Як зробити багатомовний веб-сайт на WordPress

Contents

Створіть багатомовний веб-сайт WordPress за 11 кроків

як зробити багатомовний веб-сайт на wordpress


Привіт! Або ми повинні сказати bonjour, hallo, hola, hej або ciao? Зрештою, навіщо обмежувати свій веб-сайт лише однією мовою?

Створення багатомовного сайту є запорукою розширення та досягнення нових аудиторій – лише в США принаймні кожен п’ятий чоловік розмовляє мовою, відмінною від англійської, вдома. Коли ви враховуєте це, справжнє питання полягає в тому, чому б’t ви хочете створити багатомовний веб-сайт?

З урахуванням сказаного, відповідь досить чітка – створити багатомовний веб-сайт важко. Або це може бути, особливо якщо ти’повторно використовуючи WordPress.

Зазвичай це робота для розробника, яка може перевищувати ваш бюджет. На щастя, там є плагіни, які можуть здійснити ваші багатомовні мрії.

Це керівництво допоможе вам створити власний багатомовний веб-сайт WordPress, використовуючи плагін WPML (WordPress Multilingual). Це набагато простіше, ніж робити це вручну, але просто головою вгору – ми радимо виконувати ці кроки лише якщо ви’Ви досить впевнений користувач WordPress.

Чому ми рекомендуємо плагін WPML?

Ми використовуємо плагін WPML самостійно перекладати сторінки тут, на веб-сайті Expert Builder Expert, тому ми можемо рекомендувати це з особистого досвіду. Це’s також найсучасніший і добре закруглений плагін перекладу!

Ось’s, що наш розробник WordPress у повному складі Fernando Paredes повинен був сказати про WPML:

“WPML – галузевий стандарт для багатомовних сайтів WordPress – більшість плагінів і тем, які мають будь-яку багатоязичну інтеграцію плагінів, розроблені виключно для WPML. Він пропонує інтеграцію з кількома основними плагінами WordPress, включаючи WooCommerce.

Перевага використання плагіна полягає в тому, що він спрощує налаштування і централізує все в одному місці, полегшує управління.”

Детальна інформація

 • Тільки починаємо? Перегляньте наш посібник на Як створити веб-сайт WordPress.
 • Потрібні додаткові поради? Наші 15 порад WordPress для початківців можна було б прочитати.
 • Вупи! WordPress не для вас? Не хвилюйтесь – погляньте на наше Таблиця порівняння веб-сайтів для легшого початку.

1

Отримайте домен

Якщо ви’Ви вже створили свій сайт WordPress, і вам просто потрібно зробити існуючий веб-сайт багатомовним, перейти безпосередньо до кроку №4 – Перевірте: чи готовий WPML вашого сайту?

Перше, що вам потрібно зробити, – це отримати собі доменне ім’я. Це функціонує як ваш сайт’- унікальна адреса, і те, що люди використовуватимуть, щоб знайти вас – наприклад, наш домен – websitebuilderexpert.com.

Ви можете або придбати свій домен у реєстратора на зразок GoDaddy, або вибрати хостинг-провайдера, який включає його безкоштовно. Обидва хороші, надійні варіанти, так’s лише питання вирішення чого’найкраще для вас. Плани хостингу зазвичай дають вам безкоштовний домен на один рік, після чого ви’платити доведеться щороку.

багатомовна установка сайтів godaddyВи можете легко придбати новий домен у реєстратора, як-от GoDaddy, де продажні ціни означають, що ви могли платити всього 0,99 дол. США на рік!

Річна вартість домену може коливатися в межах від 0,99 до 60 доларів, залежно від того, чи хочете ви, щоб це закінчилося чимось поширеним (наприклад, .com) або варіантом цін (наприклад, .io).

Переконайтеся, що ваш домен короткий, спритний, унікальний та незабутні. Так люди визначають ваш веб-сайт, тому ви хочете, щоб він відображав ваш веб-сайт’s вмісту!

Тому що ви’Ви будете використовувати плагін WPML для створення свого багатомовного веб-сайту’не потрібно створювати тонни різних доменних імен для окремих сайтів. Залиште цю клопоту позаду і перейдіть до наступного кроку – пошук ідеального хостинг-провайдера.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Придумайте ідеї для ідеального доменного імені
 • Вирішили між реєстрацією у вашого хостинг-провайдера або реєстратора
 • Доступний перевірений ваш домен
 • Захищено ваш домен, зареєструвавши його в офіційному реєстраторі

2

Зареєструйтесь у постачальника хостингу

Хостинг є важливим для успішного запуску сайту. Без цього можна’не публікувати свій веб-сайт в Інтернеті. Крім цього найважливішим фактором, вибір неправильного провайдера або плану хостингу може призвести до завантаження вашого веб-сайту або навіть до збоїв..

На щастя, у нас є багато ресурсів, які допоможуть вам вибрати найкращого хостинг-провайдера для вашого веб-сайту, від оглядів до графіків порівняння, які ви можете вивчити у своє дозвілля. Але щоб заощадити ваш час, тут’s наша головна рекомендація: Bluehost.

bluehost хостинг багатомовний сайт WordPressBluehost є найкращим постачальником хостингу для веб-сайтів WordPress, і офіційно рекомендується самим WordPress.

Bluehost є найкращим постачальником хостингу для веб-сайтів WordPress, і він пропонує офіційні рекомендації від самого WordPress. Це перемогло в нашому дослідженні, перевершивши своїх конкурентів як для спільного, так і керованого хостингу WordPress.

Ви можете розпочати спільний хостинг WordPress з Bluehost всього за $ 2,95 на місяць (як правило, 7,99 дол. США на місяць, коли ваш рекламний період закінчується.) Це постачається з автоматичною установкою WordPress та автоматичними оновленнями, плюс безкоштовний сертифікат SSL та безкоштовна реєстрація домену протягом одного року.

Доступні ціни, експертна підтримка WordPress та безліч адаптованих функцій – включаючи автоматичні оновлення та інсталяцію одним клацанням – все це поєднується, щоб зробити Bluehost розумним вибором для будь-якого користувача WordPress.

Просто виберіть свій план цін, підключіть свій домен (ви можете скористатися наявним або безкоштовно зареєструвати новий) та зареєструйтесь, щоб розпочати хостинг.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Досліджено різних хостинг-провайдерів, щоб знайти найкращий для вашого сайту
 • Вирішили, який тип хостингу вам потрібен
 • Вибрали план хостингу
 • Підписалися на хостинг та підключили ваш домен

Детальна інформація

 • Прочитайте наше Огляд Bluehost щоб з’ясувати, чому це’s кращий вибір для вашого сайту WordPress.
 • Не продається на Bluehost? Знайдіть свою ідеальну відповідність у нашому огляді Найкращі хости WordPress.
 • Порівняйте кращих хостинг-провайдерів у нас Таблиця порівняння веб-хостингу.

3

Налаштуйте свій веб-сайт WordPress

Тепер веселощі починаються! Будь ти’будуйте блог, бізнес-сайт, портфоліо чи навіть комбінацію всіх трьох’s час перетворити ваші ідеї в реальність. Ми’Я швидко викладу ключові кроки нижче, щоб допомогти розпочати роботу.

Встановіть WordPress

Ти можеш’t створити сайт WordPress без WordPress. Якщо ви вибрали якісний хост WordPress, як-от Bluehost, вам слід мати можливість використовувати один клік або автоматичну установку. Це найшвидший, найпростіший і найкращий спосіб встановлення WordPress.

Якщо встановити одним кліком, ваш хост робить всю роботу за вас, тому все, що вам потрібно зробити, – це натиснути, посидіти, відпочити, а потім насолоджуватися створенням нового веб-сайту WordPress. Звучить приємно, правильно?

Інший варіант – встановити WordPress вручну. Це менш розслабляючий варіант, який може спричинити набагато більше головних болів, стукання голови та вигуків про допомогу. Ми рекомендуємо цей варіант лише в тому випадку, якщо ви’ви технічно впевнені, хоча в Інтернеті є чимало посібників для початківців, які допоможуть вам пройти процес (ми)’я пов’язаний з особливо корисним нижче!)

Незалежно від того, чи будете ви довгим або коротким маршрутом, до кінця у вас повинна бути повністю встановлена ​​WordPress і готова їхати.

Детальна інформація

 • Ознайомтеся з нашим зручним посібником про Як встановити WordPress за допомогою Bluehost.
 • Ви встановлюєте WordPress вручну? Ось’s офіційне керівництво WordPress на Як встановити WordPress – Щасти!

Виберіть тему, яка’s Готовий переклад

Вибір теми для вашого веб-сайту WordPress – одна з найприємніших частин процесу побудови. Тут ви маєте вирішити, як повинен виглядати ваш сайт. Але ваша тема не відповідає’т просто визначте свій сайт’s естетика – це також впливає на ваш сайт’s можливості.

Пошук готових тем до перекладу в WordPress

Плагін WPML сумісний з більшістю тем, але це’s все ще гарна ідея знайти тему, яка’s переклад готовий. Як це зробити? Спочатку перейдіть до каталогу тем WordPress та перейдіть до фільтра функцій.

Під ‘Особливості’ заголовка, прокрутіть донизу списку та виберіть поле поруч ‘Переклад готовий’. Ви також можете вибрати будь-які інші фільтри, за якими потрібно шукати, і натисніть кнопку ‘Застосувати фільтри’.

тематичний фільтр готової програми WordPressЦе’s легко знайти теми, готові до перекладу, в WordPress, скориставшись функцією Filter Filter.

Це автоматично відкриє всі перелічені теми як готові до перекладу, які ви можете переглядати, щоб знайти ту, що вам подобається!

Ви можете знайти як безкоштовні, так і преміальні теми, готові до перекладу, так що’Ви вирішуєте, який краще для вашого особистого проекту.

Верхня порада! Вибираючи комерційну тему, будьте уважні – чим більше функцій ви хочете вбудувати у свою тему, тим більше шансів у вас’У кінцевому підсумку з’явиться сайт з повільним завантаженням.

Перевірка, чи ваша тема готова до перекладу

Тепер деякі теми скажуть вони’переклад готовий, коли насправді вони є’повторно ні. Ми знаємо, нахабний правда? Як ми вже говорили, WPML працюватиме з більшістю тем, але якщо ви хочете перевірити, чи готова ваша тема для перекладу, тут’s як:

 1. Клацніть на тему, яку ви хочете перевірити. Прокрутіть униз і знайдіть посилання, на якому написано ‘Субверсійне сховище’. (Дон’Не хвилюйтесь, якщо ви не маєте поняття, що це означає, ми перемогли’не тестую!) Ви’Зараз ви побачите список посилань – натисніть на нижній, оскільки це буде остання версія теми.
 2. Далі, ти’я побачу ще один список посилань – натисніть на той, що говорить “style.css” і сміливо ігноруйте все інше на цій сторінці. Це посилання відкриє тему’s код (можливо, доведеться його завантажити.) Якщо ви’Ви ніколи не бачили сторінки коду раніше, можливо, ви відчуваєте себе схожим на вас’Ви щойно увійшли до Матриці!
 3. Але не хвилюватися – все, що вам зараз потрібно зробити – це пошук “текстовий домен” щоб побачити, чи ваша тема насправді переклад готовий. Це’зазвичай у верхній частині і легко знайти її, але якщо зможете’t бачити його просто натисніть Ctrl і F для пошуку сторінки. Якщо слова “текстовий домен” є в темі’s код, то ви’re good to go – це’s переклад готовий! Вперед та встановіть свою тему, щоб ви могли почати розміщувати свій сайт.

Добре знати… Якщо ви’знову поспішати, або просто не робити’Не хотілося б ще кодувати кодування, тоді використання веб-конструктора – це набагато кращий варіант. Це’s набагато простіше створити багатомовний веб-сайт із таким конструктором, як Wix. Якщо це звучить ваша алея, ви’знову в потрібному місці! Ви можете прочитати про кращих розробників веб-сайтів на нашому сайті або порівняти провідні бренди, щоб знайти той, який вам сподобався.

Додайте свій вміст

Це справді весела частина. Це’час додати вміст на ваш веб-сайт і почати його заповнювати. Поки що, просто зробіть це основною мовою чи мовою за замовчуванням. ви’знову експерт у власному проекті, так що ми’Я залишу вас це!

Зараз також хороший час, щоб додати будь-які плагіни, які вам можуть знадобитися – ми завжди радимо встановити плагін Yoast SEO якнайшвидше, але вам також можуть знадобитися контактні форми або відгуки клієнтів для вашого веб-сайту. За ці, ти’Вам знадобляться плагіни, які ви можете знайти в каталозі плагінів WordPress.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Встановлено WordPress
 • Вибрана тема – бажано, яка’s переклад готовий
 • Додано ваш вміст
 • Встановлено будь-які плагіни, необхідні для вашого сайту

4

Перевірте: чи готовий WPML вашого сайту?

Перш ніж спробувати встановити плагін WPML, спочатку потрібно виконати домашнє завдання – для того, щоб WPML запустився, ваш сайт повинен відповідати певним вимогам. Переконайтеся, що у вас є наступне місце, інакше WPML виграв’t працювати, коли ви встановите його:

 • WordPress 3.9 або новішої версії
 • PHP 5.6 і вище
 • Межа пам’яті не менше 12 МБ (хоча рекомендується 256 МБ)
 • MySQL 5.6 або вище
 • Функція PHP eval () повинна бути включена
 • Ви повинні мати можливість створювати таблиці у вашій базі даних

Це основні функції, необхідні для використання плагіна WPML. Є кілька інших вимог, якщо ви вибираєте певні додатки, які ми’Ви виділено нижче.

Якщо ви хочете скористатися WPML String Translation (який ми настійно рекомендуємо), ви’Вам знадобиться розширення мультибайтового рядка. Так само і для використання файлів XLIFF у керуванні перекладами WPML’Вам знадобиться розширення SimpleXML.

Ви можете зрозуміти, чому ми рекомендуємо цей процес лише для досить технічно сприйнятих користувачів!

Ми знаємо, що це не так’t не так весело, як проектування вашої кольорової гами, але це дуже важливо. Ти виграв’не зможете перейти до наступного кроку, якщо ваш сайт цього не робить’t не відповідати цим вимогам.

Ви можете прочитати більше про функції, необхідні вашому сайту WPML’s Мінімальні вимоги сторінки.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Перевіряється, чи відповідає ваш сайт WPML’s вимоги
 • Вносив будь-які оновлення на ваш сайт, щоб це було’готова запустити WPML

Детальна інформація

 • Не зовсім почуваєтесь перед проблемами перекладу WordPress? Це’гаразд! Ви можете підвищити впевненість у створенні веб-сайтів – знайдіть свою ідеальну відповідність нашому Таблиця порівняння веб-сайтів.

5

Купуйте та завантажуйте плагін WPML

Тепер, коли ти’Ви створили свій WordPress сайт, це’S час отримати багатомовні!

Спочатку перейдіть до WPML.org, потім натисніть кнопку ‘Купуйте та завантажуйте’ кнопка.

wpml багатомовний плагін для WordPressWPML розшифровується як багатомовна WordPress та надає інструменти для перекладу вашого сайту.

Це перенесе вас на сторінку з ціноутворенням, де ви знаходитесь’Вам потрібно буде вибрати свій план. WPML має три цінові плани: багатомовний блог, багатомовна CMS та багатомовна агенція.

Дозволяє’s погляньте на кожен план, щоб допомогти вам вибрати найкращий для вашого сайту.

 • Багатомовний блог – Плата за доплату: 29 доларів. Щорічне оновлення коштує: 21 долар. Основні функції, такі як переклад меню, дописів, сторінок і категорій. Найкраще для блогерів та дуже простих сайтів.
 • Багатомовна CMS – Плата за передплату: 79 доларів. Щорічне оновлення коштує: $ 59. Повний спектр функцій, в тому числі багатомовна підтримка електронної комерції та багатокористувацьке управління перекладами. Рекомендовано для більшості сайтів WordPress.
 • Багатомовне агентство – Плата за передплату: 159 доларів. Щорічне оновлення коштує: 119 доларів. Повний спектр розширених функцій, тобто ви можете зареєструвати необмежену кількість веб-сайтів. Найкраще для агентств, які потребують створення великої кількості багатомовних сайтів.

плани ціноутворення плагінів на wpmlWPML має три плани ціноутворення, кожен з яких має свій набір функцій. Клацніть на зображення, щоб відвідати WPML’s цінова сторінка та перегляньте повний спектр пропозицій.

Ми рекомендуємо вибрати багатомовний план CMS, бо в ньому є все, що ти’Вам знадобиться переклад вашого веб-сайту WordPress. Найдешевший план не робить’t дозволяють вам перекладати віджети, наприклад, що може призвести до розладу вниз по лінії.

Важливо зазначити, що це ти дон’не потрібно поновлювати щороку. Якщо вам’не оплачуйте вартість оновлення, ваш WPML-плагін виграв’t зламати, зникнути або припинити роботу. Ви щойно виграли’не зможете отримати підтримку або отримати доступ до будь-яких завантажень.

WPML не працює’не маєте безкоштовної версії – вам потрібно вибрати платний план, щоб ви могли розпочати переклад веб-сайту. Однак кожен план має 30-денну гарантію повернення грошей.

Раз ти’оплативши свій плагін WPML, натисніть Завантажити. Це зберігає плагін як файл, який ви можете потім завантажити у свій обліковий запис WordPress.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Відвідав веб-сайт WPML.org
 • Переглянули його цінові плани та вибрали найкращий для вас
 • Підписалися та сплатили плагін WPML
 • Завантажено плагін WPML

6

Створіть резервну копію веб-сайту WordPress

Перш ніж робити щось інше, переконайтесь, що ви створили резервну копію свого WordPress-сайту. Це важливий крок – якщо щось піде не так, ти’Буду вдячний, що ви зберегли нещодавню версію свого сайту!

Якщо ви’переконайтесь, як створити резервну копію свого веб-сайту’t хвилюватися – це’дуже легко з плагіном, як UpdraftPlus. Ви можете створити повну резервну копію свого сайту і завантажити його на свій комп’ютер, або навіть зберегти його в Dropbox або на Google Диску.

Раз ти’Ви зберегли резервну копію, ви’У мене з’явилося зелене світло, щоб продовжити та встановити ваш щойно завантажений плагін WPML.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Резервне копіювання вашого веб-сайту

7

Встановіть плагін WPML

ви’тепер готовий встановити плагін WPML. Для цього перейдіть до розділу «Плагіни» на інформаційній панелі WordPress та натисніть «Додати нове». З каталогу WordPress з’явиться список плагінів, але ігноруйте їх – замість цього, натисніть Завантажити плагін у верхній частині сторінки.

встановити новий плагін WordPressЦе’Простий в установці плагін WPML – просто переконайтеся, що ви’Ви вже завантажили файл, щоб ви могли легко завантажити його в WordPress.

Далі натисніть кнопку Вибрати файл та виберіть завантажений раніше WPML-файл. Просто натисніть кнопку “Встановити зараз”, і дозвольте WordPress працювати свою магію, коли він завантажує ваш плагін для вас.

Дон’не забудьте натиснути Активувати – ви побачите, що в меню ліворуч з’явиться нова опція WPML.

Перш ніж рухатися далі, залиште в області плагінів інформаційної панелі та виберіть ще три плагіни зі списку WPML перед вами. Верх уже слід сказати ‘Встановлено’, але також потрібно поставити галочки для таких плагінів:

 • Строковий переклад
 • Управління перекладами
 • Переклад медіа

Установка модуля wpmlВиберіть три додаткові плагіни: Переклад рядків, Керування перекладами та Переклади медіа.

Прокрутіть униз і позначте позначку ‘Активуйте після завантаження’ перед натисканням кнопки ‘Завантажити’ кнопка біля неї.

Раз ти’ти зробив це, ти’готовий почати грати з вашим новим плагіном! Залишайтеся на своїй сторінці’зараз на, і ми’покажу, як все налаштувати в наступному розділі.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Встановлено плагін WPML на інформаційну панель WordPress
 • Активовано плагін
 • Встановлений струнний переклад, управління перекладом та переклад медіа

8

Налаштуйте свій плагін WPML

Перш ніж почати створювати повідомлення на безлічі мов, спочатку потрібно виконати кілька домоводств. Потрібно налаштувати плагін’s, щоб він працював так, як ви хочете.

Спочатку натисніть на синю кнопку вгорі екрана із написом ‘Налаштування WPML’. Це перенесе вас до майстра налаштування, який ми’Пройду вас зараз.

Встановіть мову за замовчуванням

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити мову за замовчуванням. Це має бути мовою, на якій вже є ваш поточний вміст.

Перший етап налаштування wpmlВиберіть спочатку свою основну або стандартну мову.

Раз ти’Вибравши поточну мову вмісту, натисніть кнопку Далі.

Виберіть свої мови

Тепер ви можете вибрати мови, які ви хочете додати на свій веб-сайт!

Є на вибір тонни, тому уважно перегляньте їх, щоб переконатися’у вас є всі потрібні варіанти.

На другому етапі налаштування wpml виберіть мовуЄ кілька мов на вибір – просто позначте потрібні і натисніть ‘Далі.’

Просто поставте галочку біля мови, яку ви хочете додати на свій сайт. Якщо вам’t галочку італійської, наприклад, ви’Буду боротися за переклад будь-якого вмісту на цю мову!

Верхня порада! Дон’не панікуйте, якщо ви хочете почати з малого – ви завжди можете повернутися та змінити ці параметри пізніше.

Додайте перемикач мови

Вибравши нові мови, потрібно додати перемикач мови. Що’s перемикач мови? Ось так ваші відвідувачі будуть переходити між різними мовами, якими ви користуєтесь’Ви потрапили на ваш сайт – ви’d розпізнаватимете його як рядок прапорів або розкривного списку, де ви можете вибрати свою мову.

Плагін WPML запропонує вам додати перемикач мови.

wpml налаштування третього етапу комутатораЦе екран ви’Я побачу, як додати перемикачі мови на ваш сайт.

Після цього ти’Вам потрібно буде вибрати спадне меню або список мов. Ви можете керувати цими налаштуваннями в розділі Стиль перемикача мови.

Це також етап, коли ви можете вибрати зовнішній вигляд своїх меню – наприклад, чи хочете ви, щоб вони з’явились прапори?

Можна навіть відобразити назву мови на тій мові, яка використовується для перегляду сторінки. Отже, якщо сторінку переглядали німецькою мовою, а користувач хотів перейти на англійську мову, назва мови відображатиметься як “Englisch.”

Ці налаштування повністю залежать від вас – виберіть власні уподобання, а потім перейдіть до наступного кроку.

збережені параметри перемикача мови wpmlОсь так виглядатимуть налаштування вашого перемикача мови, коли ви побачите’Ви зберегли свої налаштування. Попередній перегляд буде залежати від того, які налаштування ви вибрали’Ви вибрали.

Зареєструйтесь

І останнє, але не менш важливе, щоб закінчити налаштування вашого плагіну WPML, ви’Потрібно буде його зареєструвати. ви’Вам знадобиться ключ сайту від вашого облікового запису WPML – просто скопіюйте та вставте його у вікно, що чекає на вашій панелі інструментів WordPress.

Був би варіант зробити це раніше, тож якщо ви’Ви вже ввели свій код, доне’t хвилюйтеся – ви можете просто натиснути ‘Закінчити.’

wpml налаштування останнього етапу реєстрації

Реєстрація означає вас’Ви отримаєте автоматичні оновлення для WPML на вашому веб-сайті WordPress.

Це’s це! ви’готові розпочати переклад вашого сайту’s вмісту.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Повністю налаштований плагін WPML’s налаштування
 • Виберіть основну чи поточну мову
 • Вибрані мови, які ви хочете додати на свій сайт
 • Додано перемикач мови
 • Встановіть потрібні стилі для перемикача мови
 • Зареєстрував свій сайт WordPress за допомогою свого облікового запису WPML

9

Перекладіть свій вміст

Поширена помилка, оскільки плагін WPML автоматично переведе ваш веб-сайт’s вміст для вас. Ми любимо цей плагін, але це’s не той розумний – ти’Вам потрібно буде самостійно перекласти вміст.

Це’s легко додати нові мови на ваш сайт. Перейдіть на сторінку “Повідомлення”, і там ви побачите прапори для кожного свого ‘додатково’ мови. Дозволяє’s скажіть ваш сайт’мовою оригіналу є англійська, а ви’Додав Фреха та німецьку.

Wordpress багатомовних дописівви’Ви побачите параметри мови над кожним вашим дописом – просто натисніть синю кнопку плюс, щоб розпочати переклад.

ви’У заголовку над вашими публікаціями ви побачите французький та німецький прапор. Під ними, біля кожної публікації, буде синій ‘плюс’ іконки. Щоб додати переклад, просто натисніть кнопку плюс. Це відкриє сторінку з англійським вмістом на одну сторону, розділену на розділи. З правого боку з’являться відповідні поля для введення перекладеного вмісту.

wpml класичний редактор перекладівОсь так виглядатиме ваша сторінка перекладу з WPML’s класичний редактор перекладів.

Для кожного розділу потрібно поставити галочку біля пункту “Повне переклад”’я заповнив переклад. Це означає, що ви виграли’не випадково пропустіть будь-який ваш оригінальний вміст.

Затримайтеся – чи це означає, що мені просто потрібно вручну ввести весь вміст новими мовами? Ну, не зовсім. Дон’не хвилюйтесь, якщо ви’не вільно володієте п’ятьма різними мовами – є багато способів додати багатомовний контент на ваш сайт.

Зроби це сам

Ви двомовні? Тримовна навіть? Дон’не потрібно використовувати розумні додатки для телефону, щоб замовити напої, коли ви’Ви у відпустку? Можливо, ви можете піти наперед і почати перекладати, просто використовуючи силу вашого мозку – вражаюче!

Google Translate

Якщо можеш’t перекладати тонни речень у верхній частині голови, ви можете скористатися Google Translate, а також просто скопіювати та вставити переклад на свою сторінку.

Однак, як і ми’переконайтесь, що ваш вчитель французької школи говорив вам багато разів, Google Translate isn’t завжди нерозумний. Завжди переконайтеся, що двічі перевірте перекладений вміст перед публікацією.

Автоматичний переклад

Якщо тільки ти’Ви заплатили за основний багатомовний план блогу, ви можете використовувати WPML’s автоматичний машинний переклад.

Це як Google Translate, за винятком того, що він перекладає ваш вміст для вас, не виходячи з WordPress.

wpml розширений редактор перекладівWPML’s Розширений редактор перекладів перекладає ваш вміст для вас, але вам все одно потрібно затвердити кожен розділ.

Це’s більш швидкий спосіб перекладати ваш сайт, ніж це робити вручну, особливо якщо ви’Ви не такі обдаровані у мовному відділі. Коли ви відкриваєте сторінку для перекладу, WPML показує вашу мову за замовчуванням ліворуч і переклад цього вмісту вниз праворуч.

ви’Ще потрібно буде пройти сторінку та позначити зелені прапорці, щоб позначити кожен розділ як перекладений. Раз ти’переконайтесь, що весь вміст перекладено правильно, просто натисніть кнопку Готово.

Щоб скористатися цією функцією, ви’Спочатку потрібно ввімкнути це у своїх налаштуваннях WPML.

Аутсорсинг перекладів

Хоча такі засоби перекладу, як Google Translate, корисні, вони’Ви не надто надійні, коли мова йде про переклад великих текстів. Помилки та неправильні переклади заполоняться – але як ви дізнаєтесь, чи зможете’не розмовляйте мовою самостійно?

Для безпрограшних перекладів найнадійнішим методом є надсилання вашого вмісту перекладачеві!

Це’s простий пошук незалежних перекладачів на таких сайтах, як Fiverr та People Per Hour. Таким чином, ви можете переглянути рейтинги та ціни та порівняти різні послуги перекладу, поки не знайдете одного з вас’із задоволенням користуюся.

позаштатна служба fiverrТакі сайти, як Fiverr, ідеально підходять для пошуку фрілансерів для перекладу вашого вмісту для вас.

У WPML також є служба управління перекладами, яка є додатком, що дозволяє працювати з командою перекладачів. Ви вибираєте сторінки, які ви хочете перекласти, вибираєте, якою мовою ви хочете їх використовувати, встановлюєте термін, а потім відправляєте їх для перекладу!

Ви повинні знати, що ця послуга не є’t включено у вартість вашого плагіна. Це’s доповнення, тобто за ці переклади потрібно буде доплатити. Більшість витрат на переклад обчислюється за кожне слово, тому кількість слів безпосередньо вплине на ціну, яку ви платите за переклад.

На щастя, у WPML є інструмент, який допоможе вам у цьому!

Перейшовши на сторінку управління перекладами, WPML автоматично оновлює кількість слів. Це означає, що ви можете отримати точне уявлення про те, скільки коштуватиме ваш переклад.

Принесіть перекладачів

Якщо вам’не хочете відправити свій вміст для перекладу, є ще один варіант. З WPML’s управління перекладами, ви можете перетворити звичайних користувачів WordPress у ‘Перекладачі’. Ці користувачі можуть отримати доступ лише до перекладацьких завдань, наданих їм ‘Менеджери з перекладу’.

ви’Вам потрібно буде знайти власних перекладачів, але це простий спосіб управління вашим сайтом. Це’s особливо корисно, якщо ви’Ви створили сайт, але працюєте з партнерами, клієнтами або фрілансерами, щоб запустити та керувати сайтом після його створення’s жити.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Переклав основний вміст вашого сайту
 • Перевірте якість ваших перекладів
 • Перевірено форматування ваших сторінок

10

Перекласти категорії та теги

Ваш основний вміст весь перекладений, виглядає красиво і просто чекає, щоб його прочитали. Але щось знайоме кидається в очі. Що’s це? Ви вільно володієте німецькою мовою? Ні, зачекайте – мітки на вашому сайті залишилися англійською мовою!

Вам все ще потрібно перекласти свої таксономії, такі як категорії та теги. Наприклад, якщо у вас є щоденник’Якщо розділити на категорії, такі як Фотографія, Кіно, Мистецтво та Новини, ці ярлики залишаться англійською мовою, якщо ви не перекладете їх.

Для цього просто перейдіть на вкладку WPML на інформаційній панелі WordPress та перейдіть до ‘Переклад таксономії’ в меню. Виберіть, які саме таксономії ви хочете перекласти, наприклад, категорії.

сторінка перекладу таксономіїЦе сторінка, яку ви’Побачимо перекласти ваші категорії. Просто додайте сині кнопки плюс, щоб додати свої переклади.

Це призведе до появи всіх категорій вашого сайту. Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку синій плюс під відповідною мовою, щоб перекласти кожну.

Приклад перекладу категорії wpmlЩоб перекласти категорію, просто введіть переклад праворуч і натисніть ‘Зберегти’ Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Переклав усі ваші категорії, теги та будь-які інші таксономії

11

Перекладіть меню, теми та плагіни

Дон’не забудьте про весь додатковий вміст вашого сайту, який також потребує перекладу. Як ваші користувачі знайдуть ваш сайт, якщо ваше меню іншою мовою?

Перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд та меню» інформаційної панелі WordPress. Ви повинні побачити своє меню, відображене праворуч, із посиланнями на додаткові мови.

сторінка налаштувань меню wordpressЦе сторінка налаштувань меню. Для перекладу натисніть на невеликі мовні посилання в правій частині екрана.

Клацніть на мову, на яку потрібно перекласти своє меню, і це створить нове меню саме для цієї мови.

Верхня порада! Переконайтесь, що ви вводите ті самі параметри меню в новій мові, що і ті, які відображаються в основній мові. Наприклад, домашня сторінка, зв’яжіться з нами та блог всі потребують французьких еквівалентів.

Поки ви вже переклали свої публікації та сторінки, ви можете просто додати їх у нове навігаційне меню з лівої частини екрана.

Переклад тем, плагінів та віджетів

Хоча деякі фрагменти тексту, наприклад категорії та меню, легко редагувати самостійно, інший вміст фактично вбудований у ваш сайт. На щастя, все ж є спосіб повністю перекласти ваш сайт. Ви пам’ятаєте той переклад рядків, який ви встановили раніше? Ну, тепер ми’збираєтесь використати це для гарного використання!

Перейдіть до розділу WPML на інформаційній панелі WordPress, а потім перейдіть до ‘Теми та локалізація плагінів’ сторінки.

ви’Ми побачимо, що одна опція вже вибрана за замовчуванням. Зазвичай це буде “Дон’t використовуйте String Translation для перекладу теми та плагінів” налаштування. Якщо ви вирішили переконатися, що ваша тема є 100% перекладною, ви можете поставити галочку внизу, де написано: “Автоматично завантажуйте тему’s .mo файл за допомогою ‘load_theme_textdomain.”

Однак рекомендуємо замість цього позначити верхній варіант: “Перекладіть тему та плагіни за допомогою WPML’s Строковий переклад.” Це дозволяє вам перекладати тему, плагіни, текст адміністратора і навіть вміст віджетів!

Налаштування трансляції рядків wpmlПоставте прапорець, що дозволяє перекладати рядки – це’Якщо вам потрібні файли резервного копіювання, чи не потрібно.

Просто встановіть прапорець, натисніть кнопку Зберегти, і ви’Ви зможете закінчити переклад вашого багатомовного веб-сайту.

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви’ве:

 • Переклав ваші меню
 • Увімкнено трансляцію рядків у ваших налаштуваннях
 • Перекладений вміст, такий як віджети, плагіни та ваша тема’s текст

Як зробити багатомовний веб-сайт на WordPress: Підсумок

ви’готові йти!

Ми’Ви показали, як створити власний багатомовний веб-сайт WordPress з нуля, використовуючи плагін WPML. Ми вибираємо домен, аж до різних способів перекладати ваш вміст’Ви покрили все, що вам може знадобитися.

Дозволяє’s мають резюме кроків, які ви виконуєте’я прийнятий сюди:

 1. Отримайте домен
 2. Зареєструйтесь у постачальника хостингу
 3. Налаштуйте свій веб-сайт WordPress
 4. Перевірте: чи готовий WPML вашого сайту?
 5. Купуйте та завантажуйте плагін WPML
 6. Створіть резервну копію веб-сайту WordPress
 7. Встановіть плагін WPML
 8. Налаштуйте свій плагін WPML
 9. Перекладіть свій вміст
 10. Перекласти категорії та теги
 11. Перекладіть меню, теми та плагіни

Деякі кроки потребують більше часу та зусиль, ніж інші. Ми робимо’не очікую, що ти зробиш все це за один прийом! Почніть сьогодні, але дону’t rush – цей посібник буде тут, до якого ви зможете повернутися, коли ви будуєте багатомовний веб-сайт.

Хоча WPML робить переклад вашого сайту WordPress максимально простим, це все ще досить ретельний і часом технічний процес. Ми не сумніваємось, що ви можете це зробити за допомогою нашого зручного керівництва, але якщо ви’ти думаєш, що це може бути не зовсім для тебе, доне’t хвилюватися.

Існують альтернативи використання WordPress та WPML для створення вашого багатомовного веб-сайту.

Розробники веб-сайтів – це набагато зручніший для початківців варіант, який також дозволяє вам перекладати вміст, не маючи клопоту. Ми’Ви не говорите, що вони’знову для всіх, але якщо розробник веб-сайтів звучить так, як міг би бути для вас, ми можемо вказати на вас у правильному напрямку. Почніть з посилань, які ми’Ви включені нижче!

Для тих із вас, хто готовий і нетерплячий розпочати роботу з кроками в нашому посібнику, ми також можемо надати вам допомогу. Хороший хостинг є важливим для вашого сайту’s успіх, тому ми настійно рекомендуємо підписатися на Bluehost, як ніби’s найкращий хостинг-провайдер WordPress.

З розлученням слів мудрості ми’Дозвольте вам розпочати створення власного багатомовного сайту – поверніться і повідомте нам, як ви дістаєтесь у коментарях!

Детальна інформація

 • Знайдіть ідеального для вас веб-розробника Таблиця порівняння веб-сайтів.
 • Ми’Дотепер перевірено понад 50 веб-будівельників. Прочитайте наш огляд 10 кращих веб-сайтів щоб знайти свою ідеальну відповідність.

FAQ

Чи WPML автоматично переводить мій сайт для мене?

На жаль, WPML може’t перекладати ваш сайт для вас. Натомість він дає вам інструменти для перекладу власного вмісту. Ви можете ввімкнути WPML’s функція автоматичного машинного перекладу, яка перекладає окремі сторінки для вас – але вам все одно потрібно затвердити кожен розділ сторінки самостійно!

Чому я повинен використовувати WPML замість іншого плагіна?

Багатомовний плагін WordPress (WPML) – це найглибший та найдосконаліший багатомовний плагін, тому ми рекомендуємо його так настійно. Він пропонує вражаючий спектр функцій, які застосовуються до малих та великих веб-сайтів, і має понад 40 мов для вибору. Ми’Я використовував його самостійно і відчув переваги з перших рук!

Чи потрібно мені знати, як кодувати, щоб перекласти мій сайт WordPress?

Зовсім ні! Ви дон’не потрібні будь-які знання з кодування для створення багатомовного веб-сайту WordPress – WPML може використовуватися будь-хто, а не лише техники. Однак кроків багато, і на деяких етапах потрібно трохи більше технічної впевненості – тому переконайтеся’Ви отримали багато часу, перш ніж підходити до цього проекту!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map