Mikroskop Altında Wix

Wix, web sitesi oluşturucu devidir. Sen’Muhtemelen reklamlarını gördün ve sen’Muhtemelen onlar tarafından yapılmış web sitelerinde bulundular, ancak daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız,’doğru yerde yeniden. Biz’Wix’e bakacağım’tarihçesi, nasıl kullanılacağı ve kim olduğu’için. Sık Sorulan Sorular (SSS) listesinin yanı sıra ayrıntılı makalelerimize bağlantılar içeren’Aydınlanmış hissi bırakacağım. Peki, Wix nedir? Ve sadece sizin için mükemmel bir web sitesi oluşturucu olabilir mi? İzin Vermek’başlar…


Wix nedir?

Wix, sıfırdan bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan çevrimiçi bir web sitesi oluşturucusudur. O’Sürükle ve bırak editörü ile ünlüdür, başka bir deyişle, istediğiniz öğeleri (ör. haritalar, resimler veya düğmeler) seçip web sayfanızda istediğiniz yere sürükleyerek bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Gerçekten bu kadar kolay. Sen yapma’t Kodlama deneyimine, teknik becerilere veya ileri teknoloji yazılımlara ihtiyaç duymaz; Wix ile tek yapmanız gereken birkaç tıklama ve biraz yaratıcılık!

Aslında’s kullanımı çok basit bir son derece popüler web sitesi oluşturucu yapar. 132 milyondan fazla insan dünya çapında Wix kullanıyor! Wix’e abone olan müşterilerin% 82’si onlarla bir yıl veya daha uzun süre kalıyor, ve yeni kullanıcılar her zaman, ortalama Her gün 45.000 yeni kayıt. Aslında, Nisan ve Haziran 2018 arasında, devasa bir 5,8 milyon kullanıcı Wix’e kayıtlı.

Gördüğünüz gibi’s sürekli yüksek puanlar var ve aslında bizim en iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu. Sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda herhangi bir teknik deneyim olmadan profesyonel görünümlü web siteleri de oluşturabilirsiniz. Kanıt ister misiniz? Wix’te yapılabilecek web sitesinin kalitesini aşağıda kendiniz görebilirsiniz:

wix web sitesi oluşturucu fotoğraf sitesiWix web sitesi oluşturucu, profesyoneller ve kişisel projeler için profesyonel ve estetik web siteleri oluşturur – bu, Louise Amelie Whitehouse adlı bir fotoğraf web sitesidir.

Yukarıda resimde, Wix web sitesi oluşturucu kullanılarak yapılan bir fotoğraf web sitesidir. O’çok profesyonel görünümlü Wix web sitelerinden sadece biri.

Bizim okuyun derinlemesine Wix İnceleme daha fazla bilgi için.

Wix’in Tarihi

Wix 2006 yılında üç İsrailli geliştirici, Avishai Abrahami, Nadav Abrahami ve Giora Kaplan tarafından başlatıldı. Bir iş fikri için kendi web sitesini oluşturmaya çalışırken, ne kadar zor, zaman alıcı ve pahalı olabileceğini fark ettiler. Bütçeniz veya teknik yeteneğiniz ne olursa olsun herkes için çevrimiçi olmayı kolaylaştırmak için Wix oluşturmaya karar verdiler.

2009 itibariyle Wix’in 1 milyon kullanıcısı vardı, 2011’e kadar 10 milyona ulaşan.

wix'in zaman grafiği üzerindeki ilgisiWix, zaman içinde Wix’e artan ilgiyi gösteren bu grafikte gösterildiği gibi, yıllar boyunca popülerlik ve boyutta büyüdü.

Yıllar boyunca Wix, sizin için bir web sitesi oluşturmak için yapay zeka kullanan Wix ADI ve web sayfalarınıza uygulamalar ekleyerek sitenizi büyütmenize izin veren App Market gibi çok sayıda güncelleme ve yazılım yayınladı. Onlar’ve ayrıca Wix web sitesi oluşturucusunu güncel ve güncel tutmak için yeni editörler başlattı.

Bugün var dünya çapında 190 ülkede 132 milyondan fazla kullanıcı, İsrail, ABD, Litvanya, Almanya, Brezilya ve Ukrayna’da ofisleri olan.

Wix Nasıl Kullanılır

Wix herkese hitap eder. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kodlamak istiyorsanız, Wix Editor’ü kullanabilirsiniz, ancak Wix’i kullanmanın en yaygın yolu sürükle ve bırak yöntemidir..

Sürükle ve bırak size bir şablondan şık bir web sitesi oluşturma özgürlüğü verir. Sayfanızda istediğiniz öğeyi (ör. Bir resim, bir iletişim formu) seçin, istediğiniz yere sürükleyin ve bırakın!

Sen ne zaman’Bir web sitesi tasarlarken, ekranda gördüğünüz şey tam olarak bir kez göründüğü gibi’yaşıyor.

Wix’s ekstra özellikleri şunlardır e-Ticaret planları, web siteniz üzerinden ürün satmanıza, rezervasyonları yönetmenize ve ödemeleri kabul etmenize olanak tanır. Wix ADI (Yapay Tasarım Zekası) sizin için otomatik olarak bir web sitesi oluşturmak için yapay zeka kullanır! Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sektörlerde çok çeşitli süper şık şablonlar ve web sitenize video ve multimedya ekleme seçeneği var – Wix tüm kutuları işaretliyor.

Bunun size maliyeti nedir? Gerçek şu ki, öyle değil’Size bir şey maliyeti var! Wix’in sonsuza kadar kalabileceğiniz ücretsiz bir planı vardır. Ancak, sitenizi satabilmek veya kendi kişisel alan adınızı kullanabilmeniz için yeni sürüme geçmek istediğinizde, en ucuz plan yalnızca Aylık 5 $. Sitenizden ihtiyacınız olan şeye bağlı olarak çeşitli premium planlar vardır. Wix Fiyatlandırma İncelememizde daha fazlasını okuyun.

Wix Kimler İçin?

İle 500’den fazla özelleştirilebilir şablon, ve değişen seviyelerde sekiz fiyat planı (ücretsiz sürüm dahil), Wix herkes için bir şeyler yapmayı hedefliyor. İşte Wix kullanan kişilerden bazıları:

 • İş sahipleri
 • Çevrimiçi mağaza sahipleri
 • Fotoğrafçılar
 • Müzisyenler
 • tasarımcılar
 • Restoran sahipleri
 • Blogcular
 • Sanatçılar
 • Öğretmenler
 • Etkinlikler işletmeler
 • Seyahat & turizm işletmeleri
 • estetisyenler

Wix İncelememiz Wix’te çok daha fazla ayrıntıya giriyor’özellikleri, şablonları, fiyat planları ve daha fazlası.

Wix’i Önerir miyiz?

Mükemmel kullanım kolaylığı, paranızın karşılığı ve yaratıcı esneklik nedeniyle Wix’i öneriyoruz.

Sürükle ve bırak işlevinin kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, yeni başlayanlar için uygundur ve tasarımda sezgiseldir. Kesinlikle kodlama veya kafa çizme gerektirmeyen, saatler içinde şık, profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturabilirsiniz.!

Şablon yelpazesi, çok çeşitli endüstrilere ve kişisel stillere hitap eder – seçim için 500’den fazla tema, gerçekten herkes için bir şey var. Mevcut çok sayıda uygulama ve özellik,’kişisel bir blog oluşturuyor veya işletmenizi İnternet’te başlatıyor. Bir sürü yaratıcı kontrole sahipsiniz, böylece teknik sorunla uğraşmak zorunda kalmadan web sitenizi tam olarak istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Wix’in neşesi, son derece özelleştirilmiş site hızlı, ucuz ve tek bir kod satırı bilmeden.

SSS

Wix nedir?

Wix, kolay bir sürükle ve bırak editörü kullanan bir çevrimiçi web sitesi oluşturucusudur, böylece sayfanızı yayınlandıktan sonra göründüğü gibi düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir teknik deneyim olmadan kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Wix ne kadar pahalı?

Wix’te bir ücretsiz plan ki istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Ancak, Wix reklamlarını kaldırmak, kendi kişisel alan adınızı kullanmak veya siteniz üzerinden ödeme kabul etmek istiyorsanız yeni sürüme geçmeniz gerekir. En ucuz ücretli plan Connect Domain olarak adlandırılır ve Aylık 5 $. Diğer planlar fiyat ve özelliklerde artıyor – Wix Fiyatlandırma İncelememizden fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Wix ücretsiz deneme sunuyor mu??

Evet, Wix bir Tüm ücretli planlarında 14 günlük ücretsiz deneme. Bu, mevcut ekstra özellikleri denemenin ve’herhangi bir finansal risk veya taahhüt olmaksızın sizin hakkınızdır. Ücretsiz plan’t üzerinde bir zaman sınırı var, böylece baskı olmadan yükseltmek için en iyi zamanı seçebilirsiniz.

Wix nasıl çalışır?

Wix web sitesi oluşturucu, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı kategoriden ve sektörden önceden tasarlanmış şablonlar sağlayarak çalışır. Bir kere sen’Metin kutuları ve resimler gibi öğeleri sayfanın etrafına sürükleyerek, tamamen yeni özellikler ekleyerek veya yapmadığınız içeriği silerek bu şablondan istediğiniz kadar çok veya az değişiklik yapabileceğinize karar verdiniz’istemiyorum. Wix İncelememizi Okuyun Bu web sitesi oluşturucuya ayrıntılı bir bakış için.

Wix’te iki web sitem olabilir mi?

Evet! Tek bir hesap altında istediğiniz kadar site oluşturabilirsiniz; böylece yalnızca bir kez kayıt olmanız gerekir. sınırsız site! Ancak, bir Premium planın yalnızca bir site için geçerli olduğunu unutmayın. Bu nedenle, daha fazla isterseniz ekstra Premium planlar için ödeme yapabilir veya ekstra özellikler olmadan daha fazla ücretsiz site oluşturabilirsiniz..

Wix hosting sunuyor mu?

Evet! Wix sizin için web sitenizi barındırıyor, yani yapmıyorsun’t Barındırma sağlayıcıları için arama yapmalı veya barındırma hizmetleri için fazladan ödeme yapmalıdır. Aslında, sen’Hiç düşünmek zorunda değilsiniz: Wix, tüm güncellemeleri ve teknik yönünü sizin için yönetir, böylece rahatlayabilirsiniz!

Wix diğer inşaatçılardan daha mı iyi?

Wix piyasadaki en iyi çok yönlü web sitesi kurucusudur. Araştırma ve kullanıcı testlerimizde gerçekten iyi performans gösterdi ve para ve yaratıcı kontrol için inanılmaz değer sunuyor. Ama o’orada tek seçenek değil s! Yapabilirsin derinlemesine karşılaştırmamızda ilk 10 Wix alternatifi hakkında bilgi edinin, sizin için en iyi kurucuyu bulduğunuzdan emin olmak için.

Wix, oyunun zirvesinde, ancak Weebly ve Squarespace gibi rakiplerin de sunabileceği çok şey var. Eğer sen’Yırtılmış hissediyorum, neden en iyi web sitesi oluşturucularının yan yana döküm için karşılaştırma çizelgemize göz atmıyorsunuz?. Kimin kazandığını bulun Wix vs Weebly incelememiz, veya en popüler iki inşaatçının artıları ve eksileri hakkında daha fazla bilgi edinin Wix ve WordPress karşılaştırmamız. Eğer sen’yaratıcı bir şeyler arıyorum, Wix vs Squarespace’i okuyun mükemmel eşleşmenizi bulmak için.

Biz Kimiz?

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında amacımız size cevapları bulmanıza yardımcı olacak açık, dürüst ve güvenilir bilgiler sağlamaktır.’yeniden arıyorum.

Biz’Wix’i denedim ve test ettik ve piyasadaki en iyi yuvarlak inşaatçı olduğunu gördüm.

Neden bizi dinliyorsun? Veriye dayalı ve dengeli makaleler yazmak için araştırma yapıyoruz.’Toplam bir acemi veya teknoloji meraklısı guru, size yüksek kaliteli ve doğru içerik sunmak için bize güvenebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me