Kaip sukurti daugiakalbę svetainę „WordPress“

Sukurkite daugiakalbę „WordPress“ svetainę atlikdami 11 žingsnių

kaip sukurti daugiakalbę svetainę


Sveiki! Ar turėtume sakyti „bonjour“, „hallo“, „hola“, „hej“ ar „ciao“? Galų gale, kodėl turėtumėte apsiriboti savo svetaine tik viena kalba?

Sukurti daugiakalbę svetainę yra labai svarbu norint išplėsti ir pasiekti naujas auditorijas – vien JAV bent vienas iš penkių žmonių namuose kalba ne anglų, o kita kalba. Kai atsižvelgsite į tai, tikrasis klausimas yra, kodėl gi ne?’norite sukurti daugiakalbę svetainę?

Atsižvelgiant į tai, atsakymas yra gana aiškus – sunku sukurti daugiakalbę svetainę. Arba gali būti, ypač jei tu’vėl naudojate „WordPress“.

Paprastai tai bus kūrėjo darbas, kuris gali viršyti jūsų biudžetą. Laimei, yra įskiepių, kurie gali paversti jūsų daugiakalbes svajones.

Šis vadovas padės jums sukurti savo pačių daugiakalbę „WordPress“ svetainę, naudojant WPML („WordPress Multilingual“) papildinį. Tai padaryti yra daug lengviau, nei tai padaryti rankiniu būdu, bet tiesiog nereikia žiūrėti į viršų – šiuos veiksmus rekomenduojame atlikti tik tada, jei jūs’vėl gana pasitikintis „WordPress“ vartotoju.

Kodėl mes rekomenduojame WPML įskiepį?

Mes patys naudojame WPML įskiepį versti puslapius čia, svetainėje „Builder Expert“, todėl galime rekomenduoti iš asmeninės patirties. Tai’Taip pat yra pažangiausias ir labiausiai suapvalintas vertimo papildinys!

Čia’ką mūsų „Full Stack WordPress“ kūrėjas Fernando Paredes turėjo pasakyti apie WPML:

“WPML yra „WordPress“ daugiakalbių svetainių pramonės standartas – dauguma įskiepių ir temų, turinčių bet kokią daugiakalbių priedų integravimo formą, yra skirtos tik WPML. Jis siūlo integraciją su keliais pagrindiniais „WordPress“ papildiniais, įskaitant „WooCommerce“.

Papildinio naudojimo pranašumas yra tas, kad jis palengvina sąranką ir centralizuoja viską vienoje vietoje, todėl jį lengviau valdyti.”

Tolimesnė informacija

 • Tik pradedate? Peržiūrėkite mūsų vadovą Kaip sukurti „WordPress“ svetainę.
 • Reikia papildomų patarimų? Mūsų 15 „WordPress“ patarimų pradedantiesiems galėtų būti verta perskaityti.
 • Woops! „WordPress“ ne tau? Nesijaudinkite – pažvelkite į mūsų Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė kad būtų lengviau pradėti.

1

Gaukite domeną

Jei tu’jau sukūrėte savo „WordPress“ svetainę ir tereikia padaryti esamą svetainę daugiakalbę, pereikite tiesiai prie 4 žingsnio – Patikrinkite: ar jūsų svetainė parengta WPML?

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įsigyti sau domeno vardą. Tai veikia kaip jūsų svetainė’unikalų adresą ir būtent tai žmonės naudos jums surasti – pavyzdžiui, mūsų domenas yra svetainėbuilderexpert.com.

Galite nusipirkti savo domeną iš registratoriaus, pvz., „GoDaddy“, arba pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją, kuriame yra vienas nemokamai. Abu variantai yra patikimi, patikimi’reikia tik nuspręsti, ką’tau geriausia. Paprastai hostingo planai suteikia jums nemokamą domeną vieneriems metams, po to jūs’Turėsiu mokėti kasmet.

daugiakalbiai svetainių nustatymo „godaddy“ domenaiGalite lengvai nusipirkti naują domeną iš tokio registratoriaus kaip „GoDaddy“, kai pardavimo kainos reiškia, kad galėtumėte sumokėti tik 0,99 USD per metus!

Domeno metinės išlaidos gali svyruoti nuo 0,99 USD iki 60 USD, atsižvelgiant į tai, ar norite, kad jis pasibaigtų kažkuo įprastu (pvz., .com), ar kainos nustatymo variantu (pvz., .io).

Įsitikinkite, kad jūsų domenas yra trumpas, šmaikštus, nepakartojamas ir įsimenamas. Taip žmonės identifikuos jūsų svetainę, todėl norite, kad ji atspindėtų jūsų svetainę’turinys!

Nes jūs’Jūs nenaudosite papildinio WPML, kad sukurtumėte daugiakalbę svetainę’t nereikia sukurti daugybės skirtingų domenų vardų atskiroms svetainėms. Palikite šį vargo užpakalį ir pereikite prie kito žingsnio – tobulo prieglobos paslaugų teikėjo paieška.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Sugalvokite savo tobulo domeno vardo idėjų
 • Nuspręsta registruotis pas savo prieglobos paslaugų teikėją arba registratorių
 • Patikrintas jūsų domenas galimas
 • Apsaugokite savo domeną įregistravę jį oficialiame registratoriuje

2

Prisijunkite prie prieglobos paslaugų teikėjo

Hostingas yra būtinas norint sėkmingai valdyti svetainę. Be jo galite’neskelbkite savo tinklalapio internete. Be to, labai svarbus veiksnys, pasirinkus netinkamą teikėją ar prieglobos planą, gali priversti jūsų svetainę įkelti senatvę ar net sugesti.

Laimei, mes turime daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti geriausią jūsų svetainės prieglobos paslaugų teikėją – nuo apžvalgų iki palyginimo lentelių, kurias galėsite tyrinėti laisvalaikiu. Norėdami sutaupyti laiko, čia’Mūsų pagrindinė rekomendacija: „Bluehost“.

„bluehost“ talpinimas daugiakalbėje „WordPress“ svetainėje„Bluehost“ yra geriausias „WordPress“ svetainių prieglobos paslaugų teikėjas ir oficialiai rekomenduoja pati „WordPress“.

„Bluehost“ yra geriausias „WordPress“ svetainių prieglobos paslaugų teikėjas ir pateikiama kartu su oficialia paties „WordPress“ rekomendacija. Tai triumfavo mūsų tyrime, aplenkdami konkurentus tiek dėl bendro, tiek valdomo „WordPress“ prieglobos.

Galite pradėti savo bendro „WordPress“ prieglobą naudodami „Bluehost“ tik už 2,95 USD per mėnesį (paprastai 7,99 USD per mėnesį, pasibaigus reklamos laikotarpiui.) Tai ateina su automatiniu „WordPress“ diegimu ir automatiniais atnaujinimais, taip pat nemokamu SSL sertifikatu ir nemokama domeno registracija vieneriems metams.

Prieinamos kainos, ekspertų palaikymas „WordPress“ ir daugybė pritaikytų funkcijų – įskaitant automatinius atnaujinimus ir diegimą vienu paspaudimu – visa tai daro „Bluehost“ protingu pasirinkimu bet kuriam „WordPress“ vartotojui..

Tiesiog pasirinkite savo kainų planą, prijunkite savo domeną (galite naudoti esamą arba nemokamai užregistruoti naują) ir prisiregistruokite, kad pradėtumėte savo prieglobą.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Tyrė skirtingus prieglobos paslaugų teikėjus, norėdami rasti geriausią jūsų svetainei
 • Nusprendėte, kokio tipo prieglobos jums reikia
 • Pasirinko prieglobos planą
 • Prisiregistravo prieglobai ir prijungė savo domeną

Tolimesnė informacija

 • Perskaitykite mūsų „Bluehost“ apžvalga išsiaiškinti kodėl’geriausias pasirinkimas jūsų „WordPress“ svetainei.
 • Neparduodamas „Bluehost“? Peržiūrėkite mūsų geriausius variantus Geriausi „WordPress“ teikėjai.
 • Palyginkite geriausius prieglobos paslaugų teikėjus mūsų tinklapyje Žiniatinklio prieglobos paslaugų palyginimo lentelė.

3

Nustatykite savo „WordPress“ svetainę

Dabar linksmybės prasideda! Ar tu’kuriate tinklaraštį, verslo svetainę, aplanką ar net visų trijų derinį dabar’Laikas paversti savo idėjas realybe. Mes’Greitai aprašysiu pagrindinius veiksmus, kurie padės jums pradėti.

Įdiekite „WordPress“

Tu gali’t sukurti „WordPress“ svetainę be „WordPress“. Jei pasirinkote geros kokybės „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, pvz., „Bluehost“, turėtumėte mokėti naudoti vieną paspaudimą arba automatinį diegimą. Tai yra greičiausias, lengviausias ir geriausias būdas įdiegti „WordPress“.

Diegdami vienu spustelėjimu, pagrindinis kompiuteris atlieka visą darbą už jus, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra spustelėti, sėdėti, atsipalaiduoti ir tada mėgaukitės naujos „WordPress“ svetainės kūrimu be streso. Skamba gražiai, tiesa?

Kita galimybė yra įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu. Tai yra mažiau atpalaiduojantis pasirinkimas ir gali sukelti daug daugiau galvos skausmo, galvos plakimo ir pagalbos šauksmų. Mes rekomenduojame šią parinktį tik tuo atveju, jei jūs’vėl techniškai įsitikinęs, nors internete yra daugybė pradedantiesiems tinkančių vadovų, kurie padės paaiškinti jūsų procesą (mes’esate susietas su ypač naudingu žemiau!)

Nesvarbu, ar pasirinksite ilgą, ar trumpą kelią, pabaigoje turėtumėte būti visiškai įdiegę „WordPress“ ir pasiruošę eiti.

Tolimesnė informacija

 • Peržiūrėkite mūsų patogų vadovą Kaip įdiegti WordPress naudojant.
 • Ar diegiate „WordPress“ rankiniu būdu? Čia’yra oficialus „WordPress“ vadovas Kaip įdiegti „WordPress“ – sėkmės!

Pasirinkite temą, kuri’Parengta vertimui

„WordPress“ svetainės temos pasirinkimas yra viena maloniausių kūrimo proceso dalių. Čia galite nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jūsų svetainė. Bet jūsų tema to neturi’t tiesiog nustatykite savo svetainę’estetika – tai taip pat daro įtaką jūsų svetainei’s galimybes.

Kaip rasti vertimui paruoštas temas „WordPress“

WPML įskiepis suderinamas su daugeliu temų, tačiau jis’Vis dar gera idėja rasti tokią temą’vertimas paruoštas. Kaip jūs tai darote? Pirmiausia eikite į „WordPress“ temų katalogą ir eikite į funkcijų filtrą.

Pagal ‘funkcijos’ antraštę, slinkite žemyn iki sąrašo apačios ir pažymėkite laukelį šalia ‘Parengta vertimui’. Taip pat galite pasirinkti kitus filtrus, pagal kuriuos norite ieškoti, tada spustelėkite Gerai ‘Taikyti filtrus’.

„WordPress“ vertimui paruoštas temos filtrasTai’Naudojant funkcijų filtro funkciją „WordPress“ lengva rasti vertimui paruoštų temų.

Tai automatiškai ištrauks visas temas, išvardytas kaip parengtas vertimui, kurias galėsite naršyti norėdami rasti jums patinkančią!

Galite rasti ir nemokamų, ir aukščiausios kokybės temų, kurios yra parengtos versti, taigi’priklauso nuo jūsų, kuris iš jų yra tinkamesnis jūsų asmeniniam projektui.

Svarbiausias patarimas! Rinkdamiesi komercinę temą būkite atidūs – kuo daugiau funkcijų norite integruoti į savo temą, tuo didesnė tikimybė’Pabaigoje lėtai įkelsiu svetainę.

Patikrinkite, ar jūsų tema parengta vertimui

Dabar kai kurios temos sakys’Re vertimas paruoštas, kai iš tikrųjų jie’vėl ne. Mes žinome, skrupulingai? Kaip jau minėjome, WPML veiks su daugeliu temų, bet jei norite patikrinti, ar jūsų tema parengta vertimui, čia’Rodyti:

 1. Spustelėkite temą, kurią norite patikrinti. Slinkite žemyn ir ieškokite nuorodos, kurioje sakoma ‘„Subversion“ saugykla’. (Don’nesijaudink, jei nežinai, ką tai reiškia, mes laimėjome’t išbandyti!)’Dabar pamatysite nuorodų sąrašą – spustelėkite apatinį, nes tai bus naujausia temos versija.
 2. Kitas, tu’pamatysite kitą nuorodų sąrašą – spustelėkite tą, kuris sako “stilius.css” ir nekreipkite dėmesio į visa kita tame puslapyje. Ši nuoroda atvers temą’kodą (gali tekti jį atsisiųsti.) Jei’niekada anksčiau nematėte kodo puslapio, galite jaustis kaip jūs’ką tik įžengėte į Matricą!
 3. Bet nesijaudink – viskas, ko jums reikia padaryti dabar, yra ieškoti “teksto domenas” norėdami pamatyti, ar jūsų tema iš tikrųjų parengta vertimui. Tai’Paprastai jis yra viršuje ir lengvai randamas, bet jei galite’Norėdami pamatyti, tiesiog paspauskite „Ctrl“ ir F, kad ieškotumėte puslapio.Jei žodžiai “teksto domenas” yra temoje’kodą tada tu’vėl gera eiti – tai’vertimas paruoštas! Eikite į priekį ir įdiekite savo temą, kad galėtumėte pradėti kurti savo svetainę.

Gera žinoti… Jei tu’vėl skubėti, arba tiesiog don’Neįmanoma dar labiau įsitraukti į kodavimą, tada žymiai geresnis pasirinkimas yra interneto svetainių kūrėjas. Tai’Kuriant daugiakalbę svetainę yra daug lengviau, pavyzdžiui, su „Wix“. Jei tai skamba tavo alėjoje, tu’vėl tinkamoje vietoje! Galite perskaityti apie geriausius internetinių svetainių kūrėjus mūsų svetainėje arba palyginti geriausius prekės ženklus, kad rastumėte jums patinkantį.

Pridėkite savo turinį

Tai tikrai smagi dalis. Tai’laikas pridėti turinį prie savo svetainės ir pradėti pildyti. Kol kas tiesiog darykite tai pagrindine arba numatytąja kalba. Tu’mes esame jūsų projekto ekspertas, taigi mes’Aš paliksiu tave!

Dabar taip pat tinkamas laikas pridėti visus jums reikalingus papildinius – mes visada rekomenduojame kuo greičiau įdiegti „Yoast SEO“ įskiepį, tačiau taip pat gali reikėti kontaktinių formų ar klientų atsiliepimų apie savo svetainę. Dėl šių, tu’Jums reikės papildinių, kuriuos galite rasti „WordPress“ papildinių kataloge.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Įdiegta „WordPress“
 • Pasirinkote temą, pageidautina tokią’vertimas paruoštas
 • Pridėjote savo turinį
 • Įdiegėte visus jūsų svetainei reikalingus papildinius

4

Patikrinkite: ar jūsų svetainė parengta WPML?

Prieš bandydami įdiegti WPML įskiepį, pirmiausia turite atlikti keletą namų darbų – kad WPML veiktų, jūsų svetainė turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Įsitikinkite, ar turite šiuos dalykus, kitaip WPML laimėjo’diegdami jį dirbkite:

 • „WordPress 3.9“ ar naujesnė versija
 • PHP 5.6 ir naujesnės versijos
 • Mažiausiai 12 MB atminties (nors rekomenduojama 256 MB)
 • „MySQL 5.6“ ar naujesnė versija
 • Turi būti įjungta „eval“ () PHP funkcija
 • Jūs turite mokėti kurti lenteles savo duomenų bazėje

Tai yra pagrindinės funkcijos, kurių jums reikia norint naudoti WPML įskiepį. Yra keletas kitų reikalavimų, jei pasirenkate tam tikrus priedus, kuriuos mes’ve paryškinta žemiau.

Jei norite naudoti WPML teksto vertimą (kurį mes labai rekomenduojame), jūs’Jums reikės daugiabaitų eilutės plėtinio. Panašiai, kad naudojatės XLIFF failais WPML vertimų valdyme, jūs’Jums reikės „SimpleXML“ plėtinio.

Galite suprasti, kodėl mes rekomenduojame šį procesą tik patyrusiems vartotojams!

Mes žinome, kad tai nėra’Tai ne mažiau smagu, kaip ir kuriant savo spalvų schemą, tačiau tai labai svarbu. Tu laimėjai’negalėsite pereiti prie kito žingsnio, jei jūsų svetainė to nepadarys’t atitikti šiuos reikalavimus.

Galite perskaityti daugiau apie funkcijas, kurių reikia jūsų svetainei WPML’s Minimalūs reikalavimai puslapis.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Patikrinta, ar jūsų svetainė atitinka WPML’s reikalavimai
 • Atnaujino savo svetainę’pasiruošęs paleisti WPML

Tolimesnė informacija

 • Ar nelabai jaučiate „WordPress“ vertimo iššūkius? Tai’viskas gerai! Galite padidinti pasitikėjimą savimi naudodamiesi svetainių kūrėjais – raskite geriausią variantą mūsų tinklapyje Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė.

5

Pirkite ir atsisiųskite WPML papildinį

Dabar, kai tu’sukūrėte savo „WordPress“ svetainę’laikas gauti daugiakalbę!

Pirmiausia eikite į WPML.org, tada spustelėkite ‘Pirkite ir atsisiųskite’ mygtuką.

wpml daugiakalbis įskiepis skirtas „WordPress“WPML reiškia „WordPress Multilingual“ ir suteikia įrankius jūsų svetainei išversti.

Taip pateksite į kainų nustatymo puslapį, kuriame esate’Turėsiu pasirinkti savo planą. WPML turi tris kainų planus: daugiakalbis tinklaraštis, daugiakalbė CMS ir daugiakalbė agentūra.

Leisti’Greitai pažvelkite į kiekvieną planą, kad padėtumėte išsirinkti geriausią jūsų svetainei.

 • Daugiakalbis tinklaraštis – Pradinis mokestis: 29 USD. Metinė atnaujinimo kaina: 21 USD. Pagrindinės funkcijos, tokios kaip meniu, įrašų, puslapių ir kategorijų vertimas. Geriausiai tinka tinklaraštininkams ir labai paprastoms svetainėms.
 • Daugiakalbė CMS – Išankstinis mokestis: 79 USD. Metinė atnaujinimo kaina: 59 USD. Visas asortimentas funkcijų, įskaitant daugiakalbę elektroninės prekybos palaikymą ir vertimą daugeliui vartotojų. Rekomenduojama daugumai „WordPress“ svetainių.
 • Daugiakalbė agentūra – Pradinis mokestis: 159 USD. Metinė atnaujinimo kaina: 119 USD. Visas išplėstinių funkcijų asortimentas, tai reiškia, kad galite užregistruoti neribotą skaičių svetainių. Geriausiai tinka agentūroms, turinčioms sukurti daug daugiakalbių svetainių.

„wpml“ papildinio kainodaros planaiWPML turi tris kainodaros planus, kurių kiekvienas turi savo funkcijų rinkinį. Spustelėkite paveikslėlį, jei norite aplankyti WPML’kainų nustatymo puslapyje ir pamatysite visą siūlomų funkcijų spektrą.

Mes rekomenduojame pasirinkti daugiakalbį CMS planą, nes joje yra viskas, ką tu turi’Jums reikės išversti jūsų „WordPress“ svetainę. Ne pats pigiausias planas’Pavyzdžiui, neleiskite versti valdiklių, kurie gali sukelti nusivylimą.

Svarbu pažymėti tai tu ne’t turi atsinaujinti kiekvienais metais. Jei ne’nemokėdami atnaujinimo išlaidų, laimėjo jūsų WPML įskiepis’t nutrūkti, išnykti ar nustoti veikti. Jūs ką tik laimėjote’negalėsite gauti palaikymo ar pasiekti atsisiuntimų.

WPML to nedaro’neturite nemokamos versijos – turite pasirinkti mokamą planą, kad galėtumėte pradėti versti savo svetainę. Tačiau kiekvienam planui taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kartą jūs’sumokėjote už savo WPML papildinį, spustelėkite Atsisiųsti. Tai išsaugo papildinį kaip failą, kurį vėliau galėsite įkelti į savo „WordPress“ paskyrą.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Apsilankė WPML.org svetainėje
 • Peržiūrėjote savo kainų planus ir išrinkote jums geriausią
 • Užsiregistravo ir sumokėjo už WPML papildinį
 • Atsisiuntė WPML papildinį

6

Kurkite „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją

Prieš darydami ką nors kitą, būtinai sukurkite atsarginę savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Tai yra esminis žingsnis – Jei kas nutiks ne taip, tu’Būsiu dėkingas, kad išsaugojote naujausią savo svetainės versiją!

Jei tu’Nežinote, kaip sukurti atsarginę savo svetainės kopiją, Don’t nerimauti – tai’Tai labai lengva naudojant papildinį, pvz., „UpdraftPlus“. Galite sukurti visą savo svetainės atsarginę kopiją ir atsisiųsti ją į savo kompiuterį ar net išsaugoti „Dropbox“ ar „Google“ diske.

Kartą jūs’išsaugojote atsarginę kopiją, jūs’gavote žalią šviesą, kad galėtumėte tęsti ir įdiegti ką tik atsisiųstą WPML įskiepį.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Kurkite savo svetainės atsarginę kopiją

7

Įdiekite WPML papildinį

Tu’vėl pasiruošę įdiegti WPML įskiepį. Norėdami tai padaryti, eikite į „WordPress“ informacijos suvestinės skyrių „Papildiniai“ ir spustelėkite Pridėti naują. Įskiepių sąrašas pasirodys iš „WordPress“ katalogo, tačiau nepaisykite jų – vietoj to, puslapio viršuje spustelėkite Įkelti papildinį.

įdiegti naują įskiepįTai’WPML įskiepį lengva įdiegti – tiesiog įsitikinkite, kad jūs’jau atsisiuntėte failą, kad galėtumėte lengvai įkelti jį į „WordPress“.

Tada spustelėkite Pasirinkti failą ir pasirinkite anksčiau atsisiųstą WPML failą. Tiesiog spustelėkite Įdiegti dabar ir leiskite „WordPress“ stebuklingai veikti, kai jis įkels jūsų papildinį už jus.

Donas’nepamirškite spustelėti Aktyvuoti – kairiajame meniu turėtumėte pamatyti naują WPML parinktį.

Prieš pradėdami judėti, likite prietaisų skydelio papildinių srityje ir priešais jus esančiame WPML sąraše pasirinkite dar tris papildinius. Viršutinis jau turėtų pasakyti ‘Įdiegta’, bet taip pat turite pažymėti šių įskiepių langelius:

 • Styginių vertimas
 • Vertimo vadyba
 • Žiniasklaidos vertimas

wpml papildinio diegimasPasirinkite tris papildomus papildinius: Styginių vertimų, vertimų tvarkymo ir laikmenų vertimai.

Slinkite žemyn ir pažymėkite ‘Suaktyvinkite po atsisiuntimo’ parinktį, prieš spustelėdami ‘parsisiųsti’ mygtuką šalia jo.

Kartą jūs’tu tai padarei, tu’esate pasiruošę pradėti žaisti su savo naujuoju įskiepiu! Būkite tame puslapyje’šiuo metu vėl, ir mes’Parodysiu, kaip viską išdėstyti kitame skyriuje.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Įdiegėte WPML papildinį „WordPress“ prietaisų skydelyje
 • Suaktyvintas papildinys
 • Įdiegtas styginių vertimas, vertimų valdymas ir laikmenų vertimas

8

Nustatykite savo WPML papildinį

Prieš pradėdami kurti įrašus daugybe kalbų, pirmiausia turite atlikti kelis namų ruošos darbus. Turite sukonfigūruoti papildinį’s parametrus, kad jis veiktų tik taip, kaip norite.

Pirmiausia spustelėkite mėlyną mygtuką ekrano viršuje, kuriame sakoma ‘Konfigūruokite WPML’. Tai nuves jus į sąrankos vedlį, kurį mes’Dabar pereisiu jus.

Nustatykite numatytąją kalbą

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra nustatyti numatytąją kalbą. Tai turėtų būti kalba, kuria jūsų dabartinis turinys jau yra.

vienos pagrindinės kalbos „wpml“ sąrankos etapasPirmiausia pasirinkite pagrindinę arba numatytąją kalbą.

Kartą jūs’pasirinkę dabartinę turinio kalbą, spustelėkite Pirmyn.

Pasirinkite savo kalbas

Dabar galite pasirinkti kalbas, kurias norite įtraukti į savo svetainę!

Yra tonų, iš kurių galima rinktis, todėl atidžiai peržvelkite juos, kad įsitikintumėte’gavote visas norimas parinktis.

Antrame „wpml“ sąrankos etape pasirinkite kalbasGalima pasirinkti daugybę kalbų – tiesiog pažymėkite norimas ir spustelėkite ‘Kitas.’

Tiesiog pažymėkite langelį šalia kalbos, kurią norite įtraukti į savo svetainę. Jei ne’pažymėk italų kalbą, pavyzdžiui, tu’Aš stengsiuosi išversti bet kokį turinį į tą kalbą!

Svarbiausias patarimas! Donas’Nepanikuokite, jei norite pradėti nuo mažo – visada galite sugrįžti ir vėliau pakeisti šias parinktis.

Pridėkite kalbų perjungiklį

Pasirinkę naujas kalbas, turite pridėti kalbų perjungiklį. Ką’s kalbos perjungiklis? Taip lankytojai judės skirtingomis kalbomis’jūs esate jūsų svetainėje – jūs’d atpažinkite tai kaip vėliavų eilutę arba išskleidžiamąjį sąrašą, kuriame galite pasirinkti savo kalbą.

WPML įskiepis paragins jus įtraukti kalbų perjungiklį.

wpml sąrankos trečiosios kalbos perjungiklisTai yra ekranas, kurį jūs’Pažiūrėsite, kaip į savo svetainę įtraukti kalbų keitiklius.

Po to jūs’Turėsite pasirinkti, ar norite išskleidžiamąjį meniu, ar kalbų sąrašą. Šiuos parametrus galite valdyti skyriuje „Kalbų perjungimo stilius“.

Tai yra ir etapas, kuriame jūs galite pasirinkti savo meniu išvaizdą – pavyzdžiui, ar norite, kad būtų vėliavos?

Jūs netgi galite pateikti kalbos pavadinimą ta kalba, kuria naudojate puslapį. Taigi, jei puslapis buvo žiūrimas vokiečių kalba, o vartotojas norėjo pereiti prie anglų kalbos, kalbos pavadinimas pasirodys toks “Englischas.”

Šie nustatymai priklauso nuo jūsų pačių – pasirinkite savo nuostatas, tada pereikite prie kito žingsnio.

išsaugotos „wpml“ nustatymo kalbos perjungiklio parinktysTaip jums atrodys kalbų perjungiklio nustatymai’išsaugojote jūsų nustatymus. Peržiūra priklausys nuo to, kuriuos nustatymus jūs pasirinkote’pasirinkote.

Registruotis

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kad baigtumėte nustatyti savo WPML įskiepį’Turėsiu jį užregistruoti. Tu’Jums reikės svetainės rakto iš jūsų WPML paskyros – tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite jį į laukimą, laukiantį jūsų „WordPress“ prietaisų skydelyje.

Turėsite galimybę tai padaryti anksčiau, taigi, jei jūs’jau įvedėte savo kodą, don’nesijaudinkite – galite tiesiog spustelėti ‘Baigti.’

wpml nustatymas paskutinio etapo registracija

Registracija reiškia jus’„WordPress“ svetainėje gausite automatinius WPML atnaujinimus.

Tai’sėdėti! Tu’esate pasiruošę pradėti versti savo svetainę’turinys.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Visiškai sukonfigūravo WPML įskiepį’s nustatymai
 • Pasirinkote pagrindinę ar dabartinę kalbą
 • Pasirinktos kalbos, kurias norite įtraukti į savo svetainę
 • Pridėta kalbų perjungimo priemonė
 • Nustatykite norimus kalbų perjungiklio stilius
 • Užregistruokite savo „WordPress“ svetainę naudodami savo WPML abonementą

9

Išverskite savo turinį

Dažna klaida yra mąstymas, kad WPML įskiepis automatiškai išvers jūsų svetainę’jūsų turinys jums. Mums patinka šis įskiepis, bet jis’Nesu toks protingas – tu’Turėsite patys išversti savo turinį.

Tai’Į savo svetainę lengva pridėti naujų kalbų. Eikite į savo įrašų puslapį ir turėtumėte pamatyti kiekvieno savo vėliavą ‘papildoma’ kalbomis. Leisti’sako jūsų svetainė’originalo kalba yra anglų, o jūs’ve pridėjo Frechas ir vokietis.

„WordPress“ daugiakalbiai pranešimaiTu’Virš kiekvieno jūsų įrašo pamatysite kalbų parinktis – tiesiog spustelėkite mėlyną pliuso mygtuką, kad pradėtumėte vertimą.

Tu’Virš jūsų įrašų antraštėje pamatysite Prancūzijos ir Vokietijos vėliavą. Po jais, šalia kiekvieno įrašo, bus mėlyna spalva ‘plius’ piktogramos. Norėdami pridėti vertimą, tiesiog spustelėkite pliuso mygtuką. Tai atvers puslapį su anglišku turiniu iš vienos pusės, padalytu į skyrius. Dešinėje pusėje bus atitinkami langeliai, kuriais galėsite įvesti išverstą turinį.

wpml klasikinis vertimo redaktoriusŠtai kaip atrodys jūsų vertimo puslapis naudojant WPML’klasikinis vertimo redaktorius.

Kiekvienoje skiltyje turite pažymėti varnelę „Visas vertimas“’užpildėme vertimą. Tai reiškia, kad laimėjai’netyčia nepraleisite jokio savo originalaus turinio.

Susilaikykite – ar tai reiškia, kad turiu rankiniu būdu įvesti visą savo turinį naujomis kalbomis? Na, ne visai. Donas’nesijaudinkite, jei jūs’nemokate penkių skirtingų kalbų – yra daugybė būdų, kaip į savo svetainę įtraukti daugiakalbį turinį.

Pasidaryk pats

Ar esate dvikalbis? Net trikalbis? Donas’Kai norite užsisakyti gėrimų, nereikia naudoti išmaniųjų telefonų programų’vėl atostogauti? Tikriausiai galite eiti į priekį ir pradėti versti, tiesiog naudodamiesi savo smegenų galia – įspūdinga!

Google vertėjas

Jei gali’Jei norite išversti daugybę sakinių ne savo galvos viršuje, galite naudoti „Google“ vertėją ir tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite vertimą į savo puslapį.

Tačiau kaip mes’būkite tikri, kad prancūzų kalbos mokytojas jums daug kartų sakė, kad „Google Translate“ nėra’t visada nepriekaištingas. Prieš paskelbdami, būtinai patikrinkite išverstą turinį dar kartą.

Automatinis vertimas

Nebent tu’sumokėję už pagrindinį daugiakalbio tinklaraščio planą, galite naudoti WPML’automatinis mašininis vertimas.

Tai yra panašu į „Google Translate“, išskyrus tai, kad jis verčia jūsų turinį jums, jums nereikia palikti „WordPress“.

wpml patobulintas vertimo redaktoriusWPML’„Advanced Translation Editor“ išverčia jūsų turinį jums, bet vis tiek turite patvirtinti kiekvieną skyrių.

Tai’s yra greitesnis svetainės vertimo būdas, nei tai padaryti rankiniu būdu, ypač jei jūs’ne taip gabus kalbos skyriuje. Kai atidarote vertimo puslapį, WPML kairėje pusėje rodo numatytąją kalbą, o dešinėje – šio turinio vertimą..

Tu’Dar reikės pereiti puslapį ir pažymėti žalius žymimuosius laukelius, kad pažymėtumėte kiekvieną skyrių išverstą. Kartą jūs’įsitikinkite, kad visas turinys buvo išverstas teisingai, tiesiog spustelėkite Baigti.

Norėdami naudoti šią funkciją, jūs’Pirmiausia turėsite ją įjungti WPML nustatymuose.

Užsakyti vertimus

Nors vertimo įrankiai, tokie kaip „Google Translate“, yra naudingi, jie’iš tikrųjų nėra labai patikimas verčiant didelius teksto tekstus. Klaidų ir klaidų vertimai užklups, bet kaip jūs žinosite, jei galite’patys nemokėkite kalbos?

Patikimiausias būdas atlikti neperšaunamus vertimus yra siųsti turinį vertėjui!

Tai’nesunku ieškoti laisvai samdomų vertėjų tokiose svetainėse kaip „Fiverr“ ir „People Per Hour“. Tokiu būdu galite pamatyti vertinimus ir kainas bei palyginti skirtingas vertimo paslaugas, kol rasite vieną’vėl malonu naudoti.

laisvai samdoma tarnybaTokios svetainės kaip „Fiverr“ puikiai tinka laisvai samdomiems darbuotojams, norintiems išversti jūsų turinį jums.

WPML taip pat turi vertimų valdymo paslaugą, kuri yra priedas, leidžiantis dirbti su vertėjų komanda. Jūs pasirenkate puslapius, kuriuos norite išversti, pasirenkate, kuria kalba norite juos išversti, nustatote terminą, tada siunčiate juos išversti!

Turėtumėte žinoti, kad ši paslauga nėra’t įskaičiuota į jūsų papildinio kainą. Tai’tai priedas, reiškiantis, kad už šiuos vertimus turėsite sumokėti papildomai. Dauguma vertimo išlaidų yra apskaičiuojamos už žodį, taigi jūsų žodžių skaičius tiesiogiai paveiks kainą, kurią mokate už vertimą.

Laimei, WPML turi įrankį, kuris jums padės!

Kai einate į „Vertimų tvarkymo“ puslapį, WPML automatiškai atnaujina jūsų žodžių skaičių. Tai reiškia, kad galite gauti tikslią idėją, kiek kainuos vertimas.

Įveskite vertėjus

Jei ne’Jei nenorite atsiųsti savo turinio vertimui, yra dar viena galimybė. Su WPML’vertimo tvarkymą, galite paversti įprastus „WordPress“ vartotojus ‘Vertėjai’. Šie vartotojai gali naudotis tik vertimo darbais, kuriuos jiems suteikė ‘Vertimo vadybininkai’.

Tu’Turėsite įsigyti savo vertėjus, tačiau tai yra paprastas būdas valdyti jūsų svetainę. Tai’ypač naudinga, jei jūs’sukūrėme svetainę, tačiau dirbame su partneriais, klientais ar laisvai samdomais specialistais, kad ji būtų valdoma ir tvarkoma’s gyvena.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Išvertė pagrindinį jūsų svetainės turinį
 • Dar kartą patikrinkite vertimų kokybę
 • Patikrino savo puslapių formatavimą

10

Versti kategorijas ir žymas

Pagrindinis jūsų turinys yra išverstas, gražiai atrodo ir tik laukia, kol bus perskaitytas. Bet kažkas pažįstamo patraukia jūsų dėmesį. Ką’ai šitai? Ar laisvai mokėjote vokiečių kalbą? Ne, palaukite – jūsų svetainės etiketės liko angliškos!

Vis tiek turite išversti savo taksonomijas, pvz., Kategorijas ir žymas. Pvz., Jei turite tinklaraštį’skirstomos į tokias kategorijas kaip fotografija, filmas, menas ir naujienos, šios etiketės liks anglų kalba, jei jų neišversite.

Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į „WordPress“ prietaisų skydelio WPML skirtuką ir eikite į ‘Taksonomijos vertimas’ meniu. Pasirinkite, kurią taksonomiją norėtumėte išversti, pavyzdžiui, kategorijas.

taksonomijos vertimo puslapisTai yra puslapis tu’Pažiūrėsime, kaip išversti jūsų kategorijas. Norėdami pridėti vertimus, tiesiog spustelėkite mėlynus pliuso mygtukus.

Tai parodys visas jūsų svetainės kategorijas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėkite mėlyną pliuso mygtuką po atitinkama kalba, kad galėtumėte išversti kiekvieną iš jų.

„wpml“ kategorijos vertimo pavyzdysNorėdami išversti kategoriją, tiesiog įveskite vertimą dešinėje ir spustelėkite ‘Sutaupyti’ Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Išvertė visas jūsų kategorijas, žymas ir bet kurią kitą taksonomiją

11

Versti meniu, temas ir papildinius

Donas’nepamirškite apie visą papildomą savo svetainės turinį, kurį taip pat reikia išversti. Kaip jūsų vartotojai suras kelią į jūsų svetainę, jei jūsų meniu yra kita kalba?

Eikite į „WordPress“ prietaisų skydelio skyrių „Išvaizda ir meniu“. Dešinėje pusėje turėtumėte pamatyti savo meniu su nuorodomis į papildomas kalbas.

meniu nustatymų puslapisTai yra meniu nustatymų puslapis. Norėdami išversti, spustelėkite dešinėje ekrano pusėje esančias mažų kalbų nuorodas.

Spustelėkite kalbą, į kurią norite išversti savo meniu, ir tada bus sukurtas naujas meniu tik ta kalba.

Svarbiausias patarimas! Įsitikinkite, kad įvedėte tas pačias meniu parinktis naująja kalba, kaip ir pagrindine kalba. Pvz., „Pagrindinis puslapis“, „Susisiekite su mumis“ ir „Tinklaraštis“ reikalingi atitikmenys prancūzų kalba.

Jei jau esate išvertę savo įrašus ir puslapius, galite tiesiog pridėti juos prie savo naujojo naršymo meniu kairėje ekrano pusėje..

Temų, papildinių ir valdiklių vertimas

Kai kuriuos teksto elementus, pvz., Kategorijas ir meniu, jums lengva redaguoti, kiti turiniai iš tikrųjų yra įmontuoti jūsų svetainėje. Laimei, dar yra būdas visiškai išversti savo svetainę. Ar pamenate tą styginių vertimą, kurį įdiegėte anksčiau? Na, dabar mes’ketinu tinkamai panaudoti!

Eikite į „WordPress“ prietaisų skydelio WPML skyrių, tada eikite į ‘Temos ir papildinių lokalizavimas’ puslapis.

Tu’Pamatysite, kad viena parinktis jau pasirinkta pagal numatytuosius nustatymus. Paprastai tai bus “Donas’Naudokite styginių vertimą norėdami išversti temą ir papildinius” nustatymas. Jei jums kilo problemų įsitikinant, kad jūsų tema yra 100 proc. Išversta, galite pažymėti apačioje esantį langelį, kuriame sakoma: “Automatiškai įkelti temą’s. mo failą naudojant ‘„load_theme_textdomain“.”

Tačiau mes rekomenduojame pažymėti viršutinę parinktį: “Išverskite temą ir papildinius naudodami WPML’s Styginių vertimas.” Tai leidžia išversti temą, papildinius, administratoriaus tekstą ir net valdiklio turinį!

wpml eilutės vertimo nustatymaiPažymėkite langelį, įgalinantį Styginių vertimą – jį’priklausys nuo jūsų, ar norite atsarginių failų, ar ne.

Tiesiog pažymėkite langelį, spustelėkite Įrašyti ir jūs’Galėsiu baigti versti jūsų dabar daugiakalbę svetainę.

Prieš pereidami prie kito žingsnio, įsitikinkite, kad jūs’ve:

 • Išvertėte savo meniu
 • Jūsų nustatymuose įgalinta styginių vertimas
 • Išverstas turinys, pvz., Valdikliai, papildiniai ir jūsų tema’s tekstas

Kaip sukurti daugiakalbę svetainę „WordPress“: Santrauka

Tu’vėl pasiruošęs eiti!

Mes’jums parodė, kaip sukurti „nulio nuo pradžios“ savo pačių daugiakalbę „WordPress“ svetainę, naudojant WPML įskiepį. Nuo domeno pasirinkimo iki įvairaus turinio išversimo būdų, mes’apėmė viską, ko gali prireikti.

Leisti’turite susipazinti su jumis’patekome čia:

 1. Gaukite domeną
 2. Prisijunkite prie prieglobos paslaugų teikėjo
 3. Nustatykite savo „WordPress“ svetainę
 4. Patikrinkite: ar jūsų svetainė parengta WPML?
 5. Pirkite ir atsisiųskite WPML papildinį
 6. Kurkite „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją
 7. Įdiekite WPML papildinį
 8. Nustatykite savo WPML papildinį
 9. Išverskite savo turinį
 10. Versti kategorijas ir žymas
 11. Versti meniu, temas ir papildinius

Kai kuriems veiksmams prireiks daugiau laiko ir pastangų nei kitiems. Mes ne’nesitiki, kad visa tai padarysi viename posėdyje! Pradėk jau šiandien, bet don’skubėti – šis vadovas bus skirtas jums sugrįžti kuriant daugiakalbę svetainę.

Nors WPML daro „WordPress“ svetainės vertimą kaip įmanoma lengvesnį, tai vis dar yra gana kruopštus ir kartais techninis procesas. Neabejojame, kad galite tai padaryti naudodamiesi patogiu vadovu, bet jei jūs’galvoji, kad tai gali būti ne visai tau, Donai’t nerimauti.

Yra keletas „WordPress“ ir WPML naudojimo būdų, norint sukurti daugiakalbę svetainę.

Tinklalapių kūrėjai yra daug patogesnis pasirinkimas pradedantiesiems, kuris taip pat leidžia jums be vargo versti turinį. Mes’vėl nesakydamas jų’vėl visiems, bet jei interneto svetainių kūrėjas skamba taip, kaip galėtų būti jums, galime nukreipti jus tinkama linkme. Pradėkite nuo nuorodų, kurias mes’ve įtraukta žemiau!

Tiems iš jūsų, kurie esate pasirengę ir nerimaujate, kad pradėtumėte mūsų vadovo veiksmus, mes taip pat galime suteikti jums pagalbos ranką. Geras priegloba yra būtina jūsų svetainei’sėkmė, todėl labai rekomenduojame užsiregistruoti „Bluehost“’yra geriausias „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas.

Turėdami tuos atskirtus išminties žodžius, mes’Leiskite jums pradėti kurti savo pačių daugiakalbę svetainę – grįžkite ir praneškite mums, kaip sekasi komentaruose.!

Tolimesnė informacija

 • Mūsų tinklapyje raskite jums geriausią svetainių kūrėją Tinklalapių kūrėjų palyginimo lentelė.
 • Mes’iki šiol išbandėte daugiau nei 50 žiniatinklio kūrėjų. Perskaitykite mūsų apžvalgą 10 geriausių svetainių kūrėjų norėdami surasti geriausią variantą.

DUK

Ar WPML automatiškai verčia mano svetainę už mane?

Deja, WPML gali’neverskite savo svetainės už jus. Vietoj to, tai suteikia įrankius savo turinio vertimui. Galite įjungti WPML’automatinio mašininio vertimo funkcija, kuri išverčia atskirus puslapius jums, bet vis tiek turite patys patvirtinti kiekvieną puslapio skyrių!

Kodėl turėčiau naudoti WPML, o ne kitą papildinį??

„WordPress“ daugiakalbis papildinys (WPML) yra pats išsamiausias ir pažangiausias daugiakalbis įskiepis, todėl mes jį taip rekomenduojame. Jis siūlo įspūdingą asortimentą funkcijų, taikomų mažoms ir didelėms svetainėms, ir turi daugiau nei 40 kalbų, kurias galite pasirinkti. Mes’patys naudojomės ja ir pajutome naudą iš pirmų rankų!

Ar aš turėsiu žinoti, kaip užkoduoti, norint išversti savo „WordPress“ svetainę?

Visai ne! Tu ne’Norint sukurti daugiakalbę „WordPress“ svetainę, nereikia jokių kodavimo žinių – WPML gali naudoti bet kas, ne tik technikas. Tačiau yra daug žingsnių, o kai kuriems etapams reikia šiek tiek daugiau techninio pasitikėjimo – taigi įsitikinkite, kad atlikote’Prieš gaudamas šį projektą, gavau daug laiko!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map