9 iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress (un kad jums tas nebūtu jālieto)

WordPress ir līdz šim vispopulārākā vietņu publicēšanas platforma pasaulē, un ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju to izmantot savai nākamajai vietnei. Jauda 32% pasaules’vietnes, WordPress’ dominance ir tās pielāgošanās rezultāts, un tas, ka tā var kalpot kā aizmugure standarta emuāriem, e-komercijas vietnēm un pat statiskām tīmekļa lapām.


WordPress ir bezmaksas, atvērtā koda programmatūra, kuru ikviens var lejupielādēt un izmantot. Tas nodrošina plikus kaulus jebkura veida vietnei, par kuru varat sapņot – bet vai WordPress ir piemērots tieši jums? Ja jūs mitināt savu vietni, tad tas droši vien ir.

WordPress nav īpaši grūti pārvaldīt, taču, ja kaut kas noiet greizi, iesācējiem var rasties neskaidrības, rūpējoties par platformu’s sastāvdaļas. Tiem, kas jau pārzina savas vietnes pārvaldīšanu, tas būs tikai lieliski.

Pieredzējušiem vietņu īpašniekiem šeit ir 9 iemesli, kāpēc WordPress vajadzētu būt dzinējam, kas darbina jūsu nākamo tiešsaistes projektu.

 1. WordPress tiek plaši atbalstīts
 2. Jūs varat izvēlēties savu tīmekļa mitinātāju
 3. Spraudņi pievieno funkcionalitāti un uzlabojumus
 4. WordPress ir veidots SEO
 5. Pielāgojamas tēmas
 6. WordPress ir bez maksas
 7. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi
 8. Vairāki lietotāji var dot ieguldījumu jūsu emuārā
 9. Foršie bērni to izmanto

Labi zināt: Absolūtiem iesācējiem, kurus interesē WordPress, mēs’d iesaku vispirms izmēģināt WordPress.com. Šis pakalpojums ļauj bez maksas izveidot WordPress vietni, nerisinot nevienu no vietnes pārvaldības problēmām, kuras noteikti nāks klajā. 1

WordPress tiek plaši atbalstīts

Ja jūs’Ja rodas problēmas ar WordPress, iespējams, ka kāds cits ir risinājis to pašu jautājumu. Ir daudz vietu, kur griezties pēc atbalsta, kad nepieciešama palīdzība, ieskaitot gan oficiālo forumu, gan WordPress palīdzības vietni, kas ir pilna ar noderīgu informāciju. Ir arī daudz emuāru, YouTube videoklipu un uzņēmumu, kas sniedz pielāgotu atbalstu, lai palīdzētu jums jūsu WordPress ceļojumā.

Daudziem tīmekļa mitinātājiem ir arī noderīgas WordPress atbalsta lapas, kurās ietverti īpaši padomi, kā rīkoties ar tām WordPress daļām, kuras mijiedarbojas ar tīmekļa mitinātāju.’s infrastruktūra.

2

Jūs varat izvēlēties Web Host

Kā tu’es droši vien jau esmu to izdomājis, WordPress ļauj jums mitināt savu vietni. Šī ir būtiska priekšrocība pieredzējušiem lietotājiem, kuri don’nevēlaties WordPress.com ierobežojumus, kas ierobežo vietņu pielāgošanu.

Pašas saimniekdatora izvēle nozīmē arī to, ka palielinoties trafika un krātuves pieprasījumam jūsu vietnē, varat mainīt pakalpojumu sniedzējus un / vai mitināšanas plānus.

Kaut arī jebkurš tīmekļa mitināšanas plāns tiks darīts, daudzi no galvenajiem tīmekļa mitinātājiem piedāvā WordPress vietnēm pielāgotus plānus. Šajos plānos parasti ir tādas funkcijas kā automatizēti WordPress atjauninājumi un dažreiz arī papildu funkcijas, piemēram, e-pasta mārketings. Ja vēlaties WordPress mitināšanas plānu, ir vērts iepirkties.

Mēs iesakām Bluehost vietnēm, kas izveidotas, izmantojot WordPress. Tas parādījās mūsu pētījuma topā ar saviem WordPress mitināšanas plāniem, un to faktiski iesaka pats WordPress. Lieliskas iespējas ir arī A2 hostings un HostGator.

Vairāk informācijas

Apskatiet mūsu tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas tabulu, lai uzzinātu mūsu visaugstāk novērtētos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Bluehost mitināšanu WordPress? Iepazīstieties ar mūsu Bluehost pārskatu, lai uzzinātu, kādi ir tā trūkumi un trūkumi.

3

Spraudņi pievieno funkcionalitāti un uzlabojumus

Dārgakmens WordPress’ kronis ir tā piedāvāto spraudņu bagātība, kas uzlabo lietotāju funkcionalitāti’ vietnes. Lielākajai daļai WordPress instalāciju ir jau instalēts pretkomentāru surogātpastu spraudnis, savukārt vietņu veiktspējai un statistikai varat pievienot tādas funkcijas kā Jetpack..

Citas izlases ietver spraudņus, lai pievienotu lietotāju reģistrāciju (vietnēm, kuras vēlas iekļaut apmeklētāju dalību), e-komercijas atbalstu, lai preces pārdotu tiešsaistē, VaultPress automatizētām dublējumiem un MailChimp, lai jūsu vietnei pievienotu biļetenu abonēšanas veidlapu. Ir tūkstošiem bezmaksas un freemium WordPress spraudņu, kā arī apmaksāti spraudņi no privātiem uzņēmumiem un neatkarīgiem izstrādātājiem.

populārākie WordPress spraudņiJūs varat pārlūkot WordPress spraudņus pēc popularitātes un apskatīt viņu lietotāju novērtējumu un to, cik reizes tie ir instalēti. 4

WordPress ir veidots SEO

WordPress jau ir sagatavots meklētājprogrammu optimizēšanai (SEO). Spraudņi tomēr var vēl vairāk uzlabot jūsu vietni’meklētājprogrammas iespējas. Populāra izvēle ir Yoast, kas var analizēt jaunu ziņu’SEO un palīdz uzlabot labāku Google un citu meklētājprogrammu rezultātu iespējamību. Yoast savā tīmekļa vietnē ir pat plašs ceļvedis, kurā sniegti norādījumi par visas jūsu WordPress vietnes uzlabošanas procesu’s SEO.

Ir arī daudzi citi spraudņi, kurus varat izmantot papildus Yoast, lai papildinātu jūsu SEO spēli. Piemēram, Google XML vietņu kartes izveido vietnes karti XML iezīmēšanas valodā, lai padarītu jūsu vietni lasāmāku Google.

5

Pielāgojamas motīvi

Jauna WordPress instalēšana sāksies ar tukšu vietnes noformējumu. Tajā ir vienkāršs vietnes nosaukums, emuāra parauga paraugs, komentāru sadaļa, ziņu arhīva sadaļa un dažas citas daļas. Pietiek pateikt, ka ļoti maz cilvēku atstāj savu WordPress vietni tādu, kāda tā ir, jo tā’s ir pārāk vispārīgs.

Tas’s, kur parādās tēmas. Motīvi ir viena klikšķa risinājumi, kas pilnībā pārveido jūsu vietnes izskatu. Tās ir arī pielāgojamas, kas nozīmē, ka jūs varat personalizēt izvēlēto motīvu, lai to atdalītu no citu lietotāju loka, kuriem patika tas pats dizains.

Ir daudz bezmaksas motīvu, un jaunai WordPress instalēšanai ir dažas pamata izvēles. WordPress ir arī tematisko preču tirgus tieši CMS, savukārt daudzi tīmekļa dizaineri piedāvās savus pakalpojumus, lai izveidotu pielāgotu motīvu, kas’s jūsu specifikācijām.

themeforest populāras WordPress tēmasWordPress motīvu bibliotēkas, piemēram, ThemeForest, ļauj bez ierobežojumiem iegādāties, lejupielādēt un pilnībā pielāgot WordPress motīvus. 6

WordPress ir bezmaksas

WordPress piedāvā daudz atbalsta iespēju, lielāku pielāgojamību, nekā jūs varētu cerēt, un vietņu rīku kaudzes, izmantojot spraudņus. Tā’s ir neticami sistēma, un pamata platforma ir simtprocentīgi bezmaksas divos ļoti svarīgos veidos.

Pirmkārt, WordPress ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kas nozīmē, ka ikviens var apskatīt tā avota kodu. Faktiski ikviens, kam ir zināšanas un iespējas, var arī to modificēt, ja vēlas, un pats no jauna izplatīt avota kodu. Kamēr lielākā daļa cilvēku uzvarēja’Pat neuztraucieties aplūkot kodu, tas, ka ikviens var lasīt un atklāt trūkumus, palīdz padarīt WordPress drošāku un mudina platformu pievienot jaunas funkcijas.

Papildus tam uzvarēja WordPress’t jums izmaksās santīmu, platformas instalēšanai nav nepieciešama vienreizēja vai ikmēneša maksa. Jūs vienkārši lejupielādējat, un tas’s tavs.

7

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju (piemēram, Bluehost un HostGator) piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi, padarot to ļoti vienkāršu, lai sāktu darbu ar jauno vietni. Jūs’Jums joprojām būs jāpavada laiks, lai mainītu jūsu motīvu un instalētu spraudņus, taču uzstādīšana un palaišana ir samērā ātra un vienkārša.

Jūs varat atrast viena klikšķa WordPress instalācijas lielākajā daļā lielāko tīmekļa mitinātāju, kā arī specializēti VPS pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Digital Ocean. Tomēr pirms reģistrēšanās pārliecinieties, vai ir pieejama viena klikšķa WordPress instalēšana. Pretējā gadījumā jūs’Iestrēdzis, sagatavojot savu LAMP kaudzīti, kā arī izveidojot savu MySQL datu bāzi.

8

Vairāki lietotāji var sniegt ieguldījumu vietnē

Ja vēlaties, lai vietni atjauninātu vairāki lietotāji, jaunu lietotāju pievienošana ir vienkārša kā pīrāgs. Jūs vienkārši atverat WordPress CMS, dodieties uz sadaļu Lietotāji un pievienojiet jaunu lietotāju. Pēc tam šie cilvēki iegūst savu lietotājvārdu un paroli, kuru administratori vajadzības gadījumā var apturēt vai izdzēst. Varat arī piešķirt lietotājiem īpašas lomas, piemēram, līdzautoru, autoru, redaktoru vai administratoru.

Lielākajai daļai cilvēku, iespējams, labākā izvēle ir līdzautors. Tas ļauj citiem pievienot savus ierakstus, taču viņi tos nevar nedz izdzēst, nedz arī publicēt. Tas nozīmēs papildu darbu administratoram vai redaktoram, bet tas tomēr’Tas ir labāk nekā dot cilvēkiem atļaujas, kuras viņi nedod’t vajag.

9

Foršie bērni to izmanto

WordPress nav’t tikai cilvēkiem, kuri mēģina izveidot vietni, kurai ir tīmekļvietne, vai Etsy biznesa vietni. Tā’s ir arī populāra slavenību izvēle – Superstars, ieskaitot Katy Perry, Snoop Dogg un Chris Brown, visi šūpo WordPress vietnes, kamēr mūzikas zvaigznes’t tava lieta, šaha leģenda Garijs Kasparovs ir arī līdzjutējs.

Tomēr nopietni. Superstāru kopēšana nav iemesls izvēlēties WordPress, taču tas tomēr parāda, ka pat cilvēki ar lielu auditoriju to labprāt izmanto.

valša disneja WordPress vietneWordPress patīk ne tikai slavenības; milzīgi uzņēmumi, piemēram, Volts Disnejs, arī izmanto WordPress, lai izstrādātu un izveidotu savas tīmekļa vietnes.

WordPress trūkumi

WordPress ir diezgan lielisks, taču tas tā ir’Tas nav perfekts nevienā posmā. Šeit ir daži WordPress palaišanas negatīvie punkti.

Tā’s liels mērķis

WordPress ir milzīga lietotāju bāze, kas ir svarīga atbalstam, trešo pušu spraudņu un motīvu atrašanai. Bet tas nozīmē arī to WordPress ir liels hakeru mērķis. Ja sliktais puisis atrod nezināmu ievainojamību, tiek atklāts liels skaits vietņu. Šī iemesla dēļ WordPress saņem regulārus atjauninājumus, un jums ir jāpaliek tiem virsū, lai nodrošinātu, ka vietne paliek pēc iespējas aizsargāta..

Turklāt vairums vietņu, kurās darbojas WordPress, par operētājsistēmu izmanto tādu Linux versiju kā Ubuntu. Jūs’Arī jums būs jāpaliek jauniem atjauninājumiem, kuriem šad un tad komandrindā ir vajadzīgas dažas minūtes.

Daži tīmekļa mitinātāji parūpēsies par jūsu atjauninājumiem atkarībā no jūsu plāna veida.

Oriģinalitāte jums maksās

WordPress ir bezmaksas, un ir daudz iepriekš izveidotu motīvu, kurus varat iegūt bez maksas, taču ja jūs vēlaties kaut ko, kas izskatās oriģināls, to’Jums maksās. Tas var nozīmēt tādas maksas tēmas iegādi, ko daži cilvēki izmanto, vai arī pieņemt darbā dizaineru, lai radītu oriģinālu izskatu. Ja jums ir kādas kodēšanas prasmes, jūs, iespējams, varēsit to izdarīt pats, bet, ja jūs to nedarīsit’t ir pareizā acs dizainam, tas var nedarboties.

Spraudņiem un papildierīcēm ir nepieciešams precīzs līdzsvars

WordPress spraudņi ir noderīgi, taču pārāk daudz instalēšana var ietekmēt jūsu vietni’izrāde. Pēdējā lieta, ko vēlaties, ir tas, ka apmeklētājiem ir jāgaida, kamēr tiek ielādēta jūsu jaunākā emuāra ziņa, jo fonā spraugās spraudņi. Šī nav nepārvarama problēma, taču tai ir jāveic testēšana, lai pievienotu nepieciešamos spraudņus un izlemtu, kurus varat darīt bez.

Ir alternatīvas

Ja WordPress to nedara’Jums neder, ir pieejamas alternatīvas. Piemēram, vietņu veidotāji ir rīki, kas ļauj jums izveidot vietni, vienkārši mainot un rediģējot elementus ar peli (bez vajadzības veikt manuālu kodēšanu). Vietņu veidotāji ir neticami ērti lietojami, ļaujot dažu stundu laikā izveidot un publicēt vietni. Divi no lielākajiem nosaukumiem šajā telpā ir Squarespace un Wix.

kvadrātveida vietnes veidotājsVietņu veidotāji, piemēram, Squarespace, ļauj ātri un ērti izveidot vietni, neprasot nekādas tehnoloģiskās zināšanas.

Vairāk informācijas

Iepazīstieties ar mūsu vietņu veidotāju salīdzināšanas tabulu un mūsu labāko vietņu veidotāju nolietojumu, lai atrastu, kurus veidotājus mēs iesakām.

Vai vēlaties izmantot vietni Squarespace, lai izveidotu savu vietni? Apskatiet mūsu Squarespace pārskatu, lai uzzinātu, vai tas tā ir’s ir jums piemērotākais vietņu veidotājs.

Vai vēlaties samazināt Wix? Izlasiet mūsu Wix pārskatu, lai uzzinātu, ko mēs par to domājam.

Kāpēc izmantot WordPress: Roundup

Protams, ir arī daži trūkumi, bet kopumā, WordPress ir lielisks rīks nākamās vietnes izveidošanai. Tā’tas ir neticami noderīgs rīks, un tas atvieglo jūsu tīmekļa pieredzes publicēšanu. Lai parādītu savu vietni pasaulei, jums būs jāveic vēl daži darbi, taču pieredzējušiem lietotājiem tas nav jādara’t nav problēma.

Rezumējot šeit’kāpēc mēs mīlam WordPress:

 1. WordPress tiek plaši atbalstīts
 2. Jūs varat izvēlēties savu tīmekļa mitinātāju
 3. Spraudņi pievieno funkcionalitāti un uzlabojumus
 4. WordPress ir veidots SEO
 5. Pielāgojamas tēmas
 6. WordPress ir bez maksas
 7. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi
 8. Vairāki lietotāji var dot ieguldījumu jūsu emuārā
 9. Foršie bērni to izmanto

Tikai atcerieties to, ja varat’t nodarbojas ar regulāriem atjauninājumiem, var’t neatrisināt darbības jautājumus vai neveiciet’t nav iespēju (vai līdzekļu) izveidot vietni, tad labāka alternatīva varētu būt vietņu veidotājs, piemēram, Squarespace vai Wix.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me