15 WordPress padomi

WordPress padomi iesācējiem: publicējiet, piemēram, Pro

WordPress padomi iesācējiem piedāvātais attēls


Ja jūs’Lai pievienotos arvien pieaugošajai WordPress saimei, apskatiet mūsu padomu un triku sarakstu WordPress iesācējiem. Tā’Jūs atvieglosit savu dzīvi un jūsu vietne būs labāka.

WordPress nodrošina 30% interneta piekļuves. Tas’Tas nav pārsteigums – WordPress ir jaudīga platforma, kas ļauj jums izveidot savu vietni, noformēt to tieši tā, kā jums patīk, un pievienot visas nepieciešamās funkcijas. Emuāru autori, uzņēmumi, tiešsaistes pārdevēji: viņi’visi laipni gaidīti WordPress.

WordPress saime gaida, bet vispirms jums ir jāizveido un jāpublicē sava vietne. Iemetot mitināšanas, SEO, kodēšanas, spraudņu un daudz ko citu, jums varētu būt nepieciešami daži noderīgi padomi un triki..

Tas’s, kur mēs varam palīdzēt. Mēs izmantojām savu pieredzi, ekspertus un lielisko WordPress kompetenci un izveidojām šo sarakstu 15 padomi WordPress iesācējiem.

1

Izvēlieties savu mitināšanu

Tas pats par sevi aptver plašu padomu klāstu, taču Lai gūtu panākumus, absolūti nepieciešams atrast pareizo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savai WordPress vietnei. Bez mitināšanas jūsu vietne to var’t tiešraidē internetā.

Tas’tas nav vienīgais iemesls’s svarīgi. Jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir jāpiešķir jums pietiekami daudz resursu, lai apstrādātu vietnes trafiku, pēc iespējas izvairītos no avārijām un dīkstāves, kā arī nodrošina ātru vietnes ātrumu.

Pirmkārt, jums jāatrod savai vietnei piemērots hostinga plāns – ir vairāki dažādi veidi ar dažādu līmeņu funkcijām. Ir WordPress īpaši hostinga plāni, kas jūsu vietnes iestatīšanu un darbību atvieglos – mēs iesakām apskatīt Bluehost, kā tas’s rokas uz leju labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

padomiBluehost ir labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs’Tik labi, WordPress to tiešām iesaka! 2

Skatieties motīvu demonstrācijas

Kad jūs’izvēloties savu tēmu, tā’tā ir laba ideja izmantojiet tēmu demonstrācijas. Tādā veidā jūs varat apskatīt motīvu – un dažreiz pat to izmēģināt – pirms tam apņemties.

Jūsu tēma ir jūsu vietnes pamatā’dizains, tātad tas’Ir svarīgi izvēlēties tādu, kas jums patīk, kas ir piemērots jūsu projektam un kuru jums patiks izmantot. Jā, jūs varat pielāgot WordPress, bet, ja vien jūs’pārprasta kodēšana vai strādā kopā ar izstrādātāju’s saprātīgi sāciet ar piemērotu tēmu.

WordPress tēmas demonstrācijas piemērsMotīva priekšskatīšana ļauj jums redzēt, kā tas izskatās tiešsaistē pēc tam’tiek publicēti, un ar dažiem jūs faktiski varat rediģēt saturu.

Vienkārši atrodiet tēmu, kas jums patīk, noklikšķiniet uz “Skatīt demonstrāciju” vai “Tiešraides demonstrācija,” un jūs varat redzēt, kā tas izskatās tiešsaistē. Ja jums patīk tēma un nolemjat to importēt, varat rediģēt demonstrācijas saturu, lai tēma būtu patiesi jūsu!

3

Instalējiet SEO spraudni

SEO (meklētājprogrammu optimizācija) ir kritiska jebkuras vietnes veiksmei. Bez SEO jūsu vietne uzvarēja’t ir ļoti augsts meklēšanas rezultātos – nav ideāls auditorijas palielināšanai! Ja vien tu’re reāls tech pro, un varbūt pat tad jūs’Jums, iespējams, būs nepieciešama palīdzīga palīdzība ar jūsu SEO.

SEO spraudņa instalēšana var padarīt jūsu dzīvi daudz vieglāku, un jūsu vietne ir daudz veiksmīgāka. Šie spraudņi var analizēt jūsu saturu un atslēgvārdus un pārvaldīt visu jums nepieciešamo tehnisko informāciju, piemēram, vietnes kartes un robots.txt.

Vienkārši dodieties uz WordPress spraudņu direktoriju un atrodiet sev piemērotu SEO spraudni. Mēs varam’t nav pietiekami ieteicams Yoast SEO – tai ir vairāk nekā 5 miljoni aktīvu instalāciju un vairāk nekā 25 000 piecu zvaigžņu pārskatu. Tas’s daudz laimīgu klientu!

joga SEO spraudnis WordPressYoast SEO ir populārs, spēcīgs spraudnis, kas palīdz nodrošināt visas jūsu SEO vajadzības.

Šeit’s kas mūsu iekšējais SEO eksperts Josh Frisby bija jāpasaka par Yoast SEO spraudni:

“Lielākā daļa cilvēku domā, ka Yoast SEO rūpējas par pamata SEO vajadzībām, taču tas dara vēl daudz vairāk. Faktiski tas darbosies ar tehniskām SEO ieviešanām, dodot jūsu vietnei vislabāko iespējamo pamatu Google pārmeklēšanai un izpratnei.

Yoast SEO ļauj iestatīt rel = kanoniskās vērtības, izveidot XML vietnes kartes un izmantot rel = next un rel = prev, lai nosauktu dažus. Visas šīs lietas ir atvieglotas, it īpaši, ja jūs to darāt’esi iesācējs un don’t nezina, kur sākt. Vienkārši ļaujiet Yoast SEO veikt darbu jūsu vietā bez maksas!”

4

Instalējiet Google Analytics

Google Analytics ir plaši pazīstams rīks, lai izsekotu veiktspējai, reģistrētu datus un sniegtu ieskatu par to, kā cilvēki mijiedarbojas ar jūsu vietni. Tas padara to par nenovērtējams rīks vietnes izmērīšanai’panākumi.

Labākais (un vienkāršākais) Google Analytics instalēšanas veids ir spraudnis MonsterInsights. Gan Google Analytics, gan MonsterInsights nāk ar bezmaksas versijām. Jūs’Veidojot Google Analytics kontu, jums būs nepieciešams izsekošanas kods, un MonsterInsights palīdzēs jums instalēšanas procesā..

spraudnis WordPressMonsterInsights ir ieteicamais spraudnis Google Analytics instalēšanai jūsu WordPress vietnē.

Instalējot Google Analytics, jūs varat skatīt savus datus tieši no WordPress informācijas paneļa, tas nozīmē, ka jums tiek parādīts, cik cilvēku apmeklē jūsu vietni, cik ilgi viņi uzturas jūsu vietnē un vēl daudz vairāk. Izmantojot Google Analytics, visa šī sulīgā informācija ir pa rokai.

5

Rūpīgi izvēlieties tēmu

Ir daudz dažādu pieejamo tēmu, un jūs to varat izvēlēties’Ir viegli justies satriektam par daudzumu. Mūsu galvenais padoms ir būt picky, un tikai paskaties kvalitatīvas tēmas.

WordPress padomu tēmas piemēriIr tūkstošiem tēmu, no kurām izvēlēties, tāpēc meklēšanas funkcijas izmantošana ir labs veids, kā sašaurināt savas iespējas.

Vienmēr izlasiet atsauksmes, izvēlieties to, kas ir piemērots jūsu projektam, un neveiciet’nebaidieties maksāt par premium tēmu. Tā’Ir svarīgi izvēlēties tēmu, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm – ja jūs don’t, tu’Jums radīsies problēmas ar Google, un jūsu mobilajiem lietotājiem būs slikta tiešsaistes pieredze

Daži motīvi jau ir iesaiņoti ar funkcijām. Lai gan tas varētu būt pievilcīgi, esi uzmanīgs – šīs tēmas patiešām var palēnināt vietnes ātrumu, kas ir liela problēma, no kuras jūs patiešām vēlaties izvairīties. Esiet izvēlīgs, minimāls, un galu galā jums vajadzētu būt apmierinātam ar savu tēmu. Ja nē, don’t neuztraucieties – vēlāk varat viegli pārslēgties!

6

Saspiest savus attēlus

Attēla saspiešana samazina faila lielumu, palīdzot vietnei darboties ātrāk un ietaupot dārgo krātuves vietu.

Ātrs vietnes ātrums ir tāds pats kā vietnes darbības svētais grāls. Ātrāks ielādes laiks var ienest jaunu dzīvi citās mirušajās lapās, un gan apmeklētāji, gan meklētājprogrammas mīl ātri ielādējamu vietni. Tas’s kāpēc jums tā ir vienmēr saspiediet savus attēlus un videoklipus.

Ir daudz tiešsaistes rīku, kur varat bez maksas saspiest savus attēlus, piemēram, Kraken.io, ImageResize un Optimizilla. Viss, kas jums jādara, ir augšupielādēt attēlus, kurus vēlaties saspiest, un pēc tam lejupielādējiet galīgās versijas’esat optimizēts. Tā’Tas ir ātri, viegli, un jūs to nevarat’t pat nav nepieciešams lejupielādēt jebkuru programmatūru.

Kraken attēla optimizācijaPopulārs attēlu saspiešanas rīks Kraken ir ērti lietojams, un tam pat ir bezmaksas versija. 7

Ierobežojiet spraudņus

Spraudņi papildina jūsu vietnes funkcionalitāti. Ja vien jūsu tēmā nav iebūvētu funkciju, jūs pats’Jums būs nepieciešami spraudņi, lai savai vietnei pievienotu tādas funkcijas kā kontaktu formas, biļeteni vai tiešsaistes tērzēšana. Tomēr, ja ir pārāk daudz spraudņu, jūsu vietne var palēnināties, un pat ievietot savu vietni’s drošība ir apdraudēta.

Instalējiet tikai tos spraudņus, kas jums patiešām nepieciešami, un tas nāks par labu lietotājiem un jūsu vietnei’Neļaujiet kārdinājumam izvēlēties tik daudz lieliskus, cik varat atrast. Papildu ienākošie koda spraudņi var samazināt jūsu vietni, palēninot tās ielādes ātrumu.

Tā kā spraudņus var izveidot jebkurš, tur’s ir daudz izvēles un mainīgs kvalitātes līmenis. Spraudņi tiek oficiāli pārskatīti attiecībā uz drošību, bet ne kvalitāti, tāpēc tā’s vienmēr vislabāk lasīt lietotāju atsauksmes arī.

WordPress spraudņiWordPress spraudņu direktorijā varat pārlūkot tūkstošiem spraudņu. 8

Iestatiet savu Gravatar

Gravatar? Kas’s tas?

Gravatar nozīmē Globāli atzīts iemiesojums. Tā’s pakalpojums, kas integrējas ar WordPress, lai pamatā sniegtu jūsu kontam pievienoto lietotāja attēlu.

piemērsJūsu ziņām pievienotais attēls ir jūsu Gravatar un rada skaidru identitāti – tas ir īpaši noderīgi, ja vienā vietnē ir vairāki autori.

Šāda personalizēta unikāla attēla iegūšana palīdz cilvēkiem jūs atpazīt, un dod jums skaidru identitāti dažādās vietnēs. Kad jūs ievietosit, Gravatar attēls parādīsies kopā ar jūsu autora biogrāfiju; atstājot komentāru, Gravatar attēls sēdēs blakus tam.

Gravatar jau ir integrēts WordPress – jums vienkārši jādodas uz sadaļu Profils WordPress un ritiniet uz leju līdz sadaļai Profila attēls. Noklikšķiniet uz saites uz Gravatar – reiz Gravatar vietnē jūs varat augšupielādēt attēlu, kuru vēlaties izmantot, un saistīt to ar e-pastu, kurā reģistrējāt savu WordPress kontu. Tādējādi attēls tiks ievietots jūsu WordPress kontā.

gravatar iestatījumiGravatar attēlu var pievienot vai mainīt, dodoties uz savu profilu un atrodot savu profila attēlu, pēc tam sekojot saitei uz Gravatar. 9

Palieciet atjaunināts

Jūs’Es droši vien esmu dzirdējis par slavenajiem WordPress atjauninājumiem, bet kas tie īsti ir?? WordPress regulāri atjaunina programmatūru, lai saglabātu platformas drošību. Nelieli atjauninājumi notiek apmēram ik pēc divām nedēļām, savukārt lielākie atjauninājumi notiek aptuveni reizi mēnesī.

Jūs don’Pārlieku jāuztraucas par šiem mazajiem atjauninājumiem – tas ir’Tas ir tikai WordPress, veicot labojumus un labojot mazas kļūdas. Bet jums regulāri jāpārbauda, ​​vai nav atjauninājumu, lai pārliecinātos, ka jums ir patvērums’t nepalaidāt garām neko jaunu – pretējā gadījumā jūsu vietne var kļūt novecojusi un pakļauta nejaukām kļūdām.

Vienkārši dodieties uz savu WordPress informācijas panelis, kur tas’Es jums pastāstīšu, vai jums ir jāatjaunina spraudņi, motīvi vai WordPress versija. Tur’Būs parocīgs “atjaunināt tagad” pogas, lai viss būtu jauki un viegli.

Vienmēr pārliecinieties izveidojiet rezerves kopiju savai vietnei pirms atjaunināšanas un atkal pēc jums’es pabeidzu.

10

Pārvaldiet savus komentārus

Komentāri ir lielisks veids, kā jūsu lasītāji var mijiedarboties ar jums un jūsu saturu, kā arī jūsu vietnē var izveidot reālu kopienu. Komentārus varat pārvaldīt, izmantojot savu WordPress administratoru.

Jūs, iespējams, nevēlaties iespējot komentārus dažām lapām vai citām, ieteicams mainīt modeļus, kuri tiek publicēti vietnē. Google faktiski pārmeklē komentārus, kā arī jūsu saturu, tāpēc tas’Ir vērts izvairīties no surogātpastu komentāriem.

Lai pārvaldītu savus komentārus, vienkārši dodieties uz sadaļu Iestatījumi, atrodiet sadaļu Diskusija un atlasiet savas iespējas’man patīk.

11

Saglabājiet jūsu satura jucekli bez maksas

To var viegli aizvest prom ar visiem iedomātajiem logrīkiem, reklāmkarogiem, reklāmām un citu, ko varat ievietot savā vietnē. Bet, lai gan tas jums varētu būt jautri, tā’Lasītājiem tas nav tik jautri.

Vietnes pārblīvēšana var novērst uzmanību no jūsu satura vai, vēl ļaunāk, likt cilvēkiem nevēlēties palikt šajā lapā vispār. Apskatiet sānjoslu un kājeni un pārliecinieties, vai visi logrīki ir līdzdalība lapā – parasti mazāk ir vairāk!

12

Rediģējiet savas WordPress pastāvīgās saites

Pastāvīgās saites ir vienkārši pastāvīgas saites (vai to iegūt?), Piemēram, jūsu vietnes adrese vai atsevišķu emuāra ziņu adreses. Veidojot jaunu ziņu, WordPress automātiski izveido pastāvīgās saites, bet noklusējuma iestatījumi ir sarežģīti, un tie nav īpaši draudzīgi SEO.

Ja atstājat pastāvīgās saites iestatījumus tādus, kādi tie ir, jūs’Visticamāk, beigsies ar datumu, kas iekļauts pastāvīgajā saitē. Tas ir mazāk nekā ideāli, it īpaši SEO. Lai mainītu pastāvīgās saites iestatījumus, dodieties uz informācijas paneli, ievadiet iestatījumus un atlasiet Pastāvīgās saites.

Jūs varat izvēlēties savu jauno pastāvīgās saites struktūru no vairākām iespējām, bet mēs iesakām iestatījumu Pasta nosaukums’s ir visdraudzīgākais SEO. Noteikti saglabājiet izmaiņas lapas apakšā!

13

Ielieciet drošību vispirms

Drošībai vajadzētu būt vienai no jūsu galvenajām prioritātēm, kad runa ir par jūsu WordPress vietnes darbību. Mēs’ve jau minēts vietnes atjaunināšana lai neļautu nejaukas kļūdas vai hakerus, bet tur’s vairāk nekā tas.

Dons’neļaujiet mūsu trīspadsmitajam tipam būt jūsu neveiksmīgajam numuram – šeit ir norādītas dažas īpašas darbības, kuras varat veikt, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne ir kuģu formas un hermētiska:

Iegūstiet SSL (Secure Sockets Layer) sertifikātu

 • Kāpēc? SSL sertifikāti šifrē informāciju, kas iet caur jūsu vietni, ieskaitot maksājuma informāciju un pieteikumvārdus. Apmeklētāji tiek brīdināti par nedrošu vietņu izmantošanu, un Google izvairīsies no tām, kurām nav SSL.
 • Kā? Labi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Bluehost, savos plānos iekļaus bezmaksas SSL drošību, bet, ja nē, jūs’Tas būs jādara pašam. Izmantojot Let, jūs varat saņemt bezmaksas SSL’s Šifrējiet vai samaksājiet par modernāku SSL sertifikātu, ja vēlaties uzlabotāku drošību.

Regulāri dublējiet savu vietni

 • Kāpēc? Ja jūsu WordPress vietnē kaut kas noiet greizi, dublējumi burtiski ir ieguvuši jūsu atbalstu – neatkarīgi no tā, vai vietne tiek uzlauzta vai nejauši izdzēšat pusi koda, jūs’Es nopūtos ar atvieglojumu, ka atbalstījāt savu vietni.
 • Kā? Labi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji jūsu vietni bez maksas dublē kā daļu no jūsu mitināšanas plāna, taču tas ir paredzēts’vienmēr ir labāk nepaļauties uz viņiem 100%. Efektīvs un vienkāršs vietnes dublēšanas veids ir rezerves spraudņa atlasīšana, lai izveidotu un saglabātu vietnes dublējumus. Populāra izvēle ir UpdraftPlus, kuru izmanto vairāk nekā 2 miljoni vietņu.

Instalējiet drošības spraudni

 • Kāpēc? Tā’s vienmēr labāk būt drošam nekā žēl – šie spraudņi var aizsargāt jūsu vietni ar ugunsmūriem, ļaunprātīgas programmatūras skeneriem un daudz ko citu.
 • Kā? Vienkārši izvēlieties uzticamu drošības spraudni un instalējiet to savā vietnē. WordFence ir populārs un augsti novērtēts ar visaptverošu drošības pakalpojumu.

14

Izmantojiet nosaukuma tagus un Alt tekstu

Ar attēliem var izveidot vietni. Viņi uztur lasītājus saistošus, izceļ galvenos punktus un parasti izceļ lapu no drūmuma un gaismā. Bet viņi to nedara’Tie izskatās vienkārši labi – viņi var arī smagi strādāt jūsu vietnes aizkulisēs.

Kad jūs’atkārtoti pievienojot attēlu savai vietnei, pārliecinieties, ka pievienojat virsrakstu un kādu citu tekstu.

Sākumā tie varētu izklausīties dīvaini, bet patiesībā to nevajadzētu darīt’t nav pārāk viltīga, lai nokļūtu. Alt teksts apmeklētājiem norāda, ko attēls parāda ja kāda iemesla dēļ viņi to var’t attēlu neredz – iespējams, ja viņi to redz’izmantojot ekrāna lasītāju, vai attēls vienkārši nav’t iekrauts.

Gan nosaukumam, gan otrajam tekstam jābūt skaidram, ne pārāk garam, un tam jābūt pietiekami detalizētam, lai lasītājiem – un Google – sniegtu pietiekami daudz informācijas par jūsu attēliem. Atcerieties, Google to var’t redzēt savus attēlus, tāpēc tas’Paļaujoties uz saviem nosaukumiem un tekstu, lai saprastu, kādi ir jūsu attēli.

alt un virsraksta teksts WordPress padomiLai gan jūs varat izvēlēties, vai pievienot attēlam parakstus, jums vienmēr jāievada attēla nosaukums un teksts, jo tas’tas ir labs SEO. 15

Iestatiet piedāvātos attēlus

Tā’Ir laba ideja, lai jūsu ziņām iestatītu piedāvātos attēlus. Tas tiek parādīts kā sīktēls blakus jūsu emuāra ziņai, kad tas tiek parādīts citā lapā vai ir saistīts ar citām vietnēm vai caur sociālo mediju.

piedāvāto attēlu piemēri WordPress padomiPiedāvātais attēls ir attēls, kuru varat redzēt, pievienojot saites uz rakstiem. Tas padara jūsu ziņas vizuālākas un, visticamāk, piesaistīs lasītājus!

Tā’Piedāvāto attēlu ir viegli pievienot – ieskatieties labajā sānjoslā, atverot jaunu ziņu melnrakstu pakalpojumā WordPress.

Vajadzētu būt sadaļai ar saiti, kurā teikts “Iestatiet piedāvāto attēlu” – noklikšķiniet uz šī, augšupielādējiet attēlu’es vēlētos izmantot, un jūs’re labi iet.

Jums vēl jāpievieno virsraksts un alt teksts par jūsu piedāvāto attēlu, tāpēc don’t aizmirst!

WordPress padomi: Roundup

Šis raksts jums ir devis 15 labākie padomi, kā sākt darbu ar WordPress. Mēs’jūs esat apskatījis visu, sākot no SEO pamatiem un beidzot ar attēliem un satura jucekli, un tagad jums vajadzētu justies nedaudz vairāk kā pārliecinātam WordPress pro.

Pat profesionāļiem dažreiz ir nepieciešami atgādinājumi, tāpēc šeit’Īss pārskats par šiem 15 populārākajiem padomiem:

 1. Izvēlieties savu mitināšanu
 2. Noskatieties motīvu demonstrācijas
 3. Instalējiet SEO spraudni
 4. Instalējiet Google Analytics
 5. Rūpīgi izvēlieties tēmu
 6. Saspiediet savus attēlus
 7. Ierobežojiet spraudņus
 8. Iestatiet Gravatar
 9. Palieciet atjaunināts
 10. Pārvaldiet savus komentārus
 11. Nodrošiniet, lai satura pārrāvumi būtu brīvi
 12. Rediģējiet savas WordPress pastāvīgās saites
 13. Vispirms pielieciet drošību
 14. Izmantojiet virsrakstu tagus un citu tekstu
 15. Iestatiet piedāvātos attēlus

Lai gan tie visi ir svarīgi jebkuram WordPress lietotājam, mēs’d ir jāizvēlas šādi kā vissvarīgākie padomi:

 • Izvēlieties labāko vietnes mitināšanu – neveikla mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle ir tāda pati kā dārzeņu plākstera stādīšana bedrē. Tā’būs smags darbs, un jūs’re, iespējams, negrasīšos priecāties par rezultātiem.
 • Instalējiet SEO spraudni – SEO var būt sarežģīta lieta, ar kuru sākumā tiek galā, tāpēc padariet savu dzīvi vieglāku ar spraudni, piemēram, Yoast SEO. Pat SEO profesionāļi to joprojām izmanto’Darīšu brīnumus, kā palīdzēt jūsu vietnei gūt panākumus.
 • Palieciet atjaunināts – tā’s būtisks, jūs don’t neatpaliek no WordPress atjauninājumiem, jo ​​jūsu vietne var ātri kļūt neaizsargāta pret visu veidu nasties. Atcerieties, ka jūs’Jums arī būs jāatjaunina savi spraudņi un motīvi, lai jūsu vietne būtu jauna.

WordPress brīnums ir tas, ka tas’tas pastāvīgi mainās, attīstās un aug, kas nozīmē jūs’jūs vienmēr mācāties, attīstāties un augt. Jūs’Dalīšos savās zināšanās ar pirmajiem WordPress lietotājiem, pirms jūs to zināt – līdz tam sekojiet šiem padomiem, un neviens jūs neuzminēs’atkal iesācējs!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me