Kaip naudotis „Wix“

kaip naudoti Kaip sukurti Wix svetainę, kuri šviečia

Wix yra pasaulis’populiariausia interneto svetainių kūrimo platforma. Ji aptarnauja daugiau nei 110 milijonų žmonių 190 šalių, kiekvieną dieną prisiimama 45 000 naujų registracijų. Norite prisijungti prie jų? Mūsų nuoseklus vadovas parodys jums, kaip naudoti „Wix“ ir kaip paprasta tai pradėti. Taigi, jei jūs’vėl įdomu, kaip sukurti „Wix“ svetainę’Tai sužavės kiekvieną lankytoją’Tai visiškai įmanoma padaryti – kaip „drag-and-drop“ svetainės redaktorių, „Wix“ yra labai lengva išmokti ir naudoti.


Taigi, „Wix“ yra populiarus, kad daug kas aišku. Nuo tada, kai ji buvo pradėta 2006 m., Ji’paslaptingą vaiką, kuris kūrė internetinį dizainą, pavertė labiausiai patikusiu universiteto miestelio studentu. Bet kaip? Paprasta – „Wix“ padarė interneto dizainą greitu, lengvu ir įdomiu kiekvienam.

„Wix“ iškilimas taip pat sutaupė įmonėms tūkstančius dolerių interneto dizaineriams. Ir visi myli ką nors’sukūrėte, tiesa? Visai kaip jūsų IKEA drabužių spinta.

Taigi kodėl mes, „Web Builder“ ekspertai, mylime „Wix“? Tai’Tai lanksti ir lengva naudoti. Vilkimo funkcija yra sklandi, galite lengvai tinkinti laikmenas ir turite prieigą prie šimtų naudingų programų.

Ir tai’ne tik mes, kurie taip galvoja. Mes privertėme žmones, tokius kaip jūs, išbandyti ir „Wix“. Mūsų testo metu vienas vartotojas pasakė:

Tai’Tai tikrai lengva naudoti, net ir neturintiems projektavimo įgūdžių.”

Tiesą sakant, „Wix“ pasirodė geriausiai vartotojų bandymų ir tyrimų srityje kaip geriausia universalių svetainių kūrėja, pasižyminti puikiais kiekvienos kategorijos našumais:

Ar yra daugiau nei vienas būdas sukurti „Wix“ svetainę?

Svetainės kūrimas naudojant „Wix“ gali būti atliekamas dviem būdais.

„wix adi“ ir „wix editor“ palyginimas

„Wix“ redaktorius yra įprastas žinomų ir mėgstamų svetainių kūrėjas. Norėdami pradėti, galite pasirinkti iš daugiau nei 500 šablonų. Kartą jūs’Jei pasirinkote idealią drobę, galite vilkti ir mesti įvairius teksto ir vaizdo elementus, kad galėtumėte pritaikyti. Geriausia „Wix Editor“ savybė yra platus pasirinkčių, su kuriomis galima žaisti, meniu.

„Wix“ redaktoriaus meniu„Wix Editor“ meniu lengva naršyti ir jame pateikiama daugybė tinkinimo parinkčių.

Taigi kam skirtas „Wix“ redaktorius? „Wix Editor“ leidžia jums sukurti gražią svetainę vos per kelias valandas. Tai daro jį idealiu vartotojams, tokiems kaip:

 • Mažos įmonės
 • Restoranai
 • Internetinės parduotuvės
 • Tinklaraštininkai
 • Fotografai

Antrasis „Wix“ variantas yra pirmasis tokio tipo: „Wix ADI“ (dirbtinio dizaino intelektas). Naudodamas pažangias technologijas, automatiškai sukuria stulbinančias svetaines. Tai yra būdas sukurti „Wix“ svetainę, nesant jūsų darbo.

Taigi, kaip veikia „Wix ADI“? Tiesiog pateikite pagrindinę informaciją, pvz., Apie jūsų verslo tipą, kontaktinę informaciją ir buvimą internete, o visa kita. Sukūrę svetainę, galite net atlikti nedidelius dizaino pakeitimus, kad atitiktų jūsų skonį.

wix adi intro klausimaiViskas, ką jums reikia padaryti, tai atsakyti į klausimus apie jūsų svetainę, o „Wix ADI“ sukurs jums įspūdingą.

Taigi, atsižvelgiant į patogumą naudoti ir įspūdingą dizaino greitį, „Wix ADI“ yra geriausia:

 • Mažiau technologijų išmanantys vartotojai
 • Užimti verslo savininkai
 • Laiko ribojami tinklaraštininkai

Su „Wix ADI“ jūs’Per kelias minutes turėsiu pasirinktinę svetainę. Nuostabu, ar ne’t tai? Tačiau dėl tokio paprastumo mažiau lankstumo. Tu gali’• sklandžiai vilkite ir upuść elementus, tokius kaip vaizdai, vaizdo įrašai ir programos, pavyzdžiui, Wix Editor. Tu’vėl labiau suvaržytas.

Bet kurį įrankį pasirinksite, jūs’Sukurti gražią svetainę bus greitai ir paprasta. Gali’t nuspręsti, kuris tau tinka? Na, mes’Kiekvienam įrankiui parengėme „Wix“ patarimą, kuris parodo, kaip sukurti svetainę, kur skauda akis (atsiprašau, nepavyko’t atsispirti).

Norite sužinoti daugiau? Čia skaitykite mūsų „Wix“ ir „Wix ADI“ palyginimus.

Kaip naudotis „Wix“ rengykle

Kad viskas būtų paprasčiau, mes’„Wix Editor“ procesą suskirstė į 12 žingsnių:

 1. Registruotis
 2. Pasirinkite šabloną
 3. Atnaujinkite tekstą ir vaizdus
 4. Suasmeninkite foną
 5. Pridėti puslapius / naršymą svetainėje
 6. Pridėti programas
 7. Susikurkite tinklaraštį
 8. Pridėkite internetinę parduotuvę
 9. Optimizuokite paieškos sistemoms
 10. Kad jis gerai atrodytų mobiliajame telefone
 11. Pasirinkite domeno vardą
 12. Paskelbti

1 veiksmas: prisiregistruokite

Jei tu’Palyginome geriausius ten esančius svetainių kūrėjus ir priėjome prie išvados, kad „Wix“ yra skirtas jums, tada jūsų darbas jau yra padarytas. Bet ten’Vis dar reikia priimti dar vieną sprendimą prieš tai, kai „Wix“ atliks sunkųjį kėlimą: jums reikia pasirinkti kainų planą.

„Wix“ siūlo aštuonis kainų planus, taigi yra keletas skirtingų vietų, nuo kurių galite pradėti. Kaip ir visos prenumeratos, kuo daugiau mokėsite, tuo daugiau funkcijų gausite. Taip pat galite pasirinkti nemokamą planą, bet jūs’Turėsite paaukoti profesionalų domeno vardą ir susidoroti su skelbimais vietoje, kurie svetainėms suteikia labiau mėgėjišką išvaizdą.

Mes rekomenduojame „Premium“ planus – jie’galite įsigyti daugiau verslo galimybių.

„Wix Premium“ planai yra šie:

 1. Kombinuotas planas: 17 USD / mėn. (13 USD / mėn. Mokama per metus)
 2. Neribotas planas: 22 USD / mėn. (17 USD / mėn. Mokama per metus)
 3. Pro planas: 27 USD / mėn. (22 USD / mėn. Mokama per metus)
 4. VIP planas: 47 USD / mėn. (39 USD / mėn. Mokama per metus)
 5. Pagrindinis verslo planas: 28 USD / mėn. (23 USD / mėn. Mokama per metus)
 6. Neribotas verslo planas: 33 USD / mėn. (27 USD / mėn. Mokama per metus)
 7. Verslo VIP planas: 56 USD / mėn. (49 USD / mėn. Mokama per metus)
 8. Įmonės planas: 750 USD / mėn. (500 USD / mėn. Mokama per metus)

Mes rekomenduojame „Combo“ planą mažoms įmonėms. Tai’be skelbimų, vieneriems metams teikiamas suasmenintas domeno vardas ir suteikia pakankamai saugyklos vietos daugeliui svetainių poreikių. Tai’Taip pat labai prieinamą kainą.

Jei tu’Pradėjus internetinę parduotuvę, „Business Unlimited“ parinktis leidžia – jūs atspėjote – neribotą kiekį produktų. Didesnėms internetinėms parduotuvėms VIP planas yra geriausias, nes jis teikia klientui pirmąjį prioritetą.

Perskaitykite mūsų „Wix“ suskirstymą’Kainų planai čia.

2 žingsnis: Pasirinkite šabloną

Norėdami pradėti, pasirinkite Sukurkite naują svetainę iš išskleidžiamojo meniu, esančio prietaisų skydelio viršutiniame dešiniajame kampe. Kai tik spustelėsite, „Wix“ paklaus, kokio tipo tinklalapio norite. Yra galimybių kiekvienam, pradedant internetinėmis parduotuvėmis ir baigiant asmeninėmis portfeliais.

Remdamiesi savo pasirinkimu, jūs’pateksite į atitinkamų šablonų puslapį, iš kurio galėsite pasirinkti, o kai kalbama apie „Wix“ šablonus, jūs’vėl sugadintas dėl pasirinkimo. Iš viso yra daugiau nei 500 šablonų, taigi, jei jūsų svajonių šablonas nėra’Pasirinktoje kategorijoje visada galite naudoti paieškos juostą norėdami rasti daugiau.

„Wix“ redaktoriaus pagrindinis puslapis„Wix“ tinka bet kuriam svetainės vartotojui

Išnaudokite visas „Wix“ dizaino galimybes naudodami „Wix“ šablonų apžvalgą.

„Wix“ redaktoriaus šablonai„Wix“ turi daugiau nei 500 šablonų

Visų šio pasirinkimo minusas yra tas, kad pasirinkę savo šabloną galite’t pakeisti. Tu’Todėl norėsiu tuo įsitikinti’vėl patenkinta pasirinktu šablonu, bet nereikia’nerimauti – Wix’Dėl lanksčių redagavimo funkcijų lengva paįvairinti bet kokį jūsų dizainą daryti pasirinkti bet kuriuo metu.

3 veiksmas: atnaujinkite tekstą ir vaizdus

Šiuo metu jūs’Pamatysite pasirinkto šablono peržiūros puslapį. Čia galite žaisti su paprastomis, bet puikiomis redagavimo funkcijomis, tokiomis kaip vilkimo ir nuleidimo dizainas ir teksto laukai.

Norėdami gauti išsamią pagalbą, peržiūrėkite šį vaizdo įrašą apie „Wix“ kūrimą:

žaisti

Pirma tu’Norėsite atnaujinti informaciją apie savo įmonę, aplanką ar tinklaraštį. Tiesiog spustelėkite tekstą, kurį norite pakeisti, tada perrašykite – jis’ai taip lengva. Taip pat galite pakeisti šrifto dydį ir spalvą, taip pat ir šrifto mėgstamiausius kursyvas ir drąsus yra ir tam tikrų papildomų šriftų pagrindu sukurtų linksmybių.

„Wix“ teksto laukelio redaktoriusRedaguoti tekstą „Wix“ yra lengva

Jei jūsų šablonas pateikiamas su vaizdais, juos taip pat galima pakeisti. Būtent tai daro „Wix“ geriausiu – jūs tikrai galite padaryti svetainę savo, vienu paspaudimu vienu metu. Donas’t kaip vaizdas? Spustelėkite jį ir išjunkite tai, kas jums daryti Kaip. Tai gali būti išsaugota jūsų verslo nuotrauka arba viena iš „Wix“’nemokami vaizdai – čia yra daugybė dizaino galimybių, kurias reikia ištirti.

4 veiksmas: suasmeninkite foną

Jei nėra mažų vaizdų’Pakankamai, taip pat galite pakeisti savo šablono foną. Kairėje esančioje šoninėje juostoje yra a ‘Bendrosios aplinkybės’ mygtuką, kurį galite naudoti norėdami lengvai spustelėti ir pakeisti.

Rekomenduojame pridėti vaizdo įrašą prie savo fono – jie’Tai taps viena populiariausių 2019 m. UX („User Experience“) tendencijų ir sukurs daugiau susidomėjimo. Tiesą sakant, 85% Amerikos interneto auditorijos vaizdo įrašų žiūri internete!

Perskaitykite mūsų straipsnį geriausios UX tendencijos.

Kai redaguojate savo „Wix“ svetainės foną – ar bet kurią kitą dalį – jūs’Turėsite dvi įrankių juostas, su kuriomis galėsite dirbti: vieną dešinėje ekrano pusėje, kitą kairėje.

Kairėje esanti įrankių juosta yra skirta papildyti jūsų svetainę priedais, tokiais kaip fonai, daugiau puslapių, paveikslėlių ar net programų (mes’paaiškinsiu programas 7 veiksme!).

Kartą jūs’Jei įtraukėte viską, ko norite, galite naudoti dešinėje esančią įrankių juostą, norėdami kopijuoti, pasukti ar ištrinti įvairius naujus papildymus..

Taip pat galite sukčiauti ir maišyti savo priedus vilkdami ir numesdami, naudodami punktyrines linijas, kad būtų lengviau simetrijai (jei tai’jūsų stilius).

5 veiksmas: pridėkite puslapius

Kartą jūs’sukūrę nuostabų pagrindinį puslapį, turite dar keletą puslapių, kuriuos turėtumėte pridėti, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainėje yra viskas, ko ieško lankytojai. Pvz., Būtinai įtraukite “Apie” puslapis ir a “Susisiekite su mumis” puslapis.

Mes’Jūs parengėte patogų vadovą, kaip parašyti “Apie mus” puslapis.

Norėdami pridėti puslapį į savo svetainę naudodami „Wix Editor“, spustelėkite rodyklę žemyn, esančią šalia dabartinio puslapio, redaktoriaus viršuje, tada spustelėkite “Tvarkyti puslapius.”

„Wix“ svetainės meniu pavyzdys

Iš gauto meniu jūs’Galėsite pridėti puslapių ir pritaikyti juos įvairiems tikslams.

6 veiksmas: pridėkite programas

Iki šiol jūs’pritaikėme savo svetainę’šabloną ir pridėjo keletą solidžių vaizdų ir puslapių. Bet jei jūsų svetainė vis dar jaučiasi šiek tiek paprasta, ten’Nereikia jaudintis – pridėti keletą įdomių varpelių ir švilpukų yra daug lengviau, nei atrodo. Wix’„App Market“ turi daugiau nei 250 nuostabių programų, skirtų pagerinti jūsų svetainę, ir jos apima viską, pradedant restoranų užsakymais ir baigiant interaktyviomis viktorinomis. Programos neturi’Jie taip pat tiesiog nepriekaištingai atrodo – jie taip pat suteikia jūsų svetainei modernią sąsają, reikalingą išlikti konkurencingai.

„Wix“ programų rinka„Wix App Market“ yra daugiau nei 250 variantų

Imkitės virtualios klaidos po turgavietę ir išsirinkite savo mėgstamiausius. Kiekvienoje programoje yra miniatiūrų peržiūra su ‘Laisvas’ arba ‘Premija’ kainos pasirinkimas (arba abu). Ir, kas geriausia, skirtingai nei dauguma rinkų, tu laimėjai’t nereikia vargti dėl kainų.

Norite sužinoti daugiau apie „Wix App Marketplace“? Mes’ją peržiūrėjau!

7 veiksmas: nustatykite tinklaraštį

Profesionaliai atrodantį tinklaraščio puslapį, visiškai integruotą į savo svetainę, išlaikykite auditoriją. Naująjį „Wix“ tinklaraštį galite rasti spustelėję rašiklio formą ‘Pradėkite internetinius dienoraščius’ mygtuką, kurį galite rasti statybininko meniu apačioje.

„Wix“ tinklaraščio meniu„Wix“ tinklaraščio integravimas yra paprastas dalykas

Jei norite pasirinkti tinklaraščių kūrimo programas, ieškokite ‘Pridėti programas’ mygtuką tame pačiame meniu. Galite pasirinkti tinklaraščio programas, tačiau mes rekomenduojame „Wix Blog“ dėl patogumo naudoti ir elegantiškos išvaizdos.

Pačią programą taip pat lengva valdyti. Tada spustelėkite tą patį rašiklio formos mygtuką ‘Pridėti tinklaraščio elementus’ mesti kai kurias naudingas funkcijas, pvz., „Instagram“ sklaidos kanalą, įvykius ar RSS („Really Simple Syndication“) mygtuką, naudojamą dalintis turiniu internete.

Pradedantysis’s Dienoraščio kūrimo vadovas

8 veiksmas: pridėkite internetinę parduotuvę

Jei tu’norėtumėte, kad jūsų svetainė veiktų kaip internetinė parduotuvė, tada jūs’Jūs pasirinkote gerą naudodamiesi „Wix“. Iš tikrųjų mes’ją įvertino kaip geriausią svetainių kūrėją mažoms įmonėms.

Spustelėdami “+” piktogramą kairiajame meniu, jūs’Jums bus pateiktas jūsų svetainės priedų sąrašas. Šiame sąraše spustelėkite “Parduotuvė,” ir tu’pamatysite šį meniu:

„Wix“ internetinės parduotuvės funkcijos

Čia „Wix“ automatiškai sukurs jūsų svetainėje el. Prekybos funkcijas, įskaitant produktų galerijas, kelis mokėjimo metodus ir atsargų valdymą..

„Wix“ parduotuvių pasveikinimo puslapis

Wix’El. prekybos funkcijos leidžia atsipalaiduoti ir pradėti pardavinėti akimirksniu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų „Wix“ el. Prekybos apžvalgą

Patarimų ir gudrybių ieškokite mūsų internetinio pardavimo vadove

9 žingsnis: optimizuokite paieškos variklius

„Wix“ redaktorius leidžia lengvai dirbti su jūsų svetaine’SEO (Search Engine Optimization) galimybės. Kairėje svetainės redaktoriaus pusėje galite spustelėti “Meniu ir puslapiai,” tada spustelėkite elipses šalia bet kurio puslapio, kuriame bus pateiktas šis parinkčių sąrašas:

Wix seo nustatymų naršymas

Tada spustelėkite “SEO Google” patekti į šią dėžę:

„Wix SEO“ puslapio nustatymai

Štai tu’jums suteikta visos jūsų svetainės kontrolė’Pagrindinės SEO funkcijos – pradedant raktiniais žodžiais, su kuriais pažymite savo puslapį, ir baigiant svetainės aprašymu, kuris bus rodomas SERP (Paieškos sistemos rezultatų puslapiuose) – visa tai galite lengvai redaguoti..

10 veiksmas: pasirūpinkite, kad jis atrodytų gerai mobiliajame telefone

Užtikrinti, kad jūsų svetainės mobilioji versija atrodytų nepriekaištingai, yra jos sėkmės pagrindas, nes mobilioji įranga beveik užvaldo pasaulį – šiomis dienomis 40% žmonių ieško tik išmaniajame telefone..

Laimei, naudojant „Wix Editor“, mobiliųjų įrenginių optimizavimas yra toks lengva taip kaip yra svarbu. Norėdami pradėti, užveskite pelės žymeklį ant darbalaukio ekrano, esančio redaktoriaus viršuje.

mobiliojo vaizdo „Wix“ redaktoriaus parinktis

Tada spustelėkite mobiliojo telefono piktogramą, kad pamatytumėte, kaip atrodys jūsų svetainė žiūrint iš telefono ekrano.

Šansai yra tai, kad „Wix“ pasirūpino mobiliųjų įrenginių vaizdais už jus, o jūsų svetainė tokiu formatu jau atrodo nuostabi. Bet vis tiek galite atlikti tiek pakeitimų, kiek norite – ir visi pakeitimai, kuriuos atliksite mobiliųjų įrenginių rodinyje ne paveikti jūsų svetainės darbalaukio versiją.

11 veiksmas: Pasirinkite domeno vardą

Prieš paskelbdami „Wix“ svetainę, jūs’Turėsite nustatyti savo domeno vardą („Wix“ paprašys tai padaryti spustelėjus “Paskelbti”).

Jei tu’vėl naudojate „Wix“’laisvas planas, tada jūs laimėjote’negalėsite naudoti įprasto domeno vardo, kaip “www.mysite.com” arba “www.mysite.net” (tokie domenai yra „Wix“’mokamus planus). Vietoj to, jūsų svetainė bus tokia forma: www.pavadinimas.svetainė / jūsų svetainė, kurios pakanka, kad ją sukurtumėte ir paleistumėte. Bet jei tu’Jei norite ieškoti profesionaliau, tada rekomenduojame pereiti prie mokamo plano, kad apsaugotumėte labiau nušlifuotą domeną!

12 žingsnis: paskelbkite!

Iki šiol jūsų „Wix“ redaktoriaus svetainė bus paruošta. „Wix“ redagavimo proceso metu viršutiniame dešiniajame kampe esančiu mygtuku galite peržiūrėti savo šedevrą. Kartą jūs’vėl patenkinti, tiesiog spustelėkite ‘Paskelbti’ šalia peržiūros ir… tai’s gyvena!

Visada galite redaguoti „Wix“ svetainę po paskelbimo, todėl nereikia’t nesijauti’tai nuolatinis įsipareigojimas pokyčiams, kuriuos jūs patiriate’sukūrėte. Tiesiog atidarykite savo svetainę’S prietaisų skydelyje spustelėkite “Tvarkyti svetainę,” tada “Redaguoti svetainę,” ir neis tu. Norėdami dar kartą paskelbti, tiesiog spustelėkite ‘Paskelbti’ vėl viršutiniame dešiniajame kampe.

„Wix“ redaktorius „Roundup“

Pasirengę pradėti? Pirmiausia leisk’Pakartokite „Wix Editor“ naudojimo veiksmus:

 1. Pasirinkite kainos planą
 2. Nuspręskite, kokios svetainės jums reikia
 3. Pasirinkite šabloną
 4. Redaguoti teksto laukelius ir naršymo meniu
 5. Tinkinkite foną
 6. Nuvilkite elementus
 7. Pridėti programas
 8. Patikrinkite, ar įdiegtos mobiliosios ir SEO funkcijos
 9. Peržiūra
 10. Paskelbti

Ten’Tai priežastis, kodėl „Wix“ yra mūsų geriausiai įvertintas svetainių kūrėjas (žr. mūsų palyginimo lentelę). Tai’tai lengva, smagu ir leidžia jums valdyti. Atlikite šiuos veiksmus, kad galėtumėte sukurti savo svetainę’didžiuojiesi nė su vienu iš galimų galvos skausmų, kurių tikėjotės.

Kaip naudotis „Wix ADI“

„Wix ADI“ (dirbtinio dizaino intelektas) lengviau nei bet kada anksčiau suprojektavo svetainę. Tu’vėl uždavė keletą klausimų ir tada davė stulbinančią svetainę, kaip kad. Tarsi Wixas negalėtų’t vis lengviau, teisingai?

Skaitykite daugiau apie dirbtinį intelektą ir interneto dizaino ateitį

Nors „Wix“ redaktorius yra paprastas, „Wix ADI“ yra skirtas mažiau intelektualiems vartotojams ar tiems, kurie tiesiog nesinaudoja’t neturite laiko sukurti svetainę nuo nulio. Taigi, jei jūs’Naudodamiesi „Wix ADI“, „Wix ADI“ gali būti jūsų užimtas žongliravimas tik 8 paprastais žingsniais:

 1. Pradėti
 2. Pridėkite funkcijų
 3. Įveskite savo kontaktinę informaciją
 4. Sukurkite savo svetainę
 5. Pasirinkite stilių
 6. Įsitikinkite tuo’SEO ir patogus mobiliesiems
 7. Pasirinkite domeno vardą
 8. Paskelbti

1 žingsnis: darbo pradžia

Prisijungę spustelėkite ‘+ Sukurkite naują svetainę’ mygtuką ir tada ‘Pradėkite nuo „Wix ADI“’.

„wix adi“ pasirinkimo puslapisPasirinkite „Wix ADI“, kad sutaupytumėte laiko ir kūrybinių pastangų

2 veiksmas: pridėkite funkcijų

Tu’Tada jūsų paklaus, kokių funkcijų jums gali prireikti. Pažymėkite atitinkamus laukelius, tada spustelėkite ‘Kitas’ apatinėje dešinėje pusėje. Donas’nesijaudinkite, jei pakeisite savo mintis ar net savo verslo modelį – „Wix ADI“ galite bet kada redaguoti.

wix adi funkcijos parinktysSuasmeninkite savo svetainę naudodamiesi „Wix“ funkcijomis

3 veiksmas: įveskite savo kontaktinę informaciją

„Wix ADI“ paprašys jūsų kontaktinės informacijos’norėčiau įtraukti į savo svetainę. Stenkitės pateikti kuo daugiau informacijos, nes tai leidžia ADI lengvai kurti išsamius naršymo meniu, poraštes, antraštes ir kontaktinius puslapius..

Ir atsiminkite – kuo tikslesni jūsų atsakymai, tuo daugiau „Wix ADI“ gali pritaikyti jums geriausią svetainę.

wix adi kontaktinės informacijos formaUžpildykite kontaktinės informacijos puslapį, jei norite gauti aukštos kokybės antraštes, kontaktų puslapius ir naršymo meniu

4 žingsnis: Sukurkite savo svetainę

Taip, dizainas atitinka ADI, tačiau vis tiek galite turėti tam tikrų duomenų, jei norite. ADI gali sukurti milijardus teksto derinių ir vaizdų, taigi jūs’vėl garantuota svetainė’glotnus ir nepakartojamas.

wix adi spalvų pasirinkimasSpalvų temą pasirinkti iš „Wix ADI“ yra paprasta

Dabar, kai ADI žino, ko jums reikia, jis nuves jus į projektavimo procesą. Kai paspausite “Pradėti,” tu’Jums bus pateiktos kai kurios spalvų schemos. Nesirinkite, bet ne’t per daug streso – galite juos pakeisti vėliau, jei norite. Po to per kelias minutes turėsite visiškai naują pagrindinį puslapį.

„wix adi“ pagrindinio puslapio pasiūlymai„Wix ADI“ pagrindinio puslapio pasiūlymai Kaip pasirinkti savo svetainės spalvų schemą

5 žingsnis: Pasirinkite stilių

Ar esate patenkintas bendra išvaizda? Dabar galite ją dar labiau suasmeninti pakeisdami šriftus, pridėdami laikmenas ir įdiegdami daugybę kitų funkcijų naudodami „Wix ADI“’protingas asistentas. Tai’greitai ir leidžia šiek tiek kūrybiškai valdyti. Tai’Tarsi perduodamas menininkui tave’norėčiau, kad jie būtų tepami.

Tačiau išmanusis ADI asistentas yra kur kas labiau ribojantis nei „Wix Editor“. Taigi, jei jūs’jus įkvėpė iš tikrųjų įdėti savo antspaudą į savo svetainę – ar jūs’tiesiog nesidžiaugiate – bet kada galite lengvai persijungti į „Wix Editor“ režimą. Vis dėlto pagalvok apie tai, nes tai’s sunkiau pakeisti procesą; tu’d. reikia išsaugoti paskutinę ADI versiją, tada ją atkurti.

„Wix ADI“ pateiks galutinį pasiūlymą. Čia galite pereiti ankstesnius veiksmus ir atlikti keletą pakeitimų. Tai svarbu – jei tu’Jei esate ne visiškai laimingi, tada tikimybė, kad jūsų lankytojai bus laimėti’nebūtinai.

„Wix Adi“ redaktoriaus puslapis„Wix ADI“ supaprastintas redagavimo puslapis

6 žingsnis: įsitikinkite, kad tai daroma’SEO ir mobiliesiems draugiškas

Jei manėte, kad SEO ir mobiliąsias funkcijas buvo lengva įdiegti naudojant „Wix Editor“, tada turime gerų naujienų: tai padaryti paprasčiau tik naudojant „Wix ADI“.

Norėdami redaguoti bet kurio savo svetainės puslapio SEO funkcijas, spustelėkite puslapį kairiajame įrankių juostoje ir pasirinkite “Puslapio SEO.”

seo nustatymai wix adi

Tu’pamatysite šį ekraną:

wix adi seo redaktorius

Čia jums tereikia įvesti raktinius žodžius, pavadinimą ir puslapio aprašą, kuriuos norite pridėti!

Norint optimizuoti „Wix ADI“ svetainę mobiliesiems, reikia net mažiau pastangų nei SEO. Kai spustelėsite darbalaukio piktogramą viršutiniame svetainės puslapio meniu, jūs’galėsite pereiti prie mobiliojo telefono piktogramos.

„wix adi“ mobiliųjų parinktis

Spustelėję tai pateksite į savo mobiliųjų įrenginių vaizdą, kurį laimėjote’t neturite atlikti jokių pakeitimų (nebent norite). „Wix ADI“ jau paruošė jūsų svetainę, kad atrodytų aptakiai žiūrintiems keliaujant – tai yra daugiausiai žiūrinčiųjų, nes nuo 2015 m. Mobiliųjų įrenginių srautas buvo didesnis nei stalinių kompiuterių srautas.

7 veiksmas: Pasirinkite domeno vardą

Kada tu’sukūrę savo svetainę, galite spustelėti “Paskelbti” viršutiniame dešiniajame ekrano kampe ir jūs’gausite šį puslapį:

„wix adi“ domenų leidyba

Atnaujinimas į mokamą planą yra vienintelis būdas apsaugoti įprastą domeną “www.mysite.com.” Jei tu’vėl naudojate „Wix“’nemokamas planas, tu’Turėsite naudoti domeną, kurio formatas yra www.yourname.wixsite / yoursite.

8 žingsnis: paskelbkite!

Dabar jūsų galutinis produktas yra paruoštas paskelbti. Spustelėkite ‘Peržiūra’ ADI ekrano viršuje, kad paskutinį kartą patikrintumėte, tada tiesiog paspauskite X piktogramą, kad grįžtumėte į redagavimo puslapį. Dabar pataikyk ‘Paskelbti’ viršuje.

Dvigubas dizainas? Bet kada galite redaguoti paskelbę „Wix ADI“. Tiesiog prisijungę prie informacijos suvestinės, spustelėkite “Mano svetainės,” tada “Redaguoti” jūsų ADI svetainėje.

„Wix ADI Roundup“

Dabar, kai tu’vėl pasiruošę kurti naudodami „Wix ADI“, leiskite’s pakartokite veiksmus:

 1. Registruotis
 2. Sakyk, kas esi
 3. Pasirinkite, kokių funkcijų jums reikia
 4. Pridėkite vardą ir vietą
 5. Gauk stilingą darbą su asistentu
 6. Patikrinkite, ar įdiegtos mobiliosios ir SEO funkcijos
 7. Nustatykite savo domeną
 8. Peržiūra
 9. Paskelbti

Susipažinkite su „Wix“ informacijos suvestine

Tu’„Wix“ prietaisų skydelį naudosite beveik iš „get-go“, nesvarbu, ar jūsų svetainė buvo sukurta naudojant „Wix Editor“, ar ADI. Kai jūsų svetainė bus aktyvi, „Wix“ prietaisų skydelyje galėsite atlikti bet kokius savo paskyros atnaujinimus ar pakeitimus – taigi’Geriausia kuo greičiau naudotis šiuo puslapiu!

„wix“ prietaisų skydelio paaiškinimas

Mes’„Wix“ prietaisų skydelį pažymėjote pagal tris skyrius, kurie, mūsų manymu, yra tinkamiausi. 1 skyrius yra analizės centras, kuriame galite valdyti galimas svetainės funkcijas, pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje (“Finansinės priemonės”), rinkodara ir viešumas (“Marketingo priemonės”) ir tinklaraštį (jūs atspėjote, “Dienoraštis”).

2 skyrius yra jūsų vartai atgal į svetainės redaktorių, kuriame galite atlikti daugiau kūrybinių pakeitimų. Spustelėdami “Svetainės veiksmai” meniu, jūs’jums bus pateiktas šis variantų sąrašas:

„wix“ prietaisų skydelio svetainės veiksmai

Šiame skyriuje taip pat galite atnaujinti „Wix“ planą ir redaguoti domeno vardą.

3 skyrius yra slenkantis darbų sąrašas, kurį galite atlikti, kad sukurtumėte kuo efektyvesnę svetainę. Kai kalbama apie priedus ir idėjas, „Wix“ sugalvojo viską, kas jums, todėl galite atsirinkti laiką ir pasirinkti, kurias parinktis’norėčiau įgyvendinti.

Kaip sukurti „Wix“ svetainę: Išvada

Manome, kad „Wix ADI“ keičia svetainių pasaulį. Tai’s yra pirmasis dirbtinio intelekto įrankis, sukurtas jums sukurti svetainę, ir ji’Kartą protiškai nuteikianti užduotis virto vėjeliu: jūs tiesiog atsakote į kelis klausimus, išsirinkite mėgstamiausias spalvas ir perkelkite keletą dalykų..

Vis dėlto, tai kūrybinės kontrolės stoka gali nusivilti. „Wix ADI“ nėra beveik toks pat lankstus kaip „Wix“ redaktorius, kuris siūlo sklandų nuvilkimo dizainą ir lengvai redaguojamus teksto laukelius. Taigi, nors ir mėgaukitės abiejų „Wix“ įrankių paprastumu, „Wix“ redaktorius suteikia daugiau laisvės. Jis taip pat kuria asmeniškesnes svetaines dėl „Premium“ plano atnaujinimų ir plataus programų pasirinkimo.

Kaip naudoti „Wix“: DUK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me