Wix Pricing Review: Ceny a bežné úskalia, ktorým sa treba vyhnúť


Wix Pricing Review

Wix Pricing review


Rating

5 z 5 hviezdičiek

Pozri Plány tvorby cien Wix

Wix’Cenové plány ponúkajú skutočne dobrú hodnotu v porovnaní s inými ťahaniami & stavitelia webových stránok. Cítime, že Wix je najlepší tvorca webových stránok všade okolo a ich cenový rozsah je nižší ako v prípade priamych konkurentov.

Preskúmanie Lucy Carney

Posledná aktualizácia 22. apríla 2020

Wix uľahčuje vytváranie profesionálnych webových stránok bez technických zručností. Ale čo rozpočet? V tomto článku sme’Ponorím sa ďalej do Wix’s cenové plány, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa skrytým nákladom a urobiť najlepšiu voľbu pre vaše stránky.

Stručný prehľad cien Wix

Ceny Wix sa pohybujú od 13 až 500 dolárov mesačne (účtované ročne) cez osem cenových plánov. Plán Combo je najlacnejší za 13 dolárov mesačne a poskytuje vám stránky bez reklám. Neobmedzený plán 17 dolárov mesačne je najlepší pre živnostníkov, zatiaľ čo predajcovia online môžu začať s obchodným základným plánom 23 dolárov mesačne. Wix má tiež zadarmo plán, čo je dobrý spôsob, ako vyskúšať vody skôr, ako sa zaviažete.

my’Testovali sme Wix dôkladne v rôznych oblastiach, vrátane dizajnu, jednoduchosti použitia a funkcií. Jednou z oblastí, ktoré sme testovali, bola hodnota za peniaze, kde zaznamenala pôsobivý dojem 4,5 hviezdičiek z 5. Môžete vidieť Wixa’s hviezdičkami nižšie:

disclaimer: Ceny uvedené v tomto článku boli v čase písania správy správne. Spoločnosť Wix v súčasnosti prechádza obdobím testovania svojich cien, takže plány, ktoré nájdete na stránke cien Wix, sa môžu líšiť od plánov opísaných v tejto recenzii. Akonáhle spoločnosť Wix dokončí stanovovanie cien, údaje sa aktualizujú, aby boli informácie presné.

Ďalšie informácie

 • Chcete sa dozvedieť viac o Wix? Prečítajte si našu hĺbku Wix Review pre viac detailov.
 • Dobrá správa – nemusíte’nemusím platiť za svoj web! Stačí sa pozrieť na náš zoznam Najlepšie bezplatné tvorcov webových stránok.
 • Nepredáva sa na Wix? Pozrite sa, ako porovnáva, alebo si vyberte iného staviteľa v našom Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok.
 • Skontrolujte, či ste vybrali kvalitného staviteľa, kontrolou našej kontroly Najlepší tvorcovia webových stránok.

1

Koľko stojí Wix?

Wix má osem cenových plánov, pohybujúcich sa od 13 do 49 dolárov mesačne (účtovaných ročne), ako aj svoj bezplatný plán, plus špecializované obchodné riešenie s názvom Podnikový plán, ktoré stojí 500 dolárov mesačne. Môžete vidieť všetky Wix’s nižšie uvedené cenové plány:

 1. Kombinovaný plán: 17 $ / mesiac (13 $ mesačne platených ročne)
 2. Neobmedzený plán: 22 $ ​​mesačne (17 $ mesačne platených ročne)
 3. Pro plán: 27 dolárov mesačne (22 dolárov mesačne platených ročne)
 4. VIP plán: 47 dolárov mesačne (39 dolárov mesačne platených ročne)
 5. Základný plán podnikania: 28 dolárov mesačne (23 dolárov mesačne platených ročne)
 6. Neobmedzený obchodný plán: 33 dolárov mesačne (27 dolárov mesačne platených ročne)
 7. Business VIP plán: 56 dolárov mesačne (49 dolárov mesačne platených ročne)
 8. Podnikateľský plán: 750 dolárov mesačne (500 dolárov mesačne platených ročne)

Tieto ceny neobsahujú DPH, nezabudnite teda skontrolovať konečnú cenu pred zaplatením, aby ste predišli nepríjemným prekvapeniam!

Dobre vedieť… Keď hovoríme o Wixovi’s cenové plány, ekvivalentné mesačné ceny používame pre ročné plány, čo sú ceny uvedené na Wix’web. Pretože to sú ročné plány, platíte vopred celý rok, nie mesiac po mesiaci ako Wix’s stránka s cenami!

Wix je dosť záludný tým, že zobrazuje svoje ročné plány týmto spôsobom, ale je to tak’nie je sám. Toto je bežná taktika, ktorú používajú mnohí tvorcovia webových stránok, a preto si treba uvedomiť, že ste na začiatku’opäť vás nezachytia veľké počiatočné náklady!

Vzostupná strana je veľa ušetríte prihlásením sa na odber na 12 mesiacov namiesto platenia mesačne, čo my’Podrobnejšie informácie zakrym neskôr.

Stále to tak je’Je potrebné zdôrazniť, že tu zatiaľ čo mesačné platenie je o niečo drahšie’s oveľa flexibilnejšou možnosťou a môžu byť lepšie prispôsobené tým, ktorí majú obmedzený rozpočet. Môžete zrušiť kedykoľvek, čo znamená, že nemáte’nemusím sa zaviazať na celý rok vopred a ty’Keď sa zaregistrujete, nemusíte čeliť veľkým počiatočným nákladom!

iba ceny webových stránokPlány webových stránok spoločnosti Wix sa pohybujú od 13 do 39 dolárov mesačne (ak sa platia ročne, bez DPH)iba ceny elektronického obchoduCeny elektronického obchodu spoločnosti Wix sa pohybujú od 23 do 500 dolárov za mesiac (pri platení ročne, bez DPH)

Za predplatné Wix môžete platiť buď mesačne alebo ročne, s osem prémiových programov vybrať si z. Wix tiež ponúka bezplatný plán, čo je fantastický spôsob, ako začať. však, my nie’t neodporúčam dlhodobo pretože to’je tak obmedzená.

Ak chcete z reklamy odstrániť reklamy Wix a použiť svoju vlastnú doménu, vy’Musím prejsť na platený plán. Najlacnejší prémiový plán je plán kombo za 13 dolárov mesačne. Pozdravte 3 GB úložného priestoru, 30 minút videa, šírku pásma 2 GB, vlastnú vlastnú doménu a ďalšie!

Plán Combo je najlacnejším plánom a najlepšie pre osobné použitie. Ak ty’ak prevádzkujete profesionálnejšiu stránku, odporúčame 17 dolárov mesačne Neobmedzený plán, čo vám poskytuje veľkorysejšie funkcie vrátane úložiska 10 GB a neobmedzenej šírky pásma.

V prípade internetových obchodov vám odporúčame začať s internetovým obchodom 23 dolárov mesačne Základný obchodný plán, pretože má vynikajúce vlastnosti pre malé obchody za skvelú cenu.

Heads up: ušetrite 10% z plánu Wix!

Wix vždy ponúkol veľkú hodnotu za peniaze a teraz tam’s ešte viac príležitostí na uloženie. Zadajte kód TAKE10 pri platbe ušetríte 10% na každom ročnom prémiovom pláne, okrem domén Combo a Connect Domain. Zamierte na Wix začať ukladať!

Porovnanie cien Wix: Mesačné a ročné plány

Mesačné plány cenových plánov Wix
($ / mesiac) Ročný plán
($ / mesiac) Úspory
combo $ 17 $ 13 24%
neobmedzený $ 22 $ 17 23%
pre $ 27 $ 22 19%
eCommerce * $ 28 $ 23 18%
VIP $ 47 $ 39 17%
podnik $ 750 $ 500 33%

* Táto cena odráža obchodný základný plán, ktorý je najlacnejšou z troch prémií za elektronický obchod. my’O niekoľko ďalších podrobností o rôznych možnostiach elektronického obchodu pôjdem trochu neskôr.

Ak vyberiete ročný plán namiesto mesačného plánu, môžete ho uložiť kdekoľvek 17% až 33%. Nielen to, že existujú určité vlastnosti’t zahrnuté do mesačných programov – napríklad bezplatné domény a prémiové aplikácie a poukazy.

A pamätajte, že nie’Nemusíte najskôr skočiť na platenie za svoje stránky Wix – Wix má zadarmo plán, a mali by ste ho 100% používať! Vyskúšajte službu Wix out, zistite, či vám to vyhovuje, vytvorte testovacie miesto a potom sa rozhodnite, do ktorého plánu sa zaregistrovať.

2

Plány tvorby cien webových stránok zblízka

Wix má štyri plány pre ľudí, ktorí chcú iba vytvoriť webovú stránku, nie internetový obchod. Pre tých z vás, ktorí chcú vytvoriť osobný blog, portfólio alebo dokonca obchodné miesto, bude jeden z týchto plánov určený pre vás!

Tieto plány sa pohybujú v cene od iba 13 dolárov mesačne až do 39 dolárov mesačne.

Kombinovaný plánNeobmedzený plánPro plánVIP pláncena

Bandwidth

skladovanie

Reklamy

Video s vysokým rozlíšením

$ 13,00 / mesiac$ 17.00 hod / mesiac$ 22,00 / mesiac$ 39,00 / mesiac
2 GBneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
3 GB10 GB20 GB20 GB
niktoniktoniktonikto
Až 30 minútDo 1 hodinyAž 2 hodinyAž 2 hodiny

Pomocou odkazov nižšie prejdete na plán, o ktorom sa chcete dozvedieť viac:

  • Kombinovaný plán: najlepšie pre osobné použitie
  • Neobmedzený plán: najlepšie pre nezávislých
  • Pro plán: najlepšie pre malé podniky
  • VIP plán: najlepšie pre veľké webové stránky

plány cenových ponúk pre webové stránkyWix má štyri cenové plány pre tvorcov webových stránok, od 13 do 39 dolárov mesačne.

Kombinovaný plán ($13.00 / mesiac)

Tento plán ponúka omnoho všestrannejšie a podrobnejšie funkcie ako bezplatný plán, odstraňuje reklamy a ponúka bezplatnú doménu z ročného plánu. Aj keď sú vložené videá vždy bezplatné, tento plán vám tiež umožňuje nahrať až 30 minút videa na prehrávanie vo vysokom rozlíšení.

Tento plán odstráni všetky reklamy Wix z vášho webu, takže vaši návštevníci won’T že váš web bol vytvorený pomocou nástroja na tvorbu webových stránok.

V rámci tohto plánu získate 2 GB v šírke pásma a 3 GB úložného priestoru.

Len za 13 dolárov mesačne je plán Combo ideálny pre malé a osobné webové stránky s funkciami, ktoré uspokoja všetky vaše základné potreby:

 • Šírka pásma 2G
 • Úložný priestor 3 GB
 • Pripojte svoju doménu
 • 30 minút videa
 • Odstráňte značku Wix & inzeráty
 • Bezplatná doména na jeden rok

Je to pre mňa to pravé??

Najlepšie pre: osobné použitie. Plán Combo je najlepší základný plán Wix pre vašu prvú aktualizáciu a ponúka veľkú hodnotu za peniaze, ak je váš web na malej úrovni.

Neobmedzený plán ($17.00 / mesiac)

Wix’s Neobmedzený plán je vhodný pre malé podniky a podnikateľov. Neobmedzená šírka pásma, 10 GB úložného priestoru, bezplatná vlastná doména pre daný rok a prémiové aplikácie znamenajú, že tento plán stojí za 4 doláre mesačne (v porovnaní s plánom Combo)..

S Wixom’s Neobmedzený plán, odomknete aplikáciu Site Booster (hodnota 60 dolárov), ktorá pomáha vylepšiť vaše webové stránky’s pravdepodobnosťou, že sa objaví v službe Google (môžete si tiež pozrieť nášho sprievodcu na webe SEO Builder).

Neobmedzený plán odstraňuje niektoré obmedzenia programov nižšej ceny. Odomknutím prémiových aplikácií a väčšieho videoobsahu si môžete vytvoriť užívateľsky prívetivejší a interaktívnejší web so zvýšenou kapacitou úložiska, šírky pásma a vylepšovačmi SEO.

Je to pre mňa to pravé??

Najlepšie pre: malé podniky, podnikatelia a živnostníci. Ak nie’Ak potrebujete predávať prostredníctvom svojich webových stránok, plán Neobmedzený je ideálny na poskytnutie väčšej slobody pri interakcii s návštevníkmi a na poskytnutie priestoru na rast vašich webových stránok..

Plán Pro ($22.00 / mesiac)

Ako najlepšia hodnota za peniaze sa považuje program Pro. to’Je to šikovná voľba pre akúkoľvek firmu, ktorá ešte nezničila svoju značku.

Hlavným predajným bodom programu Pro je získanie bezplatného loga navrhnutého pre vás. Zvyčajne to stojí za 50 dolárov, takže’Je to obrovský bonus, aby ste ho zahrnuli do svojich mesačných nákladov.

Ďalším ťahom je získanie prístupu k Ascend – Wix’s na mieru šitý marketingový nástroj. So službou Ascend si môžete nastaviť svoj vlastný live chat, automatizovať personalizované správy a oznámenia, predávať na sociálnych sieťach a získať väčšiu podporu SEO.

Je to pre mňa to pravé??

Najlepšie pre: malé podniky, ktoré potrebujú pomoc so svojou obchodnou a marketingovou stratégiou. Od získania loga šitého na mieru až po marketingové nástroje na mieru je Pro plán pohodlne Wix’Najlepšie hodnotený plán pre webové stránky mimo elektronického obchodu.

VIP plán ($39.00 / mesiac)

VIP plán Wix tiež prichádza s VIP cenami – najdrahší plán zo štyroch plánov iba pre webové stránky!

Tento program je dodávaný so všetkými funkciami nižšieho poistného a kombinuje ho s ďalšími bonusmi, ktoré sú k dispozícii iba pre VIP program.

Získate všetky funkcie z lacnejších plánov, ako aj odomknutia prioritná reakcia a VIP podpora. Prioritná odpoveď vám poskytne skutočné VIP zaobchádzanie a vaše otázky posunie na začiatok frontu. S VIP podporou získate exkluzívnu telefonickú pomoc!

Takže Wix’s VIP plán je prémiová cena za prémiovú službu. Toto je naozaj pre tých, ktorí majú väčšiu webovú stránku, ktorí potrebujú túto väčšiu šírku pásma, a pre tých, ktorí majú väčší rozpočet, ktorí si môžu túto VIP službu dovoliť..

Je to pre mňa to pravé??

Najlepšie pre: väčšie webové stránky. VIP plán je určený pre každého, kto potrebuje vysokú úroveň podpory a veľké množstvo e-mailových kampaní.

Ktorý plán odporúčame?

Plán Combo pokryje potreby väčšiny stránok, ktoré sa netýkajú elektronického obchodu, najmä ak ste vy’práve začínam. Jeho vlastná doména a odstránenie reklamy dodajú vašej stránke profesionálny vzhľad a pri rozširovaní stránok sa vždy môžete prispôsobiť rozšírenejšiemu plánu..

3

Plány tvorby cien pre podnikanie a elektronický obchod zblízka

Pre tých z vás, ktorí chcú predávať produkty prostredníctvom svojich webových stránok, vy’Potrebujem plán elektronického obchodu. Wix má tri plány elektronického obchodu na výber, od ceny od 23 až 49 dolárov za mesiac (účtované ročne).

tam’je tiež Podnikový plán, pokročilé obchodné riešenie, ktoré stojí 500 dolárov mesačne (účtované ročne).

Obchodné základnéObchodné neobmedzenéObchodné VIPcena

skladovanie

Bandwidth

Video hodiny

Prijímajte platby online

$ 23,00 / mesiac$ 27,00 / mesiac$ Od 49,00 Kč / mesiac
20 GB35 GB50 GB
neobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
510neobmedzený
ÁnoÁnoÁno

Ktorý plán elektronického obchodu je pre vás najvhodnejší? Pomocou odkazov nižšie prejdete na plán, o ktorom sa chcete dozvedieť viac:

  • Základný plán podnikania: najlepšie pre malé internetové obchody
  • Neobmedzený obchodný plán: najlepšie pre rastúce podniky
  • Business VIP plán: najlepšie pre veľké internetové obchody (a veľké rozpočty)

wixové plány elektronického obchodu a stanovovania cien pre podnikyWix má tri pravidelné plány elektronického obchodu v rozmedzí od 23 dolárov na 49 dolárov mesačne (účtované ročne).

Obchodné základné ($23 za mesiac)

Ak ty’po obnovení štandardného internetového obchodu je to najlepšia voľba pre vás – a najlacnejšia! Má všetky funkcie, ktoré potrebujete od prijímania platieb až po vytváranie kupónov pomocou aplikácie Wix Stores. Ak ty’pri opätovnom predaji služieb alebo ponúkaní schôdzok môžete pomocou aplikácie Wix Bookings vytvoriť rezervácie, nastaviť e-mailové pripomenutia a ďalšie.

Sú to skvelé doplnky, ale čo vlastne získate so samotným plánom Business Basic?

 • 20 GB úložného priestoru
 • Neobmedzená šírka pásma
 • SSL šifrovanie
 • Doména zadarmo
 • Žiadne reklamy Wix
 • Internetový obchod – bez provízie
 • Tvorca stránok & Prémiové aplikácie Form Builder
 • Google Analytics
 • Reklamné poukazy v hodnote 300 USD

Tento plán je stále najlepší na začiatku a malo by to byť viac ako dosť, aby ste mohli svoj internetový obchod rozšíriť. Ale ak viete, že potrebujete viac ako toto, pozrite sa na plán Business Unlimited.

Je to pre mňa to pravé??

Najlepšie pre: malé internetové obchody! Ak ty’opätovným nastavením internetového obchodu alebo ak chcete prijímať platby prostredníctvom svojich webových stránok, vás program Business Basic dostal krytým.

Neobmedzené podnikanie ($27 za mesiac)

Toto je Wix’najobľúbenejší plán elektronického obchodu. Má všetky funkcie zahrnuté v obchodnom základnom pláne s doplnkami!

10 hodín videa znamená, že na svoj web môžete nahrať až 10 hodín videoobsahu, ale 35 GB úložné a e-mailové kampane sú skutočnými silnými stránkami tohto plánu. Poskytuje vám nástroje na propagáciu a rast vášho online obchodu za mesiac navyše iba 4 USD!

Pokiaľ už nemáte zriadený a spustený internetový obchod, je to’Pravdepodobne najlepšie pracovať na tomto pláne, aby ste za svoje peniaze dostali čo najviac. Ty nie’nechcem platiť za funkcie vášho webu’nie je na to pripravené – bolo by to ako kúpiť auto a používať ho iba na počúvanie rádia namiesto toho, aby ho viedlo!

Je to pre mňa to pravé??

Najlepšie pre: rastúce podniky a internetové obchody. So všetkými funkciami programu Business Basic plus skutočne cennými doplnkami, ako sú e-mailové kampane a ďalšie úložisko, je program Business Unlimited ideálny na vylepšenie vášho webu.’s veľkosť a dosah.

Obchodné VIP ($49 za mesiac)

Toto je najdrahší plán elektronického obchodu za 49 dolárov mesačne. Vďaka svojej prioritnej reakcii a prémiovej podpore je to ekvivalent elektronického obchodu spoločnosti Wix’s pravidelným VIP plánom. Ponúka:

 • Všetko, čo je súčasťou nižších obchodných plánov, ako napríklad neobmedzená šírka pásma, Google Analytics, prémiové aplikácie a e-mailové kampane
 • 50 GB úložného priestoru
 • 30 hodín videa
 • Prioritná reakcia
 • VIP podpora

Tento prémiový plán Wix má najväčší úložný priestor zo všetkých šiestich plánov pri pôsobivých 50 GB. Takže ak áno’s medzerou’potom už nehľadajte ďalej! Prioritná reakcia a VIP podpora znamenajú, že nemáte’Nemusíte strácať drahocenný čas čakaním na odpovede na vaše otázky alebo pokusom vyriešiť problémy online. Hovorte so zákazníckou podporou telefonicky, preskočte priamo na prednú časť frontu a pokračujte ďalej – čas sú koniec koncov peniaze!

Je to pre mňa to pravé??

Najlepšie pre: veľké internetové obchody a veľké rozpočty. Business VIP plán má najviac funkcií, úložísk a výkonných funkcií ktorejkoľvek z Wixov’s poistným.

Ktorý plán odporúčame?

Základným obchodným plánom je Wix’s najlacnejším plánom elektronického obchodu, ale nechceli by ste’Neviem, že je založený na širokej škále funkcií, ktoré poskytuje. Odporúčame začať s týmto plánom. Ak ty’spustením menšej webovej stránky elektronického obchodu ste vyhrali’netreba aktualizovať čoskoro. Za 23 dolárov mesačne’Budem vybavený všetkým, čo potrebujete!

4

Wix Enterprise Plan pre veľké podniky

Podnik je Wix’s najpokročilejší – a najdrahší – plán, na 500 dolárov mesačne (účtované ročne). Toto je komplexné podnikové riešenie, ktoré vrhá vašu stránku do veľkých líg.

plán tvorby cien pre podnikyWix’s Podnikový plán stojí 500 dolárov mesačne, účtuje sa ročne a je určený pre veľké podniky s pokročilými potrebami.

Je samozrejmé, že to nie je plán pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet alebo pre malé podniky. Avšak, ak ste’znovu veľký obchod, ktorý potrebuje všetky práce uspieť a rásť, toto by mohla byť dobrá voľba.

Plán podnikania nie’• Zoznam funkcií, ako je ukladací priestor a šírka pásma. Máte radosť funkcie z podnikateľského VIP plánu zahrnuté, ale skutočné zameranie je na personalizované, praktické služby Enterprise plán vám dáva.

Pozdravte palubu a nastavenie pomocou podpory profesionálov Wix – oni’Pomôžem vám buď naplánovať, rozvíjať a potom spustiť váš projekt, alebo rozšíriť existujúce podnikanie. Získate dokonca aj partnera pre odborné riešenia, ktorý’je určený pre váš účet.

500 dolárov mesačne vám dáva možnosť neustále monitorovať váš projekt, konzultovať s odborníkmi z popredného odvetvia, vykonávať ročné bezpečnostné audity a ďalšie. tam’s nepopieraním plánu Enterprise nezískate podporu a zákaznícke služby na úplne novú úroveň – aby sme boli spravodliví, 500 dolárov mesačne’d dúfam!

Áno, podnikový plán sa dodáva so silným poplatkom za predplatné. Ak však máte rozpočet na podporu cenovky a potrebu svojich služieb, tento plán je perfektný spôsob, ako rozšíriť svoje podnikanie na ďalšiu úroveň..

5

Wix Free Plan: Je to dobré??

Jednou z najpríťažlivejších vecí na Wixe je, že ponúka bezplatný plán. V mnohých ohľadoch’je skvelé – tam’nie je časovo obmedzený a môžete si zostaviť a publikovať svoje stránky bez platenia centov.

Avšak inými spôsobmi’nie je to skvelé, s obmedzenými funkciami, reklamami a ďalšie – my’Pôjdem do týchto nižšie.

Plán zadarmo je určite príťažlivou vlastnosťou’je zábavné hrať sa, a to’Je to skvelý spôsob, ako získať cit pre spoločnosť Wix, a to ešte predtým, ako utratíte akékoľvek peniaze.

Ty nie’Nepotrebujem žiadne platobné podrobnosti prihlásiť sa na Wix’s zadarmo plán – všetko, čo robíte, je vytvoriť účet s e-mailovú adresu, a môžete začať stavať svoje stránky. Upozorňujeme však používateľov, aby sa držali bezplatného plánu príliš dlho, pretože to obmedzuje rast a nie je’príliš profesionálny.

Čo teda vlastne získate na bezplatnom pláne? Vstávaš 500 MB pre ukladanie a šírku pásma, a stále máte prístup ku všetkým Wixom’s šablón a veľa jeho funkcií.

5 vecí, ktoré by ste mali vedieť o pláne zadarmo

1: Môžete’t použiť svoj vlastný názov domény.

Toto je hlavná nevýhoda bezplatného plánu, ako ste vy’Musím použiť doménu, ktorú ti pridelila Wix. Vaša doména bude zadarmo, ale bude k dispozícii’Použijem tento formát: myusername.wixsite.com/siteaddress. vy’Súhlasím s tým’nie príliš zapamätateľné!

formát domény wix zadarmoVyskúšajte formát domény na jednom z našich vlastných bezplatných serverov Wix – presne vám to nepomôže vyniknúť z davu!

2: Vy’Na vašom webe sa zobrazia reklamy Wix.

Ďalšou hlavnou nevýhodou použitia Wix’s zadarmo plán je, že vy’Na vašom webe sa zobrazia reklamy Wix. Nevyzerá to profesionálne ani štýlovo a môže to odradiť vašich návštevníkov.

Príklad reklamy wixBannerová reklama v hornej časti tejto bezplatnej stránky Wix odvádza pozornosť od inak profesionálne vyzerajúcej stránky.

3: Môžete’predávať online.

Elektronický obchod nie je súčasťou bezplatného plánu, čo znamená, že môžete’t predávať výrobky prostredníctvom svojej webovej stránky Wix.

wix voľný plán elektronického obchodovaniaK bezplatnému plánu Wix môžete pripojiť spôsob platby, ale je to niečo ako prázdny sľub, pretože ak neaktualizujete žiadne skutočné platby, nemôžete akceptovať žiadne skutočné platby..

4: Získate iba obmedzené funkcie.

Aj keď spoločnosť Wix poskytuje neplatiacim používateľom prístup k viacerým funkciám ako väčšina tvorcov webových stránok, nástroje, ktoré môžete použiť, sú stále obmedzené – napríklad nemusíte’nezačlenite program Google Analytics do svojho bezplatného plánu.

5: Dostanete základnú zákaznícku podporu.

Stále máte prístup k obvyklým kanálom podpory, ako je napríklad Centrum pomoci Wix, ale vyhrali ste’• nedostať žiadne možnosti podpory s prioritou pre rýchlejšie reakčné časy.

Odporúčame teda Wix’s zadarmo plán? No tak trochu – ale len preto, že’je zadarmo. Môžete publikovať web bez platenia centov, ktorý si zaslúži nejaký kredit. Okrem toho však nemáme’naozaj vás povzbudzujem, aby ste sa na to príliš dlho držali – vy’omnoho lepšie začať s mesačným plánom aby ste videli, aké je to skutočne Wix, a potom sa rozhodnite, či sa chcete s tým dlhodobo držať.

Ak chcete úspešný, profesionálny alebo populárny web, budete potrebovať lepší plán ako bezplatná verzia. Hlavné faktory, ktoré udržia vaše stránky späť na bezplatný plán, sú:

 • nedostatok vlastnej domény
 • prítomnosť reklám na vašom webe
 • obmedzené funkcie – získate až 500 MB úložného priestoru a šírku pásma!

Plán zadarmo je naozaj vhodný len na hranie – ak ste’vôbec o svojej stránke vážne potom, keď skutočne niečo vytvoríte, výber plateného plánu je oveľa chytrejší krok. Bezplatný plán jednoducho nefunguje’Nemáte oprávnenie posunúť vaše stránky na ďalšiu úroveň.

Kedy by ste mali upgradovať?

Ale plán zadarmo je, dobre – zadarmo!

Máme to – každý má rád veci zadarmo (vrátane nás!) A môže byť ťažké predstaviť si, prečo by ste chceli zaplatiť za niečo, čo môžete získať za nič za nič. Ak ty’už sa chystáte na bezplatný plán, možno vy’znova premýšľal, kedy je najlepší čas na upgrade, aby ste za svoje peniaze získali čo najviac. Skutočne to stojí za to? V mnohých prípadoch je čestná odpoveď: áno, áno!

Tu je niekoľko príkladov, kedy je aktualizácia nevyhnutná:

 • Ak chcete začať predávať výrobky
 • Ak váš web predstavuje vašu značku, obchodné alebo profesionálne služby
 • Vaše webové stránky sa spomaľujú alebo zlyhávajú (z dôvodu nízkych obmedzení ukladacieho priestoru a šírky pásma)
 • Keď chcete začať propagovať svoje webové stránky
 • Ak máte vlastnú doménu (alebo ju chcete)

6

4 Skryté náklady, na ktoré by ste mali byť vedomí pred registráciou do Wix

Okrem platenia mesačného predplatného sú potrebné ďalšie náklady, medzi ktoré patria:

 • Automatické obnovenie Wix
 • Doménové meno
 • Vlastné e-mailové adresy
 • Prémiové aplikácie Wix

# 1. Automatické obnovenie Wix – don’t Nechajte sa strážiť

To je niečo, čo rozhnevalo veľa zákazníkov spoločnosti Wix, a preto vám chceme, aby ste sa o tom hneď dozvedeli. Čo mnohí zákazníci nerobia’Uvedomujem si, že Wix’Odbery sú nastavené tak, aby sa automaticky obnovovali, na konci obdobia predplatného.

Wix to robí, aby sa zabránilo narušeniu vašich webových stránok, ale automatické obnovenie môže pochopiteľne prísť ako škaredý šok, ak ste sa nedostali’V skutočnosti plánujete obnoviť členstvo vo Wix.

Ak nie’Nechcete, aby sa váš plán automaticky obnovoval, môžete ho jednoducho vypnúť v nastaveniach. Tu’šou:

 • Prejdite na stránku Fakturácia a platby na svoj účet Wix.
 • Kliknite na položku Plánovať akcie.
 • Kliknite na tlačidlo Zrušiť.

Don’t obavy – kliknutie ‘Zrušiť teraz’ nemá’Skutočne tam svoj plán nezrušíte. Namiesto toho to znamená, že váš plán vyhral’• automaticky sa obnoví nabudúce, keď vyprší platnosť vášho prihlásenia na odber. to’Je to dosť drzé znenie na Wix’s, ale akonáhle viete, ako to’je ľahké.

Spoločnosť Wix vo svojom Centre pomoci poskytuje jasné pokyny, ako vypnúť automatické obnovovanie prémiových plánov, názvov domén, služieb poštových schránok a prémiových aplikácií, takže môžete svoje nastavenia spravovať podľa svojich predstáv.

# 2. Doláre pre vás Doménové meno

14,95 dolárov na 24,85 dolárov ročne

Čo’s názvom domény? to’je to vaša prispôsobená adresa webovej stránky, ktorú môžu ľudia zadať do webového prehľadávača, aby dosiahli váš web.

Napríklad názov našej webovej stránky je websitebuilderexpert.com

Ak sa prihlásite k jednej z Wix’s ročné plány’Dostanete bezplatný názov vlastnej domény na jeden rok.

Domény Wix sú zadarmo pre prvý rok, po ktorom väčšina domén stojí 14,95 dolárov ročne. Špecializovanejšie domény môžu stáť viac, až okolo 24,85 dolárov ročne. Tento ročný poplatok udržuje vaše doménové meno zaregistrované, takže je to možné’to stojí za príplatok.

Ak nie’Neplatíte, potom niekto iný môže zaregistrovať dané doménové meno a použiť ho pre seba. Mali by ste vedieť, že názov vašej domény’K obnove dôjde automaticky, takže nemusíte’t náhodou stratiť svoju doménu – nie’nenechajte sa prekvapiť!

domény wixKliknutím zobrazíte ponuky doménových mien spoločnosti Wix

V porovnaní s Squarespace a Weebly, Wix’poplatky za doménové meno sú primerané. Štvorcový priestor účtuje 20 dolárov ročne a Weebly 19,95 dolárov. Takže spoločnosť Wix ponúka skutočne konkurencieschopnú mieru obnovy za 14,95 dolárov ročne.

Chcete sa dozvedieť viac?

 • Máme k dispozícii kompletného sprievodcu názvami domén, ktorý sa do tejto správy zahrne.
 • Ak sa rozhodnete pre získanie názvu vašej domény od spoločnosti Wix, tu je ich stránka, ktorá vám poskytne viac informácií.

# 3. Cena Vlastné e-mailové adresy

4,08 dolárov mesačne za e-mailovú adresu

Spoločnosť Wix nadviazala spoluprácu s balíkom G Suite (v podstate spoločnosťou Google)’s Gmail pre firmy), ktoré vám umožňujú vytvárať vlastné e-mailové adresy priamo v účte Wix, čo znamená, že môžete platiť, nastavovať a konfigurovať svoje e-mailové adresy priamo v sieti Wix.’s palubnou doskou.

Čo získate, ak sa rozhodnete používať balík G Suite? Získate:

 • Prispôsobená e-mailová adresa
 • 30 GB e-mailovej schránky a veľkosť úložiska jednotky
 • Kalendár spolupráce, Dokumenty Google, Tabuľky & šmykľavky
 • Videohovory online a zasielanie správ online (služba Google Hangout)
 • Žiadne reklamy
 • Prístupné na mobilných a stolných počítačoch
 • 24/7 podpora

Všetky tieto funkcie vás budú stáť 4,08 dolárov, ak sa zaregistrujete pre ročný plán, alebo 5,00 dolárov, ak sa rozhodnete ísť s mesačným plánom.

plány poštovej schránky wixKliknutím zobrazíte ponuky e-mailových služieb spoločnosti Wix

# 4. Pridať ďalšie aplikácie

Kým Wix má na trhu aplikácií Wix App veľa bezplatných aplikácií – 79, aby som bol presný – obsahuje tiež množstvo prémiových aplikácií, ktoré môžete pridať na svoje stránky. Väčšina aplikácií prichádza s bezplatnou aj prémiovou verziou, takže si môžete vybrať, ktorú chcete.

Cena prémiových aplikácií sa líši v cene, zvyčajne sa pohybuje medzi 3 a 20 $ na aplikáciu. Niektoré aplikácie sa dodávajú so skúšobnou verziou zdarma, zatiaľ čo iné sa platia od prvého dňa.

Môžete začať bezplatnú verziu a potom kedykoľvek inovovať na prémiovú aplikáciu. Wix’s Automatické obnovenie sa vzťahuje na prémiové aplikácie, takže ak nie’nechcem platiť za aplikáciu, nezabudnite vypnite to vo svojich nastaveniach.

Wix Pricing: Záver

Wix je najobľúbenejší tvorca webových stránok a jeho ceny sú konkurencieschopné. Rozsah funkcií, prémiové aplikácie, zvýšená šírka pásma a úložisko a výhody ako bezplatná doména ponúkajú veľkú hodnotu za vaše peniaze..

Nemáme’t Odporúčam bezplatný plán pre dlhodobý úspech. Keď ty’Ak ste pripravení na aktualizáciu, môžete si byť istí, že ste’získajte maximum zo svojej ťažko zarobenej hotovosti so všetkými Wix’s poistným.

Wix Ceny: Zhrnutie

 1. Bezplatný plán: 0 dolárov navždy! Veľké množstvo funkcií, šablón a aplikácií, ale s obmedzeniami na vašich stránkach’s funkciami, značkou Wix a reklamami na vašom webe a webovou adresou wix.com.
 2. Kombinovaný plán: 13 dolárov mesačne (účtované ročne). Získajte bezplatnú doménu na jeden rok podľa ročného plánu, viac ukladacieho priestoru, šírku pásma a odstráňte reklamy Wix. Najlepšie pre osobné použitie.
 3. Neobmedzený plán: 17 dolárov mesačne (účtované ročne). Viac úložného priestoru a neobmedzená šírka pásma. Wix’najobľúbenejší plán, najmä pre podniky.
 4. Pro plán: 22 dolárov mesačne (účtované ročne). Váš vlastný profesionálny dizajn loga a prístup k Wix’s marketingovým nástrojom, Ascend.
 5. VIP plán: 39 dolárov mesačne (účtované ročne). Predávajte online, získajte neobmedzenú podporu šírky pásma a prémiovú podporu, prioritné služby a jednorazovú kontrolu stránok. Wix’Najdrahší plán webových stránok.
 6. Základný obchodný plán: 23 dolárov mesačne (účtované ročne). Predávajte online, bez provízie, získajte prémiové aplikácie na podporu vášho internetového obchodu, 20 GB úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma a žiadne reklamy Wix. Najlacnejší plán predaja online.
 7. Neobmedzené podnikanie: 27 dolárov mesačne (účtované ročne). Predávajte online, žiadne provízie, 35 GB úložného priestoru a 20 e-mailových kampaní mesačne. Najlepšie pre rast vášho online obchodu.
 8. Obchodné VIP: 49 dolárov mesačne (účtované ročne). Predávajte online, bez poplatkov, 50 GB úložiska a prioritnú podporu. Najdrahší plán elektronického obchodu.
 9. Podnikateľský plán: 500 dolárov mesačne (účtované ročne). Predávajte online a získajte vyspelú podporu a špecializované služby. Najdrahší a najkomplexnejší podnikateľský plán.

Wix’s zadarmo plán je skvelý spôsob, ako začať, pred inováciou vytvorte a otestujte svoje webové stránky. Potom sa môžete presunúť na jednu z Wix’s ôsmymi platenými programami: odporúčame vám upgradovať priamo na plán Combo za 13 dolárov mesačne, pretože obsahuje všetko, čo potrebujete pre osobný web.

Na predaj online odporúčame program Business Basic za 23 dolárov mesačne, pretože obsahuje všetko, čo potrebujete, aby bol váš internetový obchod úspešný. S rastom vašej firmy môžete upgradovať na program Business Unlimited za 27 dolárov mesačne, ktorý podporuje e-mailové kampane a má kapacitu 35 GB.

Pred registráciou sme odhalili všetky skryté náklady, o ktorých by ste mali vedieť – hneď ako sa o nich dozviete, oni’ľahko na bok.

Ktorý plán si vyberiete, bude závisieť od vašich potrieb a preferencií, ako aj od vášho rozpočtu. Ale či už’Keď znova zapínate svoj vlastný blog alebo sa chystáte predávať online, spoločnosť Wix skutočne má pre každého niečo – za ceny, ktoré si môžu všetci dovoliť!

Wix Pricing: FAQs

Cieľom Nástroja na tvorbu webových stránok je poskytnúť vám úprimné údaje. že’Preto robíme vlastný výskum a získavame priamy osobný pohľad. Kliknite sem pre ďalšie informácie.

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me