15 populārākie WordPress SEO padomi

Nagu jūsu WordPress SEO ar mūsu vienkāršo padomu sarakstu

Jūsu jaunajai WordPress vietnei ir izdomāta pielāgota tēma, pirmās emuāra ziņas ir gatavas, un tā’Ir pienācis laiks publicēt.


Bet ne tik ātri! Vai esat domājuši par meklētājprogrammu optimizāciju (SEO), kas varētu padarīt jūsu vietni pievilcīgāku tādām meklētājprogrammām kā Google? Ja nē, lasiet tālāk, un mēs’Iepazīstināsim jūs ar dažiem pamata padomiem, kā jūs varat sākt.

SEO ir kritiska jebkuras vietnes sastāvdaļa, kas vēlas palielināt savu apmeklētāju skaitu. Kad jūsu SEO ir norādīts, meklētājprogrammām tas ir vieglāk lasīt un saprast’s jūsu vietnē. Pēc tam jūsu vietni var uzlabot’ranžēšana meklēšanas rezultātu lapās. Izmantojot stabilu SEO, jums ir lielākas iespējas nokļūt šajā vissvarīgajā Google rezultātu pirmajā lapā, kur vairums cilvēku sāk (un beidz) savus meklēšanas vaicājumus tīmeklī..

Šis process ir puse mākslas, puse zinātnes. Tur’nav vienas burvju formulas, lai sasniegtu meklēšanas rangu virsotni, taču ir daudz, ko varat darīt, lai uzlabotu savas iespējas nokļūt Google’pirmā lapa. Daži SEO ietver pamata vietnes uzturēšanu, savukārt citām stratēģijām jāpievērš uzmanība katram jūsu vietnes aspektam’lapas, nosaukumi un ziņas. Tas izklausās sarežģīti, bet SEO WordPress tiešām nav’t viss tik grūts – kamēr jūs’esi gatavs pielikt nelielu piepūli.

Labi zināt: Mēs’mēs sakārtojam mūsu padomus tādā secībā, kas, mūsuprāt, vietņu īpašniekiem ir visvieglāk ievērot. Pirmie priekšmeti nav’t noteikti ir vissvarīgākais SEO, taču tie ir pamatelementi. Kad esat saņēmis pamatus, veidot to ir daudz vieglāk. Šajā rakstā mēs’Es pieņemšu, ka tu’atkārtoti izmantojot WordPress jaunāko stabilo versiju, kas šajā rakstīšanas laikā bija WordPress 5.2.2.

15 vienkārši WordPress SEO padomi

 1. Izvēlieties ātru tīmekļa mitinātāju
 2. Pārbaudiet vietnes veiktspēju
 3. Nodrošiniet savu vietni, izmantojot SSL
 4. Vispārīgi aizsargājiet savu vietni
 5. Pārbaudiet savas vietnes hierarhiju
 6. Pārbaudiet vispārīgos iestatījumus
 7. Optimizējiet lapas virsrakstu, iezīmju līniju un pastāvīgās saites
 8. Uzrakstiet cietas meta aprakstu
 9. Izveidojiet XML vietnes karti
 10. Ziņas izmanto apakšpozīcijas un meta aprakstus
 11. Optimizējiet atslēgvārdu ziņas
 12. Tikai viens H1 pa pastu
 13. Izvairieties no satura dublēšanās
 14. Saprast kategorijas un tagus
 15. Saikne: iekšējā un ārējā

1

Izvēlieties ātro tīmekļa mitinātāju

Protams, jūs vēlaties, lai cilvēki apmeklētu jūsu vietni, viņiem būtu laba pieredze un viņi varētu viegli piekļūt un koplietot jūsu saturu. Tā dara arī Google. Un tas apbalvos vietnes, kuras visas šīs rūtiņas atzīmē ar augstāku vērtējumu.

Tava mājaslapa’Ātrums vai ielādes laiks ir būtisks faktors, lai nodrošinātu jums lielisku lietotāja pieredzi, tāpēc tas ir’Ir svarīgi izvēlēties hostinga pakalpojumu sniedzēju ar lielu ātrumu. Galu galā, interneta lietotāji don’Patīk, ja vietne tiek ielādēta tikai 400 milisekundēs.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

Web mitināšana ir pakalpojums, kas ļauj jūsu vietnei piekļūt internetā. Bez mitināšanas jūsu WordPress vietne nevar tikt aktivizēta tīmeklī. Vietnes tiek glabātas datoros, kas pazīstami kā serveri, kurus pārvalda tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Kad persona vēlas apskatīt jūsu vietni, jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs savieno jūsu vietni ar lietotāju’s datoru, izmantojot serveri.

Jūs’Jums būs nepieciešama arī saimniece ar gandrīz 100% darbspējas laiku. Laiks Uptime ir laiks, kuru mitināšanas pakalpojumu sniedzējs darbojas un darbojas, un tāpēc laika periods, kurā jūsu vietne darbojas un darbojas. Ja jūsu vietne bieži nedarbojas, un to var izdarīt’Lai tai piekļūtu, Google to sodīs.

Mēs iesakām izmantot tādu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju kā HostGator vai InMotion, jo tie piedāvā lielisku lielu ātrumu kombināciju un gandrīz nevainojamu darbības laiku. Bluehost ir arī laba WordPress iespēja. Mēs’to novērtēja kā galveno tīmekļa resursdatoru WordPress vietnēm un to’s pat ir ieteicis pats WordPress.

Vairāk informācijas

 • Lai uzzinātu, kurus tīmekļa mitinātājus mēs iesakām SEO un kāpēc, apskatiet mūsu labāko SEO hostinga pakalpojumu sniedzēju nolietojumu.
 • Lai uzzinātu vairāk par mūsu visaugstākajiem WordPress vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, apskatiet mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress mitinātājiem.
 • Izlasiet mūsu pārskatus par HostGator, InMotion un Bluehost, lai iegūtu detalizētu sadalījumu par katru resursdatoru.
 • Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par to, kā padarīt vietni mobilam draudzīgu, lai mobilajiem lietotājiem nodrošinātu vislabāko pieredzi.

2

Pārbaudiet vietnes veiktspēju

Tīmekļa resursdators ir tikai viena daļa no daudz lielākas mīklas, kas paredzēta vietnes veiktspējai. To var ietekmēt arī jūsu tēma, spraudņu izmantošana un pat attēla izmērs. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pārbaudīt vietnes veiktspēju, ir atvērt savu WordPress konsoli un doties uz Rīki > Vietnes veselība.

Šī lapa norāda jūsu vietni’veiktspēju un drošību, kā arī ierosina uzlabojumus. Dažos gadījumos jūs varat nepiekrist šī rīka ieteiktajam, bet ignorējiet tos tikai tad, ja saprotat, ko ietekmē katrs ieteikums..

Pēc tam izmantojiet Google’s Lappuses ātruma ieskats, lai pārbaudītu jūsu vietni’s dažādas lapas. Ja jūs, lielākajai daļai lapu ir jābūt vienādam ar punktu skaitu’atkārtoti darbināt emuāru bez īpaša koda konkrētās lapās. Kad analīze ir pabeigta, ritiniet uz leju līdz Iespējas un pēc tam pārbaudiet, vai ir kādi uzlabojumi, ko varat veikt.

3

Nodrošiniet savu vietni, izmantojot SSL

Bija laiks, kad jūs’d Kad pārlūkojat banku vai iepērkaties tiešsaistē, pārlūkprogrammā redzat tikai nelielu SSL bloķēšanas ikonu. Mūsdienās lielākajai daļai vietņu tomēr ir SSL sertifikāti. Daļēji tas ir tāpēc, ka ir labāk informēta par tiešsaistes drošību, bet tā ir’s arī Google dēļ. Pasaule’Vispopulārākā meklētājprogramma tagad ierindo vietnes, kuras izmanto SSL šifrēšanu augstāk nekā vietnes, kas nav SSL, un var pat sodīt vietnes, kuras’t tas ir.

SSL izmantošana var šķist muļķīga, ja jūsu vietne publicē kūku receptes vai piedāvā padomus par automašīnas apkopi, taču SSL padara ikvienu drošāku. Turklāt šajās dienās jūs don’t pat jāmaksā par SSL, jo Let’s Šifrēšanas iestāde sertifikātus izsniedz bez maksas. Lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju ir automatizēti rīki, lai jūsu vietnei pievienotu SSL, ieskaitot bezmaksas integrāciju ar programmu Let’s Šifrēt.

WordPress SEO padomi šifrēsimŠifrēsim ir interneta drošības pētījumu grupas (ISRG) sniegts pakalpojums, kas vietnēm piešķir bezmaksas SSL sertifikātus, lai izveidotu drošāku un privātumu respektējošu tīmekļa vietni. 4

Vispārīgi aizsargājiet savu vietni

SSL pievienošana ir tikai viena daļa no dziļākas uzmanības pievēršanas vietnes drošībai. Ja jūsu vietne tiek uzlauzta, tas var ietekmēt jūsu meklēšanas rangu. Vietnes drošība ietver pamata lietas, piemēram, spēcīgas paroles izmantošanu, lai pieteiktos WordPress. Jums vajadzētu arī aktivizēt WordPress spraudni fail2ban, kas parasti tiek piegādāts ar jaunu WordPress instalēšanu. Šis spraudnis novērš brutāla spēka pieteikšanās mēģinājumus. Aktivizējiet arī Akismet, vēl vienu noklusējuma spraudni, kas novērš komentāru surogātpastu, kas arī var negatīvi ietekmēt meklēšanas klasifikāciju.

Turklāt jums vajadzētu pastāvīgi atjaunināt WordPress un jūsu spraudņus, izdzēst WordPress motīvus’atkārtoti neizmantojat un regulāri atjauniniet PHP uz servera. Atkarībā no mitināšanas plāna jūsu tīmekļa resursdators automātiski apstrādā dažus kritiskos atjauninājumus. Lai iegūtu papildinformāciju par WordPress drošību, skatiet padomus vietnē WordPress.org.

5

Pārbaudiet savas vietnes hierarhiju

Jūsu vietnes organizēšana var arī būtiski mainīt SEO. Parasti jūs vēlaties, lai būtu mājas lapa ar skaidri sakārtotu izvēlni, kategoriju kopu (mēs’nokļūsit tajā), lai naviģētu vietnē pēc tēmas, pēc tam – jūsu ziņas un statiskās lapas. Šī ir vietnes struktūra, kuru iesaka Yoast, populārs WordPress SEO spraudnis.

WordPress SEO padomiYoast ir gan bezmaksas, gan premium versija, un tas sniedz daudz SEO palīdzības no atslēgvārdu optimizācijas līdz iekšējām saišu veidošanas iespējām (vairāk par tām vēlāk). 6

Pārbaudiet vispārīgos iestatījumus

Ir daži pamata WordPress iestatījumi, kas jums ir jāorganizē. Iet uz Iestatījumi > Vispārīgi un divos punktos izvēlieties starp www vai nē: WordPress adrese un Vietnes adrese. Par to jau vajadzētu rūpēties, bet, ja nepieciešams, varat to mainīt šeit. Svarīgi ir izvēlēties vienu formātu un pieturēties pie tā, jo Google traktē avocadotoast.com un www.avocadotoast.com kā divas dažādas vietnes.

Tālāk dodieties uz Iestatījumi > Lasīšana un pārliecinieties, ka rūtiņa zem “Meklētājprogrammas redzamība” nav pārbaudīts. Šis iestatījums ir paredzēts cilvēkiem, kuri don’nevēlaties, lai meklētājprogrammas indeksētu savas vietnes, t.i., ne jūs.

7

Optimizējiet lapas virsrakstu, iezīmju līniju un pastāvīgās saites

Atgriezties pie Iestatījumi > Vispārīgi. Šeit pārliecinieties, vai vietnes nosaukums ir aprakstošs, padarot skaidru, kāda ir jūsu vietne’s uzmanība ir. Jums vajadzētu arī dot savai vietnei aprakstošu frāzi ar atslēgvārdiem, kurus Google atpazīs. Meklētājprogrammas, ranžējot, ņems vērā jūsu virsrakstu un tagu, jo tie palīdz aprakstīt jūsu vietnes saturu.

Tālāk dodieties uz Iestatījumi > Pastāvīgās saites un atlasiet Pasta nosaukums radio poga. Tādējādi tiek izveidoti vietrāži URL, pamatojoties uz jūsu emuāra ziņu un lapu nosaukumiem. Pēc noklusējuma WordPress izmanto ciparu URL struktūru, kas to neizmanto’t nepalīdz SEO, tāpat kā aprakstošie URL.

8

Uzrakstiet cietas meta aprakstu

Ikreiz, kad tīmekļa vietnē tiek parādīti meklēšanas rezultāti, parasti vietnes nosaukumā tiek parādīts teksta fragments. Google var automātiski izveidot šo fragmentu, bet tas’s labāk, ja jūs izveidojat savu. Lai to pārvaldītu, tas’Vislabāk ir instalēt SEO WordPress spraudni. Divas galvenās izvēles šobrīd ir Yoast un All-in-One SEO Pack. Abi ir populāri, un abiem ir bezmaksas versija. Šajā rakstā mēs’mēs izmantojam Yoast mūsu piemēriem.

WordPress SEO padomi meta aprakstiDisneja meta apraksts (mazliet zem zilā nosaukuma) sniedz kodolīgu pārskatu par vietnes saturu un to, kādu informāciju jūs varat sagaidīt, lai atrastu.

Kad esat instalējis spraudni Yoast (Spraudņi > Pievieno jaunu > Meklēt Yoast > Uzstādīt), noklikšķiniet uz jaunās kreisās puses navigācijas opcijas SEO > Izskats meklējumos > Satura veidi. Ritiniet mazliet uz leju, un jūs’Jūs redzēsit lodziņu meta apraksta ievietošanai. Pārliecinieties, vai jūsu meta apraksts atbilst jūsu vietnei’uzmanība, un ka tā’s rakstīts aktīvā balsī, kas mudina cilvēkus noklikšķināt uz jūsu saites.

Šeit ir daži labi meta aprakstu piemēri, kas iegūti no Google:

Twitter

Redzēt ko’s notiek pasaulē šobrīd. Pievienojieties Twitter šodien. Pierakstīties Piesakieties.

Netflix

Skatieties Netflix filmas & TV šovi tiešsaistē vai straumē tieši jūsu viedajā TV, spēļu konsolē, personālajā datorā, Mac, mobilajā ierīcē, planšetdatorā un citur.

KFC

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu Finger Lickin’ Laba ēdienkarte, atrodiet restorānu vai pasūtījumu piegādei pie jums. Vistas gaļa, visa vistas gaļa un nekas cits kā vistas gaļa.

Visi šie meta apraksti ļoti skaidri norāda, kāda ir vietne.

9

Izveidojiet XML vietnes karti

XML vietņu kartes ir Google kartes, kas rakstītas eXtensible Markup Language (XML). Šie ir visu jūsu vietņu tekstu saraksti’lapas, ziņas, tagi, kategorijas un cita informācija. Formāts ļauj Google viegli atrast visas svarīgās lapas jūsu vietnē.

Ja jūs’Ja Yoast jau ir instalēts, XML vietnes kartei vajadzētu būt’esat izveidots automātiski. To varat pārbaudīt, dodoties uz SEO > Vispārīgi un pārliecinieties, ka poga XML vietņu kartes ir iestatīts uz Ieslēgts.

Ja jūs don’nevēlaties izmantot Yoast, pēc tam izmēģiniet klasisko spraudni Google XML vietņu kartes.

10

Izmantojiet apakšpozīcijas un meta aprakstus ziņās

Tagad mēs’mēs esam izveidojuši SEO pamatu mūsu vietnei’Ir laiks padomāt par mūsu ikdienas darbu ar amatiem. Kad jūs’Pārkārtojot pastu, vēlaties pārliecināties, vai izmantojat tādas apakšpozīcijas kā H1, H2, H3 vai H4. To izmantošana nodrošina labāku darba struktūru jūsu lasītājiem un padara šo tēmu saprotamāku meklētājprogrammām, kas pārmeklē jūsu vietni.

Piemēram, šajā pašā rakstā mēs’izmantojot H2 kā virsraksta lielumu katram no mūsu 15 padomiem, savukārt ievada augšpusē ir H1. Visi šie virsraksti atvieglo mūsu darba navigāciju un ļauj lasītājiem pāriet uz tām sadaļām’tas mani visvairāk interesē. Tas arī signalizē Google, par ko ir šis darbs un kāda veida saturu tas satur.

Jūs’Es arī vēlēšos saistošu virsrakstu katrai ziņai’s, kas saistīti ar tēmu.

Visbeidzot uzrakstiet arī katras ziņas meta aprakstu. Lai to izdarītu, ziņu rediģēšanas saskarnē noklikšķiniet uz simbola Yoast un pēc tam labajā sānjoslā noklikšķiniet uz Fragmenta priekšskatījums. Pēc tam aizpildiet lodziņu ar nosaukumu Meta apraksts.

Noderīgs padoms

 • Lai iegūtu sīkāku informāciju par vietnes strukturēšanu un rakstīšanu’savu saturu (ieskaitot reālu ekspertu padomus), skatiet mūsu rokasgrāmatā par rakstīšanu tīmeklī.

11

Optimizējiet atslēgvārdu ziņas

Atslēgas vārdi ir SEO uzgriežņi un bultskrūves. Šie ir vārdi, kas tieši attiecas uz jūsu vietnes, vietnes lapas vai ziņas saturu. Ja jūs’piemēram, rakstot par futbolu, iespējams, ka tie būs jūsu atslēgvārdi “futbols,” “futbols,” un “pasaules kauss.” Atslēgvārdi tiek izmantoti jūsu emuāru ierakstu un statisko lapu nosaukumos, un parasti tie parasti tiek parādīti jūsu ierakstu pamattekstā. Tā’Ir arī laba prakse izmantot atslēgvārdus kā enkura tekstu saitēm jūsu amatā.

Atslēgvārdu izmantošana noteikti ir vairāk māksla, nevis zinātne, jo to var viegli pārspīlēt. Kad tas ir, par jūsu lapu var tikt piemērots sods ‘atslēgvārdu pildīšana’, vai vienkārši šķiet smieklīgi. Dons’aizmirst – jūs vēlaties optimizēt Google, bet galu galā jūs’rakstu cilvēkiem, nevis robotiem.

Jums vajadzētu arī palikt savā joslā. Dons’neveiciet atslēgvārdu meklēšanu pēc vārdiem, kuriem nav nekāda sakara ar jūsu vietnes uzmanību. Ja jūs’pārdodot dzīvības apdrošināšanu, piemēram, don’nemēģiniet uzņemt Ariana Grande vai Spider-Man meklēšanas vienumu popularitāti, ja vien jūsu vietnei tas kaut kā neder.’mērķi un tēmas. Tas tā nav’t nenozīmē, ka varat’Nevariet radoši darboties vai neiet uz pieskares šad un tad, bet mēģiniet pēc iespējas vairāk palikt pie tēmas.

12

Iekļaut tikai vienu H1 vienā amatā

Ziņa vai lapas nosaukums ir vienīgā vieta, kurai vajadzētu būt H1 virsrakstam – lielākajam virsrakstu veidam, ko varat izveidot. Visam pēc tam vajadzētu izmantot H2, H3 un H4, kā iepriekš tika apspriests. H1 virsraksts ir signāls Google par noteiktas lapas vai ziņas fokusu.

WordPress to padara vienkāršu, jo pēc noklusējuma H1 ir iestatīts tikai ziņas virsraksts. Kas’Turklāt, izmantojot standarta rediģēšanas rīkus, jūs nevarat izveidot H1 ziņas pamattekstā. Tomēr jūs varat rediģēt savas ziņas kā HTML un sākt ievietot < h1 >< / h1 > tagi visur. Tā ir slikta ideja. Dons’t to dari.

13

Izvairieties no satura dublēšanās

Vēl viena liela neskaidrības zīme ir tad, ja uz vairākiem ierakstiem vai lapām jūs aptverat tieši tādu pašu problēmu vai atslēgvārdus. Tur’ir izplatīts nepareizs uzskats, ka vienas un tās pašas tēmas atlase vairākās lapās uzlabos jūsu klasifikāciju šīs tēmas meklēšanas rezultātos. Nu, tā nav’t. Faktiski tam ir pretējs efekts.

Pazīstams kā atslēgvārdu kanibalizācija, jūs’jūs faktiski konkurējat ar sevi par doto tēmu, un, šādi rīkojoties, samazinās jūsu vietnes kvalitāte un autoritāte. Tas bieži noved pie tā, ka jūsu vietne tiek arvien zemāk pazemināta.

Labāka stratēģija ir izvēlēties vienu ziņu un pēc tam atjaunināt šo ziņu. Piemēram, ja jums ir ziņa, ko sauc “Visu laiku labākās kūku receptes,” izturieties pret to kā “mūžzaļais” post – tas nozīmē, ka tēma nekad nav īsti novecojusi. Evergreen saturu var atjaunināt un pārrakstīt. Šī pieeja ir daudz labāka nekā jaunu ziņu izveidošana, kurās tiek atkārtota tā pati tēma.

14

Noklikšķiniet uz kategorijām un tagiem

WordPress atbalsta kategorijas un tagus, kas var arī palīdzēt Google parsēt un izprast jūsu saturu. Izrādot atšķirību, tas var būt nedaudz mulsinošs – būtībā jūs vēlaties savā vietnē izmantot kategorijas’galvenās tēmas, tagus izmantojot sīkāk.

Piemēram, emuārā, kurā tiek pārskatītas grāmatas, var izmantot tādas kategorijas kā Sci-Fi, Literatūra, Tulkojumi un Jauns pieaugušais. Tagos tad būtu grāmatu nosaukumi, autoru vārdi, izdevniecības un citi dati, kas raksturīgi šai ziņai.

15

Pievienot saites – gan iekšējās, gan ārējās

Vietnē ir divu veidu saites: ārējās saites, kas ved uz citām vietnēm, un iekšējās saites, kas ved uz jūsu vietnes saturu. Abas var būt noderīgas SEO. Mūsdienās SEO eksperti, šķiet, dod priekšroku iekšējām saitēm un iesaka ierobežot ārējo saišu daudzumu, izmantojot nofollow tagus. Nofollow tags norāda uzņēmumam Google neuzskaitīt konkrētu saiti kā pozitīvu balsojumu trešās puses vietnē’s reputācija.

Pārliecinieties, ka ir saites uz iekšējām un ārējām lapām, kad tam ir jēga, un pārliecinieties, vai saitēm izmantotais teksts ir kaut kā aprakstošs. Izpildiet šo pamata padomu, un jums vajadzētu būt labi.

WordPress SEO padomi: kopsavilkums

Tur mums tas ir: 15 WordPress SEO padomi, kā panākt, lai Google pamanītu jūsu vietni un (cerams) to ierindotu augstāk. Pareizi izmantojot atslēgvārdus, sasaistīšanu, kategorijas, tagus, meta aprakstus, spraudņus, piemēram, Yoast, un pienācīgu vietnes uzturēšanu, jums vajadzētu būt jūsu ceļam uz labāku rangu Google un citās meklētājprogrammās..

Mēs’Veicot šos pamatus, mēs tikai saskrāpējām SEO virsmu. Laika gaitā jūs varat uzzināt par daudz niansētākiem SEO uzlabošanas veidiem, kā arī uzlabot spēju rakstīt efektīvus meta aprakstus, tagu līnijas un nosaukumus.

Atgādinām, ka mūsu 15 WordPress SEO padomi darba sākšanai ir:

 1. Izvēlieties ātru tīmekļa mitinātāju
 2. Pārbaudiet vietnes veiktspēju
 3. Nostipriniet savu vietni, izmantojot SSL
 4. Vispārīgi aizsargājiet savu vietni
 5. Pārbaudiet savas vietnes hierarhiju
 6. Pārbaudiet vispārīgos iestatījumus
 7. Optimizējiet lapas virsrakstu, iezīmju līniju un pastāvīgās saites
 8. Uzrakstiet cietas meta aprakstu
 9. Izveidojiet XML vietnes karti
 10. Ziņojumos tiek izmantotas apakšpozīcijas un meta apraksti
 11. Optimizējiet atslēgvārdu ziņas
 12. Tikai viens H1 pa pastu
 13. Izvairieties no satura dublēšanās
 14. Saprast kategorijas un tagus
 15. Saikne: iekšējā un ārējā

Izpildiet iepriekš minētos padomus, un jūs’Jūs ātri atradīsities ceļā uz efektīvu SEO stratēģiju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map