Wix Under the Microscope

Wix jest gigantem do tworzenia stron internetowych. ty’prawdopodobnie widziałem ich reklamy i ciebie’Prawdopodobnie byłem na stronach przez nich stworzonych, ale jeśli chcesz wiedzieć więcej, to Ty’jesteś we właściwym miejscu. My’Spojrzę na Wix’historia, jak z niej korzystać i kto to’s dla. Z listą najczęściej zadawanych pytań (FAQ) oraz linkami do naszych szczegółowych artykułów’Pozostawię uczucie oświecenia. Czym jest Wix? Czy może to być dla Ciebie idealny kreator stron internetowych? Pozwolić’s zacząć…


Co to jest Wix?

Wix to internetowy kreator stron internetowych, który pomaga tworzyć strony od zera. To’słynie z edytora „przeciągnij i upuść”, co oznacza, że ​​możesz zbudować witrynę, wybierając odpowiednie elementy (np. mapy, obrazy lub przyciski) i przeciągając je w wybrane miejsce na stronie. To naprawdę takie proste. Jesteś skończony’nie potrzebuje żadnego doświadczenia w programowaniu, umiejętności technicznych ani oprogramowania wysokiej klasy; wystarczy Wix tylko kilka kliknięć i trochę kreatywności!

Fakt, że to’Jest tak prosty w użyciu, że jest niezwykle popularnym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Ponad 132 miliony ludzi korzysta z Wix na całym świecie! 82% klientów subskrybujących Wix pozostaje z nimi przez rok lub dłużej, a nowi użytkownicy rejestrują się przez cały czas, średnio o 45 000 nowych rejestracji każdego dnia. W rzeczywistości, od kwietnia do czerwca 2018 r., Ogromny 5,8 miliona użytkowników zarejestrowany w Wix.

Jak widać’ma niezmiennie wysokie wyniki i jest właściwie naszym najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych. Jest nie tylko łatwy w użyciu, ale możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające strony internetowe bez żadnego doświadczenia technicznego. Chcesz dowód? Poniżej możesz zobaczyć jakość strony internetowej, którą można stworzyć w Wix:

witryna fotograficzna do tworzenia witryn wixKreator stron internetowych Wix tworzy profesjonalne i estetyczne strony internetowe dla profesjonalistów, a także projektów osobistych – to serwis fotograficzny o nazwie Louise Amelie Whitehouse.

Na zdjęciu powyżej znajduje się strona fotograficzna wykonana przy użyciu narzędzia do tworzenia stron Wix. To’to tylko jedna z wielu profesjonalnie wyglądających stron internetowych Wix.

Przeczytaj nasze szczegółowa recenzja Wix po więcej informacji.

Historia Wix

Wix został założony w 2006 roku przez trzech izraelskich programistów, Avishai Abrahami, Nadav Abrahami i Giora Kaplan. Próbując stworzyć własną stronę internetową dla pomysłu na biznes, zdali sobie sprawę, jak trudne, czasochłonne i kosztowne może być. Postanowili więc zbudować Wix, aby ułatwić wszystkim dostęp do Internetu bez względu na budżet i możliwości techniczne.

Do 2009 roku Wix miał 1 milion użytkowników, która wzrosła do 10 milionów do 2011 roku.

odsetki wix w czasieWix zyskał popularność i rozmiar na przestrzeni lat, jak pokazano na tym wykresie pokazującym wzrost zainteresowania Wix w czasie.

Z biegiem lat Wix wydało wiele aktualizacji i oprogramowania, takich jak Wix ADI, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do stworzenia strony internetowej dla ciebie, oraz App Market, który pozwala rozwijać swoją witrynę poprzez dodawanie aplikacji do stron internetowych. one’uruchomiliśmy także nowe edytory, aby utrzymać aktualność i aktualność narzędzia do tworzenia witryn Wix.

Dzisiaj ma ponad 132 miliony użytkowników w 190 krajach na całym świecie, z biurami w Izraelu, USA, na Litwie, w Niemczech, Brazylii i na Ukrainie.

Jak korzystać z Wix

Wix jest przeznaczony dla wszystkich. Możesz go używać tak, jak chcesz. Jeśli chcesz kodować, możesz użyć edytora Wix, ale zdecydowanie najczęstszym sposobem korzystania z Wix jest przeciąganie i upuszczanie.

Przeciągnij i upuść daje swobodę tworzenia stylowej strony internetowej z szablonu. Po prostu wybierz element, który chcesz na swojej stronie (np. Obraz, formularz kontaktowy), przeciągnij go w wybrane miejsce i upuść!

Kiedy ty’projektując stronę internetową, to, co zobaczysz na ekranie, będzie dokładnie tak, jak będzie wyglądało’na żywo.

Wix’dodatkowe funkcje obejmują Plany eCommerce, które pozwalają sprzedawać produkty, zarządzać rezerwacjami i akceptować płatności za pośrednictwem witryny. Wix ADI (Artificial Design Intelligence) używa sztucznej inteligencji, aby automatycznie stworzyć dla Ciebie stronę internetową! Ponadto masz duży wybór super stylowych szablonów z różnych branż do wyboru, a także opcję dodawania wideo i multimediów do witryny – Wix zaznacza wszystkie pola.

Ile to kosztuje? Prawda jest taka, że ​​nie’nic Cię nie kosztuje! Wix ma bezpłatny plan, na którym możesz pozostać na zawsze. Ale jeśli chcesz uaktualnić, aby móc sprzedawać za pośrednictwem swojej witryny lub korzystać ze spersonalizowanej nazwy domeny, najtańszy plan zaczyna się już od 5 USD miesięcznie. Istnieją różne plany premium w zależności od tego, czego potrzebujesz ze swojej witryny – możesz czytaj więcej w naszym Przeglądu Cen Wix.

Dla kogo jest Wix?

Z ponad 500 konfigurowalnych szablonów, oraz osiem planów cenowych o różnych poziomach (w tym wersja bezpłatna), Wix ma dla każdego coś dla siebie. Oto tylko niektóre osoby, które używają Wix:

 • Właściciele przedsiębiorstw
 • Właściciele sklepów internetowych
 • Fotografowie
 • Muzycy
 • Projektanci
 • Właściciele restauracji
 • Blogerzy
 • Artyści
 • Nauczyciele
 • Wydarzenia firm
 • Podróżować & firmy turystyczne
 • Kosmetyczki

Nasz przegląd Wix idzie o wiele więcej szczegółów na temat Wix’funkcje, szablony, plany cenowe i inne.

Czy zalecamy Wix?

Polecamy Wix ze względu na doskonałą łatwość użycia, stosunek jakości do ceny i kreatywną elastyczność.

Funkcja przeciągnij i upuść jest niezwykle łatwa w użyciu, odpowiednia dla początkujących i intuicyjna w projektowaniu. Możesz stworzyć stylową, profesjonalnie wyglądającą stronę internetową w ciągu kilku godzin, absolutnie bez konieczności kodowania ani drapania się po głowie!

Gama szablonów zaspokaja różnorodne branże i style osobiste – z ponad 500 motywów do wyboru, naprawdę jest coś dla każdego. Liczne dostępne aplikacje i funkcje sprawiają, że jest to doskonały wybór’ponownie zakładasz osobistego bloga lub prowadzisz działalność online. Masz mnóstwo kreatywnej kontroli, dzięki czemu możesz zrobić swoją stronę dokładnie tak, jak chcesz, bez martwienia się o problemy techniczne.

Radość z Wix polega na tym, że możesz stworzyć wysoce spersonalizowana strona szybko, tanio i bez znajomości jednego wiersza kodu.

FAQ

Co to jest Wix?

Wix to internetowy kreator stron internetowych, który korzysta z łatwego edytora „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu możesz edytować swoją stronę tak, jak wygląda po opublikowaniu. Możesz stworzyć własną stronę internetową bez doświadczenia technicznego.

Jak drogi jest Wix?

Wix ma bezpłatny plan na którym możesz pozostać tak długo, jak chcesz. Ale jeśli chcesz usunąć reklamy Wix, użyć własnej spersonalizowanej nazwy domeny lub zaakceptować płatności za pośrednictwem swojej witryny, musisz zaktualizować. Najtańszy płatny plan nazywa się Connect Domain i zaczyna się od 5 USD miesięcznie. Inne plany zwiększają cenę i funkcje – możesz przeczytać więcej o cenach w naszym Wix Review Review.

Czy Wix oferuje bezpłatny okres próbny??

Tak, Wix oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny na wszystkie płatne plany. To świetny sposób na wypróbowanie dodatkowych dostępnych funkcji i sprawdzenie, czy to możliwe’jest dla ciebie bez ryzyka finansowego ani zobowiązań. Darmowy plan nie’nie ma limitu czasu, więc możesz wybrać najlepszy czas na aktualizację bez presji.

Jak działa Wix?

Kreator stron Wix działa, udostępniając gotowe szablony z różnych kategorii i branż. Kiedyś ty’zdecydowaliśmy, że możesz zmienić tyle lub tak mało tego szablonu, ile chcesz, przeciągając elementy takie jak pola tekstowe i obrazy wokół strony, dodając zupełnie nowe funkcje lub usuwając treści’chcę. Przeczytaj naszą recenzję Wix szczegółowe spojrzenie na tego narzędzia do tworzenia witryn.

Czy mogę mieć dwie strony internetowe na Wix?

Tak! Możesz utworzyć dowolną liczbę witryn na jednym koncie – wystarczy więc tylko raz zarejestrować się i możesz to zrobić nieograniczona liczba witryn! Pamiętaj jednak, że abonament Premium jest ważny tylko dla jednej witryny – więc jeśli chcesz więcej, możesz zapłacić za dodatkowe abonamenty Premium lub utworzyć więcej bezpłatnych witryn bez dodatkowych funkcji.

Czy Wix oferuje hosting??

tak! Wix hostuje twoją stronę dla ciebie, więc nie’trzeba szukać dostawców hostingu lub dodatkowo płacić za usługi hostingowe. W rzeczywistości nie’w ogóle trzeba o tym myśleć: Wix zarządza wszystkimi aktualizacjami i techniczną stroną tego, abyś mógł się zrelaksować!

Czy Wix jest lepszy od innych budowniczych??

Wix to najlepszy wszechstronny kreator stron internetowych na rynku. Sprawdził się bardzo dobrze w naszych badaniach i testach użytkowników, oferując niesamowity stosunek jakości do ceny i kreatywną kontrolę. Ale to’nie jest jedyną dostępną opcją! Możesz przeczytaj o 10 najlepszych alternatywach Wix w naszym szczegółowym porównaniu, aby upewnić się, że znajdziesz najlepszego dla siebie konstruktora.

Wix jest na szczycie swojej gry, ale konkurenci tacy jak Weebly i Squarespace również mają wiele do zaoferowania. Jeśli ty’czuję się rozdarty, sprawdź naszą tabelę porównawczą, aby znaleźć zestawienie najlepszych twórców stron internetowych. Dowiedz się, kto wygra nasza recenzja Wix vs Weebly, lub dowiedz się więcej o zaletach i wadach dwóch najpopularniejszych konstruktorów w nasze porównanie Wix vs WordPress. Jeśli ty’szukam czegoś kreatywnego, przeczytaj Wix vs. Squarespace znaleźć idealne dopasowanie.

Kim jesteśmy?

Tutaj, na stronie Builder Expert, naszym celem jest dostarczenie jasnych, uczciwych i wiarygodnych informacji, które pomogą Ci znaleźć odpowiedzi’szukam.

My’Wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy Wix i stwierdziliśmy, że jest to najlepszy wszechstronny konstruktor na rynku.

Po co nas słuchać? Prowadzimy badania, aby pisać oparte na danych i zrównoważone artykuły, bez względu na to, czy Ty’jesteś całkowicie początkującym lub zaawansowanym technologicznie guru, możesz na nas polegać, aby dostarczać wysokiej jakości i dokładne treści.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me