Jak používat Wix

jak používat Wix článku představoval obrázekJak vytvořit web Wix, který svítí

Wix je svět’nejoblíbenější platforma pro návrh webových stránek. Slouží více než 110 milionům lidí ve 190 zemích a 45 000 nových registrací každý den. Chcete se k nim připojit? Náš průvodce krok za krokem vám ukáže, jak používat Wix a jak snadné je začít. Pokud tedy’přemýšlím, jak vytvořit web Wix, který’Udělám dojem na každého návštěvníka’Je to naprosto proveditelné – jako webový editor drag-and-drop je Wix velmi snadné se naučit a používat.


Takže, Wix je populární, to je jasné. Od svého uvedení na trh v roce 2006’s přeměnilo tajemné dítě, které bylo web designem, na nejoblíbenějšího studenta na koleji. Ale jak? Jednoduché – Wix udělal webový design rychlý, snadný a zábavný pro každého.

Vzestup Wix také ušetřil společnostem tisíce dolarů na webových designérech. A každý má rád něco, co oni’vytvořil jsem, že? Stejně jako vaše šatník IKEA.

Proč tedy v Expert na tvorbu webových stránek milujeme Wixe? To’s flexibilní a snadné použití. Funkce drag and drop je plynulá, můžete snadno přizpůsobit média a máte přístup ke stovkám užitečných aplikací.

A to’Nejen my, kdo si to myslím. Máme lidi stejně jako vy, abyste také testovali Wixe. Během našeho testování jeden uživatel řekl:

To’je opravdu snadné použití, a to i pro ty, kteří nemají designové dovednosti.”

Ve skutečnosti se společnost Wix v našem testování uživatelů a výzkumu objevila jako nejlepší všestranný tvůrce webových stránek se silným výkonem v každé kategorii:

Existuje více než jeden způsob, jak vytvořit web na Wix?

Navrhování webových stránek pomocí Wix lze provést dvěma způsoby.

vedle sebe porovnání wix adi a wix editoru

Wix Editor je standardní tvůrce webových stránek, který známe a milujeme. Začněte výběrem z více než 500 šablon. Jednou’Vybrali jste si ideální plátno, můžete jej přizpůsobit přetažením různých textových a obrazových prvků. Nejlepší funkcí Wix Editoru je rozsáhlá nabídka možností hraní.

wix editor menuNabídka v editoru Wix se snadno naviguje a nabízí spoustu možností přizpůsobení.

Kdo je tedy Wix Editor? Wix Editor vám umožní vytvořit krásný web za pouhých pár hodin. Díky tomu je ideální pro uživatele, jako například:

 • Malý obchod
 • Restaurace
 • Internetové obchody
 • Bloggery
 • Fotografové

Druhá možnost Wix je první svého druhu: Wix ADI (Artificial Design Intelligence). S využitím pokročilých technologií vytváří automaticky úžasné weby. Takto můžete vytvořit web Wix, aniž byste se museli zabývat žádnou prací.

Jak tedy funguje Wix ADI? Stačí zadat některé základní informace, například typ vaší firmy, kontaktní informace a online přítomnost, a zbytek. Jakmile je web vygenerován, můžete dokonce provést malé konstrukční změny podle svého vkusu.

wix adi intro otázkyJediné, co musíte udělat, je odpovědět na řadu otázek týkajících se vašeho webu a Wix ADI pro vás vytvoří působivou.

Díky svému snadnému použití a působivým konstrukčním rychlostem je Wix ADI nejlepší pro:

 • Méně důvtipní uživatelé
 • Zaneprázdnění podnikatelé
 • Časově omezené bloggery

S Wix ADI, vy’Za pár minut budu mít web na míru. Úžasné, ne’t? Ale s takovou jednoduchostí přichází menší flexibilita. Můžeš’• hladce přetahujte prvky, jako jsou obrázky, videa a aplikace, jako je Wix Editor. Vy’více omezen.

Ať už si vyberete jakýkoli nástroj, vy’Bude pro vás snadné a rychlé vytvořit krásný web. Umět’t rozhodnout, který z nich je pro vás? No, my’Vyrobil jsem Wix how-to pro každý nástroj, který vám ukáže, jak vytvořit místo pro bolavé oči (omlouvám se, nemohl’t odolat).

Chcete vědět více? Přečtěte si naše srovnání Wix a Wix ADI zde.

Jak používat Wix Editor

Abychom to zjednodušili, my’Rozdělil jsem proces Wix Editoru na 12 kroků:

 1. Přihlásit se
 2. Vyberte šablonu
 3. Aktualizujte text a obrázky
 4. Přizpůsobte si pozadí
 5. Přidejte stránky / navigaci na webu
 6. Přidejte aplikace
 7. Vytvořte si blog
 8. Přidejte internetový obchod
 9. Optimalizace pro vyhledávače
 10. Nechte to vypadat dobře na mobilu
 11. Vyberte název domény
 12. Publikovat

Krok 1: Zaregistrujte se

jestli ty’Porovnal jsem tam ty nejlepší stavitele webových stránek a dospěl k závěru, že Wix je pro tebe, pak už je hodně práce hotovo. Ale tam’Je ještě jedno rozhodnutí učinit dříve, než Wix provede zbytek těžkého zvedání: musíte si vybrat cenový plán.

Wix nabízí osm cenových plánů, takže existuje několik různých míst, kde můžete začít. Stejně jako u všech předplatných platí, že čím více zaplatíte, tím více funkcí získáte. Můžete si také vybrat bezplatný plán, ale vy’Musím obětovat profesionální doménové jméno a zabývat se reklamami na místě, které webům dodávají amatérský vzhled.

Doporučujeme Prémiové plány – oni’znovu dostupné a otevírají více obchodních příležitostí.

Plány Wix Premium jsou:

 1. Kombinovaný plán: 17 $ / měsíc (13 $ / měsíc se platí ročně)
 2. Neomezený plán: 22 $ / měsíc (17 $ / měsíc se platí ročně)
 3. Pro plán: 27 $ / měsíc (22 $ / měsíc placené ročně)
 4. VIP plán: $ 47 / měsíc ($ 39 / měsíc placené ročně)
 5. Základní obchodní plán: 28 $ / měsíc (23 $ / měsíční platba ročně)
 6. Obchodní neomezený plán: 33 $ / měsíc (27 $ / měsíc placené ročně)
 7. Obchodní VIP plán: 56 $ / měsíc (49 $ / měsíc se vyplácí ročně)
 8. Podnikový plán: 750 $ / měsíc (500 $ / měsíc se platí ročně)

Doporučujeme plán Combo pro malé podniky. To’Je bez reklam, přichází s personalizovaným názvem domény na jeden rok a poskytuje dostatek úložného prostoru pro většinu potřeb webových stránek. To’je také velmi příznivá cena.

jestli ty’Pokud znovu spustíte internetový obchod, možnost Business Unlimited umožňuje – uhodli jste – neomezené produkty. Pro větší internetové obchody je však VIP plán nejlepší, protože nabízí prvotřídní zákaznickou podporu.

Přečtěte si naše členění Wix’s cenové plány zde.

Krok 2: Vyberte šablonu

Chcete-li začít, vyberte Vytvořte nový web z rozbalovací nabídky v pravém horním rohu řídicího panelu. Po kliknutí se Wix zeptá, jaký typ webu chcete. Existují možnosti pro všechny, od internetových obchodů po osobní portfolia.

Na základě vašeho výběru vás’Budete přesměrováni na stránku příslušných šablon, z nichž si můžete vybrat – a pokud jde o šablony Wix, vy’znovu zkažený na výběr. Celkem existuje více než 500 šablon, takže pokud vaše šablona snů není’• Ve vybrané kategorii můžete vždy najít vyhledávací lištu.

domovská stránka editoru wixWix vyhovuje všem uživatelům webových stránek

Využijte svůj design Wix na maximum pomocí našich šablon Wix.

Šablony editoru wixWix má na výběr více než 500 šablon

Jednou nevýhodou této volby je, že jakmile vyberete šablonu, můžete’t změnit. Vy’Proto se chci ujistit’jste spokojeni s vybranou šablonou, ale ne’t starosti – Wix’Flexibilní funkce úprav usnadňují okořenění bez ohledu na design dělat vybrat kdykoli.

Krok 3: Aktualizujte text a obrázky

V tuto chvíli vy’Zobrazí se stránka náhledu vybrané šablony. Zde si můžete hrát s jednoduchými, ale skvělými editačními funkcemi, jako je drag and drop design a textová pole.

Chcete-li získat podrobnou pomoc, podívejte se na toto video o budování s Wix:

Hrát si

Ty první’Chci aktualizovat podrobnosti o vaší společnosti, portfoliu nebo blogu. Jednoduše klikněte na text, který chcete změnit, a poté jej přepište’je to snadné. Můžete také změnit velikost a barvu písma a oblíbené písmo kurzíva a tučně jsou také k dispozici pro další zábavu založenou na písmu.

editor textového pole wixÚpravy textu na Wixu jsou snadné

Pokud vaše šablona obsahuje obrázky, lze je také změnit. To je to, co dělá Wix tím nejlepším – můžete si web opravdu vytvořit vlastní, jediným kliknutím. Don’nelíbí se vám obrázek? Klikněte na něj a vypněte to pro něco, co vám dělat jako. Může to být uložená fotografie z vaší firmy nebo jedna z Wix’s obrázky zdarma – existuje spousta možností designu, které je třeba prozkoumat zde.

Krok 4: Přizpůsobte pozadí

Pokud nejsou malé obrázky’Dostatečně můžete také změnit pozadí šablony. Levý postranní panel obsahuje a ‘Pozadí’ tlačítko, pomocí kterého můžete snadno klikat a měnit.

Doporučujeme k videu přidat video – oni’Stal jsem se jedním z nejpopulárnějších trendů v UX (User Experience) v roce 2019 a vzbudí větší zájem. Ve skutečnosti 85% amerického internetového publika sleduje videa online!

Přečtěte si náš článek o nejlepší trendy UX.

Když upravujete pozadí vašeho webu Wix – nebo jakékoli jiné části, na to přijde – vy’Budu mít dva panely nástrojů, se kterými budete pracovat: jeden na pravé straně obrazovky a jeden na levé straně.

Panel nástrojů vlevo slouží k přidávání doplňků na váš web, jako jsou pozadí, další stránky, obrázky nebo dokonce aplikace (my’V kroku 7 vysvětlím aplikace!).

Jednou’zahrnuli jste vše, co chcete, můžete pomocí pravého panelu nástrojů duplikovat, otáčet nebo mazat různé nové doplňky.

Můžete také přiblížit a rozmíchat doplňky pomocí tažení a přetažení pomocí tečkovaných čar, které vám pomohou se symetrií (pokud’je váš styl).

Krok 5: Přidání stránek

Jednou’Vytvořili jsme ohromující domovskou stránku, existuje několik dalších stránek, které byste měli přidat, aby vaše webové stránky obsahovaly vše, co návštěvníci hledají. Například nezapomeňte uvést “O” stránka a “Kontaktujte nás” stránka.

My’Udělal jsem užitečného průvodce, jak napsat “O nás” stránka.

Chcete-li přidat stránku na svůj web pomocí editoru Wix, klikněte na šipku dolů vedle aktuální stránky v horní části editoru a poté klikněte na “Správa stránek.”

Příklad nabídky webu wix

Z výsledné nabídky vy’Budete moci přidat stránky a přizpůsobit je tak, aby sloužily různým účelům.

Krok 6: Přidání aplikací

V tomto bodě, vy’přizpůsobil jsem váš web’s šablonu a přidal několik pevných obrázků a stránek. Ale pokud se váš web stále cítí trochu obyčejně, existuje’Není třeba se obávat – přidávat některé vzrušující zvonky a píšťalky je mnohem jednodušší, než se zdá. Wix’s App Market obsahuje více než 250 úžasných aplikací, které vylepšují váš web, a pokrývají vše od objednávek restaurací po interaktivní kvízy. Aplikace ne’T prostě vypadají skvěle, a to buď – oni také poskytují váš web s moderním rozhraním nezbytným pro udržení konkurenceschopnosti.

trh aplikací WixTrh aplikací Wix má více než 250 možností

Vezměte virtuální putování po trhu a vyberte si své oblíbené. Každá aplikace má náhled miniatur a ‘Volný, uvolnit’ nebo ‘Pojistné’ možnost ceny (nebo obojí). A nejlepší ze všech, na rozdíl od většiny trhů, jste vyhráli’netřeba dohadovat o cenách.

Chcete vědět více o trhu Wix App Marketplace? My’zhodnotil jsem to!

Krok 7: Nastavení blogu

Udržujte své publikum ve smyčce s profesionálně vypadající blogovou stránkou, plně integrovanou do vašeho webu. Nový blog Wix najdete kliknutím na tvar pera ‘Začněte blogovat’ tlačítko, které najdete v dolní části nabídky tvůrce.

wix blog menuIntegrace blogu Wix je hračkou

Výběr aplikací pro blogování najdete na webu ‘Přidat aplikace’ ve stejné nabídce. Máte na výběr z několika blogových aplikací, ale doporučujeme Wix Blog pro snadné použití a elegantní vzhled.

Samotná aplikace je také snadno ovladatelná. Klikněte na stejné tlačítko ve tvaru pera ‘Přidejte prvky blogu’ hodit některé užitečné funkce, například zdroj Instagram, události nebo tlačítko RSS (Really Simple Syndication) používané pro sdílení obsahu online.

Začátečník’s Průvodce po spuštění blogu

Krok 8: Přidejte internetový obchod

jestli ty’Chcete, aby vaše stránky fungovaly jako internetový obchod, pak vy’Díky Wix jsem udělal dobrou volbu. Ve skutečnosti jsme’ohodnotili jsme jej jako nejlepší tvůrce webových stránek pro malé podniky.

Kliknutím na ikonu “+” ikonu v nabídce vlevo’Zobrazí se seznam doplňků pro váš web. V tomto seznamu klikněte na “Ukládat,” a vy’Zobrazí se následující nabídka:

wix funkce internetového obchodu

Od této chvíle pro vás Wix automaticky nastaví funkce elektronického obchodování na vašem webu, včetně galerií produktů, více platebních metod a správy zásob..

uvítací stránka wix

Wix’Funkce elektronického obchodování vám umožní sedět a začít prodávat v mrknutí oka.

Další podrobnosti naleznete v naší recenzi elektronického obchodu Wix

Tipy a triky najdete v našem průvodci prodejem online

Krok 9: Optimalizace pro vyhledávače

Wix Editor usnadňuje práci s vaším webem’s Možnosti SEO (optimalizace pro vyhledávače). Na levé straně editoru webu můžete kliknout “Nabídky a stránky,” pak klikněte na elipsy vedle kterékoli stránky, které se zobrazí s tímto seznamem možností:

wix seo nastavení navigace

Poté klikněte na “SEO Google” dostat se do tohoto pole:

wix seo stránku nastavení

Tady jsi’máte nad všemi svými stránkami kontrolu’základní funkce SEO, od klíčových slov, která označují svou stránku, až po popis webu, který se zobrazí na SERP (stránky s výsledky vyhledávače) – vše lze snadno upravovat.

Krok 10: Aby to vypadalo dobře na mobilu

Zajistit, aby mobilní verze vašeho webu vypadala skvěle, je zásadní pro jeho úspěch, protože mobil do značné míry přebírá svět – v současnosti 40% lidí vyhledává pouze na chytrém telefonu.

Naštěstí díky Wix Editoru je mobilní optimalizace stejná snadný jak to je Důležité. Chcete-li začít, umístěte kurzor myši na plochu na obrazovce v horní části editoru.

možnost editoru wix pro mobilní zobrazení

Poté kliknutím na ikonu mobilu zobrazíte, jak bude váš web vypadat při pohledu z obrazovky telefonu.

Kurzy jsou, Wix se postaral o mobilní zobrazení za vás a vaše stránky již vypadají úžasně v tomto formátu. Stále však můžete provádět tolik změn, kolik chcete – a jakékoli změny provedené v mobilním zobrazení budou ne ovlivňují verzi vašeho webu pro počítače.

Krok 11: Vyberte název domény

Před zveřejněním webu Wix’Musím nastavit název vaší domény (Wix vás po kliknutí na tuto výzvu vyzve “Publikovat”).

jestli ty’znovu používáte Wix’je zdarma plán, pak jste vyhráli’Nebudete moci používat běžné doménové jméno jako “www.mysite.com” nebo “www.mysite.net” (domény, jako je tento, přicházejí s Wix’s placenými plány). Místo toho bude váš web sledovat formát www.yourname.wixsite / yoursite, což je dostatečné pro jeho uvedení do provozu. Ale pokud ano’Pokud chcete získat profesionálnější vzhled, doporučujeme vám upgradovat na placený plán, abyste zajistili více vyleštěnou doménu!

Krok 12: Publikovat!

Nyní bude váš web Wix Editor připraven. V průběhu procesu úprav Wix si můžete zobrazit své mistrovské dílo pomocí tlačítka v pravém horním rohu. Jednou’jste spokojeni, jednoduše klikněte ‘Publikovat’ vedle položky Náhled a… to’je živý!

Svůj web Wix můžete po zveřejnění vždy upravit, takže ne’necítím se to’je to trvalý závazek ke změnám’udělal jsem. Stačí otevřít svůj web’s dashboard, klikněte “Spravovat web,” pak “Upravit web,” a vy jdete. Chcete-li publikovat znovu, stačí kliknout ‘Publikovat’ znovu v pravém horním rohu.

Wix Editor Roundup

Jste připraveni jít? Nejprve nechte to’s rekapitulujte kroky pro použití Wix Editoru:

 1. Vyberte si cenový plán
 2. Rozhodněte se, jaký web potřebujete
 3. Vyberte šablonu
 4. Úpravy textových polí a navigačních nabídek
 5. Přizpůsobte pozadí
 6. Přetahování prvků
 7. Přidat aplikace
 8. Zkontrolujte, zda jsou funkční mobilní a SEO funkce
 9. Náhled
 10. Publikovat

Tam’s důvodem, proč je Wix naším nejvyšším hodnoceným tvůrcem webových stránek (viz naše srovnávací tabulka). To’je snadné, zábavné a umožňuje vám převzít kontrolu. Postupujte podle těchto kroků a skončte s webem, který vy’jsem na to hrdý – bez bolesti hlavy, kterou jste možná očekávali.

Jak používat Wix ADI

Wix ADI (Artificial Design Intelligence) usnadnilo navrhování webových stránek snadněji než kdy dříve. Vy’znovu položil několik otázek a poté dostal ohromující web, právě tak. Jako by Wix nemohl’T snadněji, dobře?

Přečtěte si více o umělé inteligenci a budoucnosti webdesignu

Zatímco Wix Editor je přímočarý, Wix ADI je určen pro méně zdatné uživatele, kteří jsou technologicky méně zdatní, nebo pro ty, kteří prostě nemají’Nemám čas vytvořit webovou stránku od nuly. Pokud tedy’Zaneprázdněné žonglování faktur a telefonních hovorů, s Wix ADI může být web Wix jen v 8 jednoduchých krocích:

 1. Začít
 2. Přidejte funkce
 3. Zadejte své kontaktní údaje
 4. Navrhněte své stránky
 5. Vyberte styl
 6. Ujistěte se, že’s SEO a mobilní
 7. Vyberte název domény
 8. Publikovat

Krok 1: Začínáme

Po přihlášení klikněte na ikonu ‘+ Vytvořit nový web’ a poté ‘Začněte s Wix ADI’.

wix adi výběrová stránkaVýběrem Wix ADI ušetříte čas a tvůrčí úsilí

Krok 2: Přidání funkcí

Vy’Poté se vás zeptám, jaké funkce budete potřebovat. Zaškrtněte příslušná políčka a klikněte na ‘další’ na pravé spodní straně. Don’Nebojte se, pokud změníte názor, nebo dokonce svůj obchodní model – můžete kdykoli upravit Wix ADI.

wix adi nabízí možnostiPřizpůsobte si svůj web pomocí funkcí Wix

Krok 3: Zadejte své kontaktní údaje

Wix ADI vás požádá o kontaktní údaje’Rád bych na váš web zařadil. Pokuste se poskytnout co nejvíce informací, protože to umožňuje ADI snadno vytvářet podrobné navigační nabídky, zápatí, záhlaví a kontaktní stránky..

A nezapomeňte – čím přesnější odpovědi, tím více Wix ADI může přizpůsobit perfektní web pro vás.

wix adi kontaktní formulářVyplňte stránku podrobností kontaktu pro vysoce kvalitní záhlaví, stránky kontaktů a navigační nabídky

Krok 4: Navrhněte svůj web

Ano, design je na ADI, ale pokud budete chtít, můžete mít nějaký vstup. ADI může produkovat miliardy textových kombinací a obrázků, takže vy’zaručena webová stránka, která’je elegantní a jedinečný.

wix adi výběr barevVýběr barevného motivu pomocí Wix ADI je jednoduchý

Nyní, když ADI ví, co potřebujete, provede vás procesem návrhu. Jakmile kliknete “Start,” vy’Představím vám některá barevná schémata. Vyberte si, ale ne’Příliš mnoho stresu – můžete je změnit později, pokud budete chtít. Poté bude během několika minut navržena zcela nová domovská stránka.

wix adi návrhy na domovskou stránkuNavrhněte domovskou stránku ADI Jak vybrat barevné schéma pro váš web

Krok 5: Vyberte styl

Spokojeni s celkovým vzhledem? Nyní jej můžete dále přizpůsobit změnou písem, přidáním médií a zavedením celé řady dalších funkcí pomocí Wix ADI’s inteligentní asistent. To’je rychlý a dává vám malé množství kreativní kontroly. To’maluje tě to, jako když podáš umělce’d chtěli, aby se kartáčovali.

Inteligentní pomocník ADI je však mnohem restriktivnější než editor Wix. Pokud tedy’Byl jsem inspirován k tomu, aby vaše razítko opravdu vložil na vaše stránky – nebo pokud ano’prostě prostě není šťastný – můžete snadno přepnout do režimu Wix Editor, kdykoli budete chtít. Přemýšlejte o tom, protože to tak je’je těžší zvrátit proces; vy’d musíte uložit poslední verzi ADI a poté ji obnovit.

Wix ADI nyní předloží svůj konečný návrh. Odtud můžete projít předchozí kroky a provést některé změny. To je důležité – pokud ano’nejste úplně šťastní, pak jsou šance, že vaši návštěvníci vyhrají’buď být.

wix adi editor stránkaWix ADI je zjednodušená stránka editace

Krok 6: Ujistěte se, že’s SEO a mobilní přátelské

Pokud jste si mysleli, že SEO a mobilní funkce byly snadno implementovatelné pomocí Wix Editoru, pak máme dobrou zprávu: to bude jednodušší pouze s Wix ADI.

Chcete-li upravit funkce SEO kterékoli stránky na vašem webu, klikněte na stránku v levém panelu nástrojů a zvolte “Stránka SEO.”

seo nastavení wix adi

Vy’Zobrazí se následující obrazovka:

wix adi seo editor

Od této chvíle stačí zadat klíčová slova, název a popis stránky, které chcete přidat!

Optimalizace webu Wix ADI pro mobily vyžaduje dokonce méně úsilí než SEO. Když kliknete na ikonu plochy v horní nabídce stránky webu, můžete’Budu moci přepnout na ikonu mobilního telefonu.

wix adi mobilní volba

Kliknutím na toto přejdete na mobilní zobrazení vašeho webu, které jste vyhráli’Nemusíte provádět žádné změny (pokud si nepřejete). Wix ADI již připravil váš web, aby vypadal elegantně pro diváky na cestách – což je nejvíce diváků, protože mobilní provoz je od roku 2015 vyšší než provoz stolních počítačů..

Krok 7: Vyberte název domény

Když vás’Po dokončení vytváření webu můžete kliknout “Publikovat” v pravém horním rohu obrazovky a vy’Získám tuto stránku:

publikování domén wix adi

Upgradování na placený plán je jediný způsob, jak zabezpečit doménu v běžném formátu “www.mysite.com.” jestli ty’znovu používáte Wix’s zdarma plán, vy’Budu muset použít doménu ve formátu www.vašname.wixsite / yoursite.

Krok 8: Publikovat!

Váš konečný produkt je nyní připraven k publikování. Klikněte na ‘Náhled’ v horní části obrazovky ADI, chcete-li mít poslední kontrolu, pak jednoduše stiskněte ikonu X a vraťte se na stránku úprav. Teď, zasáhni ‘Publikovat’ Nahoře.

Pochybujete o designu? Úpravy můžete provést po publikování na Wix ADI kdykoli. Jednoduše po přihlášení přejděte na hlavní panel a klikněte na “Moje stránky,” pak “Upravit” na vašem webu ADI.

Wix ADI Roundup

Teď, když’znovu připraven vytvořit s Wix ADI, nechte’je shrnout kroky:

 1. Přihlásit se
 2. Řekni, kdo jsi
 3. Vyberte, jaké funkce potřebujete
 4. Přidejte jméno a umístění
 5. Buďte styloví s asistentem
 6. Zkontrolujte, zda jsou funkční mobilní a SEO funkce
 7. Nastavte doménu
 8. Náhled
 9. Publikovat

Seznamte se s panelem Wix

Vy’Budu používat řídicí panel Wix téměř od začátku, ať už byl váš web vytvořen pomocí Wix Editoru nebo ADI. Jakmile bude váš web aktivní, bude řídicí panel Wix místem, kde můžete provádět jakékoli aktualizace nebo změny svého účtu – takže je to možné’je nejlepší se s touto stránkou dostat co nejdříve!

vysvětlení na palubní desce wix

My’Označili jsme řídicí panel Wix podle tří sekcí, které považujeme za nejdůležitější. Část 1 je analytické centrum, kde můžete ovládat potenciální funkce webu, jako je internetový obchod (“Finanční nástroje”), marketing a propagace (“Marketingové nástroje”) a blog (uhodli jste to, “Blog”).

Část 2 je vaše brána zpět do editoru stránek, kde můžete provádět více kreativních změn. Kliknutím na “Akce na webu” menu, vy’Tento seznam možností:

akce webového panelu wix

V této části můžete také upgradovat svůj plán Wix a upravit název domény.

Část 3 je seznamem úkolů, kterým můžete procházet, abyste vytvořili co nejefektivnější web. Pokud jde o doplňky a nápady, přemýšlel Wix o všem, takže si můžete vybrat čas a vybrat, které možnosti’rád bych to implementoval.

Jak si vyrobit web Wix: Závěr

Myslíme si, že Wix ADI mění svět webových stránek. To’je první nástroj pro umělou inteligenci vytvořený pro návrh webových stránek pro vás, a to’Díky tomu se z úkolu, který se kdysi mentálně vypouští, stala hračka: stačí odpovědět na několik otázek, vybrat si své oblíbené barvy a přesunout několik věcí.

nicméně, tento nedostatek kreativní kontroly umět být frustrující. Wix ADI není zdaleka tak flexibilní jako Wix Editor, který nabízí hladký drag-and-drop design a snadno upravitelná textová pole. Přestože si můžete užít jednoduchost s oběma nástroji Wix, editor Wix nabízí více svobody. Vytváří také více osobních webů díky upgradu prémiového plánu a široké nabídce aplikací.

Jak používat Wix: FAQs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map