Wix zem mikroskopa

Wix ir vietņu veidotāju gigants. Jūs’jūs, iespējams, redzējāt viņu sludinājumus, un jūs’jūs, iespējams, esat bijis viņu veidotās vietnēs, bet, ja vēlaties uzzināt vairāk, jūs’re pareizajā vietā. Mēs’Paskatīšos uz Wix’vēstures, kā to izmantot un kas to’s par. Jūs ar biežāk uzdoto jautājumu sarakstu (FAQ), kā arī saites uz mūsu padziļinātajiem rakstiem’Es atstāšu sajūtu apgaismotu. Tātad, kas ir Wix? Un vai tas varētu būt tikai ideāls vietņu veidotājs jums? Ļaujiet’s sāciet…


Kas ir Wix?

Wix ir tiešsaistes vietņu veidotājs, kas palīdz jums izveidot vietni no nulles. Tā’S ir slavena ar savu vilkšanas un nomešanas redaktoru, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot vietni, atlasot vēlamos elementus (piemēram, kartes, attēlus vai pogas) un velkot tos uz jūsu vietni, kur vēlaties. Tas tiešām ir tik vienkārši. Jūs don’t nav nepieciešama jebkāda kodēšanas pieredze, tehniskas prasmes vai augstākās klases programmatūra; viss, kas nepieciešams Wix, ir tikai daži klikšķi un mazliet radošuma!

Fakts, ka tā’Tik vienkārši lietojams padara to par īpaši populāru vietņu veidotāju. Wix visā pasaulē izmanto vairāk nekā 132 miljoni cilvēku! 82% klientu, kuri abonē Wix, paliek pie tiem gadu vai ilgāk, un jauni lietotāji pierakstās visu laiku, vidēji – Katru dienu 45 000 jaunu reģistrāciju. Faktiski no 2018. gada aprīļa līdz jūnijam milzīgs 5,8 miljoni lietotāju reģistrēts Wix.

Kā jūs to varat redzēt’s ieguva nemainīgi augstus rādītājus, un patiesībā ir mūsu labākais vispusīgais vietņu veidotājs. Tas ir ne tikai ērti lietojams, bet arī jūs varat izveidot profesionāla izskata vietnes bez jebkādas tehniskas pieredzes. Vai vēlaties pierādījumus? Zemāk jūs pats varat redzēt vietnes kvalitāti, ko var izveidot vietnē Wix:

Wix vietnes celtnieku fotografēšanas vietneWix vietņu veidotājs rada profesionālas un estētiskas vietnes profesionāļiem, kā arī personīgus projektus – šī ir fotogrāfiju vietne ar nosaukumu Louise Amelie Whitehouse.

Attēlā ir fotogrāfiju vietne, kas izveidota, izmantojot vietnes Wix veidotāju. Tā’Tā ir tikai viena no daudzajām profesionāla izskata Wix vietnēm tiešsaistē.

Izlasiet mūsu padziļināts Wix pārskats lai iegūtu vairāk informācijas.

Wix vēsture

Wix sāka 2006. gadā trīs Izraēlas izstrādātāji – Avishai Abrahami, Nadav Abrahami un Giora Kaplan. Mēģinot izveidot savu biznesa idejas vietni, viņi saprata, cik tas var būt sarežģīti, laikietilpīgi un dārgi. Tāpēc viņi nolēma izveidot Wix, lai padarītu tiešsaistē pieejamu vienkāršu visiem neatkarīgi no jūsu budžeta vai tehniskajām iespējām.

Līdz 2009. gadam Wix bija 1 miljons lietotāju, kas līdz 2011. gadam pieauga līdz 10 miljoniem.

Wix procentu laika grafiksWix gadu gaitā ir palielinājusies popularitāte un lielums, kā parādīts šajā diagrammā, kas parāda laika gaitā pieaugošo interesi par Wix.

Gadu gaitā Wix ir izlaidis daudzus atjauninājumus un programmatūru, piemēram, Wix ADI, kas izmanto mākslīgo intelektu, lai izveidotu jums vietni, un App Market, kas ļauj jums palielināt savu vietni, pievienojot lietotnes savām tīmekļa lapām. Viņi’ve arī palaida jaunus redaktorus, lai atjauninātu un atjauninātu Wix vietņu veidotāju.

Šodien tā ir vairāk nekā 132 miljoni lietotāju 190 pasaules valstīs, ar birojiem Izraēlā, ASV, Lietuvā, Vācijā, Brazīlijā un Ukrainā.

Kā lietot Wix

Wix rūpējas par visiem. Varat to izmantot, kā vēlaties. Ja vēlaties kodēt, varat izmantot Wix redaktoru, taču visizplatītākais Wix lietošanas veids ir vilkšana un nomešana.

Vilkt un nomest dod jums brīvību no veidnes izveidot stilīgu vietni. Jūs vienkārši atlasāt elementu, kuru vēlaties savā lapā (piemēram, attēlu, kontakta veidlapu), velciet to uz vietu, kur vēlaties, un nometiet to!

Kad jūs’Izstrādājot vietni, ekrānā redzamais ir tieši tas, kas izskatīsies pēc tās izveidošanas’s dzīvo.

Wix’s papildu funkcijas ietver e-komercijas plāni, kas ļauj pārdot produktus, pārvaldīt rezervējumus un pieņemt maksājumus, izmantojot savu vietni. Wix ADI (mākslīgā dizaina intelekts) izmanto mākslīgo intelektu, lai automātiski izveidotu jums vietni! Turklāt jums ir plašs super stilīgu veidņu klāsts, no kuriem izvēlēties, un izvēlēties iespēju savai vietnei pievienot video un multividi – Wix atzīmē visas rūtiņas..

Cik tas jums maksā? Patiesība ir tāda, ka tā nav’t jums neko nedrīkst maksāt! Wix ir bezmaksas plāns, ar kuru jūs varat palikt mūžīgi. Bet, kad vēlaties veikt jaunināšanu, lai jūs varētu pārdot savā vietnē vai izmantot savu personalizēto domēna vārdu, lētākais plāns sākas ar tikai USD 5 mēnesī. Ir dažādi piemaksu plāni atkarībā no tā, kas jums nepieciešams jūsu vietnē – jūs varat lasiet vairāk mūsu Wix cenu pārskatā.

Kas ir Wix for?

Ar vairāk nekā 500 pielāgojamas veidnes, un astoņi dažādu līmeņu cenu plāni (ieskaitot bezmaksas versiju), Wix mērķis ir kaut kas ikvienam. Šeit ir tikai daži cilvēki, kuri lieto Wix:

 • Uzņēmumu īpašnieki
 • Interneta veikalu īpašnieki
 • Fotogrāfi
 • Mūziķi
 • Dizaineri
 • Restorānu īpašnieki
 • Emuāru autori
 • Mākslinieki
 • Skolotāji
 • Notikumu bizness
 • Ceļot & tūrisma uzņēmumi
 • Kosmetologi

Mūsu Wix pārskats iedziļinās daudz detalizētāk vietnē Wix’funkcijas, veidnes, cenu plāni un daudz kas cits.

Vai mēs iesakām Wix?

Mēs iesakām Wix, pateicoties tā lieliskajai lietošanas ērtībai, naudas vērtībai un radošai elastībai.

Vilkšanas un nomešanas funkcija ir neticami ērta, piemērota iesācējiem un intuitīva dizaina ziņā. Varat dažu stundu laikā izveidot stilīgu, profesionāla izskata vietni, kurā nav nepieciešama nekāda kodēšana vai galvas skrāpēšana!

Veidņu klāsts paredzētas visdažādākajām nozarēm un personīgajiem stiliem – ar vairāk nekā 500 motīvu, no kuriem izvēlēties, tur tiešām ir kaut kas ikvienam. Daudzās pieejamās lietotnes un funkcijas padara to par lielisku izvēli neatkarīgi no tā, vai jūs’personīgā emuāra izveidošana vai sava biznesa uzsākšana tiešsaistē. Jums ir daudz radošas vadības, tāpēc varat padarīt savu vietni tieši tādu, kādu vēlaties, neraizējoties par tehnisku problēmu iestāšanos.

Wix prieks ir tas, ka varat izveidot ļoti pielāgota vietne ātri, lēti un nezinot vienu koda rindu.

BUJ

Kas ir Wix?

Wix ir tiešsaistes vietņu veidotājs, kas izmanto ērtu vilkšanas un nomešanas redaktoru, lai jūs varētu rediģēt savu lapu tādu, kāda tā parādās pēc publicēšanas. Jūs varat izveidot savu vietni bez jebkādas tehniskas pieredzes.

Cik dārga ir Wix?

Wix ir bezmaksas plāns kurā jūs varat uzturēties tik ilgi, cik vēlaties. Bet, ja vēlaties noņemt Wix reklāmas, izmantot savu personalizēto domēna vārdu vai pieņemt maksājumus savā vietnē, jums būs jāveic jaunināšana. Lētākais apmaksāts plāns tiek saukts par Connect Domain un sākas no USD 5 mēnesī. Pārējie plāni palielinās pēc cenas un funkcijām – vairāk par cenām varat lasīt mūsu Wix cenu pārskatā.

Vai Wix piedāvā bezmaksas izmēģinājumu?

Jā, Wix piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājums visiem saviem apmaksātajiem plāniem. Tas ir lielisks veids, kā izmēģināt pieejamās papildu funkcijas un uzzināt, vai tās ir’Jums tas ir piemērots bez jebkāda finansiāla riska un saistībām. Bezmaksas plāns to nedara’t tam nav laika ierobežojuma, tāpēc jūs varat izvēlēties labāko laiku jaunināšanai bez spiediena.

Kā darbojas Wix??

Vietnes Wix veidotājs darbojas, piedāvājot iepriekš izstrādātas veidnes no dažādām kategorijām un nozarēm, kuras jūs varat izvēlēties. Vienreiz tu’esat nolēmis, ka varat mainīt tik daudz vai tik maz šīs veidnes, cik vēlaties, velkot elementus, piemēram, tekstlodziņus un attēlus ap lapu, pievienojot pilnīgi jaunas funkcijas vai izdzēšot nevēlamo saturu’negribas. Izlasiet mūsu Wix pārskatu lai iegūtu sīkāku informāciju par šīs vietnes veidotāju.

Vai man Wix var būt divas vietnes?

Jā! Vienā kontā varat izveidot tik daudz vietņu, cik vēlaties, tāpēc jums ir jāpierakstās tikai vienu reizi, un tas jums var būt neierobežotas vietnes! Bet atcerieties, ka Premium plāns ir derīgs tikai vienai vietnei – tāpēc, ja vēlaties vairāk, varat vai nu maksāt par papildu Premium plāniem, vai arī izveidot vairāk bezmaksas vietņu bez papildu funkcijām.

Vai Wix piedāvā mitināšanu?

Jā! Wix jūsu vietā mitina jūsu vietni, tāpēc jūs don’Nav jāmeklē mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vai jāmaksā papildus par mitināšanas pakalpojumiem. Patiesībā jūs don’par to vispār nav jādomā: Wix pārvalda visus atjauninājumus un tehnisko pusi jūsu labā, lai jūs varētu atpūsties!

Vai Wix ir labāks par citiem celtniekiem?

Wix ir labākais visu veidu vietņu veidotājs tirgū. Tas bija ļoti labs mūsu pētījumos un lietotāju pārbaudēs, un tas piedāvā pārsteidzošu naudas vērtību un radošu kontroli. Bet tā’s nav vienīgā iespēja, kas tur! Jūs varat lasiet par desmit Wix alternatīvām mūsu padziļinātajā salīdzinājumā, lai pārliecinātos, ka atrodat vislabāko celtnieku.

Wix ir savas spēles augšgalā, taču arī konkurentiem, piemēram, Weebly un Squarespace, ir daudz ko piedāvāt. Ja jūs’atkal jūtaties saplēsts, kāpēc gan neizskatītu mūsu salīdzināšanas diagrammu, lai iegūtu labāko vietņu veidotāju sadalījumu blakus. Uzziniet, kurš uzvar mūsu pārskats Wix vs Weebly, vai uzziniet vairāk par divu populārāko celtnieku plusiem un mīnusiem mūsu Wix vs WordPress salīdzinājums. Ja jūs’es meklēju kaut ko radošu, lasīt Wix vs Squarespace lai atrastu savu ideālo spēli.

Kas mēs esam?

Vietnes veidotāju ekspertā mūsu mērķis ir sniegt jums skaidru, godīgu un uzticamu informāciju, kas palīdzēs jums atrast atbildes’atkal meklē.

Mēs’esat izmēģinājis un pārbaudījis Wix, un secinājis, ka tas ir labākais visu veidu celtnieks tirgū.

Kāpēc mūs klausīties? Mēs veicam pētījumus, lai rakstītu uz datiem balstītus un līdzsvarotus rakstus, tātad neatkarīgi no tā, vai jūs’Ja esat jauns iesācējs vai pieredzējis speciālists, varat paļauties uz mums, lai sniegtu jums kvalitatīvu un precīzu saturu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me