Weebly zem mikroskopa

Iespējams, ka jūs esat’Mēs droši vien esam dzirdējuši par Weebly, it īpaši pēc tam, kad Square tos šogad iegādājās simtiem miljonu vērtībā… Šeit mēs apskatīsim, kas ir Weebly, kā tas darbojas un kas’s mainījās kopš Square nopirka. Jūs’Jūs atradīsit arī noderīgas saites uz mūsu padziļinātajiem rakstiem, kur varat iegūt sīkāku informāciju. Tāpēc lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas ir Weebly…


Kas ir Weebly?

Weebly ir tiešsaistes vietņu veidotājs, kas izmanto vilkšanas un nomešanas rediģēšanas rīku, lai tīmekļa vietnes izveidošana būtu vienkārša un bez grūtībām.

Weebly ļauj jums izveidot profesionālu vietni, pieskaroties pirkstu galiņiem; jūs don’Nav jāzina, kā kodēt vai būt tīmekļa dizaina speciālistam. Tādēļ Weebly ir ārkārtīgi populārs. Vairāk nekā 45 miljoni cilvēku visā pasaulē ir izveidojuši tīmekļa vietnes ar Weebly un vairāk nekā 325 miljoni lietotāji apmeklē šīs vietnes katru mēnesi!

Zemāk varat redzēt vienas no šīm Weebly vietnēm piemēru:

tīmekļa vietnes piemērsŠis profesionālais tiešsaistes juvelierizstrādājumu veikals sauc Whistle + Bango un tika izveidots, izmantojot Weebly vietnes veidotāju – noklikšķiniet uz attēla, lai apskatītu visu vietni.

Weebly vēsture

Dzīvesvietu Sanfrancisko Weebly 2007. gadā dibināja trīs koledžas studenti: Deivids Rusenko, Dan Veltri un Chris Fanini. Šie draugi redzēja, kā viņu vienaudži cīnās par sava darba atrašanu tiešsaistē, tāpēc viņi vēlējās izveidot vietņu veidotāju, kas ļāva ikvienam viegli izveidot savu vietni un nesalaužot banku.

Gadu gaitā Weebly turpināja regulāri izlaist jaunus atjauninājumus un funkcijas, lai viņu lietotāji būtu priecīgi. Piemēram, viņi ļāva Facebook Messenger integrēt jūsu vietnē, lai jūs varētu ērti un tieši tērzēt ar klientiem, un atjaunināja viņu automātisko nodokļu kalkulatoru, lai padarītu pārdošanu caur jūsu vietni vienkāršāku un uzticamāku..

2018. gada aprīlī Square nopirka Weebly par kopējo summu 365 miljoni USD. Square ir uzņēmums, kas pārdevējiem ļauj ērti pieņemt karšu maksājumus un izmantot analītiku, lai sekotu savam biznesam. Tāpat kā Weebly, arī Square ir izteikta aizraušanās ar palīdzību uzņēmējiem veidot un augt.

Iegāde nozīmē spēcīgāku un visaptverošāku e-komercijas fokusu, kas redzams Weebly’Nesenā jaunās un uzlabotās mobilās lietotnes izlaišana. Šī jaunākā atjauninājuma mērķis ir atvieglot uzņēmumu īpašniekiem iespēju pārvaldīt savas vietnes, kur tās atrodas, no jebkuras ierīces. Šādas funkcijas ietver nosūtīšanas etiķešu drukāšanu tieši no lietotnes vai firmas kuponu izveidi no tālruņa.

Kopš darbības sākuma 2007. gadā Weebly ir kļuvis par vienu no populārākajiem vietņu veidotājiem. Šodien tā nodrošina vairāk nekā 40 miljonus vietņu visā pasaulē, palīdzēt uzņēmumiem un indivīdiem sasniegt globālu auditoriju, neprasot uzlabotas tehnoloģiju prasmes vai lielu budžetu.

Kā Weebly darbojas?

Weebly ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet. Jūs vienkārši atlasāt savā lapā vajadzīgo funkciju vai elementu (piemēram, attēlus, tekstlodziņus), velciet to uz vietu, kur vēlaties, un nometiet to!

Lai izveidotu vietni, jums vienkārši jāizvēlas un jāpielāgo jūsu izvēlēta veidne no bibliotēkas, kurā ir vairāk nekā 50. Kad esat’to izdarījāt, noklikšķiniet uz publicēt un tas’Cilvēki varēs atrast tiešsaistē.

Daži no Weebly’Pie populārākajām funkcijām pieder tās e-komercijas funkcijas, kas ļauj pieņemt maksājumus un izsekot krājumus caur jūsu vietni. Weebly arī ļauj jums izmantot dažas satriecošas dizaina iespējas, piemēram, izveidot fonu ar video un izveidot pielāgotas galvenes, kā arī iespēju rediģēt vietni no jebkuras ierīces, izmantojot Weebly’mobilās lietotnes.

Skat mūsu padziļinātais Weebly pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju par Weebly’funkcijas, veidnes, mobilā atsaucība un daudz kas cits.

Cik maksā Weebly? Weebly piedāvā bezmaksas plānu, tāpēc atbilde ir nekas! Bet, ja vēlaties profesionālas iespējas, piemēram, iespēju pārdot vietnē, jūs’Vajadzēs jaunināt. Weebly’Apmaksātie cenu plāni sākas tieši no plkst Mēnesī 8 USD, un atšķiras pēc mērogojamības un funkcionalitātes. Izlasiet mūsu Weebly cenu pārskatu lai iegūtu sīkāku pārskatu par kuru no Weebly’Cenu plāni ir vislabākie jums.

Kam domāts Weebly?

Weebly tika izveidots, ņemot vērā pirmreizējos uzņēmumu īpašniekus un uzņēmējus, tāpēc visām tās veidnēm ir profesionāls dizains. Šīs veidnes aptver plašu auditoriju, ieskaitot:

  • Emuāru autori
  • Fotogrāfi
  • Uzņēmumi, piemēram, restorāni, finanses, tehnoloģijas, veselība, savvaļas dzīvnieki, ceļojumi un pasākumi
  • Tiešsaistes veikali, piemēram, sports, apģērbs, kafija, interjers un veselība & labklājība

Weebly ir piemērots ikvienam, kam nav tehniskas pieredzes, kurš vēlas izveidot vietni, bet tā ir’Tā ir arī laba izvēle, ja zināt mazliet kodu, jo tā plāni ir piemēroti visiem prasmju līmeņiem.

Ja vēlaties izveidot savu tiešsaistes veikalu, izlasiet mūsu Weebly e-komercijas pārskatu dziļākai apskatīt Weebly’e-komercijas funkcijas vai lai redzētu, kā tā darbojas salīdzinājumā ar citām e-komercijas platformām, apskatiet mūsu darbu labākās e-komercijas platformas.

Vai mēs iesakām Weebly??

Mēs iesakām Weebly portfeļiem, pirmo uzņēmumu īpašniekiem un uzņēmējiem, kuri to neveic’t pārliecināti par tehniskām lietām.

Tas ir tāpēc, ka tam ir plašs funkciju klāsts, kas ir lieliski piemēroti jūsu vietnes mērogošanai, un tajā ir arī milzīgs lietotņu klāsts, no kuriem izvēlēties. Lietotņu un papildu funkciju pievienošana nozīmē, ka tikai dažās vienkāršās darbībās varat paplašināt vietnes iespējas. Šī lietošanas ērtība padara to par lielisku iesācējiem vai tiem, kas vēlas ātri izveidot savu vietni, taču tai ir arī iespēja kodēt tiem, kas ir pieredzējušāki.

Izmantojot lieliskās SEO uzvednes un ceļvežus, konkurētspējīgu cenu sākuma plānu un iespaidīgu mērogojamību, Weebly ir lieliska izvēle mazu uzņēmumu un portfeļu vietnēm..

BUJ

Cik maksā Weebly??

Vietni Weebly varat izveidot pilnīgi bez maksas. Bet profesionālai vietnei (piemēram, bez reklāmām) vai iespējai pārdot tiešsaistē, jums ir jājaunina uz apmaksātu plānu. Weebly’Lētākais cenu plāns ir Sākuma plāns tikai par USD 8 mēnesī. Par pilnīgu Weebly sadalījumu’s cenu plāni, izlasiet mūsu Weebly cenu pārskatu.

Vai Weebly var brīvi publicēt?

Jā, Weebly vietnē varat bez maksas izveidot, publicēt un rediģēt savu vietni! Ir dažas funkcijas, kas tiek bloķētas, ja vien jūs neveicat jaunināšanu (piemēram, nepieņemat maksājumus), taču to cenu noteikšana ir pilnīgi caurspīdīga un nav nekādu slēptu izmaksu, lai jūs piesaistītu. Ja vēlaties sākt tiešsaistes veikalu, izlasiet mūsu Weebly e-komercijas pārskatu lai iegūtu vairāk informācijas.

Cik Weebly vietņu man var būt?

Vienā kontā varat izveidot ne vairāk kā 10 Weebly vietnes, bet, ja jums nepieciešams vairāk, varat izveidot papildu kontus, līdz būs pieejams nepieciešamo vietņu skaits. Tikai ņemiet vērā: ja vēlaties, piemēram, divas biznesa premium vietnes, jūs’Par tiem būs jāmaksā atsevišķi: viens maksājums neaptver tos abus.

Kādu iespaidu iegūs Square iegādājošais Weebly?

Kopš Square izpirka Weebly, jau ir notikušas dažas izmaiņas, kuras var redzēt Weebly’jaunākie e-komercijas atjauninājumi, un nākamajos mēnešos, iespējams, parādīsies vēl citi. Galvenokārt iegāde nozīmē lielāku koncentrēšanos uz tirdzniecību ar mērķi palīdzēt uzņēmējiem un uzņēmumu īpašniekiem gūt panākumus visos kanālos – klātienē un caur lietotnēm, kā arī tiešsaistē.

Vai Weebly ir labāks par citiem celtniekiem?

Jā! Weebly ir populārs un vadošais vietņu veidotājs tirgū. Tā’s ir labākais mazo uzņēmumu un portfeļu veidotājs, un tai ir virkne funkciju, lai jūsu vietne gūtu panākumus. Mūsu pētījumā tas izdevās ārkārtīgi labi, otrajā vietā paliekot tikai Wix. Vienalga’Vislabākais celtnieks jums ir atkarīgs no tā, kāda veida vietni jūs izvēlaties’atjauno ēku.

Uzziniet, kā Weebly salīdzina ar citiem zīmoliem mūsu vietņu veidotāju salīdzināšanas tabulā. Vai arī apskatiet mūsu salīdzināšanas atsauksmes! Uzziniet, kurš no vadošajiem celtniekiem jums ir vislabākais mūsu padziļinātais Wix vs Weebly salīdzinājums. Vai arī uzziniet vairāk par plusiem, mīnusiem un nozīmīgām atšķirībām mūsu Weebly vs WordPress salīdzinājums lai uzzinātu, kuru izvēlaties izveidot savu vietni. Ja jūs’atkal interesē pārdošana tiešsaistē, izlasiet mūsu rakstu par Weebly vs Shopify lai atrastu labāko variantu.

Kas mēs esam?

Vietnes veidotāju ekspertā mēs uzskatām, ka ikviens var izveidot vietni. Tāpēc mēs sniedzam jums godīgus, uz datiem balstītus un līdzsvarotus vietņu veidotāju pārskatus, lai palīdzētu jums pieņemt vislabāko lēmumu, kļūstot tiešsaistē.

Mēs paši pārbaudījām Weebly un veica pētījumu, lai sniegtu informētu un precīzu informāciju mūsu lasītājiem – mēs atklājām, ka Weebly ir stabila izvēle ar virkni lielisku iespēju, it īpaši maziem uzņēmumiem un portfeļu vietnēm..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me