jūsu dzīvi un tiek automātiski sinhronizēts ar jūsu Weebly vietni.

weebly cenu noteikšanas izmaksas weebly veicinaWeebly reklamēšana ir Weebly’iekšējais mārketinga rīks, kas ļauj veidot un sūtīt e-pasta kampaņas.

Jūs varat bez maksas izmēģināt Weebly Promote ar jebkuru Weebly plānu, līdz divām e-pasta kampaņām. Pēc tam jūs’Jums būs jāsāk maksāt par Weebly Promote, lai nosūtītu vairāk e-pastus – plāni sākas ar USD 8 mēnesī.

# 3. Lietotnes

Weebly ir milzīgs lietotņu centrs, kurā varat pārlūkot un izvēlēties lietotnes, lai savai vietnei pievienotu papildu jaudu vai izklaidi. Daudzi no Weebly’s lietotnes ir bezmaksas (kopā ir aptuveni 57 bezmaksas lietotnes), bet citas ir premium, kas nozīmē, ka jums par tām ir jāmaksā.

Lielākajai daļai lietotņu ir nepieciešams abonements mēnesī, savukārt citām vienkārši ir jāmaksā vienreizējs maksājums. Lietotņu cena ir atšķirīga, taču lielākā daļa no tām svārstās no 4 līdz 50 USD. Daži maksās vairāk – piemēram, Google Ads, kas sākas ar USD 150 mēnesī, un daudzi ļauj jums izvēlēties starp vienas lietotnes bezmaksas vai maksas versiju..

weebly cenu lietotņu centrsWeebly ir plašs gan bezmaksas, gan premium lietotņu klāsts, lai jūs varētu izvēlēties

Visas lietotnes ir pilnībā izvēles, un lielākajai daļai ir bezmaksas izmēģinājumi vai bezmaksas plāni, tāpēc jums vajadzētu būt iespējai atrast tās, kas atbilst jūsu budžetam.

Weebly cenu apskats: kopsavilkums

Mēs’Es jūs gāju cauri visam Veeblim’s cenu noteikšanas plānus, izpētīja tā papildu izmaksas un izgaismoja savu bezmaksas plānu, lai redzētu, vai tas tā ir’s tieši jums. Ja jūsu acu priekšā virpuļo dolāra zīmes un skaitļi aizmiglojas kopā, šeit’s ātra atsvaidzināšana…

Weebly plāni: Atgādinājums

 1. Bezmaksas plāns: 0 USD uz visiem laikiem! Diezgan dāsns bezmaksas plāns, ka’Vislielākais ievērības cienīgums, ļaujot pārdot jūsu vietnē, nelūdzot jaunināt. Nāk ar tādiem ierobežojumiem kā sludinājumi un nav pielāgota domēna – vislabāk spēlēšanai apkārt.
 2. Personīgais plāns: USD 9 mēnesī, (vai USD 6 mēnesī, rēķins tiek izrakstīts katru gadu). Līdzīgas iespējas bezmaksas plānam (ieskaitot sludinājumus), taču ar iespēju savienot savu pielāgoto domēnu personalizētākai tīmekļa adresei. Vislabākais personīgajiem emuāriem, portfeļiem vai hobiju vietnēm.
 3. Profesionālais plāns: USD 16 mēnesī, (vai USD 12 mēnesī mēnesī, par kuru jāmaksā gadā). Lētākais plāns, ja jūs to nevēlaties’nevēlaties, lai jūsu vietnē tiktu parādīti sludinājumi. Jūs atbloķējat arī bezmaksas domēnu, neierobežotu krātuvi un labākus pārdošanas rīkus. Vislabākais maziem uzņēmumiem, ārštata darbiniekiem un uzņēmējiem.
 4. Izrādes plāns: USD 29 mēnesī, (vai USD 26 mēnesī, rēķins tiek izrakstīts katru gadu). Šis plāns ir koncentrēts uz e-komerciju, atbloķējot tādas funkcijas kā pamesti grozu e-pasti. Tā’s ir labākais plāns tiešsaistes veikaliem un strauji augošiem uzņēmumiem.

Mēs iesakām Personīgo plānu ikvienam, kurš sāk nelielu vietni – to’Tas ir lieliski piemērots izklaidei, izveidojot personīgu emuāru, portfeli vai hobiju vietni.

Profesionālais plāns ir tas, kuru mēs visvairāk iesakām, it īpaši, ja jūs’plānojat kopīgot vai reklamēt savu vietni. Ja jūs’izveidojot vietni, kas pārstāv jūs, jūsu biznesu, mākslu vai produktus, tad tas ir plāns, kas jums vajadzētu apskatīt!

Ja jūs’Ja darbojas tiešsaistes veikals, mēs iesakām iepazīties ar veiktspējas plānu. Tam ir pārdošanas rīki, kas jums nepieciešami e-komercijas biznesa veidošanai, izaugsmei un atbalstam, tāpēc nederiet’t neatliek cenu zīme.

Lai arī mēs zinām, ka bezmaksas plāns ir patiesi vilinošs, mēģiniet pretoties tā sirēnas dziesmai – mēs to iesakām tikai spēlēties un redzēt, vai Weebly ir piemērots tieši jums. Jūs’Drīz atradīšu bezmaksas plānu’Funkcijas un uzglabāšanas telpa ir diezgan ierobežota.

Visbeidzot, atcerieties, ka savā budžetā vajadzētu atstāt nedaudz vietas papildu izmaksām’jūs, iespējams, sastapsieties, lietojot Weebly. Domēni, e-pasta mārketings un lietotnes ir trīs galvenās izmaksas, kurām jums vajadzētu sagatavoties.

Cerams, ka jūs’Tagad esat gatavs izvēlēties ideālo plānu un padarīt jūsu Weebly vietnes sapņus par realitāti!

BUJ

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map