Weebly Під мікроскопом

Швидше за все, ти’Ви, напевно, чули про Weebly, особливо після того, як їх придбав Square на початку цього року на сотні мільйонів… Тут ми розглянемо, що таке Weebly, як це працює і що’s змінився з моменту придбання Square. ви’Ви також знайдете корисні посилання на наші поглиблені статті, де ви можете отримати більш детальну інформацію. Тож читайте далі, щоб дізнатися, про що йдеться у Weebly…


Що таке Weebly?

Weebly – це веб-розробник веб-сайтів, який використовує інструмент редагування перетягування, щоб зробити веб-сайт легким та безпроблемним.

Weebly дозволяє створити професійний веб-сайт одним дотиком пальців; ти дон’не потрібно знати, як кодувати або бути спеціалістом із веб-дизайну. Через це Weebly надзвичайно популярний. Понад 45 мільйонів людей у ​​всьому світі створили веб-сайти за допомогою Weebly та понад 325 мільйонів користувачі відвідують ці сайти щомісяця!

Нижче ви можете побачити приклад одного з цих веб-сайтів Weebly:

приклад веб-сайту, що не працюєЦей професійний інтернет-магазин ювелірних виробів називається Whistle + Bango і був створений за допомогою веб-дизайнера Weebly – натисніть на зображення, щоб переглянути повний сайт.

Історія Веблі

Базируючись у Сан-Франциско, Weebly був заснований у 2007 році трьома студентами коледжу: Девідом Русенко, Деном Велтрі та Крісом Фаніні. Ці друзі бачили, як їхні ровесники намагаються отримати свою роботу в Інтернеті, тому вони хотіли створити розробник веб-сайтів, який дозволив би кожному легко створити власний веб-сайт і не зламати банк..

Протягом багатьох років Weebly продовжував регулярно випускати нові оновлення та функції для задоволення своїх користувачів. Наприклад, вони зробили можливим інтегрування Facebook Messenger у ваш веб-сайт, щоб ви могли легко та безпосередньо спілкуватися з клієнтами та оновили їх автоматичний калькулятор податків, щоб зробити продаж через ваш веб-сайт простішим та надійнішим.

У квітні 2018 року Weebly був викуплений Square на загальну суму 365 мільйонів доларів. Square – це компанія, яка дозволяє продавцям легко приймати платежі картками та використовувати аналітику для відстеження свого бізнесу. Як і Weebly, площа має сильну пристрасть допомагати підприємцям будувати та розвиватися.

Придбання означає більш сильний та всеосяжний фокус електронної комерції, який можна побачити у Weebly’s нещодавній випуск нового та вдосконаленого мобільного додатка. Це останнє оновлення має на меті спростити власникам підприємств керування своїми веб-сайтами з будь-якого пристрою. Такі функції включають друк етикеток для доставки безпосередньо з програми або створення фірмових купонів з телефону.

З моменту створення в 2007 році Weebly перетворився на одного з найпопулярніших розробників веб-сайтів. Сьогодні це працює понад 40 мільйонів веб-сайтів по всьому світу, допомагаючи бізнесу та приватним особам досягти глобальної аудиторії, не потребуючи передових технологічних навичок чи великого бюджету.

Як Weebly працює?

Weebly – це конструктор веб-сайтів із перетягуванням. Ви просто вибираєте потрібну функцію або елемент на своїй сторінці (наприклад, зображення, текстові поля), перетягуєте її туди, де ви хочете, і скидаєте її!

Щоб створити веб-сайт, вам просто потрібно вибрати і налаштувати шаблон на ваш вибір із бібліотеки, що перевищує 50 років’Ви зробили це, натисніть “Опублікувати”’Я буду в Інтернеті, щоб люди могли їх знайти.

Деякі з Weebly’Найпопулярніші функції включають його функції електронної комерції, які дозволяють приймати платежі та відстежувати інвентар на вашому сайті. Weebly також дозволяє вам отримати приголомшливі варіанти дизайну, як-от відео з фоном та створення власних заголовків, а також можливість редагувати свій сайт із будь-якого пристрою за допомогою Weebly’s мобільних додатків.

Подивитися наш глибокий огляд Weebly для більш детального огляду на Weebly’s функції, шаблони, мобільна чуйність тощо.

Скільки стягується Weebly? Weebly пропонує безкоштовний план, тому відповідь нічого! Але якщо ви хочете професійних функцій, таких як можливість продажу через ваш сайт, ви’Вам потрібно буде оновити. Weebly’Плани з оплатою цін починаються одразу 8 доларів на місяць, і відрізняються своєю масштабованістю та функціональністю. Прочитайте наш огляд Weebly Pricing для більш детального розгляду того, який з Weebly’Цінові плани найкраще підійдуть для вас.

Хто Weebly For?

Weebly був створений з першими власниками бізнесу та підприємцями, тому всі його шаблони мають професійний дизайн. Ці шаблони охоплюють широку аудиторію, включаючи:

  • Блогери
  • Фотографи
  • Такі компанії, як ресторани, фінанси, технології, охорона здоров’я, дика природа, подорожі та події
  • Інтернет-магазини, такі як спорт, одяг, кава, інтер’єри та здоров’я & благополуччя

Weebly підходить усім, хто не має технічного досвіду, хто хоче створити веб-сайт, але це’s також хороший вибір, якщо ви знаєте трохи коду, оскільки його плани обслуговують усі рівні кваліфікації.

Якщо ви хочете створити власний інтернет-магазин, читайте наш огляд електронної комерції Weebly для глибшого погляду на Weebly’s функції електронної комерції або щоб побачити, як вона співпадає з іншими платформами електронної комерції, погляньте на нашу деталь далі найкращі платформи для електронної комерції.

Ми рекомендуємо Weebly?

Ми рекомендуємо Weebly для портфелів, перших власників бізнесу та підприємців’t впевнений у технічних речах.

Це тому, що він має широкий спектр функцій, які чудово підходять для масштабування вашого веб-сайту, а також має величезний спектр програм на вибір. Додавання додатків та додаткових функцій означає, що ви можете розгорнути те, що може зробити ваш сайт, лише за кілька простих кроків. Це простота використання робить його чудовим для початківців або для тих, хто хоче швидко створити свій веб-сайт, але він також має можливість кодування для тих, хто має більш досвідчений досвід.

Завдяки чудовим підказкам та посібникам з SEO, конкурентоспроможному плану для початківців та вражаючої масштабованості, Weebly є відмінним вибором для веб-сайтів для малого бізнесу та портфоліо.

FAQ

Скільки коштує Weebly?

Ви можете створити сайт на Weebly абсолютно безкоштовно. Але для професійного веб-сайту (наприклад, без реклами) або для продажу в Інтернеті вам потрібно перейти на платний план. Weebly’s найдешевший план цін – це Стартовий план всього за 8 доларів на місяць. Для повної розбивки Weebly’s цінові плани, читайте наш огляд Weebly Pricing.

Weebly вільно публікувати?

Так, ви можете створювати, публікувати та редагувати свій веб-сайт абсолютно безкоштовно на Weebly! Існують певні функції, які заблоковані, якщо ви не оновите (наприклад, приймаєте платежі), але ціна їх є цілком прозорою і немає прихованих витрат, щоб вас застати. Якщо ви хочете запустити інтернет-магазин, читайте наш огляд електронної комерції Weebly для отримання додаткової інформації.

Скільки я можу мати веб-сайтів Weebly?

Ви можете створити максимум 10 веб-сайтів Weebly в одному обліковому записі, але якщо вам потрібно більше, ви можете робити додаткові облікові записи, поки не буде кількість потрібних веб-сайтів. Зауважте лише, що якщо ви хочете, наприклад, два бізнес-преміум-сайти, ви’Платити за них доведеться окремо: один платіж не покриває їх обох.

Який вплив матиме Площа, що придбає Weebly?

З тих пір, як Square викупили Weebly, вже відбулися деякі зміни, які можна побачити у Weebly’найновіші оновлення електронної комерції та більше, ймовірно, з’являться протягом найближчих місяців. Здебільшого придбання означає більш сильний акцент на комерції, метою якої є допомогти підприємцям та власникам бізнесу досягти успіху на всіх каналах – особисто та через додатки, а також в Інтернеті.

Це Weebly краще, ніж інші будівельники?

Так! Weebly – популярний та провідний розробник веб-сайтів на ринку. Це’s найкращий будівельник для малого бізнесу та портфелів, і має безліч функцій, щоб зробити ваш сайт успішним. У нашому дослідженні це було надзвичайно добре, поступаючись лише Wix. Будь то’s найкращий конструктор для вас залежить від типу сайту’будівництво.

Ви можете дізнатися, як Weebly порівнює з іншими брендами в нашій таблиці порівняння розробників веб-сайтів. Або перегляньте наші огляди порівняння! Дізнайтеся, хто з провідних будівельників найкраще підходить для вас наше поглиблене порівняння Wix з Weebly. Або дізнайтеся більше про плюси, мінуси та важливі відмінності в наше порівняння Weebly vs WordPress щоб дізнатись, який слід вибрати для створення свого веб-сайту. Якщо ви’зацікавлений у продажу в Інтернеті, читайте нашу статтю про Weebly vs Shopify щоб знайти найкращий варіант.

Хто ми?

Тут, в експерті веб-розробників веб-сайтів, ми вважаємо, що кожен може створити веб-сайт. Ось чому ми надаємо вам чесні, керовані даними та врівноважені відгуки будівельників веб-сайтів, щоб допомогти вам прийняти найкраще рішення під час роботи в Інтернеті.

Ми самі протестували Weebly і провели дослідження, щоб надати читачам усвідомлену та точну інформацію – ми виявили, що Weebly є надійним вибором із різноманітними чудовими можливостями, особливо для малого бізнесу та портфоліо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me