6 věcí, které potřebujete vědět o kódu Wix

kód wixWix Code je vzrušující nový produkt uvedený na trh společností Wix’Pomůžeme vám přizpůsobit váš web více než kdy předtím.


Zvědavý?

Čtěte dále a dozvíte se více o tomto vzrušujícím novém vývoji.

Při vytváření webu Wix jste někdy narazili na jeden z následujících scénářů…?

 • “Někteří tvůrci webových stránek potřebují, abych sestavil každou jednotlivou stránku produktu samostatně, znovu a znovu. Mám více než 50 produktů… SZO’Má na to čas??”
 • “Existuje způsob, jak automaticky shromažďovat komentáře nebo uživatelské recenze, které lidé opustili na mém webu? Jako kdybych to nemusel dělat ručně? To by trvalo věčně!”
 • “Přál jsem si, aby mi lidé mohli prostřednictvím svého webu poskytovat informace, které by byly automaticky shromažďovány, tříděny a spravovány – stejně jako v databázi. můžu’nedělejte to s žádnými tvůrci webových stránek a ne’Nechci si najmout kodér!”
 • “Potřebuji více než jednoduchý web s několika základními stránkami. Musím být schopen shromažďovat informace a mít pro mě uložená data. Všechny tvůrce webových stránek, které to umožňují, jsou velmi obtížně použitelné. Já’m vůbec není technické!”

Co kdybych ti řekl, že Wix’s vývoj nových produktů Kód Wix vám může pomoci dosáhnout výše uvedených – a více – aniž byste museli psát jediný řádek kódu?

Co kdybych vám také řekl, že kód Wix vám může pomoci ušetřit tři vaše nejcennější zdroje: Váš čas, vaše peníze a vaše úsilí!?

Wix kód byl speciálně vytvořen, aby pomohl netechnickým, nekódovaným webovým tvůrcům, jako jste ty a já, vytvářet weby, které bychom’Dříve to bylo možné bez nákladné pomoci specializovaného vývojáře.

Otevřením dveří do zcela nové arény budování webových stránek – dříve nedostupných uživatelům Wix, kteří byli možná zastrašeni něčím příliš technickým znějícím – Wix nám dává šanci opravdu tlačit naše webové stránky tak, aby byly nejlepší.

“Ale jak mi bude Wix kód prospívat??” Slyšel jsem, že se ptáš…

Pokud ano’jsem tak zvědavý, jak jsem měl zjistit, jak Wix Code zvýší všechny naše webové stránky, ať’je skok přímo dovnitř!

PŘEHLED PŘEHLED

Kliknutím na následující odkazy si můžete přečíst konkrétní sekce:

 1. Co je Wix kód?
 2. Proč Wix vyrobil Wix kód?
 3. Kód Wix: Mohu použít, i když mohu’t Kód?
 4. Co můžete udělat s Wixovým kódem?
 5. Jaký typ webových stránek bude užitečný kód?
 6. Náklady na kód Wix
 7. Závěr

1.Wix kód – co to je?

Nechat’je předem a získejte “technický” vysvětlení z cesty nejprve ze všeho.

Pro všechny účely a účely je Wix Code nový vývoj produktu od společnosti Wix, který přidává pokročilejší funkce do editoru Wix a umožňuje vám rychle a snadno vytvářet datově řízené aplikace připravené pro web..

Pokročilé funkce? Data řízena? Webové aplikace? Skvělý. Tento popis je opravdu užitečný pro netechnické jedince, jako jsem já a vy, hm?!

No, dovolte’věnujte chvilku pohledu pod kapotou a zjistěte, o čem vlastně je kód Wix.

V prosté angličtině, Kód Wix je vývoj od společnosti Wix, který vy’Budu se moci zapnout ve svém editoru. Umožňuje vám vytvářet a využívat obrovské databáze informací (text, obrázky atd.), Které se pak používají k automatickému naplnění vašeho webu stránkami a obsahem..

Představte si například, že provozujete gastronomii, kde prodáváte širokou škálu lahodných pochoutek, které lze objednat online. Ve svém obchodním plánu vás’Rozhodl jsem se, že by bylo velmi dobrým nápadem předvést na vašem webu chutné pochoutky, abyste přilákali více zákazníků, zvýšili prodej a zvýšili své příjmy.

Nyní můžete vytvořit stránku pro každý produkt, který prodáváte, sami, ale bude to časově náročné a velmi obtížné zajistit konzistenci designu na každé stránce – a pokud se něco stane’t konzistentní to může vypadat neprofesionální.

Tak co děláš?

Můžete použít kód Wix k vytvoření kolekce databází – v podstatě tabulky – naplněné zboží, které prodáváte, spolu se všemi dalšími relevantními informacemi, jako je cena, popis, fotografie atd..

Poté můžete v editoru Wix vytvořit webovou stránku, která bude fungovat jako šablona, ​​a poté sdělit databázi, aby pomocí této šablony vytvořila jedinečná webová stránka pro každý jednotlivý produkt, který prodáváte.

Obrázky budou na každé stránce na stejném místě. Názvy budou na stejném místě. Text na stránce bude na stejném místě. Vše o návrhu bude stejné – ale obsah a adresy URL nebudou.

To znamená, že jste vytvořili dobro, ví kolik webových stránek za zlomek času’Vzal jsem tě jinak.

A nejenže jste ušetřili absolutně velké množství času a úsilí, ale také vytvořili velké množství nových prodejních a provozních příležitostí na svém webu.…Chtěl’t, které vám pomohou významně růst vašeho podnikání?

Protože kód Wix vás zmocňuje k tvorbě všeho sami, nejlepší je, že vyhrál jsi’Nemusíte ani vyprázdnit své životní úspory, abyste si najali kódového gurua, který by vás mohl ještě více zmást. Jak ti to zní? Jistě mi zní docela dobře.

Nyní nemusíte skončit s používáním každé jednotlivé funkce Wix Code okamžitě, ale skutečnost, že budete brzy mít schopnost je použít, pokud je to potřeba – to’je vzrušující část.

Vyzkoušejte Wix Code Out Now

2.Proč Wix vytvořil Wix kód?

Ze všech tvůrců webových stránek jsem’Použil jsem v průběhu let, já’Vždy jsem byl ohromen Wixem’schopnost inovovat a přinášet myšlenky měnící hru na to, co by jinak mohlo být docela statickým trhem.

Moje oblíbená inovace Wix’s byl Wix ADI, svět’s prvním nástrojem pro tvorbu webových stránek využívající technologii Artificial Intelligence, což usnadnilo a usnadnilo vytváření webových stránek díky inteligenci webových stránek Wix, které navrhují AI.

Jsem však velmi v pokušení říci, že si myslím, že Wix Code by mohl být můj oblíbený vývoj produktů z Wix po dlouhé době…pokud ne někdy!

Už jen přemýšlení o všech možnostech, které nabízí Wix Code, dělá tuto vývojovou výzvu u Wix’s posláním pomoci vám vytvořit nejlepší možné webové stránky.

Pokud přemýšlíte o svých oblíbených návrzích webových stránek, většina z těchto stránek bude poháněna databázemi informací a alespoň částečně vytvořena s profesionálním vývojářem.’s nápověda – což znamenalo, že jsi nemohl’• v aktuálním editoru Wix vytvořit něco technického.

Ale s kódem Wix to upřímně připadá, že společnost Wix se snaží vědomě usilovat o to, aby svým uživatelům nabídla stejné prohlížení webových stránek, jaké mohou najít na vlastní webové stránce nebo na webové stránce vytvořené profesionálním návrhářem..

A nejlepší na tom je, že většina funkcí v kódu Wix nevyžaduje žádné technické ani kódovací znalosti.

To je důvod, proč společnost Wix vytvořila kód Wix – chtějí, aby weby vytvořené na webu Wix patřily mezi nejlepší weby na internetu a aby vyrovnaly podmínky hry, aby vám pomohly vytvořit je.. Wix kód opravdu nabídne schopnost ‘vytvářet bez omezení’.

3.Wix kód: Mohu použít, i když mohu’t Kód?

Tohle je asi ten bod, který se vás nejvíce týká – konec konců, s výhodami, které nabízí Wix kód, by bylo super frustrující, kdybyste nemohli’Nepoužívejte jej ke zlepšení svých webových stránek.

No, tam’není třeba se bát!

Typickým způsobem Wix byl kód Wix speciálně vyvinut pro netechnické lidi a nekódery (jako jsem já a možná i vy). Já’Dokonce jsem otestoval kód Wix, abyste viděli, co to je’vše kolem a mohu potvrdit, že je intuitivní použití, snadné vyzvednutí a hladce vklouzne do existujícího rozhraní Wix Editoru – což je velmi uklidňující.

Mnoho funkcí je založeno na databázových kolekcích, což je fantastický způsob vyjádření ‘tabulky informací’, které ručně zadáte do systému Wix Code. Tyto informace se pak používají ke generování všeho od vlastních formulářů po stovky podobných – ale odlišných – webových stránek. Je to opravdu tak snadné.

Pokud bych například provozoval web, který jsem používal k propagaci a prodeji své kresby, mohl bych vytvořit databázi se sloupci s názvem:

 • ‘Fotka z Painting’
 • ‘Název malby’
 • ‘Popis kresby’
 • ‘Použité materiály’
 • ‘Cena’

Poté bych do každého sloupce vložil příslušné informace, přičemž každý řádek bude jednat jako jediný výpis:

 • ‘Fotka z Painting’
 • ‘Slunečný den na pláži’
 • ‘Krajina scéna Malibu Lagoon malované za slunečného rána v srpnu’
 • ‘Olejové barvy a křídy’
 • ‘120,00 $’

Jakmile je kolekce databází kompletní a tabulka obsahuje všechny informace, které chci, mohu navrhnout stránku šablony v editoru Wix přesně stejným způsobem, jakým bych vytvořil jakoukoli jinou stránku. Já’d přidat obrazové pole pro umělecká díla a textová pole pro informace o uměleckých dílech a cenu atd.

Jakmile jsem s návrhem šablony spokojen, přetáhnu databázi do editoru, kde sedí na stránce jako malá ikona – na vašem webu neviditelná, ale v editoru viditelná.

Já’d pak musí ‘připojit’ moje databáze Sbírka informací o uměleckých dílech různých prvků na stránce. Tyto ‘spojení’ nebo ‘Odkazy’ nesou důležitou odpovědnost za to, že na webové stránce řeknou, jaké informace z kolekce databází je třeba použít k naplnění každého prvku na stránce:

 • Blok obrázku -> spojené se sloupcem A (‘Fotka z Painting’)
 • Textové pole 1 -> spojené se sloupcem B (‘Název malby’)
 • Textové pole 2 -> spojené se sloupcem C (‘Popis kresby’)
 • Textové pole 3 -> spojené se sloupcem D (‘Použité materiály’)
 • Textové pole 4 -> spojené se sloupcem E (‘Cena’)

Počet řádků, které máte v tabulce kolekce databází, určí, kolik jedinečných webových stránek se vygeneruje, jakmile se nacházíte’jste spokojeni s tím, jak všechno vypadá.

Že’s vpravo – vyplníte jednu tabulku a navrhnete jednu šablonu webové stránky a poté kód Wix vytvoří jedinečnou webovou stránku pro každý jednotlivý řádek v tabulce.

Je to opravdu tak bezbolestné a snadné.

To znamená, že každý produkt bude mít svou vlastní jedinečnou webovou stránku obsahující informace, které jsme zadali do databázové tabulky. Každá z těchto stránek bude mít jedinečný obsah a jedinečnou adresu URL, ale kromě obsahu bude vypadat téměř stejně – tyto dynamické šablony vám ušetří obrovské množství času, který můžete strávit zlepšováním svých stránek jinými způsoby nebo věnováním vaší firmě.

jestli ty’stále ne 100% přesvědčen a cítím trochu obavy o technické stránce věcí, pak mohu také potvrdit, že Wix vyvíjí širokou škálu podpůrných materiálů, které vám pomohou zmírnit vaše starosti a dostat vás do rychlosti.

Tato podpůrná literatura obsahuje:

 • Vyhrazené fórum podpory Wix Code
 • Rozsáhlé průvodce a návody jak na to
 • Videa YouTube zkoumající, jak používat funkce
 • Kolekce ukázkových příkladů kódu Wix, se kterými můžete experimentovat a hrát si

Že’je tady hodně pomoci a podpory! Vím, že to určitě pomohlo zmírnit mě po mém prvním pohledu na Wix Code a já’m určitě’Pomůžete také zmírnit všechny vaše obavy.

Ať už můžete kódovat nebo ne, kód Wix je nic, čeho by se mělo bát. To’Byl vyvinut, aby vám pomohl vytvořit větší a lepší web bez jakýchkoli potíží. Přál bych si, aby to bylo jen tehdy, když jsem začal používat webové tvůrce před všemi lety!

Získejte kód Wix pro svůj web nyní
příklady kódu wixKód Wix vám pomůže vytvořit vlastní interakce, díky nimž bude váš web profesionálnější a uživatelé budou déle prohlížet.

4.Co můžete udělat s Wix kódem?

Věř mi, já’m velmi v pokušení říct ‘co může’nemáte co dělat s Wix kódem?!’ – ale já ne’Nemyslím si, že by to udělal produkt nebo Wix nějakou spravedlnost vůbec.

Jak jsem diskutoval ve výše uvedených příkladech, díky “bez kódu” kódovací schopnosti Wix Code má široké využití – mnoho z nich jsem ještě neměl’Dokonce jsem se ještě vyzkoušel. Takže spíše než já, projíždím kolem vás jiný scénář, nechte’Místo toho se rychle podívejte na klíčové vlastnosti Wix Code a co znamenají pro vaše podnikání.

Pomocí kódu Wix budete moci používat například:

Kolekce databází

V prosté angličtině je kolekce databází tabulkou, která obsahuje informace a média včetně obrázků a textu, které může platforma Wix použít ke generování obsahu na vašem webu..

Kolekce databází je základním kamenem vašeho zážitku s kódem Wix a vy’Když použijete jednu tabulku k vytvoření automaticky generovaného indexu s vytáhnutými doporučenými stránkami nebo produkty, které odkazují na automaticky vytvořené stránky pro každou z nich, rychle zjistím, jak jsou užitečné..

kolekce databáze kódů wixTabulky kolekce databází se snadno vyplňují a pomocí několika kliknutí vám mohou pomoci vytvořit stovky jedinečných webových stránek.

Dynamické šablony stránek

Stejně jako v příkladech dále na stránce, dynamické šablony stránek vám ušetří obrovské množství času a úsilí do budoucna.

Po vytvoření tabulky databáze kolekce můžete vytvořit jednu webovou stránku v editoru Wix, propojit každou část s příslušným sloupcem v tabulce kolekce databází a nechat Wix vytvořit stránku pro každý řádek v tabulce. Každá z nich vychází ze stejné šablony, ale přitahuje jedinečný obsah.

To’Je to vývoj měnící hru a bude hodně tvůrců webových stránek velmi spokojených!

dynamické stránky wix kóduProměňte prázdnou šablonu stránky na bohatou a poutavou stránku, pomocí které můžete rychle zvýraznit svůj nejlepší obsah nebo produkty.

Vlastní formuláře pro zadávání uživatelů

Chtěli jste někdy shromažďovat informace od vašich uživatelů, jako jsou recenze nebo zpětná vazba, nebo možná od vás’Chtěl jsem, aby ti něco podali, například obsah pro galerii nebo soutěž?

Wix Code usnadňuje shromažďování těchto informací. To’je stejný princip jako generování obsahu na stránce nebo dynamických stránek šablony, s výjimkou této instance’Vytvořím prázdnou sbírku databází a poté v editoru’Pokud vytvoříte prázdný formulář, propojte textová pole s příslušnými prázdnými sloupci v tabulce, nastavte režim na ‘napsat’ namísto ‘číst’ a voila, vaši uživatelé nyní mohou psát do těchto prázdných textových polí!

Po kliknutí na tlačítko se jejich odpovědi automaticky přidají do prázdné tabulky. Super snadné shromažďování informací a dat, které vylepšuje vaše postřehy a pomáhá zákazníkům udržovat radost.

vlastní formulář wix kóduVytváření vlastních formulářů je skvělý způsob, jak získat více informací od uživatelů, které můžete použít ke zlepšení svých webových stránek

Vlastní interakce

Kód Wix také umožňuje přidat na své webové stránky jednoduchý javascript (což je počítačový jazyk používaný k vytváření akcí na webové stránce) a přidat vlastní chování stránky, což je způsob, jakým vaše webové stránky reagují, když jej uživatelé používají..

To znamená, že byste mohli přidat malou animaci, která uživatelům zajistí zájem o načtení stránky, nebo byste mohli nastavit různé akce v závislosti na tom, jak lidé odpoví na váš formulář’udělal jsem.

Možná budete chtít předvést fotografie stejného místa z různých úhlů a spíše než prezentaci nebo galerii, kterou chcete použít něco trochu chytřejšího a dynamičtějšího – s Wix kódem byste mohli vytvořit tlačítko, které po kliknutí změní fotografii na stránce na další v řadě.

To pomáhá uživatelům učinit váš web interaktivnějším a poutavějším.

API

A…P .. co ?! Vy’správně, pomohlo by to, kdybyste věděli, co je API! Správně, API – nebo ‘Rozhraní aplikačního programu’ – je typ javascriptu, který říká různým softwarům, jak by měly vzájemně spolupracovat.

To znamená, že budete moci hladce integrovat mnohem více 3. pluginů – jako je Facebook nebo Vimeo nebo libovolný počet dalších – do svých webových stránek..

Abych byl upřímný, tato integrační funkce API je technicky technicky nejnáročnější oblastí kódu Wix, protože k tomu, abyste z něj mohli opravdu získat maximum, budete potřebovat existující pracovní znalosti jazyka Javascript..

Ale to’s nehovořím, že s trochou online výzkumu byste neměli’t být schopen se vyrovnat s integrací API, ve skutečnosti já’d navrhuji podívat se na Wixe’s vlastními zdroji na toto téma, protože vám pomohou vytěžit maximum z této velmi užitečné funkce.

Dosud nejste úplně spokojeni? Více se dozvíte v níže uvedeném úvodním videu Wix Code…

Ušetřete čas a peníze s kódem Wix ještě dnes

5. Jaký typ webových stránek bude užitečný pro kód Wix?

Při používání kódu Wix je svět opravdu vaše ústřice.

Pokud si uděláte čas, abyste si prohlédli nějaké návody a pochopili jeho schopnosti, budete si opravdu moci vytvořit skutečně jedinečný web, který je na rozdíl od všeho, co byste v současné době mohli vytvořit.

Ať už pracujete v potravinářském průmyslu a chcete předvést nabídky, recepty nebo nakoupitelné zboží…

Nebo pracujete pro uměleckou galerii a chcete přijímat umělecké příspěvky…

Nebo možná budete chtít přijmout rezervace pro postel & Snídaně přes váš web…

Nebo možná pracujete ve vzdělávání a chcete propagovat kurzy, které nabízí škola nebo vysoká škola…Wix Code vám může pomoci dosáhnout tohoto cíle.

Ale to’s Neříkejte, že kód Wix je omezen na několik výklenků a zájmů. Kód Wix je všestranným doplňkem editoru Wix a může otevřít váš web mnoha novými možnostmi a funkcemi designu – stačí jen představivost a snaha je vidět skrze ně a dosáhnout jich.

“Po použití kódu Wix Beta opravdu věřím, že tento vývoj produktu otevře uživatelům Wix mnoho dveří, zejména těm, kteří pracují na stránkách elektronického obchodu..”

Díky snadno použitelným databázím je výpis a skladování produktů mnohem snazší, s dynamickými šablonami stránek, které pomáhají rychle vytvářet jedinečné stránky pro každý produkt, a automaticky aktualizovat výpisy napříč stovkami produktů pomocí několika jednoduchých vylepšení v editoru Wix.

Stejně tak je Wix kód pro vás a vaše webové stránky?

Pokud chcete pracovat efektivněji, šetřit čas a úsilí, vytvářet pro svůj web jedinečný obsah, šetřit peníze tím, že NEJISTUJETE vývojáře, a získat schopnost vytvářet bez omezení, pak ano, kód Wix je pro vás.

Vidím ve Wix kódu obrovský potenciál, ale budete muset trochu času, abyste se seznámili s platformou a pochopili, jak to funguje..

Že’Proto doporučujeme před skokem sledovat a číst tutoriál nebo dva na webových stránkách Wix’Pomůžu vám rychle pochopit, jak nejlépe používat kód Wix, co s ním můžete udělat a určitě stojí za to investovat čas.

6.Wix kódové náklady

Pokud máte prémiové předplatné Wix, pak je dobré, že Wix Code vyhrál’nestál jsem tě penny!

Až bude nakonec vydán celé komunitě, Wix Code bude dalším nástrojem ve vašem arzenálu, na který se vztahuje Wix Premium plán, který si objednáte. Vše, co musíte udělat, je zapnout v editoru Wix a vy’je dobré jít.

Závěry

Tento článek je užitečný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map