15 populiariausių „WordPress“ SEO patarimų

Prikalkite savo „WordPress“ SEO naudodamiesi mūsų lengvų patarimų sąrašu

Jūsų naujoji „WordPress“ svetainė yra išgalvota pasirinktine tema, pirmieji tinklaraščio įrašai yra paruošti ir ji’Laikas paspausti paskelbti.


Bet ne taip greitai! Ar pagalvojote apie paieškos sistemų optimizavimą (SEO), kurie galėtų padaryti jūsų svetainę patrauklesnę paieškos sistemoms, tokioms kaip „Google“? Jei ne, skaitykite toliau ir mes’Apžvelgsime keletą pagrindinių patarimų, kaip pradėti.

SEO yra kritinė bet kurios svetainės, norinčios padidinti savo lankytojų skaičių, dalis. Kai jūsų SEO yra tikslingas, paieškos sistemoms lengviau suprasti ir suprasti’s jūsų svetainėje. Tai gali pagerinti jūsų svetainę’reitingas paieškos rezultatų puslapiuose. Turėdami tvirtą SEO, turite daugiau šansų patekti į tą labai svarbų „Google“ rezultatų pirmą puslapį, kuriame dauguma žmonių pradeda (ir baigia) savo žiniatinklio paieškas..

Šis procesas yra pusiau menas, pusiau mokslas. Ten’nėra jokios stebuklingos formulės, kad pasiektumėte aukščiausią paieškos reitingų viršūnę, tačiau galite nuveikti dar daug, kad padidintumėte savo galimybes pataikyti į „Google“.’pirmasis puslapis. Kai kurie SEO apima pagrindinę svetainės priežiūrą, o kitos strategijos reikalauja dėmesio kiekvienam jūsų svetainės aspektui’puslapius, pavadinimus ir įrašus. Tai skamba sudėtingai, bet SEO „WordPress“ tikrai nėra’t visa tai sunku – tol, kol tu’vėl nori įdėti šiek tiek pastangų.

Gera žinoti: Mes’pateikėme mūsų patarimus tokia tvarka, kokia, mūsų manymu, yra lengviausia svetainių savininkams. Pirmieji elementai nėra’Tai nebūtinai yra svarbiausia SEO, tačiau jie yra pagrindiniai. Kai tik pamatysite teisingą pagrindą, pastatyti ant to yra daug lengviau. Šiame straipsnyje mes’manysiu’naudodamas naujausią stabilią „WordPress“ versiją, kuri šiuo metu buvo „WordPress 5.2.2“.

15 paprastų „WordPress“ SEO patarimų

 1. Pasirinkite greitą žiniatinklio prieglobą
 2. Patikrinkite savo svetainės veikimą
 3. Apsaugokite savo svetainę naudodami SSL
 4. Apskritai apsaugokite savo svetainę
 5. Patikrinkite savo svetainės hierarchiją
 6. Patikrinkite bendruosius nustatymus
 7. Optimizuokite puslapio pavadinimą, žymėjimo eilutes ir nuolatines nuorodas
 8. Parašykite tvirtą meta aprašą
 9. Sukurkite XML svetainės schemą
 10. Žinutės naudoja subpozicijas ir meta aprašymus
 11. Optimizuokite raktinių žodžių įrašus
 12. Tik vienas H1 viename laiške
 13. Venkite pasikartojančio turinio
 14. Suprasti kategorijas ir žymas
 15. Susiejimas: vidinis ir išorinis

1

Pasirinkite greitą žiniatinklio prieglobą

Natūralu, kad norite, kad žmonės apsilankytų jūsų svetainėje, turėtų gerą patirtį ir galėtų lengvai pasiekti ir dalytis jūsų turiniu. Taip daro ir „Google“. Ir tai bus atlyginta svetainėms, kurios pažymėjo visas šias dėžutes aukščiau.

Jūsų tinklalapis’greitis arba įkrovos laikas yra esminis veiksnys užtikrinant, kad teikiate puikią vartotojo patirtį, taigi’Svarbu pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją dideliu greičiu. Juk interneto vartotojai to nedaro’net laukti, kol svetainė įkels tik 400 milisekundžių.

Kas yra interneto priegloba?

Žiniatinklio priegloba yra paslauga, leidžianti pasiekti jūsų svetainę internete. Be prieglobos jūsų „WordPress“ svetainė negali būti rodoma internete. Svetainės saugomos kompiuteriuose, vadinamuose serveriais, kuriuos valdo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai. Kai asmuo nori peržiūrėti jūsų svetainę, jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas sujungs jūsų svetainę su vartotoju’kompiuterį per serverį.

Tu’Taip pat reikės šeimininko, kurio veikimo laikas beveik 100 proc. Uptime – tai laikas, kurį prieglobos paslaugų teikėjas dirba ir veikia, todėl jūsų svetainė veikia ir veikia laiką. Jei jūsų svetainė dažnai neveikia ir gali’nebus pasiekta, „Google“ už tai nubaus.

Mes rekomenduojame naudoti prieglobos paslaugų teikėją, pvz., „HostGator“ ar „InMotion“, nes jie siūlo puikų didelių greičių derinį ir beveik tobulą veikimo laiką. „Bluehost“ taip pat yra geras „WordPress“ pasirinkimas. Mes’vertino jį kaip pirmąjį „WordPress“ svetainių prieglobą ir ji’net rekomendavo pati „WordPress“.

Daugiau informacijos

 • Norėdami sužinoti, kuriuos interneto kompiuterius mes rekomenduojame naudoti SEO ir kodėl, peržiūrėkite mūsų geriausius SEO prieglobos paslaugų teikėjus.
 • Norėdami sužinoti apie geriausius „WordPress“ svetainių prieglobos paslaugų teikėjus, apsilankykite geriausių „WordPress“ pagrindinių programų vadove.
 • Perskaitykite mūsų „HostGator“, „InMotion“ ir „Bluehost“ apžvalgas, kad išsamiai apibūdintumėte kiekvieną pagrindinį kompiuterį.
 • Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip padaryti svetainę mobilią, kad jūsų mobiliųjų įrenginių vartotojai galėtų kuo geriau naudotis.

2

Patikrinkite savo svetainės veikimą

Žiniatinklio priegloba yra tik viena žymiai didesnio dėlionės, skirtos svetainės našumui, dalis. Tai gali paveikti jūsų tema, papildinių naudojimas ir net vaizdo dydis. Vienas iš paprasčiausių būdų patikrinti savo svetainės veikimą yra atidaryti „WordPress“ pultą ir apsilankyti Įrankiai > Svetainės sveikata.

Šis puslapis įvertina jūsų svetainę’našumą ir saugumą bei siūlo patobulinimus. Kai kuriais atvejais galite nesutikti su tuo, ką siūlo šis įrankis, tačiau nekreipkite į juos dėmesio, jei suprantate, ką reiškia kiekvienas pasiūlymas..

Tada naudokitės „Google“’„Pagespeed Insights“, kad patikrintumėte savo svetainę’įvairius puslapius. Daugelio puslapių reitingas turėtų būti vienodas, jei jūs’atnaujinti tinklaraštį be jokio specializuoto kodo konkrečiuose puslapiuose. Baigę analizę, slinkite žemyn iki Galimybės skyrių ir tada patikrinkite, ar yra kokių nors patobulinimų.

3

Apsaugokite savo svetainę naudodami SSL

Buvo laikas, kai tu’d) bankininkystėje ar pirkdami internetu naršyklėje pamatysite tik mažą SSL užrakto piktogramą. Tačiau šiomis dienomis dauguma svetainių turi SSL sertifikatus. Iš dalies dėl didesnio supratimo apie interneto saugumą, tačiau taip yra’taip pat dėl ​​„Google“. Pasaulis’Dabar populiariausias paieškos variklis reitinguoja svetaines, kurios naudoja SSL šifravimą aukščiau nei ne SSL svetainės, ir netgi gali nubausti svetaines, kurios nenaudoja’t turi.

Naudoti SSL gali atrodyti kvaila, jei jūsų svetainė skelbia pyragų receptus arba siūlo patarimų dėl automobilio priežiūros, tačiau SSL daro visus saugesnius. Be to, šiomis dienomis jūs to nedarote’t net neturi mokėti už SSL, nes „Let“’s Šifruoti institucija suteikia sertifikatus nemokamai. Daugelis žiniatinklio prieglobų turi automatizuotų įrankių, skirtų pridėti SSL prie jūsų svetainės, įskaitant nemokamą integraciją su „Let“’šifruoti.

WordPress SEO patarimai užšifruokime„Encrypt“ yra interneto saugumo tyrimų grupės (ISRG) teikiama paslauga, suteikianti svetainėms nemokamus SSL sertifikatus, kad būtų sukurta saugesnė ir privatumą gerbianti internetinė erdvė. 4

Apskritai apsaugokite savo svetainę

SSL pridėjimas yra tik viena dalis gilesnio dėmesio svetainės saugumui užtikrinti. Jei jūsų svetainė nulaužta, tai gali paveikti jūsų paieškos reitingą. Svetainės sauga apima pagrindinius dalykus, pvz., Tvirto slaptažodžio naudojimą prisijungiant prie „WordPress“. Taip pat turėtumėte suaktyvinti „WordPress“ įskiepį „fail2ban“, kuris paprastai pateikiamas kartu su nauja „WordPress“ diegimu. Šis papildinys apsaugo nuo bandymų prisijungti prie žiaurios jėgos. Taip pat suaktyvinkite „Akismet“ – dar vieną numatytąjį papildinį, neleidžiantį komentarų šlamšto, kuris taip pat gali neigiamai paveikti paieškos reitingą.

Be to, turėtumėte nuolat atnaujinti „WordPress“ ir savo papildinius, ištrinti „WordPress“ temas’nenaudojate ir reguliariai atnaujinkite PHP savo serveryje. Atsižvelgiant į prieglobos planą, jūsų žiniatinklio priegloba gali tvarkyti kai kuriuos svarbius atnaujinimus automatiškai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „WordPress“ saugumą, apsilankykite „WordPress.org“ patarimuose.

5

Patikrinkite savo svetainės hierarchiją

Tai, kaip organizuota jūsų svetainė, taip pat gali padaryti didelę įtaką SEO. Apskritai, jūs norite turėti pagrindinį puslapį su aiškiai organizuotu meniu, kategorijų rinkiniu (mes’pateksite į tai), kad naršytumėte svetainėje pagal temas, o tada – jūsų įrašai ir statiniai puslapiai. Tai yra svetainės struktūra, kurią rekomenduoja „Yoast“, populiarus „WordPress“ SEO papildinys.

seo patarimai„Yoast“ turi ir nemokamą, ir aukščiausios kokybės versiją, taip pat teikia daug SEO pagalbos, pradedant raktinių žodžių optimizavimu ir baigiant vidinėmis susiejimo galimybėmis (plačiau apie tai vėliau). 6

Patikrinkite bendruosius nustatymus

Yra keli pagrindiniai „WordPress“ nustatymai, kuriuos turite sutvarkyti. Eiti į Nustatymai > Generolas ir pasirinkti, ar naudoti www, ar ne, dviejose vietose: „WordPress“ adresas ir Svetainės adresas. Tuo jau turėtų būti pasirūpinta, tačiau prireikus čia galite jį pakeisti. Svarbu pasirinkti vieną formatą ir jo laikytis, nes „Google“ traktuoja avocadotoast.com ir www.avocadotoast.com kaip dvi skirtingas svetaines.

Kitas, eikite į Nustatymai > Skaitymas ir įsitikinkite, kad langelis yra po “Paieškos sistemos matomumas” nėra pažymėtas. Ši nuostata skirta žmonėms, kurie don’nenorite, kad paieškos sistemos indeksuotų savo svetaines, t. y. ne jūs.

7

Optimizuokite puslapio pavadinimą, žymėjimo eilutes ir nuolatines nuorodas

Grįžkite į Nustatymai > Generolas. Čia įsitikinkite, kad jūsų svetainės pavadinimas yra aprašomasis, kad būtų aišku, kokia yra jūsų svetainė’s dėmesys yra. Taip pat turėtumėte savo svetainei suteikti aprašomąją etiketę su raktiniais žodžiais, kuriuos „Google“ atpažins. Paieškos varikliai atsižvelgs į jūsų pavadinimą ir etiketę, kai sudarys reitingą, nes jie padeda apibūdinti, apie ką jūsų svetainė.

Kitas, eikite į Nustatymai > Pastovios nuorodos ir pasirinkite Pavadinimas radijo mygtukas. Tai sukuria URL pagal jūsų tinklaraščio įrašą ir puslapio pavadinimus. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ naudoja skaitinę URL struktūrą, kuri to nedaro’Negalima padėti SEO tiek, kiek tai daro aprašomieji URL.

8

Parašykite tvirtą meta aprašą

Kai tik paieškos rezultatai pateikiami svetainėje, po svetainės pavadinimu paprastai matote teksto fragmentą. „Google“ gali automatiškai sukurti šį fragmentą, bet jis’Geriau, jei kuriate savo. Norėdami tai valdyti, tai’Geriausia įdiegti „SEO WordPress“ papildinį. Du populiariausi pasirinkimai šiuo metu yra „Yoast“ ir „viskas viename“ SEO paketas. Abu yra populiarūs, ir abu turi nemokamą versiją. Šiame straipsnyje mes’naudodamiesi Yoast mūsų pavyzdžiais.

WordPress SEO patarimai, meta aprašymai„Disney“ meta aprašymas (šiek tiek žemiau mėlyno pavadinimo) pateikia glaustą apžvalgą apie tai, apie ką kalbama apie svetainę ir kokią informaciją galite tikėtis rasti.

Įdiegę „Yoast“ papildinį (Papildiniai > Pridėti naują > Ieškoti Yoast > Diegti), spustelėkite naują kairės pusės naršymo parinktį SEO > Paieškos išvaizda > Turinio tipai. Slinkite šiek tiek žemyn, ir jūs’Pamatysite langelį, kuriame bus įdėtas meta aprašymas. Įsitikinkite, kad jūsų meta aprašymas atitinka jūsų svetainę’dėmesys, ir kad tai’parašyta aktyviu balsu, kuris skatina žmones spustelėti jūsų nuorodą.

Čia yra keli geri meta aprašymų pavyzdžiai, surinkti iš „Google“:

„Twitter“

Matyti ka’Šiuo metu tai vyksta pasaulyje. Prisijunkite prie „Twitter“ šiandien. Registruotis Prisijunkite.

„Netflix“

Žiūrėkite „Netflix“ filmus & Televizijos laidos tiesiogiai arba tiesiogiai transliuojamos į jūsų išmanųjį televizorių, žaidimų pultą, asmeninį kompiuterį, „Mac“, mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir dar daugiau.

KFC

Norėdami pamatyti „Finger Lickin“, spustelėkite čia’ Geras meniu, susiraskite restoraną ar užsakymą pristatymui šalia jūsų. Vištiena, visa vištiena ir nieko, išskyrus vištieną.

Visi šie meta aprašymai labai aiškiai nurodo, apie ką yra svetainė.

9

Sukurkite XML svetainės schemą

XML svetainių žemėlapiai yra „Google“ žemėlapiai, parašyti eXtensible Markup Language (XML). Tai yra visos jūsų svetainės teksto sąrašai’puslapius, įrašus, žymas, kategorijas ir kitą informaciją. Formatas leidžia „Google“ lengvai rasti visus svarbius jūsų svetainės puslapius.

Jei tu’jau įdiegę „Yoast“, turėtų XML svetainės žemėlapis’Jūs sukūrėte automatiškai. Galite tai patikrinti apsilankę SEO > Generolas ir įsitikinkite, kad mygtukas XML svetainių žemėlapiai yra nustatytas į Įjungta.

Jei ne’nenorite naudoti „Yoast“, tada išbandykite klasikinį „Google XML“ svetainės schemų papildinį.

10

Žurnaluose naudokite subpozicijas ir meta aprašymus

Dabar mes’Tai padėjo SEO pagrindą mūsų svetainei’Laikas galvoti apie mūsų kasdienį darbą su žinutėmis. Kada tu’Organizuodami įrašą norite įsitikinti, kad naudojate paantraštes, tokias kaip H1, H2, H3 ar H4. Jų naudojimas suteikia geresnę struktūrą jūsų skaitytojams žmonėms, o tema tampa suprantamesnė paieškos sistemoms, tikrinančioms jūsų svetainę.

Pvz., Šiame pačiame straipsnyje mes’pakartotinai naudokite H2 kaip kiekvieno iš 15 patarimų antraštės dydį, o viršuje esančiame įvade yra H1. Visos šios antraštės palengvina naršymą po mūsų darbus ir leidžia skaitytojams pereiti į skyrius’Tai taip pat rodo „Google“, apie ką šis darbas ir kokio turinio jame yra.

Tu’Taip pat norėsiu patrauklaus pavadinimo kiekvienam įrašui’s susijusios su tema.

Galiausiai taip pat parašykite kiekvieno įrašo meta aprašymą. Norėdami tai padaryti, įrašo redagavimo sąsajoje spustelėkite simbolį Yoast, tada dešinėje šoninėje juostoje spustelėkite Fragmento peržiūra. Tada užpildykite langelį pavadinimu Meta aprašymas.

Naudingi patarimai

 • Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie tai, kaip susisteminti ir parašyti savo svetainę’turinį (įskaitant tikrų ekspertų patarimus), skaitykite mūsų rašymo internete žinyne.

11

Optimizuokite raktinių žodžių įrašus

Raktažodžiai yra SEO veržlės ir varžtai. Tai žodžiai, tiesiogiai susiję su jūsų svetainės, svetainės puslapio ar įrašo turiniu. Jei tu’pavyzdžiui, rašydami apie futbolą, tada gali būti raktiniai žodžiai “futbolas,” “futbolas,” ir “pasaulio taurė.” Raktiniai žodžiai naudojami jūsų tinklaraščio įrašų ir statinių puslapių pavadinimuose ir paprastai rodomi įprastame pranešimų tekste. Tai’Taip pat gera praktika naudoti raktinius žodžius kaip pagrindinį jūsų nuorodų tekstą.

Raktinių žodžių vartojimas neabejotinai yra menas, o ne mokslas, nes jis gali būti lengvai pervertintas. Kai jis yra, jūsų puslapis gali būti nubaustas ‘raktinių žodžių įdaras’, arba tiesiog atrodo juokingai. Donas’Pamirškite – norite optimizuoti „Google“, bet galiausiai jūs’rašau žmonėms, o ne robotams.

Jūs taip pat turėtumėte likti savo juostoje. Donas’neieškokite raktinių žodžių pagal terminus, kurie neturi jokio ryšio su jūsų svetainės dėmesiu. Jei tu’perparduodant gyvybės draudimą, pavyzdžiui, don’nebandykite pasirinkti „Ariana Grande“ ar „Spider-Man“ paieškos terminų populiarumo, nebent tai jūsų svetainei būtų prasminga.’tikslai ir temos. Tai nereiškia’t reiškia, kad galite’Nebūkite kūrybingi ar eikite prie liestinės dabar ir tada, tačiau stenkitės kiek įmanoma labiau pasilikti prie temos.

12

Įtraukite tik vieną H1 laišką

Įrašas ar puslapio pavadinimas yra vienintelė vieta, kurioje turėtų būti H1 antraštė – didžiausia antraštės rūšis, kurią galite sukurti. Kaip viskas buvo aptarta anksčiau, viskas turėtų būti naudojama H2, H3 ir H4. H1 antraštė yra signalas „Google“ apie tam tikro puslapio ar įrašo fokusavimą.

„WordPress“ tai palengvina, nes pagal numatytuosius nustatymus H1 yra nustatytas tik įrašo pavadinimas. Ką’Be to, naudodamiesi standartiniais redagavimo įrankiais, negalite sukurti H1 įrašo tekste. Tačiau galite redaguoti savo įrašus kaip HTML ir pradėti įterpti < h1 >< / h1 > žymės visur. Tai bloga mintis. Donas’t tai padaryk.

13

Venkite pasikartojančio turinio

Kitas didelis painiavos ženklas yra tas, jei keliuose pranešimuose ar puslapiuose pateikiate tą patį klausimą ar raktinius žodžius. Ten’dažna klaidinga nuomonė, kad nukreipimas į tą pačią temą keliuose puslapiuose pagerins jūsų reitingą tos temos paieškos rezultatuose. Na, taip nėra’t. Iš tikrųjų jis turi priešingą poveikį.

Žinomas kaip raktinių žodžių kanibalizavimas, tu’Iš tikrųjų konkuruokite su savimi tam tikra tema, ir tai darydami sumažinsite savo svetainės kokybę ir autoritetą. Dėl šios priežasties jūsų svetainė gali būti dar labiau sumažinta.

Geresnė strategija yra pasirinkti vieną įrašą ir atnaujinti tą įrašą pagal poreikį. Pvz., Jei turite paštą, vadinamą “Geriausi visų laikų pyragų receptai,” traktuokite tai kaip “amžinai žali” post – reiškia, kad tema niekada nėra pasenusi. Evergreen turinį galima atnaujinti ir perrašyti. Šis požiūris yra daug geresnis nei kuriant naujus pranešimus, kuriuose pakartojama ta pati tema.

14

Susipažinkite su kategorijomis ir žymomis

„WordPress“ palaiko kategorijas ir žymas, kurios taip pat gali padėti „Google“ analizuoti ir suprasti jūsų turinį. Išsiaiškinti, koks yra skirtumas, gali būti šiek tiek painu, – iš esmės jūs norite savo svetainėje naudoti kategorijas’pagrindinės temos su žymėmis, kurios naudojamos išsamiau.

Pavyzdžiui, tinklaraštyje, kuriame apžvelgiamos knygos, gali būti naudojamos tokios kategorijos kaip mokslinė fantastika, literatūra, vertimai ir jaunas suaugęs asmuo. Tada etiketėse būtų knygų pavadinimai, autorių, leidyklų vardai ir kiti tam pačiam įrašui būdingi duomenys.

15

Pridėti saitus – tiek vidinius, tiek išorinius

Svetainėje yra dviejų tipų nuorodos: išorinės nuorodos, nukreipiančios į kitas svetaines, ir vidinės nuorodos, nukreipiančios į jūsų svetainės turinį. Abi priemonės gali būti naudingos SEO. Atrodo, kad šiomis dienomis SEO ekspertai teikia pirmenybę vidinėms nuorodoms ir siūlo apriboti išorinių nuorodų kiekį naudojant „nofollow“ žymas. Žyma „nofollow“ nurodo „Google“ neskaičiuoti tam tikros nuorodos kaip teigiamo balsavimo trečiųjų šalių svetainėje’s reputacija.

Įsitikinkite, kad nuorodos į vidinius ir išorinius puslapius yra prasmingi, ir įsitikinkite, kad tekstas, kurį naudojate nuorodoms, yra kažkaip aprašomasis. Vykdykite šį pagrindinį patarimą, ir jums turėtų būti viskas gerai.

„WordPress“ SEO patarimai: suvestinė

Ten jį turime: 15 „WordPress“ SEO patarimų, kad „Google“ pastebėtų jūsų svetainę ir (tikiuosi) ją įvertintų aukščiau. Tinkamai naudojant raktinius žodžius, susiejant, kategorijas, žymas, meta aprašymus, papildinius, pvz., „Yoast“, ir tinkamai prižiūrint svetainę, turėtumėte eiti į geresnį reitingą „Google“ ir kitose paieškos sistemose..

Mes’šiais pagrindais tik subraižėme SEO paviršių. Laikui bėgant galite sužinoti apie daugiau niuansų, kaip patobulinti SEO, taip pat patobulinti jūsų sugebėjimą parašyti veiksmingus meta aprašymus, etiketes ir pavadinimus.

Jei norite paaiškinti, mūsų 15 „WordPress“ SEO patarimų, kaip pradėti, yra šie:

 1. Pasirinkite greitą žiniatinklio prieglobą
 2. Patikrinkite savo svetainės veikimą
 3. Apsaugokite savo svetainę naudodami SSL
 4. Apskritai apsaugokite savo svetainę
 5. Patikrinkite savo svetainės hierarchiją
 6. Patikrinkite bendruosius nustatymus
 7. Optimizuokite puslapio pavadinimą, žymėjimo eilutes ir nuolatines nuorodas
 8. Parašykite tvirtą meta aprašą
 9. Sukurkite XML svetainės schemą
 10. Žinutės naudoja subpozicijas ir meta aprašymus
 11. Optimizuokite raktinių žodžių įrašus
 12. Tik vienas H1 viename laiške
 13. Venkite pasikartojančio turinio
 14. Suprasti kategorijas ir žymas
 15. Susiejimas: vidinis ir išorinis

Vykdykite aukščiau pateiktus patarimus, ir jūs’Netrukus būsite pakeliui į veiksmingą SEO strategiją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me