Weebly Mikroskop Altında

Şansın sensin’Muhtemelen Weebly’yi duymuştum, özellikle de bu yılın başlarında Square tarafından yüz milyonlarca kişi edindikten sonra… Burada Weebly’nin ne olduğuna, nasıl çalıştığına ve ne olduğuna bir göz atıyoruz’Square bunu satın aldığından beri değişti. Sen’daha ayrıntılı bilgi alabileceğiniz ayrıntılı makalelerimize de faydalı bağlantılar bulacaksınız. Weebly’nin ne hakkında olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin…


Weebly nedir?

Weebly, bir web sitesi oluşturmayı kolay ve sorunsuz hale getirmek için sürükle ve bırak düzenleme aracı kullanan bir çevrimiçi web sitesi oluşturucusudur..

Weebly parmaklarınızın ucunda profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır; yapmazsın’nasıl bir web tasarım uzmanı kodlamak veya olmak bilmek gerekir. Bu nedenle, Weebly son derece popüler. Dünya çapında 45 milyondan fazla insan Weebly ile web siteleri oluşturduklarını ve 325 milyondan fazla kullanıcılar bu siteleri her ay ziyaret eder!

Aşağıda bu Weebly web sitelerinden birinin bir örneğini görebilirsiniz:

weebly web sitesi örneğiBu profesyonel çevrimiçi kuyumcuya Whistle + Bango denir ve Weebly web sitesi oluşturucu kullanılarak oluşturulmuştur – sitenin tamamını görmek için resme tıklayın.

Weebly’nin Tarihi

San Francisco merkezli Weebly, 2007 yılında üç üniversite öğrencisi tarafından kuruldu: David Rusenko, Dan Veltri ve Chris Fanini. Bu arkadaşlar akranlarının işlerini çevrimiçi hale getirmek için nasıl mücadele ettiğini gördüler, bu yüzden herkesin kendi web sitesini kolayca ve bankayı kırmadan oluşturmasına izin veren bir web sitesi oluşturucu tasarlamak istediler..

Yıllar boyunca Weebly, kullanıcılarını mutlu etmek için düzenli olarak yeni güncellemeler ve özellikler yayınlamaya devam etti. Örneğin, Facebook Messenger’ı web sitenize entegre etmeyi mümkün kıldılar, böylece müşterilerle kolayca ve doğrudan sohbet edebilirsiniz ve web siteniz üzerinden satış yapmayı daha basit ve daha güvenilir hale getirmek için otomatik vergi hesap makinelerini güncellediler.

Nisan 2018’de Weebly, Square tarafından toplam 365 milyon dolar karşılığında satın alındı.. Square, satıcıların kart ödemelerini kabul etmelerini ve işlerini takip etmek için analitik kullanmalarını kolaylaştıran bir şirkettir. Weebly gibi Square, girişimcilerin gelişmesine ve büyümesine yardımcı olmak için güçlü bir tutkuya sahiptir..

Satın alma, Weebly’de görülebilecek daha güçlü ve daha kapsamlı bir e-ticaret odağı anlamına geliyor’s yeni ve geliştirilmiş mobil uygulamasının son sürümü. Bu son güncelleme, işletme sahiplerinin web sitelerini nerede olurlarsa olsunlar herhangi bir cihazdan yönetmelerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu özellikler arasında gönderim etiketlerini doğrudan uygulamadan yazdırmak veya telefonunuzdan markalı kuponlar oluşturmak yer alır.

2007’deki başlangıcından bu yana Weebly, en popüler web sitesi üreticilerinden biri haline geldi. Bugün dünya çapında 40 milyondan fazla web sitesine güç veriyor, işletmelerin ve bireylerin ileri teknoloji becerilerine veya büyük bir bütçeye ihtiyaç duymadan küresel bir kitleye ulaşmalarına yardımcı olmak.

Weebly Nasıl Çalışır?

Weebly bir sürükle ve bırak web sitesi kurucusudur. Sayfanızda olmasını istediğiniz bir özelliği veya öğeyi (ör. Resimler, metin kutuları) seçmeniz, istediğiniz yere sürüklemeniz ve bırakmanız yeterlidir!

Bir web sitesi oluşturmak için, 50’den fazla kütüphaneden istediğiniz bir şablonu seçmeniz ve özelleştirmeniz yeterlidir.’bunu yaptınız ve yayınla’yı tıklayın.’insanların bulması için çevrimiçi olacak.

Bazı Weebly’s en popüler özellikleri, ödemeleri kabul etmenizi ve siteniz üzerinden bir envanteri takip etmenizi sağlayan e-ticaret işlevlerini içerir. Weebly ayrıca bir arka plan için videoya sahip olmak ve özel başlıklar oluşturmak gibi bazı harika tasarım seçeneklerine sahip olmanızı ve ayrıca Weebly ile sitenizi herhangi bir cihazdan düzenleme seçeneği gibi’s mobil uygulamalar.

Görmek derinlemesine Weebly İncelememiz Weebly’ye daha ayrıntılı bir bakış için’özellikleri, şablonları, mobil yanıt hızı ve daha fazlası.

Weebly ne kadar ücret alıyor? Weebly ücretsiz bir plan sunuyor, bu yüzden cevap hiçbir şey! Ancak, siteniz üzerinden satış yapma yeteneği gibi profesyonel özellikler istiyorsanız,’Yükseltmeniz gerekecek. Weebly’s ücretli fiyat planları sadece başlar Ayda 8 $, ve ölçeklenebilirlik ve işlevsellik bakımından farklılık gösterir. Weebly Fiyatlandırma İncelememizi okuyun Weebly’nin daha ayrıntılı bir görünümü için’s fiyat planları sizin için en iyisi.

Weebly Kimler İçin?

Weebly, ilk kez işletme sahipleri ve girişimciler düşünülerek oluşturuldu, bu yüzden tüm şablonları profesyonel bir tasarıma sahiptir. Bu şablonlar aşağıdakiler dahil geniş bir kitleyi kapsar:

  • Blogcular
  • Fotoğrafçılar
  • Restoranlar, finans, teknoloji, sağlık, vahşi yaşam, seyahat ve etkinlikler gibi işletmeler
  • Spor, giyim, kahve, iç mekanlar ve sağlık gibi çevrimiçi mağazalar & refah

Weebly, herhangi bir teknik deneyimi olmayan bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes için uygundur, ancak’s biraz kod biliyorsanız iyi bir seçim çünkü planları tüm beceri düzeyleri hitap.

Kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmak istiyorsanız, Weebly e-Ticaret incelememizi okuyun Weebly’ye daha derin bir bakış için’e-ticaret özellikleri veya diğer e-ticaret platformlarıyla nasıl sonuçlandığını görmek için şu bölüme göz atın: e-ticaret için en iyi platformlar.

Weebly’i Öneririz?

Weebly’yi portföyler, ilk kez işletme sahipleri ve girişimciler için öneriyoruz.’t teknik malzeme konusunda kendinden emin.

Bunun nedeni, web sitenizi ölçeklendirmek için mükemmel olan çok çeşitli özelliklere sahip olması ve ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli uygulamalara sahip olmasıdır. Uygulamalar ve ekstra işlevler eklemek, sitenizin yapabileceklerini birkaç basit adımda genişletebileceğiniz anlamına gelir. Bu kullanım kolaylığı, yeni başlayanlar veya web sitelerini hızlı bir şekilde oluşturmak isteyenler için harika kılar, ancak daha deneyimli olanlar için kodlama seçeneğine de sahiptir..

Harika SEO istemleri ve kılavuzları, rekabetçi fiyatlı bir Başlangıç ​​planı ve etkileyici ölçeklenebilirliği ile Weebly, küçük işletme ve portföy web siteleri için mükemmel bir seçimdir.

SSS

Weebly’nin fiyatı ne kadar?

Weebly’de tamamen ücretsiz bir site oluşturabilirsiniz. Ancak profesyonel bir site (ör. Reklam yok) veya çevrimiçi satış yapabilmek için ücretli bir plana geçmeniz gerekir. Weebly’s en ucuz fiyat planı sadece 8 $ ile Başlangıç ​​Planı. Weebly’nin tam bir dökümü için’s fiyat planları, Weebly Fiyatlandırma İncelememizi okuyun.

Weebly yayınlamakta özgür mü?

Evet, web sitenizi Weebly’de tamamen ücretsiz olarak oluşturabilir, yayınlayabilir ve düzenleyebilirsiniz! Yeni sürüme geçiş yapmadığınız sürece kilitlenen bazı özellikler vardır (örneğin, ödemeleri kabul etme), ancak fiyatları tamamen şeffaftır ve sizi yakalamak için gizli bir maliyet yoktur. Çevrimiçi bir mağaza açmak istiyorsanız, Weebly e-Ticaret İncelememizi okuyun daha fazla bilgi için.

Kaç tane Weebly web sitesine sahip olabilirim?

Bir hesapta en fazla 10 Weebly web sitesi oluşturabilirsiniz, ancak daha fazlasına ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olan web sitesi sayısına sahip olana kadar ekstra hesaplar yapabilirsiniz. İki işletme premium sitesi istiyorsanız, örneğin,’onlar için ayrı ayrı ödemek zorunda kalacak: bir ödeme her ikisini de kapsamaz.

Square’i satın almak Weebly’nin ne gibi etkileri olacak?

Square Weebly’yi satın aldığından beri, Weebly’de görülebilecek bazı değişiklikler oldu’nin en son e-ticaret güncellemeleri ve önümüzdeki aylarda daha fazlası bekleniyor. Çoğunlukla, satın alma, girişimcilerin ve işletme sahiplerinin tüm kanallarda (yüz yüze ve çevrimiçi ve uygulamalarla) başarılı olmalarına yardımcı olmak amacıyla ticarete daha güçlü bir odaklanma anlamına gelir..

Weebly diğer inşaatçılardan daha mı iyi?

Evet! Weebly piyasada popüler ve lider bir web sitesi kurucusudur. O’küçük işletmeler ve portföyler için en iyi üretici, ve sitenizin başarılı olmasını sağlayacak birçok özelliğe sahiptir. Araştırmamızda son derece iyi sonuç verdi, sadece Wix’e ikinci geldi. Onun olup olmadığı’sizin için en iyi oluşturucu ne tür bir siteye bağlı olduğunuza bağlıdır.’yeniden inşa etmek.

Weebly’nin diğer markalarla nasıl karşılaştırıldığını web sitesi oluşturucu karşılaştırma grafiğimizde bulabilirsiniz. Veya karşılaştırma incelemelerimize göz atın! Önde gelen inşaatçılardan hangisinin sizin için en iyi olduğunu öğrenin Wix vs Weebly karşılaştırması. Ya da avantajları, dezavantajları ve Weebly vs WordPress karşılaştırmamız web sitenizi oluşturmak için hangisini seçmeniz gerektiğini öğrenmek için. Eğer sen’yeniden online satış ile ilgileniyorum, Weebly ve Shopify ile ilgili makalemizi okuyun en iyi seçeneği bulmak için.

Biz Kimiz?

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında herkesin bir web sitesi oluşturabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, çevrimiçi olurken en iyi kararı vermenize yardımcı olmak için web sitesi oluşturucularının dürüst, veri odaklı ve dengeli incelemelerini sunuyoruz..

Weebly’yi kendimiz test ettik ve okuyucularımıza bilinçli ve doğru bilgi vermek için araştırmalar yaptık – Weebly’nin, özellikle küçük işletme ve portföy siteleri için bir dizi harika özellik ile sağlam bir seçim olduğunu gördük.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me