Weebly Review 2020 | 12 питань, які вам потрібно задати


Найкраще для

Найкраще для малого бізнесу


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Weebly – найкращий розробник веб-сайтів для сайтів малого бізнесу. Його редактор перетягування робить його простим у використанні, тоді як його великий спектр функцій та додатків означає, що ваш сайт зможе упакувати удар. Ви можете створити простий, стильний та функціональний сайт із Weebly, включаючи портфелі, бізнес-сайти, блоги або інтернет-магазини.

Які є 3 найкращих і мінуси Weebly?

Плюси

  • Найкращий розробник веб-сайтів для малого бізнесу з усіма основними інструментами, необхідними для створення чудового бізнес-сайту чи навіть інтернет-магазину.
  • Класні шаблони, що настроюються – все Weebly’Теми прості, стильні та мобільні, і ви навіть можете перемикатися між ними.
  • Дуже корисні SEO-путівники в Weebly’s центр допомоги та підтримки, поради щодо кодування, оптимізації ключових слів та поради щодо розширення вашого сайту’s рейтинг

Мінуси

  • Налаштування перетягування та перетягування обмежено – якщо ви не’Ви впевнені в коді (і почуваєте себе комфортно за допомогою редактора коду Weebly), ви можете виявити, що сильно засмучується його відсутність творчої свободи.
  • Немає можливості особистого відновлення, тож якщо ваш сайт переходить на вас’Ви повністю покладаєтесь на команду підтримки Weebly, яка відновить ваш сайт.
  • Немає опції ADI – Artifical Design Intelligence (ADI) – це те, коли розробник веб-сайтів використовує надану вами інформацію для автоматичного створення сайту для вас, економлячи ваш час. За допомогою Weebly ви повинні створити свій сайт вручну.

Огляд

Weebly це чудово доступний розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати чудовий сайт без необхідності писати єдиний рядок коду.

Його інструмент редагування перетягуванням і пускання полегшує роботу над створенням веб-присутності для вашого проекту, хобі чи малого бізнесу, навіть якщо ви’повторний початківець.

Weebly є зручним та інтуїтивно зрозумілим. Це’s досить потужний, щоб ви могли створити чудовий сайт, не знаючи взагалі жодного HTML-коду.

Але якщо ти є зручно з HTML або CSS, Weebly дає вам можливість їх використовувати. На відміну від свого конкурента, що розробляє веб-сайт Wix, Weebly має вбудований редактор коду, який дозволяє більш широко налаштовувати сайт.

Weebly’Особливості, універсальність та співвідношення ціни та якості отримали відмінні відгуки користувачів, включаючи власників малого бізнесу та підприємців.

Натисніть тут, щоб прочитати їхні історії успіху – ви можете їм надихнути.

В даний час Weebly працює понад 40 мільйонів веб-сайтів, що працює приблизно на 2% (і зростає) всіх веб-сайтів в Інтернеті. Читайте далі, щоб дізнатися, чому це’s так популярний, і щоб дізнатися, чи це’s правильний розробник веб-сайтів для вас.

Чи підходить саме вам?

Weebly чудово підходить для малого бізнесу, що робить його чудовим вибором для підприємців, стартап-компаній та невеликих інтернет-магазинів.”

Навіть якщо ви хочете створити персональний веб-сайт, онлайн-галерею фотографій або навіть сайт подій, Weebly є універсальним і надає різноманітний спектр шаблонів.

Є більш досконалі розробники веб-сайтів, але Weebly наздоганяє, вводячи вдосконалені функції та оновлені дизайни.

Все, що вона робить, покликане допомогти користувачам усіх рівнів кваліфікації швидко і безболісно будувати гарні та функціональні веб-сайти.

Тут, у експерта по розробнику веб-сайтів, у нас є щоденні люди, щоб перевірити Weebly, і ми отримали кілька дійсно позитивних відгуків. Ось’s лише кілька речей, які люди сказали:

“Екран редагування викладений досить непогано. Це’s хороший веб-будівельник на вступному рівні.”

“Додавати речі було досить просто, у вас був магазин додатків, в який було легко зайти, вам просто потрібно було набрати те, що ви хочете, і перетягнути його на свій сайт. Аналогічно з функціями, все було дуже просто: переміщення його на сторінку було перетягуванням, а потім редагування тексту було досить простим..”

Одна з наших улюблених речей про Weebly – це те, що дає вам можливість рости і вчитися. Ви можете редагувати свій сайт’s код, коли ви відчуєте себе досить впевнено – це робить його ідеальним інструментом, якщо ви хочете вивчити HTML.

Все це надає Weebly набагато ширшу привабливість, ніж спочатку може запропонувати його звичайний характер перетягування.

Як вже було сказано, ви навіть можете використовувати його для створення інтернет-магазину (тут’s наш детальний огляд електронної комерції Weebly). Але якщо у вас є великі амбіції щодо вашого магазину, ви’Буде краще зі спеціалістом із електронної комерції, таким як Shopify. Якщо ви хочете створити інтернет-магазин і хочете розглянути більше варіантів, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі платформи електронної комерції..

Weebly Перегляд відео

Грати

Легко користуватися?

“Створити веб-сайт за допомогою Weebly так само просто, як перетягування та перенесення елементів на сторінку. Ви можете бачити, як ваш веб-сайт формується перед вашими очима.”

Як ви можете знати, Weebly – це WYSIWYG (‘отримуєш те, що бачиш’) розробник веб-сайтів.

Це означає, що він дозволяє створювати весь веб-сайт, перетягуючи елементи (наприклад, фотографії, піктограми та меню) на сторінки на екрані, потім переміщуючи їх і змінюючи розмір, не торкаючись жодного коду..

Weebly переглянути простоту використанняДивіться, як ваш сайт формується перед очима, використовуючи Weebly’s WYSIWYG редактор

За допомогою інструментів WYSIWYG ви бачите в редакторі шаблонів те, що побачить ваш відвідувач після публікації свого веб-сайту. Там’s немає WordPress у режимі редагування між режимом редагування та режимом попереднього перегляду, щоб перевірити, як буде виглядати ваш сайт.

Тут, на експертах веб-розробників веб-сайтів, ми любимо розміщувати цих розробників веб-сайтів через їхні кроки. Одне з тестів, які ми робимо, як було сказано вище, – це щоденне народне тестування будівельників і бачити, як легко їх знайти.

Ми попросили їх скласти список завдань, виходячи зі своїх труднощів, і опитали їх після обговорення того, як вони його знайшли.

Незважаючи на свою інтуїтивну природу, Weebly насправді виявився досить важким у використанні порівняно зі своїми однолітками. Wix та SiteBuilder вийшли найпростішими продуктами для використання, коли Weebly відрізнявся середнім рівнем.

Огляд шаблонів Weebly – наскільки хороші теми Weebly?

“Weebly був зайнятий випуском нових стильних дизайнів, які можна використовувати для створення професійних веб-сайтів.”

Ми, як правило, мали репутацію посередніх шаблонів, і користувачі регулярно вручали компанію, щоб поліпшити якість її дизайну..

Врешті Weebly отримав повідомлення. Це’s прибирає свої теми та створює більше та кращі проекти для своєї Галереї тем.

плачевно переглянути теми для веб-сайтівWeebly наполегливо працює над вдосконаленням дизайну – як і ви’Побачу з Галереї тем

Багато з Weebly’s новіші теми автоматично реагують на мобільні пристрої. Якщо ви вибрали одну з цих тем, можете бути впевнені, що ваш сайт буде виглядати чудово, незалежно від розміру екрана’s переглянуто на.

Ми’Детальніше про це ви знайдете в розділі про готовність до мобільних пристроїв нижче.

Weebly також дозволяє вам отримати доступ до вашого сайту’код одним натисканням кнопки за допомогою редактора HTML / CSS. Таким чином, у вас є можливість значно змінити свій веб-сайт’s дизайн (або найняти когось, хто вам допоможе). Це’s здорово, щоб мати цей вибір, якщо ви дійсно хочете індивідуальний дизайн.

Ви також можете розглянути можливість придбання теми Weebly, створеної незалежним дизайнером. Подивіться, наприклад, ринок шаблонів Mojo.

Ми все ще думаємо Weebly’Найбільший конкурент, Wix, має більш універсальні шаблони, але Weebly, здається, прагне наздогнати. Ми’Повідомляю про нові варіанти дизайну від Weebly – так що слідкуйте за новинами!

Weebly Mobile Review – чи буде ваш сайт чудово виглядати на телефонах та планшетах?

“Weebly автоматично забирає ваш веб-сайт, створює його мобільну версію та надає попередній перегляд.”

Як було сказано вище, Weebly’Найновіші теми дизайну автоматично реагують на мобільні пристрої.

Це означає, що ваш дизайн підлаштовується сам, щоб відповідати вашим глядачам’ мобільні сенсорні екрани. Ви дон’більше нічого не потрібно робити, але ви можете переглянути попередній перегляд вашого веб-сайту на телефонах та планшетах за допомогою мобільного редактора.

У Weebly все ще є кілька старих тем, які не є’t мобільний адаптивний, але це не так’t означає, що вони виграли’t працювати над сенсорними екранами.

Якщо ви’я вирішив використовувати старішу тему, чи не так’t автоматично оптимізований для мобільних пристроїв, ви можете перемикатися між переглядами робочого столу та мобільного в редакторі, щоб перевірити, як виглядає ваш сайт і працює на різних пристроях.

Що б ви не додавали / видаляли з перегляду робочого столу чи мобільного, обидва будуть синхронізовані, так що ви не робите’не потрібно спочатку відредагувати версію для настільних ПК, а потім повторити ту саму зміну в мобільній версії (і навпаки).

Однак ви перемогли’не зможете створити унікальну мобільну версію свого веб-сайту Weebly. Можливість мати спеціальний, окремий редактор для мобільних пристроїв дозволить вам оптимізувати мобільний досвід без необхідності компромісу з робочим столом.

Чи можете ви додавати додаткові програми на свій сайт?

“Якщо ви хочете більш складні інструменти, Weebly’s Центр програм пропонує колекцію повністю інтегрованих інструментів інсталяції одним клацанням миші, які допоможуть вам розширити свій бізнес.”

Weebly’s редактор тем пропонує основні інструменти для додавання на ваш сайт, але якщо ви хочете більш складні інструменти, перегляньте Weebly App Center.

Хоча Weebly прагне зберегти свої інструменти легкими та мінімальними, він’s здорово мати можливість більш досконалих інструментів, які ви можете зафіксувати на своєму веб-сайті одним клацанням миші.

Чудовим прикладом того, як програми можуть покращити ваш веб-сайт Weebly, є інтеграція соціальних медіа – уТепер ви можете підключити месенджер Facebook до вашого веб-сайту, що дозволяє взаємодіяти зі своїми користувачами більш сучасним, ефективним способом!

ринок вечірнього огляду додаткового ринкуДодайте розширені інструменти для веб-сайтів одним натисканням кнопки миші з програми Weebly App

Додатки належать до численних категорій, таких як маркетинг, комунікації, електронна комерція та соціальна, а також більш загальні ‘інструменти’ (наприклад, таблиця цін, вкладки на гармошках, графіки команд тощо) – утиліти, що виходять за рамки основ, які надає Weebly).

Центр додатків оточує необхідний у використанні код або кодеки для додавання додаткових функцій на ваш сайт. Завдяки App Center усі інструменти автоматично повністю інтегруються з Weebly’s платформа. Щоб додати додаток на свій сайт, просто натисніть кнопку Додати.

Програми створені незалежними розробниками, весь бізнес яких спрямований на вдосконалення та обслуговування своїх інструментів. Деякі програми є безкоштовними, а деякі – платними.

Більшість платних додатків мають безкоштовні пробні періоди, тому ви можете дати їм пробний диск, не вимагаючи грошей.

Параметри членства

“Weebly дозволяє створити власний клуб членства, де ви маєте повний контроль над тим, хто може переглядати, які сторінки.”

Weebly’s шлюз членства – це акуратна додаткова функція. Якщо ви це ввімкнете, лише певні зареєстровані члени можуть отримати доступ до певних сторінок з обмеженим доступом, і ви маєте повний контроль над тим, хто що бачить.

Це особливо корисно для вас, якщо ви хочете створити курси для студентів; ділитися приватною інформацією лише з певними відвідувачами; створити якийсь приватний клуб або просто заблокувати певний вміст для широкої громадськості.

Для використання Weebly’s інструмент створення членства, ви повинні бути хоча б підписником програми Weebly Professional або Performance Performance (ми’Детальніше про цінові плани нижче).

плачевно переглянути членствоЗробіть свій сайт клубом, призначеним лише для користувачів, використовуючи Weebly’s інструмент створення членства

За замовчуванням на вашому сайті з’являється кнопка реєстрації’s панель меню. Якщо вам зручніше, ви можете створити спливаюче вікно, яке містить кнопку або посилання для відвідувачів, які натискають, або показати форму для заповнення..

Кожен раз, коли підписується новий член, ви’я отримаю повідомлення від Weebly.

Функція членства також дозволяє вам створювати групи членства, а потім контролювати доступ до певних сторінок. ви’також надано виділених членів’ сторінка входу з такими функціями, як скидання пароля.

Weebly так’не дозволяти вам стягувати користувачів з членства, але це є стороннє додаток, яке це робить. Платні учасники коштують від 9,97 доларів на місяць і дозволяють миттєво та надійно приймати платіж через PayPal для членів, які хочуть платити за, скажімо, доступ до онлайн-курсу на вашому веб-сайті Weebly.

Наскільки хороша допомога та підтримка Weebly?

“Weebly’s редактор досить простий, тому ви, мабуть, перемогли’Вам не потрібна стільки ж підтримки, скільки ви хотіли б із складнішими розробниками веб-сайтів – але це все одно надає підтримку електронної пошти та чату.”

Підтримка клієнтівНавчальні ресурсиWeebly Форум спільноти

Підтримка клієнтів

Weebly’s команда підтримки покращилися за останній рік, щоб допомогти обслуговувати зростаючу кількість користувачів. Це’s добре бачити, що це є пріоритетом для Weebly.

Ви можете дістатися до команди підтримки трьома різними способами: 1) квитки на підтримку (див. Знімок екрана нижче), 2) чат в реальному часі та 3) телефон. Білети на підтримку відповідають 24/7.

Якщо ви хочете отримати більше особистого досвіду, чат в прямому ефірі доступний з понеділка по п’ятницю, тихоокеанський стандартний час (6:00 – 18:00) та з суботи на неділю 8 ранку до 17:00 за тихоокеанським часом.

Огляд Weebly - Чат в прямому ефірі

Підтримка телефону доступна з усіма планами. Зателефонуйте 1-844-493-3259 з 6:00 до 18:00 PST. Команда підтримки майже повністю базується в США.

щоденно перегляньте підтримку телефону

Крім того, спробуйте опублікувати запитання на Weebly’s сторінка Facebook або зв’яжіться з командою через Twitter.

Weebly Навчальні ресурси

У Weebly також є Інтернет Weebly Support Center що в основному є керівництвом щодо використання сервісу для створення вашого веб-сайту.

щоденно перегляньте Інтернет-центр підтримки

У довідковому центрі є відео, якщо ви хочете дізнатися кілька додаткових порад та рекомендацій.

Форум спільноти

Ми роками згадували той факт, що Віблі не робив’у вас немає форуму спільноти, а його суперник Wix – зараз це’s до швидкості і переходить від сили до сили.

Тут ви можете знайти користувачів’ історії та інсайдерські поради, запитання та відповіді та спілкуватися з однодумцями, які мають ті самі проблеми та ідеї, як і ви.

Вечірній перегляд форуму спільноти

Weebly SEO огляд – яким чином буде розміщений ваш сайт Weebly в Google?

“Weebly чудово підходить для SEO (оптимізація пошукових систем) з корисними посібниками та порадами щодо всього, від оптимізації кодування до підтримки ключових слів.”

Ми’Ви бачили аргументи, що розробники веб-сайтів дуже погано працюють у рейтингах пошукових систем.

Однак це міф. У Google є тисячі веб-сайтів Weebly, які дійсно добре займають позиції на першій сторінці. Ми’створили веб-сайти Weebly, які посіли високі результати пошуку.

SEO – це планування, техніка та наполегливість, але це’s виходить за межі цього огляду. Дізнайтеся, які розробники веб-сайтів найкращі для SEO в нашому зручному посібнику тут.

Weebly дозволяє вам вставити всі основні функції SEO, наприклад редагування мета-назв та описів, налаштування URL-адрес та додавання тексту до альт-тексту до зображень.

Вони також пропонують спеціально розроблені SEO додатки, такі як Positionly (починаючи з $ 19,99 / місяць) та MarketGoo (безкоштовно), щоб допомогти вам далі.

Також майте на увазі, що навіть якщо ваш веб-сайт індексується пошуковими системами, це не відповідає’не гарантую’Ви отримаєте високий рейтинг в результатах пошуку.

Ви також можете ввімкнути Google Analytics для свого сайту, щоб почати відстежувати статистику відвідувачів. Ми використовуємо Google Analytics, щоб постійно контролювати дані нашого веб-сайту. Google – це найпопулярніший інструмент пошукової системи і, мабуть, найкращий у відстеженні даних, таких як кількість відвідувачів вашого веб-сайту, які частини вашого веб-сайту вони відвідують, і як довго вони знаходяться на вашому веб-сайті.

Weebly також пропонує власну інформаційну панель статистики веб-сайтів під назвою ‘Інформація’ який відстежує перегляди сторінок та унікальних відвідувачів за останні 30 днів.

Щодо перегляду статистикиПодивіться хто’відвідуємо ваш сайт і як вони потрапили, використовуючи Weebly’s приладова панель статистики

Weebly замінив свій старий інструмент аналітики на новий під назвою Insights, яка надає вам багато насиченої інформації, включаючи дані про трафік, продажі та маркетинг. Він також пропонує кращі способи сегментувати та порівнювати дані, щоб отримати найкращу інформацію про ваш веб-сайт’s виконання.

Користувачі Weebly Professional отримують трохи додаткової допомоги, наприклад інформацію про ваш сайт’s найбільш відвідуваних сторінок; пошукові терміни, які використовуються відвідувачами для виявлення вашого веб-сайту; і посилаються на сайти, які направляли ваших відвідувачів.

Ми рекомендуємо використовувати комбінацію Google Analytics і Weebly’s власне відстеження, щоб отримати якомога більше даних та аналізу.

Огляд хостингу в Weebly – які варіанти хостингу та експорту пропонують Weebly?

“Weebly піклується про всі ваші хостинг та технічні потреби – так ви можете зосередитись на створенні свого сайту.”

Weebly розміщує ваш сайт для вас, навіть якщо ви’знову на безкоштовному плані, тому вам не доведеться платити за хостинг окремо.

Він керує усім процесом для вас, тому ви можете зосередитись на створенні свого веб-сайту та зосередженні увагу на інших важливіших речах (таких як життя!)

Weebly також піклується про всі технічне обслуговування та вдосконалення безпеки, щоб забезпечити безперебійність роботи вашого веб-сайту’t не стають здобиччю хакерам.

Один з Weebly’Найбільші переваги перед іншими розробниками веб-сайтів – це те, що він дозволяє завантажувати весь веб-сайт у вигляді архіву ZIP. Потім ви можете імпортувати його іншому хосту чи розробнику веб-сайтів або подати веб-дизайнеру, щоб він працював.

Вечірний перегляд резервного експортуЗавантажте ZIP-файл свого веб-сайту Weebly’s код для резервного копіювання – або редагування в іншому місці

Weebly Ціновий огляд – це Weebly Преміум план вартий інвестицій?

“Weebly дозволяє легко створювати всі види веб-сайтів без використання коду – таким чином, це потенційно економить тисячі при наймі дизайнера. А його найдешевший план – абсолютно безкоштовно.”

Це не так’не коштують копійки на створення веб-сайту за допомогою Weebly. Безкоштовний план дозволяє створювати та публікувати стільки сайтів, скільки вам потрібно, і надає безліч основних інструментів, необхідних вам без зайвих витрат.

Немає жодних термінів і термінів придатності для побоювання – ваші безкоштовні веб-сайти будуть працювати і працювати, поки Weebly буде навколо.

Тож чи варто платити за оновлення до преміального плану? Абсолютно.

Підписка в розмірі 6 доларів або більше на місяць отримує платний план (персональний, професійний або продуктивний), який купує доступ до Weebly’s повний набір інструментів для створення веб-сайтів та премійна підтримка.

Weebly’s Особисті, професійні та ефективні плани коштують 6, 12 та 26 дол. США на місяць відповідно, якщо ви платите щорічно за однорічним планом.

Вони’в середньому це досить дешево в порівнянні з рештою ринку, і це одна з причин, чому він отримав такий хороший показник співвідношення ціни та якості за результатами нашого дослідження.

Ось’s що ви отримуєте під кожен план:

Цінові ціниНатисніть, щоб побачити Weebly’s детально планування планів

Як згадувалося, це ціни, які ви платите, якщо підписуєтесь на повний рік. Якщо ви’буду платити місяць за місяцем, ціна трохи піднімається. Weebly також пропонує піврічні та дворічні варіанти.

Ви можете заощадити десь від 11% до 50%, залежно від того, на який план ви підписалися та тривалість підписки. Чим довше ви здійснюєте, тим крутіше знижка:

Плани щодо ціноутворення за 1 тиждень ($ / місяць) 1-річний ($ / місяць) заощадження (%)Особисті

Професійні

Продуктивність

$ 96 доларів33%
$ 1612 доларів25%
29 доларів$ 2610%

Як бачите, там’s багато чого можна отримати від виконання річного плану!

Плани Професійні та Ефективні орієнтовані на користувачів, які хочуть створити всеосяжний інтернет-магазин та провести розширені маркетингові кампанії. Ознайомтеся з нашим оглядом електронної комерції Weebly, щоб дізнатися, як вона відповідає рівню конкурентів із електронної комерції.

Це’s також варто пам’ятати, що зовнішні домени не можуть бути підключені до Weebly’s Безкоштовний план. За це ти’доведеться заплатити за Особистий план. Якщо ви хочете зробити безкоштовну рекламу на своєму веб-сайті, ви’Доведеться оновити до Weebly’s Професійний план.

Weebly Review Summary – Це, напевно, правильний розробник веб-сайтів для вас?

Ми вважаємо, що наш огляд Weebly корисний?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me