Jak vytvořit web WordPress

8 kroků k úspěchu WordPress

WordPress je síla, za kterou dnes žije třetina webových stránek. To’s Content Management System (CMS) – a výkonný v tom. Plus, to’je zdarma!


Dobré vědět: WordPress.org je systém CMS, zatímco WordPress.com je tvůrce webových stránek. Matoucí, ne’t to! Další informace naleznete v našem článku vysvětlujícím klíčové rozdíly. V tomto článku jsme’Zaměřím se výhradně na vytváření webových stránek pomocí WordPress.org.

Nastavení webu pomocí WordPress.org vyžaduje trochu trpělivosti, ale tento průvodce je zde, aby vám pomohl. My’Spojili jsme naše zkušenosti a znalosti, abychom vám přinesli něco komplexního, přesto snadno sledovatelného. Mějte to po ruce a vy’Předtím, než to budete vědět, budu mít web funkční.

Nechat’je ponořit se přímo dovnitř.

1

Získejte doménové jméno

Ty první’Musím si koupit doménové jméno. Toto je webová adresa, kterou vás lidé najdou – například název naší domény je websitebuilderexpert.com.

Nákup doménového jména je super jednoduchý. Stačí zamířit k registrátorovi doménových jmen – známý je doména.com – a poté vyhledejte požadovanou adresu.

Dobrý název domény by měl být co nejblíže názvu vašeho webu nebo firmy. Mělo by to být na paměti, nebo dokonce hádat, a být co nejkratší.

Pokud jde o nejlepší příponu názvu domény (tj. Bit na konci názvu domény), .com je nejběžnější / nejoblíbenější. To’je to bezpečná sázka, pokud ano’je k dispozici a možnost my’d doporučit.

Pokud tak neučiníte, vy’Mám nějaké další dobré možnosti:

 • .síť – dostupné pro všechny, ale často spojené s technologickými společnostmi
 • .org – k dispozici všem, ale zejména mezi nevládními organizacemi a charitativními organizacemi
 • .co – dostupné pro všechny, ale často spojené s začínajícími podniky nebo trendy novými společnostmi

A samozřejmě, pokud pracujete pouze na národní úrovni, můžete vždy jít se svou zemí’s rozšíření domény, například .nás nebo .co.uk. Používat mohou pouze občané a subjekty v USA .nás, ale jiné země jsou často flexibilnější.

Zatímco většina domén bude stát méně než 20 USD ročně, můžete být šokováni tím, že počáteční cena některých domén dosáhne několika tisíc dolarů. Co dává?

Jedná se o prémiová doménová jména – to’s říci, že’velmi populární, protože to’to se očekávalo’Na vaše stránky přivedu spoustu lidí. Po počátečních výdajích se však budou obnovovat obvyklým tempem. jestli ty’Pokud se chcete pomocí vyhledávání Google dostat k většímu provozu, mohlo by se vyplatit vystoupit na prémiové doménové jméno, pokud je v souladu s vaší firmou. Pokud lidé budou následovat odkaz na váš web, nebo má konkrétní, méně vyhledávaný název, pak tam’s nemá smysl utrácet náklady.

Nyní byste měli vědět:

 • Co je to webhosting a proč to potřebujete
 • Kterého poskytovatele hostingu byste chtěli použít (nebo alespoň kde vidíte své možnosti)
 • Kolik bude stát hostování vašeho webu

2

Zaregistrujte se k poskytovateli hostingu

Teď ty’Dostal jsem vaši adresu, musíte si pronajmout pozemek: to’je čas najít hostitele pro vaše webové stránky!

Dobře, to’Není to dokonalá analogie – je to však zásadní krok v procesu vytváření webových stránek. Bez místa pro hostování svých webových stránek – virtuální pozemek na internetu – jste prostě vyhráli’nemůžete dostat svůj web WordPress online.

Musíte se ujistit, že váš poskytovatel hostování WordPress splňuje následující kritéria:

 • PHP verze 7.2 nebo vyšší
 • MySQL verze 5.6 nebo vyšší, NEBO MariaDB verze 10.0 nebo vyšší
 • Podpora HTTPS

Náš výzkum zjistil, že Bluehost je nejlepším poskytovatelem hostingu – to’Je to dokonce doporučeno samotným WordPress! Můžete se podívat na náš článek o nejlepších hostitelích WordPress a zjistit, proč a které další’d také doporučuji. Všichni samozřejmě splňují výše uvedená kritéria.

Ať už si vyberete jakýkoli poskytovatel hostingu, vy’Musím se rozhodnout, zda se rozhodnout pro sdílený nebo spravovaný hosting WordPress.

S sdílený hosting WordPress, sdílíte server – a všechny jeho zdroje – s dalšími weby. Vy’Budete sdílet šířku pásma (kapacitu pro přenos) a úložný prostor (pro váš webový obsah a média). Sdílený hosting je levnější a nejlépe se hodí pro menší weby. Bluehost’Sdílené hostingové plány začínají na 2,95 $ / měsíc.

Spravovaný hosting WordPress může mít podobu VPS nebo vyhrazeného hostování a je lepší pro větší weby, které vyžadují více zdrojů. Jako ty’d očekávat’je to trochu dražší. Bluehost’s řízené plány WordPress začínají na 19,95 $ / měsíc.

Nejlepší tip: Spusťte svůj web na základě sdíleného hostovacího plánu a poté jednoduše upgradujte, když váš provoz zvedne váš sdílený plán.

Tady’s rychlý přehled o tom, jak funguje přihlášení k poskytovateli hostingu. My’V našem příkladu jsme použili Bluehost, ale proces je v celé desce velmi podobný:

1. Vyberte plán

Vydejte se na domovskou stránku Bluehost a vyberte sdílený, VPS nebo specializovaný hosting z internetu ‘Hosting’ rozbalovací nabídka.

Nechat’Předpokládám, že’Rozhodl jsem se začít se společným hosting plánem. Zde jsou vaše možnosti:

bluehost sdílení wordpress ceny

My’d doporučujeme, abyste na jaře plán Choice Plus využili bezplatné zálohy – to’Pokud se váš web dostane do potíží, bude stát za každý cent!

2. Propojte své doménové jméno

Vy’Poté přejdete na obrazovku, jako je ta níže, kde můžete zadat název vaší domény:

Propojení domény s BluehostJakmile si vyberete plán Bluehost, budete vyzváni k připojení názvu vaší domény

3. Nastavte fakturační údaje

Jednou’Propojili jste své doménové jméno, vy’Musím si vytvořit účet a vyplnit fakturační údaje:

Vytvoření účtu BluehostPo připojení vaší domény budete muset nastavit účet

V tuto chvíli vy’Také si musíte vybrat, jak dlouho se chcete zaregistrovat. Jak se dalo očekávat, registrace na rok nebo déle bude fungovat levněji než platba za měsíc. Bluehost také nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete kdykoli vrátit a v případě potřeby ji přepnout později.

Takže nyní máte své doménové jméno a hostingový plán’jste připraveni nainstalovat WordPress! To’V tomto bodě stojí za zmínku, že pokud to všechno zní trochu technicky nebo dražší než ty’d doufali, že tvůrci webových stránek mohou být lepší volbou. Další informace naleznete v našem přehledu nejlepších tvůrců webových stránek!

Nyní byste měli vědět:

 • Co je to webhosting a proč to potřebujete
 • Kterého poskytovatele hostingu byste chtěli použít (nebo alespoň kde vidíte své možnosti)
 • Kolik bude stát hostování vašeho webu

3

Nainstalujte WordPress

Teď ty’Dostal jsem administrátora z cesty’je čas na skutečnou zábavu začít – to’s čas na instalaci WordPress!

To je něco, co můžete udělat přímo prostřednictvím hostitelského panelu. V závislosti na poskytovateli bude instalace provedena jedním kliknutím nebo ručně:

Instalace WordPress jedním kliknutím

Stopa’je to tady ve jménu! Poskytovatelé hostingu nabízející instalaci WordPress jedním kliknutím, je stahování WordPress opravdu snadné.

Bluehost nabízí instalace WordPress jedním kliknutím. Celý článek naleznete v článku o tom, jak nainstalovat WordPress s Bluehost. Většina poskytovatelů hostingu používá průmyslový standard ‘cPanel’ palubní deska, takže i když’Pokud s Bluehostem nejste, měl by být tento proces docela podobný.

Jak ručně nainstalovat WordPress s BluehostTady’je podrobné shrnutí toho, jak nainstalovat WordPress s Bluehost

Ruční instalace WordPress

Jak byste mohli očekávat, ruční instalace není tak přímý (nebo si to dovolujeme říkat zábavný) proces. V zásadě to znamená nejprve stažení WordPress do počítače a jeho opětovné načtení poskytovateli hostingu.

Netřeba dodávat, že jste si vybrali poskytovatele hostingu, který nabízí instalace jedním kliknutím pro bezproblémovou instalaci. Pokud se to nepodaří, podívejte se do tohoto podrobného průvodce pro ruční instalaci WordPress.

Nyní byste měli vědět:

 • Jak nainstalovat WordPress prostřednictvím poskytovatele hostingu
 • Jak nainstalovat WordPress ručně, pokud váš poskytovatel hostingu ne’t nabídka ‘jeden klik’ instalace

4

Vyberte motiv

Jeden z losů WordPress – pokud jste’být si jistý kódem, nebo připraven učit se – jsi to ty’Mám téměř neomezený prostor pro přizpůsobení vašich stránek. To znamená, že každý web začíná znakem téma.

A co je to téma, slyšíme, že se ptáte? To’je jako ‘šablona’ pro váš web; plně vytvořený příklad webu, který pak můžete naplnit svým vlastním obsahem a vyladit podle svých představ.

WordPress přichází s vlastní sadou témat. Můžeš ‘demo’ každý z nich najde, který nejlépe odpovídá účelu a atmosféře vašeho webu. Chcete-li nainstalovat bezplatné téma WordPress, postupujte takto:

 1. Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress.
 2. Vznášet se nad ‘Vzhled’, potom klikněte na ‘Témata’. Tím se dostanete na hlavní panel motivu.
 3. Klikněte na tlačítko nad uvedenými tématy ‘Přidat nový’, pak procházejte témata pod ‘Nejlepší’, ‘Populární’ atd., nebo použijte vyhledávací lištu k vyhledání konkrétních odvětví.
 4. Demo několik témat najděte, které se vám líbí, a pak stiskněte ‘Nainstalujte’ pod tématem jej stáhnout.
 5. Po několika minutách se pod tématem, které říká, objeví tlačítko ‘aktivovat’. Klikněte na toto a téma je vše vaše!

Adresář motivů WordPressJen šest z mnoha bezplatných témat dostupných přímo prostřednictvím WordPress. Ukázka několika najdete perfektní odrazový můstek pro vaše stránky.

Pro něco trochu sofistikovanějšího a jedinečnějšího si můžete koupit motiv z důvěryhodného webu třetí strany, například ThemeForest. Nezapomeňte, že příliš mnoho fantastických doplňkových funkcí může zpomalit váš web, takže jděte pouze na to, co potřebujete – méně je více!

Tady’s jak nainstalovat prémiové téma na svůj web:

 1. Stáhněte si soubor .zip nového motivu.
 2. Přihlaste se k panelu WordPress.
 3. Vznášet se nad ‘Vzhled’, potom klikněte na ‘Témata’. Tím se dostanete na hlavní panel motivu.
 4. Klikněte na tlačítko nad uvedenými tématy ‘Přidat nový’. Tím se dostanete na hlavní panel WordPress.
 5. V horní části klikněte na modré tlačítko ‘Nahrát motiv’
 6. Vy’Poté budete vyzváni k výběru souboru .zip z vašeho počítače. Vyberte svůj nový motivový soubor.
 7. Vy’Poté se zobrazí zpráva o úspěchu s odkazem pro aktivaci vašeho motivu. A to’je to, ty’znovu připraven jít!

Prémiová témata se liší cenou, obvykle stojí kdekoli mezi 10 a 200 $. My’d říci, že průměr je kolem 55 dolarů, a to je jednorázová cena.

Pamatujete si, jak jsme říkali, že téma bylo pouze začátkem vašeho příběhu na webu? Že’je to proto, že vy’Mám téměř neomezený prostor pro přizpůsobení vašich stránek – ať už úpravou samotného kódu, nebo instalací pluginů, které my’Budu mluvit podrobněji o něco později.

A ne’t starosti – ať už si vyberete téma zdarma nebo jaro pro prémiové, můžete jej kdykoli změnit.

WordPress se neustále aktualizuje a témata se musí odpovídajícím způsobem aktualizovat. Jakákoli témata vytvořená pomocí WordPress nebo témata vytvořená odpovědným vývojářem vytvoří aktualizaci motivu ještě před spuštěním aktualizace WordPress. Vy’Poté si musíte tuto aktualizaci nainstalovat sami, abyste se ujistili, že váš web zůstává kompatibilní s novou verzí WordPress.

Nyní byste měli vědět:

 • Různé možnosti, pokud jde o výběr motivu
 • Jak nainstalovat bezplatná i prémiová témata
 • Důležitost zůstat na vrcholu aktualizace motivů

Zjistit více:

Jak si vytvořit web vhodný pro mobily – Ujistěte se, že váš web vypadá skvěle pro mobilní uživatele, postupujte podle tohoto komplexního průvodce.

5

Přidat obsah

Teď ty’Máte nainstalován svůj sen WordPress téma, to’je čas přidat svůj obsah!

Pokud jde o hlavní typy psaného obsahu na webu, spadá to do dvou hlavních kategorií:

1. Stránky

Stránky jsou statické v tom, že vyhrály’t změnit, pokud je neupravujete. “O nás’ Stránka je příkladem, že většina webových stránek bude mít verzi. Mnoho motivů zobrazí různé stránky na navigační liště podél horní části, nebo můžete přidat ‘Stránky’ widget je také vypíše.

Chcete-li přidat novou stránku, přejděte na Stránky > Přidat nový.

2. Příspěvky

Jedná se o záznamy uvedené v chronologickém pořadí, buď na domovské stránce, nebo ve vyhrazené podobě ‘blog’ sekce. Příspěvky můžete nastavit jako ‘lepkavé příspěvky’ takže zůstanou nahoře.

Chcete-li přidat nový příspěvek, přejděte na Příspěvky > Přidat nový.

Dobré vědět: Mějte na paměti, že můžete’• přidat příspěvky na konkrétní stránku. Pokud chcete seskupovat příspěvky společně, vy’Musím nastavit kategorii.

Jednou’ve ‘přidané’ stránku nebo příspěvek’Než kliknete, musíte jej naplnit vlastním obsahem ‘publikovat’ aby bylo na webu k dispozici. Nejlepší přístup je přidat jakékoli části psaného obsahu v jiném ‘Textové bloky’. Můžete mezi ně přidávat obrázky a videa (videa lze také vložit z YouTube nebo podobných webů), stejně jako galerie obrázků (buď jako kolotoč obrázků nebo výběr miniatur).

Před zveřejněním se ujistěte, že si prohlížíte všechny koncepty příspěvků nebo stránek!

Nyní byste měli vědět:

 • Rozdíl mezi stránkou a příspěvkem a způsobem publikování na vašem webu
 • Jak přidat obrázky a videa

6

Přizpůsobte si svůj web

Jednou’Přidal jsem několik stránek a příspěvků, váš web opravdu začíná vypadat jako váš vlastní. Teď to’je čas jít o krok dále a začít přizpůsobovat web tak, aby vyhovoval potřebám vašeho obsahu.

Samozřejmě existuje spousta způsobů, jak si můžete upravit svůj web, ale my’Zde se zaměřím na čtyři klíčová:

1. Změňte název a popisek webu

Při nastavení webu WordPress automaticky nastaví váš web’s titulem ‘Jen další web WordPress’ (trochu neslušné, my víme).

Ale ty’re ne ‘jen další web WordPress’, takže se ujistěte, že to vyčistíte naostřené!

 1. Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress.
 2. Vydejte se ‘Nastavení’, pak ‘Všeobecné’
 3. Přidejte svůj web’s ‘titul’ vedle ‘Titulek webové stránky’
 4. Vedle ‘Tagline’, přidejte pár slov vysvětlujících, o čem váš web je
 5. Udeřil ‘Uložit změny’

2. Přidejte navigační nabídku

Toto je opravdu zásadní krok při vytváření jakéhokoli webu. Můžete mít nejlepší obsah na světě, ale vyhrál’neznamená věc, pokud ji nikdo nemůže najít!

Většina motivů obsahuje alespoň jednu možnost nabídky, zatímco složitější témata mohou mít několik. Přidání jedné je velmi jednoduché:

 1. Uhodl jsi to! Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress.
 2. Vznášet se nad ‘Vzhled’, potom klikněte na ‘Nabídky’
 3. Vedle názvu přidejte název nabídky ‘Název menu’, pak vyberte, které stránky jste’chci přidat ze seznamu dolů na levé straně.
 4. U motivů s více možnostmi nabídky se v části může zobrazit několik možností zaškrtávacího políčka ‘Nastavení nabídky’ jako ‘hlavní’, ‘sekundární’ atd. Vaše nejlepší sázka je prozatím zatrhnout primární – můžete to kdykoli změnit’nespokojen s živou verzí.
 5. Udeřil ‘Uložit nabídku’ aby vaše nové menu bylo zveřejněno na místě!

3. Nastavte domovskou stránku

Pokud jde o vaši domovskou stránku, vy’Mám dvě hlavní možnosti: dynamickou stránku, která se aktualizuje u všech vašich posledních příspěvků, nebo statickou stránku, která udržuje stejný obsah.

V každém případě:

 1. Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress.
 2. Klikněte na ‘Nastavení’, pak zamiřte ‘Čtení’.
 3. Vy’Dostanu se na stránku ‘Nastavení čtení’, první z nich je ‘Zobrazí se přední strana’.
 4. Vyberte buď ‘Vaše nejnovější příspěvky’ nebo ‘Statická stránka’.
 5. Udeřil ‘Uložit změny’ aby se změny na vaší domovské stránce projevily.

Pokud vyberete ‘Vaše nejnovější příspěvky’, můžete také zvolit počet posledních blogových příspěvků, které se zobrazí na stránce najednou, a zda chcete zobrazit celý text nebo shrnutí.

Pokud vyberete ‘Statická stránka’, Jen se ujistěte, že jste nastavili stránku s názvem ‘Blog’ (nebo podobné), které mohou obsahovat všechny vaše nejnovější příspěvky.

4. Změňte nastavení komentářů

WordPress je dodáván s vestavěnou funkcí komentáře, která je automaticky nastavena na ‘na’. Komentáře jsou skvělý způsob, jak ukázat zapojení a budování komunity na webu.

To znamená, že komentáře’t vyhovuje tónu každého webu. A i když’Chcete-li si je nechat na svých, důrazně doporučujeme přidat filtrační krok, abyste to nedělali’t být zahlceni spamem:

 1. Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress.
 2. Klikněte na ‘Nastavení’, pak zamiřte ‘Diskuse’.
 3. My’d doporučit výběr ‘Komentář musí být schválen ručně’. Tímto způsobem máte na výběr, zda publikovat komentář (nové se objeví na hlavním panelu).
 4. Don’Nezapomeňte zasáhnout ‘Uložit změny’!

Pokud chcete více informací o komentářích a všech možných nastaveních, které můžete použít, zde’je to skvělá stránka podpory WordPress.org, kterou jsme my’d doporučit odhlášení.

Nyní byste měli vědět:

 • Jak změnit název a označení webu
 • Jak přidat navigační nabídku
 • Možnosti vaší domovské stránky a jak je nastavit
 • Jak přimět komentáře, aby fungovaly na vašem webu

7

Nainstalujte doplňky

My’Už jsem je zmínila již několikrát, ale nechte to’s objasněte jednou provždy: co je plugin?

Instalace pluginů je způsob instalace funkcí, které WordPress neumožňuje’t již obsahují. Myslete na ně jako na aplikace. A stejně jako aplikace, některé za které platíte, a jiné můžete získat zdarma. Stejně jako témata jsou všechny pluginy obsažené v adresáři pluginů WordPress zdarma – je to’je to jen třetí strana, kterou vy’Budu muset zaplatit, což může stát mezi 40 a 200 $ (jako jednorázové nebo opakující se náklady).

Uživatelé WordPress mají k dispozici přes 56 000 pluginů; dost pro každou funkci, kterou byste mohli potřebovat, a pak některé. Ale ne všechny pluginy byly vytvořeny rovnocenné!

A co’s více, mít příliš mnoho pluginů zpomalí vaše stránky dolů. To zneklidní vaše čtenáře a poškodí váš výkon v Googlu’s žebříčku.

Mezi nejoblíbenější doplňky WordPress patří:

 1. Kontaktní formulář od WP Forms – jednoduchý, ale účinný ‘drag and drop’ plugin pro tvorbu formulářů pro přidání přizpůsobitelných formulářů na váš web.
 2. Váš SEO – plugin, který pomáhá optimalizovat váš obsah tak, aby se ve vyhledávačích dobře umístil.
 3. WooCommerce – přidejte na svůj web funkci elektronického obchodu (tj. Schopnost prodávat produkty online).

Kdokoli může nahrát plugin do knihovny WordPress, takže’je to určitě smíšená taška. Vyberte si špatný plugin a můžete vsadit, že vyhrál’t dostávat, že všechny důležité aktualizace před vydáním nových verzí WordPress.

Naštěstí všechny pluginy mají uživatelsky generované hodnocení hvězdičkami a recenze. My’d doporučuji jít pouze na pluginy s několika stovkami stažení as pozitivními recenzemi. Tam’s bezpečností v číslech, jak se říká!

Doplňky WordPress SEOZde je výběr doplňků SEO dostupných prostřednictvím WordPress. Doporučujeme, abyste se před odevzdáním podívali na hodnocení a recenze.

Tady’s tím, jak na svůj web přidáte plugin:

 1. Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress.
 2. Vydejte se ‘Pluginy’, pak ‘Přidat nový’.
 3. Pomocí vyhledávací lišty v pravém horním rohu vyhledejte konkrétní zásuvné moduly nebo obecnou funkci’znovu hledám.
 4. Jednou’Našel jsem ten, který se vám líbí zvuk, podívejte se na jeho recenze a hodnocení a zkontrolujte, zda se zdá být důvěryhodný.
 5. Jednou’znovu spokojeni s vaší volbou, trefíte ‘Nainstalovat nyní’ knoflík.
 6. Jakmile WordPress dokončí stahování pluginu, můžete’Dostanu zprávu o dokončení a budete vyzváni, abyste klikli ‘Aktivujte plugin’.
 7. Dále přejděte na nastavení a nakonfigurujte svůj plugin (každý z nich bude mít jiný proces).

Proces nahrávání doplňků třetích stran je téměř stejný jako nahrávání témat třetích stran. My’d Doporučuji se podívat na WordPress.org’s podpora průvodce pluginy pro více informací.

A pamatujte, že vždy sledujte aktualizace a ihned je instalujte!

Nyní byste měli vědět:

 • Co je to plugin!
 • Jak třídit ty dobré od útržkovitých
 • Některé z nejpopulárnějších pluginů
 • Jak nainstalovat doplňky na svůj web

8

Aktualizace, aktualizace, aktualizace!

A to nás pěkně přivádí do naší poslední sekce!

Mohli byste mít nejhezčí web WordPress na světě, ale – a my to opravdu můžeme’Zdůrazněte to dost – pokud ne’t udržet na vrcholu své téma a aktualizace pluginů, pak to’Všechno budu marné!

Nejenže váš web pravděpodobně přestane správně fungovat, jakmile se otočí hlavní aktualizace WordPress’Také se necháte zranitelní vůči hackerům a virům. Aktualizace je opravdu neomylná!

Chcete-li zkontrolovat aktualizace:

 1. Přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress.
 2. Vydejte se ‘Možnosti aktualizace’.
 3. Zkontrolujte aktualizace na různých kartách (pluginy, motivy atd.) Nebo si prohlédněte přehled v ‘Všeobecné’.

Odsud’je snadné přijímat každou aktualizaci jeden po druhém, nebo nastavit, aby se aktualizovaly automaticky (buď všechny, nebo jednotlivě).

Také, don’zapomenout na tebe’Až přijde čas, budete muset obnovit doménu a smlouvy o hostování.

Nyní byste měli vědět:

 • Aktualizace vašich pluginů a motivů je opravdu důležitá!
 • Jak nainstalovat aktualizace ručně nebo zařídit to automaticky

Jak používat WordPress: Závěr

A to’je zábal! Děkujeme, že jste se na nás drželi.

Tady’s rychlé shrnutí našich 8 kroků k úspěchu WordPress:

Krok v kostce 1. Získejte název domény 2. Zaregistrujte se u poskytovatele hostingu 3. Nainstalujte WordPress 4. Vyberte motiv 5. Přidejte obsah 6. Upravte své stránky 7. Nainstalujte pluginy 8. Aktualizace, aktualizace, aktualizace!
Zaregistrujte se a platte za doménové jméno. Vyberte si něco jednoduchého a nezapomenutelného, ​​nejlépe následovaného ‘.com’.
Přihlaste se k poskytovateli hostingu a zajistěte si vlastní záplatu internetové země. Jako alternativu zvažte odborníky na hostování WordPress Bluehost a začněte na sdíleném nebo levnějším plánu hostování VPS, zatímco váš web najde své nohy.
Nainstalujte WordPress prostřednictvím poskytovatele hostingu jediným kliknutím (pokud je podporováno) nebo ručně, pokud ne.
Zábava začíná! Vyberte motiv, který bude odrazovým můstkem vašeho webu’s designem. Procházejte bezplatné nabídky prostřednictvím WordPressu nebo si kupte něco jedinečného na renomovaném webu třetí strany.
Přidejte si na svůj web stránky, příspěvky a obrázky a vytvořte si tak svůj vlastní.
Udělejte nějaké rychlé úklidové práce, abyste se ujistili, že je vše ve tvaru lodi a že váš web je nastaven pro úspěch.
Přesuňte své stránky na vyšší úroveň pomocí zásuvných modulů a přidejte na své stránky další funkce a pomozte takovým věcem, jako je SEO a filtrování spamu..
Sledujte sekci aktualizací na hlavním panelu a přijímejte aktualizace, jakmile budou k dispozici. Zvažte také automatizaci některých (nebo všech) z nich.

A pamatujte, že pokud to všechno zní příliš tvrdě, jako vy’Mám další možnost: tvůrci webových stránek! Ony’Mám domény, hosting, témata a aplikace – to vše v jednom pohodlném měsíčním poplatku – a je snadno použitelné pro kohokoli. Navíc většina nabízí bezplatné zkušební verze! Podívejte se na naši srovnávací tabulku pro tvorbu webových stránek a zjistěte, zda by mohla být pro vás dobrou volbou.

Vytvořili jste web WordPress? Máte nějaké tipy na sdílení? Dejte nám vědět v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map