Wix Review 2020: 7 najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné vedieť


Najlepšie pre

Najlepšie celkový staviteľ


Celkové hodnotenie

5 z 5 hviezdičiek

Wix’s drag-and-drop editor umožňuje ľahko vytvoriť profesionálne webové stránky – bez toho, aby museli poznať riadok kódu! So stovkami šablón a skvelými nástrojmi vám spoločnosť Wix umožňuje vytvárať a predávať prostredníctvom vašich stránok. Wix je vhodný pre začiatočníkov a prispôsobiteľný, je vhodný pre čokoľvek od osobných online portfólií až po webové stránky malých firiem.

Aké sú výhody a nevýhody Wix?

Pros

 • Vysoko intuitívny a ľahko použiteľný editor
 • Veľká hodnota za peniaze a pomocné funkcie
 • Najvyššie verejné odporúčanie akéhokoľvek tvorcu webových stránok

Zápory

 • Môcť’t prepínanie šablón po spustení vašich webových stránok
 • Môže sa stať, že budete musieť minúť viac za aplikácie tretích strán, aby ste prispôsobili svoj web
 • Samotný výber a množstvo prispôsobiteľných možností môže byť ohromujúci

Wix ReviewVydajte sa na cestu na nový web a urobte prvý krok a vyskúšajte Wix zadarmo

Prehľad Wix

Wix používa viac ako 100 miliónov ľudí v 190 rôznych krajinách. to’je cenovo dostupný, ľahký a bezproblémový spôsob vytvorenia vlastnej webovej stránky v priebehu niekoľkých minút.

Zostavovanie vlastnej webovej stránky bývalo niečo, čo mohli robiť iba podvodníci. Alebo ľudia, ktorí boli dosť bohatí na to, aby za to zaplatili kódmi, ktoré im dávajú whizkid!

Ale vďaka spoločnosti Wix si teraz každý môže vytvoriť svoj vlastný web. Bez ohľadu na úroveň vašej zručnosti, Wix’Výkonný editor šablón vám poskytuje úplnú kreatívnu kontrolu – bez toho, aby ste museli poznať slovo kódu.

Ak sa pozriete na niektoré príklady webových stránok, ktoré vytvorila spoločnosť Wix, sú nimi’znovu krásne a profesionálne.

Wix nie’• Samozrejme jediný tvorca webových stránok typu drag-and-drop. Ale to’je to najlepšie na dnešnom svete.

Prečo si to myslíme? Po prvé, pokrýva stovky odvetví – oveľa viac ako ktorýkoľvek iný tvorca webových stránok. Len sa pozrite, čo to je’je pre…

 • Malé podniky
 • Kaviarne a reštaurácie
 • Hotely a pohostinnosť
 • hudobníci
 • Fotografi
 • Grafickí dizajnéri

Bez ohľadu na to, aký je váš výklenok, vy’Nájdem Vytiahnite šablóny, nástroje a aplikácie tak, aby sa zhodovali. Chôdza pre psov? Úspešní tréneri? Internetové hviezdy ?? to’Je ľahšie povedať, čo robí priemysel Wix’t krytie!

Od uvedenia na trh v roku 2006 sa spoločnosť Wix rýchlo etablovala na trhu’s popredným tvorcom webových stránok. Predtým, ako sa dostaneme do tejto recenzie Wixa, nechajme to’s krokom späť a vysvetliť, čo vlastne je tvorca webových stránok:

Tvorca webových stránok je online platforma, ktorá vám pomôže vytvoriť si vlastný web bez kódovania.

Existujú dva hlavné typy tvorcov webových stránok – klasické platformy založené na šablónach a modernejšie platformy AI (Artificial Intelligence)..

Klasický tvorca webových stránok vám umožňuje vyberať z veľkého množstva vopred navrhnutých šablón. Potom môžete šablónu ľahko prispôsobiť a naplniť ju celým svojím vlastným obsahom a pridávať užitočné funkcie za chodu.

Tvorcovia webových stránok AI pracujú tak, že vám kladú niekoľko otázok, napríklad typ webových stránok, na ktorých ste’d a vaše preferencie dizajnu. Potom pre vás vytvorí webovú stránku. Stále môžete urobiť nejaké vylepšenia dizajnu, ale tento prístup je naozaj pre ľudí, ktorí potrebujú jednoduchý web rýchlo hore.

Wix je klasický tvorca šablón a platforma AI v jednom. Môžete si vybrať viac ako 500 šablón špecifických pre dané odvetvie a využite jeho neuveriteľný editor drag-and-drop. Alebo ak vy’d radšej použite Wix ADI a nechajte Wix navrhnúť webovú stránku pre vás!

Wix prichádza s veľkou reputáciou, ale tu u odborníka na tvorbu webových stránok’je našou úlohou poškriabať sa pod povrch a povedať vám to presne aké je to dobré. Na rozdiel od mnohých recenzií od spoločnosti Wix vykonávame náš vlastný dôkladný výskum a testovanie, aby sme vám poskytli odbornú analýzu.

V celej tejto recenzii spoločnosti Wix ste vy’Dozviem sa o svojich silných a slabých stránkach, o tom, ako je Wix vhodný pre rôzne typy webových stránok a ako sa darilo, keď sme ho umiestnili jeho tempom.

Video Wix Review

Či ty’počítačový svišť alebo si len predstavte základy, Wix je rýchly a ľahko použiteľný pre každého.

Aby sme to dokázali, testovali sme Wix:

hrať

Recenzie používateľov Wix

Oslovili sme rôznych používateľov Wix, aby sme sa oboznámili s ich skúsenosťami s použitím nástroja na tvorbu webových stránok na vytváranie a rozširovanie ich online obchodov..

PREHĽAD UŽÍVATEĽA: ZARUČTE deväť KNITS

wix užívateľské recenzie sara headshot

“Dôrazne odporúčam spoločnosti Wix každému vlastníkovi malej firmy, s ktorým sa stretnem, kvôli jeho ľahkému použitiu, centralizovaným obchodným funkciám a kvôli pohodliu, že ho dokáže všetko spravovať z môjho telefónu..”

Inšpirovaná jej vášňou pre pletenie začala Sara svoju malú firmu Cloud Nine Knits, aby naučila ľudí po celej Veľkej Británii, ako háčkovať a vyťahovať paže pomocou obrích priadzí. Sara vytvorila svoju webovú stránku, pretože potrebovala miesto online, kde by mohla spravovať rezervácie pre svoje workshopy, ako aj predávať malý výber ručne vyrábaných pletených výrobkov..

PREHĽAD POUŽÍVATEĽOV: NAZ & ELLA

recenzia užívateľa ella wix

“Zistili sme, že Wix je veľmi ľahké zostaviť našu webovú stránku. to’Je to skutočne jednoduché a robí pre vás veľa práce, napríklad poskytnutie vopred pripravených šablón a farebných schém.”

Ella hrá na gitare a spieva vokály v indie-folkovej skupine Naz & Ella. Duo koncertuje v Londýne a jeho okolí, vrátane funkcií v krčmách a baroch, ako aj firemných akcií. Ella chcela miesto online, kde by mohla propagovať svoju hudbu, videá a dátumy koncertov pre fanúšikov.

PREHĽAD UŽÍVATEĽA: VEGAN Pečie

recenzia užívateľa wix ecommerce claudia headshot

“Páči sa mi, aké jednoduché je prechádzať a vytvárať krásne stránky. Chcel som minimálny, moderný a profesionálne vyzerajúci web, ktorý sa tak ľahko vytvoril na Wix.”

Claudia vedie Veganské pečivo z kuchyne doma. Začala svoju podnikateľskú činnosť po tom, ako sa otočila vegánsky a usilovne sa chopila chutných vegánskych dobrôt. Keďže Claudia verila, že by nikto nemal nechať ujsť trochu zhovievavosti, rozhodla sa vytvoriť internetový obchod Wix, ktorý bude predávať a odosielať svoje sušienky, sušienky a koláče zákazníkom po celej Veľkej Británii..

Ako ľahké je použitie Wix?

Požiadali sme veľa svetských ľudí, aby skúsili Wix a povedali nám, čo si myslia.

Spätná väzba, ktorú sme dostali, hovorí sama za seba – ľudia milovali Wix! Tu je len pár ich myšlienok:

“Bol som skutočne prekvapený, že vytvorenie webovej stránky sa dá urobiť tak rýchlo. Urobil som to’Nemyslím si, že by sa to všetko podarilo, ale za hodinu som’urobil som všetko.”

“Raz som’Musel som sa s tým vysporiadať, bolo to naozaj ľahké. Vidím sám seba určite pomocou Wix skutočne vytvoriť svoje vlastné osobné webové stránky.”

S Wixom máte na výber dve možnosti – Wix Editor alebo Wix ADI. Wix Editor používa funkciu drag-and-drop, čo znamená, že čokoľvek na vašom webe môže byť premiestnené jednoduchým kliknutím a podržaním položky, potom presunutím tam, kam chcete..

Wix ADI editorWix uľahčuje nastavenie vašich webových stránok. Môžete si vybrať medzi editorom Wix, kde upravujete šablónu, alebo Wix ADI, ktoré pre vás vytvorí personalizovanú webovú stránku za pár minút..

Wix ADI navrhne vaše webové stránky pre vás. Odpoviete na niekoľko otázok o type webovej stránky, ktorú ste navštívili’by sa vám páčilo a skôr ako to budete vedieť, vytvorí sa pred vašimi očami vaša osobná jedinečná stránka. vy môcť vykonať úpravy konečného návrhu, ale tento proces nie je ideálny, ak chcete úplnú kontrolu.

Pomyslite na to ako na hranie hier na telefóne v porovnaní s hernou konzolou. Túto hru môžete aj naďalej hrať v aplikácii’je to jednoduchšie, ale vy’z hernej konzoly nezískavate rovnakú úroveň kontroly ani skúsenosti.

Pre tých, ktorí sú trochu dôvtipnejší k technológiám, môžete použiť aj kód Wix. To vám umožní prístup a úpravu pôvodného HTML za vašou šablónou pre ešte väčšie prispôsobenie. Použitie kódu Wix nie je v žiadnom prípade nevyhnutné, ale možnosť’Je tam, ak chcete kopať trochu hlbšie.

Spokojnosť zákazníkov

Potom, čo všetci dokončili testovanie Wix, opýtali sme sa ich, či áno’d odporučiť .. No, výsledky sú – a sú’žiari.

Obrovských 88% ľudí, ktorí ju používali, by veľmi odporúčalo Wix priateľovi.

Ak chcete dať toto skóre do nejakého kontextu pre vás, toto odporúčanie je:

 • O 24% vyššia ako Weebly’s
 • O 20% viac ako v štvorci’s
 • O 12% vyššia ako GoDaddy’s.

Ľudia mali radi slobodu, ktorú im Wix dal pri úprave, a aké ľahké bolo pretiahnuť veci okolo ich webových stránok. Boli tiež ohromení tým, ako rýchlo dokážu vytvoriť niečo, čo dokázali’d s radosťou publikovať online.

Jedinou kritikou, ktorú ľudia kritizovali, bolo to, že na začiatku sa Wix môže cítiť ohromujúci. tam’s toľkými možnosťami výberu – v šablónach, funkciách a prispôsobení -, aby sa usadenie na platforme trvalo niekoľko minút.

Pre čisté použitie a kreatívnu kontrolu je Wix bezkonkurenčný.

Ďalšie čítanie

Wix Editor vs Wix ADIPodrobný rozpis kľúčových rozdielov medzi Wixom’s možnosti budovania webových stránok.

Kto je najlepší pre Wix?

my’Zistil som, že Wix je najlepší celkovo Tvorca webových stránok, ale je to pre vás to pravé?

Typ lokality Wix ReviewS Wixom môžete navrhnúť webovú stránku pre akékoľvek predstaviteľné potreby.

V závislosti od vašich potrieb môže byť Wix len odpoveďou na vás’hľadám. Môže však existovať aj iná platforma, ktorá je pre túto prácu vhodnejšia. Nižšie sme’Prebehnem si, prečo ľudia vytvárajú webové stránky, diskutujú o tom, čo dokáže Wix, a navrhne ďalšie možnosti pre Wixa, ak budeme mať pocit, že sú tam lepšie.

obchodné

Obchodné webové stránky sú Wix’s chlebom a maslom. Na výber sú stovky šablón navrhnutých špeciálne pre rôzne priemyselné odvetvia. Od praktických služieb po reklamu a marketing, nehnuteľnosti, financie a právo, všetko je pokryté.

Wix má tiež celý rad úžasných obchodných funkcií – ako sú predplatné, rezervácie schôdzok a e-mailový marketing – a trh s aplikáciami prekypujúci úžasnými doplnkami..

Ďalšie čítanie

Ako vytvoriť obchodný webChcete svoju firmu online? Postupujte podľa našich 5 jednoduchých krokov.

5 najlepších tvorcov webových stránok pre malé podnikyV našom sprievodcovi nájdete najlepšie platformy na trhu.

E-commerce

Ak ty’Keď sa chystáte začať predávať online, vzťahuje sa na vás elektronický obchod Wix. Vytvorte si svoj vlastný ohromujúci internetový obchod s ľahkosťou a rýchlosťou pomocou Wix Editor alebo Wix ADI.

Wix vám umožňuje predávať neobmedzené množstvo produktov – fyzických, digitálnych alebo služieb. Prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie môžete tiež vytvárať zľavy a propagačné kódy, ovládať možnosti doručenia a dokonca spravovať svoj obchod na cestách.

Ak chcete svoj internetový obchod posunúť na ďalšiu úroveň, my’d odporúčame použiť aplikáciu Wix s názvom Ecwid. Získate tak prístup k pokladniciam pre hostí, sledovaniu inventára, sociálnemu obchodu a ďalším informáciám.

Spoločnosť Wix tiež vložila veľa energie do vylepšenia analytiky elektronického obchodu. Prostredníctvom analýzy obchodu s dashboardmi môžete teraz pristupovať k vlastným údajom a porovnávať s nimi špecializované platformy elektronického obchodu.

To znamená, že ak’Ak znova generujete šesťciferné zisky a potrebujete výkonnú platformu schopnú spravovať hromadné objednávky a škálovať s vami, pozrite sa na Shopify alebo BigCommerce. Jedná sa o tvorcov webových stránok elektronického obchodu určených výlučne na vytváranie online obchodov.

Ďalšie čítanie

Wix eCommerce RecenziePodrobnejší pohľad na Wix’s možnosťami elektronického obchodu, pozri našu špecializovanú recenziu.

Shopify vs BigCommercePozrite sa, ako sa títo dvaja obri elektronického obchodu stohujú proti sebe.

osobné

Osobné webové stránky sú ďalšou silnou stránkou spoločnosti Wix’s. Či už potrebujete web pre udalosť (napríklad svadbu), portfólio na predstavenie vašej práce alebo dokonca len online resumé, spoločnosť Wix vás oslovila.

K dispozícii sú šablóny pre takmer všetko, čo si vieme predstaviť, as Wixom’Vďaka intuitívnemu editoru môžete skutočne osloviť svoju osobnosť.

Avšak, ak ste’v kreatívnej oblasti – napríklad vo fotografii, umení alebo grafike – vám môže byť lepšie použiť program Squarespace. Jeho šablóny sú krásne a lepšie sa prispôsobujú týmto oblastiam.

Ďalšie čítanie

9 najlepších tvorcov portfólia webových stránok – Pozrite si náš konečný zoznam najlepších portfóliových platforiem.

Preskúmanie štvorca – 10 otázok, ktoré si musíte položiť pred použitím programu Squarespace.

blogovanie

Wix vám ponúka viac ako dosť funkcií na vytvorenie fantastického blogu. Ak však potrebujete webovú stránku výlučne na blogovanie, existujú lepšie možnosti.

Wix vám umožňuje vytvárať blogové príspevky, rozdeľovať ich do kategórií, sociálnej záložky a dokonca pridávať sekciu pre komentáre a vyhľadávací panel pre vašich používateľov. Perfektné, ak potrebujete sekciu blogov pre svoje stránky.

Pre viac zaoblený zážitok však môžete’Nepozerajte sa okolo Weeblyho. Weebly’s blogovanie funkcie sú vynikajúce, a oni’používajú ho niektorí veľmi dobre zavedení blogeri. Viac informácií o Weebly nájdete v našom odbornom posudku tu.

škálovateľnosť

Keď hovorili naši používatelia, niektorí vyjadrili obavy, či by ste mohli prerásť webové stránky Wix. Úprimne povedané, pokiaľ vaše webové stránky’sa stane globálnym menom domácnosti, spoločnosť Wix má viac ako dosť na to, aby sa prispôsobila vám.

Wix’trh aplikácií je vynikajúci a neustále vydáva nové, vzrušujúce doplnky, ktoré vylepšia jeho webové stránky – či už ide o funkcie, ktoré môže vykonávať, alebo o kvalitu existujúcich..

Ako už bolo spomenuté, ak potrebujete veľkú a výkonnú webovú stránku elektronického obchodu, nemusí byť Wix tým najlepším. Inak Wix’Vývojári neustále zdokonaľujú platformu a držia krok s takmer každou potrebou.

Aká dobrá je Wix’s Šablóny?

Wix’s šablón všetky vyzerajú ako webové stránky dizajnérov. Existujú stovky z čoho vyberať a návrhy sú aktuálne podľa najnovších trendov.

Ktorýkoľvek z nich môže poskytnúť vášmu webu štýlový a profesionálny vzhľad, ktorý potrebuje – aj keď nemáte žiadne znalosti v oblasti dizajnu alebo kódovania.

Všetky šablóny Wix sú rozdelené do typov webových stránok – ako napríklad podnikanie, blogovanie, fotografia atď. – a sú úplne mobilné. To znamená váš web sa automaticky upraví tak, aby vyhovoval veľkostiam obrazovky pre mobilné zariadenia aj tablety.

Wix má viac ako 510 prispôsobiteľných šablón, pokrývajúcich všetky odvetvia, na ktoré môžete myslieť.

Nevýhodou pri používaní Wix je, že môžete’• prepnúť šablóny po zverejnení vašich stránok online. Uistite sa, že nemáte’t ponáhľajte sa vybrať obľúbenú šablónu – ak šablóny zapnete neskôr, môžete’Stratím svoj obsah a prispôsobenia.

Ak to’Ak máte pre vás obchod s dohodami, môžete uprednostniť službu Squarespace. Squarespace’Šablóny sú menej flexibilné ako Wix’s, ale môžete medzi nimi prepínať kedykoľvek chcete.

Posadili sme sa s popredným odborníkom v oblasti webdizajnu, aby sme získali názor na spoločnosť Wix’s šablón v porovnaní s inými špičkovými platformami. Tu’to, čo museli povedať:

“Páči sa mi Wix, pretože má tieto koherentné funkcie, ktoré stekajú po stránke. to’je jediný tvorca webových stránok, ktorý má zmysel pre osobnosť, aj keď Weebly a Squarespace pravdepodobne nasledujú konzistentnejšie vzory”

Prispôsobenie dizajnu

Wix’Šablóny sú hotové webové stránky samy osebe. Môžete si nechať fiktívny obsah a okamžite ho zverejniť, ak chcete, ale aby ste si stránky vytvorili sami, vy’Musím urobiť nejaké úpravy.

Wix uľahčuje základné vylepšenia. Ak chcete napríklad upraviť text, stačí kliknúť na fikčný text a napísať preč. Zmena jeho veľkosti je tiež jednoduchou záležitosťou pretiahnutia jazdca:

Wix uľahčuje prácu so základnými vylepšeniami, ako je úprava textu a zmena veľkosti písma.

to’Je tiež jednoduché nahrávať obsah z prenosného počítača alebo z iných účtov online, ako sú Facebook alebo Instagram.

Keď začnete byť viac kreatívni, Wix si skutočne príde na svoje. vy’Čoskoro zistím, že túto šablónu môžete skutočne zmeniť na niečo mimoriadne.

Tlačidlo animácie je skvelým príkladom. K životu môžete priniesť takmer akúkoľvek funkciu – smerovanie, fotografia, menu alebo čokoľvek – pomocou zväčšenia, zoslabenia alebo dokonca roztočenia na stránku..

Animácia editora WixPrineste svoje stránky’s oživením pomocou animácie pomocou Wix’s ľahkým vstavaným nástrojom

Wix má tiež stovky ďalších funkcií stránok, ktoré môžete pridať ich potiahnutím do šablóny.

Môžete pridať blogy, reštaurácie, kontaktné formuláre, prehrávače hudby, mapy, interaktívne prezentácie, videozáznamy… omnoho viac, ako máme tu zoznam!

Raz ty’Pridali sme ďalšie funkcie, väčšina sa dá prispôsobiť zmenou ich veľkosti a správania alebo pridaním efektov, ako sú animácie.

Element Wix Editor pridajtePridajte kontaktné formuláre, mapy, ponuky reštaurácií a ďalšie – jednoducho potiahnutím do šablóny.

Wix ponúka obrovskú knižnicu profesionálnych fotografií, grafiky a videa, všetko zdarma na použitie na vašom webe. Wix’Vďaka bezplatnému mediálnemu obsahu môžete ušetriť veľa času a rozhodovania.

Ďalšie čítanie

Prehľad šablón Wix – Kliknite sem a zobrazte našu podrobnú recenziu spoločnosti Wix’s šablón.

Úžasné rozloženie domovskej stránky, ktoré môžete kopírovať – Potrebujete inšpiráciu pre dizajn? Tu je niekoľko tipov.

Wix’s Nástroje a funkcie

Kým jeho šablóny a funkcie kradnúť show, to’s Wix’s nástrojmi, ktoré udržujú veci tikajúce za scénami.

my’d byť tu celý deň, ak by sme chceli zoznam každý jeden Wix’s náradím. Takže my’Vybral som niektoré z najdôležitejších, ktoré by ste mali zvážiť.

Trh aplikácií

Wix’vstavané nástroje sú vynikajúce, ale môžu’celkom nerobím všetko. Našťastie, ak existuje’je to niečo, čo môžu’Nerob to, tam’je to pravdepodobne aplikácia Wix, ktorá dokáže.

Aplikácia Wix App Market obsahuje stovky funkcií stránok tretích strán, vďaka ktorým váš web robí viac, lepšie.

V zásade to znamená, že existujú určité nástroje, ktoré vám spoločnosť Wix neposkytuje ako súčasť svojich základných služieb, takže na vyplnenie tejto medzery vám spoločnosť Wix poskytuje jednoduchú a bezproblémovú inštaláciu nástrojov vyrobených externými poskytovateľmi služieb..

Wix aplikácie sú ako ‘plugins’ môžete pridať do WordPress alebo ‘rozšírenie’ môžete pridať do prehliadača Chrome; rôzne mená, v podstate to isté.

Poskytovanie služieb majiteľom webových stránok Wix je našou prioritou číslo jedna. Naším cieľom je ponúkať široký výber aplikácií, ktoré poskytujú populárne a úzko špecializované funkcie, ktoré používatelia Wix požadujú alebo ktoré sa týkajú súčasných a budúcich trendov na trhu. – Avishai Abrahami, generálny riaditeľ Wix & Zakladateľ

Aplikácie Wix sú veľmi populárne. Používatelia Wix v súčasnosti inštalujú aplikácie rýchlosťou 44 000 aplikácií za deň – to’s 16 miliónov inštalácií aplikácií ročne!

Aplikácie každý deň prichádzajú z trhu aplikácií Wix rýchlosťou 44 000

Trh Wix App Market obsahuje užitočné integrácie, ako sú nákupné vozíky, živé widgety chatu a marketingové nástroje. Mnoho z týchto aplikácií je úplne zadarmo, aj keď niektoré vám ponúkajú prémiové verzie za malý mesačný poplatok, takže máte prístup k ďalším funkciám.

Tu je niekoľko aplikácií, ktoré naozaj hodnotíme:

123FormBuilder

123FormBuilder je cloudový softvér navrhnutý pre prácu v akejkoľvek firme a jednotlivcovi, ktorí potrebujú zhromažďovať údaje online a offline. Ich flexibilná platforma ponúka celý rad možností na vytvorenie akéhokoľvek typu formulára, prieskumu, dotazníka, kvízu, ankety a dokonca aj časového rozvrhu.

Flip Books

Ak vyrábate tlačené materiály (napríklad brožúry alebo časopisy) a chcete ich predviesť online, je to aplikácia pre danú úlohu. Flip Books vytvára digitálne verzie všetkých vašich najlepších tlačených materiálov. Používatelia môžu virtuálne stránky otočiť priamo na vašom webe bez nutnosti sťahovania nudného súboru PDF. K dispozícii sú bezplatné a prémiové verzie.

Ak ty’ak si nie ste istí, čo robí aplikácia, všetky aplikácie Wix App Market obsahujú popisy, recenzie používateľov a ukážky videí. To znamená, že’Dostanem celkom dobrý nápad, ak ide o aplikáciu’pred tým, ako sa rozhodnete ho použiť.

Ďalšie čítanie

Wix App Market Review – Jedna z mnohých recenzií Wix, ktorá sa zameriava na jej trh aplikácií.

Pomoc & podpora

Tlačidlá otáznika boli rozptýlené po celom Wix’s editor sú malé veľkosti, ale mocné užitočné!

Každé tlačidlo otvorí krabicu plnú chytrých tipov o tom, aký nástroj má’s pripojené k, kreslil od Wix’s obrovským Centrom pomoci. Niektoré boxy obsahujú aj videonávod.

Centrum pomoci pre editor úprav wixWix’Tlačidlá s otáznikom vás prevedú pomocou editora – a ušetria vám veľa času na vyhľadávanie.

Ak ty’keď hľadáte viac osobného kontaktu, môžete sa spojiť s Wixom priamo prostredníctvom e-mailu alebo telefónu od pondelka do štvrtka, od 17:00 do 17:00 EST..

Wix nevie’t momentálne neponúka podporu živého chatu, ale na vaše otázky môžete odpovedať kontaktovaním spoločnosti Wix priamo na sociálnych sieťach alebo kolegom používateľa na serveri Wix’s oficiálne fórum.

Integrácia domén a sociálnych médií

Ak sa prihlásite na niektorú z Wix’s prémiovými plánmi, vy’Prvý rok získate zadarmo vlastné doménové meno. Cena za obnovenie je 16,89 dolárov ročne a akonáhle inovujete na platený program, môžete tiež previesť existujúcu doménu a pripojiť ju k svojmu serveru Wix..

Prepojenie vašich webových stránok s účtami sociálnych médií je vynikajúcim spôsobom, ako zvýšiť zapojenie oboch strán. Wix vám umožňuje pridať na svoje webové stránky sociálne tlačidlá, páči sa mi, zdieľať, informačné kanály a počty sledovateľov, aby vás ľudia mohli ľahko nájsť a nasledovať.

Jedna vec, ktorú Wix nemá’T prasknutý ešte viackanálový predaj. V súčasnej dobe môžete’Produkty Shopify a BigCommerce nepredávajte priamo na sociálnych sieťach alebo na trhoch, ako je to možné.

SEO

Pokiaľ ide o SEO (Search Engine Optimization), Wix je jedným z najlepších tvorcov webových stránok, ktorý vám pomôže umiestniť sa vysoko na Googli so vstavanými nástrojmi SEO. Môžete upravovať metazazyky a popisy, prispôsobovať adresy URL a dokonca vylepšovať hlavičkové kódy.

tam’s celou radou aplikácií SEO dostupných od spoločnosti Wix’trh aplikácií, ak potrebujete poradenstvo alebo podporu kľúčových slov. Z nášho vlastného SEO testovania sa Weebly priblížil spoločnosti Wix len kvôli tomu, aké dobré boli jej ponuky SEO.

Chcete sa dozvedieť viac o SEO? Tipy pre profesionálov nájdete v našich úžasných príručkách:

 • Architektúra webových stránok
 • Backlinking
 • Ukotviť text

Zabezpečenie, zálohy a obnovenie

Všetky weby Wix sa dodávajú so vstavanými bezpečnostnými certifikátmi SSL. SSL znamená ‘Vrstva zabezpečených zásuviek’, a všetko to skutočne znamená, že vaši návštevníci budú poznať web, na ktorom sa nachádzajú’zapnutie je bezpečné vďaka malej ikonu visiaceho zámku, ktorá sa zobrazuje vedľa vašej adresy URL.

Aby ste zabránili trhaniu vlasov, ak by sa niečo pokazilo, Wix má tiež praktickú funkciu automatického ukladania. Bude sa zálohovať viacero verzií vašich webových stránok, vďaka čomu ich môžete obnoviť do predchádzajúceho bodu v dôsledku kliknutí. uf!

Wix Ascend (marketing)

Ako už názov napovedá, Ascend by Wix pomáha vašej firme dosiahnuť vyššiu úroveň. to’s riešením typu všetko v jednom, ktoré vám umožní spojiť sa so zákazníkmi, automatizovať váš pracovný tok a všeobecne propagovať vaše podnikanie.

Čo robí Ascend tak odlišným? Zatiaľ čo spoločnosti Squarespace a Weebly zaviedli viac marketingových nástrojov, balík Wix je oveľa ambicióznejší. Zahŕňa 20 produktových oblastí na jednom mieste, vrátane:

 • Live chat
 • Automatizácia Wix (ako prispôsobené správy a oznámenia)
 • E-mailový marketing
 • Príspevky na sociálnych sieťach
 • SEO

Ako zvuk toho? Ascend by Wix je k dispozícii ako samostatné predplatné v rozmedzí od 9 do 45 dolárov mesačne. nechať’pozri sa na to, čo môžete získať pri každom pláne nižšie.

Vzostupné cenové plány

Základné profesionálne neobmedzené Prispievatelia

Olovené formuláre

E-mailové marketingové kampane za mesiac

E-maily za mesiac

Kampane sociálnych médií za mesiac

1 5 neobmedzený
50 150 neobmedzený
5 20 neobmedzený
9500 50.000 1,000,000
5 20 neobmedzený

To ukazuje, ako veľmi môže Wix pomôcť vašej firme v raste. S tromi možnosťami stanovenia cien sa hodí takmer každému. Bude váš web v tomto roku v prevahe?

Cena Wix a hodnota za peniaze

Žiadna recenzia Wix by nebola úplná bez toho, aby sa zamerala na to, čo to je’skutočne ťa to bude stáť. Pre začiatočníkov to tak nie je’nemusím ťa stáť nič!

Wix má plán zadarmo ako aj celkom sedem platených prémiových programov, v rozmedzí od 13 do 49 dolárov mesačne. tam’je tiež špičkové podnikové riešenie s názvom Wix Enterprise, ktoré stojí 500 dolárov mesačne. Čím vyšší je váš plán, tým viac funkcií odomknete, ako napríklad odstránenie reklám Wix z vášho webu a získanie vlastnej vlastnej domény zadarmo na jeden rok.

Wix má tiež dvojtýždňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak nemáte’Rovnako ako to, čo vidíte, môžete okamžite požiadať o vrátenie platby.

Tu’bližší pohľad na to, čo získate pri každom pláne:

Wix webové stránky a plány elektronického obchodovania ceny(Ceny sú mesačné poplatky pri platení ročne, bez DPH)

Čím vyššie sú vaše plány, tým viac funkcií získate (a šablóny, aplikácie a podpora – viac zo všetkého!) Plus, čím dlhšie sa zaregistrujete, tým lepšia hodnota bude váš plán..

Napríklad, ak platíte za jeden alebo dva roky vopred, môžete ušetriť medzi 25% a 43% ročne.

Ak je to veľká hodnota’potom, potom Wix’s Pro plán je pre vás. to’Je určený pre malé podniky, ktoré potrebujú starostlivosť o spoločnosť. Získate bezplatné logo navrhnuté – zvyčajne za 50 dolárov – a prístup k Ascend, Wix’s marketingovým nástrojom.

Wix’Najobľúbenejším plánom je však jeho program Business Unlimited. Nie je prekvapením, že získate neobmedzenú šírku pásma spolu s prístupom ku všetkým sieťam Wix’s hlavnými pomocnými službami, funkciami a aplikáciami. S Wixom si môžete dokonca vytvoriť svoj vlastný internetový obchod’s vynikajúcimi nástrojmi elektronického obchodu.

Ďalšie čítanie

Wix Pricing Review – Tu nájdete podrobný rozpis toho, čo’Je súčasťou každého plánu a zistite, ktoré je pre vás to pravé.

Wix Recenzia: Zhrnutie

Wix uľahčuje vytvorenie úžasnej, výkonnej a interaktívnej webovej stránky pre akýkoľvek projekt, firmu alebo nápad, ktorý by ste si vedeli predstaviť – a môžete to urobiť všetko popoludní, nie je potrebné žiadne kódovanie.

Jeho návrhárske šablóny vám poskytnú veľký náskok. Umožňuje vám rozsiahle prispôsobenie pomocou ovládacích prvkov drag-and-drop, ktoré sú výkonnejšie ako tie, ktoré ste vy’Nájdem v ktoromkoľvek inom nástroji na tvorbu webových stránok.

Wix’Najlepšie prémiové funkcie stoja iba pár dolárov mesačne. oni’majú vynikajúcu hodnotu – a oni’Urobím vašich návštevníkov, aby si vás mysleli’Za vlastné webové stránky som zaplatil tisíce dolárov.

my’d Odporúčame Wix každému, kto chce vybudovať malú firmu alebo osobný web. Pre podniky má spoločnosť Wix skvelé šablóny, SEO a marketingové nástroje a veľa aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť pri zmene mierky. Pre osobné stránky máte na dosah ruky všetko, čo potrebujete pre blogovanie, portfóliá alebo životopisy.

Wix nevie’nemám všetko pre každého, predsa. Jeho funkcie elektronického obchodu nie sú’t tak silný ako Shopify’s, a nie’t nechať prepínať šablóny alebo získať pomoc prostredníctvom živého chatu – ktoré ponúka Squarespace.

Žiadna z týchto nevýhod nie je pre nás ističmi. Napríklad si myslíme, že kvalita Wix’podpora viac ako prevažuje skutočnosť, že tam’nie je možnosť živého rozhovoru.

to’je ľahké začať a nie’to stálo desetník. Pamätajte, že všetky prémiové plány spoločnosti Wix sa dodávajú s dvojtýždňovou zárukou vrátenia peňazí, bez akýchkoľvek otázok (hoci môžete používať Wix zadarmo navždy, ak chcete).

Wix needn’nestojí vás nič iné ako pol hodiny svojho času, takže to vírte! Koniec koncov, to’je to najlepší spôsob, ako zistiť, či je’Je to skutočne ten správca webových stránok pre vás.

Wix FAQ

Cieľom Nástroja na tvorbu webových stránok je poskytnúť vám úprimné údaje. že’Preto robíme vlastný výskum a získavame priamy osobný pohľad. Kliknite sem pre ďalšie informácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me