Wix Review 2020: 7 najważniejszych rzeczy do poznania


Najlepszy dla

Najlepszy ogólnie konstruktor


Ogólna ocena

5 na 5 gwiazdek

Wix’Edytor „przeciągnij i upuść” ułatwia stworzenie profesjonalnej strony internetowej – bez konieczności znajomości kodu! Dzięki setkom szablonów i świetnym narzędziom Wix pozwala tworzyć i sprzedawać za pośrednictwem witryny. Przyjazny dla początkujących i skalowalny, Wix nadaje się do wszystkiego, od osobistych portfeli online po małe witryny internetowe.

Jakie są zalety i wady Wix?

Plusy

 • Wysoce intuicyjny i łatwy w użyciu edytor
 • Świetny stosunek jakości do ceny i funkcje pomocy
 • Najwyższa publiczna rekomendacja każdego twórcy strony

Cons

 • Mogą’t przełączaj szablony po uruchomieniu witryny
 • Może trzeba wydać więcej na aplikacje innych firm, aby skalować witrynę
 • Sam wybór i ilość konfigurowalnych opcji może być przytłaczająca

Recenzja WixRozpocznij swoją podróż do nowej witryny, stawiając pierwszy krok i wypróbowując Wix za darmo

Przegląd Wix

Wix korzysta z niego ponad 100 milionów ludzi w 190 różnych krajach. To’to niedrogi, łatwy i bezproblemowy sposób na stworzenie własnej witryny w ciągu kilku minut.

Zbudowanie własnej strony internetowej było kiedyś czymś, co mogliby zrobić tylko prymitywni koderzy. Lub ludzie, którzy byli wystarczająco bogaci, aby zapłacić za to oszustom!

Ale dzięki Wix teraz każdy może stworzyć własną stronę internetową. Bez względu na poziom umiejętności, Wix’potężny edytor szablonów zapewnia pełną kreatywną kontrolę – bez konieczności znajomości słowa kodowego.

Jeśli spojrzysz na niektóre przykłady stron internetowych, które są tworzone przez Wix, to one’są piękne i profesjonalne.

Wix isn’Oczywiście jest to jedyny kreator stron typu „przeciągnij i upuść”. Ale to’s najlepszy na świecie.

Dlaczego tak myślimy? Po pierwsze, obejmuje setki branż – o wiele więcej niż jakikolwiek inny twórca stron internetowych. Po prostu sprawdź co’mam za…

 • Mały biznes
 • Kawiarnie i restauracje
 • Hotele i gościnność
 • Muzycy
 • Fotografowie
 • Graficy

Bez względu na to, jaka jest twoja nisza, ty’znajdę Dopasowane szablony, narzędzia i aplikacje Wix. Wyprowadzacze psów? Trenerzy sukcesu? Gwiazdy internetowe? To’łatwiej powiedzieć, jakie branże robi Wix’t okładka!

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2006 roku, Wix szybko stał się rynkiem’wiodący kreator stron internetowych. Zanim przejdziemy do tej recenzji Wix, pozwólmy’cofnijmy się i wyjaśnijmy, czym tak naprawdę jest kreator stron internetowych:

Kreator stron internetowych to platforma internetowa, która pomaga tworzyć własną stronę internetową bez kodowania.

Istnieją dwa główne typy twórców stron internetowych – klasyczne platformy oparte na szablonach i nowocześniejsze platformy AI (sztuczna inteligencja).

Klasyczny kreator stron internetowych pozwala wybierać z szerokiej gamy wstępnie zaprojektowanych szablonów. Następnie możesz łatwo dostosować szablon i zapełnić go własną treścią, dodając przydatne funkcje na bieżąco.

Twórcy stron AI pracują, zadając serię pytań, takich jak typ strony internetowej, którą Ty’lubię i twoje preferencje projektowe. Następnie tworzy dla ciebie stronę internetową. Nadal możesz wprowadzić kilka drobnych poprawek do projektu, ale takie podejście jest naprawdę dla osób, które potrzebują prostej strony internetowej.

Wix to klasyczny konstruktor szablonów i platforma AI w jednym. Możesz wybierać spośród ponad 500 szablonów branżowych i skorzystaj z jego niesamowitego edytora „przeciągnij i upuść”. Lub jeśli ty’d wolisz, użyj Wix ADI i pozwól Wix zaprojektować dla ciebie stronę internetową!

Wix cieszy się dużą renomą, ale tutaj, na stronie Builder Expert, to’naszym zadaniem jest drapanie pod powierzchnią i mówienie dokładnie jak dobrze to jest. W przeciwieństwie do wielu recenzji Wix, przeprowadzamy własne gruntowne badania i testy, aby dostarczyć specjalistycznej analizy.

Podczas tej recenzji Wix ty’Dowiesz się o jego mocnych i słabych stronach, o tym, jak Wix jest odpowiedni dla różnych rodzajów stron internetowych i jak mu poszło, gdy sprawdzimy, jak działa.

Recenzja wideo Wix

Czy ty’jesteś świstem komputerowym lub po prostu znasz podstawy, Wix jest szybki i łatwy w użyciu dla wszystkich.

Aby to udowodnić, wystawiamy Wix na próbę:

Grać

Recenzje użytkowników Wix

Dotarliśmy do różnych użytkowników Wix, aby uzyskać wgląd w ich doświadczenia związane z korzystaniem z narzędzia do tworzenia stron internetowych do tworzenia i rozwijania działalności online.

PRZEGLĄD UŻYTKOWNIKA: CHMURA Dziewięć dzianin

Recenzja użytkownika wix sara headshot

“Gorąco polecam Wix każdemu właścicielowi małego biznesu, którego spotykam, ze względu na łatwość użycia, scentralizowane funkcje biznesowe i wygodę zarządzania wszystkim z mojego telefonu.”

Zainspirowana pasją do robienia na drutach, Sara rozpoczęła swoją małą firmę Cloud Nine Knits, aby uczyć ludzi w całej Wielkiej Brytanii, jak szydełkować i robić na drutach dzianinę przy użyciu gigantycznej przędzy. Sara stworzyła swoją stronę internetową, ponieważ potrzebowała miejsca online, w którym mogłaby zarządzać rezerwacjami na swoje warsztaty, a także sprzedawać niewielki wybór ręcznie robionych dzianin.

PRZEGLĄD UŻYTKOWNIKA: NAZ & ELLA

Recenzja użytkownika ella wix

“Zauważyliśmy, że Wix bardzo łatwo zbudował naszą stronę internetową. To’jest naprawdę prosty i wymaga dużo pracy nóg, na przykład dostarczania gotowych szablonów i schematów kolorów.”

Ella gra na gitarze i śpiewa chórki w swoim indie-folk zespole Naz & Ella Duet wykonuje koncerty w Londynie i okolicach, w tym funkcje w pubach i barach, a także imprezy firmowe. Ella chciała miejsca online, w którym mogłaby promować swoją muzykę, filmy i daty koncertów wśród fanów.

PRZEGLĄD UŻYTKOWNIKA: WEGAŃSKIE PIEKARNIE

Wix ecommerce recenzja użytkownika Claudia Headshot

“Uwielbiam, jak łatwo jest nawigować i tworzyć piękne witryny. Chciałem mieć minimalistyczną, nowoczesną i profesjonalnie wyglądającą stronę, którą łatwo stworzyć w Wix.”

Claudia prowadzi The Vegan Bakes w swojej kuchni w domu. Rozpoczęła swoją działalność po przejściu na weganizm i staraniu się o smaczne wegańskie smakołyki. Wierząc, że nikt nie powinien przegapić odrobiny pobłażliwości, Claudia postanowiła stworzyć sklep internetowy Wix, aby sprzedawać i wysyłać swoje ciasteczka, ciasteczka i ciasta do klientów w całej Wielkiej Brytanii.

Jak łatwy w użyciu jest Wix?

Poprosiliśmy wielu codziennych ludzi, aby spróbowali Wix i powiedzieli nam, co myślą.

Informacje zwrotne, które otrzymaliśmy, mówią same za siebie – ludzie kochali Wix! Oto tylko kilka ich myśli:

“Byłem naprawdę zaskoczony, że stworzenie strony internetowej może być wykonane tak szybko. ja nie’Myślę, że wszystko się skończy, ale za godzinę ja’zrobiłem wszystko.”

“Gdy’dałem sobie z tym radę, stało się to naprawdę łatwe. Widzę, że zdecydowanie używam Wix do stworzenia własnej, osobistej strony internetowej.”

W Wix masz dwie możliwości – Wix Editor lub Wix ADI. Wix Editor korzysta z funkcji „przeciągnij i upuść”, co oznacza, że ​​wszystko w Twojej witrynie można zmienić po prostu klikając i przytrzymując element, a następnie przenosząc go tam, gdzie chcesz.

Edytor Wix ADIWix sprawia, że ​​bardzo łatwo jest skonfigurować swoją stronę internetową. Możesz wybierać pomiędzy edytorem Wix, w którym edytujesz szablon, lub Wix ADI, który tworzy spersonalizowaną stronę internetową w kilka minut.

Wix ADI zaprojektuje dla Ciebie twoją stronę internetową. Odpowiadasz na kilka pytań na temat rodzaju strony internetowej’lubię i zanim się zorientujesz, twoja osobista, niepowtarzalna strona zostanie utworzona na twoich oczach. ty mogą wprowadzaj zmiany w ostatecznym projekcie, ale ten proces nie jest idealny, jeśli chcesz mieć całkowitą kontrolę.

Pomyśl o tym jak o graniu w grę na telefonie w porównaniu do konsoli do gier. Nadal możesz grać w tę aplikację’jest łatwiejsze, ale ty’nie uzyskujesz takiego samego poziomu kontroli lub doświadczenia, jak w konsoli do gier.

Dla tych, którzy są nieco bardziej obeznani z technologią, możesz również użyć kodu Wix. Pozwala to na dostęp i edytowanie surowego kodu HTML za szablonem w celu jeszcze większego dostosowania. Korzystanie z kodu Wix nie jest w żadnym wypadku niezbędne, ale jest to opcja’jest tam, jeśli chcesz kopać trochę głębiej.

Satysfakcja konsumenta

Po tym, jak wszyscy skończyli testować Wix, zapytaliśmy ich, czy oni’d polecam .. Cóż, wyniki są – i oni’świeci się.

Ogromne 88% osób, które z niego korzystały, poleciłoby Wix znajomemu.

Aby umieścić ten wynik w pewnym kontekście, zalecenie to:

 • 24% wyższy niż Weebly’s
 • 20% wyższy niż Squarespace’s
 • O 12% wyższy niż GoDaddy’s.

Ludzie uwielbiali swobodę, jaką dała im Wix podczas edycji, oraz to, jak łatwo było przeciągać i upuszczać elementy na ich stronie internetowej. Byli też zdumieni, jak szybko potrafili stworzyć coś, co mogliby stworzyć’d chętnie opublikuję online.

Jedyną krytyką ludzi było to, że na początku Wix może czuć się przytłaczający. Tam’Jest tak duży wybór – w zakresie szablonów, funkcji i dostosowywania – że kilka minut zajmuje mu osiedlenie się na platformie.

Jednak dla czystej łatwości użytkowania i kreatywnej kontroli Wix nie ma sobie równych.

Dalsza lektura

Wix Editor vs Wix ADISzczegółowy podział kluczowych różnic między Wix’s opcje tworzenia stron internetowych.

Dla kogo jest najlepszy Wix?

My’ustaliliśmy, że Wix jest najlepszy ogólnie kreator stron internetowych, ale czy jest odpowiedni dla Ciebie?

Wix Review Rodzaj stronyZa pomocą Wix możesz zaprojektować stronę internetową dla każdej możliwej potrzeby.

W zależności od potrzeb Wix może być tylko odpowiedzią’szukam. Może jednak istnieć inna platforma, która będzie lepiej dostosowana do tego zadania. Poniżej my’Przeanalizuję, dlaczego ludzie budują strony internetowe, dyskutują o możliwościach Wix i sugerują inne opcje dla Wix, jeśli uważamy, że są lepsze.

Biznes

Witryny biznesowe to Wix’s chleb i masło. Do wyboru są setki szablonów zaprojektowanych specjalnie dla różnych branż. Od przydatnych usług po reklamę i marketing, nieruchomości po finanse i prawo – wszystko jest objęte gwarancją.

Wix ma również wiele niesamowitych funkcji biznesowych – takich jak formularze subskrypcji, rezerwacje spotkań i marketing e-mailowy – oraz rynek aplikacji pełen niesamowitych dodatków.

Dalsza lektura

Jak zbudować witrynę biznesowąChcesz uzyskać swój biznes online? Wykonaj 5 prostych kroków.

5 najlepszych twórców stron internetowych dla małych firmSprawdź nasz przewodnik, aby zobaczyć najlepsze platformy na rynku.

E-commerce

Jeśli ty’jeśli chcesz zacząć sprzedawać online, Wix eCommerce Cię obejmuje. Stwórz własny oszałamiający sklep internetowy z łatwością i szybkością za pomocą Wix Editor lub Wix ADI.

Wix pozwala sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów – fizycznych, cyfrowych lub usługowych. Możesz także tworzyć kody rabatowe i promocyjne, kontrolować opcje wysyłki, a nawet zarządzać swoim sklepem w drodze za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jeśli chcesz przenieść swój sklep internetowy na wyższy poziom, my’d zalecam używanie aplikacji Wix o nazwie Ecwid. Daje to dostęp do kas gości, śledzenia zapasów, handlu społecznościowego i innych.

Wix włożył również wiele energii w to, aby jego analizy e-commerce były znacznie potężniejsze. Dzięki analityce sklepu na desce rozdzielczej możesz teraz uzyskać dostęp do wewnętrznych danych, które mogą konkurować z dedykowanymi platformami e-commerce.

To powiedziawszy, jeśli ty’generując sześciocyfrowe zyski miesięczne i potrzebujesz potężnej platformy, która może zarządzać z Tobą zamówieniami masowymi i skalować je, spójrz na Shopify lub BigCommerce. Są to narzędzia do tworzenia witryn e-commerce przeznaczone wyłącznie do budowania sklepów internetowych.

Dalsza lektura

Recenzja Wix eCommerceAby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na Wix’s możliwości e-commerce, zobacz naszą dedykowaną recenzję.

Shopify vs BigCommerceZobacz, jak te dwa gigantów e-commerce zestawiają się ze sobą.

Osobisty

Prywatne strony internetowe to kolejna siła Wix’s. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony na wydarzenie (np. Ślubu), portfolio do zaprezentowania swojej pracy, czy nawet zwykłego CV online, Wix zapewni Ci ochronę.

Istnieją szablony dla prawie wszystkiego, co można sobie wyobrazić oraz z Wix’Dzięki intuicyjnemu edytorowi możesz naprawdę poznać swoją osobowość.

Jednak jeśli ty’Jeśli jesteś kreatywny – na przykład w fotografii, sztuce lub grafice – lepiej korzystać ze Squarespace. Jego szablony są piękne i lepiej pasują do tych obszarów.

Dalsza lektura

9 najlepszych twórców stron internetowych z portfolio – Zobacz naszą ostateczną listę najlepszych platform portfelowych.

Przegląd Squarespace – 10 pytań, które musisz sobie zadać przed użyciem Squarespace.

Blogowanie

Wix oferuje więcej niż wystarczającą liczbę funkcji, aby stworzyć fantastycznego bloga. To powiedziawszy, jeśli potrzebujesz strony internetowej wyłącznie do blogowania, istnieją lepsze opcje.

Wix umożliwia tworzenie postów na blogu, dzielenie ich na kategorie, zakładki społecznościowe, a nawet dodawanie sekcji komentarzy i paska wyszukiwania dla użytkowników. Idealne, jeśli potrzebujesz sekcji blogów dla swojej witryny.

Aby uzyskać bardziej zaokrąglone wrażenia, możesz’patrzeć obok Weebly. Weebly’funkcje blogowania są doskonałe i tak’ponownie używane przez niektórych bardzo dobrze znanych blogerów. Aby uzyskać więcej informacji na temat Weebly, przeczytaj naszą recenzję eksperta tutaj.

Skalowalność

Rozmawiając z naszymi użytkownikami, niektórzy wyrazili obawy, czy możesz wyrosnąć z witryny Wix. Szczerze mówiąc, chyba że twoja strona internetowa’stanie się globalną, domową marką, Wix ma więcej niż wystarczająco, aby skalować się z tobą.

Wix’Rynek aplikacji jest świetny i zawsze wypuszcza nowe, ekscytujące dodatki, które poprawią jego strony internetowe – zarówno pod względem funkcji, jakie może wykonywać, jak i jakości istniejących.

Jak już wspomniano, jeśli potrzebujesz dużej, potężnej witryny e-commerce, Wix może nie być najlepszym rozwiązaniem. W przeciwnym razie Wix’programiści stale ulepszają platformę i dotrzymuje ona kroku niemal każdej potrzebie.

Jak dobrzy są Wix’Szablony?

Wix’szablony wszystkie wyglądają jak strony projektantów. Tam są setki do wyboru, a projekty są na bieżąco z najnowszymi trendami.

Każda z nich może nadać Twojej stronie stylowy, profesjonalny wygląd, którego potrzebuje – nawet jeśli nie masz żadnych umiejętności projektowania lub kodowania.

Wszystkie szablony Wix są podzielone na typy stron internetowych – takie jak biznes, blogowanie, fotografia itp. – i są całkowicie responsywne. To znaczy Twoja strona dostosuje się automatycznie, tak aby pasowała zarówno do rozmiarów ekranu telefonu komórkowego, jak i tabletu.

Wix ma ponad 510 konfigurowalnych szablonów, obejmujących każdą branżę, jaką możesz wymyślić.

Jedną wadą korzystania z Wix jest to, że możesz’t zmieniać szablony po opublikowaniu witryny w Internecie. Upewnij się, że don’śpiesz się, aby wybrać ulubiony szablon – jeśli później przełączysz szablony, ty’Stracę treść i dostosowania.

Jeśli to’jest dla ciebie przełomowy, możesz preferować Squarespace. Squarespace’Szablony są mniej elastyczne niż Wix’s, ale możesz przełączać się między nimi, kiedy chcesz.

Usiedliśmy z wiodącym w branży ekspertem od projektowania stron internetowych, aby uzyskać ich opinię na temat Wix’szablony w porównaniu do innych najlepszych platform tam. Tutaj’co mieli do powiedzenia:

“Lubię Wix, ponieważ ma te spójne funkcje, które biegną po stronie. To’jest jedynym twórcą stron internetowych, który ma poczucie osobowości, chociaż Weebly i Squarespace prawdopodobnie stosują bardziej spójne wzorce projektowe”

Dostosowywanie projektu

Wix’Szablony to gotowe strony internetowe same w sobie. Możesz zachować zawartość manekina i opublikować od razu, jeśli chcesz, ale aby stworzyć własną witrynę, ty’Będę musiał trochę edytować.

Wix sprawia, że ​​podstawowe poprawki są bardzo łatwe. Na przykład, aby edytować tekst, po prostu kliknij fikcyjny tekst i wpisz. Zmiana rozmiaru jest również prostą kwestią przeciągnięcia suwaka:

Wix ułatwia pracę z podstawowymi poprawkami, takimi jak edycja tekstu i zmiana rozmiaru czcionki.

To’Możesz również w prosty sposób przesyłać treści ze swojego laptopa lub innych kont internetowych, takich jak Facebook czy Instagram.

Kiedy zaczniesz być bardziej kreatywny, Wix naprawdę się sprawdza. ty’Wkrótce przekonasz się, że naprawdę możesz zmienić ten szablon w coś wyjątkowego.

Przycisk animacji jest świetnym przykładem. Możesz ożywić niemal każdą funkcję – nagłówek, zdjęcie, menu lub cokolwiek innego – powiększając, zmniejszając, a nawet obracając stronę.

Animacja edytora WixPrzynieś swoją stronę’ożywia funkcje, animując je za pomocą Wix’łatwe w obsłudze narzędzie

Wix posiada również setki dodatkowych funkcji strony, które można dodać, przeciągając je na szablon.

Możesz dodawać blogi, menu restauracji, formularze kontaktowe, odtwarzacze muzyki, mapy, interaktywne pokazy slajdów, tła wideo… o wiele więcej niż mamy tutaj miejsce na listę!

Kiedyś ty’Po dodaniu dodatkowych funkcji większość można dostosować, zmieniając ich rozmiar i zachowanie lub dodając efekty, takie jak animacja.

Edytor Wix dodaje elementDodaj formularze kontaktowe, mapy, menu restauracji i inne – po prostu przeciągając na szablon.

Wix oferuje ogromną bibliotekę profesjonalnych zdjęć, grafik i filmów, z których można bezpłatnie korzystać w witrynie. Wix’Darmowe treści multimedialne mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu i podejmowania decyzji.

Dalsza lektura

Przegląd szablonów Wix – Kliknij tutaj, aby zobaczyć naszą szczegółową recenzję Wix’szablony.

Niesamowite układy strony głównej, które można skopiować – Potrzebujesz trochę inspekcji? Oto kilka porad.

Wix’s Narzędzia i funkcje

Chociaż jego szablony i funkcje kradną program, to on’s Wix’narzędzia, które sprawiają, że wszystko tyka za kulisami.

My’Będę tu cały dzień, jeśli będziemy chcieli wymienić każdy pojedyńcza Wix’narzędzia. Więc my’wybraliśmy niektóre z najważniejszych do rozważenia.

App Market

Wix’Wbudowane narzędzia są doskonałe, ale potrafią’całkiem zrób wszystko. Na szczęście, jeśli tam jest’jest coś, co mogą’tam zrobić’prawdopodobnie aplikacja Wix, która potrafi.

Wix App Market zawiera setki funkcji stron trzecich, które sprawiają, że Twoja strona robi więcej, lepiej.

Zasadniczo oznacza to, że istnieją pewne narzędzia, których Wix nie zapewnia w ramach swoich podstawowych usług, więc aby wypełnić tę lukę, Wix zapewnia bezproblemową instalację narzędzi wykonanych przez zewnętrznych usługodawców jednym kliknięciem..

Aplikacje Wix są jak ‘wtyczki’ możesz dodać do WordPressa lub ‘rozszerzenia’ możesz dodać do Chrome; różne nazwy, w zasadzie to samo.

Obsługa właścicieli witryn Wix jest naszym priorytetem numer jeden. Naszym celem jest oferowanie szerokiego wyboru aplikacji, które zapewniają popularne i niszowe funkcje, o które pytali użytkownicy Wix lub które odpowiadają obecnym i przyszłym trendom rynkowym. – Avishai Abrahami, CEO Wix & Założyciel

Aplikacje Wix są bardzo popularne. Użytkownicy Wix instalują obecnie aplikacje w tempie 44 000 aplikacji dziennie – to’s 16 milionów instalacji aplikacji rocznie!

Aplikacje wylatują z Wix App Market w tempie 44 000 dziennie

Wix App Market zawiera przydatne integracje, takie jak koszyki na zakupy, widżety czatu na żywo i narzędzia marketingowe. Wiele z tych aplikacji jest całkowicie darmowych, chociaż niektóre oferują wersje premium za niewielką miesięczną opłatą, abyś mógł uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby funkcji.

Oto kilka aplikacji, które naprawdę oceniamy:

123FormBuilder

123FormBuilder to oprogramowanie w chmurze przeznaczone do pracy dla każdej firmy i osoby fizycznej, która musi zbierać dane online i offline. Ich elastyczna platforma oferuje różnorodne możliwości tworzenia wszelkiego rodzaju formularzy, ankiet, kwestionariuszy, quizów, ankiet, a nawet harmonogramów.

Flip Books

Jeśli produkujesz materiały drukowane (takie jak broszury lub czasopisma) i chcesz pokazać je również online, jest to aplikacja do tego zadania. Flip Books tworzy cyfrowe wersje wszystkich twoich najlepszych materiałów drukowanych. Użytkownicy mogą obracać wirtualne strony w Twojej witrynie bez konieczności pobierania nudnego pliku PDF. Dostępne są wersje bezpłatne i premium.

Jeśli ty’nie jesteś pewien, co robi aplikacja, wszystkie aplikacje Wix App Market zawierają opisy, recenzje użytkowników i prezentacje wideo. To znaczy ty’Dostanę całkiem niezły pomysł, jeśli aplikacja’jest odpowiedni dla Ciebie, zanim zdecydujesz się go użyć.

Dalsza lektura

Przegląd rynku aplikacji Wix – Jedna z naszych wielu recenzji Wix, koncentrująca się na rynku aplikacji.

Wsparcie & Wsparcie

Przyciski znaku zapytania rozrzucone po Wix’Edytor jest niewielki, ale bardzo przydatny!

Każdy przycisk otwiera pudełko pełne sprytnych wskazówek na temat tego narzędzia’dołączony do, zaczerpnięty z Wix’ogromne Centrum pomocy. Niektóre skrzynki zawierają nawet samouczek wideo.

Centrum pomocy edytora recenzji wixWix’Przyciski znaku zapytania prowadzą użytkownika przez edytor – i oszczędzają mnóstwo czasu na wyszukiwanie.

Jeśli ty’Jeśli szukasz bardziej osobistego kontaktu, możesz skontaktować się z Wix bezpośrednio przez e-mail lub telefon od poniedziałku do czwartku w godzinach 5–17 EST.

Wix nie’Obecnie oferujemy wsparcie na czacie na żywo, ale możesz uzyskać odpowiedź na swoje pytania, kontaktując się z Wix bezpośrednio w mediach społecznościowych lub przez innego użytkownika Wix’oficjalne forum.

Integracja domen i mediów społecznościowych

Jeśli zarejestrujesz się w jednym z Wix’plany premium, ty’Otrzymasz niestandardową nazwę domeny bezpłatnie przez pierwszy rok. Cena odnowienia wynosi 16,89 USD rocznie. Możesz także przenieść istniejącą domenę i połączyć ją ze swoją witryną Wix po przejściu na płatny abonament.

Połączenie witryny z kontami mediów społecznościowych to świetny sposób na zwiększenie zaangażowania obu stron. Wix pozwala dodawać przyciski społecznościowe, polubienia, udostępnienia, kanały i liczbę obserwujących do Twojej witryny, aby ludzie mogli łatwo Cię znaleźć i obserwować.

Jednej rzeczy Wix nie miał’T cracked jeszcze sprzedaje wielokanałowo. Obecnie możesz’t sprzedawać produkty bezpośrednio w mediach społecznościowych lub na platformach handlowych, takich jak Ty, dzięki Shopify i BigCommerce.

SEO

Jeśli chodzi o SEO (Search Engine Optimization), Wix jest jednym z najlepszych twórców stron internetowych, który pomaga ci zajmować wysokie pozycje w Google dzięki wbudowanym narzędziom SEO. Możesz edytować tytuły i opisy meta, dostosowywać adresy URL, a nawet poprawiać kod nagłówka.

Tam’s także cały szereg aplikacji SEO dostępnych w Wix’rynek aplikacji, jeśli potrzebujesz wskazówek lub wsparcia dla słów kluczowych. Z naszych własnych testów SEO, tylko Weebly zbliżył się do Wix pod kątem tego, jak dobre były jego oferty SEO.

Chcesz dowiedzieć się więcej o SEO? Przeczytaj nasze niesamowite przewodniki po poradach dla profesjonalistów:

 • Architektura strony internetowej
 • Linki wsteczne
 • Tekst kotwicy

Bezpieczeństwo, kopie zapasowe i przywracanie

Wszystkie strony internetowe Wix mają wbudowane certyfikaty bezpieczeństwa SSL. SSL oznacza ‘Bezpieczna warstwa gniazd’, a wszystko to tak naprawdę oznacza, że ​​odwiedzający znają witrynę, którą znają’ponowne włączenie jest bezpieczne dzięki małej ikonie kłódki, która pojawia się obok twojego adresu URL.

Aby zatrzymać odrywanie włosów w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak, Wix ma również przydatną funkcję automatycznego zapisywania. Zostanie utworzona kopia zapasowa wielu wersji witryny, dzięki czemu możesz przywrócić witrynę do poprzedniego punktu za pomocą kilku kliknięć. Uff!

Wix Ascend (marketing)

Jak sama nazwa wskazuje, Ascend by Wix pomaga Twojej firmie osiągnąć wyższy poziom. To’to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala łączyć się z klientami, automatyzować przepływ pracy i ogólnie promować firmę.

Co wyróżnia Ascend? Podczas gdy Squarespace i Weebly wprowadziły więcej narzędzi marketingowych, pakiet Wix jest znacznie bardziej ambitny. Obejmuje 20 obszarów produktów w jednym miejscu, w tym:

 • Czat na żywo
 • Automatyzacje Wix (takie jak spersonalizowane wiadomości i powiadomienia)
 • E-mail marketing
 • Posty w mediach społecznościowych
 • SEO

Podoba ci się to? Ascend by Wix jest dostępny jako osobna subskrypcja, od 9 do 45 USD miesięcznie. Pozwolić’Sprawdź, co możesz uzyskać na każdym planie poniżej.

Plany cenowe Ascend

Basic Professional Unlimited Współtwórcy Lead Capture Forms Kampanie e-mail marketingowe miesięcznie E-maile na miesiąc Kampanie w mediach społecznościowych miesięcznie
1 5 bez limitu
50 150 bez limitu
5 20 bez limitu
9500 50 000 1 000 000
5 20 bez limitu

To pokazuje, jak bardzo Wix może pomóc Twojej firmie w rozwoju, a dzięki trzem opcjom cenowym pasuje niemal każdemu. Czy Twoja strona będzie w tym roku w awansie??

Ceny Wix i stosunek jakości do ceny

Żadna recenzja Wix nie byłaby kompletna bez przyjrzenia się temu’naprawdę cię to kosztuje. Na początek tak nie jest’musi cię to kosztować!

Wix ma bezpłatny plan a także łącznie siedem płatnych planów premium, od 13 do 49 USD miesięcznie. Tam’Jest także wysokiej klasy rozwiązaniem biznesowym o nazwie Wix Enterprise, które kosztuje 500 USD miesięcznie. Im wyższy plan, tym więcej funkcji odblokowujesz, takich jak usuwanie reklam Wix ze swojej witryny i uzyskanie własnej domeny niestandardowej bezpłatnie przez rok.

Wix ma również dwutygodniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli to zrobisz’podoba Ci się to, co widzisz, możesz od razu poprosić o zwrot pieniędzy.

Tutaj’jest bliższe spojrzenie na to, co dostajesz z każdym planem:

Witryna i plany cenowe e-commerce wix(Ceny są opłatami miesięcznymi, jeśli są płacone corocznie, bez VAT)

Im wyżej wybierzesz plany, tym więcej dostaniesz funkcji (i szablonów, aplikacji i wsparcia – więcej wszystkiego!) Co więcej, im dłużej się zarejestrujesz, tym lepsza będzie wartość twojego planu.

Na przykład, jeśli płacisz z góry za plan roczny lub dwuletni, możesz zaoszczędzić od 25% do 43% rocznie.

Jeśli świetna wartość jest tym, co Ty’ponownie po, a następnie Wix’Plan Pro jest dla Ciebie. To’jest przeznaczony dla małych firm, które potrzebują dbałości o branding firmy. Otrzymasz bezpłatne logo zaprojektowane – zwykle o wartości 50 USD – i dostęp do Ascend, Wix’narzędzie marketingowe.

Wix’Najpopularniejszym planem jest jednak plan Business Unlimited. Nic dziwnego, że zyskujesz nieograniczoną przepustowość wraz z dostępem do wszystkich Wix’s główne usługi pomocy, funkcje i aplikacje. Za pomocą Wix możesz nawet zbudować własny sklep internetowy’doskonałe narzędzia e-commerce.

Dalsza lektura

Przegląd cennikowy Wix – Zobacz tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, co’są uwzględnione w każdym planie i dowiedz się, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Recenzja Wix: Podsumowanie

Wix ułatwia stworzenie oszałamiającej, wydajnej, interaktywnej strony internetowej dla dowolnego projektu, firmy lub pomysłu, jaki możesz sobie wyobrazić – i możesz to wszystko zrobić po południu, bez kodowania.

Jego designerskie szablony zapewniają duży start. Pozwala na szerokie dostosowanie za pomocą kontrolek przeciągania i upuszczania, które są bardziej wydajne niż te, które Ty’Znajdę w dowolnym innym kreatorze stron internetowych.

Wix’Najlepsze funkcje premium kosztują zaledwie kilka dolców miesięcznie. one’re doskonała wartość – i oni’Sprawię, że Twoi goście pomyślą o Tobie’zapłaciliśmy tysiące dolarów za niestandardową stronę internetową.

My’d polecam Wix każdemu, kto chce zbudować małą firmę lub osobistą stronę internetową. Dla firm Wix ma genialne szablony, narzędzia SEO i marketingowe oraz mnóstwo aplikacji, które pomogą Ci skalować. W przypadku witryn osobistych masz wszystko, czego potrzebujesz do blogowania, portfeli lub CV na wyciągnięcie ręki.

Wix nie’mam wszystko dla wszystkich, chociaż. Jego funkcje e-commerce nie są’tak potężny jak Shopify’s i tak nie jest’t pozwalają zmieniać szablony lub uzyskiwać pomoc za pośrednictwem czatu na żywo – oba są oferowane przez Squarespace.

Żadna z tych wad nie jest dla nas przeszkodą. Na przykład uważamy jakość Wix’Wsparcie jest większe niż fakt, że tam jest’Brak opcji czatu na żywo.

To’łatwo zacząć i nie robi’t grosza. Pamiętaj, że wszystkie plany premium Wix są objęte dwutygodniową gwarancją zwrotu pieniędzy, bez zadawania pytań (chociaż możesz bezpłatnie korzystać z Wix na zawsze, jeśli chcesz).

Potrzebny Wix’t kosztuje cię tylko pół godziny, więc daj temu wir! Po tym wszystkim’to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, czy to’to naprawdę odpowiedni kreator stron internetowych dla Ciebie.

FAQ Wix

Kreator stron internetowych ma na celu zapewnienie uczciwych danych. Że’dlatego prowadzimy własne badania i uzyskujemy bezpośredni, osobisty wgląd. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map