Weebly İnceleme 2020 | Sormanız Gereken 12 Soru


İçin en iyisi

Küçük İşletmeler için En İyisi


Genel Değerlendirme

4 5 üzerinden

Weebly küçük işletme siteleri için en iyi web sitesi kurucusudur. Sürükle ve bırak düzenleyicisi, kullanımı kolaylaştırırken geniş özellik ve uygulama yelpazesi, sitenizin bir yumruk atabileceği anlamına gelir. Weebly ile portföyler, iş siteleri, bloglar veya çevrimiçi mağazalar dahil olmak üzere basit, şık ve işlevsel bir site oluşturabilirsiniz.

Weebly’s Top 3 Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Artıları

 • Küçük işletmeler için en iyi web sitesi oluşturucu, harika bir işletme sitesi veya hatta bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm temel araçlarla.
 • Harika özelleştirilebilir şablonlar – tüm Weebly’temaları basit, şık ve mobil uyumludur ve hatta bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.
 • Weebly’de gerçekten yararlı SEO rehberleri’kodlama, anahtar kelime optimizasyonu ve sitenizi artırma konusunda ipuçları için yardım ve destek merkezi’s sıralaması

Eksileri

 • Sürükle ve bırak özelleştirme sınırlıdır – siz’koddan eminseniz (ve Weebly Kod Düzenleyicisi’ni kullanarak kendinizi rahat hissediyorsanız), Weebly’nin yaratıcı özgürlük eksikliğinde sinir bozucu olduğunu görebilirsiniz.
 • Kişisel geri yükleme seçeneği yoktur, bu nedenle siteniz çökerse’sitenizi sizin için geri yüklemek üzere Weebly destek ekibine tamamen güveniyorsanız.
 • ADI seçeneği yok – Yapay Tasarım İstihbaratı (ADI), bir web sitesi oluşturucusunun sizin için otomatik olarak bir site oluşturmak için sağladığınız bilgileri kullanarak zamandan tasarruf etmesidir. Weebly ile sitenizi manuel olarak oluşturmanız gerekir.

genel bakış

Weebly tek bir kod satırı yazmanıza gerek kalmadan mükemmel görünümlü bir site oluşturmanıza olanak tanıyan harika erişilebilir bir web sitesi oluşturucusudur.

Sürükle ve bırak düzenleme aracı, projeniz, hobi veya küçük işletmeler için web varlığını yaratma konusunda hafif bir çalışma yapar.’tam bir başlangıç.

Weebly kullanıcı dostu ve sezgiseldir. O’HTML bilmeden mükemmel görünümlü bir site oluşturmanıza izin verecek kadar güçlüdür.

Ama eğer sen Hangi HTML veya CSS ile kullanışlı olan Weebly, bunları kullanma seçeneği sunar. Rakip web sitesi oluşturucusu Wix’in aksine Weebly, sitenizi daha kapsamlı bir şekilde özelleştirmenizi sağlayan yerleşik bir kod düzenleyicisine sahiptir.

Weebly’özellikleri, çok yönlülüğü ve paranızın karşılığı, küçük işletme sahipleri ve girişimciler de dahil olmak üzere kullanıcılardan bazı mükemmel geri bildirimler kazandı..

Başarı öykülerini okumak için buraya tıklayın – onları oldukça ilham verici bulabilirsiniz.

Weebly şu anda 40 milyondan fazla web sitesine güç veriyor, bu da internetteki tüm web sitelerinin yaklaşık% 2’sinde (ve büyümekte) çalışıyor. Nedenini keşfetmek için okumaya devam edin’çok popüler ve öğrenmek için’sizin için doğru web sitesi oluşturucu.

Weebly senin için doğru mu??

Weebly küçük işletmeler için mükemmeldir, bu da girişimciler, yeni başlayan şirketler ve küçük çevrimiçi mağazalar için mükemmel bir seçimdir.”

Kişisel bir web sitesi, çevrimiçi fotoğraf galerisi veya bir etkinlik sitesi oluşturmak isteseniz bile Weebly çok yönlüdür ve çok çeşitli şablonlar sunar.

Orada daha gelişmiş web sitesi oluşturucular var, ancak Weebly gelişmiş özellikler ve güncellenmiş tasarımlar sunarak yetişiyor.

Yaptığı her şey, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcıların hızlı ve acısız bir şekilde iyi görünümlü ve fonksiyonel web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır..

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı’nda Weebly’yi test etmek için sıradan insanlar aldık ve gerçekten olumlu geri bildirimler aldık. Buraya’insanların söylediklerinden sadece birkaçı:

“Düzenleme ekranı oldukça güzel bir şekilde düzenlenmiştir. O’iyi bir tanıtım düzeyinde web oluşturucu.”

“Bir şeyler eklemek oldukça basitti, içeri girmesi kolay bir uygulama mağazasına sahiptiniz, sadece istediğinizi yazmanız ve sitenize çekmeniz gerekiyordu. Özelliklere benzer şekilde, hepsi gerçekten kolaydı, sayfayı sayfaya taşımak için sürükleyip bırakma hareketiydi ve sonra metnin düzenlenmesi de oldukça basitti.”

Weebly ile ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri, size büyümek ve öğrenmek için yer vermek. Sitenizi düzenleyebilirsiniz’yeterince güvende hissettiğinizde s kodu – HTML öğrenmeyi seviyorsanız ideal araç haline getirir.

Bu, Weebly’ye basit sürükle ve bırak doğasının ilk başta önerebileceğinden çok daha geniş bir çekicilik kazandırıyor..

Belirtildiği gibi, çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için bile kullanabilirsiniz (burada’detaylı Weebly e-ticaret incelemesi). Ancak mağazanız için büyük hedefleriniz varsa,’Shopify gibi bir e-ticaret uzmanıyla daha iyi olacaksınız. Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak istiyorsanız ve daha fazla seçenek göz önünde bulundurmak istiyorsanız, En İyi E-ticaret Platformları hakkındaki makalemize göz atın..

Weebly İnceleme Videosu

Oyna

Weebly Kullanımı Kolay mı?

“Weebly ile web sitenizi oluşturmak, öğeleri bir sayfaya sürükleyip bırakmak kadar basittir. Web sitenizin gözlerinizin önünde şekillendiğini görebilirsiniz.”

Bildiğiniz gibi, Weebly bir WYSIWYG’dir (‘ne görürsen onu alırsın’) Web Sitesi Oluşturucu.

Bu, öğeleri (fotoğraflar, simgeler ve menüler gibi) ekranınızdaki sayfalara sürükleyerek tüm web sitenizi oluşturmanıza, ardından herhangi bir koda dokunmanıza gerek kalmadan onları hareket ettirmenize ve yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır..

Weebly Review Kullanım KolaylığıWeebly kullanarak sitenizin gözünüzün önünde şekillendiğini görün’s WYSIWYG editörü

WYSIWYG araçlarıyla, şablon düzenleyicide gördüğünüz şey, web sitenizi yayınladıktan sonra ziyaretçinizin göreceği şeydir. Orada’Sitenizin gerçekte nasıl görüneceğini kontrol etmek için düzenleme modu ve önizleme modu arasında ileri ve geri WordPress stili yok.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında, bu web sitesi oluşturucularını kendi hızlarına koymayı seviyoruz. Yaptığımız bir test, yukarıda belirtildiği gibi, inşaatçıları test etmek ve onları ne kadar kolay bulduklarını görmek için günlük halkı almaktır..

Zorluklarına göre bir görev listesi yapmalarını istedik ve daha sonra nasıl bulduklarını tartışmak için onlarla görüştük.

Sezgisel doğasına rağmen, Weebly’nin akranlarına kıyasla kullanımı oldukça zor oldu. Wix ve SiteBuilder, Weebly belirgin bir şekilde ortalama olarak kullanıldığında en kolay ürünler olarak ortaya çıktı.

Weebly Şablonları İnceleme – Weebly Temaları Ne Kadar İyi?

“Weebly, profesyonel görünümlü web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz şık yeni tasarımlar sunmakla meşguldü.”

Weebly vasat şablonlar için bir üne sahipti ve kullanıcılar düzenli olarak tasarımlarının kalitesini artırmak için şirketi püskürttüler..

Sonunda Weebly mesajı aldı. O’temalarını düzeltiyor ve Tema Galerisi için daha fazla ve daha iyi tasarımlar oluşturuyor.

weebly inceleme temaları web sitesi oluşturucuWeebly tasarımlarını geliştirmek için çok çalışıyor – siz’Tema Galerisi’nden göreceğim

Çoğu Weebly’ın yeni temaları otomatik olarak mobil uyumludur. Bu temalardan birini seçerseniz, hangi boyutta olursa olsun sitenizin harika görüneceğinden emin olabilirsiniz.’üzerinde görüntülendi.

Biz’aşağıdaki mobil hazır olma bölümünde daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Weebly ayrıca sitenize erişmenizi sağlar’HTML / CSS düzenleyicisi kullanarak tek bir tıklama ile kod. Böylece web sitenizi kapsamlı bir şekilde değiştirme seçeneğiniz vardır’s tasarım (ya da size yardım etmek için birini işe). O’Gerçekten özelleştirilmiş bir tasarım istiyorsanız bu seçeneğe sahip olmak harika.

Bağımsız bir tasarımcı tarafından oluşturulan bir Weebly teması satın almayı da düşünebilirsiniz. Örneğin, Mojo şablon pazarına bir göz atın.

Hala Weebly’i düşünüyoruz’ın en büyük rakibi Wix’in daha çok yönlü şablonları var, ancak Weebly yetişmek istiyor. Biz’Weebly’den yeni tasarım seçenekleri hakkında bilgi vereceğim – bizi izlemeye devam edin!

Weebly Mobile Review – Siteniz Telefonlarda ve Tabletlerde Harika Görünecek mi??

“Weebly otomatik olarak web sitenizi alır, mobil versiyonunu oluşturur ve size bir önizleme sunar.”

Yukarıda belirtildiği gibi, Weebly’ın en son tema tasarımları otomatik olarak mobil uyumludur.

Bu, tasarımınızın görüntüleyenlerinize uyacak şekilde kendi başına ayarlanacağı anlamına gelir’ mobil dokunmatik ekranlar. Sen yapma’daha fazla bir şey yapmanıza gerek yok, ancak mobil düzenleyiciyi kullanarak sitenizin telefonlarda ve tabletlerde nasıl görüneceğini önizleyebilirsiniz.

Weebly hala daha eski birkaç temaya ev sahipliği yapıyor’t mobil uyumlu, ancak bu değil’demek onlar kazandılar’t dokunmatik ekranlarda çalışma.

Eğer sen’eski bir tema kullanmaya karar verdim.’t Mobil cihazlar için otomatik olarak optimize edildiğinde, sitenizin farklı cihazlarda nasıl göründüğünü ve çalıştığını kontrol etmek için düzenleyicideki masaüstü ve mobil görünümler arasında geçiş yapabilirsiniz..

Masaüstü veya mobil görünümden eklediğiniz / kaldırdığınız her şey, her ikisi de senkronize edilir, böylece’t önce masaüstü sürümünü düzenlemeniz, ardından mobil sürümde aynı değişikliği tekrarlamanız gerekir (veya tam tersi).

Ancak kazandın’t Weebly web sitenizin benzersiz bir mobil sürümünü oluşturamazsınız. Özel, ayrı bir mobil düzenleyiciye sahip olmak, masaüstü deneyiminden ödün vermek zorunda kalmadan mobil deneyimi optimize etmenize olanak tanır.

Sitenize Weebly Uygulamaları Ekleyebilir misiniz??

“Daha sofistike araçlar istiyorsanız, Weebly’s App Center, işinizi büyütmenize yardımcı olacak tam entegre, tek tıklamayla kurulum araçları koleksiyonu sunar.”

Weebly’s tema düzenleyicisi sitenize eklemek için temel araçlar sunar, ancak daha karmaşık araçlar istiyorsanız Weebly Uygulama Merkezi’ne göz atın.

Weebly aletlerini kolay ve minimal tutmaya çalışırken,’tek tıklamayla web sitenize cıvatalayabileceğiniz daha gelişmiş araçlar seçeneğine sahip olmak harika.

Uygulamaların Weebly sitenizi nasıl geliştirebileceğinin harika bir örneği sosyal medyayı entegre etmektir – yArtık Facebook messenger’ı web sitenize bağlayabilirsiniz, kullanıcılarınızla daha modern ve verimli bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak tanır!

weebly inceleme uygulama merkezi pazarıWeebly Uygulama Merkezi’nden tek tıklamayla gelişmiş site araçları ekleyin

Uygulamalar pazarlama, iletişim, e-ticaret ve sosyal, ayrıca daha genel ‘araçlar’ (fiyat tablosu, akordeon sekmeleri, ekip grafikleri vb. gibi – Weebly’nin sağladığı temel özelliklerin ötesine geçen araçlar).

Uygulama Merkezi, sitenize ekstra işlevler eklemek için kullanım kodu veya codec bileşenlerini kullanır. Uygulama Merkezi ile tüm araçlar otomatik olarak Weebly ile tamamen entegre olur’s platformu. Sitenize bir uygulama eklemek için Ekle düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Uygulamalar, tüm işletmeleri araçlarını iyileştirmeye ve hizmet vermeye odaklanan bağımsız geliştiriciler tarafından oluşturulur. Bazı uygulamalar ücretsiz, bazıları ücretli.

Ücretli uygulamaların çoğunun ücretsiz deneme süreleri vardır, böylece herhangi bir nakit para harcamak zorunda kalmadan test sürüşü yapabilirsiniz.

Üyelik Seçenekleri

“Weebly kendi üyelik kulübünüzü oluşturmanıza izin verir, burada hangi sayfaları görebileceklerini tam olarak kontrol edebilirsiniz.”

Weebly’s üyelik ağ geçidi düzgün bir isteğe bağlı işlevdir. Bunu etkinleştirirseniz, yalnızca kayıtlı üyeleriniz belirli sınırlı sayfalara erişebilir ve kimlerin neyi gördüğünü tam olarak kontrol edebilirsiniz..

Öğrenciler için kurslar oluşturmak istiyorsanız bu özellikle size yardımcı olur; özel bilgileri yalnızca belirli ziyaretçilerle paylaşma; bir tür özel kulüp oluşturun veya sadece belirli içerikleri genel halktan engelleyin.

Weebly kullanmak için’s üyelik oluşturma aracı, en azından bir Weebly Professional veya Performance plan abonesi olmanız gerekecek (biz’Aşağıdaki fiyatlandırma planları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz).

weebly inceleme üyeliğiSitenizi Weebly kullanarak yalnızca üyelere yönelik bir kulüp yapın’s üyelik oluşturma aracı

Varsayılan olarak sitenizde kayıt düğmesi görünür’s menü çubuğu. İsterseniz, ziyaretçilerin tıklaması için bir düğme veya bağlantı içeren bir açılır kutu oluşturabilir veya doldurmaları için bir form görüntüleyebilirsiniz.

Her yeni üye kaydolduğunda,’Weebly’den bir bildirim e-postası alacaksınız.

Üyelik işlevi ayrıca üyelik grupları oluştur, ve sonra belirli sayfalara erişimi kontrol edin. Sen’adanmış üyeler de verildi’ şifre sıfırlama gibi işlevlere sahip giriş sayfası.

Weebly değil’t Üye olmak için kullanıcılardan ücret almanıza izin verir – ancak bunu yapan bir üçüncü taraf uygulaması vardır. Ücretli Üyelerin aylık maliyeti 9.97 $ ‘dır ve Weebly sitenizdeki çevrimiçi kurs erişimi için ödeme yapmak isteyen üyeler için PayPal üzerinden ödemeyi anında ve güvenli bir şekilde kabul etmenizi sağlar.

Weebly’nin Yardım ve Desteği Ne Kadar İyi??

“Weebly’editör oldukça basit, bu yüzden muhtemelen’t Daha karmaşık web sitesi oluşturucularla olabildiğince fazla desteğe ihtiyaç duymazsınız – ancak yine de e-posta ve canlı sohbet desteği sağlar.”

Müşteri DesteğiEğitim KaynaklarıWeebly Community Forum

Weebly Müşteri Desteği

Weebly’s destek ekibi artan sayıda kullanıcıya hizmet vermek için geçen yıl iyileşti. O’Bunun Weebly için bir öncelik olduğunu görmek güzel.

Destek ekibine üç farklı yoldan ulaşabilirsiniz: 1) destek biletleri (aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın), 2) canlı sohbet ve 3) telefon. Destek biletleri 7/24 yanıtlanır.

Daha kişisel bir deneyim istiyorsanız, canlı sohbet, pazartesiden cumaya, Pasifik Standart Saati’ne (PST) 6: 00-18: 00 ve Cumartesi ile Pazar günleri 08: 00-17: 00 (PST) arasında erişilebilir.

Weebly Review - Canlı Sohbet

Telefon desteği tüm planlarda mevcuttur. 06: 00-18: 00 PST saatleri arasında 1-844-493-3259 numaralı telefonu arayın. Destek ekibi neredeyse tamamen ABD’de bulunuyor.

weebly inceleme telefon desteği

Alternatif olarak, hakkında bir soru yayınlamayı deneyin Weebly’Facebook sayfası veya Twitter üzerinden takıma ulaşın.

Weebly Eğitim Kaynakları

Weebly ayrıca bir çevrimiçi Weebly Destek Merkezi temel olarak web sitenizi oluşturmak için hizmeti kullanma konusunda nasıl yapılır kılavuzu.

weebly inceleme çevrimiçi destek merkezi

Birkaç daha gelişmiş ipucu ve püf noktası öğrenmek istiyorsanız Yardım Merkezi’nde videolar var.

Weebly Topluluk Forumu

Yıllarca Weebly’nin yapmadığı gerçeğini anıyoruz’Rix Wix’in yaptığı bir topluluk forumu yok – şimdi’hıza ve güçten güce gidiyor.

Burada kullanıcıları bulabilirsiniz’ hikayeler ve içeriden ipuçları, sorular ve cevaplar ve sizinle aynı sorunlara ve fikirlere sahip olan benzer düşünen ruhlarla sohbet edin.

weebly topluluk incelemesi forumu

Weebly SEO Review – Weebly Siteniz Google’da Nasıl Sıralanacak??

“Weebly, kodlama optimizasyonundan anahtar kelime desteğine kadar her konuda yararlı kılavuzlar ve ipuçları ile SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) için harikadır.”

Biz’ve web sitesi oluşturucularının arama motoru sıralamalarında çok düşük performans gösterdiklerini gördük.

Ancak, bu bir efsane. Google’da gerçekten iyi sıralanan ve ilk sayfa konumlarına ulaşan binlerce Weebly web sitesi var. Biz’ve arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan Weebly web sitelerini oluşturduk.

SEO planlama, teknik ve kalıcılık ile ilgilidir, ancak bu’Bu inceleme kapsamı dışındadır. Kullanışlı kılavuzumuzda hangi web sitesi oluşturucularının SEO için en iyi olduğunu öğrenin.

Weebly ile tüm temel SEO işlevlerini ekleyin, meta başlıkları ve açıklamaları düzenleme, URL’leri özelleştirme ve görüntülere alternatif metin ekleme gibi.

Ayrıca, size daha fazla yardımcı olmak için Positionly (ayda $ 19.99’dan başlayan fiyatlarla) ve MarketGoo (ücretsiz) gibi amaca yönelik SEO uygulamaları da sunarlar..

Ayrıca, web siteniz arama motorları tarafından dizine eklenmiş olsa bile, bu’garanti et’arama sonuçlarında üst sıralarda yer alacak.

Ziyaretçi istatistiklerinizi izlemeye başlamak için siteniz için Google Analytics’i de etkinleştirebilirsiniz. Web sitesi verilerimizi her zaman izlemek için Google Analytics’i kullanıyoruz. Google en iyi arama motoru aracıdır ve muhtemelen web sitenize gelen ziyaretçilerin sayısı, web sitenizin hangi bölümlerini ziyaret ettikleri ve web sitenizde ne kadar süreyle kaldıkları gibi verileri izleme konusunda en iyisidir.

Weebly ayrıca kendi web sitesi istatistikleri panosunu da sunar ‘Insights’ son 30 gündeki sayfa görüntülemelerini ve benzersiz ziyaretçileri izleyen.

Weebly inceleme istatistikleriKime bak’sitenizi ve oraya nasıl geldiklerini, Weebly’i kullanarak’s istatistik panosu

Weebly eski analiz aracını Insights adlı yeni bir araçla değiştirdi, trafik, satış ve pazarlama verileri de dahil olmak üzere tonlarca zengin bilgi sağlar. Ayrıca, web sitenize mümkün olan en iyi bilgileri sunmak için verileri segmentlere ayırıp karşılaştırmak için size daha iyi yollar sunar.’s performansı.

Weebly Professional kullanıcıları siteniz hakkında bilgi gibi biraz daha fazla yardım alır’en çok ziyaret edilen sayfalar; web sitenizi keşfetmek için ziyaretçiler tarafından kullanılan arama terimleri; ziyaretçilerinizi size gönderen yönlendiren siteler.

Google Analytics ve Weebly’nin bir kombinasyonunu kullanmanızı öneririz’mümkün olduğunca fazla veri ve analiz elde etmek için kendi takibi.

Weebly Hosting Review – Ne Hosting ve İhracat Seçenekleri Weebly Sunuyor?

“Weebly tüm barındırma ve teknik ihtiyaçlarınızla ilgilenir – böylece sitenizi oluşturmaya odaklanabilirsiniz.”

Weebly, sizin için bile sitenizi barındırıyor’ücretsiz plan üzerinde yeniden, bu yüzden ayrı olarak barındırma için ödemek zorunda değilsiniz.

Tüm süreci sizin için yönetir, böylece web sitenizi oluşturmaya ve diğer daha önemli şeylere (hayat gibi!) Odaklanabilirsiniz.

Weebly, web sitenizin sorunsuz çalışmasını ve çalışmamasını sağlamak için tüm teknik bakım ve güvenlik güncellemelerini de üstlenir.’bilgisayar korsanlarına avlanmak.

Weebly’den biri’Diğer web sitesi oluşturucularına göre en büyük avantajı, web sitenizin tamamını bir ZIP arşiv dosyası olarak indirmenize izin vermesidir. Daha sonra başka bir ana bilgisayara veya web sitesi oluşturucusuna alabilir veya üzerinde çalışmak için bir web tasarımcısına verebilirsiniz..

weebly inceleme yedekleme ihracatWeebly sitenizin bir ZIP dosyasını indirin’yedekleme kodu veya başka bir yerde düzenleme

Weebly Fiyatlandırma İncelemesi – Yatırıma Değer Weebly Premium Planı?

“Weebly, herhangi bir kod kullanmadan her türlü web sitesini oluşturmayı kolaylaştırır – böylece potansiyel olarak binlerce kişiyi bir tasarımcı işe almaz. Ve en ucuz planı tamamen ücretsiz.”

Öyle değil’t Weebly kullanarak bir web sitesi kurmak için bir kuruşa mal oldu. Ücretsiz plan, istediğiniz sayıda site oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanır ve ihtiyacınız olan temel araçların çoğunu ekstra ücret ödemeden sağlar.

Endişelenecek herhangi bir son tarih veya son kullanma tarihi yok – ücretsiz siteleriniz Weebly olduğu sürece çalışır durumda olacak.

Peki, prim planına yükseltme için ödeme yapmaya değer mi? Kesinlikle.

Aylık 6 ABD Doları veya daha fazla bir abonelik size ücretli bir plan (Kişisel, Profesyonel veya Performans) ile Weebly’ye erişmenizi sağlar’web sitesi oluşturma araçları ve premium destek.

Weebly’s Bir yıllık plan kapsamında yıllık olarak ödeme yapıyorsanız, Kişisel, Profesyonel ve Performans planları aylık 6 $, 12 $ ve 26 $ tutarındadır..

Onlar’pazarın geri kalanına kıyasla ortalama olarak oldukça ucuz ve bu bizim araştırmamızdan para puanı için iyi bir değer elde etmesinin nedenlerinden biridir..

Buraya’Her planın altında ne alırsınız:

Weebly fiyatlandırmasıWeebly görmek için tıklayınız’detaylı fiyatlandırma planları

Belirtildiği gibi, bunlar bir yıl boyunca kaydolursanız ödediğiniz fiyatlardır. Eğer sen’d yerine ay ay ödeme, fiyat biraz artar. Weebly ayrıca altı aylık ve iki yıllık seçenekler de sunuyor.

Abone olduğunuz plana ve aboneliğinizin uzunluğuna bağlı olarak% 11 ila% 50 arasında herhangi bir yerden tasarruf edebilirsiniz. Ne kadar uzun taahhüt ederseniz, indirim o kadar dik olur:

Weebly Fiyatlandırma Planları 1 Ay ($ / ay) 1 Yıllık ($ / ay) Tasarruf (%)Kişiye özelProfesyonelVerim
9 $6 $% 33
$ 1612 $% 25
29 $$ 26% 10

Gördüğünüz gibi, orada’bir yıllık plana bağlı olarak kazanılacak çok şey var!

Profesyonel ve Performans planları, kapsamlı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak ve gelişmiş pazarlama kampanyaları yürütmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmıştır. E-ticaret rakiplerine nasıl yığıldığını öğrenmek için Weebly e-ticaret incelememize göz atın.

O’Dış alan adlarının Weebly’ye bağlanamayacağını da akılda tutmak gerekir’s Serbest plan. Bunun için sen’Kişisel plan için ödeme yapmak zorunda kalacaksınız. Ancak web sitenizin reklamını ücretsiz yapmak isterseniz,’Weebly sürümüne geçmelisin’s Profesyonel plan.

Weebly İnceleme Özeti – Weebly Sizin İçin Doğru Web Sitesi Oluşturucu mu?

Weebly incelememizi yararlı buldu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map