Wix Turbo palaišana: padarot Wix vietnes ātrāk nekā jebkad agrāk

Wix ir vietņu veidotājs, kas sniedz jums visus nepieciešamos rīkus, lai izveidotu profesionālu vietni. Jūs don’Jums nav vajadzīgas kodēšanas prasmes, izdomātas tehnoloģijas vai brīva laika stundas – tikai interneta savienojums!


Vairāk nekā 142 miljoni cilvēku ir izmantojuši Wix, lai izveidotu savu vietni – un, tā laimīgo klientu skaitam pieaugot, Wix pastāvīgi turpina darbu ar saviem sasniegumiem un atjauninājumiem..

Ieejiet Wix Turbo, aizraujošā jaunajā laidienā, kas paredzēts, lai uzlādētu jūsu vietnes un paātrinātu ielādes laiku – tas nozīmē, ka vietnes tiks ielādētas ātrāk nekā jebkad agrāk.

Šajā atklāšanas pārskatā mēs’Aplūkosim, ko darīs Wix Turbo, ko tas nozīmē Wix vietnēm un ko Wix jau dara, lai pārliecinātos, ka tās vietnes darbojas vislabākajā veidā.

1

Kas ir Wix Turbo?

Galvenais, kas jāzina par Wix Turbo, ir tas, ka tas vietnēm liks ielādēt ātrāk nekā jebkad agrāk. Betvai tas to sasniegs?, un kāpēc ir tas, ka tik liels darījums?

Mēs runājām ar Wix redaktoru grupas viceprezidentu Amitu Kaufmanu:

“Wix Turbo mēs pārrakstījām lielāko daļu vietņu’ kods, kas ļauj veikt lielus veiktspējas uzlabojumus … Turklāt mēs’Mēs esam pievienojuši jaunas iespējas, lai jūsu mobilo vietni padarītu satriecošāku – piemēram, pielāgojamu izvēlni, īpašas animācijas un lielisku galerijas atbalstu -, kas nodrošina augstas veiktspējas, slidenas vietnes.”

Ļaujiet’S tuvāk apskatīsim tikai to, ko viņš ar tiem domā “milzīgi veiktspējas uzlabojumi”, un kā tavs vietne iegūs!

Kāpēc ātrums ir būtība?

Ikvienam, kurš domā dažas sekundes, tas nenotiek’t daudz ko mainīt, apstājieties turpat!

Ātrums ir viss, kas nepieciešams veiksmīgai tīmekļa vietnei.

Vietnes ātrums var ietekmēt to, cik labi jūsu vietne ierindojas meklēšanas rezultātos, bet tā lielā mērā ietekmē arī to, kā apmeklētāji skata jūsu vietni. 47% apmeklētāju sagaida, ka vietne tiek ielādēta divās sekundēs vai mazāk, un 53% apmeklētāju pametīs jūsu vietni tikai pēc trim sekundēm!

Mēs runājām ar mūsu iekšējo ekspertu tehnisko SEO vadītāju Joshu Frisbiju par to, cik svarīgs var būt vietnes ātrums. Vai tas tiešām ir tik liels darījums? Šeit’s tas, kas viņam bija jāsaka:

“Labs vietnes ātrums ievērojami uzlabo lietotāju pieredzi, kam pamatā ir tiešs rezultāts no reklāmguvumu līmeņiem, vienlaikus tas ir arī milzīgs ranga faktors Google tīklā.”

Pēc ekspertu domām, vietnes ātrumam ir liela loma jūsu vietnes kopējos panākumos. Tātad, ko Wix dara, lai maksimizētu jūsu iekraušanas laiku un sniegtu jums dārgas sekundes priekšā konkurentiem?

Wix Turbo veiktspējas funkcijas

Šeit’Īss pārskats par galvenajām Wix Turbo funkcijām, kas jūsu vietnei ļaus deformēties:

 • Tūlīt redzami attēli: Aizmirstiet neapmierinātību, skatot lapu, kad vienā reizē tiek ielādēti attēli – pirms pilno multivides datu ielādēšanas attēli un multivide gandrīz uzreiz tiks ielādēti kā priekšskatījumi..
 • Servera puses CSS izkārtojuma optimizācija: Tā’Tas ir mazliet kumoss, bet tas nozīmē tikai to, ka jūsu lapas izkārtojums tiek atveidots serverī, automātiski piemērojot jaunākos CSS standartus.
 • Globālie datu centri: Wix ir datu centri visā pasaulē, un tas ir pievienojis vairāk, lai sasniegtu pilnīgu pārklājumu visā pasaulē. Jūsu Wix vietni vienmēr apkalpos katram apmeklētājam vistuvākais datu centrs, kas nozīmē ātrāko iespējamo ielādes laiku.
 • Samazināti IFrames: Wix komanda ir pārrakstījusi vietnes skatītāju un samazinājusi IFrame lietojumprogrammas.
 • Ātrākas animācijas: Animācijas ir ātrākas gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs, nodrošinot pilnu (un ātru) paketi visiem jūsu apmeklētājiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

2

Wix ātruma testa rīks

Wix piešķir jūsu vietnei nepieciešamos rīkus, lai palielinātu ielādēšanas ātrumu. Bet kā lai to zina’s tiešām mainīt? Vai jums vienkārši jāsēžas un jāuzņemas mūsu vārds? Atbilde ir, nepavisam!

Viņi saka, ka redzot ticot, un Wix to zina labāk nekā jebkurš. Tas’s kāpēc tā’s atbrīvojot Wix ātruma pārbaudes rīku līdztekus Wix Turbo. Šis tests pārbauda jūsu vietni tā, it kā tā būtu’Pastāvīgs apmeklētājs, sniedzot jums vērtīgu ieskatu par to, kā cilvēki patiesībā izjūt jūsu vietni.

Jūs varat uzzināt, cik ilgs laiks ir jāielādē jūsu vietnei, kad tā kļūst redzama pārlūkprogrammā, kad animācijas un videoklipi ir gatavi atskaņošanai un kad pogas, izvēlnes un citi interaktīvie elementi ir noklikšķināmi un ir gatavi lietošanai.

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc jums ir nepieciešams šis rīks, ja tur ir citi, piemēram, Google PageSpeed ​​Insights rīks.

Wix ātruma testa rīks ir īpaši izstrādāts Wix vietņu mērīšanai, kas nozīmē, ka jūs iegūstat daudz precīzākus, saprotošākus un pielāgotus rezultātus. Tā nav’t tikai jums pateiks, kad jūsu vietne kļūst par vir redzams, kā to dara Google PageSpeed ​​Insights, bet kad tas patiesībā kļūst interaktīvs.

Šie ir jaunie un spīdīgie jauninājumi, kurus Wix Turbo ieviesīs jūsu vietnē. Bet Wix jau ilgu laiku ir optimizējis jūsu vietnes ātrgaitas ielādei. Šīs esošās funkcijas tiks apvienotas ar jaunajiem Turbo rīkiem virsskaņas ātruma palielināšanai.

3

Ko Wix jau dara, lai maksimizētu sniegumu?

Wix saprot vietnes ātruma un augstākās veiktspējas nozīmi un kādu laiku to ir izdarījis’tas ir darījis šausmīgi daudz, lai pārliecinātos, ka jūsu apmeklētāji nav’t pa kreisi piesitot to pirkstiem, gaida, kamēr tiks ielādētas jūsu lapas.

Laiks

Uptime ir laika procentuālā daļa, kurā jūsu vietne ir izveidota, tiešsaistē un pieejama apmeklētājiem.

Wix ir pieejams zvaigžņu darbspējas laiks, pateicoties tā funkciju klāstam, kas paredzēts, lai jūsu vietne darbotos un būtu savienota ar lietotājiem. Šeit patiešām darbojas šie globālie datu centri. Citas funkcijas ietver:

 • Globālā atlaišana: Wix dublē jūsu vietnes datus vairākās vietās visā pasaulē, tāpēc maz ticamā gadījumā viens serveris neizdosies, jūsu vietne uzvarēja’t iet uz leju.
 • Vairāku mākoņu pieeja: Izmantojot vairāk nekā vienu mākoņa pakalpojumu, Wix var izvairīties no traucējumiem, automātiski pārslēdzoties starp tiem, lai jūsu vietne darbotos nevainojami.

Drošība

Wix veic pasākumus, lai jūsu vietnei nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni, aizsargājot jūs un jūsu apmeklētājus no uzlaušanas. Jūs don’Lai aizsargātu savu vietni, jums nav jāpieņem virtuāls zobens – Wix to visu izdarīs jūsu vietā.

Šie pasākumi ietver:

 • Daudzslāņu drošība pret dažāda veida uzbrukumiem: Wix ir nodrošinājis jūs no visiem aspektiem, tāpēc jūs don’nav jāuztraucas par to, ka kāds tiek noķerts nemanot.
 • Automātiski Wix atjauninājumi: Wix veic automātiskus drošības atjauninājumus visiem saviem iekšējiem pakalpojumiem un lietotnēm, kas nozīmē, ka jums tas nav nepieciešams’t nav jāpavada laiks atjaunināšanai, kaut kā.
 • SSL sertifikāti visām Wix vietnēm: Wix automātiski iekļauj SSL (Secure Sockets Layer) drošību visām savām vietnēm. Tas nozīmē, ka jūsu vietnei būs “HTTPS” un piekaramās atslēgas simbols blakus tam, kad to aplūko pārlūkā, kas apmeklētājiem un meklētājprogrammām parāda, ka jūsu vietne ir droša un uzticama.

SEO

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir tas, kas palīdz jūsu vietnei Google meklēšanas rezultātos pakāpties augstāk.

 • Indeksējiet jebkuru vietni ar Google: Wix ir izveidojis partnerību ar Google, tāpēc jūs varat izveidot savienojumu ar Google Search Console un nosūtīt pielāgotu vietnes karti Google indeksēšanai – tas viss notiek mazāk nekā 30 sekundēs! Tādējādi uzņēmumam Google ir vieglāk klasificēt jūsu vietni.
 • Wix SEO Wiz: Wix’SEO rīks sniedz jums personalizētu rīcības plānu, kas jāievēro! Tā’Tas ir ļoti vienkārši, un ir paredzēts, lai jūsu vietni palielinātu, izmantojot šos meklētājprogrammu rezultātus.
 • Viegli pielāgojiet savus metadatus: Nepieciešami tikai daži klikšķi, lai pievienotu virsrakstus, meta tagus, alternatīvu tekstu un daudz ko citu. Tas meklēšanas meklētājprogrammām, piemēram, Google, vairāk attiecas uz jūsu lapu, un tas vēlreiz atvieglo meklēšanu un ranžēšanu!

Kodēšana bez servera

Tehniski apdāvinātajiem starp jums Wix Code ļauj lietotājiem attīstīt vietnes un tīmekļa lietojumprogrammas bez serveru platformas, izmantojot bezmaksas iebūvētās datu bāzes.

Jūs varat rakstīt priekšējā vai aizmugurējā kodu un izveidot savas funkcijas, neuztraucoties par drošību, pārvaldot atjauninājumus vai pats iegādājoties serveri. Tā’Tas ir viegli, gludi un bez grūtībām’t maksās jums pasaulei, dodot vairāk laika koncentrēties uz svarīgākajām lietām!

4

Vai Wix Turbo ir jāinstalē??

Nē! Ja jūs’Ja izmantojat jaunāko Wix versiju, šie atjauninājumi automātiski tiks piemēroti jūsu vietnei, lai jūs iegūtu visas priekšrocības bez jebkāda darba!

Tomēr, ja jūs’Ja izmantojat vecāku Wix elementu, tostarp veco tiešsaistes veikalu, veco emuāru vai veco sarakstu veidotāju, izmantojiet jūs’Jums būs jāveic dažas vienkāršas darbības, lai atjauninātu uz jaunākajām versijām un saņemtu atlīdzību.

5

Wix Turbo: Mūsu spriedums

Kā tu’Es redzēju, Wix kādu laiku ir smagi strādājis, lai palielinātu jūsu vietnes veiktspēju, ar lielisku darbības laiku, visaugstāko drošību, uzlabotajiem SEO rīkiem un pat kodēšanas iespējām.

Wix Turbo veiks šo papildu soli, lai uzlabotu jūsu vietni’sniegumu un pārnesiet iekraušanas ātrumu uz nākamo līmeni.

Šīs esošās funkcijas apvienojumā ar jauno Wix Turbo izlaišanu apvienos, lai izveidotu jaudīgu platformu jūsu vietnei. Ja jūs’Pēc zibens straujiem kravas ātrumiem un ilgtermiņa panākumiem, Wix to noteikti pierāda’s ieguva instrumentu komplektu, lai tas notiktu. Tā’Wix ir jauns veids, kā vienā vietā izvietot galvenās funkcijas, palīdzot noturēt lietas skaidrā un vienkāršā, vienlaikus uzlabojot veiktspēju. Tas ne tikai parāda, ka arī Wix ir rīki, kas attīstās, ņemot vērā jaunākos sasniegumus nozarē.

Wix Turbo tika izlaists 2019. gada 26. februārī, tāpēc pārliecinieties, ka sakāt sveiki – un sagatavojieties, lai jūsu virtuālās zeķes būtu izpūstas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map