Recenze Wix SEO: Jak hodnotit pomocí Wix

Wix SEOOptimalizace pro vyhledávače (SEO) je nezbytná pro úspěch online. Existuje téměř 200 milionů aktivních webových stránek (a počítání) a jen tolik z nich může vyniknout. Nejkrásnější místo na světě není’strašně cenné, pokud to nikdo nenajde. Wix vás zahrnoval na krásných stránkách, ale je to pro SEO vůbec dobré?


Krátká odpověď zní, “Ano”.

Wix tvrdě pracoval, aby dohnal soupeře WordPress a Weebly v posledních několika letech. Dnes se může pochlubit celou řadou SEO funkcí, které jsou praktické a snadno použitelné.

Webové stránky používající Wix nemají žádné potíže dostat se na špičku výsledků vyhledávače.

Přestože existují další stavitelé se silnějšími pokročilými funkcemi, Wix je vhodný pro malé podniky, blogy a osobní webové stránky..

My’Vyzkoušeli jsme jeho funkce, abychom zjistili, jak se shodují s ostatními tvůrci webových stránek, a sledovali nejlepší tipy pro úspěch s Wix SEO. Máme všechny informace, které potřebujete, abyste se mohli sami rozhodnout, zda je Wix pro vás a váš web vhodný.

Podívejte se na náš snímek Wix v této souhrnné tabulce níže, abyste získali rychlý přehled o tom, jak jej hodnotíme.

My’Načrtl jsem výhody a nevýhody, s podrobnějším členěním níže. Pokud již máte Wix a hledáte informace o tom, jak zlepšit své hodnocení, my’Také jsem dal dohromady naše nejlepší tipy.

Na první pohled: Klady a zápory Wix SEO

Jeden z Wix’Hlavním prodejním bodem jako tvůrce webových stránek je jeho snadné použití a totéž platí pro jeho SEO funkčnost. Wix má všechny základní SEO funkce vestavěné, a většina z těch pokročilých také.

Klady

 • Není nutné žádné kódování. Ty ne’K použití Wix SEO, které je úžasné, nepotřebujete žádné kódovací dovednosti. SEO může být pro nováčky trochu skličující, ale Wix to udržuje jednoduše a intuitivně.
 • SEO je vestavěné. Tam’s pluginy a widgety. Funkce SEO je integrována do řídicího panelu Wix, což znamená, že se můžete soustředit na obsah.
 • Google integrace. Propojení webových stránek Wix s Google Analytics a Google Search Console (které jsou oba velmi užitečné pro SEO), je velmi, velmi snadné.

Rozhraní přesměrování Wix SEO 301Wix udržuje potenciálně komplikovanou SEO práci jako 301 přesměrování jednoduché

Nevýhody

 • Pokročilé SEO je složitější. Wix je vynikající pro základní SEO, ale není’skvělé pro milovníky věcí. Okraje mohou být docela dobré, pokud jde o výsledky vyhledávání, a Wix ne’Nepřekonává základy.

Wix’s SEO se skvěle hodí pro malé podniky a blogery. Pokrývá všechny základy, s jednoduchým použitím, které vám umožní soustředit se na obsah. SEO není’už jen pro technici. S Wix to může udělat kdokoli.

Kontrolní seznam Wix SEO Features

Co je to? Je zahrnuto?Meta titulPopis metaVlastní adresy URLNadpisyObrázek alt textDobrá rychlost & uptimeMobilní přátelský301 přesměrováníSSL šifrování (HTTPS)Mapa stránekGoogle AnalyticsGoogle Search ConsoleIntegrace sociálních médiíPokyny k vyhledávačiKanonické štítkyStrukturovaná data
Řekne vyhledávacím strojům a uživatelům, o čem je stránka.Ano… Každá stránka a příspěvek má vlastní sekci SEO. Zde můžete vyplnit základní informace a zobrazit náhled, jak se stránka zobrazí ve výsledcích vyhledávání.
Možnost rozšířit obsah v názvu a shrnout, co uživatelé mohou očekávat a proč by měli kliknout na vaši stránku.Ano
Umožňuje vytvářet adresy URL, které odrážejí obsah, namísto náhodného míchání čísel a písmen. example.com/article/wix-seo-guide je mnohem informačnější než website.com/hds73tghaAno
Podtituly, které zobrazují vyhledávače (a čtenáře), jak vy’strukturoval jsem váš obsah.Ano
Google je chytrý, ale je to tak’není dostatečně chytrý, aby si byl jistý, co obrázek zobrazuje nebo proč’s relevantní. Alt text popisuje obrázky na vašem webu.Ano… Klikněte na obrázek, přejděte na jeho nastavení a na něj’s jedním z oddílů, které můžete vyplnit.
Stránky se rychle načítají a jsou spolehlivé ‘žít’ více než 99% času.Ano
Weby lze snadno používat na mobilních zařízeních a snadno je procházet (pochopit) pomocí vyhledávačů.Ano… Editor přetahování umožňuje upravovat web v mobilu i na ploše. Své ‘Optimalizace rozložení stránky’ umožňuje stránkám, aby byly mobilní jediným kliknutím.
Pokud změníte adresu URL stránek z X na Y, přesměrování 301 znamená, že lidé budou přesměrováni na novou stránku, i když používají starou adresu..Ano… To je zabudováno přímo do palubní desky. Vložíte starou adresu URL do jednoho pole a novou adresu URL do jiného pole. Jednoduchý.
SSL (Secure Sockets Layer) vytváří zabezpečené, šifrované spojení mezi webovým serverem a prohlížečem. Vyhledávače začínají trestat weby bez SSL, takže je to nezbytné. Plus to’je to jen dobrá praxe.Ano… Všechny weby Wix mají HTTPS a jsou opatřeny certifikáty SSL.
Kompletní seznam stránek na vašem webu, který říká vyhledávacím strojům, jak to funguje’je strukturováno. Zkuste přidat ‘/sitemap.xml’ na konec webu’s URL pro sebe!Ne tak docela… Váš web Wix bude mít soubor Sitemap, ale vy’Abyste to mohli spravovat, musíte jít do Google Search Console.
Freemium Google nástroj, který vám umožní prohlížet data o vašem webu, od provozu konkrétní stránky po demografii uživatele.Ano… Stačí kliknout ‘+ Nový nástroj’ ve Správci stránek Wix a zadejte svůj kód Google Analytics.
Bezplatný nástroj Google, který ukazuje, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání.Ano… Připojení k Google Search Console je jedním z kroků v nástroji Wix SEO Wiz.
Vestavěná funkce pro uživatele, kteří mohou sdílet váš obsah na sociálních médiích.Ano
Někdy web potřebuje ‘mluvit’ vyhledávačům a žádá je, aby neindexovaly určité stránky.Ano… Každá stránka má vlastní nastavení SEO. Pokud ne’Nechcete, aby se stránka zobrazovala ve výsledcích vyhledávání, stačí zaškrtnout ‘Skrýt’ volba.
Pokud máte na jedné stránce více verzí, můžete pomocí kanonických značek zvolit, na který z jednoho vyhledávače by se měl zaměřit. To jim brání ve vzájemné soutěži.Ano
Způsob, jak dát vyhledávačům více informací o vašich stránkách. Znáte hodnocení hvězdičkami, které vidíte ve výsledcích vyhledávání? Že’s strukturovaná data. A to’Je to jen jeden typ tisíců. Vyhledávače milují strukturovaná data, protože pomáhají uživatelům přiřadit relevantní informace.Druh… Strukturovaná data nejsou’není zabudován do Wix tak úhledně, jak byste čekali. Můžete si ji přidat sami, ale může to být složité. Se správnými pluginy’Ve skutečnosti je snadnější přidávat strukturovaná data do něčeho, jako je WordPress.

7 tipů, jak co nejlépe využít Wix

Každý tvůrce webových stránek má silné a slabé stránky… a vtípky. Ferrari’není moc dobré, pokud to neuděláte’Nevím, jak ho dostat z prvního rychlostního stupně. V této souvislosti uvádíme naše tipy, jak co nejlépe využít Wix SEO.

 1. Využít Wix SEO Wiz. Nastaví pro vás vlastní plán SEO na základě několika otázek. To’Není to nejdůkladnější plán, ale je to’Je to vynikající úvod, pokud jste’znovu na SEO. Dokonce vám dává úspěchy při plnění vašich cílů. My’nejsem si jistý’d někdy volat SEO zábava, ale Wix to obdivuje.
 2. Získejte základy správně. Vy’d být ohromeni tím, kolik webů si nedělá’Ani dělat základní SEO správně. Podívejte se na výsledky na druhé straně, až příště něco hledáte’Uvidím, co máme na mysli. Wix vám dává vše, co potřebujete mluvit s vyhledávači. Don’t řezané rohy. K dosažení žebříčku je někdy zapotřebí pouze důslednost.
 3. Zaměřte se na mobil. Wix je vynikající pro vytváření webů přátelských pro mobily a Google odměňuje weby přátelské pro mobily. Lekce? Udělejte si více času, aby byl váš web tak dobrý, jak může být na mobilu. Vyhledávače to budou milovat a stejně tak důležití budou i vaši uživatelé.
 4. Plně využijte své meta popisy. Doporučený limit počtu znaků je 160 (130 pro mobilní zařízení) – použijte jej. To’je to vaše jediná příležitost vysvětlit, proč by vás na vás měli hledat. Použij to. Testy naznačují, že delší popisy zlepšují zapojení uživatelů.
 5. Vložte soubor Sitemap. Soubory Sitemap jsou pro SEO zásadní. Řeknou vyhledávačům co’s na vašem webu, jak na to’je strukturovaná a kde ji najít. Soubory Sitemap jsou jednou z mála věcí, které Wix vyhrál’nestarám se o tebe, takže’je mimořádně důležité, abyste si vytvořili účet Google Search Console a zajistili vše’je v pořádku.
 6. Připojte se ke Google Analytics. Žádný tvůrce webových stránek nemůže poskytnout informace o provozu, které Google dokáže. Google Analytics je zlatým standardem webové analýzy a to’je zdarma! Propojte svůj účet Wix s Google Analytics a vy’Otevřete zcela nový svět užitečných údajů o tom, jak můžete vylepšit své webové stránky.
 7. Neustále se učte o SEO. Wix je skvělý ‘skokový start’ výkon vyhledávače, ale za dlouhodobý úspěch se vyplatí dozvědět se o SEO podrobněji. Existuje spousta skvělých zdrojů, ale doporučujeme začátečník’s Průvodce po SEO od Moz pro začátek.

Hlavní předností Wixu je to, že vám to umožňuje vytvořte si web podle svého obsahu. Bez ohledu na tvůrce webových stránek vás’Při opětovném použití je nejlepší způsob, jak dobře dosáhnout výsledků vyhledávání, být zajímavý a / nebo užitečný. Google není’Nezajímám se o weby, které se snaží hrát systém. Zaměřte se na své stránky, provádějte inteligentní SEO a výsledky přijdou.

Wix SEO: Žádáme odborníka

Mark Preston, odborník na SEO, přesunul svůj velmi úspěšný web z WordPress do Wix. K jeho velkému překvapení viděl jeho web obrovský vzestup jako výsledek.

Chytili jsme se ‘přímočaré SEO’ guru diskutovat o Wixovi’s SEO funkčnost, zjistit, jak šel z Wix skeptik na Wix fanoušek:

Wix SEO podle Marka Prestona (SEO Trainer, Speaker and Consultant)

Q: Který nedávno vydal (posledních 6 měsíců) Wix SEO funkce jste našli nejcennější?

A: Wix vydal ‘Pokročilá funkce SEO’ což vám umožní změnit kanonickou značku a přidat strukturovaná data na jednotlivé stránky. Chcete-li být zařazeni do doporučeného úryvku (pozice 0), možnost přidat na stránku schéma je obrovský bonus.

Q: Jaké možnosti SEO stále chybí? Jak vás to odrazilo od optimalizace výkonu vašeho webu?

A: Řekl bych, že hosting obrázků připojených k doméně. Vím však, že to má Wix na svém plánu rozvoje.

Q: Na základě vašich zkušeností, jaké jsou nejčastější mylné představy společnosti Wix’s SEO možnosti?

A: Vnímání WIX je založeno na zastaralých znalostech a informacích. SEO vyzkoušeli Wix před několika lety a bylo to koše, takže stále věří, že je to koše. Wix za posledních 18 měsíců učinil obrovská vylepšení, o kterých lidé mimo komunitu Wix nevědí.

Největší mylná představa musí být – “WIX není pro SEO nic dobrého”. To není pravda, jak jsem dokázal ve svém Případová studie Wix SEO, což způsobilo docela rozruch v komunitě SEO.

Příběhy o úspěchu Wix

Důkaz je v pudinku. To’To vše dobře a dobře mluví o SEO teorii, ale na čem záleží, jsou výsledky. Zde je několik příkladů webových stránek Wix, které ve výsledcích vyhledávání překonávají své konkurenty.

Řezy & Bruises Barbershop v Londýně. Typ ‘holič stoke Newington’ a tam jsou přímo nahoře. Dokonce se vyskytují v Mapách Google! Řezy & Bruises je vynikajícím příkladem hodnocení že jo klíčová slova, spíše než nejoblíbenější.

nejlepší hodnocení na google s wix seoNejlepší místo na Googlu je neocenitelné

Asociace námořních sborů letectví. Tato stránka byla sestavena za dva dny! Nyní se řadí k více než 190 klíčovým slovům, takže ti, kteří hledají tento web, to snadno najdou. V závislosti na tom, k čemu je váš web určen, někdy také’Je to jen případ tečkování i’sa křížení t’s.

Long John Silver’s běží na Wixu, objevuje se vždy, když lidé v USA hledají místní rybí stánek. Vypadá také skvěle, což nevypadá’bolelo to.

To jsou všechno velmi odlišné stránky a tam’s tisíce dalších, odkud přišli. Wix poskytuje všechny nástroje, které potřebujete pro úspěšné SEO. Soustřeďte se na svůj obsah / službu, udělejte osvědčené postupy v oblasti SEO a hodnocení se objeví.

Wix SEO Battle

V loňském roce se společnost Wix rozhodla jednou provždy urovnat debatu Wix SEO tím, že zvolí dvě agentury, které se pokusí o vyhledávací dotaz na nejvyšší úrovni ‘Wix SEO’ po dobu šesti měsíců. Jedna agentura – ‘Wix Lovers’ – soutěžili s webem postaveným na Wix, zatímco ostatní – ‘Wix Haters’ – mohl používat jakoukoli platformu.

Wix SEO Battle

‘Wix Lovers’, Marie Haynes Consulting, vyšla na vrchol. Přestože došlo k nějaké závažné diskusi ohledně platnosti experimentu, dokonce i ‘Wix Haters’ připustil:

[Wix] vylepšil své nástroje nesmírně a vyřešil některé z hlavních problémů se SEO, které dříve trápili jejich uživatele.

Konečný verdikt: Je pro vás Wix?

Wix je vynikající, pokud jste’se SEO není úplně pohodlný. Díky vestavěné podpoře a radám je skvělý způsob, jak se naučit základům, a pokročilé techniky lze stále používat, jakmile se s postupem budete cítit pohodlněji.

Pokud se považujete za trochu SEO whiz, Wixe’Neustálé držení rukou by se po chvíli mohlo dostat na vaše nervy. Pro větší kontrolu prostřednictvím mírně clunkierového rozhraní mohou být poskytovatelé, jako je Squarespace nebo WordPress, pro vás vhodnější.

Ujišťujeme vás, že můžete hodnotit s Wixem a dobře se hodit.

Skutečnou otázkou je, zda se cítíte pohodlně se svými nástroji SEO a jediným způsobem, jak to určitě vědět, je vyzkoušet si to sami.

Wix’Bezplatná zkušební verze obsahuje většinu jeho funkcí SEO, takže můžete získat cit pro její funkce, aniž byste předali cent. Dej to točit.

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map