Weebly Under میکروسکوپ

شانس هستی’احتمالاً درباره وبیلی شنیده اید ، به ویژه پس از آن که صدها میلیون نفر در اوایل سال جاری توسط اسکوئر به دست آوردند… در اینجا ، ما نگاهی به این می اندازیم که وبلی چیست ، چگونه کار می کند و چه چیزهایی است’s از زمان خرید Square آن را تغییر داد. شما’همچنین می توانید پیوندهای مفیدی برای مقالات عمیق ما پیدا کنید که می توانید اطلاعات دقیق تری کسب کنید بنابراین در ادامه بخوانید تا بدانید که وبلی در مورد چیست…


وبیلی چیست?

Weebly یک وب سایت سازنده آنلاین است که با استفاده از ابزار ویرایش کشیدن و رها کردن ، ایجاد وب سایت را آسان و بدون دردسر می کند..

Weebly به شما امکان می دهد با لمس نوک انگشتان خود یک وب سایت حرفه ای ایجاد کنید. شما نمی’لازم است بدانید که چگونه می توانید کد گذاری کنید یا یک متخصص طراحی وب باشید. به همین دلیل ، Weebly بسیار محبوب است. بیش از 45 میلیون نفر در سراسر جهان وب سایتهایی با Weebly ایجاد کرده اند ، و بیش از 325 میلیون کاربران هر ماه از این سایت ها بازدید می کنند!

نمونه ای از یکی از این وب سایت های Weebly را در زیر مشاهده می کنید:

مثال وب سایت weeblyاین فروشگاه آنلاین جواهرات حرفه ای با نام Whistle + Bango نامگذاری شده و با استفاده از سازنده وب سایت Weebly ایجاد شده است – برای مشاهده سایت کامل روی تصویر کلیک کنید.

تاریخچه وبلی

وبیلی که در سان فرانسیسکو مستقر است ، در سال 2007 توسط سه دانشجوی کالج تاسیس شد: دیوید روسنکو ، دن والتری و کریس فنینی. این دوستان دیدند که چگونه همسالانشان در تلاش هستند تا کار خود را بصورت آنلاین انجام دهند ، بنابراین آنها می خواستند یک وب سایت سازنده طراحی کنند که به همه افراد امکان ایجاد وب سایت خود را به راحتی و بدون شکسته شدن بانک بدهند.

با گذشت سالها ، Weebly همچنان به طور مرتب به روزرسانی ها و ویژگی های جدیدی را منتشر می کند تا کاربران خود را راضی نگه دارد. به عنوان مثال آنها ادغام فیس بوک مسنجر را در وب سایت شما امکان پذیر کرده اند تا بتوانید به راحتی و مستقیم با مشتریان گپ بزنید و ماشین حساب مالیاتی اتوماتیک آنها را به روز کنید تا فروش از طریق وب سایت شما ساده تر و مطمئن تر شود..

در آوریل 2018 Weebly با هزینه 365 میلیون دلار توسط اسکوئر خریداری شد. Square شرکتی است که پذیرش پرداخت کارت را برای فروشندگان آسان کرده و از آنالیز برای پیگیری مشاغل خود استفاده می کند. مانند Weebly ، Square دارای اشتیاق جدی برای کمک به کارآفرینان در ساخت و رشد است.

اکتساب به معنای تمرکز تجارت الکترونیک قوی تر و جامع تر است که در وبی قابل مشاهده است’نسخه اخیر برنامه جدید و بهبود یافته موبایل خود. این آخرین به روزرسانی با هدف ایجاد سهولت در مدیریت وب سایت های خود در هر کجا که باشد از هر دستگاهی برای صاحبان مشاغل آسان شده است چنین ویژگی هایی شامل چاپ برچسب های حمل و نقل به طور مستقیم از برنامه یا ایجاد کوپن های مارک شده از تلفن شما است.

از زمان آغاز فعالیت در سال 2007 ، Weebly به یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت تبدیل شد. امروز آن را قدرت بیش از 40 میلیون وب سایت در سراسر جهان, کمک به مشاغل و افراد برای دستیابی به مخاطبان جهانی بدون نیاز به مهارت های پیشرفته فناوری یا بودجه بزرگ.

Weebly چگونه کار می کند?

Weebly سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن است. شما به سادگی یک ویژگی یا عنصر مورد نظر خود را در صفحه خود انتخاب می کنید (مثلاً تصاویر ، جعبه متن) ، آن را به جایی که می خواهید بکشید و آن را رها کنید!

برای ایجاد یک وب سایت ، شما فقط باید یک الگوی مورد نظر خود را از یک کتابخانه با بیش از 50 مورد انتخاب و تنظیم کنید’این کار را انجام داده اید ، روی انتشار و آن کلیک کنید’برای یافتن افراد آنلاین می شوید.

برخی از Weebly’محبوب ترین ویژگی ها شامل توابع تجارت الکترونیکی آن است که به شما امکان می دهد پرداخت ها را بپذیرید و موجودی را از طریق سایت خود پیگیری کنید. Weebly همچنین به شما امکان می دهد گزینه های طراحی بسیار جذاب زیادی داشته باشید ، مانند فیلم برای پس زمینه و ایجاد هدر های سفارشی ، به علاوه گزینه ویرایش سایت خود از هر دستگاهی با Weebly.’برنامه های تلفن همراه.

دیدن در بررسی عمیق Weebly ما برای یک نگاه دقیق تر به Weebly’ویژگی ها ، قالب ها ، پاسخگویی به موبایل و موارد دیگر.

وبیلی چقدر شارژ می کند؟ Weebly یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، بنابراین جواب هیچ چیز نیست! اما اگر می خواهید ویژگی های حرفه ای مانند توانایی فروش از طریق سایت خود داشته باشید ، شما’باید به روز رسانی کنید Weebly’برنامه های قیمت پرداخت شده از همین ابتدا شروع می شود 8 دلار در ماه, و در قابلیت مقیاس پذیری و عملکرد آنها متفاوت است. بررسی قیمت گذاری Weebly ما را بخوانید برای یک نگاه دقیق تر در مورد کدام یک از Weebly’برنامه های قیمت برای شما مناسب است.

Weebly For Who?

Weebly با صاحبان مشاغل و کارآفرینان برای اولین بار در ذهن ایجاد شد, بنابراین تمام قالب های آن طراحی حرفه ای دارند. این قالب ها مخاطبان گسترده ای را پوشش می دهند ، از جمله:

 • وبلاگ نویسان
 • عکاسان
 • مشاغل ، مانند رستوران ها ، امور مالی ، فناوری ، بهداشت ، حیات وحش ، مسافرت و رویدادها
 • فروشگاه های آنلاین ، مانند ورزش ، پوشاک ، قهوه ، فضای داخلی و بهداشت & تندرستی

Weebly برای هر کس و بدون هیچ تجربه فنی که می خواهد وب سایت ایجاد کند ، مناسب است ، اما مناسب است’همچنین اگر کمی از کد می دانید انتخاب خوبی است زیرا برنامه های آن برای تمام سطوح مهارت تهیه می شود.

اگر می خواهید فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید, بررسی تجارت الکترونیک Weebly ما را بخوانید برای یک نگاه عمیق تر به Weebly’ویژگی های تجارت الکترونیک ، یا اینکه چگونه در مقابل سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیک می ایستد ، نگاهی به قطعه ما بیندازید بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک.

آیا Weebly را توصیه می کنیم؟?

Weebly را برای اوراق بهادار ، صاحبان مشاغل برای اولین بار و کارآفرینانی که نمی خواهند توصیه می کنیم’با مسائل فنی اعتماد به نفس داشته باشید.

این امر به این دلیل است که دارای طیف گسترده ای از ویژگی های عالی برای مقیاس بندی وب سایت شما است ، همچنین دارای طیف گسترده ای از برنامه ها برای انتخاب است. افزودن برنامه ها و کارکردهای اضافی به این معنی است که می توانید سایت خود را تنها در چند مرحله ساده انجام دهید. این سهولت استفاده ، آن را برای مبتدیان و یا برای کسانی که می خواهند وب سایت خود را به سرعت بسازند ، بسیار عالی می کند ، اما همچنین برای کسانی که با تجربه تر هستند ، امکان کدگذاری را دارد..

Weebly با استفاده از راهنمایی ها و راهنماهای عالی سئو ، یک برنامه Starter با قیمت رقابتی و مقیاس پذیری چشمگیر ، گزینه ای عالی برای وب سایت های کوچک و تجاری است..

سؤالات متداول

Weebly چقدر هزینه دارد?

می توانید سایتی کاملاً رایگان در Weebly ایجاد کنید. اما برای یک سایت حرفه ای (به عنوان مثال بدون تبلیغات) یا امکان فروش آنلاین ، باید به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید. Weebly’برنامه ارزان قیمت ترین طرح استارت فقط با 8 دلار در ماه است. برای تفکیک کامل وبلی’برنامه های قیمت, بررسی قیمت گذاری Weebly ما را بخوانید.

آیا Weebly آزاد است?

بله ، می توانید وب سایت خود را کاملاً رایگان در Weebly ایجاد ، منتشر و ویرایش کنید! ویژگی های خاصی وجود دارد که قفل می شوند مگر اینکه شما ارتقاء دهید (به عنوان مثال پذیرش پرداخت) ، اما قیمت گذاری آنها کاملاً شفاف است و هیچ هزینه پنهانی برای خارج کردن شما وجود ندارد. اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید, بررسی وب تجارت الکترونیکی Weebly ما را بخوانید برای اطلاعات بیشتر.

چند وب سایت Weebly می توانم داشته باشم?

حداکثر 10 وب سایت Weebly را می توانید در یک حساب کاربری ایجاد کنید ، اما در صورت نیاز به تعداد بیشتری می توانید تا زمانی که تعداد وب سایت های مورد نیاز خود را داشته باشید ، حساب های اضافی ایجاد کنید. فقط توجه داشته باشید که اگر می خواهید دو سایت پریمیوم تجاری به عنوان مثال شما باشد’باید آنها را جداگانه پرداخت کنید: یک پرداخت هر دو آنها را پوشش نمی دهد.

چه تأثیری در بدست آوردن میدان وبیلی خواهد داشت?

از آنجا که Square از Weebly خریداری کرده است ، قبلاً تغییراتی رخ داده است که می توان در Weebly دید’آخرین به روزرسانی های تجارت الکترونیک و موارد دیگر احتمالاً طی ماه های آینده ظاهر می شوند. عمدتا ، این کسب و کار به معنای تمرکز قوی تر در تجارت است ، با هدف کمک به کارآفرینان و صاحبان مشاغل در کلیه کانالها – بصورت حضوری و از طریق برنامه ها و همچنین آنلاین.

آیا Weebly از سایر سازندگان بهتر است?

آره! Weebly یک وب سایت ساز محبوب و پیشرو در بازار است. آی تی’بهترین سازنده برای مشاغل کوچک و اوراق بهادار است, و دارای چندین ویژگی برای موفقیت سایت شما. در تحقیقات ما این کار بسیار خوب انجام شد و در رده های بعدی فقط به Wix رسید. آیا این’بهترین سازنده برای شما بستگی به نوع سایت شما دارد’دوباره ساختمان.

می توانید در نمودار مقایسه سازندگان وب سایت ما بدانید که Weebly با مارک های دیگر چگونه مقایسه می کند. یا بررسی های مقایسه ما را بررسی کنید! دریابید که کدام یک از سازندگان پیشرو برای شما بهترین گزینه است مقایسه دقیق Wix vs Weebly. یا در مورد جوانب مثبت ، منفی و تفاوت های مهم در بیشتر بدانید مقایسه Weebly vs WordPress ما برای اینکه بفهمید برای ساخت وب سایت خود کدام یک را انتخاب کنید. اگر شما’دوباره علاقه مند به فروش آنلاین هستید, مقاله ما را در مورد Weebly vs Shopify بخوانید برای پیدا کردن بهترین گزینه.

ما که هستیم?

در اینجا ، در وب سایت سازنده کارشناس ما معتقدیم که هر کس می تواند یک وب سایت ایجاد کند. به همین دلیل ما بررسیهای صادقانه ، مبتنی بر داده ها و متعادل سازندگان وب سایت را برای شما فراهم می کنیم تا به شما در تصمیم گیری در هنگام دریافت آنلاین بهترین تصمیم را بگیرید..

ما Weebly خودمان را آزمایش کردیم و تحقیقاتی را انجام دادیم تا اطلاعات آگاهانه و دقیقی را به خوانندگان خود ارائه دهیم – ما فهمیدیم Weebly با طیف وسیعی از ویژگیهای عالی خصوصاً برای سایتهای تجاری کوچک و نمونه کارها انتخابی محکم است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map