Kā palaist WordPress emuāru

Contents

10 vienkāršos soļos izveidojiet emuāru vietnē WordPress

kā sākt WordPress emuāra demonstrēto attēluWordPress var būt ideāla emuāru veidošanas platforma, taču sākšana var būt iebiedējoša – tieši tāpēc mēs’re šeit. Atstājiet savas rūpes aiz muguras, jo mēs parādīsim, kā izveidot un darbināt savu WordPress emuāru.


Kāpēc WordPress ir tik ideāli piemērots visu formu, izmēru un tēmu emuāriem? Tā’s an atvērtā koda platforma, tas nozīmē, ka jūs pilnībā kontrolējat savu vietni – pielāgošana, kods, iestatījumi un daudz kas cits ir jūsu rokās.

Ne tikai tas, WordPress bija sākotnēji paredzēts emuāru veidošanai, un tā nav’t zaudēja šo fokusu pat tā, kā tas bija’s ir kļuvusi par vienu no visspēcīgākajām platformām tīmeklī. Tur’s nenoliedzot WordPress popularitāti’ jauda un elastība ir radījusi – faktiski, Tagad WordPress pārvalda vairāk nekā 30% vietņu internetā!

Liels spēks var nākt ar lielām galvassāpēm un neapmierinātu kliegšanu, bet mēs’re šeit, lai pārliecinātos, ka tas nenotiek’t notiek – tu’jums patiks izveidot savu WordPress emuāru, tāpēc, ka jūs’mēs saņēmām jūsu ekspertus no jūsu puses!

Ja jūs’Tomēr īsā laika posmā emuāra izveidošana vietnē WordPress varētu nebūt jums vislabākā izvēle. Izmantojot vietņu veidotāju, vietni var iegūt tikai pāris stundu laikā, tāpēc, ja tas vairāk šķiet jūsu ielā, pārbaudiet mūsu pārskatu par labākajām emuāru veidošanas platformām..

Šis ceļvedis palīdzēs jums veikt katru soli, kas jums jāveic viegli izveidojiet savu emuāru vietnē WordPress.

Ļaujiet’s sāksim, vai mēs?

1

Iegādājieties domēna vārdu savam emuāram

Ja jums jau ir domēns, tad apsveicam – varat uzreiz pāriet uz otro soli: Reģistrējieties WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Priecīgu lasīšanu!

Pirmais, kas jādara, ir paķert sev domēna vārdu. Domēni ir svarīgi, jo to cilvēki izmanto, lai meklētu jūsu emuāru – piemēram, mūsu domēna vārds ir vietne vietnebuilderexpert.com.

Jums ir nepieciešams domēna vārds, jo tas darbojas kā jūsu vietne’unikālā identitāte – nevienai no divām vietnēm nevar būt vienāds domēns. Padomājiet par to kā savu emuāru’pirkstu nospiedumu vai tālruņa numuru, padarot to viegli atrast un atpazīt un palīdzot tam izcelties no visiem citiem emuāriem tiešsaistē.

Šis ir jautrs pirmais solis, bet tas tomēr ir’Tas ir arī liels lēmums – ja jūsu emuārs ir jūsu mazulis, tad tā nosaukuma izvēle ir diezgan svarīga! Ja jūs’ja vēlaties pārvērst emuārus tiešsaistes biznesā, tad jūs’Jums būs jādomā par profesionālu vārdu, kas vilina lasītājus.

Zemāk ir daži noteikumi, kurus varat ievērot, lai pārliecinātos, ka jūsu domēns ir iestatīts, lai gūtu panākumus:

Galvenie padomi sava domēna atlasīšanai

 • Saglabā to vienkāršu – vēlaties, lai jūsu domēna vārdu būtu viegli atrast. Dons’t to pārāk sarežģīt, cenšoties būt “savādāk.”
 • Padariet to īsu un šmauku – jūsu domēna vārdam jābūt neaizmirstamam!
 • Dons’nelietojiet ciparus un defises, ja varat tam palīdzēt – izvairieties no visa, ko var pārprast vai sajaukt. Kad cilvēki iesaka jūsu vietni, vai viņi to tiešām izdomās draugiem? Dons’Jūs neriskējat aizmirst lasītājus, jo viņi izlaida defisi.
 • Pārdomājiet savu emuāru – tu’Jūs pamanīsit, ka mūsu domēns ir tāds pats kā mūsu vietne’vārds, tāpat kā lielākajā daļā vietņu. Tas palīdz cementēt jūsu vietni’Tā identitāte, padara to vieglāk atrodamu un parasti ļauj izvairīties no neskaidrībām!
 • Esi unikāls – ja vēlamais domēns jau ir aizņemts, don’t vienkārši pielīmējiet otro numuru galā un atstājiet to. Izveidojiet dažas variācijas, lai izvairītos no vilšanās.
 • Rīkojieties ātri! – Kad domēna vairs nav, tā vairs nav’pagājis – tik vienreiz tu’Ja esat nolēmis par savu domēna vārdu, jums tas ir jānosargā, pirms kāds cits to saņem. Tādā veidā, tā’Es esmu gatavs un gaidu, kad pienāks laiks publicēt savu emuāru.

Tātad, jūs’esat ieguvis priekšstatu par savu ideālo domēna vārdu, bet kur jūs to dodaties, lai nodrošinātu tā aizsardzību? Jūs varat’t vienkārši ieiet vietējā veikalā un izvēlēties to – tā vietā jums ir jāiegādājas savs domēns no reģistratūras.

Jums ir divas galvenās izvēles:

 1. Atrodiet mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas vai nu pārdod domēnus, vai arī mitināšanas plānos iekļauj bezmaksas domēnu. (Mēs’Nākamajā solī es sīkāk izvēlos mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.)
 2. Iegādājieties savu domēnu no reģistratūras, piemēram, GoDaddy, pēc tam norādiet savu domēnu uz savu WordPress emuāru.

Ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ievada bezmaksas domēnu ar jūsu mitināšanas plānu, tad tas ir labākais risinājums. Bezmaksas domēns parasti ilgst vienu gadu, pēc tam jūs’Jums tas būs jāatjauno, lai saglabātu to kā savējo.

Ja jūsu pakalpojumu sniedzējs to nedara’Piedāvājot šo pirkumu, mēs iesakām izmantot reģistratūra, piemēram, GoDaddy. Tas ir tāpēc, ka jūs’Visticamāk, jūs iegūsit daudz, nekā tad, ja pērkat, izmantojot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Godaddy domēniGoDaddy ir pasaule’lielākais domēna reģistrators un ļauj ērti sākt darbu ar jūsu pašu domēna vārdu

Dons’neuztraucieties par sava domēna norādīšanu uz savu vietni – tas’Tas ir diezgan vienkārši, un tiešsaistē ir soli pa solim atrodamas rokasgrāmatas, piemēram, šis GoDaddy palīdzības raksts Forward My Domain..

Jūs varat sagaidīt, ka maksāsiet no USD 0.99 līdz 60 USD gadā par domēnu. Cena mainīsies atkarībā no tā, kā vēlaties, lai jūsu URL beidzas – piemēram, .online, .net vai .io. Tas teica, standarta cena .com domēnam parasti ir no 10 līdz 20 USD gadā.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Nāciet klajā ar idejām savam emuāram’s domēna vārds – mēģiniet padomāt par dažām variācijām
 • Pārbaudīja savu ideālo domēnu’pieejamību, lai pārliecinātos, ka nevienam citam nav tāda paša
 • Apmaksāja un reģistrēja jūsu domēnu oficiālajā reģistratūrā, piemēram, jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējā vai GoDaddy.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu Kas ir domēna vārds? Iesācējs’s ceļvedis lai iegūtu vairāk informācijas par domēniem.

2

Reģistrējieties WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējā

Hostinga pakalpojumu sniedzēji pamatā piešķir jūsu vietnei vietu internetā, kur to var izmantot. Bez mitināšanas neviens neredzēs jūsu skaisto emuāru, tāpēc tas ir’Pirms mēģināt kaut ko publicēt, ir svarīgi pierakstīties pie pakalpojumu sniedzēja.

Ir daudz pakalpojumu sniedzēju, un arī daudz dažādu hostinga plānu. Jums jāatrod tas’s tieši jums – nepareizs mitināšanas plāns var izraisīt vietnes ātruma ciešanas un pat izraisīt jūsu emuāra avāriju!

Tā’s ir laba ideja izvēlēties WordPress īpašā mitināšana, jo šie plāni ir īpaši izstrādāti, lai atbalstītu WordPress vietnes, un tiem ir pievienotas funkcijas, kas atvieglo jūsu dzīvi. Ir divi galvenie WordPress mitināšanas veidi: dalīta un pārvaldīta.

Koplietota vs pārvaldīta WordPress mitināšana

Dalīta mitināšana ir visvienkāršākais mitināšanas veids. Tas nozīmē, ka jūs koplietojat serveri ar citām vietnēm, lai jūsu resursi (piemēram, krātuve) tiktu sadalīti starp jums visiem. Izmantojiet šo, ja jūs’saglabājot lietas mazs, vai aren’t plānojat pelnīt naudu no sava emuāra.

Labs veids, kā domāt par dalītu mitināšanu, ir iztēloties to kā dzīvojot kopīgā mājā – jums katram ir sava guļamistaba, bet resursi tiek koplietoti starp jums. Ja viens cilvēks visu laiku atstāj savas gaismas un noskrien zem elektrības skaitītāja, tad tur’s neviens jums nepaliks.

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir modernāks – jūs saņemat labākas funkcijas, piemēram, ekspertu WordPress atbalstu un automātiskos atjauninājumus. Šis mitināšanas veids var atbalstīt daudz lielākas WordPress vietnes nekā dalīta mitināšana, un tas ir populāra izvēle uzņēmumiem -, kā arī lielie emuāri!

Pārvaldīta WordPress mitināšana ir labāka nekā dalīta mitināšana, un perfekta, ja jūs’ve nedaudz dāsnāks budžets vai jūs’liela projekta pārplānošana. Tam ir labākas funkcijas un tas ievērojami atvieglo vietnes darbību.

Ko meklēt sava mitināšanas pakalpojumu sniedzējā

WordPress ir trīs prasības mitināšanai. Neatkarīgi no tā, kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlaties, pārliecinieties, vai viņam ir:

 • PHP versija 7.2 vai jaunāka
 • MySQL versija 5.6 vai jaunāka, VAI MariaDB versija 10.0 vai jaunāka
 • HTTPS atbalsts

Galvenais padoms! Uzmanieties no pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā viena klikšķa WordPress instalēšanu – tas padarīs jūsu dzīvi daudz vieglāku, pārejot pie nākamā mūsu ceļveža soļa!

Vai nezināt, kur sākt? Dons’t neuztraucieties – mēs’mēs jau esam izpētījuši labākos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus apkārt, un mums ir daži labākie mitinātāji, kurus ieteikt:

 • Bluehost: Neapšaubāmi labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs tirgū, Bluehost ir labākā vieta, kur sākt. Piedāvājot viena klikšķa instalēšanu gan koplietotajā, gan pārvaldītajā WordPress mitināšanā, kā arī bezmaksas dublējumus, automātiskus programmatūras atjauninājumus un bezmaksas domēna prēmiju, Bluehost tiešām ir pilna pakete.
 • A2 mitināšana: Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā gan dalītu, gan pārvaldītu WordPress mitināšanu, lai gan mēs varam ieteikt tā pārvaldītos WordPress plānus kā īpaši labus. Izmantojot gan programmatūru, gan spraudņu atjauninājumus, kā arī bezmaksas dublējumus, tas pat iet kopsolī ar Bluehost – lai gan tas tā nav’t nenodrošināt bezmaksas domēnu.
 • HostGator: Ja jūs’re tikai pēc dalīta WordPress mitināšanas, bet don’Lai redzētu Bluehost pievilcību, mēs varam ieteikt HostGator’s Tā vietā WordPress plāno. Jūs’Jūs iegūsit bezmaksas domēnu, neierobežotu krātuvi un programmatūras un spraudņu atjauninājumus (kas ir neparasti dalīta hostinga plānos.) Iemetiet neticami iespaidīgu izmantojamības rādītāju 99,99%, un tas’tā ir pamatīga izvēle!

Papildu informācija

 • Atrodiet sev piemērotāko pakalpojumu sniedzēju – izlasiet mūsu pārskatu par labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji lai iegūtu detalizētu pārskatu gan par koplietotajiem, gan pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem.
 • Vai jūsu emuāram būs nepieciešami vislabākie pakalpojumi? Izlasiet mūsu pārskatu par vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji par pilnu sarakstu.

Kaut arī visi šie pakalpojumu sniedzēji mūsu pētījumā guva iespaidīgus rezultātus, nenoliedzami izcēlās uzvarētājs Bluehost. Tas ne tikai ierindojās pirmajā vietā gan koplietotajā, gan pārvaldītajā WordPress mitināšanā’s kā labāko pakalpojumu sniedzēju ieteica arī pati WordPress.

Jūs varat redzēt, kāpēc Bluehost ir nodrošinātājs, kuru mēs visvairāk iesakām WordPress lietotājiem. Ja vēlaties reģistrēties, mēs’Tālāk ir aprakstīti daži noderīgi soļi, lai palīdzētu jums sākt.

Galvenais padoms! Ja šobrīd mitināšana izklausās pārāk izaicinoša, tas tā’labi, vispirms varat sākt savu emuāru vietņu veidotājā. Vietņu veidotāji jūsu vietni mitina jūsu vietā, tāpēc viss, kas jums jādara, ir reģistrēties un sākt publicēšanu. Tas ir vienkāršs veids, kā radīt uzticību pirms pārejas uz WordPress.

Izvēlieties plānu

Pirmais, kas jums jādara, ir izvēlēties sev piemērotāko plānu. Par Bluehost’Kopīga WordPress mitināšana, cenas sākas tikai no Mēnesī 2,75 USD savam pirmajam termiņam. Pēc tam plāns tiek atjaunots pēc standarta likmes – 7,99 USD mēnesī.

Kopumā jums ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties, sākot no No USD 2,75 līdz USD 5,45 mēnesī.

bluehost dalījās WordPress cenu plānosBluehost ir trīs kopīgi WordPress mitināšanas plāni, un tas piedāvā atlaidi pirmreizējiem klientiem.

Galvenais iemesls, lai parakstītos uz Bluehost’Ieteicamais plāns ir tas, ka tas jūs nodrošina bezmaksas dublējumi. Citādi, pamatplāns jums kalpos labi – ja vien jūsu vietne ir arī ļoti vienkārša.

Ja jūs’d drīzāk ir pārvaldīta WordPress mitināšana, tavs lētākais plāns būs Mēnesī – 19,95 USD (tas tiks atjaunots par USD 29,99 mēnesī, kad būs beidzies jūsu pirmais termiņš). Atkal jums ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties, šoreiz sākot no USD 19,95 līdz USD 49,95 mēnesī.

bluehost pārvaldītie WordPress plāniBluehost’Pārvaldītā WordPress mitināšana sākas ar 19,95 USD mēnesī, un tajā ir uzlabotas funkcijas, piemēram, premium motīvi un ikdienas dublējumi.

Mēs iesakām šos plānus, kad jūs’mēģinu vēlreiz audzējiet savu emuāru, un lai to padarītu vairāk profesionāls. Tomēr tā’s ļoti maz ticams, ka tu’Jums būs nepieciešams visdārgākais plāns vai pat plāns Grow, tāpēc neveiciet’t nejūt spiedienu parakstīt dārgākas iespējas.

Ja jūs’Re nopietni par savu emuāru, jums vajadzētu Sāciet ar 19,95 ASV dolāriem mēnesī Izveidojiet plānu, nevis izvēlēties dalītu mitināšanu. Tas notiek tāpēc, ka jūs saņemat sarežģītākas funkcijas, piemēram, aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, ikdienas dublējumus un pat mārketinga centru.

Savienojiet savu domēnu

Vienreiz tu’esat reģistrējies, jūs varat savienot savu domēnu. Nodrošina Bluehost bezmaksas domēns pirmajam gadam uz visiem saviem plāniem, tāpēc, ja jūs to nedarīsit’vēl nav domēna vārda, tas ir vienkāršs (un bezmaksas) reģistrācijas veids.

Kad jūs izvēlaties savu plānu, jūs’Tiksiet novirzīts uz lapu, kurā varat meklēt savu jauno domēna vārdu vai ievadīt esošo. Vienkārši izpildiet norādījumus – tas prasa mazāk nekā minūti!

bluehost iestatīšanas domēna reģistrācijaBluehost ļauj ērti sākt, neatkarīgi no tā, vai jūs’jauna domēna izveidošana vai esoša savienošana.

Izveidot kontu

Vienreiz tu’esat izvēlējies domēnu, jūs’Jūs nonāksit konta lapā. Tur jūs ievadāt savu informāciju, izvēlaties plāna iestatījumus un izvēlaties visas nepieciešamās ekstras. Šeit ievadāt arī maksājuma informāciju, tātad’Ir laba ideja, lai jūsu kredītkarte būtu gatava!

bluehost konta iestatīšanaŠī ir jūsu lapa’Redzēsim, kad pierakstīsieties uz Bluehost plānu.

Pārliecinieties par šo lapu uzmanīgi, lai pārliecinātos’es priecājos par visām detaļām – pievērsiet īpašu uzmanību līguma termiņam (noklusējuma iestatījums būs 36 mēneši) un visām pakotnes papildām.

bluehost pakotnes pierakstīšanās ekstrasJa vēlaties, lai plānā būtu iekļautas papildu funkcijas, piemēram, SEO rīki, varat izvēlēties paketes ekstras.

Hostinga pakalpojumu sniedzēji dažreiz automātiski atzīmē ekstras rūtiņas – ja tas tā ir, jūs varat vienkārši noņemt atzīmi no izvēles’t vajag.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Nolēma, kāds hostinga veids jums ir nepieciešams
 • Pētījāt labāko sava emuāra mitināšanas pakalpojumu sniedzēju
 • Tika izvēlēts mitināšanas plāns’s ir piemērots jūsu vietnei
 • Reģistrējies, savienojis savu domēnu un izveidojis kontu pie sava pakalpojumu sniedzēja

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu padziļināto informāciju Pārskats par Bluehost lai uzzinātu, kāpēc tā’s labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 • Vai vēlaties, lai jūsu emuārs nepārsniegtu budžetu? Izlasiet mūsu Bluehost cenu pārskats lai uzzinātu par tās plāniem un cenām.
 • Salīdziniet labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu salīdzināšanas tabula.

3

Instalējiet WordPress

Tagad, kad jūs’Jūs esat uzstādījis visu kopā ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju’jūs, iespējams, skatāties apkārt, berzējot rokas kopā, gatavs sākt veidot savu emuāru. Par to jūs’jums būs nepieciešami celtniecības bloki – laiks instalēt WordPress lai jūs varētu nokļūt pie jautrām lietām!

WordPress instalēšanai ir divi veidi: manuāla instalēšana un viena klikšķa instalēšana. Tas, kuru izmantojat, būs atkarīgs no jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja – ja jūs to nedarīsit’t neizvēlieties konkrētu WordPress plānu, tad jūs uzvarējāt’t ir viena instalēšanas opcija.

Tā’Tas nebūs pārsteigums mēs ļoti iesakām instalēt vienu klikšķi – tā’Tas ir vieglāk, ātrāk un daudz draudzīgāk iesācējiem, nekā to izdarīt manuāli. Bluehost, A2 Hostings un SiteGround ir tikai trīs pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā automatizētu vai vieglu WordPress instalēšanu.

Piemēram, Bluehost automātiski instalē jaunāko WordPress versiju’esat izveidojis savu kontu, kas nozīmē, ka jūs nevēlaties’t nav jāpaceļ pirksts. Izlasiet mūsu ceļvedi par to, kā instalēt WordPress ar Bluehost, lai iegūtu sīkāku informāciju par šo īpaši vienkāršo procesu.

automātiskās instalēšanasBluehost automātiski instalē WordPress jums, padarot to par patiešām ātru un iesācējiem draudzīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Galvenais padoms! Manuālai instalēšanai labs atsauces avots ir rokasgrāmata How to Install WordPress, kā atrast oficiālajā WordPress vietnē. Tā’Ir arī vērts uzzināt, vai jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir kādi līdzīgi raksti tā palīdzības centrā.

Ja jūs’jūs jau esat pierakstījies mitināšanas pakalpojumu sniedzējā, kas to nedara’t nepiedāvā WordPress instalēšanu, don’t panika – jūs varat to instalēt manuāli, bet tas’Jums būs nepieciešams tikai vairāk laika un pūļu. Par laimi, tur ir daudz iesācējiem draudzīgu ceļvežu, kas palīdzēs jums iziet katru soli.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Noskaidroju, vai jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi
 • Nolēma par manuālu vai viena klikšķa WordPress instalēšanu
 • Instalēta WordPress

4

Atlasiet sava emuāra motīvu

Jūs’ve instalējis WordPress, kas nozīmē tagad varat sākt veidot savu emuāru. Pirmais, kas jādara, ir izvēlēties tēmu. Un mēs’atkal nerunāju ‘grāmatu recenzijas’ vai ‘maizes ceptuve’ – mēs domājam veidni, kas nosaka jūsu emuāra izskatu.

Kur atrast savu tēmu

Kur var atrast šīs tēmas? WordPress motīvu direktorijā ir tūkstošiem – jūs varat meklēt atslēgvārdus vai filtrēt rezultātus pēc popularitātes, jaunākajiem vai pat pēc funkcijām, izkārtojuma vai tēmas.

Jūs varat ‘demonstrācija’ lielākajā daļā tēmu, lai redzētu, kā dizains izskatās aktīvā lapā, savukārt dažās pat ir atļauts rediģēt parauga saturu, lai radītu priekšstatu par motīva darbību.

WordPress emuāru tēmu katalogsOficiālajā WordPress vietnē varat atrast tūkstošiem motīvu, un tos var meklēt, izmantojot filtra opcijas.

Vietnē WordPress varat atrast arī tēmas trešo pušu vietnes piemēram, ThemeForest un Themify, kas nozīmē jūs’ve ieguva milzīgu izvēli. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat WordPress vai izpētāt citas vietnes, jūs’Jūs atradīsit bezmaksas un premium tēmu klāstu.

Kvalitātes tēmas izvēle: Bezmaksas vs Premium

WordPress tēmas var izveidot ikviens, sākot no WordPress izstrādātājiem un beidzot ar kaimiņu kaimiņiem. Tas nozīmē, ka jūs saņemat daudz dažādu šķirņu, bet tas nozīmē arī to, ka jums vajadzētu sagaidīt arī dažas kvalitātes līmeņa atšķirības.

Galvenais padoms! Pārliecinieties, ka esat izvēlējies kvalitatīvu tēmu. Lasiet atsauksmes, apskatiet, kad tēma tika pēdējo reizi atjaunināta, priekšskatiet to pirms tās instalēšanas un pieturieties pie oficiālajiem veikaliem, piemēram, tiem, kurus mēs minējām iepriekš..

Vai tas nozīmē, ka man vajadzētu atturēties no bezmaksas tēmām? Nē, bezmaksas motīvi var būt ierobežotāki un mazāk unikāli nekā augstākās klases motīvi, bet tas tā nav’t nenozīmē, ka jums nevajadzētu’t tos izmantot.

Ir daudz labas kvalitātes bezmaksas tēmu, ja jūs zināt’Ja izmēģināsit dažādus stilus un daudz pārveidosit, vai vienkārši vēlēsities diezgan vienkāršu emuāru, brīva tēma ir saprātīga izvēle.. Viņi arī mēdz būt diezgan iesācējiem draudzīgi, kas ir liels bonuss jaunajiem emuāru autoriem!

Bezmaksas tēmu negatīvie ir tas, ka viņi’re nav tik liels ilgtermiņā. Viņi don’Nāciet līdzi ikvienam, ar kuru varat sazināties pēc palīdzības, ja rodas kādas problēmas, un funkciju trūkums aizturēs jūsu vietni, ja kļūsit par jaudīgāku emuāru.

Lielākajai daļai no jums, kas lasīs šo rokasgrāmatu, bezmaksas tēma būs piemērota jūsu jaunajam emuāram – tu’Jūs iegūsit pietiekami daudz pamata funkcionalitātes, lai atbalstītu vienkāršu vietni. Tomēr, ja jūs’pēc patiešām unikālām vai ar īpašībām saistītām lapām vai arī apvienojot jūsu emuāru ar biznesa vietni, tā vietā jums vajadzētu aplūkot labākās tēmas.

Piemaksu motīvu cena atšķiras, taču parasti to cena ir no 20 līdz 80 USD.

Vissvarīgākais zināt, kad jūs’izvēloties savu tēmu, tas ir tā’s nav ielikts akmenī. Pirmkārt, jūs varat to pielāgot, lai padarītu dizainu vairāk par savu – un, ja vēlaties vēlāk mainīt preču zīmi, jūs vienmēr varat pārslēgt motīvus.

Galvenais padoms! Pirms motīvu maiņas vienmēr pārliecinieties, vai dublējat vietni.

Tēmas instalēšana

Vienreiz tu’esat izvēlējies savu tēmu, jums tas jāinstalē. Tam vajadzētu būt diezgan vienkāršam.

Motīva instalēšana no WordPress motīvu direktorija

WordPress informācijas panelī vienkārši dodieties uz Izskats un dodieties uz sadaļu Motīvi. Noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu, un jūs’Jūs varēsit pārlūkot WordPress motīvu direktoriju un instalēt vēlamo. Atcerieties noklikšķināt uz Aktivizēt, lai pabeigtu procesu!

WordPress emuāra tēmas instalēšanaLai instalētu jaunu motīvu, vienkārši dodieties uz sadaļu Izskats un noklikšķiniet uz Pievienot jaunu, lai WordPress direktorijā izvēlētos jaunu motīvu..

Motīva instalēšana no trešās puses piegādātāja

Ja jūs’Ja esat izvēlējies premium motīvu no trešās puses vietnes, process būs nedaudz atšķirīgs, taču joprojām vienkāršs.

Vispirms lejupielādējiet savu motīvu (tas’Saglabāsim kā faila lejupielādi.) Tālāk dodieties uz saviem WordPress iestatījumiem un informācijas paneļa sadaļā Motīvi. Noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu. Pēc tam jūs varat vienkārši augšupielādēt iepriekš lejupielādēto motīva failu un noklikšķiniet uz Aktivizēt, lai pabeigtu instalēšanu.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pārlūkotas dažādas WordPress tēmas
 • Nolēma, vai jums ir nepieciešama bezmaksas vai premium tēma
 • Pārbaudīts, vai jūsu tēma ir aktuāla un laba kvalitāte
 • Instalēja savu motīvu

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu ceļvedi Kā izveidot vietni lai palīdzētu jums sākt darbu.
 • Pārbaudiet šos Satriecoši mājas lapas dizaina izkārtojumi kaut kādai iedvesmai.

5

Pievienojiet savu emuāru’s saturs

Šī ir sadaļa jūs’es gaidīju!

Tā’s laiks rakstīt – varbūt jums jau ir skaidrs redzējums par to, uz ko koncentrējas jūsu emuārs, vai varbūt jūs’es joprojām spēlēju ar dažādām idejām. Katrā ziņā tagad’s laiks spīdēt, un mēs’esat ieguvis dažus pamata padomus gadījumam, ja jums nepieciešama rokas sākšana.

Plāno uz priekšu

Tā’laba ideja izveidot satura plāns. Padomājiet par saviem mērķiem – gan ilgtermiņa, gan īstermiņa – un to, ko vēlaties, lai jūsu lasītāji izkļūtu no jūsu emuāra. Kā tu to izdarīsi??

Kamēr jums nevajadzētu’pārāk neaizraujieties ar detaļām, pārdomājot šīs lietas, jūsu emuārs palīdzēs gūt panākumus. Centieties izlemt, cik bieži jūs’Es ievietošu saturu un pēc tam pieturēšos pie tā. Var būt vērts uzrakstīt dažus rakstus pirms kaut kā publicēšanas, kā tad jūs’Jums būs jauks satura krājums, ko izdot, ja rakstot būsit sašutis.

Izceļas no pūļa

Kas padara jūs un jūsu emuāru unikālu? Vai tas ir jūsu dzīvesveids, viedoklis par tēmām vai noteiktas prasmes? Kā jūs zināt, jau tagad tiešsaistē ir daudz emuāru, bet, lūdzu, ne’Neļaujiet tam jūs iebiedēt, tā vietā ļaujiet tam jūs iedvesmot!

Apskatiet blogus, kurus jūs apbrīnojat, un noskaidrojiet, kādi tie ir’Es esmu izdarījis, lai sevi padarītu atšķirīgu – kā jūs to varat izdarīt ar savu emuāru?

Kļūstiet vizuāli

Kaut arī mēs’Pārliecinieties, ka jūsu emuāra saturs būs daiļrunīgs un saistošs’paļaujieties tikai uz savu brīnišķīgo prozu. Sadaliet savus emuāra ierakstus, izmantojot virsrakstus, videoklipus, attēlus un visu, kas, jūsuprāt, pievienos skaņdarbam papildu vērtību.

Dons’t pārāk sarežģītas lietas

Rakstiet īsos teikumos, īsās rindkopās un diezgan vienkāršā valodā. Protams, jums jāļauj savam stilam spīdēt cauri, taču šī taktika atver jūsu rakstījumu plašākai tiešsaistes auditorijai!

Ļaujiet vārdiem plūst

Ja jūs’es dabūju kaut ko teikt… tad saki to! Rakstot ilgāk, kvalitatīvs saturs dos jums laimīgākus lasītājus un palīdzēs jums atrast Google’meklēšanas rezultāti. Arī reklamējiet savas ziņas, lai paplašinātu savu auditoriju (mēs’Par to sīkāk apskatīšu vēlāk.)

Galvenais padoms! Dons’Nebaidieties – savienojumi ar citiem emuāru autoriem var būt nenovērtējami emuāru veidošanas pasaulē. Atrodiet citus emuārus ar līdzīgām interesēm un sazinieties. Jūs varat runāt par viņu emuāru savās ziņās, dalīties ar viņu saturu un atstāt komentārus vai patīk viņu vietnē.

Tagad, kad mēs’esat devis dažus veidus, kā padarīt jūsu saturu patiesi satriecošu’Apskatīsim dažus praktiskus padomus, lai pievilinātu jūs no emuāra ziņām, piemēram, profesionāļiem.

Vispirms dodieties uz savu WordPress informācijas paneli, uz sadaļu Ziņas. Pēc tam augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu. Tādējādi tiks atvērts jauns emuāra melnraksts. Augšējā lodziņā ievadiet jaunu nosaukumu un pēc tam labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Saglabāt melnrakstu.

izveidot WordPress emuāra ziņuŠādi izskatīsies jūsu emuāra ieraksts, kamēr to rediģēsit. Varat pievienot virsrakstus, attēlus vai citus elementus – atcerieties vienmēr noklikšķināt uz pogas Saglabāt melnrakstu’ve veikušas izmaiņas!

Zem šī ir sadaļa, kurā varat pievienot galveno emuāra saturu. Jums nevajadzētu’t tas nav pārāk grūti – pievienojiet sadaļas tikai tādā secībā, kādā vēlaties, lai tās parādās jūsu lapā. Tekstlodziņi ir ļoti vienkārši, tāpat kā attēlu pievienošana.

Galvenais padoms! Ziņas un lapas ir atšķirīgas, neskatoties uz to, ka izklausās diezgan līdzīgi! Mēs’Parunāsim vēl par nākamās sadaļas lappusēm.

Varat vai nu rakstīt savu ziņu tieši WordPress, vai arī rakstīt to citur un pēc tam nokopēt to teksta blokos’s gatavs. Pārliecinieties, ka priekšskatot savu ziņu, dodoties garām, pārliecinieties, vai viss ir tur, kur tam vajadzētu būt.

Kad jūs’Ja esat gatavs dalīties ar jūsu ziņu, noklikšķiniet uz pogas Publicēt!

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pārdomājiet, kas padara jūsu emuāru unikālu
 • Izveidoja plānu, kas jāievēro, lai palīdzētu jūsu emuāram sekot
 • Sācis rakstīt sava emuāra saturu

6

Pielāgojiet savu emuāru’s Iestatījumi

Lai arī mēs nevēlamies jūs atturēt no visa pasakainā satura rakstīšanas, pirms emuāra pilnīgas pabeigšanas ir jādara daži darbi. Nākamais, kam jāpievērš uzmanība, ir jūsu emuāra pielāgošana’s iestatījumi.

Pielāgošana pārsniedz jūsu tēmas pielāgošanu’s dizains. Jūs’jūs arī kontrolējat iestatījumus no sava emuāra’mājas lapa ar komentāriem. Diezgan svarīgi sīkumi, vai ne? Ļaujiet’s nokļūt tajā.

Navigācijas izvēlnes pievienošana

Cilvēki, kas jūsu emuāru apmeklē pirmo reizi, ir kā tūristi brīvdienās – viņi vēlas labi pavadīt laiku, un, lai to izdarītu, nepieciešami daži ceļa rādītāji un kartes, lai palīdzētu viņiem atrast ceļu apkārt. Viņiem ir nepieciešama navigācijas izvēlne, lai izpētītu jūsu emuāru!

Dodieties uz savu informācijas paneli, dodieties uz sadaļu Izskats, pēc tam parādītajā sarakstā noklikšķiniet uz opcijas Izvēlnes. Tiks atvērta lapa, kurā varat pārvaldīt izvēlnes iestatījumus. Vispirms dodiet savai ēdienkartei vārdu – jūsu apmeklētāji uzvarēja’t to neredz’s tikai jūsu atsaucei – un noklikšķiniet uz Izveidot izvēlni.

Tagad Tu vari rediģējiet izvēlnes iestatījumus, kas norāda WordPress, kur vēlaties parādīties navigācijas izvēlnei. Lielākā daļa navigācijas izvēlņu parādās lapas galvenē – lai to iestatītu, izvēlieties opciju Primārā. Ja vari’Lai to redzētu, izmēģiniet tādas iespējas kā Main vai Top.

pievienojot navigācijas izvēlniŠeit varat redzēt, kā navigācijas izvēlnes izveidošana parādīsies jūsu informācijas panelī.

Pēc tam viss, kas jums jādara, ir pievienot dažas izvēlnes lapas!

Tas ir diezgan vienkārši – izmantojiet sānjoslu kreisajā pusē lai atzīmētu pievienojamo lapu rūtiņas, vienkārši noklikšķiniet uz Pievienot izvēlnei. Varat pievienot saites uz lapām, ziņām, pielāgotas saites un kategorijas.

Varat pielāgot izvēlņu lapu nosaukumus, kā arī vilkt tos citā secībā.

Mājaslapas pievienošana

WordPress parāda jūsu vietnes jaunāko emuāra ziņu sarakstu’mājas lapa. Jūs don’Lai izveidotu šo lapu, nekas nav jādara WordPress to automātiski izveido un atjaunina jums.

Tomēr, ja vēlaties statiskā mājas lapa – tas, kas to nedara’t turpiniet mainīties katru reizi, kad pievienojat jaunu ziņu tu’Tas būs jāpievieno pašam. Tas ir labākais, ja jūs’apvienojot emuāru ar biznesa vietni, ir nepieciešama iestatīta mājas lapa, kurā būtu paskaidrots, kāda ir jūsu vietne.

Lai izveidotu šo statisko mājas lapu, vienkārši informācijas paneļa sadaļā dodieties uz Lapas un noklikšķiniet uz Pievienot jaunu. Piešķiriet savai lapai virsrakstu un saturu, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Publicēt.

pievienot jaunu lapuJaunas lapas pievienošana ir ļoti vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz Pievienot jaunu, izveidojiet savu saturu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Publicēt. Galvenais padoms! Lai iekļautu lapu, kurā joprojām tiek rādīti jūsu emuāra ziņojumi, kā arī statiskā mājas lapa, vienkārši pievienojiet vēl vienu jaunu lapu. Nosauciet to kaut kā ‘Emuārs’, un don’neuztraucieties par tā piepildīšanu – vienkārši nosauciet to un noklikšķiniet uz Publicēt.

Tagad informācijas panelī dodieties uz lasīšanas iestatījumiem. Kur saka ‘Tiek parādīta jūsu mājas lapa’, jums jānoklikšķina ‘Statiskā lapa’ – zemāk būs divas iespējas, kur var iestatīt savas lapas. Jums jāizvēlas jaunā statiskā lapa, kuru tikko izveidojāt, un tā jāiestata kā sākumlapa.

WordPress emuāra iestatīšana statiskā mājas lapaŠī ir lapa Lasīšanas iestatījumi, kurā jums jāizvēlas statiskā mājas lapa, kuru vēlaties savam emuāram!

Ja esat izveidojis arī jaunu emuāra lapu, lai parādītu savus jaunākos emuāra ierakstus, dodieties uz opciju, kas atrodas zem nosaukuma ‘Ziņu lapa’, un atlasiet šo jauno emuāra lapu.

Tādējādi jūsu vecā mājas lapa tiks aizstāta ar jaunu, statisku versiju, kā arī izveidojiet jaunu lapu, kurā var parādīt jaunus emuāru ierakstus. Atcerieties noklikšķināt uz Saglabāt un jūs’atkal viss izdarīts!

Komentāru pievienošana / atspējošana

Kad jūs’atkārtoti publicējot slepkavas saturu, jūs vēlaties, lai cilvēki dalās savās domās un atbildēs uz jūsu rakstīto. Viens no labākajiem veidiem, kā to mudināt, ir komentēt jūsu vietni!

Jūs komentāru iestatījumus pārvaldāt no sava WordPress informācijas paneļa – dodieties uz sadaļu Iestatījumi, pēc tam dodieties uz sadaļu Diskusiju lapa lai redzētu, kā pašlaik tiek iestatīti jūsu komentāri.

WordPress emuāru komentāru iestatījumiLapā Diskusijas varat pārvaldīt savu vietni’komentāru iestatījumi.

Jūs’Jūs atradīsit virkni izvēles rūtiņu ar dažādām opcijām, kas ļauj jums pārvaldīt noklusējuma raksta iestatījumus, kā arī citus komentāru iestatījumus. Šeit jūs nolemjat, vai cilvēkiem, komentējot komentārus, jāievada vārds un e-pasts, vai vēlaties saņemt paziņojumus pa e-pastu ikreiz, kad kāds komentē.

Varat iestatīt, vai komentāri ir jāapstiprina, pirms tie tiek parādīti jūsu emuārā, vai arī cilvēki var publicēt savas domas tieši jūsu rakstos. Tā’Parasti ir laba ideja filtrēt komentārus, jo tas palīdz surogātpastu nepārblīvēt jūsu vietnei.

Varat arī apturēt to, ka cilvēki komentē jaunus rakstus sadaļā Diskusija, bet, ja vēlaties izdzēst komentārus esošajās lapās, jūs’Jums jāiet uz paneļa komentāru sadaļu.

komentāru lapaKomentāru lapu ir viegli atrast WordPress informācijas panelī. Šis piemērs to nedara’Pagaidām nav komentāru, bet jūs varat redzēt, kur viņi atrodas’d parādās!

Tas ir, ja cilvēki’Parādīsies komentāri – vai tie’gaida apstiprinājumu vai ir publicēti – un kur jūs varat izdzēst vai atbildēt cilvēkiem’s ziņas. Diezgan vēss!

Lai vienlaikus izdzēstu, apstiprinātu vai neapstiprinātu lielu skaitu komentāru, lapas augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz opcijas Lielapjoma darbības. Tas ir ļoti parocīgi, ja jūs’atkal sakopt – pārāk daudz komentāru var palēnināt jūsu lapu darbību, tāpēc sekojiet līdzi populārajām ziņām!

Vispārīgie iestatījumi

Jūsu vispārējie iestatījumi ir vieta, kur glabājat pamatinformāciju par savu emuāru. Tas attiecas uz tādām lietām kā vietnes adrese, kura laika josla jūs esat’re in in un kā vēlaties parādīt laiku un datumu.

Tā’Ir vērts iepazīties ar šo sadaļu un pārliecināties, ka viss ir aizpildīts tieši tā, kā vēlaties.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pievienota navigācijas izvēlne, lai palīdzētu lietotājiem atrast ceļu uz jūsu emuāru
 • Pievienota statiskā mājas lapa (ja tāda nepieciešama)
 • Pārvaldīja jūsu komentāru iestatījumus
 • Iepazīstiet savus vispārīgos iestatījumus un pārliecinājāties par tiem’s viss precīzi

7

Instalējiet emuāru pievienošanas spraudņus

Tagad Tu’Kad esat pabeidzis apgūt visus iestatījumus, varat atgriezties pie dažām jautrām emuāru veidošanas vietām. Tālāk tas’Ir laiks iegūt dažus spraudņus, lai jūsu emuārs patiešām būtu pop!

Kas ir spraudņi?

Spraudņi ir līdzīgi lietotnēm – jūs instalējat spraudņus, lai pievienotu visas papildu funkcijas, kuras jūsu emuārā varētu trūkt. Piemēram, varat instalēt spraudni, lai lapai pievienotu kontakta formu, vai arī izvēlēties spraudni’Palīdzēsit pārvaldīt SEO.

WordPress emuāru spraudņiSpraudņus varat meklēt WordPress spraudņu direktorijā.

Cik maksā spraudņi?

Lai gan daži spraudņi ir bezmaksas, daži maksā par cenu, kas var atšķirties no USD 5 līdz USD 100. Dažiem spraudņiem ir vienreizēja maksa, savukārt citi darbojas uz abonēšanas pamata. Tas nozīmē to’Diezgan grūti noteikt konkrētu cenu, jo tas ir atkarīgs no jūsu izvēlētā.

Ieteicamie spraudņi

Ir simtiem (ja ne tūkstošiem) emuāru veidošanas spraudņu, taču šeit ir tikai daži no populārākajiem, kurus jūs varētu vēlēties izpētīt:

 • Rauga SEO: Šis ir vislabākais spraudnis, kas palīdz jūsu emuāru vērtējumam meklētājprogrammās, jo tas gandrīz nodrošina jūsu SEO un padara to par ļoti vienkāršu jūsu pārvaldībā. Jūs varat sākt bez maksas vai pierakstīties uz piemaksu par 89 USD.
 • Jetpack: Vēl viens spraudnis’kuras tiek izmantotas visu veidu vietnēs, Jetpack apstrādā drošību, veiktspēju un vietņu pārvaldību. To būvēja Automattic, tāpēc jūs to zināt’Būs lieliska kvalitāte. Varat to izmantot bez maksas vai izvēlēties apmaksātu plānu, sākot no USD 3,50 mēnesī.
 • Everesta formas: Tas dod jums vienkāršu veidu, kā izveidot visa veida veidlapas savam emuāram – vispievilcīgākās ir kontaktu formas, lai jūsu lasītāji varētu ar jums sazināties! Vēl labāk, ka tas’s ir pilnīgi bez maksas izmantot.

Galvenais padoms! Kaut arī tur ir tūkstošiem spraudņu, no kuriem izvēlēties, don’t vietnē nav instalēts pārāk daudz, jo tas var palēnināt ielādes ātrumu. Šis uzvarēja’vai jūs neveicat labumu ar saviem lasītājiem vai ar Google. Tur’Nav noteikts noteikums par to, cik daudz jums vajadzētu instalēt, taču maksimāli 20 šķiet saprātīgi.

Kā instalēt spraudņus

Tātad, kā jūs instalējat šos spraudņus? Vienkāršākais veids ir doties tieši uz savu WordPress informācijas paneli, pēc tam dodieties uz sadaļu Spraudņi. Noklikšķiniet uz Pievienot jaunu – pēc tam vienkārši ierakstiet instalējamo spraudni.

spraudņa instalēšana no WordPressTiklīdz jūs noklikšķiniet uz Pievienot jaunu, jūs’Es redzēšu šo lapu, kur varat meklēt spraudni, kuru vēlaties instalēt.

Kad esat atradis spraudni, jūs to atradīsit’Pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt tūlīt un gaidiet, kamēr WordPress lejupielādēs spraudni. Pēc tam viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz saites Aktivizēt spraudni un izbaudiet jauno spraudni!

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pētījām, kuri spraudņi būs vislabākie jūsu emuāram
 • Pārbaudīts, vai viņi’atkal bez maksas vai piemaksa
 • Instalēja izvēlētos spraudņus

8

Iestatiet Google Analytics

Tā’Visi ļoti labi lepojas ar draugiem par to, cik labi darbojas jūsu emuārs, bet ne’t ir lieliski, ja jums ir kāds reāls pierādījums emuāra dublēšanai’s satriecošs?

Google Analytics ir labākais veids, kā izsekot sava emuāra panākumiem. Tas sniedz jums pārskatus par to, kā cilvēki mijiedarbojas ar jūsu vietni, kā arī datus par to, cik cilvēku apmeklē katru lapu, cik ilgi viņi pavada jūsu vietnē un daudz ko citu.

Šī informācija ir nenovērtējama, lai izmērītu to, kas jūs esat’jums veicas labi, un ko jūs varētu darīt labāk – ja vēlaties, lai jūsu emuārs ilgtermiņā gūtu panākumus, Google Analytics lietošana ir obligāta.

Tātad, kā jūs to izveidojat? Lai iegūtu Google Analytics pārskatus tieši savā WordPress informācijas panelī, jūs’Tas būs jāinstalē. Labākais un vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot spraudni MonsterInsights, kas sniedz norādījumus par procesu. (Un don’neuztraucieties: gan Google Analytics, gan MonsterInsights nāk ar bezmaksas versijām.)

Vispirms izveidojiet Google Analytics kontu – tu’Jums tiks izsniegts izsekošanas ID, kurš jums būs jāpierakstās. Pēc tam vienkārši izpildiet MonsterInsights (tas’ievadīsit šo izsekošanas ID), un jūs’Google Analytics jums pa rokai būs īsā laikā.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Izveidots Google Analytics konts
 • Izsekošanas ID kods tika pierakstīts
 • Jūsu emuārā ir instalēta Google Analytics (vienkāršākais veids ir izmantot spraudni, piemēram, MonsterInsights!)

9

Notiekošie atjauninājumi

Lai arī regulāra satura atjaunināšana ir viens no veiksmīga emuāra veidošanas galvenajiem faktoriem, ir arī daži citi aizkulisēs veicami darbi, kas nepieciešami arī turpmāk.

Atjauninājumi

Galvenais, kas jums jāuzrauga, ir WordPress atjauninājumi. Tas ir ļoti svarīgi – nepalaidiet uzmanību saviem atjauninājumiem!

WordPress regulāri izlaiž savu platformu, lai tā darbotos nevainojami, bez kļūdām un darbotos tehniskās spēles augšgalā.. Ja jūs don’t neatjauniniet savu vietni, lai neatpaliktu no šiem atjauninājumiem, jūsu emuārs noveco un kļūst neaizsargāts pret drošības pārkāpumiem un kaitinošām kļūdām.

Ir dažādi atjauninājumu veidi – programmatūras atjauninājumi ir galvenie, kas jums jāpaliek virsū, kamēr jūs esat’Vajadzēs arī atjauniniet spraudņus un motīvu laiku pa laikam. Jūs’Kad šie atjauninājumi būs nepieciešami, jūs saņemsit brīdinājumu savā WordPress informācijas panelī.

Hostings

Vēl viena svarīga joma, kas jāpatur prātā, ir jūsu emuārs’hostings. Ja jūs don’t nav ieslēgta automātiskā atjaunošana, pārliecinieties, ka jūs savlaicīgi atjaunojat savu plānu, vai arī jūs riskējat, ka jūsu vietne samazināsies.

Sekojiet savam emuāram’Progress – vai tas joprojām ir piemērots hostinga plāns? Vai jums ir nepieciešams sarežģītāks plāns ar labākām funkcijām? Uzdodot šos jautājumus, pārliecinieties, ka jūsu emuārs to nedara’t pārāk liels, lai tā zābaki, un uzvarēja’t nesāk crashing, jo tā’s uz ierobežojošu mitināšanas plānu.

Dublējumi

Tā’s arī laba ideja regulāri izveidojiet sava emuāra dublējumus. Iespējams, ka jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jūsu plānā ir iekļāvis bezmaksas dublējumus, bet mēs’d vienmēr iesakām katram gadījumam veikt papildu dublējumus.

Vienmēr dublējiet savu vietni pirms motīvu maiņas vai atjaunināšanas uz jaunāko WordPress versiju – labāk droši, nekā žēl!

Vienkāršā iespēja

Ja jūs don’Palieciet uz visu notiekošo tehnisko apkopi, jūsu emuārs paklupt un izkrist, pirms tam ir iespēja gūt panākumus. Tā’ir skumji, bet patiesi!

Par laimi, vietņu veidotāji ir vienkāršāka iespēja, jo viņi rūpējas par jūsu mitināšanu, drošību un atjauninājumiem. Mēs’atkal to nesaku’s taisnība visiem, bet tā ir iespēja, ja vēlaties vienkāršāku blogošanas dzīvi.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Pārbaudīja, vai nav instalēti atjauninājumi
 • Pierakstīja savu mitināšanas plānu’atjaunošanas datumu vai ieslēgtu automātisko atjaunošanu
 • Dublēja jūsu emuāru

Papildu informācija

 • Iedomājaties kaut ko mazliet vieglāku? Izlasiet mūsu pārskatu par Vienkāršākie vietņu veidotāji ātrākam emuāru veidošanas veidam.
 • Salīdziniet labākos vietņu veidotājus mūsu vietnē Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma.

10

Audzējiet savu emuāru

Jūsu pirmās ziņas publicēšana ir pārsteidzoša sajūta. Jūs trāpījāt nervu un uzmundrinājuma laikā Publicēšanai, un jūs domājat, ka šī ir labākā sajūta, kāda jebkad bijusi. Pietiekami drīz jūs’Es saņēmu kļūdu – un jūs vēlaties zināt, kā es varu to pāriet uz nākamo līmeni?

Tā’Ir laiks papildināt savu emuāru un doties uz virtuālajām zvaigznēm.

SEO

Šeit mēs atrodamies dažreiz uzmundrinošajā meklētājprogrammu optimizācijā. Patiesība ir tāda, ka bez SEO jūsu emuārs nedarbojas’Pastāv iespēja, ka jūs atradīsit neviens cits kā jūsu labākais draugs un vecmāmiņa. Protams, viņi var būt jūsu lielākie fani, bet jūs to nezināt’nevēlaties, lai viņi būtu jūsu vienīgie fani.

Tas’s, kur ienāk SEO. Tūlīt instalējiet spraudni Yoast SEO – vairāk nekā 5 miljoni cilvēku to jau ir lejupielādējuši, tāpēc jums ir jāseko līdzi šai konkurencei!

yoast SEO WordPress emuāra spraudnisYoast SEO spraudnis ir būtisks, lai maksimāli izmantotu emuāru’SEO potenciāls.

Nosakiet atslēgas vārdus, pēc kuriem izveidojiet saiti, pēc tam izveidojiet saiti uz citām emuāra lapām, kā arī citām vietnēm ar atbilstošu, kvalitatīvu saturu. Tur’Šeit to ir par daudz, taču šeit ir daži lieliski kontrolsaraksti un SEO ceļveži – mēs’Lai sāktu darbu, atradīsit saiti uz dažiem zemāk redzamajiem!

Papildu informācija

 • Iepazīstieties ar šo Backlinko rakstu Google’s 200 rangu faktori par pilnu SEO ieviešanu.
 • Vai esat dzirdējuši baumas par WordPress’ SEO prasmes? Izlasiet mūsu Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO salīdzinājums, lai sakārtotu mītus no patiesībām.

Pasta saraksti

Lielisks veids ir izveidot adresātu sarakstu, lai mijiedarbotos ar lasītājiem saglabāt iesaisti, un lasītāju atgriešanās jūsu emuārā atkal un atkal. E-pasts var likties novecojis, bet tas tā’tas joprojām ir ļoti efektīvs veids, kā saglabāt jūsu lasītāju interesi un atjaunināt ar jūsu vietni.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir instalēt spraudni, piemēram, Thrive Leads, kas nāk ar pielāgojamām formām, analītiku, animācijām un daudzām citām funkcijām.

Iedrošiniet cilvēkus reģistrēties jūsu adresātu sarakstā – ir daudz dažādu iespēju, kā panākt, lai cilvēki reģistrētos, ieskaitot aicinājumus uz darbību, uznirstošos logus un kontaktinformācijas veidlapas.. Esiet piesardzīgs un nebombardējiet savus lasītājus, lai gan pretējā gadījumā viņi var nokaitināt un aiziet!

Varat izmantot savu e-pasta mārketingu, lai brīdinātu lasītājus par jaunu saturu, reklamētu īpašus piedāvājumus, pasākumus vai ziņas un pat atbrīvotu īpašu saturu’ekskluzīvi tikai jūsu e-pasta adresātiem.

Sociālie mēdiji

Sociālie mediji ir spēcīga platforma jūsu emuāra audzēšanai – ar noteikumu, ka jūs to pareizi izmantojat!

Dons’nemēģiniet kopīgot savas ziņas tik daudzās sociālajās platformās, cik vien iespējams – tā vietā izvēlieties dažus, kas, jūsuprāt, atbilst jūsu emuāram. Padomājiet par savu mērķauditoriju un to, kuru sociālo platformu viņi veido’re, visticamāk, izmantos visvairāk.

Kā vienmēr, jūs varat instalēt spraudni, kas jums palīdzēs ar savu sociālo mediju kopīgošanu – jūs pat varat iestatīt automātisku jauno ziņu kopīgošanu, dodot jums vairāk laika rakstīšanai.

Ievietojiet savā emuārā saites uz saviem sociālo mediju kontiem, jo ​​tas ļauj jūsu lasītājiem sekot jums un mijiedarboties ar jūsu emuāru, kopīgojot to savās sociālajās lapās. Jūs pat varat savā emuārā iegult dzīvu sociālo plūsmu, lai cilvēki ziedo’Patiesībā jums ir jāatstāj jūsu vietne, lai redzētu to, ko jūs’esmu bijis līdz!

Galvenais padoms! Noteikti glabājiet visus kontus, kurus saistāt ar profesionāliem un atbilstošiem – to’ir vērts izveidot atsevišķu kontu emuāram, nevis izmantot personīgo kontu.

Tīkls

Atcerieties, kad mēs pieminējām savienošanos ar citiem emuāru autoriem? Nu, piedodiet, ka atkārtojām sevi, bet mēs’vēlreiz pārskatīšu šo punktu!

Sazinieties ar citiem emuāru autoriem savā nišā, un izmantojiet šos savienojumus, lai palīdzētu viens otram. Jūs varat runāt par šiem emuāriem savās ziņās, piemēram, viņu rakstos, vai pat dalīties ar iecienītākajām ziņām sociālajos medijos. Cerams, ka viņi’Jūs atgriezīsit labvēlību!

Tas ir lielisks veids, kā atrast jaunus lasītājus un uzzināt sevi pareizajos emuāru veidošanas aprindās.

Pirms pāriet uz nākamo darbību, pārliecinieties, ka esat izdarījis’ve:

 • Instalēts SEO spraudnis
 • Izveidots adresātu saraksts
 • Kopīgoja savu emuāru sociālajos medijos
 • Sācis veidot sakarus ar citiem emuāru autoriem

Kā palaist WordPress emuāru: Kopsavilkums

Tas’s tas – tu’esi gatavs doties!

Mēs to zinām’s ir daudz informācijas, kas jāņem vērā, tāpēc ļaujiet’Jums ir ātri jāatgādina par jūsu veiktajām darbībām’esmu nokļuvis šeit:

 1. Iegādājieties sava emuāra domēna vārdu
 2. Reģistrējieties WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējā
 3. Instalējiet WordPress
 4. Atlasiet sava emuāra motīvu
 5. Pievienojiet savu emuāru’s saturs
 6. Pielāgojiet savu emuāru’s iestatījumi
 7. Instalējiet emuāru veidošanas spraudņus
 8. Iestatiet Google Analytics
 9. Notiekošie atjauninājumi
 10. Audzējiet savu emuāru

Jūs’Jūs varēsit izvēlēties savus labākos padomus, padomus un prasmes, taču šī rokasgrāmata darbosies kā emuāru veidošanas ceļa sākumpunkts. Mēs’esat pierādījis, ka emuāra sākšana vietnē WordPress to nedara’t ir jābūt smagam darbam – protams, tur’Ir daudz jādomā, bet ja jūs’mēs atkal pazīstam jūs’Es priecāšos par katru soli.

Ja izaicinājums sākt emuāru ir pietiekams, nedomājot par mitināšanu, spraudņu instalēšanu un atjauninājumu palaišanu, lūdzu, nedariet to’t jāuztraucas. WordPress ir lieliski, bet tas tā ir’s ne visiem. Kāpēc neizmēģināt vietņu veidotāju? Tad viss, kas jums jādara, ir reģistrēties un sākt rakstīt.

Ikvienam vajadzētu būt iespējai izveidot savu emuāru, un mums’vēlreiz šeit, lai jums būtu ērti iegūt idejas tiešsaistē. Mēs uzvarējām’t izlikties jums’Jūs publicēsit savu emuāru vienā pēcpusdienā, bet, cerams, ka jūs’Jums patiks katru minūti, kad jūs iesaistīsities sava WordPress emuāra tiešraidē.

Atgriezieties, lai paziņotu mums, kā jūs nokļūsit!

Vai esat izveidojis emuāru vietnē WordPress? Paziņojiet mums savas domas, padomus un padomus komentāros zemāk!

BUJ

Kā iesācēji var nopelnīt naudu no emuāru veidošanas?

Monetizējiet savu vietni’tikai reģistrētiem emuāru autoriem – kāpēc gan to nevajadzētu darīt?’Vai iesācēji arī iesaistās darbībā? Viens no labākajiem veidiem, kā iesācējiem nopelnīt naudu, izmantojot viņu emuāru, ir saistītajos tirgos, kur cits uzņēmums maksā jums par viņu pakalpojumu reklamēšanu. Citi veidi ir produktu pārdošana, kursu vadīšana un sludinājumu parādīšana jūsu vietnē.

Uzziniet vairāk par to, kā nopelnīt naudu no vietnes, mūsu padziļinātajā ceļvedī.

Es don’Man patīk hostinga pakalpojumu sniedzējs. Vai es varu pārslēgties??

Jā! Tā’Tas ne vienmēr ir ļoti vienkāršs, taču jūs varat mainīt hostinga pakalpojumu sniedzējus’es neesmu apmierināts ar jūsu pašreizējo pakalpojumu. Daudzi pakalpojumu sniedzēji pat piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumu, lai pēc iespējas vienkāršāk pārslēgtos. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties šo metodi vai manuālo pārsūtīšanu, vispirms vispirms izveidojiet rezerves kopiju vietnei.

Vai domājat mainīt? Iepazīstieties ar mūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu salīdzināšanas tabulu, lai atrastu jums labāko pakalpojumu sniedzēju.

Es gribu ātri sākt blogošanu – vai varat ieteikt vietņu veidotāju?

Jā, protams! Ja jūs’Ja vēl neesat gatavs sākt savu emuāru ar WordPress, ir daudz alternatīvu, no kurām izvēlēties. Sākumā izpētiet WordPress.com, kas ir paredzēts tikai emuāru veidošanai, un pēc tam apskatiet Weebly un Wix. Viņi’Visi tie ir daudz vieglāk lietojami nekā WordPress.org, tiem ir bezmaksas plāni un iebūvēti lieliski emuāru veidošanas rīki.

Izlasiet mūsu pārskatu par labākajām emuāru veidošanas platformām, lai uzzinātu, kā šie veidotāji salīdzina ar WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map