9 priežastys, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“ (ir kada to neturėtumėte)

„WordPress“ yra pati populiariausia svetainių leidybos platforma pasaulyje, ir yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę ją naudoti kitoje svetainėje. Galia 32% pasaulio’svetainių, „WordPress“’ dominavimas yra jo pritaikomumo rezultatas, ir tai, kad jis gali tarnauti kaip standartinių tinklaraščių, el. prekybos svetainių ir net statinių tinklalapių pagrindas.


„WordPress“ yra nemokama atvirojo kodo programinė įranga, kurią bet kas gali atsisiųsti ir naudoti. Tai suteikia neapnuogintus kaulus bet kokiai svetainei, apie kurią galite pasvajoti – bet ar „WordPress“ jums tinka? Jei priglobiate savo svetainę, greičiausiai taip ir yra.

„WordPress“ nėra ypač sunku valdyti, tačiau, jei kažkas negerai, pradedantiesiems gali kilti painiava rūpinantis platforma.’s sudedamosios dalys. Tiems, kurie jau moka valdyti savo svetainę, viskas bus gerai.

Patyrusiems svetainių savininkams čia yra 9 priežastys, kodėl „WordPress“ turėtų būti variklis, paleidžiantis jūsų kitą internetinį projektą.

 1. „WordPress“ yra plačiai palaikoma
 2. Galite pasirinkti savo žiniatinklio prieglobą
 3. Papildiniai suteikia funkcijų ir patobulinimų
 4. „WordPress“ sukurtas SEO
 5. Pritaikomos temos
 6. „WordPress“ yra nemokamas
 7. Daugelis žiniatinklio prieglobų siūlo diegimus vienu paspaudimu
 8. Keli vartotojai gali prisidėti prie jūsų tinklaraščio kūrimo
 9. Šaunūs vaikai tuo naudojasi

Gera žinoti: Absoliučiams pradedantiesiems, besidomintiems „WordPress“, mes’d pirmiausia rekomenduoju išbandyti „WordPress.com“. Ši paslauga leidžia nemokamai sukurti „WordPress“ svetainę, nesprendžiant nė vienos iš tinklalapio valdymo problemų, kurios tikrai iškiltų. 1

„WordPress“ yra plačiai palaikoma

Jei tu’Jei kyla problemų su „WordPress“, tikėtina, kad kažkas kitas išsprendė tą pačią problemą. Yra daug vietų, kur kreiptis pagalbos, kai jums reikia pagalbos, įskaitant oficialų forumą ir „WordPress“ pagalbos svetainę, kurioje pilna naudingos informacijos. Taip pat yra daugybė tinklaraščių, „YouTube“ vaizdo įrašų ir įmonių, teikiančių pasirinktinį palaikymą, kad padėtų jums jūsų „WordPress“ kelionėje.

Daugelis žiniatinklio prieglobų taip pat turi naudingų „WordPress“ palaikymo puslapių, kuriuose yra konkrečių patarimų, kaip elgtis su „WordPress“ dalimis, kurios sąveikauja su žiniatinklio priegloba.’s infrastruktūra.

2

Galite pasirinkti žiniatinklio prieglobą

Kaip ir tu’turbūt jau išsiaiškinau, „WordPress“ leidžia priglobti savo svetainę. Tai yra svarbus pranašumų patyrusiems vartotojams, kurie nesinaudoja’nenorite, kad būtų taikomi „WordPress.com“ apribojimai, kurie riboja svetainių pritaikymą.

Pasirinkę savo pagrindinį kompiuterį taip pat galite pakeisti paslaugų teikėjus ir (arba) prieglobos planus, nes padidėja srautas ir saugyklos poreikiai jūsų svetainėje.

Nors bet koks žiniatinklio prieglobos planas bus pradėtas įgyvendinti, daugelis pagrindinių žiniatinklio prieglobos programų siūlo „WordPress“ svetainėms pritaikytus planus. Šie planai paprastai turi tokias funkcijas kaip automatiniai „WordPress“ atnaujinimai ir kartais papildomos funkcijos, tokios kaip el. Pašto rinkodara. Jei norite „WordPress“ prieglobos plano, verta apsipirkti.

Mes rekomenduojame „Bluehost“ svetainėms, sukurtoms naudojant „WordPress“. Mūsų tyrimuose jis pasirodė dėl savo „WordPress“ prieglobos planų ir iš tikrųjų rekomenduoja pats „WordPress“. A2 priegloba ir „HostGator“ taip pat yra puikios galimybės.

Daugiau informacijos

Pažvelkite į mūsų interneto prieglobos palyginimo lentelę ir sužinokite apie mūsų geriausius prieglobos paslaugų teikėjus.

Norite sužinoti daugiau apie „Bluehost“ prieglobą „WordPress“? Peržiūrėkite „Bluehost“ apžvalgą, jei norite sužinoti apie visus jos privalumus ir trūkumus.

3

Įskiepiai prideda funkcionalumą ir patobulinimus

„WordPress“ brangakmenis’ karūna yra daugybė jos siūlomų papildinių, kurie padidina vartotojų funkcionalumą’ svetaines. Daugelyje „WordPress“ diegimų yra jau įdiegtas šlamšto pašalinimo komentaras, o svetainių našumui ir statistikai galite pridėti tokių funkcijų kaip „Jetpack“..

Kiti mėgstamiausi dalykai yra įskiepiai, skirti pridėti vartotojų registraciją (svetainėms, norinčioms įtraukti lankytojų narystę), el. Prekybos palaikymas, norint parduoti prekes internetu, „VaultPress“ automatinėms atsarginėms kopijoms kurti ir „MailChimp“, skirta pridėti naujienlaiškių prenumeratos formą į jūsų svetainę. Yra tūkstančiai nemokamų ir „freemium“ „WordPress“ papildinių, taip pat mokamų priedų iš privačių kompanijų ir nepriklausomų kūrėjų.

populiariausi „WordPress“ įskiepiaiGalite naršyti „WordPress“ papildinius pagal populiarumą ir peržiūrėti jų naudotojų įvertinimus ir tai, kiek kartų jie buvo įdiegti. 4

„WordPress“ sukurtas SEO

„WordPress“ jau yra paruoštas paieškos sistemų optimizavimui (SEO). Tačiau papildiniai gali dar labiau patobulinti jūsų svetainę’paieškos galimybių. Populiarus pasirinkimas yra „Yoast“, kuris gali išanalizuoti naują įrašą’SEO ir padės pagerinti geresnių „Google“ ir kitų paieškos sistemų rezultatų tikimybę. „Yoast“ savo svetainėje netgi turi išsamų vadovą, kuriame pateikiami nurodymai, kaip patobulinti visą jūsų „WordPress“ svetainę’SEO.

Taip pat yra daugybė kitų papildinių, kuriuos galite naudoti be „Yoast“, kad galėtumėte patobulinti savo SEO žaidimą. Pvz., „Google XML Sitemaps“ sukuria svetainės schemą XML žymėjimo kalba, kad jūsų svetainė būtų lengviau skaitoma „Google“.

5

Pritaikomos temos

Naujas „WordPress“ diegimas prasidės neskelbtinu svetainės dizainu. Jame yra paprastas svetainės pavadinimas, pavyzdinis tinklaraščio įrašas, komentarų skyrius, įrašų archyvo skyrius ir dar kelios dalys. Pakanka pasakyti, kad labai nedaug žmonių palieka savo „WordPress“ svetainę tokią, kokia ji yra, nes ji’s per daug bendro pobūdžio.

Tai’ten, kur kyla temos. Temos yra vieno paspaudimo sprendimai, visiškai pakeitę jūsų svetainės išvaizdą. Juos taip pat galima pritaikyti, tai reiškia, kad galite suasmeninti pasirinktą temą, kad atskirtumėte ją nuo kitų vartotojų, kuriems patiko tas pats dizainas, minios.

Yra daugybė nemokamų temų, o naują „WordPress“ diegimą teikia keli pagrindiniai pasirinkimai. „WordPress“ taip pat yra temų rinka CMS viduje, o daugybė interneto dizainerių siūlys savo paslaugas, kad sukurtų pasirinktinę temą,’s pagal jūsų specifikacijas.

populiariausių „WordPress“ temų„WordPress“ temų bibliotekos, tokios kaip „ThemeForest“, leidžia be jokių apribojimų nusipirkti, atsisiųsti ir visiškai pritaikyti „WordPress“ temas. 6

„WordPress“ yra nemokamas

„WordPress“ siūlo daugybę palaikymo galimybių, daugiau pritaikymo galimybių, nei galite tikėtis, ir daugybę svetainių įrankių per papildinius. Tai’tai neįtikėtina sistema, ir pagrindinė platforma yra šimtu procentų nemokama dviem labai svarbiais būdais.

Pirma, „WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga, reiškianti, kad kiekvienas gali pažvelgti į jos šaltinį. Tiesą sakant, kiekvienas, kuris turi žinių ir galimybių, taip pat galėtų ją modifikuoti, jei norėtų, ir pats paskirstyti šaltinio kodą. Nors dauguma žmonių laimėjo’net nesivarginti pažvelgti į kodą, tai, kad kiekvienas gali skaityti ir atrasti trūkumų, padeda padaryti „WordPress“ saugesnį ir skatina platformą pridėti naujų funkcijų.

Be to, laimėjo „WordPress“’kainuos jums nė cento, platformai įdiegti nereikės vienkartinių ar mėnesinių mokesčių. Jūs tiesiog atsisiųskite, ir tai’s tavo.

7

Daugelis žiniatinklio prieglobų siūlo diegimus vienu spustelėjimu

Daugelis žiniatinklio prieglobos (pvz., „Bluehost“ ir „HostGator“) siūlo diegimą vienu spustelėjimu, todėl labai lengva pradėti naudotis nauja svetaine. Tu’Vis tiek turėsite praleisti laiką tobulindami savo temą ir įdiegdami papildinius, tačiau atsigauti ir paleisti yra gana greita ir lengva.

Galite rasti „WordPress“ diegimus vienu spustelėjimu daugelyje pagrindinių žiniatinklio prieglobų, taip pat specializuotų VPS tiekėjų, tokių kaip „Digital Ocean“. Tačiau prieš prisiregistruodami įsitikinkite, kad „WordPress“ vienu spustelėjimu galite įdiegti. Kitaip tu’Įstrigsite paruošę savo LAMP krūvą, taip pat sukūrę savo „MySQL“ duomenų bazę.

8

Keli vartotojai gali prisidėti prie svetainės kūrimo

Jei norite, kad keli vartotojai atnaujintų svetainę, pridėti naujų vartotojų yra lengva kaip pyragas. Tiesiog atidarote „WordPress CMS“, eikite į skyrių „Vartotojai“ ir pridėkite naują vartotoją. Tada šie žmonės gauna savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos administratoriai prireikus gali laikinai sustabdyti arba ištrinti. Taip pat galite priskirti vartotojams konkrečius vaidmenis, tokius kaip Bendraautorius, Autorius, Redaktorius arba Administratorius.

Daugeliui žmonių „Contributor“ yra bene geriausias pasirinkimas. Tai leidžia kitiems prisidėti prie jų pačių įrašų, tačiau jie negali jų nei ištrinti, nei paskelbti. Tai reikš papildomą darbą administratoriui ar redaktoriui, bet tai’geriau nei suteikti žmonėms leidimus, kurių jie neturi’t reikia.

9

Šaunūs vaikai tuo naudojasi

„WordPress“ nėra’tik žmonėms, bandantiems įkurti gerbėjų svetainę ar „Etsy“ verslą. Tai’Taip pat populiarus garsenybių pasirinkimas – Superžvaigždės, įskaitant Katy Perry, „Snoop Dogg“ ir Chris Brownas, sukiojasi „WordPress“ svetainėse, tuo tarpu, jei muzikos žvaigždės nėra’Jūsų dalykas, šachmatų legenda Garis Kasparovas taip pat yra gerbėjas.

Vis dėlto rimtai. Superžvaigždžių kopijavimas nėra priežastis pasirinkti „WordPress“, tačiau tai parodo, kad net žmonės, turintys didelę auditoriją, mielai tuo naudojasi.

Walt Disney WordPress svetainė„WordPress“ mėgsta ne tik įžymybės; didžiulės kompanijos, tokios kaip Walt Disney, taip pat naudoja „WordPress“ kurdamos ir kurdamos savo svetaines.

„WordPress“ trūkumai

„WordPress“ yra gana puiki, bet ji’Jis nėra tobulas jokiu būdu. Čia yra keletas „WordPress“ paleidimo trūkumų.

Tai’s didelis taikinys

„WordPress“ turi didžiulę vartotojų bazę, kuri yra svarbi palaikymui, trečiųjų šalių papildinių ir temų paieškai. Bet tai taip pat reiškia „WordPress“ yra didelis taikinys įsilaužėliams. Jei blogas vaikinas randa nežinomą pažeidžiamumą, susiduriama su daugybe svetainių. Dėl šios priežasties „WordPress“ reguliariai gauna atnaujinimus, o jūs turite išlikti ant jų, kad užtikrintumėte savo svetainės apsaugą kaip įmanoma labiau apsaugotą..

Be to, dauguma svetainių, kuriose veikia „WordPress“, kaip pagrindinę operacinę sistemą naudoja tokią „Linux“ versiją kaip „Ubuntu“. Tu’Taip pat turėsiu išlikti prie tų atnaujinimų, kuriems reikia keletą minučių komandinėje eilutėje dabar ir tada.

Kai kurie interneto pavaduotojai pasirūpins jūsų atnaujinimais, atsižvelgiant į jūsų turimą plano tipą.

Originalumas jums kainuos

„WordPress“ yra nemokama, ir yra daugybė iš anksto sukurtų temų, kurias galite gauti nemokamai, tačiau jei norite kažko, kas atrodo originalu, tai’kainuos jums. Tai gali reikšti mokamos temos, kuria naudojasi nedaug žmonių, pirkimą arba samdyti dizainerį, kuris sugalvotų originalią išvaizdą. Jei turite šiek tiek kodavimo įgūdžių, galbūt galėsite tai padaryti patys, bet jei to nepadarysite’Neturite tinkamos akies dizainui, ji gali neveikti.

Papildiniams ir priedams reikalingas puikus balansas

„WordPress“ papildiniai yra naudingi, tačiau jei įdiegiate per daug, tai gali paveikti jūsų svetainę’spektaklis. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra tai, kad lankytojai turi laukti, kol bus įkeltas jūsų naujausias tinklaraščio įrašas, nes fone įkraunami papildiniai. Tai nėra neįveikiama problema, tačiau ją reikia išbandyti, kad pridėtumėte reikiamus papildinius ir nuspręstumėte, kuriuos galite padaryti be.

Yra alternatyvų

Jei „WordPress“ to nedaro’Tinkamai jums, yra alternatyvų. Pavyzdžiui, svetainių kūrėjai yra įrankiai, kurie leidžia jums suprojektuoti svetainę, tiesiog keičiant ir redaguojant elementus pele (nereikia atlikti jokio kodavimo rankiniu būdu). Tinklalapių kūrėjais yra nepaprastai lengva naudotis, nes per kelias valandas galite sukurti ir paskelbti svetainę. Du didžiausi vardai šioje erdvėje yra „Squarespace“ ir „Wix“.

kvadratinių erdvių svetainių kūrėjasTinklalapių kūrėjai, kaip „Squarespace“, leidžia greitai ir lengvai sukurti svetainę, nereikia jokių techninių žinių.

Daugiau informacijos

Peržiūrėkite mūsų internetinių svetainių kūrėjų palyginimo lentelę ir mūsų geriausius svetainių kūrėjus, kad sužinotume, kuriuos statytojus rekomenduojame.

Norite naudoti „Squarespace“ savo svetainei kurti? Peržiūrėkite mūsų „Squarespace“ apžvalgą ir sužinokite, ar ji nėra’jums tinkamas svetainių kūrėjas.

Norite sumažinti „Wix“? Perskaitykite mūsų „Wix“ apžvalgą, kad sužinotumėte, ką iš tikrųjų apie ją galvojame.

Kodėl verta naudoti „WordPress“: „Roundup“

Aišku, yra keletas trūkumų, tačiau apskritai, „WordPress“ yra puikus įrankis kuriant kitą jūsų svetainę. Tai’tai nepaprastai naudingas įrankis, todėl jis leidžia lengvai publikuoti žiniatinklio patirtį. Turėsite šiek tiek padirbėti, kad galėtumėte parodyti savo svetainę pasauliui, tačiau patyrusiems vartotojams to daryti nereikėtų’t būti problema.

Apibendrinant, čia’kodėl mes mėgstame „WordPress“:

 1. „WordPress“ yra plačiai palaikoma
 2. Galite pasirinkti savo žiniatinklio prieglobą
 3. Papildiniai suteikia funkcijų ir patobulinimų
 4. „WordPress“ sukurtas SEO
 5. Pritaikomos temos
 6. „WordPress“ yra nemokamas
 7. Daugelis žiniatinklio prieglobų siūlo diegimus vienu paspaudimu
 8. Keli vartotojai gali prisidėti prie jūsų tinklaraščio kūrimo
 9. Šaunūs vaikai tuo naudojasi

Tiesiog atminkite, kad jei galite’t susidoroti su reguliariais atnaujinimais, gali’t neišspręskite atlikimo klausimų ar nereikia’neturite galimybės (ar lėšų) suprojektuoti svetainę, tada geresnė alternatyva gali būti svetainių kūrėjas, pvz., „Squarespace“ ar „Wix“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map