15 „WordPress“ patarimų

„WordPress“ patarimai pradedantiesiems: publikuokite kaip „Pro“

„WordPress“ patarimai pradedantiesiems


Jei tu’vėl prisijungdami prie augančios „WordPress“ šeimos, peržiūrėkite mūsų patarimų ir gudrybių sąrašą pradedantiesiems „WordPress“. Tai’Padarysite savo gyvenimą lengvesnį, o jūsų svetainė – geresnį.

„WordPress“ valdo 30% interneto. Tai’Tai tikrai nestebina – „WordPress“ yra galinga platforma, leidžianti sukurti savo svetainę, susikurti ją taip, kaip jums patinka, ir pridėti bet kokias jums reikalingas funkcijas. Tinklaraštininkai, įmonės, internetiniai pardavėjai: jie’vėl visi laukiami „WordPress“.

„WordPress“ šeima laukia, bet pirmiausia turite sukurti ir paskelbti savo svetainę. Pažvelgus į prieglobos, SEO, kodavimo, papildinių ir dar daugiau, jums gali prireikti kelių naudingų patarimų ir gudrybių..

Tai’kur mes galime padėti. Mes panaudojome savo patirtį, ekspertus ir puikias „WordPress“ žinias ir sukūrėme šį sąrašą 15 patarimų pradedantiesiems „WordPress“.

1

Pasirinkite savo prieglobą

Tai apima platų patarimų spektrą, tačiau Norint sėkmingai pasiekti, būtina rasti tinkamą „WordPress“ svetainės prieglobos paslaugų teikėją. Be prieglobos, jūsų svetainė gali’t gyventi internete.

Tai’Tai ne vienintelė priežastis’s svarbu. Prieglobos paslaugų teikėjas turi suteikti jums pakankamai išteklių, kad galėtų tvarkyti svetainės lankomumą, kiek įmanoma vengti strigčių ir prastovų bei suteikti jums greitą svetainės greitį..

Pirmiausia turite rasti tinkamą savo svetainės prieglobos planą – yra keletas skirtingų tipų, turinčių skirtingus funkcijų lygius. Yra specialūs „WordPress“ prieglobos planai, o tai palengvins jūsų svetainės nustatymą ir vykdymą – mes rekomenduojame pažvelgti į „Bluehost“, kaip tai’S rankos žemyn geriausias „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas.

patarimai„Bluehost“ yra geriausias „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas’Tai taip gerai, „WordPress“ iš tikrųjų tai rekomenduoja! 2

Žiūrėti demonstracinius dalykus

Kada tu’iš naujo pasirinkdami savo temą’tai gera idėja pasinaudokite temų demonstracinėmis versijomis. Tokiu būdu galite peržiūrėti temą, o kartais net išbandyti, prieš įsipareigodami jai.

Jūsų tema yra jūsų svetainės pagrindas’dizainas, taigi’Svarbu pasirinkti tą, kuris jums patinka, kuris tinka jūsų projektui ir kurį jums tikrai patiks. Taip, galite tinkinti „WordPress“, bet nebent jūs’išmanyti kodavimą arba dirbti su kūrėju’protinga Pradėkite nuo tinkamos temos.

„WordPress“ temos demonstracinis pavyzdysPeržiūrėję temą galite pamatyti, kaip ji atrodytų internete’publikuoti, o su kai kuriais iš tikrųjų galite redaguoti turinį.

Tiesiog suraskite jums patinkančią temą, spustelėkite “Žiūrėti demonstracinę versiją” arba “Tiesioginė demonstracinė versija,” ir galite pamatyti, kaip tai atrodytų internete. Jei jums patinka tema ir nusprendžiate ją importuoti, galite redaguoti demonstracinį turinį, kad tema būtų tikrai jūsų!

3

Įdiekite SEO papildinį

SEO (Search Engine Optimization) yra labai svarbus bet kurios svetainės sėkmei. Be SEO, jūsų svetainė laimėjo’t užima aukštą vietą paieškos rezultatuose – nėra ideali augančiai auditorijai! Nebent tu’esate tikras „tech pro“ ir galbūt net tada jūs’Jums tikriausiai reikės pagalbos rankos su jūsų SEO.

Įdiegę SEO papildinį, jūsų gyvenimas gali būti daug lengvesnis, o jūsų svetainė – daug sėkmingesnė. Šie papildiniai gali analizuoti jūsų turinį ir raktinius žodžius ir tvarkyti visą techninę informaciją, pvz., Svetainių schemas ir robots.txt.

Tiesiog eikite į „WordPress“ papildinių katalogą ir raskite jums tinkantį SEO papildinį. Mes galime’t pakankamai nerekomenduojate Yoast SEO – joje yra daugiau nei 5 milijonai aktyvių instaliacijų ir daugiau nei 25 000 penkių žvaigždučių apžvalgų. Tai’Tai daug laimingų klientų!

jogas seo įskiepisYoast SEO yra populiarus galingas papildinys, padedantis patenkinti visus jūsų SEO poreikius.

Čia’ai kas mūsų vidinis SEO ekspertas Joshas Frisby turėjo pasakyti apie Yoast SEO įskiepį:

“Dauguma žmonių mano, kad „Yoast SEO“ rūpinasi pagrindiniais SEO poreikiais, tačiau tai daro kur kas daugiau. Tiesą sakant, ji tvarkys techninius SEO įgyvendinimus, suteikdama jūsų svetainei geriausią įmanomą pagrindą „Google“ nuskaityti ir suprasti.

„Yoast SEO“ suteikia galimybę nustatyti rel = kanonines reikšmes, sukurti XML svetainių schemas ir naudoti rel = next bei rel = prev, kad keletą paminėtumėte. Visi šie dalykai yra lengvai padaryti, ypač jei jūs’vėl pradedantysis ir don’Nežinau, nuo ko pradėti. Tiesiog leiskite „Yoast SEO“ atlikti darbą už jus – nemokamai!”

4

Įdiekite „Google Analytics“

„Google Analytics“ yra gerai žinomas įrankis, skirtas stebėti našumą, įrašyti duomenis ir pateikti įžvalgą, kaip žmonės sąveikauja su jūsų svetaine. Tai daro jį neįkainojama jūsų svetainės matavimo priemonė’sėkmė.

Geriausias (ir lengviausias) „Google Analytics“ įdiegimo būdas yra įskiepis „MonsterInsights“. Tiek „Google Analytics“, tiek „MonsterInsights“ yra nemokamos versijos. Tu’Kuriant „Google Analytics“ paskyrą jums reikės stebėjimo kodo, o „MonsterInsights“ padės jums atlikti diegimo procesą..

monsterinsights įskiepiai WordPress„MonsterInsights“ yra rekomenduojamas papildinys, norint įdiegti „Google Analytics“ į savo „WordPress“ svetainę.

Įdiegę „Google Analytics“ galite peržiūrėti savo duomenis tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio, tai reiškia, kad pamatysite, kiek žmonių lankosi jūsų svetainėje, kiek laiko jie lankosi jūsų svetainėje ir dar daugiau. Naudojant „Google Analytics“ visa ši sultinga informacija yra po ranka.

5

Atsargiai pasirinkite savo temą

Galite pasirinkti daugybę temų, kurias galite pasirinkti’lengva jaustis priblokštam dėl kiekio. Mūsų svarbiausias patarimas – būti išrankiems, ir tik pažvelk kokybės temos.

„WordPress“ patarimų temos pavyzdžiaiYra tūkstančiai temų, iš kurių galima rinktis, todėl paieškos funkcijos naudojimas yra geras būdas susiaurinti savo galimybes.

Visada perskaitykite apžvalgas, išsirinkite tai, kas tinka jūsų projektui, ir nesupraskite’nebijok mokėti už priemoką. Tai’Svarbu pasirinkti mobiliesiems pritaikytą temą – jei tu ne’t, tu’Susidursite su problemomis, susijusiomis su „Google“, ir suteiksite savo mobiliojo ryšio vartotojams prastą patirtį internete

Kai kurios temos yra supakuotos su funkcijomis. Nors tai gali būti patrauklu, Būk atsargus – šios temos tikrai gali sulėtinti jūsų svetainės greitį, o tai yra didelė problema, kurios tikrai norite išvengti. Būkite išrankūs, būkite minimalūs ir galų gale turėtumėte būti patenkinti savo tema. Jei ne, don’nesijaudinkite – galite lengvai perjungti vėliau!

6

Suspauskite savo vaizdus

Vaizdo suglaudinimas sumažina failo dydį, padėdamas jūsų svetainei veikti greičiau ir taupydamas brangios vietos saugykloje.

Greitas svetainės greitis yra tarsi šventas gralis, kurį reikia paleisti svetainėje. Pagreitėjęs įkėlimo laikas gali įnešti naują gyvenimą negyvuose puslapiuose, ir lankytojai, ir paieškos varikliai mėgsta greitai įkeliamą svetainę. Tai’tai kodėl tu privalai visada suspauskite vaizdus ir vaizdo įrašus.

Yra daugybė internetinių įrankių, kuriuose galite nemokamai suspausti savo vaizdus, ​​pvz., „Kraken.io“, „ImageResize“ ir „Optimizilla“. Viskas, ką jūs darote – įkelkite norimus glaudinti vaizdus, ​​tada atsisiųskite galutines versijas’buvote optimizuotas. Tai’greita, lengva, o jūs to nedarote’net nereikia atsisiųsti jokios programinės įrangos.

Kraken vaizdo optimizavimasPopuliarus vaizdų glaudinimo įrankis, „Kraken“, yra lengvai naudojamas ir netgi pateikiamas su nemokama versija. 7

Apribokite savo papildinius

Papildiniai įtraukia jūsų svetainės funkcionalumą. Jei jūsų temoje nėra įmontuotų funkcijų, jūs’Jums reikės papildinių, kad į savo svetainę galėtumėte įtraukti tokias funkcijas kaip kontaktinės formos, informaciniai biuleteniai ar tiesioginiai pokalbiai. Vis dėlto, turėdami per daug papildinių, gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą, ir net įdėti savo svetainę’pavojus saugumui.

Įdiekite tik tuos papildinius, kurių jums tikrai reikia, o tai bus naudinga jūsų vartotojams ir jūsų svetainei’Nepasiduokite pagundai išsirinkti kuo daugiau nuostabių. Papildomi kodo papildiniai gali sverti jūsų svetainę ir sulėtinti jos įkėlimo greitį.

Kadangi papildinius gali kurti bet kas, ten’Tai daug pasirinkimo galimybių ir skirtingi kokybės lygiai. Įskiepiai oficialiai peržiūrimi dėl saugumo, bet ne dėl kokybės, taigi tai’visada geriausia skaityti vartotojų apžvalgas taip pat.

„WordPress“ papildiniai„WordPress“ papildinių kataloge galite naršyti tūkstančius papildinių. 8

Nustatykite savo „Gravatar“

„Gravatar“? Ką’ai, kad?

„Gravatar“ reiškia Pasaulyje pripažintas avataras. Tai’tai paslauga, kuri integruojama su „WordPress“, kad iš esmės pateiktų prie jūsų paskyros pridėtą vartotojo paveikslėlį.

pavyzdysPrie jūsų įrašų pridėtas vaizdas yra jūsų „Gravatar“ ir sukuria aiškų tapatumą – tai ypač naudinga, jei vienoje svetainėje yra keli autoriai.

Turėdami suasmenintą, unikalų vaizdą, tai padeda žmonėms jus atpažinti, ir suteikia aiškią tapatybę įvairiose svetainėse. Kai rašysite, jūsų „Gravatar“ vaizdas pasirodys kartu su jūsų autoriaus biografija; kai paliksite komentarą, jūsų „Gravatar“ nuotrauka sėdės šalia jo.

„Gravatar“ jau yra integruotas su „WordPress“ – jums tereikia eiti į „Profilio“ skyrių „WordPress“ ir slinkti žemyn iki profilio paveikslėlio skyriaus. Spustelėkite nuorodą į „Gravatar“ – vieną kartą „Gravatar“ svetainėje galite įkelti bet kurį paveikslėlį, kurį norite naudoti, ir susieti jį su el. Pašto adresu, kuriame užregistravote savo „WordPress“ paskyrą. Taip vaizdas bus įtrauktas į jūsų „WordPress“ paskyrą.

parametrai Galite pridėti arba pakeisti savo „Gravatar“ atvaizdą apsilankę savo profilyje ir rasdami profilio paveikslėlį, tada spustelėję nuorodą į „Gravatar“. 9

Būkite atnaujinti

Tu’tikriausiai girdėjote apie garsius „WordPress“ atnaujinimus, tačiau kas jie iš tikrųjų yra?? „WordPress“ reguliariai atnaujina savo programinę įrangą, kad saugotų savo platformą. Mažesni atnaujinimai atliekami maždaug kas dvi savaites, o pagrindiniai atnaujinimai – maždaug kartą per mėnesį.

Tu ne’nereikia per daug jaudintis dėl tų nedidelių atnaujinimų – tai’Tiesiog WordPress daro taisymus ir taiso mažas klaidas. Bet turėtumėte reguliariai tikrinti, ar nėra atnaujinimų, kad įsitikintum, jog turi prieglobstį’nepraleidote nieko naujo – priešingu atveju jūsų svetainė gali pasenti ir būti pažeidžiama nemalonių klaidų.

Tiesiog eik į savo „WordPress“ prietaisų skydelis, kur ji’Pasakysiu, ar reikia atnaujinti papildinius, temas ar „WordPress“ versiją. Ten’jums bus patogu “atnaujinti dabar” mygtukai, kad viskas būtų malonu ir lengva.

Visada įsitikinkite, kad sukurkite atsarginę savo svetainės kopiją prieš atnaujindami ir vėl po jūsų’baigiau.

10

Tvarkykite savo komentarus

Komentarai yra puikus būdas jūsų skaitytojams bendrauti su jumis ir jūsų turiniu bei gali sukurti tikrą bendruomenę jūsų svetainėje. Savo komentarus galite tvarkyti naudodami „WordPress“ administratorių.

Galbūt nenorėsite įgalinti kai kurių puslapių komentarų, o kitiems – galbūt norėsite sutvarkyti, kurie komentarai skelbiami svetainėje. „Google“ iš tikrųjų tikrina komentarus ir jūsų turinį, todėl’verta vengti komentarų apie šlamštą.

Jei norite tvarkyti savo komentarus, tiesiog eikite į savo nustatymus, suraskite skyrių Diskusija ir pasirinkite jums tinkančias parinktis’norėčiau.

11

Neišmeskite savo turinio netvarkos

Gali būti lengva atsikratyti visų įmantrių valdiklių, reklaminių antraščių, skelbimų ir dar daugiau, kuriuos galite įdėti į savo svetainę. Bet nors tai gali būti įdomu jums, tai’Jūsų skaitytojams tai nėra taip smagu.

Netvarkinga jūsų svetainė gali atitraukti jūsų turinį – arba, dar blogiau, priversti žmones išvis nenorėti likti puslapyje. Pažvelkite į šoninę juostą ir poraštę ir įsitikinkite, kad visi raštai yra prisidedant prie puslapio – paprastai mažiau yra daugiau!

12

Redaguokite „WordPress“ nuolatines nuorodas

Pastovios nuorodos yra tiesiog nuolatinės nuorodos (ar jas gauti?), Tokios kaip jūsų svetainės adresas arba atskirų tinklaraščio įrašų adresai. Kurdami naują įrašą, „WordPress“ automatiškai sukuria nuolatines nuorodas, bet numatytieji nustatymai yra nepatogūs ir nėra labai tinkami SEO.

Jei paliksite nuolatinių nuorodų parametrus tokius, kokie jie yra, jūs’Greičiausiai baigsis data, įtraukta į nuolatinę nuorodą. Tai yra mažiau nei idealu, ypač SEO. Norėdami pakeisti savo nuolatinės nuorodos nustatymus, tiesiog eikite į prietaisų skydelį, įveskite nustatymus ir pasirinkite Pastovios nuorodos.

Galite pasirinkti savo naują nuolatinio saito struktūrą iš kelių variantų, bet rekomenduojame nustatyti parametrą „Pašto vardas“’Tai labiausiai SEO. Būtinai išsaugokite pakeitimus puslapio apačioje!

13

Saugumą pirmiausia

Sauga turėtų būti vienas iš pagrindinių jūsų prioritetų, kai reikia paleisti „WordPress“ svetainę. Mes’jau minėta atnaujinti savo svetainę kad nepatektų jokių nemalonių klaidų ar įsilaužėlių, bet yra’ai labiau nei tai.

Donas’neleiskite, kad mūsų tryliktas patarimas būtų jūsų nelaimingas numeris – štai keletas konkrečių veiksmų, kurių galite imtis, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė yra tinkama naudoti ir yra hermetiška:

Gaukite SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatą

 • Kodėl? SSL sertifikatai užkoduoja informaciją, einančią per jūsų svetainę, įskaitant informaciją apie mokėjimą ir prisijungimus. Lankytojai įspėjami nenaudoti nesaugių svetainių, o „Google“ vengs tų, kurie neturi SSL.
 • Kaip? Geri prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „Bluehost“, į savo planus įtrauks nemokamą SSL apsaugą, bet jei ne, jūs’Turėsiu tai padaryti pats. Galite gauti nemokamą SSL per „Let“’s Šifruokite arba sumokėkite už sudėtingesnį SSL sertifikatą, jei norite patobulintos saugos.

Reguliariai sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją

 • Kodėl? Jei kas nors nutinka ne „WordPress“ svetainėje, atsarginės kopijos tiesiogine prasme turi jūsų atsarginę kopiją – nesvarbu, ar jūsų svetainė įsilaužta, ar netyčia ištrynėte pusę savo kodo, jūs’Su palengvėjimu atsidussiu, kad kuriate savo svetainės atsarginę kopiją.
 • Kaip? Geri prieglobos paslaugų teikėjai nemokamai sudarys atsarginę kopiją jūsų svetainėje kaip jūsų prieglobos plano dalį, bet ji’visada geriausia jais nepasikliauti 100 proc. Veiksmingas ir lengvas svetainės atsarginių kopijų kūrimo būdas yra atsarginio papildinio pasirinkimas, kad būtų sukurtos ir saugomos jūsų svetainės atsarginės kopijos. Populiarus pasirinkimas yra „UpdraftPlus“, kurią naudoja daugiau nei 2 milijonai svetainių.

Įdiekite saugos papildinį

 • Kodėl? Tai’visada geriau būti saugiems nei atsiprašyti – šie papildiniai gali apsaugoti jūsų svetainę ugniasienėmis, kenkėjiškų programų skaitytuvais ir dar daugiau.
 • Kaip? Tiesiog pasirinkite patikimą saugos papildinį ir įdiekite jį į savo svetainę. „WordFence“ yra populiari ir labai vertinama, turinti universalią saugos tarnybą.

14

Naudokite pavadinimo žymas ir „Alt“ tekstą

Vaizdai gali sudaryti svetainę. Jie prižiūri skaitytojus, pabrėžia svarbiausius dalykus ir paprastai pašalina puslapį iš niūrumo ir į šviesą. Bet jie ne’Tai tik gerai atrodo – jie taip pat gali sunkiai dirbti jūsų svetainėje užkulisiuose.

Kada tu’iš naujo pridėdami vaizdą į savo svetainę, būtinai pridėkite pavadinimą ir šiek tiek kito teksto.

Iš pradžių gali pasirodyti keista, tačiau to tikrai neturėtų būti’t būti per daug sudėtinga, kad galėtum apsikabinti. Alt tekstas nurodo lankytojams, ką rodo vaizdas jei dėl kokių nors priežasčių jie gali’nematyti vaizdo – galbūt, jei jie’naudodamiesi ekrano skaitytuvu, arba vaizdas tiesiog nestokoja’t pakrautas.

Pavadinimas ir tekstas turi būti aiškūs, ne per ilgi ir pateikti pakankamai išsamiai, kad skaitytojams – ir „Google“ – būtų pakankamai informacijos apie jūsų vaizdus. Prisiminti, „Google“ gali’nematyti savo nuotraukų, todėl’kad suprastumėte, apie ką jūsų vaizdai, pasikliaudami pavadinimais ir kitu tekstu.

alt ir pavadinimo teksto „WordPress“ patarimaiNors galite pasirinkti, ar pridėti paveikslėlio antraštę, ar ne, visada turėtumėte įvesti paveikslėlio pavadinimą ir aukščiausią tekstą, nes’tai tinka SEO. 15

Nustatykite matomus vaizdus

Tai’Gera idėja savo žinutėms nustatyti rodomus vaizdus. Tai rodoma kaip miniatiūros paveikslėlis šalia jūsų tinklaraščio įrašo, kai jis pasirodo kitame puslapyje arba yra susietas su kitomis svetainėmis ar per socialinę žiniasklaidą.

rodomas vaizdo pavyzdys „WordPress“ patarimaiTeminis vaizdas yra paveikslėlis, kurį galite pamatyti kartu su nuorodomis į straipsnius. Tai daro jūsų įrašus vizualesnius ir labiau patraukia skaitytojus!

Tai’lengva pridėti matomą vaizdą – pažiūrėkite į dešinę šoninę juostą, kai „WordPress“ atidarote naują įrašo juodraštį.

Turėtų būti skyrius su nuoroda, sakančia “Nustatykite rodomą vaizdą” – spustelėkite šį mygtuką, įkelkite vaizdą’norėčiau naudoti, ir tu’vėl gera eiti.

Vis tiek reikia pridėti pavadinimas ir alt tekstas už jūsų matomą įvaizdį, taigi, don ‘t’t pamiršti!

„WordPress“ patarimai: „Roundup“

Šis straipsnis jums davė 15 geriausių patarimų, kaip pradėti naudotis „WordPress“. Mes’apėmė viską nuo SEO pagrindų iki vaizdų ir turinio griozdai, o dabar turėtumėte jaustis labiau kaip pasitikintis „WordPress“ pro.

Net profesionalams kartais reikia priminimų, taigi čia’Trumpai apžvelkite tuos 15 geriausių patarimų:

 1. Pasirinkite prieglobą
 2. Stebėkite temų demonstracijas
 3. Įdiekite SEO papildinį
 4. Įdiekite „Google Analytics“
 5. Atidžiai pasirinkite savo temą
 6. Suspauskite savo atvaizdus
 7. Apribokite papildinius
 8. Nustatykite savo „Gravatar“
 9. Sekite naujienas
 10. Tvarkykite savo komentarus
 11. Saugokite turinio griozdus
 12. Redaguokite savo „WordPress“ nuolatines nuorodas
 13. Pirmiausia atkreipkite saugumą
 14. Naudokite pavadinimo žymas ir kitą tekstą
 15. Nustatykite vaizdus

Nors visa tai yra svarbu bet kuriam „WordPress“ vartotojui, mes’d) kaip svarbiausius patarimus turėčiau išsirinkti šiuos dalykus:

 • Pasirinkite geriausią savo svetainės prieglobą – Pasirinkti nesklandų prieglobos paslaugų teikėją yra tarsi pasodinti daržovių pleistrą į duobę. Tai’bus sunkus darbas, o tu’vėl tikriausiai nesidžiaugsite rezultatais.
 • Įdiekite SEO papildinį – SEO gali būti sudėtingas dalykas, iš pradžių su jais susitaikykite, todėl palengvinkite savo gyvenimą naudodami papildinį, kaip „Yoast SEO“. Net SEO profesionalai vis dar naudojasi ja, ir tuo’Padarysite stebuklų, kaip padėti jūsų svetainei sėkmingai veikti.
 • Sekite naujienas – tai’būtinas jums nereikia’neatsiliksite nuo „WordPress“ atnaujinimų, nes jūsų svetainė greitai gali tapti pažeidžiama visų rūšių nasties. Atsimink, kad tu’Taip pat turėsite atnaujinti papildinius ir temas, kad jūsų svetainė išliktų tinkama.

„WordPress“ nuostabumas yra tas, kad jis’nuolat kinta, tobulėja ir auga, o tai reiškia, kad jūs’Visada mokosi, tobulėja ir auga. Tu’Dalinsimės savo žiniomis su pirmaisiais „WordPress“ vartotojais dar prieš tai sužinoję – iki tol vykdykite šiuos patarimus, ir niekas jūsų neatspės’vėl naujokas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map