Weebly Pro Plan ویژگی های بررسی – ارزش ارتقا را دارید؟


بررسی ویژگی های Weebly

بررسی ویژگی های Weebly


رتبه بندی

4.5 از 5 ستاره

به ویژگی های Weebly مراجعه کنید

Weebly طیف گسترده ای از ویژگی های ساخت وب سایت را به شما ارائه می دهد که می تواند بدون ایجاد نحوه کدگذاری به شما در ساختن وب سایت کمک کند. بررسی ما بیش از این ابزارها خواهد بود و ارزیابی می کند که چگونه آنها می توانند به شما در ایجاد یک وب سایت بهتر کمک کنند.

Weebly بسیار کاربر پسند است و حتی اگر ابزار آنها مینیمالیستی باشد ، عملکردهای بسیار پیشرفته ای را به شما ارائه می دهند.

نقد و بررسی توسط جرمی

آخرین بروزرسانی در 9 دسامبر 2019

Weebly طیف گسترده ای از ویژگی های ساخت وب سایت را به شما ارائه می دهد که می تواند بدون ایجاد نحوه کدگذاری به شما در ساختن وب سایت کمک کند. بررسی ما بیش از این ابزارها خواهد بود و ارزیابی می کند که چگونه آنها می توانند به شما در ایجاد یک وب سایت بهتر کمک کنند.

به طور کلی ، Weebly بسیار کاربر پسند است و حتی اگر ابزار آنها مینیمالیستی باشد ، عملکردهای بسیار پیشرفته ای را به شما ارائه می دهند. به همین دلیل از نظر ما Weebly یکی از سازندگان وب سایت بهتر در بازار امروز است.

در حالی که Weebly برای استفاده همه رایگان است ، برای دسترسی به ابزارهای پیشرفته تر در ساخت وب سایت ، می توانید به Weebly ارتقا دهید’برنامه های حق بیمه مانند Weebly Pro و Weebly Business برنامه ها.

با پرداخت هزینه ماهانه اندک ، (1) ویژگی جدید ایجاد وب سایت را دریافت می کنید که قبلاً با سرویس رایگان آنها در دسترس نیستند ، و (2) عناصر پیشرفته / بهبود یافته که در دسترس کاربران سرویس رایگان آنها نیست.

آی تی’مهم است که توجه داشته باشید برنامه های Weebly Pro و Weebly Business شامل کلیه ویژگی های رایگان تحت خدمات رایگان آنهاست, بنابراین اگر با Weebly ثبت نام کردید’بسته های حق بیمه ، ویژگی های بیشتری را دریافت خواهید کرد ، و ویژگی های بهتری نیز خواهید یافت.

(این مقاله را بخوانید تا تفصیل تفسیر و نظر ما در مورد Weebly را ببینید’قیمت گذاری)

اگر یک شغل ، عکاس یا هر کسی هستید که به دنبال ساختن یک وب سایت حرفه ای هستید ، Weebly Pro و Starter می توانند برای شما بسیار مفید باشند. من توضیح خواهم داد که چرا در این مقاله.

قبل از اینکه نظر خود را در مورد اینکه آیا Weebly است به شما بگویم’بگذارید برنامه های حق بیمه ارزش آن را داشته باشند’نگاهی به ویژگی های Pro که هنگام ثبت نام می گیرید ، می اندازیم.

ما در مورد جزئیات بیشتر از جمله آنچه آنها هستند ، و اینکه چگونه آنها می توانند به شما سود کنند ، خواهیم پرداخت:

قیمت گذاری بررسی weeblyبرای دیدن Weebly کلیک کنید’برنامه های قیمت گذاری با جزئیات

ویژگی های حق بیمه Weebly

1) جستجوی سایت

عنصر جستجوی سایت ، اخیراً علاوه بر خانواده عناصر Weebly است و مورد بسیار مفیدی است. توجه داشته باشید که این ابزار فقط در دسترس کاربران Weebly Pro است. این اجازه می دهد تا بازدید کنندگان شما به سرعت و به راحتی اطلاعات مرتبط و مفید را در وب سایت خود پیدا کنند.

جعبه جستجوی سایت weebly pro

weebly برای جستجوی سایت این عنصر را می توانید درست مانند چگونگی وارد کردن عناصر به وب سایت Weebly خود وارد کنید. فقط کافی است آن را از نوار ابزار عنصر در بالا بکشید و به هر ناحیه ای از کشیدن و رها کردن (مانند در ناحیه اصلی بدن یا در ناحیه پایین صفحه) بکشید..

یکی دیگر از ویژگی های مرتب این است که می توانید نتایج جستجو را کنترل کنید ، بنابراین اگر اهدا نکردید’می خواهید صفحه خاصی نمایش داده شود ، می توانید با رفتن به صفحه تنظیمات آن را مخفی کنید و روی آن کلیک کنید “این صفحه را از موتور جستجو مخفی کنید”.

این یک ابزار خوب برای داشتن خصوصاً اگر یک وب سایت تجاری هستید یا وب سایتی دارید که اطلاعات و ویژگی های زیادی در اختیار شما باشد ، مناسب است. این کار زندگی را برای بازدید کنندگان شما بسیار آسان تر می کند و می تواند تجارت بیشتری را برای شما به ارمغان آورد.

2) نمایش اسلاید های هدر

این ویژگی Weebly Pro می تواند وب سایت شما را بسیار تعاملی و حرفه ای تر کند.

به طور معمول ، اگر از Weebly استفاده می کنید’خدمات رایگان ، شما فقط می توانید یک تصویر ثابت در بخش هدر وب سایت خود وارد کنید. با این حال ، اگر در Weebly Pro مشترک شوید ، می توانید کل منطقه هدر را به صورت نمایش به صورت اسلاید تبدیل کنید.

نمایش به صورت اسلاید سرصفحه weebly pro

همچنین می توانید نوشتن شرح تصاویر را در نمایش به صورت اسلاید هدر قرار دهید و آنها را به صفحات وب دیگر پیوند دهید. Weebly به شما امکان می دهد ویژگی های زیر را در نمایش پرده ای هدر پیکربندی کنید:

 • سبک انتقال (بین اسلایدها ، محو شدن ، موزائیک ، جلوه های کشویی یا برابر را انتخاب کنید)
 • تاخیر اسلاید – در اینجا شما کنترل می کنید که اسلایدهای شما به اسلایدهای بعدی چقدر سریع انتقال خواهند یافت
 • سبک پیمایش – می توانید پیکربندی کنید که چگونه بازدید کنندگان شما می توانند نمایش اسلایدها را با استفاده از فلش ، نقاط یا هر چیز دیگری کنترل کنند
 • ویرایش تصویر – می توانید از Weebly استفاده کنید’s ویرایشگر ImagePerfect برای ویرایش تصاویری که در نمایش به صورت اسلاید درج می کنید. می توانید انواع عکس ها را برش داده ، چرخانده یا اضافه کنید.

گزینه های نمایش اسلاید سرصفحه weebly pro

این ویژگی Pro به ویژه در صورت داشتن محصولاتی که می خواهید ویترین کنید ، اگر عکاس هستید ، مفید است یا پیامهای متفاوتی دارید که می خواهید به بازدید کنندگان خود ارائه دهید.

3) پخش کننده فیلم HD

اگر ویدیوهایی برای نمایش دارید و می خواهید وب سایت شما حرفه ای بماند و احساس کیفیت بالایی را نشان دهد ، عنصر فیلم HD ضروری است (فقط در دسترس کاربران Weebly Pro است).

اگر از Weebly استفاده می کنید’خدمات رایگان ، می توانید فیلم های YouTube را در وب سایت خود وارد کنید. با این حال ، پخش کننده ویدیو بعنوان YouTube علامت گذاری می شود و ممکن است برخی از شما گزینه ای را برای پخش حرفه ای وب سایت خود داشته باشید تا وب سایت شما را حرفه ای نگه دارد.

Weebly’عنصر پخش کننده ویدیوی HD به شما امکان می دهد تا یک پخش کننده ویدیوی بدون علامت HD را در وب سایت خود وارد کنید. weebly hd player video این برنامه از M4V ، MPG ، MOV ، WMV و سایر فرمت های ویدیویی استاندارد دیگر پشتیبانی می کند و تا آنجا که می خواهید هر فیلم زیر 1 گیگابایت اندازه فیلم ها را به دلخواه بارگذاری کنید..

می توانید پخش کننده ویدیو را طوری تنظیم کنید که پخش کامل HD را در مرورگرهای دسک تاپ ، موبایل و iPad فراهم کند.

4) ناحیه بالا و پایین صفحه قابل تنظیم & حذف پیوند پاورقی Weebly

اگر به وب سایت Weebly Pro ارتقا دهید ، می توانید اطلاعات خود را در قسمت پاورقی وب سایت Weebly خود وارد کنید ، از جمله حذف لینک Weebly footer که برای همه وب سایت های سرویس رایگان وجود دارد (در صورت استفاده از Weebly Pro)..

weebly footer pro در قسمت پاورقی ، به سادگی هر عنصر Weebly را در پاورقی بکشید و رها کنید. رایج ترین موارد درج شده شامل فرم های تماس ، نمادهای رسانه اجتماعی است, “درباره ما” اطلاعات یا حتی نقشه مکان.

برخی دیگر از کاربران Weebly همچنین دوست دارند پیوندهای مهمی را نیز درج کنند که بسیار مؤثر است ، بنابراین می توانید در صورت تمایل می توانید بازدید کنندگان خود را به قسمت های مهم وب سایت خود یا حتی به وب سایت های دیگر خود هدایت کنید..

حذف لینک Weebly footer از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به خصوص اگر وب سایت تجاری دارید ، یا می خواهید وب سایت شما حرفه ای تر به نظر برسد. اعلان شده ، پیوند پاورقی نیست’بزرگ یا خیلی برجسته ، اما همین’هنوز هم حرفه ای تر است تا بتوانید از شر آن خلاص شوید.

5) پشتیبانی حق بیمه Weebly

با توجه به تجربیات خودمان و از آنچه از بسیاری از کاربران Weebly می شنویم ، Weebly وقتی به آنها ایمیل می دهید به همه سؤالات پاسخ می دهد – این بسیار جذاب است.

اما اگر در یک برنامه Weebly Pro یا Business عضو شوید, Weebly ایمیل پشتیبانی شما را بالاتر از کاربران رایگان قرار می دهد تا زودتر به سوالات خود پاسخ دهید, خوب است به خصوص اگر شما تحت محدودیت زمانی هستید. این فقط منصفانه است زیرا شما یک کاربر حق بیمه پرداخت می کنید!!

6) صفحات محافظت شده با رمز عبور

پس از عضویت در Weebly Pro ، می توانید از صفحات وب یا کل وب سایت خود محافظت کنید. می توانید کدام صفحه وب خاص را که می خواهید از رمز عبور محافظت کنید کنترل کنید, با رفتن به صفحه کنترل صفحه تنظیمات.

Weebly Pro - رمز عبور سایت

این امر به ویژه در صورتی که می خواهید یک صفحه وب جدید ایجاد کنید مفید است (اگرچه می توانید صفحه وب را نیز تا زمانی که آماده باشد مخفی کنید) ، یا اگر فقط افراد محدود با رمز عبور خود را می خواهید برای دسترسی به آن صفحه خاص (در این حالت می توانید از BOTH استفاده کنید) استفاده کنید. حفاظت از رمز عبور و عملکردهای پنهان) ، بنابراین فقط کسانی که درباره صفحه اطلاعاتی دارند می توانند آن را پیدا کنند و می توانند با رمز ورود به آن دسترسی پیدا کنند.

نکته منفی این ویژگی این است که فقط می توانید یک کلمه عبور تنها برای کل سایت خود تنظیم کنید. بنابراین نمی توانید برای هر صفحه وب رمزعبورهای فردی داشته باشید.

خوب است که این ویژگی را در این ویژگی داشته باشید تا بتوانید کنترل اداری بیشتری به دست آورید. یک راه حل ساده استفاده از آن است “ویرایشگر” به گونه ای عمل کنید که بتوانید افراد دیگر را به ویرایش فقط صفحات بسیار خاص دعوت کنید. این امر به ویژه در صورتی که در یک محیط تیمی کار می کنید مفید است ، یا اگر پیمانکارانی را استخدام کرده اید تا به شما کمک کنند ، بسیار مفید است.

7) پخش کننده صوتی

اگر کاربر Weebly Pro هستید ، عنصر پخش کننده صوتی آنها به شما امکان می دهد تا به راحتی موسیقی ، پادکست ها یا سایر فایل های صوتی را مستقیماً به وب سایت خود اضافه کنید. فقط بکش & عنصر پخش کننده صوتی را در وب سایت خود ریخته و فایل های صوتی خود را با 1 کلیک بارگذاری کنید.

فقط توجه داشته باشید که Weebly’پخش کننده صوتی فقط می تواند پرونده های MP3 را بپذیرد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که فایل های موسیقی شما با فرمت فایل MP3 قبل از بارگذاری هستند.

8) فاویکون شخصی شما

اگر حساب Weebly Pro یا Weebly Business دارید ، می توانید Favicon را به وب سایت خود اضافه کنید. favicon یک نماد کوچک است که در کنار مرورگر شما ظاهر می شود’نوار آدرس یا برگه توضیحات.

حتی اگر این ممکن است به عنوان یک ویژگی کوچک به نظر برسد ، اما حرفه ای بودن زیادی را به وب سایت شما اضافه می کند ، زیرا تمام وب سایت های اصلی دارای این ویژگی هستند. اگر دوست ندارید ، کمی عجیب به نظر می رسد’یکی از آنها به عنوان بسیاری از مردم انتظار دارند که آن را به عنوان یک ویژگی استاندارد است.

9) آمار ترافیک گسترده

Weebly فقط 30 روز اطلاعات بازدید کنندگان از صفحه بازدید کنندگان را به صورت رایگان برای حساب های Weebly فراهم می کند. اگر برنامه های Weebly Pro یا Business را ارتقا دهید, همچنین می توانید اطلاعاتی مانند بیشترین صفحات را دریافت کنید ، عبارتهایی را که بازدید کنندگان خود برای یافتن وب سایت خود استفاده می کنند یا وب سایت هایی که بازدید کنندگان را به شما ارجاع می دهند ، دریافت خواهید کرد.

اگرچه این اطلاعات مفید است ، اما ما’از بسیاری از کاربران شنیده ام که ممکن است داده ها خیلی دقیق نباشد. بهتر است از Google Analytics برای ردیابی اطلاعات بازدید کنندگان استفاده کنید. Google Analytics رایگان و سریع تنظیم شده است و می تواند اطلاعات مهم زیادی در مورد نحوه استفاده بازدید کنندگان وب سایت شما از وب سایت شما ارائه دهد.

10) بارگذاری نامحدود

Weebly’حساب های رایگان حداکثر 500 مگابایت در فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند ، اما می توانید’فایلی را که اندازه آنها از 10 مگابایت بزرگتر است بارگیری کنید. این می تواند محدود کننده باشد به خصوص اگر فایل های ویدیویی ، صوتی ، اسنادی یا فایلهای بارگیری زیادی داشته باشید.

اگر در Weebly Pro مشترک شدید ، می توانید اندازه پرونده هایی را که حداکثر 250 مگابایت دارند بارگذاری کنید. حتی می توانید تا 1 گیگابایت فایل ویدیویی بارگذاری کنید.

اگر فیلم های بزرگتری را که می خواهید بارگذاری کنید ، مفید است یا اگر یک وب سایت تجاری هستید و یک سند یا جزوه بزرگ دارید که دوست دارید بازدید کنندگان شما آن را بارگیری کنند ، مفید است..

11) ایجاد عضویت

با برنامه Weebly Pro, می توانید حداکثر 20 نفر را به عضویت در سایت خود دعوت کنید.

شما می توانید صفحات خاصی را محدود کنید که فقط اعضای شما می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند. اگر می خواهید یک باشگاه خصوصی ایجاد کنید ، یا اینکه فقط می خواهید محتوای خاصی را از طرف مردم محدود کنید ، این بسیار مفید است.

Weebly Pro اعضای بررسی

Weebly’برنامه های متصل و رایگان نمی کند’این ویژگی را داشته باشید ، بنابراین برای دسترسی به عملکرد ایجاد عضویت ، حداقل باید برنامه Pro خود را ارتقا دهید.

آیا Weebly Pro یا Starter ارزش آن را دارد?

اگر یک شغل هستید یا می خواهید وب سایت خود را حرفه ای تر کنید و در کنار هم قرار بگیرید ، فکر می کنم ارتقا به Weebly’برنامه حق بیمه قطعاً ارزشش را دارد.

اگرچه همه ویژگی های حق بیمه به طور مساوی ایجاد نمی شوند (به این معنی که برخی از سایر موارد مفید هستند) ، فقط جستجوی سایت ، ناحیه بالا و پایین قابل تنظیم (از جمله حذف Weebly’لینک پاورقی) و نمایش اسلاید سرصفحه ویژگی های کلیدی هستند که می توانند برای شما بسیار با ارزش باشند.

فقط این 3 ویژگی Pro می توانند وب سایت شما را از یک آماتور به یک ویژگی بسیار حرفه ای ارتقا داده و تبدیل کنند. این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا تجربه ی بهتری را برای بازدید کنندگان شما فراهم می کند ، که احتمالاً آنها را ترغیب می کند تا در وب سایت خود طولانی تر بمانند و در صورت کار به طور بالقوه فروش خود را افزایش دهند..

هزینه برنامه های Weebly Paed چقدر هزینه دارد?

در حال حاضر ، به روزرسانی وب سایت Weebly به Pro خیلی گران نیست. Weebly همچنین در صورت ثبت نام در برنامه 1 ساله آنها و حتی تخفیف بیشتر طبق برنامه 2 ساله تخفیف بیشتری به شما ارائه می دهد – بنابراین قطعاً از این تخفیف ها استفاده کنید.

برنامه 2 ساله بهترین ارزش را به شما می دهد و اگر در مورد آن فکر کنید ، 9 دلار در ماه برای برنامه Weebly Pro فقط حدود 30 سنت در روز است.

این’بد نیست اگر آن را با هزینه های روزمره خود مقایسه کنید. بنابراین اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید ، تمام هزینه های زندگی و مشاغل در نظر گرفته شده ، ثبت نام به مدت 2 سال سرمایه ای سنگین نیست که وب سایت شما در مقابل بازدید کنندگان و مشتریان خود حرفه ای تر باشد..

Weebly’وعده: 30 روز ضمانت برگشت پول

طبق گفته وبلی’شرایط خدمات ، در صورت ثبت نام در حساب Weebly Pro یا Starter ، و اگر به هر دلیلی از خدمات آنها ناراضی هستید ، آنها دارای 30 روز ضمانت بازگشت پول هستند..

weebly طرفدار بازپرداخت را تضمین می کند

بنابراین واقعاً وجود ندارد’برای اجرای برنامه های حق بیمه Weebly خطری برای شما وجود دارد. آنها چنان اطمینان دارند که شما از خدمات آنها راضی خواهید بود که این خدمات را بدون هیچ گونه خطری برای شما به شما ارائه می دهند.

نتیجه گیری بررسی

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map