Kā izveidot daudzvalodu vietni vietnē WordPress

Izveidojiet daudzvalodu vietni WordPress 11 darbībās

kā izveidot daudzvalodu vietni


Sveiki! Vai mums vajadzētu teikt bonjour, hallo, hola, hej vai ciao? Galu galā, kāpēc jums vajadzētu ierobežot savu vietni tikai vienā valodā??

Daudzvalodu vietnes izveidošana ir atslēga, lai paplašinātu un sasniegtu jaunu auditoriju – tikai ASV vismaz viens no pieciem cilvēkiem mājās runā citā valodā, nevis angļu valodā. Apsverot to, patiesais jautājums ir, kāpēc gan ne?’t vēlaties izveidot daudzvalodu vietni?

Ņemot to vērā, atbilde ir diezgan skaidra – ir grūti izveidot daudzvalodu vietni. Vai arī tas var būt, it īpaši, ja jūs’atkārtoti izmantojat WordPress.

Parasti tas būtu izstrādātāja darbs, kas varētu pārsniegt jūsu budžetu. Par laimi, ir spraudņi, kas var padarīt jūsu daudzvalodu sapņus piepildāmus.

Šis ceļvedis palīdzēs jums izveidot savu daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot WPML (WordPress Multilingual) spraudni. Tas ir daudz vienkāršāk, nekā to izdarīt manuāli, bet tikai ar galvu – mēs iesakām šīs darbības veikt tikai tad, ja jūs to darāt’re diezgan pārliecināts WordPress lietotājs.

Kāpēc mēs iesakām WPML spraudni?

Mēs paši izmantojam WPML spraudni tulkot lapas šeit, vietnē Builder Expert, tāpēc mēs to varam ieteikt no personīgās pieredzes. Tā’s ir arī vismodernākais un vispusīgākais tulkošanas spraudnis!

Šeit’Tas, ko mūsu Full Stack WordPress izstrādātājam Fernando Paredes bija teicis par WPML:

“WPML ir nozares standarts WordPress daudzvalodu vietnēm – vairums spraudņu un motīvu, kuriem ir jebkura veida daudzvalodu spraudņu integrācija, ir paredzēti tikai WPML. Tas piedāvā integrāciju ar vairākiem galvenajiem WordPress spraudņiem, ieskaitot WooCommerce.

Spraudņa lietošanas priekšrocība ir tā, ka tas atvieglo iestatīšanu un visu vietu centralizē, padarot to vieglāk pārvaldāmu.”

Papildu informācija

 • Vai jūs tikko sākat? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi Kā izveidot WordPress vietni.
 • Nepieciešami daži papildu padomi? Mūsu 15 WordPress padomi iesācējiem varētu būt vērts lasīt.
 • Woops! WordPress nav jums? Neuztraucieties – ieskatieties mūsu Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma vieglākai sākšanai.

1

Iegūstiet domēnu

Ja jūs’Jūs jau esat izveidojis savu WordPress vietni, un jums vienkārši ir jāveido esošā vietne daudzvalodu, pārejiet tieši pie 4. darbības – Pārbaude: vai jūsu vietne ir gatava WPML?

Pirmais, kas jums jādara, ir iegūt sev domēna vārdu. Tas darbojas kā jūsu vietne’unikālā adrese, un to cilvēki izmantos, lai jūs atrastu – piemēram, mūsu domēns ir vietnebuilderexpert.com.

Varat vai nu iegādāties savu domēnu no reģistratūras, piemēram, GoDaddy, vai arī izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurā viens iekļauts bez maksas. Abas ir labas, uzticamas iespējas, tāpēc tā’ir tikai jāizlemj par ko’s vislabāk jums. Hostinga plāni parasti dod jums bezmaksas domēnu vienam gadam, pēc kura jūs’Jums būs jāmaksā katru gadu.

daudzvalodu vietņu iestatīšanas godaddy domēniJūs varat viegli iegādāties jaunu domēnu no reģistratūras, piemēram, GoDaddy, kur pārdošanas cenas nozīmē, ka jūs varētu maksāt tikai USD 0.99 gadā!

Domēna gada izmaksas var mainīties no 0,99 līdz 60 USD, atkarībā no tā, vai vēlaties, lai tā beidzas ar kaut ko kopīgu (piemēram, .com) vai cenu noteikšanas opciju (piemēram, .io).

Pārliecinieties, vai jūsu domēns ir īss, glīts, unikāls un neaizmirstams. Cilvēki šādi identificēs jūsu vietni, tāpēc jūs vēlaties, lai tā atspoguļotu jūsu vietni’s saturs!

Tāpēc, ka jūs’Jūs neizmantojat spraudni WPML, lai izveidotu daudzvalodu vietni’Nav nepieciešams izveidot daudz dažādu domēna vārdu atsevišķām vietnēm. Atstājiet šo problēmu aiz muguras un pārejiet uz nākamo soli – perfekta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja meklēšana.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Nāciet klajā ar idejām par savu ideālo domēna vārdu
 • Starp reģistrēšanos pie sava hostinga pakalpojumu sniedzēja vai reģistratūras
 • Pārbaudīts jūsu domēns ir pieejams
 • Nodrošināja savu domēnu, reģistrējot to oficiālajā reģistratūrā

2

Reģistrējieties mitināšanas pakalpojumu sniedzējā

Hostings ir būtisks vietnes veiksmīgai darbībai. Bez tā jūs varat’t nepublicē savu vietni internetā. Papildus šim izšķirošajam faktoram, izvēloties nepareizu pakalpojumu sniedzēju vai mitināšanas plānu, var gadīties, ka jūsu vietne ielādē vecumu vai pat var izraisīt avāriju.

Par laimi, mums ir daudz resursu, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, sākot no pārskatiem un beidzot ar salīdzināšanas diagrammām, kuras varat izpētīt savā brīvajā laikā. Bet, lai ietaupītu jūsu laiku, lūk’s mūsu galvenais ieteikums: Bluehost.

bluehost mitināšanas daudzvalodu WordPress vietneBluehost ir labākais WordPress vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un to oficiāli iesaka pats WordPress.

Bluehost ir labākais WordPress vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un tas nāk ar paša WordPress oficiālu ieteikumu. Tas triumfēja mūsu pētījumā, pārspējot konkurentus gan par kopīgu, gan pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Jūs varat sākt savu kopīgo WordPress mitināšanu ar Bluehost tikai par 2,95 USD mēnesī (Parasti tas ir 7,99 USD mēnesī, tiklīdz jūsu reklāmas periods ir beidzies.) Tas nāk ar automātisku WordPress instalēšanu un automātiskiem atjauninājumiem, kā arī bezmaksas SSL sertifikātu un bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu.

Saprātīgas cenas, ekspertu WordPress atbalsts un ļoti daudzas pielāgotas funkcijas – ieskaitot automātiskos atjauninājumus un instalēšanu ar vienu klikšķi – tas viss padara Bluehost par gudru izvēli jebkuram WordPress lietotājam..

Vienkārši izvēlieties cenu plānu, pievienojiet savu domēnu (varat izmantot jau esošu vai bez maksas reģistrēt jaunu) un reģistrējieties, lai sāktu mitināšanu.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pētīja dažādus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai jūsu vietnei atrastu labāko
 • Nolēma, kāda veida mitināšana jums nepieciešama
 • Izvēlēts mitināšanas plāns
 • Reģistrējies mitināšanai un pievienojis savu domēnu

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu Pārskats par Bluehost lai uzzinātu, kāpēc tā’s ir labākā izvēle jūsu WordPress vietnei.
 • Nav pārdots vietnē Bluehost? Atrodiet savu ideālo spēli mūsu pārskatā Labākie WordPress mitinātāji.
 • Salīdziniet labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu salīdzināšanas tabula.

3

Iestatiet savu WordPress vietni

Tagad jautri sākas! Vai jums’emuāra, biznesa vietnes, portfeļa vai pat visu trīs apvienojumu veidošana’ir laiks pārvērst savas idejas realitātē. Mēs’Ātri aprakstīšu galvenos soļus, kas palīdzēs jums sākt.

Instalējiet WordPress

Jūs varat’t veidot WordPress vietni bez WordPress. Ja izvēlējāties labas kvalitātes WordPress resursdatoru, piemēram, Bluehost, jums vajadzētu būt iespējai izmantot vienu klikšķi vai automātisku instalēšanu. Šis ir ātrākais, vienkāršākais un kopumā labākais veids, kā instalēt WordPress.

Ar viena klikšķa instalēšanu jūsu resursdators visu darbu veic jūsu vietā, tāpēc viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet, sēdēt, atpūsties un pēc tam baudīt savas jaunās WordPress vietnes veidošanu bez stresa. Izklausās jauki, pareizi?

Otra iespēja ir WordPress instalēšana manuāli. Šī ir mazāk relaksējoša iespēja, un tā var izraisīt daudz vairāk galvassāpju, galvas sitienu un saucienus pēc palīdzības. Mēs iesakām šo iespēju tikai tad, ja jūs’esat tehniski pārliecināts, lai gan tiešsaistē ir daudz iesācējiem draudzīgu ceļvežu, kas palīdzēs jums iepazīties ar procesu (mēs’jūs esat saistīts ar īpaši noderīgu zemāk!)

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties garo vai īso ceļu, līdz beigām WordPress vajadzētu būt pilnībā instalētam un gatavam doties.

Papildu informācija

 • Iepazīstieties ar mūsu ērto ceļvedi Kā instalēt WordPress ar.
 • Vai WordPress instalējat manuāli? Šeit’s oficiālajā WordPress rokasgrāmatā Kā instalēt WordPress – veiksmi!

Izvēlieties tēmu’s Tulkošanai gatavs

Motīva izvēle savai WordPress vietnei ir viena no patīkamākajām celtniecības procesa daļām. Šeit jums jāizlemj, kā jūsu vietnei vajadzētu izskatīties. Bet jūsu tēma tā nav’t vienkārši nosakiet savu vietni’estētika – tā ietekmē arī jūsu vietni’s iespējas.

Tulkošanai sagatavotu motīvu atrašana WordPress

WPML spraudnis ir savietojams ar lielāko daļu motīvu, taču tas ir’Joprojām ir laba ideja atrast tēmu’tulkojums gatavs. Kā jūs to darāt? Vispirms dodieties uz WordPress motīvu direktoriju un dodieties uz funkciju filtru.

Saskaņā ‘Iespējas’ virsrakstu, ritiniet līdz saraksta apakšai un atlasiet rūtiņu blakus ‘Tulkošanai gatavs’. Varat arī atlasīt citus filtrus, pēc kuriem vēlaties meklēt, un pēc tam noklikšķiniet uz Labi ‘Lietot filtrus’.

WordPress tulkošanai gatavs motīvu filtrsTā’Izmantojot iestatījumu Feature Filter, ir viegli atrast tulkošanai gatavās tēmas WordPress.

Tādējādi automātiski tiks parādītas visas motīvi, kas uzskaitīti kā gatavi tulkošanai, kurus pēc tam varēsit pārlūkot, lai atrastu sev tīkamāko!

Jūs varat atrast gan bezmaksas, gan premium kategorijas motīvus, kas ir gatavi tulkošanai, tāpēc tas ir’s ir atkarīgs no jums, kurš no tiem ir labāks par jūsu personīgo projektu.

Galvenais padoms! Izvēloties komerciālu tēmu, esiet piesardzīgs – jo vairāk funkciju jūs vēlaties iebūvēt savā tēmā, jo lielāka iespēja jums’Jūs galu galā izveidosit vietni ar lēnu ielādi.

Pārbaude, vai jūsu tēma ir gatava tulkošanai

Tagad dažas tēmas sacīs’tulkojums gatavs, kad patiesībā viņi’re nē. Mēs zinām, vairīgi, vai ne? Kā jau teicām, WPML darbosies ar lielāko daļu motīvu, taču, ja vēlaties pārbaudīt, vai motīvs ir gatavs tulkošanai, skatiet šeit’s kā:

 1. Noklikšķiniet uz motīva, kuru vēlaties pārbaudīt. Ritiniet uz leju un meklējiet saiti ‘Subversijas krātuve’. (Dons’Neuztraucieties, ja jums nav ne jausmas, ko tas nozīmē, mēs uzvarējām’t pārbaudīsim jūs!) jūs’Tagad redzēsim saišu sarakstu – noklikšķiniet uz apakšējā, jo šī būs jaunākā motīva versija.
 2. Tālāk jūs’redzēšu citu saišu sarakstu – noklikšķiniet uz tā, kas saka “stils.css” un jūtieties brīvi ignorēt visu pārējo šajā lapā. Šī saite atvērs tēmu’s kods (jums, iespējams, tas būs jālejuplādē.) Ja jūs’nekad agrāk neesat redzējis koda lapu, iespējams, ka jutīsities kā jūs’jūs tikko ienācāt Matrix!
 3. Bet neuztraucieties – viss, kas jums tagad jādara, ir meklēt “teksta domēns” lai redzētu, vai jūsu tēma tiešām ir gatava tulkošanai. Tā’Parasti tas atrodas augšpusē un viegli atrodams, bet, ja varat’Lai to redzētu, vienkārši nospiediet Ctrl un F, lai meklētu lapā.Ja vārdi “teksta domēns” ir tēmā’s kods tad tu’re labi iet – tas’tulkojums gatavs! Iet uz priekšu un instalējiet savu motīvu, lai jūs varētu sākt veidot savu vietni.

Labi zināt… Ja jūs’re steigā, vai vienkārši don’Ja jūs vēlētos iekļūt kodēšanā, vietņu veidotāja izmantošana ir daudz labāka izvēle. Tā’Daudzvalodu vietnes izveidošana ir daudz vienkāršāka ar tādu celtnieku kā Wix. Ja tas izklausās jūsu alejā, jūs’re īstajā vietā! Jūs varat lasīt par labākajiem vietņu veidotājiem mūsu vietnē vai salīdzināt labākos zīmolus, lai atrastu sev tīkamāko.

Pievienojiet savu saturu

Šī ir patiešām jautra daļa. Tā’Ir pienācis laiks pievienot saturu savai vietnei un sākt to aizpildīt. Pagaidām dariet to tikai savā primārajā vai noklusējuma valodā. Jūs’esam jūsu projekta eksperti, tāpēc mēs’Es tev to atstāšu!

Tagad ir arī piemērots laiks, lai pievienotu visus nepieciešamos spraudņus – mēs vienmēr iesakām pēc iespējas ātrāk instalēt Yoast SEO spraudni, taču jums, iespējams, būs vajadzīgas arī vietnes kontaktinformācijas veidlapas vai klientu atsauksmes. Šiem jūs’Jums būs nepieciešami spraudņi, kurus varat atrast WordPress spraudņu direktorijā.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Instalēta WordPress
 • Izvēlētā tēma – vēlams tāda’tulkojums gatavs
 • Pievienots jūsu saturs
 • Instalēja visus vietnei nepieciešamos spraudņus

4

Pārbaude: vai jūsu vietne ir gatava WPML?

Pirms mēģināt instalēt WPML spraudni, vispirms jāveic daži mājas darbi – lai WPML darbotos, vietnei ir jāatbilst noteiktām prasībām. Pārliecinieties, vai jums ir šāda informācija, pretējā gadījumā WPML uzvarēja’t darbosies, kad to instalēsit:

 • WordPress 3.9 vai jaunāka versija
 • PHP 5.6 un jaunākas
 • Atmiņas ierobežojums vismaz 12 MB (kaut arī ieteicams 256 MB)
 • MySQL 5.6 vai jaunāka
 • Jāiespējo funkcija eval () PHP
 • Jums jāspēj izveidot tabulas datu bāzē

Šīs ir galvenās funkcijas, kas jums nepieciešams, lai izmantotu WPML spraudni. Ir dažas citas prasības, ja izvēlaties noteiktus papildinājumus, kurus mēs’ve izcelts zemāk.

Ja vēlaties izmantot WPML virknes tulkojumu (ko mēs ļoti iesakām), jūs’Jums būs nepieciešams multibaitu virknes paplašinājums. Tāpat, lai izmantotu XLIFF failus WPML tulkošanas pārvaldībā, jūs’Jums būs nepieciešams SimpleXML paplašinājums.

Jūs varat redzēt, kāpēc mēs iesakām šo procesu tikai diezgan prasmīgiem lietotājiem!

Mēs zinām, ka tas nav’t ir tikpat jautri kā veidot savu krāsu shēmu, taču tas ir ļoti svarīgi. Tu uzvarēji’Ja jūsu vietne to nedarīs, nevarēsit pāriet uz nākamo darbību’t atbilst šīm prasībām.

Jūs varat lasīt vairāk par funkcijām, kas jūsu vietnei ir vajadzīgas WPML’s Obligātās prasības lappuse.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pārbaudīts, vai jūsu vietne atbilst WPML’s prasības
 • Jebkurš jūsu vietnes atjauninājums tika veikts’ir gatavs palaist WPML

Papildu informācija

 • Vai ne pārāk jūtaties ar WordPress tulkošanas izaicinājumiem? Tas’labi! Varat palielināt savu uzticēšanos vietņu veidotājam – atrodiet labāko mūsu vietnē Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma.

5

Pērciet un lejupielādējiet WPML spraudni

Tagad, kad jūs’esat iestatījis savu WordPress vietni, tā’ir laiks, lai iegūtu daudzvalodu!

Vispirms dodieties uz WPML.org, pēc tam noklikšķiniet uz ‘Pirkt un lejupielādēt’ pogu.

wpml daudzvalodu spraudnis WordPressWPML apzīmē WordPress daudzvalodu un sniedz jums rīkus vietnes tulkošanai.

Tas jūs aizvedīs uz cenu lapu, kur jūs atradīsit’Jums būs jāizvēlas jūsu plāns. WPML ir trīs cenu plāni: Daudzvalodu emuārs, Daudzvalodu CMS un Daudzvalodu aģentūra.

Ļaujiet’Īsi apskatiet katru plānu, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko savai vietnei.

 • Daudzvalodu emuārs – Sākotnējā maksa: USD 29. Gada atjaunošanas izmaksas: 21 USD. Pamatfunkcijas, piemēram, izvēlņu, ziņu, lapu un kategoriju tulkošana. Vislabāk emuāru autoriem un ļoti vienkāršām vietnēm.
 • Daudzvalodu CMS – Sākotnējā maksa: USD 79. Gada atjaunošanas izmaksas: 59 USD. Pilns funkciju klāsts, ieskaitot daudzvalodu e-komercijas atbalstu un daudzu lietotāju tulkošanas pārvaldību. Ieteicams lielākajai daļai WordPress vietņu.
 • Daudzvalodu aģentūra – Sākotnējā maksa: USD 159. Gada atjaunošanas izmaksas: 119 USD. Pilns uzlaboto funkciju klāsts, kas nozīmē, ka jūs varat reģistrēt neierobežotu skaitu vietņu. Vislabākais aģentūrām, kurām jāizveido liels skaits daudzvalodu vietņu.

wpml spraudņa cenu plāniWPML ir trīs cenu plāni, katram no tiem ir savs funkciju komplekts. Noklikšķiniet uz attēla, lai apmeklētu WPML’cenu lapā un apskatiet visu piedāvāto funkciju klāstu.

Mēs iesakām izvēlēties Daudzvalodu CMS plānu, jo tajā ir viss jums’Vajadzēs tulkot jūsu WordPress vietni. Lētākais plāns to nedara’t, piemēram, ļauj tulkot logrīkus, kas varētu izraisīt neapmierinātību.

Svarīga lieta, kas jāatzīmē, ir tā jūs don’t katru gadu ir jāatjauno. Ja jūs don’t nemaksāt atjaunošanas izmaksas, jūsu WPML spraudnis uzvarēja’t sabojāties, nepazust vai pārstāj darboties. Jūs tikko uzvarējāt’t nevarētu saņemt atbalstu vai piekļūt lejupielādēm.

WPML to nedara’t nav bezmaksas versijas – jums jāizvēlas maksas plāns, lai jūs varētu sākt tulkot savu vietni. Tomēr katram plānam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vienreiz tu’Ja esat samaksājis par savu WPML spraudni, noklikšķiniet uz Lejupielādēt. Tādējādi spraudnis tiek saglabāts kā fails, kuru pēc tam varat augšupielādēt savā WordPress kontā.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Apmeklēja vietni WPML.org
 • Apskatīja cenu plānus un izvēlējās jums labāko
 • Reģistrējies un samaksājis par WPML spraudni
 • Lejupielādēja WPML spraudni

6

Dublējiet savu WordPress vietni

Pirms darīt kaut ko citu, pārliecinieties, vai dublējat savu WordPress vietni. Tas ir būtisks solis – ja kaut kas noiet greizi, tu’Būšu pateicīgs, ka saglabājāt jaunāko savas vietnes versiju!

Ja jūs’nezināt, kā izveidot rezerves kopiju savai vietnei, don’t jāuztraucas – tas’Tas ir ļoti vienkārši, izmantojot tādu spraudni kā UpdraftPlus. Varat izveidot pilnu vietnes kopiju un lejupielādēt to datorā vai pat saglabāt Dropbox vai Google diskā.

Vienreiz tu’Jūs esat saglabājis rezerves kopiju’esat ieguvis zaļo gaismu, lai turpinātu un instalētu tikko lejupielādēto WPML spraudni.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Rezervēja jūsu vietni

7

Instalējiet WPML spraudni

Jūs’tagad esat gatavs instalēt WPML spraudni. Lai to izdarītu, WordPress informācijas panelī dodieties uz sadaļu Spraudņi un noklikšķiniet uz Pievienot jaunu. No WordPress direktorijas parādīsies spraudņu saraksts, bet tos ignorējiet, lapas augšdaļā noklikšķiniet uz Augšupielādēt spraudni.

instalēt jaunu spraudniTā’WPML spraudņa instalēšana ir vienkārša – vienkārši pārliecinieties’Jūs jau esat lejupielādējis failu, lai jūs to varētu viegli augšupielādēt WordPress.

Tālāk noklikšķiniet uz Izvēlēties failu un atlasiet WPML failu, kuru lejupielādējāt iepriekš. Vienkārši noklikšķiniet uz Instalēt tūlīt un ļaujiet WordPress darboties tā maģiski, kad tas augšupielādē jūsu spraudni jūsu vietā.

Dons’aizmirst noklikšķināt uz Aktivizēt – kreisās puses izvēlnē vajadzētu redzēt jaunu WPML opciju.

Pirms pārejat, palieciet sava paneļa apgabalā Spraudņi un priekšā no WPML saraksta atlasiet vēl trīs spraudņus. Augšā jau vajadzētu teikt ‘Instalēts’, bet jums arī ir jāatzīmē šo spraudņu izvēles rūtiņas:

 • Stīgu tulkošana
 • Tulkošanas vadība
 • Mediju tulkošana

wpml spraudņa instalēšanaAtlasiet trīs papildu spraudņus: virkņu tulkošana, tulkojumu pārvaldība un multivides tulkojumi.

Ritiniet uz leju un atzīmējiet ‘Aktivizējiet pēc lejupielādes’ pirms noklikšķināšanas uz ‘Lejupielādēt’ pogu blakus tai.

Vienreiz tu’jūs to izdarījāt, jūs’esat gatavs sākt spēlēt ar jauno spraudni! Palieciet lapā’re šobrīd, un mēs’Jums parādīs, kā visu iestatīt nākamajā sadaļā.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Jūsu WordPress informācijas panelī ir instalēts WPML spraudnis
 • Aktivizēts spraudnis
 • Instalēta virkņu tulkošana, tulkošanas pārvaldība un multivides tulkošana

8

Iestatiet savu WPML spraudni

Pirms sākat veidot ziņas neskaitāmās valodās, vispirms ir jāveic daži mājsaimniecības darbi. Jums jākonfigurē spraudnis’iestatījumus, lai tas darbotos tieši tā, kā vēlaties.

Vispirms noklikšķiniet uz zilās pogas ekrāna augšdaļā, kas saka ‘Konfigurējiet WPML’. Tas jūs aizvedīs uz iestatīšanas vedni, kuru mēs’Tagad es jūs caurskatīšu.

Iestatiet noklusējuma valodu

Pirmais, kas jums jādara, ir iestatīt noklusējuma valodu. Tai vajadzētu būt valodai, kurā jūsu pašreizējais saturs jau ir.

wpml iestatīšanas pirmā pamatvalodaVispirms izvēlieties galveno vai noklusējuma valodu.

Vienreiz tu’izvēlējies pašreizējo satura valodu, noklikšķiniet uz Tālāk.

Izvēlieties valodas

Tagad jūs varat izvēlēties valodas, kuras vēlaties pievienot savai vietnei!

Ir tonnas, no kurām izvēlēties, tāpēc uzmanīgi apskatiet tās, lai pārliecinātos’esat ieguvis visas vēlamās iespējas.

wpml iestatīšanas otrajā posmā izvēlieties valodasIr daudz valodu, no kurām izvēlēties – vienkārši atzīmējiet vajadzīgās un noklikšķiniet ‘Nākamais.’

Vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus valodai, kuru vēlaties pievienot savai vietnei. Ja jūs don’atzīmējiet ķeksīti itāļu valodā, piemēram, jūs’Es centīšos iztulkot jebkādu saturu šajā valodā!

Galvenais padoms! Dons’t paniku, ja vēlaties sākt mazo – jūs vienmēr varat atgriezties un mainīt šīs iespējas vēlāk.

Pievienojiet valodu pārslēdzēju

Pēc jauno valodu izvēles jums jāpievieno valodu pārslēdzējs. Kas’s valodu mainītājs? Tādējādi apmeklētāji pārvietosies starp dažādām valodām’esat nokļuvis jūsu vietnē – jūs’d atpazīstiet to kā karodziņu rindu vai nolaižamo sarakstu, kurā varat izvēlēties savu valodu.

WPML spraudnis liks jums pievienot valodu pārslēdzēju.

wpml iestatīšanas trīs valodu mainītājsŠis ir jūsu ekrāns’Es redzēšu pievienot savai vietnei valodu pārslēdzējus.

Pēc tam jūs’Jums būs jāizvēlas, vai vēlaties nolaižamo izvēlni vai valodu sarakstu. Šos iestatījumus varat pārvaldīt sadaļā Valodu maiņas stils.

Šajā posmā jūs varat arī izvēlēties izvēlņu izskatu – piemēram, vai vēlaties, lai tiktu parādīti karodziņi?

Varat pat parādīt valodas nosaukumu valodā, kas tiek lietota lapas apskatīšanai. Tātad, ja lapa tika skatīta vācu valodā un lietotājs vēlējās pārslēgties uz angļu valodu, valodas nosaukums parādīsies kā “Englisch.”

Šie iestatījumi ir pilnībā jūsu ziņā – izvēlieties pats savas preferences, pēc tam pārejiet pie nākamās darbības.

wpml iestatīšanas valodas mainītāja opcijas ir saglabātasŠādi izskatīsies jūsu valodas pārslēdzēja iestatījumi’Esat saglabājis iestatījumus. Priekšskatījums būs atkarīgs no tā, kādus iestatījumus jūs izmantojat’es izvēlējos.

Reģistrēties

Visbeidzot, lai jūs pabeigtu WPML spraudņa iestatīšanu’Tas būs jāreģistrē. Jūs’Jums būs nepieciešama vietnes atslēga no jūsu WPML konta – vienkārši nokopējiet un ielīmējiet to lodziņā, kas jūs gaida WordPress informācijas panelī.

Būs iespēja to izdarīt agrāk, tāpēc, ja jūs’tu jau esi ievadījis savu kodu, don’t neuztraucieties – jūs varat vienkārši noklikšķināt ‘Pabeidz.’

wpml setup pēdējā posma reģistrācija

Reģistrēties nozīmē jūs’Jūs savā WordPress vietnē saņemsit automātiskus WPML atjauninājumus.

Tas’s tas! Jūs’esat gatavs sākt tulkot jūsu vietni’s saturs.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pilnībā konfigurēts WPML spraudnis’s iestatījumi
 • Jūs izvēlējāties galveno vai pašreizējo valodu
 • Atlasītas valodas, kuras vēlaties pievienot savai vietnei
 • Pievienots valodu pārslēdzējs
 • Iestatiet vajadzīgos valodas mainītāja stilus
 • Reģistrējāt savu WordPress vietni savā WPML kontā

9

Tulkojiet savu saturu

Bieži pieļauta kļūda ir domāt, ka WPML spraudnis automātiski tulkos jūsu vietni’jūsu saturs jums. Mums patīk šis spraudnis, bet tas’Neesi tik gudrs – tu’Jums pašam būs jātulko jūsu saturs.

Tā’Vietnei ir viegli pievienot jaunas valodas. Dodieties uz savu ziņu lapu, un jums vajadzētu redzēt karodziņus katram savam ‘papildus’ valodās. Ļaujiet’saka jūsu vietne’Sākotnējā valoda ir angļu, un jūs’ve pievienoja Frehu un vācu valodu.

WordPress daudzvalodu ziņasJūs’Virs katras jūsu ziņas redzēsit valodas opcijas – vienkārši noklikšķiniet uz zilās pluszīmes pogas, lai sāktu tulkošanu.

Jūs’Virs virs jūsu ziņām redzēsit Francijas un Vācijas karogu. Zem šiem, blakus katram amatam, būs zils ‘plus’ ikonas. Lai pievienotu tulkojumu, vienkārši noklikšķiniet uz pluszīmes. Tādējādi tiks atvērta lapa ar jūsu angļu valodas saturu vienā pusē, sadalīta sadaļās. Labajā pusē būs atbilstošie lodziņi, lai jūs varētu ievadīt tulkoto saturu.

wpml klasiskā tulkojuma redaktorsŠādi izskatīsies jūsu tulkošanas lapa ar WPML’klasiskais tulkošanas redaktors.

Katrā sadaļā jums vienreiz ir jāatzīmē rūtiņa Tulkošanas pabeigšana’es aizpildīju tulkojumu. Tas nozīmē, ka jūs uzvarējāt’t nejauši nepalaidīsit garām nevienu savu oriģinālo saturu.

Turieties – vai tas nozīmē, ka man visu manu saturu vienkārši ir manuāli jāizraksta jaunajās valodās? Nu, ne gluži. Dons’t neuztraucieties, ja jūs’jūs nevarat runāt piecās dažādās valodās – ir daudz iespēju, kā savai vietnei pievienot daudzvalodu saturu.

Dari pats

Vai jūs esat bilingvāli? Pat trīsvalodīgi? Dons’Lai dzērienus pasūtītu, jums nav jāizmanto gudras tālruņu lietotnes’atkal brīvdienās? Jūs, iespējams, varat iet uz priekšu un sākt tulkot, vienkārši izmantojot savu smadzeņu spēku – iespaidīgi!

Google tulkotājs

Ja vari’Lai iztulkotu tonnu teikumu galvas augšdaļā, tā vietā varat izmantot Google tulkotāju un vienkārši nokopēt un ielīmēt tulkojumu savā lapā.

Tomēr kā mēs’esat pārliecināts, ka jūsu vidusskolas franču valodas skolotājs jums to ir teicis daudzkārt, Google Translate isn’t vienmēr ir droša. Pirms publicēšanas vienmēr pārbaudiet tulkoto saturu vēlreiz.

Automātiskā tulkošana

Ja vien tu’Ja esat samaksājis par pamata daudzvalodu emuāru plānu, varat izmantot WPML’s automātiskā mašīntulkošana.

Tas ir līdzīgi kā Google tulkotājs, izņemot gadījumus, kad tas tulko jūsu saturu jums, jums nav jāatstāj WordPress.

wpml uzlabots tulkošanas redaktorsWPML’s Advanced Translation Editor tulko jūsu saturu jūsu vietā, taču jums joprojām jāapstiprina katra sadaļa.

Tā’s ir ātrāks vietnes tulkošanas veids, nekā to izdarīt manuāli, it īpaši, ja jūs to darāt’neesat tik apdāvināts valodas nodaļā. Atverot tulkošanas lapu, WPML kreisajā pusē tiek parādīta noklusējuma valoda, bet labajā pusē – šī satura tulkojums..

Jūs’Jums joprojām būs jāiet cauri lapai un jāatzīmē zaļās izvēles rūtiņas, lai atzīmētu katru sadaļu kā tulkotu. Vienreiz tu’Pārliecinieties, ka viss saturs ir tulkots pareizi, vienkārši noklikšķiniet uz Pabeigt.

Lai izmantotu šo funkciju, jūs’Vispirms tas jāiespējo WPML iestatījumos.

Tulkojumu nodošana ārpakalpojumos

Kaut arī tulkošanas rīki, piemēram, Google Translate, ir noderīgi, tie’Vai tas nav īpaši uzticams, ja runa ir par lielu teksta daļu tulkošanu. Kļūdas un nepareizi tulkojumi pievīlēs, bet kā jūs zināt, ja varat’pats nerunājiet valodā?

Aizliegtiem tulkojumiem visdrošākā metode ir nosūtīt savu saturu tulkotājam!

Tā’Vietnēs, piemēram, Fiverr un People Per Hour, ir viegli meklēt ārštata tulkotājus. Tādā veidā jūs varat redzēt vērtējumus un cenas un salīdzināt dažādus tulkošanas pakalpojumus, līdz atrodat kādu no jums’atkal priecājos lietot.

ārštata pakalpojuma sniedzējsVietnes, piemēram, Fiverr, ir lieliski piemērotas ārštata darbinieku atrašanai, lai tulkotu jūsu saturu jūsu vietā.

WPML ir arī Tulkošanas pārvaldības pakalpojums, kas ir papildinājums, kas ļauj strādāt ar tulkotāju komandu. Jūs izvēlaties lapas, kuras vēlaties tulkot, izvēlieties valodu, kurā tās vēlaties tulkot, iestatāt termiņu un pēc tam nosūtāt tulkošanai!

Jums jāzina, ka šis pakalpojums nav’t ir iekļauta spraudņa cenā. Tā’Tas ir papildinājums, kas nozīmē, ka par šiem tulkojumiem jums būs jāmaksā papildus. Lielākā daļa tulkošanas izmaksu tiek aprēķinātas uz vienu vārdu, tāpēc jūsu vārdu skaits tieši ietekmēs cenu, ko maksājat par tulkojumu.

Par laimi, WPML ir rīks, kas jums palīdzēs!

Dodoties uz Tulkošanas pārvaldības lapu, WPML automātiski atjaunina jūsu vārdu skaitu. Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt precīzu priekšstatu par to, cik maksās tulkojums.

Piesaistiet tulkotājus

Ja jūs don’Ja nevēlaties izsūtīt savu saturu tulkošanai, ir vēl viena iespēja. Ar WPML’tulkošanas pārvaldībā, jūs varat pārvērst WordPress regulāros lietotājus ‘Tulkotāji’. Šie lietotāji var piekļūt tikai tulkošanas darbiem, ko viņiem piešķir ‘Tulkošanas vadītāji’.

Jūs’Jums būs jāiegādājas paši tulki, taču tas ir vienkāršs vietnes pārvaldīšanas veids. Tā’Tas ir īpaši noderīgi, ja jūs’esam izveidojuši vietni, bet sadarbojamies ar partneriem, klientiem vai ārštata darbiniekiem, lai pēc tam palaistu un pārvaldītu vietni’s dzīvo.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Tulkots jūsu vietnes galvenais saturs
 • Vēlreiz pārbaudiet tulkojumu kvalitāti
 • Pārbaudīja savu lapu formatējumu

10

Tulkot kategorijas un tagus

Viss jūsu saturs ir tulkots, izskatās skaisti un to tikai gaida lasīšana. Bet kaut kas pazīstams piesaista jūsu uzmanību. Kas’s tas? Vai esat kļuvis brīvi runājošs vācu valodā? Nē, pagaidiet – jūsu vietnes etiķetes joprojām ir angļu valodā!

Jums joprojām ir jātulko taksonomijas, piemēram, kategorijas un tagi. Piemēram, ja jums ir emuārs’Ja tos sadala kategorijās, piemēram, fotogrāfija, filmas, māksla un ziņas, šīs etiķetes paliks angļu valodā, ja vien tās netulkosit.

Lai to izdarītu, WordPress informācijas panelī vienkārši dodieties uz cilni WPML un dodieties uz ‘Taksonomijas tulkošana’ izvēlnē. Izvēlieties, kuras no taksonomijām vēlaties tulkot, piemēram, kategorijas.

taksonomijas tulkošanas lapaŠī ir jūsu lapa’Redzēsim, kā tulkot jūsu kategorijas. Lai pievienotu tulkojumus, vienkārši noklikšķiniet uz zilajām plus pogām.

Tas parādīs visas kategorijas jūsu vietnē. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz zilās pluszīmes pogas zem attiecīgās valodas, lai tulkotu katru no tām.

wpml kategorijas tulkošanas piemērsLai tulkotu kategoriju, labajā pusē vienkārši ierakstiet tulkojumu un noklikšķiniet uz ‘Saglabāt’ Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Tulkoja visas jūsu kategorijas, tagus un visas citas taksonomijas

11

Tulkojiet izvēlnes, motīvus un spraudņus

Dons’neaizmirstiet par visu papildu saturu jūsu vietnē, kas arī ir jātulko. Kā jūsu lietotāji atradīsies jūsu vietnē, ja jūsu izvēlne ir citā valodā?

Dodieties uz WordPress informācijas paneļa sadaļu Izskats un izvēlnes. Jums vajadzētu redzēt savu izvēlni labajā pusē ar saitēm uz jūsu papildu valodām.

izvēlņu iestatījumu lapaŠī ir izvēlnes iestatījumu lapa. Lai tulkotu, noklikšķiniet uz mazajām valodu saitēm ekrāna labajā pusē.

Noklikšķiniet uz valodas, kurā vēlaties tulkot savu izvēlni, un tā tiks izveidota jauna izvēlne tieši šai valodai.

Galvenais padoms! Pārliecinieties, ka jaunajā valodā ievadāt tās pašas izvēlnes opcijas, kuras parādās primārajā valodā. Piemēram, mājaslapai, sazinieties ar mums un emuāram būtu nepieciešami ekvivalenti franču valodā.

Kamēr jūs jau esat iztulkojis savas ziņas un lapas, varat tos vienkārši pievienot savai jaunajai navigācijas izvēlnei no ekrāna kreisās malas..

Motīvu, spraudņu un logrīku tulkošana

Lai gan dažus teksta fragmentus, piemēram, kategorijas un izvēlnes, jums ir viegli rediģēt, cits saturs faktiski ir iebūvēts jūsu vietnē. Par laimi, joprojām ir veids, kā pilnībā iztulkot jūsu vietni. Vai atceraties to Stīgu tulkojumu, kuru instalējāt agrāk? Nu, tagad mēs’es to atkal izmantošu!

Dodieties uz WordPress informācijas paneļa sadaļu WPML un pēc tam dodieties uz ‘Motīvu un spraudņu lokalizācija’ lappuse.

Jūs’Redzēsim, ka viena opcija jau ir atlasīta pēc noklusējuma. Parasti tas būs “Dons’Izmantojiet virknes tulkojumu, lai tulkotu motīvu un spraudņus” iestatīšana. Ja jums radās grūtības pārliecināties, vai jūsu tēma ir 100% tulkojama, varat atzīmēt izvēles rūtiņu zem teksta: “Automātiski ielādēt motīvu’s. mo failu, izmantojot ‘load_theme_textdomain.”

Tomēr mēs iesakām tā vietā atzīmēt labāko variantu: “Tulkojiet motīvu un spraudņus, izmantojot WPML’s Stīgu tulkošana.” Tas ļauj tulkot motīvu, spraudņus, administratora tekstu un pat logrīku saturu!

wpml virknes tulkošanas iestatījumiAtzīmējiet izvēles rūtiņu, kas nodrošina virknes tulkošanu’s ir atkarīgs no jums, vai vēlaties dublējuma failus vai nē.

Vienkārši atzīmējiet rūtiņu, noklikšķiniet uz Saglabāt un jūs’Varēšu pabeigt jūsu tagad daudzvalodu vietnes tulkošanu.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Tulkoja jūsu izvēlnes
 • Jūsu iestatījumos ir iespējota virkņu tulkošana
 • Tulkots saturs, piemēram, logrīki, spraudņi un jūsu tēma’s teksts

Kā izveidot daudzvalodu vietni vietnē WordPress: Kopsavilkums

Jūs’esi gatavs doties!

Mēs’Jūs esat parādījis, kā no paša sākuma izveidot savu daudzvalodu WordPress vietni, izmantojot WPML spraudni. Sākot ar domēna izvēli un beidzot ar dažādajiem veidiem, kā jūs varat tulkot savu saturu, mēs’jūs esat aptvēris visu nepieciešamo.

Ļaujiet’s ir jūsu darbību kopsavilkums’esmu nokļuvis šeit:

 1. Iegūstiet domēnu
 2. Reģistrējieties mitināšanas pakalpojumu sniedzējā
 3. Iestatiet savu WordPress vietni
 4. Pārbaude: vai jūsu vietne ir gatava WPML?
 5. Pērciet un lejupielādējiet WPML spraudni
 6. Dublējiet savu WordPress vietni
 7. Instalējiet WPML spraudni
 8. Iestatiet savu WPML spraudni
 9. Tulkojiet savu saturu
 10. Tulkot kategorijas un tagus
 11. Tulkojiet izvēlnes, motīvus un spraudņus

Dažiem soļiem būs nepieciešams vairāk laika un pūļu nekā citiem. Mēs don’gaidīt, ka jūs to visu izdarīsit vienā sēdē! Sāciet šodien, bet don’t rush – šī rokasgrāmata būs šeit, lai jūs atgrieztos, veidojot savu daudzvalodu vietni.

Lai gan WPML jūsu WordPress vietni pārtulko pēc iespējas vienkāršāk, tas joprojām ir diezgan rūpīgs un reizēm tehnisks process. Mēs nešaubāmies, ka varat to izdarīt, izmantojot mūsu parocīgo ceļvedi, bet, ja jūs’pārdomājot, iespējams, tas nav tieši jums, don’t jāuztraucas.

WordPress un WPML izmantošanai ir vairākas alternatīvas, lai izveidotu daudzvalodu vietni.

Tīmekļa vietņu veidotāji ir daudz iesācējiem draudzīgāka iespēja, kas arī ļauj jums bez lielas grūtības tulkot savu saturu. Mēs’atkal nesaku viņi’re visiem, bet, ja vietnes veidotājs izklausās tā, kā tas varētu būt jums, mēs varam norādīt jūs pareizajā virzienā. Sāciet ar saitēm, kuras mēs’ve iekļauts zemāk!

Tiem no jums, kas ir gatavi un uztraucas, lai sāktu ar mūsu ceļvedī norādītajiem soļiem, mēs varam sniegt jums arī palīdzīgu roku. Laba mitināšana ir būtiska jūsu vietnei’panākumi, tāpēc mēs ļoti iesakām reģistrēties Bluehost, kā tā’s labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Ar šiem šķirtajiem gudrības vārdiem mēs’Ļaujiet jums sākt veidot jūsu pašu daudzvalodu vietni – atgriezieties un paziņojiet mums, kā jūs nokļūt komentāros!

Papildu informācija

 • Atrodiet jums vispiemērotāko vietņu veidotāju Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma.
 • Mēs’Līdz šim esat pārbaudījis vairāk nekā 50 tīmekļa veidotāju. Izlasiet mūsu pārskatu par 10 labākie vietņu veidotāji lai atrastu savu ideālo spēli.

BUJ

Vai WPML automātiski tulko manu vietni man?

Diemžēl WPML to var’Tulkot jūsu vietni jums. Tā vietā tas dod jums rīkus sava satura tulkošanai. Jūs varat iespējot WPML’automātiskās mašīntulkošanas funkcija, kas jums tulko atsevišķas lapas, taču katra lapas sadaļa jums tomēr jāapstiprina pašam!

Kāpēc man vajadzētu izmantot WPML, nevis citu spraudni??

WordPress daudzvalodu spraudnis (WPML) ir vispusīgākais un vismodernākais daudzvalodu spraudnis, tāpēc mēs to iesakām tik ļoti. Tas piedāvā iespaidīgu funkciju klāstu, kas attiecas uz mazām un lielām vietnēm, un tajā ir vairāk nekā 40 valodu, no kurām jūs varat izvēlēties. Mēs’mēs paši to izmantojām un esam sajutuši ieguvumus no pirmās puses!

Vai man būs jāzina, kā kodēt vietnes WordPress tulkošanu?

Nepavisam! Jūs don’Lai izveidotu daudzvalodu WordPress vietni, nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu – WPML var izmantot ikviens, ne tikai tehniķis. Tomēr ir daudz soļu, un dažiem posmiem ir vajadzīga nedaudz lielāka tehniskā pārliecība – tāpēc pārliecinieties, ka esat’Es saņēmu daudz laika pirms tuvināšanās šim projektam!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map