Weebly po mikroskopu

Tikimybė, kad jūs’Tikriausiai girdėjome apie Weebly, ypač po to, kai šiemet „Square“ jų įsigijo už šimtus milijonų… Čia apžvelgiame, kas yra „Weebly“, kaip jis veikia ir kas’pasikeitė po to, kai „Square“ nusipirko. Tu’Taip pat rasite naudingų nuorodų į mūsų išsamius straipsnius, kur galite gauti išsamesnės informacijos. Taigi skaitykite toliau ir sužinokite apie ką Weebly…


Kas yra Weebly?

„Weebly“ yra internetinių svetainių kūrėjas, kuris naudoja „drag and drop“ redagavimo įrankį, kad tinklalapį būtų galima sukurti lengvai ir be vargo..

„Weebly“ leidžia jums sukurti profesionalią svetainę, kai tik esate ranka pasiekiami; tu ne’Nereikia žinoti, kaip koduoti ar būti interneto dizaino specialistu. Dėl šios priežasties „Weebly“ yra ypač populiarus. Daugiau nei 45 milijonai žmonių visame pasaulyje sukūrė svetaines su Weebly ir daugiau nei 325 mln vartotojai lankosi šiose svetainėse kiekvieną mėnesį!

Žemiau galite pamatyti vienos iš šių „Weebly“ svetainių pavyzdį:

internetinės svetainės pavyzdysŠi profesionali internetinė juvelyrinių dirbinių parduotuvė vadinama „Whistle + Bango“ ir buvo sukurta pasitelkiant „Weebly“ svetainės kūrėją – spustelėkite paveikslėlį, kad pamatytumėte visą svetainę.

Weebly istorija

Įsikūręs San Franciske, „Weebly“ 2007 m. Įkūrė trys kolegijos studentai: Davidas Rusenko, Danas Veltri ir Chrisas Fanini. Šie draugai pamatė, kaip jų bendraamžiai stengiasi internete rasti savo darbą, todėl jie norėjo sukurti svetainių kūrėją, kuris leistų kiekvienam lengvai ir nesukuriant banko susikurti savo svetainę..

Bėgant metams „Weebly“ ir toliau reguliariai išleido naujinius ir funkcijas, kad jų vartotojai būtų patenkinti. Pavyzdžiui, jie leido integruoti „Facebook Messenger“ į jūsų svetainę, kad galėtumėte lengvai ir tiesiogiai kalbėtis su klientais, ir atnaujino jų automatinę mokesčių skaičiuoklę, kad pardavimai jūsų svetainėje būtų paprastesni ir patikimesni..

2018 m. Balandžio mėn. „Square“ išpirko „Weebly“ už 365 mln. USD. „Square“ yra įmonė, leidžianti pardavėjams lengvai priimti mokėjimus kortelėmis ir naudoti analizę, norint sekti savo verslą. Kaip ir „Weebly“, „Square“ yra stipri aistra padėti verslininkams kurti ir augti.

Įsigijimas reiškia stipresnį ir išsamesnį elektroninės prekybos dėmesį, kurį galima pamatyti „Weebly“’Neseniai išleista nauja ir patobulinta programa mobiliesiems. Šiuo naujausiu atnaujinimu siekiama, kad verslo savininkams būtų lengva valdyti savo svetaines, kad ir kur jie būtų, iš bet kurio įrenginio. Tokios funkcijos apima spausdinimo etikečių spausdinimą tiesiai iš programos arba firminių kuponų kūrimą iš savo telefono.

Nuo savo veiklos pradžios 2007 m. „Weebly“ tapo viena populiariausių svetainių kūrėjų. Šiandien tai valdo daugiau nei 40 milijonų svetainių visame pasaulyje, padėti įmonėms ir asmenims pasiekti pasaulinę auditoriją nereikalaujant pažangių technologijų įgūdžių ar didelio biudžeto.

Kaip veikia Weebly?

„Weebly“ yra „drag and drop“ svetainių kūrėjas. Tiesiog pasirenkate norimą funkciją ar elementą savo puslapyje (pvz., Vaizdus, ​​teksto laukelius), vilkite jį ten, kur norite, ir numeskite.!

Norėdami sukurti svetainę, jūs tiesiog turite pasirinkti ir pritaikyti pasirinktą šabloną iš daugiau nei 50 bibliotekos’Jei tai padarėte, spustelėkite paskelbti ir ji’Žmonės bus prisijungę internete.

Kai kurie iš Weebly’Populiariausios funkcijos apima elektroninės prekybos funkcijas, leidžiančias priimti mokėjimus ir sekti atsargas savo svetainėje. „Weebly“ taip pat leidžia turėti keletą nuostabių dizaino parinkčių, pavyzdžiui, turėti vaizdo įrašą fonui ir kurti pasirinktines antraštes, taip pat galimybę redaguoti savo svetainę iš bet kurio įrenginio, kuriame naudojama „Weebly“’programos mobiliesiems.

Pamatyti mūsų išsami „Weebly“ apžvalga išsamesnio žvilgsnio į Weebly’funkcijas, šablonus, mobilųjį reagavimą ir dar daugiau.

Kiek kainuoja Weebly? Weebly siūlo nemokamą planą, todėl atsakymas nieko! Bet jei norite profesionalių funkcijų, tokių kaip galimybė parduoti per savo svetainę, jūs’Reikės atnaujinti. Weebly’mokamų kainų planai prasideda tik tada 8 USD per mėnesį, ir skiriasi jų mastelį ir funkcionalumą. Perskaitykite mūsų „Weebly“ kainų apžvalgą išsamesnį vaizdą apie kurį iš Weebly’Kainų planai yra jums geriausi.

Kam skirtas Weebly?

„Weebly“ buvo sukurtas turint omenyje pirmą kartą veikiančius verslo savininkus ir verslininkus, taigi visi jo šablonai turi profesionalų dizainą. Šie šablonai apima plačią auditoriją, įskaitant:

  • Tinklaraštininkai
  • Fotografai
  • Tokios įmonės kaip restoranai, finansai, technika, sveikata, gyvūnija, kelionės ir renginiai
  • Internetinės parduotuvės, tokios kaip sportas, drabužiai, kava, interjeras ir sveikata & gerove

„Weebly“ tinka visiems, neturintiems techninės patirties, norintiems sukurti svetainę, bet ją’Tai taip pat geras pasirinkimas, jei žinote šiek tiek kodo, nes jo planai patenkina visus įgūdžių lygius.

Jei norite susikurti savo internetinę parduotuvę, perskaitykite mūsų „Weebly“ el. prekybos apžvalgą giliau pažvelgti į Weebly’el. prekybos funkcijas arba norėdami pamatyti, kaip ji veikia kitas el. prekybos platformas, pažiūrėkite į mūsų kūrinį geriausios el. prekybos platformos.

Ar mes rekomenduojame Weebly?

Mes rekomenduojame „Weebly“ portfeliams, pirmą kartą verslo savininkams ir verslininkams, kurie nesikuria’t pasitiki techniniais dalykais.

Taip yra todėl, kad ji turi platų funkcijų, kurios puikiai tinka jūsų svetainei didinti, pasirinkimą, be to, joje yra didžiulis pasirinkimas programų. Pridėję programų ir papildomų funkcijų reiškia, kad atlikdami kelis paprastus veiksmus galite išplėsti savo svetainės galimybes. Šis paprastas naudojimas daro jį puikiu pradedantiesiems ar norintiems greitai susikurti savo svetainę, tačiau jį taip pat galima koduoti labiau patyrusiems..

„Weebly“, turėdamas puikius SEO nurodymus ir vadovus, konkurencingomis kainomis pradedantį planą ir įspūdingą mastelį, yra puikus pasirinkimas mažo verslo ir portfelio svetainėms..

DUK

Kiek kainuoja Weebly?

Svetainę „Weebly“ galite sukurti visiškai nemokamai. Bet norint naudoti profesionalią svetainę (pvz., Nėra skelbimų) ar galimybę parduoti internetu, turite atnaujinti iki mokamo plano. Weebly’Pigiausias kainos planas yra pradinis planas, kainuojantis vos 8 USD per mėnesį. Dėl visiško Weebly suskirstymo’kainos planai, perskaitykite mūsų „Weebly“ kainų apžvalgą.

Ar Weebly gali laisvai publikuoti?

Taip, „Weebly“ galite nemokamai sukurti, publikuoti ir redaguoti savo svetainę! Kai kurios funkcijos yra užrakintos, nebent atnaujinate (pvz., Priimate mokėjimus), tačiau jų kainodara yra visiškai skaidri ir nėra paslėptų išlaidų, kad jus patrauktų. Jei norite pradėti internetinę parduotuvę, perskaitykite mūsų „Weebly“ elektroninės komercijos apžvalgą Daugiau informacijos.

Kiek galiu turėti „Weebly“ svetainių?

Vienoje paskyroje galite sukurti ne daugiau kaip 10 „Weebly“ svetainių, tačiau, jei reikia daugiau, galite sukurti papildomų paskyrų, kol turėsite reikiamą svetainių skaičių. Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad jei norite, pavyzdžiui, dviejų verslo premium svetainių, jūs’Turėsite mokėti už juos atskirai: viena išmoka neapima jų abiejų.

Kokį poveikį turės „Square Weebly“ įsigyjantis „Weebly“?

Nuo tada, kai aikštė buvo išpirkta „Weebly“, jau įvyko keletas pakeitimų, kuriuos galima pamatyti „Weebly“’paskutinius el. prekybos atnaujinimus, ir tikėtina, kad per ateinančius mėnesius jų bus daugiau. Dažniausiai įsigijimas reiškia didesnį dėmesį komercijai, kurio tikslas – padėti verslininkams ir verslo savininkams pasisekti visais kanalais – asmeniškai, per programas ir internetu..

Ar Weebly yra geresnis už kitus statybininkus?

Taip! „Weebly“ yra populiarus ir populiariausias internetinių svetainių kūrėjas rinkoje. Tai’Tai geriausias mažų įmonių ir portfelių statytojas, ir turi daugybę funkcijų, kad jūsų svetainė būtų sėkminga. Mūsų tyrime tai padarė nepaprastai gerai, užėmus antrą vietą tik Wixui. Nesvarbu’Geriausias statytojas jums priklauso nuo to, kokio tipo svetainę jūs naudojate’naujo pastato.

Mūsų tinklalapio kūrėjų palyginimo diagramoje galite sužinoti, kaip „Weebly“ palyginti su kitais prekių ženklais. Arba peržiūrėkite mūsų palyginimo apžvalgas! Sužinokite, kuris iš pirmaujančių statybininkų jums yra geriausias mūsų išsamus „Wix“ ir „Weebly“ palyginimas. Arba sužinokite daugiau apie privalumus, trūkumus ir svarbius skirtumus mūsų „Weebly vs WordPress“ palyginimas kad sužinotumėte, kurią turėtumėte pasirinkti kurdami savo svetainę. Jei tu’vėl domina prekyba internetu, perskaitykite mūsų straipsnį apie „Weebly vs Shopify“ rasti geriausią variantą.

Kas mes esame?

Mes, „Website Builder Expert“ ekspertai, manome, kad bet kas gali sukurti svetainę. Štai kodėl mes pateikiame jums sąžiningas, duomenų pagrįstas ir subalansuotas svetainių kūrėjų apžvalgas, kurios padės jums priimti geriausią sprendimą prisijungiant prie interneto.

Mes patys išbandėme „Weebly“ ir atlikome tyrimus, kad skaitytojams pateiktume tikslią ir tikslią informaciją. Mes nustatėme, kad „Weebly“ yra tvirtas pasirinkimas su daugybe puikių funkcijų, ypač skirtų mažam verslui ir portfelio svetainėms..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me