15 Поради щодо WordPress

Поради для WordPress для початківців: опублікуйте як професіонала

поради щодо wordpress для початківців зображеного зображення


Якщо ви’приєднавшись до зростаючої родини WordPress, перегляньте наш список порад та рекомендацій для початківців WordPress. Це’Я полегшую ваше життя, а ваш веб-сайт кращим.

WordPress забезпечує 30% Інтернету. Це’s не дивно, WordPress – це потужна платформа, яка дозволяє створювати власний веб-сайт, проектувати його саме так, як вам подобається, та додавати всі необхідні функції. Блогери, компанії, інтернет-продавці: вони’всіх вітаю в WordPress.

Сім’я WordPress чекає, але спочатку потрібно створити та опублікувати свій сайт. Закинувшись у світ хостингу, SEO, кодування, плагінів тощо, вам, можливо, знадобляться кілька зручних порад та рекомендацій..

Це’s, де ми можемо допомогти. Ми застосували наш досвід, експерти та відмінне ноу-хау для WordPress, щоб добре використовувати, і створили цей список 15 порад для початківців WordPress.

1

Виберіть хостинг

Це охоплює широкий спектр порад, але саме по собі, але пошук потрібного постачальника хостингу для вашого сайту WordPress абсолютно необхідний для успіху. Без хостингу ваш сайт може’не виходити в ефір в Інтернеті.

Це’s це не єдина причина’s важливий. Ваш хостинг-провайдер повинен надати вам достатньо ресурсів для управління трафіком вашого сайту, максимально уникати збоїв та простоїв та забезпечити швидку швидкість сайту..

По-перше, вам потрібно підібрати правильний план хостингу для вашого сайту – є кілька різних типів, що мають різні рівні функцій. Існують конкретні плани хостингу для WordPress, що спростить налаштування та запуск вашого веб-сайту – радимо поглянути на Bluehost, як це’s руки вниз найкращий хостинг-провайдер для WordPress.

поради щодо WordPress bluehostBluehost – найкращий хостинг-провайдер для WordPress – це’s так добре, WordPress насправді рекомендує! 2

Перегляньте демонстрацію теми

Коли ти’Вибираючи свою тему, це’s хороша ідея використовувати тематичні демонстрації. Таким чином, ви можете переглянути тему – а іноді навіть спробувати її – перш ніж приступити до неї.

Ваша тема є основою вашого веб-сайту’s дизайн, так що’s важливо вибрати той, який вам подобається, який підходить вашому проекту та який ви будете насолоджуватися використанням. Так, ви можете налаштувати WordPress, але хіба що ви’перекваліфіковані в кодуванні або працюєте з розробником, він’s розумним почніть з відповідної теми.

демонстраційний приклад теми WordPress темиПопередній перегляд теми дозволяє вам побачити, як вона виглядатиме в Інтернеті, як тільки вона з’явилася’s опубліковано, а з деякими ви можете фактично редагувати вміст.

Просто знайдіть тему, яка вам подобається на вигляд, натисніть “Переглянути демонстраційну версію” або “Демонстраційна демонстрація,” і ви можете побачити, як це виглядатиме в Інтернеті. Якщо вам подобається тема та вирішите її імпортувати, ви можете відредагувати демонстраційний вміст, щоб зробити тему справді власною!

3

Встановіть плагін SEO

SEO (оптимізація пошукових систем) має вирішальне значення для успіху будь-якого веб-сайту. Без SEO ваш сайт переміг’t високий рейтинг в результатах пошуку – не ідеально підходить для зростання вашої аудиторії! Якщо тільки ти’ти справжній професіонал, і, можливо, навіть тоді’Можливо, вам знадобиться допомога з вашим SEO.

Встановлення плагіна SEO може зробити ваше життя набагато простішим, а ваш сайт набагато успішнішим. Ці плагіни можуть аналізувати ваш вміст та ключові слова та керувати всіма технічними матеріалами, такими як мапи сайту та robots.txt.

Просто перейдіть до каталогу плагінів WordPress і знайдіть плагін SEO, який вам підходить. Ми можемо’t рекомендую Yoast SEO досить високо – він має понад 5 мільйонів активних установок та понад 25 000 п’ятизіркових оглядів. Це’s багато задоволених клієнтів!

плагін WordPress yoast seoYoast SEO – популярний, потужний плагін, який допомагає забезпечити всі ваші потреби в SEO.

Ось’s що наше власний SEO-експерт Джош Фрісбі довелося сказати про плагін Yoast SEO:

“Більшість людей вважає, що Yoast SEO піклується про основні потреби в SEO, але це робить набагато більше. Насправді він буде працювати з технічними реалізаціями SEO, надаючи вашому сайту найкращу основу для Google для сканування та розуміння.

Yoast SEO дозволяє встановлювати rel = канонічні значення, створювати XML-карти сайтів, а також використовувати rel = next і rel = prev. Усі ці речі стають легко, особливо якщо ви’ти новачок і дон’не знаю, з чого почати. Дозвольте Yoast SEO зробити роботу за вас безкоштовно!”

4

Встановіть Google Analytics

Google Analytics – це добре відомий інструмент для відстеження ефективності, запису даних та надання розуміння того, як люди взаємодіють із вашим сайтом. Це робить його неоціненний інструмент для вимірювання вашого сайту’s успіх.

Найкращий (і найпростіший) спосіб встановити Google Analytics – це плагін MonsterInsights. І Google Analytics, і MonsterInsights постачаються з безкоштовними версіями. ви’Вам знадобиться код відстеження, який вам надається під час створення облікового запису Google Analytics, і MonsterInsights проведе вас через процес встановлення..

monsterinsights плагін wordpressMonsterInsights – рекомендований плагін для встановлення Google Analytics на ваш сайт WordPress.

Встановлення Google Analytics дозволяє переглядати ваші дані прямо з інформаційної панелі WordPress, тобто ви бачите, скільки людей відвідує ваш сайт, скільки часу вони залишаються на вашому сайті та багато іншого. Завдяки Google Analytics уся ця соковита інформація у вас під рукою.

5

Виберіть свою тему обережно

Є кілька тем, на які ви можете вибрати, і це’s легко відчути себе переповненим кількістю. Наша головна порада – бути вибагливими, і тільки дивись якісні теми.

приклади теми WordPress порадиЄ тисячі тем на вибір, тому використання функції пошуку – хороший спосіб звузити ваші варіанти.

Завжди читайте огляди, вибирайте ту, яка відповідає вашому проекту, і не торкайтеся’не бійтеся платити за тему премії. Це’s важливо вибираєте тему, що реагує на мобільні пристрої – якщо вам’т, ти’У вас виникнуть проблеми з Google, і ви забезпечите вашим мобільним користувачам погану роботу в Інтернеті

Деякі теми мають попередньо запаковані функції. Хоча це може бути привабливим, будь обережний – Ці теми дійсно можуть уповільнити швидкість вашого веб-сайту, що є великою проблемою, якої ви дійсно хочете уникати. Будьте вибагливі, будьте мінімальні, і врешті-решт, ви повинні бути задоволені своєю темою. Якщо ні, доне’t хвилюйтеся – ви можете легко перейти пізніше!

6

Стисніть свої зображення

Стиснення зображення зменшує розмір файлу, допомагаючи веб-сайту працювати швидше і економити дорогоцінне місце для зберігання.

Швидка швидкість сайту схожа на святий грааль роботи веб-сайту. Збільшення часу завантаження може вдихнути нове життя на інакші мертві сторінки, і відвідувачі та пошукові системи люблять сайт, що швидко завантажується. Це’s чому ви повинні завжди стискайте свої зображення та відео.

Є безліч інтернет-інструментів, за допомогою яких ви можете безкоштовно стискати свої зображення, наприклад Kraken.io, ImageResize та Optimizilla. Все, що ви робите, це завантажувати зображення, які ви хочете стиснути, а потім завантажувати остаточні версії, як тільки вони будуть’був оптимізований. Це’s швидко, легко, і ти не’t навіть не потрібно завантажувати будь-яке програмне забезпечення.

оптимізація зображення кракенаПопулярний інструмент для стиснення зображень, Kraken простий у використанні і навіть постачається з безкоштовною версією. 7

Обмежте свої плагіни

Плагіни додають функціональність на ваш веб-сайт. Якщо ваша тема не має вбудованих функцій, ви’Вам потрібні плагіни, щоб додати на ваш сайт такі функції, як форми контактів, бюлетені або чати в реальному часі. Однак, занадто багато плагінів може сповільнити ваш сайт, і навіть розмістити свій сайт’s безпека під загрозою.

Встановлюйте лише плагіни, які вам справді потрібні, що піде на користь вашим користувачам та вашому веб-сайту’не піддавайтеся спокусі зібрати стільки крутих, скільки зможете знайти. Додаткові додаткові коди, що приносять модулі, можуть зважувати ваш сайт, уповільнюючи його швидкість завантаження.

Тому що плагіни можуть створити будь-хто, там’З великим вибором та різним рівнем якості. Плагіни офіційно перевіряються на предмет безпеки, але не на якість це’s завжди найкраще читати відгуки користувачів так само.

Wordpress плагіниВи можете переглядати тисячі плагінів у каталогу плагінів WordPress. 8

Налаштуйте свій Gravatar

Граватар? Що’s що?

Граватар означає Загальновизнаний аватар. Це’s послуга, що інтегрується з WordPress, щоб в основному надавати зображення користувача, додане до вашого облікового запису.

прикладЗображення, яке з’являється прикріпленим до ваших публікацій, є вашим Gravatar і створює чітку особистість – це особливо корисно, якщо на одному сайті є кілька авторів.

Маючи персоналізовану та унікальну картину, подібну цій, допомагає людям розпізнати вас та дає чітку особистість на різних веб-сайтах. Коли ви публікуєте повідомлення, ваше зображення Gravatar з’явиться з біографією вашого автора; коли ви залишите коментар, поруч буде сидіти ваша граватарська картина.

Gravatar вже інтегрований у WordPress – вам просто потрібно перейти до розділу «Профіль» у WordPress та прокрутити вниз до розділу «Профіль малюнка». Клацніть на посилання на Gravatar – одного разу на веб-сайті Gravatar ви можете завантажити будь-яке зображення, яке ви хочете використовувати, і пов’язати його з електронним листом, з яким ви зареєстрували свій обліковий запис WordPress. Це перетягне зображення у ваш обліковий запис WordPress.

поради щодо налаштувань gravatarВи можете додати або змінити своє зображення Gravatar, перейшовши до свого профілю та знайдіть зображення профілю, перейшовши за посиланням на Gravatar. 9

Будьте в курсі оновлень

ви’Напевно, ви чули про знамениті оновлення WordPress, але про що вони насправді? WordPress регулярно оновлює своє програмне забезпечення, щоб захистити свою платформу. Незначні оновлення відбуваються приблизно кожні два тижні, тоді як основні оновлення відбуваються приблизно раз на місяць.

Ви дон’не потрібно надто переживати за ті незначні оновлення – це’s просто WordPress робить налаштування та виправляє маленькі помилки. Але слід регулярно перевіряти наявність оновлень, щоб переконатися, що у вас немає’t не пропустив нічого нового – інакше ваш сайт може застаріти і вразливий до неприємних помилок.

Просто перейдіть до свого Інформаційна панель WordPress, де це’Я скажу вам, чи вам потрібно оновити свої плагіни, теми або версію WordPress. Там’Буду в нагоді “оновити зараз” кнопки, щоб зберігати речі красивими та легкими.

Завжди переконайтеся в цьому створити резервну копію свого сайту перед оновленням і знову після вас’закінчив.

10

Керуйте своїми коментарями

Коментарі – це чудовий спосіб взаємодії ваших читачів з вами та вашим вмістом, а також може створити справжню спільноту на вашому сайті. Ви можете керувати своїми коментарями через свого адміністратора WordPress.

Можливо, ви не хочете ввімкнути коментарі для одних сторінок або для інших, ви можете поміркувати, які коментарі публікуються на сайті. Google насправді сканує коментарі, а також ваш вміст, так що’s варто уникати спам-коментарів.

Щоб керувати своїми коментарями, просто перейдіть у “Налаштування”, знайдіть розділ “Обговорення” та виберіть потрібні вам параметри’буду подобатися.

11

Зберігайте безлад у вмісті

Можна легко захопитися всіма вигадливими віджетами, банерами, рекламою та іншим, що ви можете розмістити на своєму сайті. Але в той час як вам це може бути весело, це’s не так весело для ваших читачів.

Забрудненість вашого веб-сайту може відволікти ваш вміст – або ще гірше, змусити людей взагалі неохоче залишатися на сторінці. Перегляньте бічну панель і нижній колонтитул і переконайтеся, що вони є внесок на сторінку – як правило, менше – більше!

12

Відредагуйте посилання на WordPress

Постійні посилання – це просто постійні посилання (отримаєте?), Наприклад, адреса вашого веб-сайту чи адреси ваших окремих публікацій блогу. WordPress автоматично створює постійні посилання при створенні нової публікації, але налаштування за замовчуванням незграбні та не дуже зручні для SEO.

Якщо ви залишите параметри постійної посилання такими, якими вони є, ви’Найімовірніше, закінчується дата, включена в постійну посилання. Це менш ніж ідеально, особливо для SEO. Щоб змінити налаштування постійної посилання, просто перейдіть на панель приладів, введіть свої налаштування та виберіть Постійні посилання.

Ви можете вибрати свою нову структуру постійної посилання з кількох варіантів, але ми радимо налаштувати Ім’я допису, як саме’s найбільш зручний для SEO. Переконайтеся, що ви зберегли свої зміни внизу сторінки!

13

Поставити безпеку на перше місце

Безпека повинна бути одним з ваших головних пріоритетів, коли справа стосується запуску веб-сайту WordPress. Ми’я вже згадувався оновлення вашого сайту щоб уникнути неприємних помилок чи хакерів, але там’s більше, ніж це.

Дон’Нехай наша тринадцята порада стане вашим нещасливим номером – ось деякі конкретні дії, які ви можете вжити, щоб переконатися, що ваш веб-сайт є судноплавним і герметичним:

Отримайте сертифікат SSL (Secure Sockets Layer)

 • Чому?? Сертифікати SSL шифрують інформацію, що проходить через ваш сайт, включаючи платіжні дані та входи. Відвідувачів застерігає від використання незахищених сайтів, і Google буде уникати тих, хто не має SSL.
 • Як? Хороші провайдери хостингу, такі як Bluehost, включать безкоштовну безпеку SSL у свої плани, але якщо ні, то ви’Це потрібно зробити самостійно. Ви можете отримати безкоштовний SSL через Let’s Шифруйте або платіть за більш просунутий сертифікат SSL, якщо ви хочете покращити безпеку.

Регулярно створюйте резервні копії свого сайту

 • Чому?? Якщо з вашим веб-сайтом WordPress щось піде не так, резервні копії буквально повернулися назад – незалежно від того, ваш сайт зламаний або ви випадково видалите половину свого коду, ви’Ви з полегшенням зітхнете, що ви створили резервну копію свого сайту.
 • Як? Хороші хостинг-провайдери безкоштовно створюють резервні копії вашого веб-сайту у рамках плану хостингу, але це’s завжди краще не покладатися на них 100%. Ефективним та простим способом створення резервного копіювання вашого сайту є вибір плагіна для створення резервних копій для вашого веб-сайту.. Популярний вибір є UpdraftPlus, який використовується понад 2 мільйонами веб-сайтів.

Встановіть плагін безпеки

 • Чому?? Це’s завжди краще бути безпечним, ніж шкодувати – ці плагіни можуть захищати ваш сайт за допомогою брандмауерів, сканерів зловмисних програм тощо.
 • Як? Просто виберіть надійний плагін безпеки та встановіть його на своєму сайті. WordFence користується популярністю та високою оцінкою, що забезпечує всебічну службу безпеки.

14

Використовуйте теги заголовків та текст Alt

Зображення можуть зробити веб-сайт. Вони залучають читачів до участі, підкреслюють ключові моменти, і, як правило, піднімають сторінку із глузду та світла. Але вони роблять’т просто добре виглядати – вони також можуть наполегливо працювати для вашого сайту за кадром.

Коли ти’повторне додавання зображення на ваш сайт, не забудьте додати назву та текст alt.

Це може здатися дивним для початку, але насправді це не повинно’не бути занадто хитромудрим, щоб зависати. Текст Alt повідомляє відвідувачам, що зображено на зображенні якщо з будь-якої причини вони можуть’не бачите зображення – можливо, якщо вони є’Ви знову використовуєте зчитувач екрану, або зображення просто не є’t завантажений.

Як заголовок, так і текст у вкладеному форматі повинні бути чіткими, не надто довгими, і містити достатньо детальних даних, щоб дати читачам – і Google – достатньо інформації про ваші зображення. Пам’ятайте, Google може’не бачити ваші фотографії, так що’s покладаючись на ваші заголовки та текст alt, щоб зрозуміти, про що ваші зображення.

поради щодо введення тексту та заголовка тексту для текстуХоча ви можете вибирати, додавати підпис до свого зображення чи ні, ви завжди повинні вводити заголовок та змінювати текст для свого зображення, як воно’s добре для SEO. 15

Встановити обрані зображення

Це’s хороша ідея встановити обрані зображення для ваших публікацій. Це відображається як ескіз зображення біля публікації вашого блогу, коли воно з’являється на іншій сторінці або пов’язане з іншими веб-сайтами або через соціальні мережі.

представлені приклади зображень поради щодо wordpressОбразне зображення – це зображення, яке ви можете побачити, супроводжуючи посилання на статті. Це робить ваші публікації більш наочними та ймовірніше залучати читачів!

Це’s легко додати обране зображення – погляньте на праву бічну панель, коли ви відкриєте нову чернетку публікації в WordPress.

Має бути розділ із посиланням “Встановити образне зображення” – натисніть це, завантажте зображення, яке ви’Я б хотів використовувати, і ви’З тобою добре піти.

Ще потрібно додати заголовок та текст alt для вашого обраного образу, так що не’не забути!

Поради WordPress: Збіг

Ця стаття вам подарована 15 найкращих порад для початку роботи з WordPress. Ми’Ви висвітлювали все, від основ SEO до зображень та контенту, і тепер вам слід відчути себе трохи більше як впевнений WordPress pro.

Навіть професіонали іноді потребують нагадувань, тому ось’s короткий підсумок цих 15 головних порад:

 1. Виберіть хостинг
 2. Перегляньте демонстрацію теми
 3. Встановіть плагін SEO
 4. Встановіть Google Analytics
 5. Вибирайте тему ретельно
 6. Стисніть свої зображення
 7. Обмежте свої плагіни
 8. Налаштуйте свій Gravatar
 9. Будьте в курсі оновлень
 10. Керуйте своїми коментарями
 11. Нехай ваш вміст захаращений
 12. Відредагуйте свої посилання на WordPress
 13. На перше місце поставте безпеку
 14. Використовуйте теги заголовка та текст alt
 15. Встановити обрані зображення

Хоча все це важливо для будь-якого користувача WordPress, ми’Як найважливіші поради слід вибрати наступне:

 • Виберіть найкращий хостинг для свого сайту – вибирати сором’язливого постачальника хостингу – це як посадити овочевий пластир у вибоїну. Це’З вами буде важка робота, і ти’Ви, мабуть, не отримаєте задоволення від результатів.
 • Встановіть плагін SEO – SEO може бути хиткою справою спочатку, тому полегшити ваше життя за допомогою плагіна, як Yoast SEO. Навіть користувачі SEO все ще користуються ним, і це’Я зроблю чудеса, щоб допомогти вашому сайту досягти успіху.
 • Будьте в курсі оновлень – це’s важливо, що ти’не відставати з оновленнями WordPress, оскільки ваш сайт може швидко стати вразливим до різного роду нападів. Пам’ятай, що ти’Також потрібно оновити свої плагіни та теми, щоб зберегти форму сайту.

Диво WordPress в тому, що це’s постійно змінюється, розвивається та зростає, що означає для вас’завжди вчаться, розвиваються і теж ростуть. ви’Я буду ділитися своїми знаннями з першими користувачами WordPress, перш ніж ви це дізнаєтесь – до цього часу дотримуйтесь цих порад, і ніхто вас не здогадається’знову новачок!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map