Як почати блог WordPress

Contents

Створіть блог на WordPress за 10 простих кроків

Як запустити блог WordPress із зображеннямWordPress може бути ідеальною платформою для ведення блогів, але початок роботи може залякати – саме тому ми’знову тут. Залиште свої турботи позаду, коли ми покажемо вам, як розпочати роботу вашого блогу WordPress.


Чому WordPress настільки ідеальний для блогів будь-якої форми, розміру та теми? Це’s an платформа з відкритим кодом, Це означає, що ви повністю контролюєте свій сайт – налаштування, код, налаштування та інше – у ваших руках.

Мало того, WordPress був спочатку призначений для ведення блогів, і ні’t втратив таку увагу, як ніби’s виросла в одну з найпотужніших платформ в Інтернеті. Там’s не заперечуючи популярності WordPress’ потужність та гнучкість породили – фактично, Зараз WordPress займає понад 30% сайтів в Інтернеті!

Велика сила може прийти з великими головними болями і розчарованими криками, але ми’знову тут, щоб переконатися, що це не так’т трапиться – ви’Ви дуже любите налаштувати ваш блог WordPress, тому що ви’Ви отримали наших експертів на вашій стороні!

Якщо ви’за короткий час, однак, створення блогу на WordPress може бути не найкращим варіантом для вас. Ви можете отримати сайт в прямому ефірі за допомогою декількох годин за допомогою конструктора веб-сайтів, тому, якщо це звучить більше на вашій вулиці, ознайомтеся з нашим оглядом найкращих платформ для блогів.

Цей посібник проведе вас через кожен крок, який потрібно зробити легко створити свій власний блог на WordPress.

Дозволяє’Почнемо, чи ми?

1

Купіть доменне ім’я для свого блогу

Якщо у вас вже є домен, то поздоровлення – ви можете перейти безпосередньо до кроку номер два: Зареєструйтесь у постачальника послуг хостингу WordPress. Щасливого читання!

Перше, що потрібно зробити – це захопити собі доменне ім’я. Важливі домени, оскільки це те, що люди використовують для пошуку вашого блогу – наприклад, наше доменне ім’я – websitebuilderexpert.com.

Вам потрібно доменне ім’я, оскільки воно виступає як ваш сайт’s унікальна ідентичність – жоден два сайти не можуть мати однаковий домен. Думайте про це як про свій блог’s відбиток пальця або номер телефону, що дозволяє легко знаходити та розпізнавати, а також допомагає виділятися з усіх інших блогів в Інтернеті.

Це веселий перший крок, але це’s також велике рішення – якщо ваш блог є вашою дитиною, то вибір його імені досить важливий! Якщо ви’Ви шукаєте, щоб перетворити блоги в інтернет-бізнес, то ви’Вам потрібно буде придумати професійне ім’я, яке приваблює читачів.

Нижче наведено кілька правил, яких ви можете дотримуватися, щоб переконатися, що ваш домен налаштований на успіх:

Основні поради щодо вибору домену

 • Не ускладнювати – ви хочете, щоб ваше доменне ім’я було легко знайти. Дон’t надскладніше, намагаючись бути “інший.”
 • Зробіть це коротким і спритним – ваше доменне ім’я має бути пам’ятним!
 • Дон’t не використовуйте цифри та дефіси, якщо можете допомогти – уникайте всього, що можна неправильно зрозуміти чи переплутати. Коли люди рекомендують ваш сайт, чи дійсно вони збираються прописати його своїм друзям? Дон’не ризикуйте пропустити читачів, оскільки вони пропустили дефіс.
 • Відбийте свій блог – ви’Помітите наш домен такий самий, як і наш сайт’ім’я, як і більшість веб-сайтів там. Це допомагає цементувати ваш сайт’ідентичність, полегшує пошук і, як правило, уникає плутанини!
 • Бути унікальним – якщо домен, який ви хочете, уже прийнятий, не приймайте’t просто приклейте номер два на кінці і залиште це. Складіть кілька варіантів, щоб уникнути розчарування.
 • Дійте швидко! – Як тільки домен зник, він’s пішли – так колись ти’Ви зважилися на ваше доменне ім’я, його потрібно захистити перед тим, як хтось інший потрапить на нього. Таким чином, воно’готові і чекаємо, коли настане час опублікувати ваш блог.

Отже, ти’Ви отримали уявлення про ваше ідеальне доменне ім’я, але куди ви звертаєтесь, щоб захистити його? Ти можеш’t просто заходьте у ваш місцевий магазин і забирайте його – натомість вам потрібно купити свій домен у реєстратора.

У вас є два основні варіанти:

 1. Знайдіть хостинг-провайдера, який або продає домени, або включає безкоштовний домен у свої плани хостингу. (Ми’Я перейду до вибору хостинг-провайдера більш детально на наступному кроці.)
 2. Купіть свій домен у реєстратора, такого як GoDaddy, а потім вкажіть домен у своєму блозі WordPress.

Якщо ваш хостинг-провайдер передає безкоштовний домен разом із вашим планом хостингу, то це найкращий варіант. Безкоштовний домен зазвичай триває один рік, після чого ви’Вам потрібно буде оновити її, щоб зберегти її як свою.

Якщо ваш постачальник не робить’t пропонуємо цей привілей, радимо використовувати такий реєстратор, як GoDaddy. Це тому, що ти’Ви, швидше за все, отримаєте велику суму, ніж якщо купувати через хостинг-провайдера.

godaddy домениGoDaddy – це світ’s найбільший реєстратор домену і дозволяє легко розпочати роботу зі своїм власним доменним іменем

Дон’не переживайте, коли ваш домен буде спрямований на ваш сайт – це’s досить простий і є покрокові посібники в Інтернеті, які допоможуть вам допомогти, як-от ця стаття довідкової статті “Переслати мій домен” від GoDaddy.

Ви можете розраховувати платити за домен десь від 0,99 до 60 доларів США на рік. Ціна змінюватиметься залежно від того, як ви хочете закінчити URL-адресу – наприклад, .online, .net або .io. Це сказало, звичайна ціна зазвичай падає від 10 до 20 доларів на рік для домену .com.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Придумайте ідеї для свого блогу’s доменне ім’я – спробуйте продумати кілька варіантів
 • Перевірив ідеальний домен’s наявність, щоб переконатися, що ніхто інший не має того самого
 • Оплатив і зареєстрував свій домен офіційним реєстратором, таким як ваш хостинг-провайдер або GoDaddy.

Детальна інформація

 • Прочитайте наше Що таке доменне ім’я? Новачок’s Посібник для отримання додаткової інформації про домени.

2

Зареєструйтесь у постачальника хостингу WordPress

В основному хостинг-провайдери надають вашому сайту простору в Інтернеті, де він може виходити наживо. Без хостингу ніхто не побачить ваш прекрасний блог, так’s важливо зареєструватися у постачальника, перш ніж ви щось намагаєтесь опублікувати.

Є багато постачальників, і багато різних планів хостингу теж. Вам потрібно знайти той, що’з тобою – неправильний план хостингу може побачити, що ваш сайт страждає від швидкості, і навіть призведе до збою вашого блогу!

Це’s хорошу ідею вибрати Специфічний хостинг для WordPress, оскільки ці плани спеціально розроблені для підтримки веб-сайтів WordPress та мають функції, щоб полегшити ваше життя. Існує два основних типи хостингу WordPress: спільним та керованим.

Спільний та керований хостинг WordPress

Спільний хостинг є основним типом хостингу. Це означає, що ви ділитесь сервером з іншими веб-сайтами, щоб ваші ресурси (наприклад, сховище) були розповсюджені між вами. Використовуйте це, якщо ви’зберігати речі дрібними, чи не’t плануєте заробляти гроші на своєму блозі.

Хороший спосіб подумати про спільний хостинг – це уявити собі, як жити в спільному будинку – у кожного є своя спальня, але ви ділитесь між собою ресурсами. Якщо одна людина весь час залишає свої вогні і біжить по електролічильнику, то там’s ніхто не залишився для решти вас.

Керований хостинг WordPress є більш досконалим – ви отримуєте кращі функції, такі як експертна підтримка WordPress та автоматичне оновлення. Цей тип хостингу може підтримувати набагато більше сайтів WordPress ніж спільний хостинг, і це популярний вибір для підприємств – а також великі блоги!

Керований WordPress хостинг краще, ніж спільний хостинг, і ідеальний, якщо ви’я отримав трохи більш щедрий бюджет чи ти’плануєте великий проект. Він володіє кращими можливостями і значно спрощує запуск вашого сайту.

Що звернути увагу на свого хостинг-провайдера

WordPress має три вимоги до хостингу. Незалежно від того, кого б ви не вибрали, переконайтесь, що вони мають:

 • PHP версії 7.2 або новішої
 • MySQL версії 5.6 або новішої, АБО MariaDB версії 10.0 або новішої
 • Підтримка HTTPS

Верхня порада! Слідкуйте за постачальниками, які пропонують установку WordPress одним натисканням – це полегшить ваше життя, коли ви перейдете до наступного кроку в нашому посібнику!

Не знаєте, з чого почати? Дон’t хвилюйтесь – ми’Ви вже дослідили найкращих хостинг-провайдерів WordPress навколо, і рекомендуємо кілька головних хостів, які рекомендують:

 • Bluehost: Безсумнівно, найкращий хостинг-провайдер WordPress на ринку, Bluehost – найкраще місце для початку. Пропонуючи встановлення одним кліком як на спільному, так і на керованому хостингу WordPress, разом із безкоштовними резервними копіями, автоматичними оновленнями програмного забезпечення та бонусом безкоштовного домену, Bluehost дійсно має повний пакет.
 • Хостинг A2: Цей провайдер пропонує як спільний, так і керований хостинг WordPress, хоча ми можемо рекомендувати його керовані плани WordPress як особливо хороші. З оновленнями програмного забезпечення та плагінів, а також з безкоштовними резервними копіями, він навіть йде в ногу з Bluehost – хоча це не’не надайте безкоштовний домен.
 • ХостГатор: Якщо ви’знову після спільного хостингу WordPress, але не хочу’не бачите привабливості Bluehost, тоді ми можемо рекомендувати HostGator’s Натомість планує WordPress. ви’Ви отримаєте безкоштовний домен, необмежений обсяг пам’яті та оновлення програмного забезпечення та плагінів (що незвично для планів спільного хостингу). Вкиньте неймовірно вражаючу оцінку часу роботи в 99,99%, і це’s твердий вибір!

Детальна інформація

 • Знайдіть свого ідеального постачальника – читайте наш огляд від найкращі хостинг-провайдери WordPress для детального огляду як спільних, так і керованих хостів WordPress.
 • Чи буде потрібен найкращий сервіс для вашого блогу? Прочитайте наш огляд від найкращі керовані постачальники послуг WordPress для повного списку.

Хоча всі ці провайдери вражали вражаючими результатами нашого дослідження, переможець видатних змагань був безперечно Bluehost. Він не тільки став рейтингом номер один як для спільного, так і керованого WordPress хостингу’s також був рекомендований самим WordPress як кращий постачальник.

Ви можете зрозуміти, чому Bluehost є постачальником, який ми найбільше рекомендуємо для користувачів WordPress. Якщо ви хочете зареєструватися, ми’Я накреслив кілька зручних кроків нижче, щоб допомогти вам розпочати роботу.

Верхня порада! Якщо хостинг зараз звучить занадто складно, це’s гаразд – спочатку ви можете запустити свій блог на веб-програмі. Розробники веб-сайтів розміщують ваш сайт для вас, тому все, що вам потрібно зробити, – це зареєструватись і розпочати публікацію. Це простий спосіб побудувати свою впевненість перед переходом до WordPress.

Виберіть план

Перше, що вам потрібно зробити, це вибрати правильний для вас план. Для Bluehost’s спільний WordPress хостинг, ціни починаються просто $ 2,75 на місяць на перший термін. Потім план поновлюється за звичайною ставкою 7,99 дол. США на місяць.

У вас є три плани на вибір, починаючи від $ 2,75 до $ 5,45 на місяць.

bluehost поділився ціновими планами WordPressBluehost має три спільні плани хостингу WordPress і пропонує знижку для перших клієнтів.

Основна причина підписки на Bluehost’Рекомендований план полягає в тому, що він пропонує вам безкоштовні резервні копії. Інакше, Основний план повинен слугувати вам чудово – якщо ваш сайт також є дуже базовим.

Якщо ви’я скоріше маю керований хостинг WordPress, ваш найдешевший план буде $ 19,95 на місяць (після закінчення вашого першого терміну ця пропозиція продовжується на рівні $ 29,99 на місяць). Знову ж таки, у вас є три плани на вибір, на цей раз – від 19,95 до 49,95 дол. На місяць.

bluehost керував планами WordPressBluehost’s керований хостинг WordPress починається від $ 19,95 на місяць і постачається з розширеними функціями, такими як преміум теми та щоденні резервні копії.

Ми рекомендуємо ці плани для вас’Ви намагаєтесь рости свій блог, і зробити це більше професійний. Однак це’s дуже навряд чи ви’Вам знадобиться найдорожчий план – або навіть план вирощування – так що це зробити’не відчуваєте тиску, щоб підписатися на більш дорогі варіанти.

Якщо ви’Ви серйозно ставитеся до свого блогу почніть з плану $ 19.95 на місяць, замість вибору спільного хостингу. Це відбувається тому, що ви отримуєте більш досконалі функції, такі як захист від зловмисного програмного забезпечення, щоденне резервне копіювання та навіть маркетинговий центр.

Підключіть свій домен

Раз ти’Після реєстрації ви можете підключити свій домен. Bluehost забезпечує безкоштовний домен на перший рік на всі його плани, так що якщо ви зробите це’t поки не маєте доменного імені, це простий (і безкоштовний) спосіб його реєстрації.

Коли ви вибираєте свій план, ви’Ви перейдете безпосередньо на сторінку, де ви можете або шукати нове доменне ім’я, або вводити існуюче. Просто дотримуйтесь підказок – це займає менше хвилини!

реєстрація домену установки bluehostBluehost дозволяє легко почати роботу, незалежно від вас’створити новий домен або підключити існуючий.

Створити аккаунт

Раз ти’Ви вибрали домен, ви’Ви перейдете на сторінку облікового запису. Там ви вводите свої реквізити, вибираєте налаштування свого плану та вибираєте будь-які додатки, які хочете. Тут також ви вводите свою платіжну інформацію, так що’s хороша ідея, щоб ваша кредитна картка була готова!

налаштування облікового запису bluehostЦе сторінка, яку ви’Ми побачимо, коли ви підписуєтесь на план Bluehost.

Перейдіть на цю сторінку уважно, щоб переконатися в цьому’задоволений усіма подробицями – зверніть особливу увагу на тривалість вашого контракту (налаштування за замовчуванням буде 36 місяців) та будь-які додаткові пакети.

додаткові підписки на пакет bluehostВи можете вибрати додаткові пакети, якщо хочете, щоб у ваш план були включені додаткові функції, наприклад інструменти SEO.

Хостинг-провайдери іноді автоматично відзначають поля додаткових – якщо це так, ви можете просто зняти галочку, що ви робите’не потрібно.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Вирішили, який тип хостингу вам потрібен
 • Досліджено найкращого постачальника хостингу для вашого блогу
 • Вибрали план хостингу, що’s підходить для вашого сайту
 • Реєстрація, підключення вашого домену та створення облікового запису у вашого постачальника

Детальна інформація

 • Читайте наші поглиблені Огляд Bluehost щоб з’ясувати, чому це’s найкращий хостинг-провайдер WordPress.
 • Хочете зберегти свій блог у межах бюджету? Прочитайте наше Огляд цін на Bluehost для повного перегляду його планів та цін.
 • Порівняйте кращих хостинг-провайдерів у нас Таблиця порівняння веб-хостингу.

3

Встановіть WordPress

Тепер, коли ти’все налаштовано на ваш хостинг-провайдер, ви’Ви, напевно, озираєтесь, потираючи руки, готові розпочати створення свого блогу. За це ти’знадобляться будівельні блоки – час встановити WordPress так що ви можете дістатись до цікавих матеріалів!

Існує два способи встановлення WordPress: установка вручну та встановлення одним клацанням. Який ви будете використовувати, залежатиме від вашого хостинг-провайдера – якщо ви цього не зробите’t вибрати конкретний план для WordPress, тоді ви виграли’не матимуть змогу встановити одним кліком.

Це’Я не здивую, що це ми настійно рекомендуємо встановити одним кліком – це’s легше, швидше та набагато приємніше для початківців, ніж це робити вручну. Bluehost, A2 хостинг та SiteGround – це лише три провайдери, які пропонують автоматизовану чи просту установку WordPress.

Наприклад, Bluehost автоматично встановлює останню версію WordPress’Ви створили свій акаунт, тобто ви не знаєте’не доведеться піднімати палець. Прочитайте наш посібник про те, як встановити WordPress за допомогою Bluehost для отримання детальної інформації про цей надзвичайно простий процес.

блог автоматичного встановлення WordPress блогBluehost автоматично встановлює WordPress для вас, що робить його по-справжньому швидким та сприятливим для початківців хостинг-провайдером. Верхня порада! Для встановлення вручну хорошим джерелом посилання є посібник “Як встановити WordPress”, який можна знайти на офіційному веб-сайті WordPress. Це’s також варто дізнатися, чи є у вашого довідкового центру якісь подібні статті у своєму довідковому центрі.

Якщо ви’Ви вже підписалися на хостинг-провайдера, який не робить’не пропоную встановлення WordPress, дон’t паніка – ви можете встановити її вручну, але це’Ви просто займете більше часу та зусиль. На щастя, існує безліч посібників, приємних для початківців, щоб пройти вас через кожен крок.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Дізнайтеся, чи пропонує ваш хостинг-провайдер установку одним кліком
 • Вирішили встановити WordPress вручну або вручну
 • Встановлено WordPress

4

Виберіть тему для свого блогу

ви’Ви встановили WordPress, що означає тепер ви можете розпочати створення свого блогу. Перше, що потрібно зробити – це вибрати тему. І ми’про це не говорити ‘огляди книг’ або ‘пекарня’ – ми маємо на увазі шаблон, який визначає вигляд вашого блогу.

Де знайти свою тему

Де ви можете знайти ці теми? Що ж, у каталозі тем WordPress є тисячі – ви можете шукати ключові слова або фільтрувати результати за популярністю, найсвіжішими або навіть за функціями, компонуванням чи темою.

Ти можеш ‘демонстрація’ більшість тем, щоб побачити, як виглядатиме дизайн на реальній сторінці, а деякі навіть дозволяють вам редагувати зразок вмісту, щоб дати вам уявлення про те, як працює ця тема.

Каталог тем WordPress блогуВи можете знайти тисячі тем на офіційному веб-сайті WordPress та здійснювати пошук по них за допомогою параметрів фільтра.

Ви також можете знайти теми WordPress на сторонні сайти такі як ThemeForest та Themify, тобто для вас’Ви отримали величезну кількість вибору. Незалежно від того, чи дотримуєтесь ви WordPress або досліджуєте інші сайти, ви’Ви знайдете суміш безкоштовних та преміальних тем.

Вибір теми якості: Безкоштовно проти Преміум

Теми WordPress може будувати будь-хто, від розробників WordPress до наступного сусіда. Це означає, що ви отримуєте багато сортів, але це також означає, що ви також повинні очікувати певних змін рівня якості.

Верхня порада! Переконайтесь, що ви вибрали якісну тему. Прочитайте огляди, подивіться, коли тему востаннє оновлено, перегляньте тему перед її встановленням та дотримуйтесь офіційних магазинів, як ті, про які ми згадували вище.

Це означає, що я повинен триматися подалі від вільних тем? Що ж, теми, які не містять безкоштовних, можуть бути більш обмеженими та менш унікальними, ніж преміальні, але це не так’т означає, ти не повинен’t їх використовувати.

Тут є безліч хороших якісних безкоштовних тем – якщо ви вас знаєте’Я буду багато випробовувати різні стилі та переробляти багато, або просто хочете досить простий блог, тоді безкоштовна тема – розумний вибір. Вони також, як правило, сприятливі для початківців, що є великим бонусом для нових блогерів!

Мінусом безкоштовних тем є те, що вони’Ви не такі великі в довгостроковій перспективі. Вони роблять’не звертайтеся з будь-ким, до якого ви можете звернутися за допомогою, якщо у вас виникли проблеми, і відсутність функцій буде стримувати ваш сайт, якщо ви переробите в більш потужний блог.

Для більшості з вас, хто читає цей посібник, безкоштовна тема точно підійде до вашого нового блогу – ви’Ви отримаєте достатню базову функціональність для підтримки простого сайту. Однак, якщо ти’повторно після справді унікальних сторінок або укомплектованих функціями або поєднуючи свій блог з діловим сайтом, тоді слід переглянути замість преміальних тем.

Теми преміум-класу різняться за ціною, але зазвичай складають від 20 до 80 доларів.

Найголовніше знати, коли ти’Вибираючи свою тему, це те, що це’s не встановлені в камені. З одного боку, ви можете налаштувати його, щоб зробити дизайн більш власним – і якщо ви хочете ребрендинг пізніше вниз по лінії, ви завжди можете перемикати теми.

Верхня порада! Завжди переконайтесь, що ви створюєте резервну копію свого веб-сайту перед тим, як переключити теми.

Встановлення вашої теми

Раз ти’Ви вибрали вашу тему, вам потрібно встановити його. Це має бути досить відвертим.

Встановлення теми із каталогу тем WordPress

Просто перейдіть у розділ «Зовнішній вигляд» на інформаційній панелі WordPress та перейдіть до розділу «Теми». Натисніть кнопку Додати нове, і ви’Ви зможете переглядати каталог тем WordPress та встановлювати те, що вам подобається. Не забудьте натиснути Активувати, щоб закінчити процес!

Встановлення теми WordPress BlogЩоб встановити нову тему, просто перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд» та натисніть «Додати нову», щоб вибрати нову тему з каталогу WordPress.

Встановлення теми від стороннього постачальника

Якщо ви’Вибравши преміальну тему на сторонніх сайтах, процес буде дещо іншим, але все ж простим.

Спочатку скачайте свою тему (її’Ви збережете як завантаження файлу.) Далі перейдіть до налаштувань WordPress та перейдіть до розділу Теми на панелі приладів. Натисніть кнопку Додати нове. Звідти ви можете просто завантажити файл теми, який ви раніше завантажили, та натисніть Активувати, щоб завершити встановлення.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Переглядали різні теми WordPress
 • Вирішили, чи потрібна вам безкоштовна або премійна тема
 • Перевірено, чи ваша тема актуальна та якісна
 • Встановили свою тему

Детальна інформація

 • Прочитайте наш посібник на Як створити веб-сайт щоб допомогти вам розпочати роботу.
 • Перевірте ці Дивовижні макети дизайну домашньої сторінки для деякого натхнення.

5

Додайте свій блог’s Зміст

Це розділ ви’я чекав!

Це’час для написання – можливо, у вас вже є чітке бачення того, на чому зосередиться ваш блог, або, можливо, ви’Ви все ще граєте з різними ідеями. Так чи інакше, зараз’Твій час блищати, і ми’Ви отримали кілька основних порад на випадок, якщо вам потрібна рука.

Планувати заздалегідь

Це’s гарну ідею створити змістовий план. Подумайте про свої цілі – як довгострокові, так і короткострокові – і що ви хочете, щоб ваші читачі вийшли з вашого блогу. Як ти це зробиш?

Поки ти не повинен’не надто занурюючись у деталі, роздуми про ці речі допоможуть вашому блогу досягти успіху. Спробуйте вирішити, як часто ви’Опублікуємо вміст і дотримуйтесь його. Можливо, варто написати кілька статей, перш ніж щось опублікувати, як тоді ви’У вас буде приємний запас вмісту, який ви можете погасити, якщо ви потрапили на сухе заклинання у своєму письмі.

Виділятися з натовпу

Що робить вас та ваш блог унікальним? Це ваш спосіб життя, ваша точка зору на теми чи певні навички, якими ви володієте? Як відомо, в Інтернеті вже є багато блогів, але не хочу’нехай це залякує вас – натомість нехай це надихає вас!

Погляньте на блоги, якими ви захоплюєтесь, і попрацюйте, що вони’Ви зробили, щоб зробити себе різними – як ви можете це зробити зі своїм блогом?

Отримайте візуальний вигляд

Хоча ми’впевнений, що вміст вашого блогу буде красномовним та привабливим, доне’т просто покладатися на свою чудову прозу. Розбийте свої дописи на блогах із заголовками, відеозаписами, зображеннями та всім іншим, що ви думаєте, додасть додатковій вартості твору.

Дон’t Складні речі

Пишіть короткими реченнями, короткими абзацами та досить простою мовою. Звичайно, ви повинні дозволити вашому стилю просвічувати, але ця тактика відкриває ваші писання для широкої аудиторії в Інтернеті!

Нехай слова течуть

Якщо ви’у тебе є що сказати… то скажіть! Писаючи довший, якісний вміст надасть вам щасливіших читачів та допоможе вам знайти в Google’s результати пошуку. Також рекламуйте свої публікації, щоб розширити свою аудиторію (ми’Звернімося це детальніше пізніше.)

Верхня порада! Дон’не соромтеся – зв’язки з іншими блогерами можуть бути безцінними у світі блогів. Знайдіть інші блоги з подібними інтересами та зверніться. Ви можете говорити про їхній блог у своїх публікаціях, ділитися їх вмістом, а також залишати коментарі або лайки на їхньому сайті.

Тепер, коли ми’Ви дали вам кілька способів зробити ваш вміст справді приголомшливим, нехай’s погляньте на кілька практичних порад, щоб змусити вас вибухувати публікації блогу, як професіонал.

Спочатку перейдіть на інформаційну панель WordPress, до розділу “Повідомлення”. Потім натисніть кнопку Додати нове у верхньому лівому куті. Це відкриє новий проект блогу. Введіть нову назву у верхнє поле та натисніть кнопку Зберегти чернетку праворуч.

Створити WordPress блогОсь як виглядатиме ваша публікація в блозі під час редагування. Ви можете додати заголовки, зображення чи інші елементи – завжди не забудьте натиснути кнопку “Зберегти чернетку”’Ви внесли зміни!

Нижче це розділ, де ви можете додати свій основний вміст блогу. Ти не повинен’не дуже важко – просто додайте розділи в тому порядку, коли ви хочете, щоб вони відображалися на вашій сторінці. Текстові поля дуже просто, і це додає зображення.

Верхня порада! Повідомлення та сторінки різні, незважаючи на те, що вони звучать досить схоже! Ми’докладніше про сторінки в наступному розділі.

Ви можете або записати свою публікацію безпосередньо в WordPress, або записати її в іншому місці та одночасно скопіювати її в текстові блоки’готова. Переконайтесь, що ви попередньо переглядаєте свою публікацію, щоб переконатися, що все там, де має бути.

Коли ти’Ви готові поділитися своєю публікацією, натисніть кнопку Опублікувати!

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Подумайте, що робить ваш блог унікальним
 • Створили план, який слід дотримуватися, щоб допомогти вести свій блог
 • Почав писати вміст для свого блогу

6

Налаштуйте свій блог’s Налаштування

Хоча ми ненавидімо відмовлятися від написання всього цього казкового вмісту, ще залишилося виконати кілька завдань, перш ніж ваш блог буде повністю закінчений. Наступним, на який слід звернути вашу увагу, є налаштування вашого блогу’s налаштування.

Настроювання виходить за рамки налаштування вашої теми’s дизайн. ви’Ви також можете контролювати свої налаштування зі свого блогу’s домашня сторінка до його коментарів. Дуже важливі речі, правда? Дозволяє’s дістатися до цього.

Додавання меню навігації

Люди, які відвідують ваш блог вперше, схожі на туристів на відпочинок – їм хочеться добре провести час, і для цього їм потрібні певні таблички та карти, які допоможуть їм знайти свій шлях. Їм потрібне меню навігації для вивчення вашого блогу!

Перейдіть на панель приладів, перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд», а потім натисніть на опцію «Меню» зі списку, який з’явиться. Це перенесе вас на сторінку, де ви можете керувати налаштуваннями меню. Спочатку дайте назву своєму меню – перемогли ваші відвідувачі’я бачу це, це’s лише для вашої довідки – і натисніть Створити меню.

Тепер ти можеш редагуйте налаштування меню, який повідомляє WordPress, де ви хочете, щоб відображалося ваше навігаційне меню. Більшість меню навігації відображається у заголовку сторінки – щоб встановити це, виберіть параметр “Основний”. Якщо можеш’не бачите цього, спробуйте такі параметри, як Main або Top.

додавання блогу навігаційного меню wordpress блогТут ви можете побачити, як буде виглядати створення вашого навігаційного меню на панелі приладів.

Після цього все, що вам потрібно зробити, – це додати кілька сторінок у своє меню!

Це досить просто – використовуйте бічну панель зліва Поставте галочки на сторінках, які ви хочете додати, а потім просто натисніть кнопку Додати в меню. Ви можете додавати посилання на сторінки, публікації, спеціальні посилання та категорії.

Ви можете налаштувати назви сторінок у своєму меню, а також перетягнути їх у інший порядок.

Додавання домашньої сторінки

WordPress відображає список ваших останніх публікацій блогу на вашому сайті’s домашня сторінка. Ви дон’не потрібно нічого робити, щоб створити цю сторінку, як WordPress автоматично створює та оновлює його для вас.

Однак якщо ви хочете статична домашня сторінка – той, що не робить’t не змінюйте кожного разу, коли ви додаєте нову публікацію – тоді ви’Вам потрібно буде додати це самостійно. Це найкраще, якщо ти’повторно поєднуючи блог з бізнес-сайтом, і потрібна домашня сторінка, що пояснює, про що йдеться у вашому веб-сайті.

Щоб створити цю статичну домашню сторінку, просто перейдіть до розділу Сторінки на інформаційній панелі та натисніть Додати нову. Дайте назву та деякий вміст своїй сторінці та натисніть кнопку Опублікувати.

додати нову сторінку в блог WordPressДодавання нової сторінки дуже просто. Просто натисніть кнопку Додати нове, створіть свій вміст, а потім натисніть кнопку Опублікувати. Верхня порада! Щоб включити сторінку, яка все ще відображає ваші публікації в блозі, а також вашу статичну домашню сторінку, просто додайте ще одну нову сторінку. Назвіть це щось на кшталт ‘Блог’, і дон’не переживайте, щоб заповнити його вмістом – просто назвіть його та натисніть Опублікувати.

Тепер перейдіть до налаштувань читання на інформаційній панелі. Де сказано ‘Відобразиться ваша домашня сторінка’, вам потрібно натиснути ‘Статична сторінка’ – під ними можна встановити два варіанти, де ви можете встановити свої сторінки. Вам потрібно вибрати нову статичну сторінку, яку ви тільки що створили, і встановити її як домашню сторінку.

Wordpress блог налаштування статичної домашньої сторінкиЦе сторінка Налаштування читання, на якій потрібно вибрати статичну домашню сторінку, яку ви хочете для свого блогу!

Якщо ви також створили нову сторінку блогу для відображення своїх останніх публікацій у блозі, перейдіть до цього пункту під написом ‘Сторінка дописів’, і виберіть цю нову сторінку блогу.

Це замінить вашу стару домашню сторінку новою, статичною версією, а також створити нову сторінку для відображення нових публікацій блогу. Не забудьте натиснути Зберегти і ви’знову все зроблено!

Додавання / вимкнення коментарів

Коли ти’публікуючи вбивчий вміст, ви хочете, щоб люди поділилися своїми думками та відповідями на ваше написання. Один з найкращих способів заохотити це – це коментарі на вашому сайті!

Ви керуєте налаштуваннями коментарів на інформаційній панелі WordPress – перейдіть до “Налаштування”, а потім перейдіть до Сторінка обговорень щоб побачити, як зараз налаштовано ваші коментарі.

налаштування коментарів у блозі WordPressСторінка обговорень – це місце, де ви можете керувати своїм сайтом’s налаштування коментарів.

ви’Ви знайдете діапазон прапорців з різними параметрами, які дозволяють керувати налаштуваннями статті за замовчуванням, а також іншими налаштуваннями коментарів. Тут ви вирішите, чи потрібно вводити своє ім’я та електронну пошту, коли вони залишають коментар, або якщо ви хочете отримувати сповіщення електронною поштою, коли хтось коментує.

Ви можете встановити, чи потрібні ваші коментарі для схвалення перед тим, як з’являтись у вашому блозі, чи люди можуть публікувати свої думки прямо у ваших статтях. Це’s, як правило, гарна ідея фільтрувати коментарі, оскільки це допомагає уберегти спам від захаращення вашого веб-сайту.

Ви також можете зупинити людей, коментуючи нові статті в розділі “Обговорення”, але якщо ви хочете видалити коментарі на існуючих сторінках,’Вам потрібно буде перейти до розділу Коментарі на панелі приладів.

Сторінка коментарів блог wordpressСторінку коментарів легко знайти на інформаційній панелі WordPress. Цей приклад не робить’у вас ще немає коментарів, але ви можете побачити, де вони’d з’являться!

Тут люди’З’являться коментарі s – чи вони’очікуєте на затвердження або були опубліковані – і там, де ви можете видалити або відповісти людям’s повідомлень. Дуже здорово!

Щоб видалити, затвердити або не затвердити велику кількість коментарів одночасно, натисніть опцію “Масові дії” у верхньому лівому куті сторінки. Це дуже зручно, якщо ви’у вас є прибирання – занадто багато коментарів можуть уповільнити ваші сторінки, тому стежте за своїми популярними публікаціями!

Загальні налаштування

Ваші загальні налаштування – це місце, де ви зберігаєте основну інформацію про свій блог. Це стосується таких речей, як адреса вашого веб-сайту, який часовий пояс ви’знову, і як ви бажаєте відображати час і дату.

Це’s варто ознайомитись з цим розділом і переконатися, що все заповнено саме так, як ви хочете.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Додано навігаційне меню, яке допоможе користувачам знайти свій блог
 • Додано статичну домашню сторінку (якщо вона потрібна)
 • Керував налаштуваннями ваших коментарів
 • Ознайомились із своїми загальними налаштуваннями та переконались у цьому’s все точно

7

Встановіть додатки для ведення блогів

Тепер ти’закінчивши освоєння всіх своїх налаштувань, ви можете повернутися до забавних частин блогів. Далі, це’Прийшов час, щоб отримати кілька плагінів, щоб дійсно зробити ваш блог попсом!

Що таке плагіни?

Плагіни – це як додатки – ви встановлюєте плагіни, щоб додати будь-які додаткові функції, які можуть бракувати у вашому блозі. Наприклад, ви можете встановити плагін, щоб додати контактну форму на сторінку, або вибрати плагін, який’Я допоможу вам керувати вашим SEO.

плагіни для WordPress BlogВи можете шукати плагіни в каталозі плагінів WordPress.

Скільки коштують плагіни?

Хоча деякі плагіни безкоштовні, деякі пропонують ціну, яка може коливатися в межах від 5 до 100 доларів. Деякі плагіни мають одноразову плату, а інші працюють за підпискою. Це означає це’s досить важко визначити конкретну ціну, оскільки це залежить від того, що ви вибрали.

Рекомендовані плагіни

Є сотні (якщо не тисячі) плагінів для ведення блогів, але ось лише декілька популярних, які ви можете переглянути:

 • Йоаст SEO: Це найкращий плагін для того, щоб допомогти вашому блогу в рейтингах пошукових систем, оскільки він в значній мірі обробляє ваш SEO для вас і робить його дуже простим в управлінні. Ви можете почати безкоштовно або зареєструватися до премії за 89 доларів.
 • Jetpack: Ще один плагін, який’S, що використовується на всіх сайтах, Jetpack обробляє безпеку, продуктивність та управління сайтом. Його побудував Automattic, так що ви це знаєте’Буду чудовою якістю. Ви можете користуватися ним безкоштовно або вибрати платний план, починаючи з 3,50 доларів на місяць.
 • Форми Евересту: Це дає вам простий спосіб створити всілякі форми для свого блогу – найбільш привабливими є контактні форми, щоб ваші читачі могли зв’язатися з вами! Ще краще, це’s абсолютно безкоштовний у використанні.

Верхня порада! Незважаючи на те, що є тисячі плагінів на вибір, доне’Не встановлюйте занадто багато на своєму сайті, оскільки це може уповільнити швидкість завантаження. Це перемогло’не маєте ви прихильників ні з вашими читачами, ні з Google. Там’s не встановлено правило про те, скільки потрібно встановити, але максимум 20 здається розумним.

Як встановити плагіни

Отже, як встановити ці плагіни? Найпростіший спосіб – направитись безпосередньо на інформаційну панель WordPress, а потім перейти до розділу “Плагіни”. Клацніть Додати нове – тоді просто введіть плагін, який потрібно встановити.

установка плагіна від WordPressПісля натискання кнопки Додати нове, ви’Ви побачите цю сторінку, де ви можете шукати плагін, який ви хочете встановити.

Як тільки ви знайдете плагін, ви’Після цього натисніть кнопку Встановити зараз і чекайте, поки WordPress завантажить плагін. Після цього все, що вам потрібно зробити, це натиснути посилання Активувати плагін і насолоджуватися новим плагіном!

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Досліджено, які плагіни будуть найкращими для вашого блогу
 • Перевірили, чи вони’re free або premium
 • Встановлено вибрані плагіни

8

Налаштування Google Analytics

Це’s все дуже добре похвалитися своїм друзям про те, наскільки добре працює ваш блог, але хіба що’t було б чудово мати деякі фактичні докази, щоб створити резервну копію свого блогу’з дивовижністю?

Google Analytics – найкращий спосіб відстежити успіх вашого блогу. Він надає звіти про те, як люди взаємодіють з вашим веб-сайтом, дані про те, скільки людей відвідує кожну сторінку, скільки часу вони проводять на вашому сайті та багато іншого.

Ця інформація є неоціненною оцінкою того, що ви’ти робиш добре, а що ти можеш зробити краще – якщо ви хочете, щоб ваш блог досяг успіху в довгостроковій перспективі, наявність Google Analytics є обов’язковою.

Отже, як ви працюєте з його налаштуванням? Щоб отримати звіти Google Analytics прямо на свою інформаційну панель WordPress, ви’Потрібно буде його встановити. Найкращий і найпростіший спосіб зробити це – використовувати плагін MonsterInsights, який веде вас через процес. (І дон’не хвилюйтесь: і Google Analytics, і MonsterInsights постачаються з безкоштовними версіями.)

Спочатку створіть обліковий запис Google Analytics – ви’Вам буде надано ідентифікатор відстеження, до якого потрібно зробити відмітку. Потім просто виконайте кроки, запропоновані MonsterInsights (це’Ви будете залучати цей ідентифікатор відстеження), і ви’у будь-який час у вас буде під рукою Google Analytics.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Створено обліковий запис Google Analytics
 • Помітив ваш ідентифікаційний код відстеження
 • Встановити Google Analytics у свій блог (найпростіший спосіб використовувати плагін на зразок MonsterInsights!)

9

Поточні оновлення

Хоча регулярне оновлення вмісту є одним з головних факторів успішного ведення блогу, є ще деякі, більш закулісні роботи, над якими ви також повинні бути вище.

Оновлення

Головне, на що потрібно стежити, – це оновлення WordPress. Це дуже важливо – не нехтуйте своїми оновленнями!

WordPress випускає регулярні оновлення на своїй платформі, щоб забезпечити її безперебійну роботу, позбавлену від помилок і виконуючи вершини своєї технічної гри. Якщо вам’не оновлюйте свій сайт, щоб бути в курсі цих оновлень, ваш блог буде застарілим та вразливим до порушень безпеки та дратівливих збоїв.

Існують різні типи оновлень – оновлення програмного забезпечення – це головні, з яких вам потрібно залишатися на вершині, поки ви’Також потрібно оновіть свої плагіни та тему час від часу. ви’На вашій інформаційній панелі WordPress буде повідомлено, коли ці оновлення потрібні.

Хостинг

Ще одним важливим напрямком, про який слід пам’ятати, є ваш блог’з хостингом. Якщо вам’не ввімкнено автоматичне поновлення, переконайтеся, що ви поновили свій план вчасно, або ви ризикуєте знищити сайт.

Слідкуйте за своїм блогом’s прогрес – це все ще правильний план хостингу для вас? Вам потрібен більш просунутий план з кращими можливостями? Задаючи ці питання, слід забезпечити, щоб ваш блог не відповідав’не став занадто великим для своїх чобіт, і виграв’t почати збої, тому що це’s на обмежувальному плані хостингу.

Резервні копії

Це’s також гарна ідея робити регулярні резервні копії свого блогу. Ваш хостинг-провайдер може включити у ваш план безкоштовні резервні копії, але ми’Я завжди рекомендую робити додаткові резервні копії для себе, про всяк випадок.

Завжди створюйте резервні копії свого веб-сайту перед тим, як переключити теми або оновити до останньої версії WordPress – краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати!

Простий варіант

Якщо вам’t залишаючись на вершині поточного технічного обслуговування, ваш блог спіткнеться і впаде, перш ніж у нього буде шанс на успіх. Це’s сумно, але правда!

На щастя, розробники веб-сайтів – це простіший варіант, адже вони дбають про ваш хостинг, безпеку та оновлення для вас. Ми’Ви не говорите цього’s право для всіх, але це варіант, якщо ви хочете простішого життя в блогах.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Перевірено наявність оновлень, які можуть знадобитися для встановлення
 • Зробив примітку до вашого хостинг плану’s дата відновлення або ввімкнено автоматичне оновлення
 • Резервне копіювання вашого блогу

Детальна інформація

 • Фантазуєте щось трохи простіше? Прочитайте наш огляд Найпростіші веб-сайти для більш швидкого способу почати ведення блогів.
 • Порівняйте кращих розробників веб-сайтів у нашому Таблиця порівняння веб-сайтів.

10

Розвивайте свій блог

Опублікувати своє перше повідомлення – дивовижне відчуття. Ви вдаряєте Опублікувати у пориві нервів і хвилювань, і думаєте, що це найкраще почуття коли-небудь. Незабаром, ти’Ви отримали помилку – і ви хочете знати, як я можу перенести це на наступний рівень?

Це’час для підживлення свого блогу і вирушити до віртуальних зірок.

SEO

Ось ми повертаємося до часом нахабної оптимізації пошукових систем. Правда, без SEO, ваш блог не робить’не маєте шансу знайти когось, крім вашого найкращого друга та вашої бабусі. Звичайно, вони можуть бути вашими найбільшими шанувальниками, але ви не хочете’не хочу, щоб вони були твоїми єдиними фанатами.

Це’s, де заходить SEO. Встановіть плагін Yoast SEO відразу – понад 5 мільйонів людей вже завантажили його, тому вам потрібно бути в курсі цієї конкуренції!

плагін блогу yoast seo wordpressПлагін Yoast SEO необхідний для отримання максимальної користі від вашого блогу’s потенціал SEO.

Визначте ключові слова, за якими потрібно ранжирувати, а потім посилання на інші сторінки у своєму блозі, а також інші веб-сайти з відповідним якісним вмістом. Там’s занадто багато для висвітлення тут, але є кілька чудових контрольних списків та SEO-путівники там – ми’Перейдіть до деяких нижче, щоб розпочати роботу!

Детальна інформація

 • Перегляньте цю статтю Backlinko з викладом Google’s 200 Фактори ранжування для повного впровадження SEO.
 • Ви чули чутки про WordPress’ SEO навички? Прочитайте наше SEO Builder SEO проти WordPress SEO порівняння для сортування міфів від істин.

Списки розсилки

Створення списку розсилки для взаємодії з вашими читачами – чудовий спосіб продовжуючи займатися, і повертає читачів до вашого блогу знову і знову. Електронна пошта може здатися застарілою, але це’s як і раніше масово ефективний спосіб зацікавити своїх читачів та бути в курсі свого сайту.

Найкращий спосіб зробити це – встановити плагін, такий як Thrive Leads, який постачається з налаштованими формами, аналітикою, анімацією та багатьма іншими функціями.

Заохочуйте людей підписуватися на ваш список розсилки – існує безліч різних способів, щоб змусити людей підписуватися, включаючи заклики до дії, спливаючі вікна та контактні форми. Будьте обережні, щоб не бомбардувати своїх читачів, хоча інакше вони можуть роздратуватися і піти!

Ви можете використовувати маркетинг електронної пошти, щоб попередити читачів про новий вміст, рекламувати спеціальні пропозиції, події чи новини і навіть випускати спеціальний контент, який це’s виключно для ваших одержувачів електронної пошти.

Соціальні засоби комунікації

Соціальні медіа – це потужна платформа для розширення вашого блогу – за умови правильного використання!

Дон’не намагайтеся ділитися своїми публікаціями на якомога більше соціальних платформах – замість цього виберіть декілька вибраних, які, на вашу думку, відповідають вашому блогу. Подумайте про вашу цільову аудиторію та яку соціальну платформу вони’знову, швидше за все, використовувати найбільше.

Як завжди, ви можете встановити плагін, щоб допомогти вам за допомогою спільного доступу до соціальних медіа – ви навіть можете налаштувати автоматизований обмін для нових публікацій, надаючи більше часу для написання.

Вставте посилання на свої облікові записи в соціальних мережах у своєму блозі, оскільки це полегшує вашим читачам слідкувати за вами та взаємодіяти з вашим блогом, поділяючись ним на своїх власних соціальних сторінках. Ви навіть можете вбудовувати живий соціальний канал у свій блог, щоб люди не робили’t насправді потрібно залишити ваш сайт, щоб побачити, що ти’я був до!

Верхня порада! Не забудьте зберегти будь-які облікові записи, які ви посилаєте на професійні та відповідні – це’s варто створити окремий обліковий запис для свого блогу, а не використовувати особистий рахунок.

Мережа

Пам’ятаєте, коли ми згадували про зв’язок з іншими блогерами? Що ж, пробачте нас за повторення, але ми’збираюся переглянути цю точку!

Зверніться до інших блогерів у вашій ніші, і використовуйте ці з’єднання, щоб допомогти один одному. Ви можете поговорити про ці блоги у своїх власних публікаціях, як-от їх статті, або навіть поділитися улюбленими публікаціями у своїх соціальних медіа. Сподіваємось, вони’Я поверну прихильність!

Це чудовий спосіб пошуку нових читачів та ознайомлення з ними в потрібних колах ведення блогів.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Встановлено плагін SEO
 • Створено список розсилки
 • Ділився своїм блогом у соціальних мережах
 • Почав створювати зв’язки з іншими блогерами

Як запустити блог WordPress: Підсумок

Це’s це – ти’готові йти!

Ми це знаємо’s багато інформації, щоб взяти, так що нехай’s швидкий резюме кроків, які ви виконуєте’я прийнятий сюди:

 1. Купіть доменне ім’я для свого блогу
 2. Підпишіться на провайдера хостингу WordPress
 3. Встановіть WordPress
 4. Виберіть тему для свого блогу
 5. Додайте свій блог’s вмісту
 6. Налаштуйте свій блог’s налаштування
 7. Встановіть плагіни для блогів
 8. Налаштуйте Google Analytics
 9. Постійні оновлення
 10. Розвивайте свій блог

ви’Ви підберете власні основні поради, рекомендації та навички, але цей посібник буде служити трампліном для вашої подорожі до блогів. Ми’Ви довели, що запуск блогу на WordPress не означає’не треба бути важкою роботою – звичайно, там’s багато про що подумати, але якщо ти’Ви готові до виклику, ми вас знаємо’Вам сподобається кожен крок.

Якщо проблем із запуском блогу достатньо без думки про розміщення хостингу, встановлення плагінів та запуску оновлень, не працюйте’t хвилюватися. WordPress чудовий, але це’s не для всіх. Чому б не спробувати створити веб-сайт? Тоді все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися і почати писати.

Кожен повинен мати можливість запустити свій власний блог, і ми’завітайте сюди, щоб полегшити вам ідеї в Інтернеті. Ми виграли’т прикидатися тобою’Буду публікувати ваш блог за один день, але сподіваємось, що ви’Буду любити кожну хвилину, коли ви вступаєте в реалізацію свого блогу WordPress.

Поверніться, щоб повідомити нам, як ви дістаєтесь!

Ви створили блог на WordPress? Повідомте нам ваші думки, поради та підказки в коментарях нижче!

FAQ

Як початківці можуть заробляти гроші від блогів?

Монетизація вашого сайту isn’t тільки для встановлених блогерів – чому б не варто’т новачки теж не вступають в акцію? Один з найкращих способів для початківців заробити гроші за допомогою свого блогу – це партнерський маркетинг, де інша компанія платить вам за просування своїх послуг. Інші способи включають продаж продуктів, проведення курсів та показ рекламних оголошень на своєму сайті.

Дізнайтеся більше про те, як заробити гроші на веб-сайті, у нашому поглибленому посібнику.

Я’т, як мій хостинг-провайдер. Чи можу я переключитися?

Так! Це’s не завжди дуже просто, але ви можете переключити хостинг-провайдерів, якщо ви’Ви не задоволені поточною послугою. Багато постачальників навіть пропонують безкоштовну міграційну послугу, щоб зробити комутацію максимально простою. Незалежно від того, вибираєте ви цей метод або ручну передачу, завжди спочатку створюйте резервну копію свого сайту.

Думаєте про перемикання? Перегляньте нашу порівняльну таблицю послуг веб-хостингу, щоб знайти найкращого постачальника для вас.

Я хочу почати вести блоги швидко – чи можете ви порадити розробника веб-сайтів?

Так, звісно! Якщо ви’Ви не зовсім готові розпочати свій блог із WordPress, є безліч альтернатив на вибір. Почніть з дослідження WordPress.com, призначеного виключно для ведення блогів, а потім перевірити Weebly та Wix. Вони’Зрештою, це набагато простіше у використанні, ніж WordPress.org, оснащені безкоштовними планами та вбудовані чудові інструменти для ведення блогів.

Прочитайте наш огляд найкращих платформ для ведення блогів, щоб побачити, як ці будівельники порівнюють з WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map