Jak zarabiać na WordPress

Ujawniono 7 najlepszych metod zarabiania pieniędzy na WordPress

jak zarabiać na wordpress


WordPress to platforma typu open source, która’jest bezpłatny dla każdego. To’jest idealny do tworzenia unikalnych stron internetowych i jest używany przez miliony – ale możesz zrobić więcej niż tylko korzystać z WordPress. Możesz też na tym zarabiać.

My’ujawnię najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na stronie WordPress.

Don’martw się – ty nie’Trzeba być programistą, programistą, a nawet świstem WordPress, aby coś odzyskać. Ale musisz grać na swoje mocne strony. Uważaj na strategie, które opierają się na umiejętnościach, które już posiadasz lub umiejętnościach’chętnie rosną.

Z 34% internetu korzysta z WordPress, konkurencja jest zacięta i musisz się wyróżniać z tłumu!

W tym przewodniku my’Przedstawię najlepsze sposoby zarabiania na WordPressie i wyjaśnię, jak zacząć.

Czas i pieniądze nie czekają na nikogo, więc pozwolić’Zanurz się.

Dalsza informacja

 • Czytasz to przed budowaniem witryny WordPress? Kiedyś ty’skończyliśmy, wróć i przeczytaj nasz przydatny przewodnik Jak stworzyć stronę internetową WordPress.
 • Upewnij się, że Twoja witryna WordPress jest najlepsza z możliwych – rzuć okiem na naszą stronę 15 wskazówek WordPress i zobacz, ile możesz sprawdzić!

1

E-commerce

Odpowiednie dla: wszystkich początkujących

My’Zacznę od najbardziej oczywistej strategii: e-commerce. Za pomocą wtyczki możesz zmienić swoją witrynę WordPress w swój własny sklep internetowy. Oznacza to, że możesz zacząć wyświetlać listę produktów, prowadzić sprzedaż i akceptować płatności.

Wtyczka, którą najbardziej polecamy to WooCommerce. Jest to potężna (i darmowa) wtyczka e-commerce, która płynnie integruje się z WordPress i daje całkowitą kreatywną kontrolę nad sklepem. Możesz sprzedać cokolwiek, od produktów fizycznych i cyfrowych po spotkania i usługi.

jak zarabiać na WordPress WoocommerceWooCommerce to najpopularniejsza platforma e-commerce z możliwością dostosowania.

Niezależnie od tego, czy robisz na drutach skarpety, sprzedajesz vintage punkowe artykuły, czy uczysz jogi, WooCommerce pozwoli Ci promować swój biznes i nawiązywać kontakty z klientami. I oczywiście to’pozwolę ci otrzymywać płatności za pośrednictwem sklepu WordPress.

To’Łatwo jest skonfigurować sklep internetowy za pomocą WordPress, ale to’to nie praca na noc. Przede wszystkim musisz znaleźć hosting, zainstalować WordPress i przygotować podstawy swojej witryny. Następnie musisz zainstalować wtyczkę e-commerce (np. WooCommerce).

Kiedyś ty’Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki e-commerce możesz rozpocząć budowę sklepu internetowego. Dodawaj produkty, projektuj swoją witrynę sklepową, konfiguruj wysyłkę, łącz bezpieczne opcje płatności… Masz pomysł.

WooCommerce to najpopularniejsza platforma e-commerce w Internecie, co oznacza Ciebie’dołączę do szeregu całkiem udanych sklepów. Jednym z przykładów jest Tiny Tags, sklep jubilerski, który oferuje matki na zamówienie.

WooCommerce działało dobrze dla tej firmy, ponieważ opiera się na elastycznych, niestandardowych zamówieniach.

przykład woocommerce małe tagiMałe tagi początkowo były małą firmą, ale szybko rozwinęły się w Internecie za pomocą WooCommerce.

Jak się domyślacie, to jest n’t a “Szybko się wzbogacić” strategia. ty’zaczynasz swój własny biznes, a jego założenie wymaga czasu, pasji i zwykle inwestycji.

W skrócie:

 • Co to jest? Korzystanie z wtyczki e-commerce WordPress do budowy własnego sklepu internetowego i sprzedaży produktów, usług lub spotkań.
 • Kto może to zrobić?? Ktoś! Chociaż ty’Muszę być szczęśliwy, budując i prowadząc działalność e-commerce, wysyłkę zamówień, marketing produktów, zarządzanie zapasami itp..
 • Jak zacząć: Zdecydowanie zalecamy zainstalowanie wtyczki WooCommerce w celu zbudowania sklepu, a następnie zastanów się, jakie towary lub usługi możesz zaoferować. To’najlepiej znaleźć niszę i przeprowadzić badania rynku przed uruchomieniem projektu.

Dalsza informacja

 • Czy masz świetny pomysł na biznes? Przeczytaj nasz przewodnik na Jak zrobić witrynę e-commerce WordPress rozpocząć.
 • WooCommerce nie dla ciebie? Bez biggie – sprawdź naszą listę 5 najlepszych alternatyw WooCommerce zamiast.
 • Pierwszym krokiem do zbudowania udanej witryny WordPress jest znalezienie hostingu – zobacz nasz Tabela porównawcza hostingu dla najlepszych dostawców 2019 roku.

2)

Reklama

Odpowiednie dla: wszystkich początkujących

Najprostszym sposobem zarabiania pieniędzy z dowolnego rodzaju witryny WordPress jest wyświetlanie reklam w witrynie.

Jest to bardzo proste – możesz nadal korzystać z witryny WordPress, jak chcesz, podczas gdy Twoje reklamy tam siedzą i zarabiają trochę pieniędzy na boku. Z twojej strony zajmuje to bardzo mało wysiłku!

przykład umieszczania reklam na wikihowTutaj’jest przykładem umieszczenia reklamy na stronie WikiHow. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie jedną z tych reklam, witryna zarobi trochę pieniędzy.

ty’Znajdę większość reklam działa na zasada płatności za kliknięcie (lub PPC), co oznacza, że ​​zarabiasz za każdym razem, gdy ktoś kliknie jedną z Twoich reklam. Jedynym problemem jest to, że wygrałeś’t dużo gotówki za kliknięcie – ty’Zazwyczaj dostaję mniej niż 1 $ za każdy.

Mimo to’jest lepszy niż nic, a niektórzy reklamodawcy płacą więcej niż inni. Jak więc zacząć od tego skromnego programu zarabiania pieniędzy?

Najprostszym sposobem jest użycie Google AdSense, który umieszcza dla Ciebie odpowiednie reklamy w Twojej witrynie. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować kod na swoją stronę, na której chcesz wyświetlać reklamy. Tak, to naprawdę takie proste!

Google AdSense to świetna opcja dla wszystkich początkujących użytkowników WordPress, którzy wciąż rozwijają swoje umiejętności, poszerzają grono odbiorców lub po prostu znajdują stopy.

jak zarabiać na wordpress google adsenseGoogle AdSense to prosty sposób na umieszczanie odpowiednich reklam w witrynie WordPress, bez potrzeby posiadania krwi, potu lub umiejętności technicznych. Najlepsza wskazówka! Możesz mieć ochotę wcisnąć jak najwięcej reklam do swojej witryny, aby zmaksymalizować swoje zarobki. Don’zrób to. Zaśmiecona, niechlujna, zaśmiecona witryna jest największą rezygnacją dla odwiedzających – zamiast tego bądź taktowny, przemyślany i minimalny w przypadku miejsc docelowych reklamy.

Tylko jeden na jednego – reklamy nie są’Będzie to ogromne źródło dochodu, więc bądź realistą wobec swoich oczekiwań.

W skrócie:

 • Co to jest? Wyświetlanie reklam w witrynie WordPress. Gdy ludzie klikną te reklamy, otrzymasz niewielką kwotę pieniędzy.
 • Kto może to zrobić?? Ktoś! Wystarczy zarejestrować się w Google AdSense i dodać trochę kodu do swojej witryny. Ewentualnie możesz skontaktować się bezpośrednio z reklamodawcami, jeśli nie’nie masz nic przeciwko dodatkowej pracy.
 • Jak zacząć: Zdecyduj, ile reklam chcesz mieć w swojej witrynie. Zarejestruj się w Google AdSense i skopiuj kod do swojej witryny, aby zacząć wyświetlać reklamy.

3)

Marketing afiliacyjny

Odpowiedni dla: blogerów

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie kochają WordPress, jest to, że tak jest’są idealne do blogowania. Jeśli ty’mam pasję do pisania’Z przyjemnością dowiesz się, że istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na swoim blogu.

Jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania na blogu WordPress jest Marketing afiliacyjny.

Co to jest? Cóż, to’gdzie firmy płacą za dostarczanie im nowych klientów. Pozwolić’powiedzmy, że piszesz na blogu o modzie i urodzie i łączysz się z produktem, którego często używasz. Dzięki marketingowi afiliacyjnemu Ty’Zarabiam za każdym razem, gdy jeden z Twoich czytelników kupi jeden z tych produktów!

Możesz otrzymać zapłatę za każdym razem, gdy ktoś kliknie jeden z twoich linków (nazywa się to Cena za kliknięcie, lub CPC) lub za każdym razem, gdy ktoś używa Twojego linku, aby faktycznie kupić lub zarejestrować się w firmie, którą ty’promowanie (znane jako koszt pozyskania, lub CPA).

Zazwyczaj, koszt pozyskania oznacza więcej pieniędzy, ponieważ firma osiąga lepszy wynik! To’jest też trochę bardziej etyczny, ponieważ zarabiasz pieniądze tylko wtedy, gdy czytelnik jest szczęśliwy, co jest miłe.

Ale skąd firma wie, ile osób zarejestrowało się na moim blogu? Że’gdzie unikalne linki partnerskie wejdź. Potrzebujesz linków partnerskich, aby firma mogła śledzić, którzy klienci pochodzą z Twojej witryny.

Linki partnerskie wyglądają jak zwykłe łącza internetowe, ale z pozornie losowym wyborem cyfr i liter przyczepionych do końca. Ten specjalny kod pozwala firmie dokładnie zobaczyć, ile kosztuje’ponownie przechodzisz przez unikalne linki, dzięki czemu możesz otrzymywać dokładne płatności.

Możesz założyć konto bezpośrednio w firmie, którą ty’Będę promować, a oni’Dostarczę ci te linki. Skontaktuj się bezpośrednio z firmą lub przekop na swojej stronie internetowej, aby sprawdzić, czy ma program partnerski. Na przykład w Amazon’strona internetowa, ty’Znajdę ich pod “Zarabiaj z nami” menu.

jak zarabiać na wordpress Amazonprogram marketingowy dla partnerów amazonAmazon ma program partnerski, w którym wybierasz produkty, które chcesz promować, i zarabiasz pieniądze, gdy czytelnicy kupują.

Ta opcja jest najlepsza dla tych z was, którzy już mają blog. Don’spróbuj uruchomić kampanię marketingową dla partnerów i jednocześnie stwórz blog od zera. Potrzebujesz niszy i odbiorców, aby marketing partnerski odniósł sukces.

Jeśli masz już bloga, teraz’czas pomyśleć o tym, jakie produkty lub firmy możesz promować. Cokolwiek wybierzesz, tak musi być odpowiednie i korzystne dla czytelników. Jeśli piszesz na przykład o zwierzętach, don’zacznij promować Calvina Kleina tylko dlatego, że masz dobrą wypłatę.

Twoi czytelnicy wygrali’znieść to!

To’ważne jest również bądź uczciwy wobec swoich czytelników. Niech wiedzą, jak ty’ponownie zarabiać pieniądze i jasno powiedzieć, że wygrał’t ich kosztować ani nie wpływać na uczciwość recenzji. Na przykład, korzystamy z linków partnerskich tutaj, w witrynie Builder Expert, i możesz przeczytać o tym wszystko na naszej stronie ujawnień.

Kluczem do marketingu afiliacyjnego jest przejrzystość, uczciwość i zawsze stawianie czytelników na pierwszym miejscu.

W skrócie:

 • Co to jest? Korzystanie z unikalnych linków partnerskich na blogu, do których czytelnicy mogą przejść i kupić produkt lub zarejestrować się w nim. Ta firma następnie wypłaca Ci pieniądze za każdym razem, gdy ktoś używa Twojego linku do zakupu swojego produktu!
 • Kto może to zrobić?? Ktoś! Jesteś skończony’potrzebujesz umiejętności technicznych, aby rozpocząć marketing afiliacyjny. To’dobrym pomysłem jest najpierw zbudowanie swojego bloga, poszerzenie grona odbiorców i rozwinięcie swojej niszy przed wypróbowaniem marketingu afiliacyjnego.
 • Jak zacząć: Pomyśl o tworzonych przez siebie treściach oraz o tym, co Twoi czytelnicy uznają za stosowne i przydatne. Upewnij się, że wszystkie wybrane produkty są dobrej jakości, a następnie skontaktuj się z jedną lub kilkoma firmami!

Dalsza informacja

 • Marketing partnerski działa dobrze dla blogerów. Nasz przydatny przewodnik po Jak założyć blog WordPress ułatwia tworzenie bloga w zaledwie 10 prostych krokach.

4

Ekskluzywna treść

Odpowiedni dla: uznanych użytkowników WordPress

Czy naprawdę znasz swoje rzeczy? Czy ludzie zapłacą za to, co masz do powiedzenia? Jeśli tak, możesz siedzieć na kopalni złota!

Istnieje kilka różnych sposobów tworzenia ekskluzywnych treści dla odwiedzających. Jednak zanim to zrobisz, zrobisz to’Warto to zaznaczyć powinieneś mieć ustaloną stronę, oraz obszar specjalizacji, przed wypróbowaniem którejkolwiek z poniższych strategii.

Najlepsza wskazówka! Ludzie lubią to wiedzieć’ponownie uzyskać wartość za swoje pieniądze, więc musi być oczywiste, dlaczego treści, które Ty’ponowna oferta jest warta twojej ceny’pytam.

Treści premium

Czy to’profesjonalne zdjęcia, ekskluzywne artykuły, artykuły naukowe, a nawet muzykę i filmy, treści premium to coś, za co odwiedzający są skłonni zapłacić, aby uzyskać dostęp.

Aby to się udało, musisz mieć pewność, że Twoi goście lub produkt są pewni. Zalecamy oferowanie niektórych rzeczy za darmo, aby ludzie mieli jasne pojęcie, czego oczekiwać od treści premium. W ten sposób oni’Z przyjemnością oddam ciężko zarobioną gotówkę w zamian za cokolwiek’ponownie oferuję.

Najlepsza wskazówka! Możesz użyć dowód społeczny aby zachęcić ludzi do rejestracji. Dowód społecznościowy to miejsce, w którym pokazujesz ludziom, ile osób już się zarejestrowało, polubiło, udostępniło lub korzystało z twoich treści.

Członkostwo i subskrypcje

Innym sposobem zarabiania pieniędzy z witryny WordPress jest tworzyć członkostwa, które odblokowują dodatkową zawartość, ekskluzywne strony w Twojej witrynie, a nawet specjalne zniżki, jeśli Ty’ponownie prowadzę sklep internetowy.

Alternatywą jest zachęcić ludzi do subskrybowania na twojej stronie. Subskrypcje różnią się nieco od członkostwa – podczas gdy subskrypcja umożliwia odwiedzającym dostęp do Twojej witryny i wszystkich jej zasobów, członkostwo odblokowuje dodatkowy poziom ekskluzywnych treści oprócz tego.

Subskrypcje zwykle działają najlepiej w przypadku czasopism internetowych lub witryn oferujących jakąś usługę. Pamiętaj, że musi istnieć zachęta, aby ludzie rejestrowali się i płacili pieniędzmi!

komunikat o subskrypcji New YorkerNew Yorker subskrybuje wezwanie do działaniazarabiać na subskrypcji wordpress new yorkerNew Yorker to klasyczny przykład strony z subskrypcją. Dostajesz trzy bezpłatne artykuły miesięcznie, a następnie musisz subskrybować, aby kontynuować czytanie. Najlepsza wskazówka! Możesz połączyć tę strategię z produkcją treści premium, tworząc różne “poziomy” witryny w zależności od tego, ile i jak często ludzie chcą płacić.

Darowizny

Jeśli nie’nie chcę być nachalny, żądając od użytkowników zapłaty za dostęp do Twojej witryny, zamiast tego możesz poprosić o darowizny. W ten sposób przetrwają witryny takie jak Wikipedia – ludzie mogą cieszyć się twoimi treściami za darmo, ale mogą przekazywać pieniądze na utrzymanie witryny.

To jest mniej niezawodna metoda zarabiania pieniędzy ze strony WordPress, więc może być warto łączenie z inną strategią, takie jak wyświetlanie reklam w Twojej witrynie.

W skrócie:

 • Co to jest? Tworzenie treści, za które ludzie są skłonni zapłacić.
 • Kto może to zrobić?? Każdy, o ile masz wiedzę lub umiejętności, dzięki którym Twoje treści są warte zapłaty. ty’Najprawdopodobniej potrzebuję również ustalonej witryny, ponieważ ludzie będą chcieli cię poznać’godny zaufania.
 • Jak zacząć: Najpierw wskaż swój obszar specjalizacji. Jaką posiadasz wiedzę lub umiejętności, które mogłyby przynieść korzyści innym? Zacznij pisać! Możesz także zajrzeć na swoją stronę i zdecydować, czy są jakieś strony, w które mógłbyś się zamienić “Ekskluzywny” obszary dla członków, a następnie dodaj nowy, specjalistyczny materiał. Aby dodać subskrypcje, członkostwo lub przyjąć darowizny, musisz zainstalować wtyczki.

5

Kursy online

Odpowiednie dla: każdego o specjalistycznej wiedzy

Jeśli ty’kiedykolwiek utknąłem, jak coś zrobić, masz szanse’zwróciłem się do Google o pomoc. To’to jest szybkie’jest przydatne i to’s za darmo. Ale co, jeśli masz więcej niż jedno palące pytanie?

Kursy online są popularnym sposobem uczenia się nowych rzeczy – w rzeczywistości oczekuje się, że globalny rynek uczenia się online osiągnie ponad 240 miliardów dolarów do 2022 r. To’jest zdecydowanie czymś, co w pełni wykorzystać!

monetyzuj kursy online lynda com exampleLynda.com to popularna strona, na której ludzie płacą abonament za dostęp do szeregu kursów online.

Oczywiście ty’Muszę wiedzieć sporo na ten temat’uczę, ale zakres tematów, które możesz omówić, jest nieograniczony. Pisanie, marketing, technologia, gotowanie, muzyka, pielęgnacja zwierząt; lista jest długa.

Dobra wiadomość jest taka, jesteś skończony’to musi być ekspert – wystarczy wiedzieć wystarczająco dużo, aby stworzyć kurs dobrej jakości, z którego skorzystają ludzie.

Jedyną wadą jest, wygrałeś’Zarabiać z dnia na dzień megabuck. ty’Potrzebuję trochę cierpliwości podczas planowania, ułożenia kursu razem i zbudowania wszystkiego na swojej stronie WordPress.

Jeśli ty’jesteś początkującym WordPressem, don’martw się! Istnieją świetne wtyczki, takie jak LearnPress, z których możesz korzystać stwórz stronę internetową kursu online bez potrzeby kodowania. Oznacza to, że możesz dzielić się swoją mądrością, rozwijać umiejętności WordPress i zarabiać pieniądze, a wszystko to bez potrzeby posiadania mistrzowskiej klasy techniki!

ty’Będę również musiał promować swój kurs, więc to’Warto również zainstalować inne wtyczki WordPress. Pomyśl na przykład o dodaniu referencji lub wysyłaniu biuletynów z darmowymi poradami, aby przyciągnąć klientów.

W skrócie:

 • Co to jest? Tworzenie kursu online na swojej stronie WordPress, w którym ludzie będą płacić za udział.
 • Kto może to zrobić?? Każdy – są wtyczki, które ci pomogą, więc nie’Potrzebuję szalonych umiejętności technicznych. Będziesz jednak potrzebował przedmiotu, o którym czujesz się pewnie.
 • Jak zacząć: Po pierwsze, znajdź swoją niszę! Jakie masz umiejętności, szkolenie lub wiedzę, którą możesz podzielić się z innymi? Utwórz szkic kursu i jego strukturę, a następnie zainstaluj wtyczkę taką jak LearnPress i zacznij budować.

6

Wtyczki budowlane

Odpowiednie dla: programistów i świstów WordPress

Czy znasz się na PHP? Czy wiesz, co rozumiemy przez systemy kontroli wersji? Jeśli te rzeczy don’narysowałeś całkowite puste miejsce, to możesz spróbuj zbudować własną wtyczkę.

Jesteś skończony’musi być ekspertem w dziedzinie kodowania, ale potrzebujesz co najmniej podstawowego zrozumienia. Jeśli chcesz odświeżyć te umiejętności, zalecamy skorzystanie z kursu online i zdobycie doświadczenia przed przystąpieniem do tej strategii!

Wyobraź to sobie: ciebie’przeglądam katalog wtyczek WordPress, ponieważ to’to wspaniałe miejsce, w którym można znaleźć wszelkiego rodzaju funkcje, które można dodać do swojej witryny.

Ale dzisiaj po prostu możesz’znaleźć coś dla siebie’szukam. W rzeczywistości możesz’nigdzie go nie znajdziesz. Może setki innych ludzi szukają tego samego i wymyślają z pustymi rękami.

Więc co robisz? Sam decydujesz się na wtyczkę. A następnie sprzedaj go, aby inni mogli cieszyć się twoim dziełem (i abyś mógł czerpać korzyści z ciężkiej pracy!)

Najlepsza wskazówka! Jeśli nie’Jeśli masz ochotę budować wtyczki, możesz zastosować tę samą strategię do tworzenia motywów WordPress. Możesz nawet opracowywać i sprzedawać zarówno motywy, jak i wtyczki’często sprzedawane razem.

To’jest trochę zbyt skomplikowany, aby przejść tutaj cały proces, ale Pierwszym krokiem jest utworzenie własnego folderu wtyczek w folderze / wp-content / plugins. W ten sposób wtyczka pojawi się w sekcji Wtyczki pulpitu nawigacyjnego. Tam’to o wiele więcej, a większość z nich wymaga kodowania.

Kiedyś ty’po zbudowaniu i przetestowaniu nowej wtyczki możesz ją upublicznić i sprzedać innym osobom.

Najlepszym sposobem na to jest skorzystanie z witryny WordPress i wtyczki e-commerce, takiej jak WooCommerce. Utwórz sklep internetowy, w którym możesz wyświetlić listę swoich wtyczek i sprzedawać je – możesz nawet budować portfolio, rozwijając nowe wtyczki i rozwijając swoje umiejętności.

Jeśli ty’nie masz ochoty budować własnego sklepu internetowego, możesz wystaw swoją wtyczkę na rynku, takich jak ThemeForest lub CodeCanyon. Zaletą tej metody jest to, że nie’nie musisz martwić się o dostarczenie wtyczki do klienta, chociaż wadą jest to, że platformy te obniżą Twoją sprzedaż!

W skrócie:

 • Co to jest? Twórz nowe wtyczki (a nawet motywy), aby sprzedawać je innym użytkownikom WordPress. Możesz nawet użyć własnej witryny WordPress do sprzedaży opracowywanych wtyczek.
 • Kto może to zrobić?? Pewni koderzy i programiści. Jesteś skończony’Trzeba być mistrzem technologii, ale będziesz potrzebować przynajmniej trochę doświadczenia w kodowaniu.
 • Jak zacząć: Jeśli potrzebujesz odświeżenia swoich umiejętności kodowania – lub po prostu chcesz zacząć się uczyć – zalecamy wzięcie udziału w kursie. Wypatruj niszy, w której Twoim zdaniem nowa wtyczka dobrze się sprzedaje. Następnie zacznij budować wtyczkę!

7

Budowanie witryn WordPress dla klientów

Odpowiednie dla: programistów i świstów WordPress

WordPress może być trudną platformą do opanowania, a często ludzie zwracają się do programistów, aby utworzyli dla nich swoją witrynę. Czy kiedykolwiek myślałeś o oferowaniu swoich umiejętności WordPress innym osobom??

Zostań programistą WordPress i możesz używać WordPressa do tworzenia stron internetowych dla klientów, którzy płacą za twoje usługi.

Niestety, ta strategia jest odpowiednia tylko dla old-timerów WordPress, z doświadczeniem i kodowaniem schowanymi w pasach jak rewolwerowcy. Musisz wcześniej zbudować strony internetowe, ufaj swoim umiejętnościom technicznym, miej oko na projektowanie, bądź świadomy problemów związanych z bezpieczeństwem i być w stanie pracować do terminów – a także współpracować z klientami!

Jeśli masz to, czego potrzebujesz, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zbudować własną stronę WordPress promować swoje umiejętności i przyciągać klientów. Dołącz wszelkie referencje, przykłady witryn, które Ty’zbudowaliśmy już w przeszłości i formularz zapytania, aby klienci mogli otrzymywać wyciski bez nacisku.

Posiadanie własnej strony internetowej jest zaletą, ponieważ to robi dobre wrażenie potencjalnym klientom. Alternatywnie możesz oferuj swoje usługi na zewnętrznych stronach internetowych jak Fiverr.

Jesteś skończony’muszę zostać pełnoetatowym programistą WordPress – możesz zacząć od małej, po prostu zrób to w niepełnym wymiarze godzin lub wypróbuj, gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki.

W skrócie:

 • Co to jest? Wykorzystując swoje umiejętności WordPress do tworzenia stron internetowych dla klientów, którzy płacą za twoje usługi.
 • Kto może to zrobić?? Pewni i doświadczeni użytkownicy WordPress.
 • Jak zacząć: Jeśli to konieczne, popraw swoje umiejętności. Utwórz plan cenowy i zacznij się promować. Zbuduj stronę internetową, aby przyciągnąć klientów, lub umieść listę swoich usług na niezależnej stronie internetowej, takiej jak Fiverr.

Jak zarabiać na WordPress: Podsumowanie

WordPress to wspaniała platforma z nieskończonymi możliwościami dla początkujących i profesjonalistów. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu, istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy z dobrze prosperującej witryny WordPress.

My’wybraliśmy siedem głównych sposobów zarabiania na WordPressie i mamy nadzieję’coś dla każdego na naszej liście. Czy ty’bloger, początkujący lub programista, możesz wybrać strategię, która najbardziej Ci odpowiada.

Tutaj’krótkie przypomnienie siedmiu sposobów zarabiania pieniędzy na WordPress:

 1. E-commerce
 2. Reklama
 3. Marketing afiliacyjny
 4. Ekskluzywna treść
 5. Kursy online
 6. Wtyczki budowlane
 7. Budowanie witryn WordPress dla klientów

Pamiętaj, bez względu na to, czy wybierzesz jedną lub więcej z tych strategii, upewnij się, że tak gra dla twoich mocnych stron.

To’Prawdopodobnie nie jest mądra próba zbudowania stron WordPress dla płacących klientów, jeśli nie masz’nauczyłem się jeszcze kodować. Ale jeśli ty’Jesteś blogerem, powinieneś rozważyć wypróbowanie marketingu afiliacyjnego.

Mamy nadzieje’zainspirowałem Cię do zarabiania na Twojej witrynie i czuję się gotowy do podjęcia kolejnych kroków w kierunku zdobycia nieco więcej gotówki w kieszeni dzięki cudom WordPress. Wróć i daj nam znać, jak się masz!

FAQ

Mam tylko małą witrynę o małym natężeniu ruchu. Czy nadal mogę na tym zarabiać??

Tak! Ale ostrożnie wybieraj swoją strategię – to’warto łączyć różne podejścia, aby zrównoważyć sytuację. Wyższy ruch prowadzi do większej liczby kliknięć reklam i linków partnerskich, ale tak jest’jakość treści, która pomoże w rozwoju witryny. Ogólnie ruch jest ważny, ale zaangażowana publiczność jest jeszcze ważniejsza dla rozwijającej się witryny.

Co’to najszybszy sposób zarabiania pieniędzy na mojej stronie WordPress?

My’d polecać marketing afiliacyjny lub wyświetlanie reklam na swojej stronie. Są to dość łatwe strategie, aby zacząć korzystać, a ty’Zacznę zarabiać, gdy tylko ktoś kliknie. Inne taktyki, takie jak budowa sklepu internetowego lub uruchomienie strony z subskrypcją, zaczną działać dłużej.

Czy muszę wydawać pieniądze, aby zarabiać na WordPress?

Niekoniecznie! Aby zarabiać na swojej witrynie WordPress, nie’muszą płacić za wtyczkę e-commerce, Google AdSense lub spółki stowarzyszone. Ale może to pociągać za sobą koszty związane z założeniem własnej działalności e-commerce lub inwestowaniem w lepsze metody marketingowe dla Twojej witryny. Pamiętaj, że chociaż WordPress jest bezpłatny, nadal musisz płacić za hosting i nazwę swojej domeny, a także wszelkie dodatkowe wtyczki lub motywy, które możesz chcieć.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map